>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Ekstraklasy 25.05.2011r. godzina 19:00

Status
Zamknięty.
legia 122

legia

Użytkownik
Ty Włochy to widziałeś jedynie w Warszawie, więc mało wiesz o świecie.
Mecz śmierdzi na kilometr, dwa razy już zmieniano sędziego tego spotkania. Rok temu Arka uciekła spod gilotyny, w tym roku moim zdaniem także uda im się ta sztuka. 1x po ok 1,6 w tych okolicznościach przyrody to bardzo dobry kurs. Ale chyba jednak Gdynianie nie będą minimalistami i 1 punkt ich nie zadowoli, sądzę że powinni zgarnąć tu komplet. DNB po ok 2,2 wygląda też zacnie. Legia na 14 spotkań wyjazdowych wygrała zaledwie 4, a Arka z kolei tylko 3 przegrała na tyleż samo spotkań rozgrywanych w domu. Więc sam kurs na 1x po 1,6 to spora promocja. Walcząca o życie Arka to będzie rywal który nie cofnie nogi. Oni dadzą z siebie absolutnie wszystko. Arka będzie tutaj jak rozwścieczone zwierze które rzuci się przeciwnikowi do gardła.
1x 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tbm 642

tbm

Forum VIP
*kursy z Unibet
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Mecz bez udziału publiczności. Jak to określił trener Maaskant będzie to wyglądało jak gra sparingowa. Wisła bez kilku graczy m.in Paljić, Pareiko, Jaliens. Także i Zagłębie osłabione zwłaszcza w defensywie. Na Dialog Arena w tym sezonie padało mało bramek i raczej podobnie będzie i tym razem. Nie liczę na porywające widowisko.
Moje propozycje:
under 2,5 - 1,72
X do przerwy - 2,05
X/X - 4,40
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Śląsk podobno walczy o puchary, a Ruch jest podejrzewany o brak ambicji choćby w meczu z Polonią Warszawa. Żeby mieć czyste sumienie Niebiescy w tym meczu dadzą z siebie więcej i skutecznie będą wybijali z rytmu ekipę Śląska Wrocław. Wielki mecz? Raczej nic z tych rzeczy. Po remisie Ruchu nikt nie będzie posądzał o podkładanie się, a i Śląsk w grze o puchary pozostanie.
Moje propozycje:
X do przerwy - 2,05
X/X - 4,40
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Już trener Straka zadba o odpowiednią motywację piłkarzy Arki. Z resztą... ich nie trzeba dodatkowo motywować. Wiedzą o co grają. Piłkarsko od Legii są słabsi i to powinno być widoczne na boisku, ale ambicji odmawiał im nie będę. Uważam, że remis mogą ugrać.
Moje propozycje:
X do przerwy - 2,10
X/X - 4,80
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Widzew gra lepiej, gra mądrze i ostatnio skrzętnie gromadzi punkty na swoim koncie. Ewentualna wygrana pozwoliłaby na grę o puchary do ostatniej kolejki. Jednakże taki sam cel przyświeca Lechii Gdańsk, która np. w meczu z Lechem udowodniła, że potrafi się podnieść. Nie mniej jednak spodziewam się spotkania wyrównanego bez wielu efektownych akcji.
Moje propozycje:
X do przerwy - 2,05
X/X - 4,60
0:0 do przerwy - 2,55
Polonia Bytom - Lech Poznań
Czy w Bytomiu wierzą jeszcze w możliwość utrzymania? Drużyna raczej nie klapnie od pierwszej minuty, dlatego spodziewam się dużego zaangażowania w grę. Kolejorz osłabiony, ale jednak lepszy piłkarsko. Sezon w grach wyjazdowych beznadziejny, ale zawodnicy typu Stilić czy Rudnevs w drugiej połowie mogą przesądzić o losie Polonii z Bytomia.
Moje propozycje
X do przerwy - 2,10
0:0 do przerwy - 2,50
X/2 - 6,00
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Bezbarwna Korona w rundzie wiosennej kontra Górnik, który niespodziewanie gra o puchary. Mimo wszystko trudno przewidzieć losy tego spotkania. Równie dobrze Korona może zagrać lepszy mecz i wygrać, jak i ponownie Jeż do spółki z Sikorskim poprowadzić Zabrzan do zwycięstwa. Końcowy wynik jest więc zagadką, początek jednak powinien być dosyć spokojny
Moje propozycje:
X do przerwy - 2,05
0:0 do przerwy - 2,55
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
Polonia ma więcej atutów, a ewentualna wygrana przy korzystnych wynikach na innych stadionach może pozwolić na walkę o puchary do końca. Bełchatów łatwo się nie podda, ale o wyniku mogą przesądzić bardziej wartościowi zmiennicy w drużynie trenera Zielińskiego.
Moje propozycje:
Polonia Warszawa - 1,70
X/1 - 4,80
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
Prawdopodobnie mecz ostatniej szansy dla Pasów. Brak zwycięstwa może skutkować spadkiem do I ligi. Jaga w meczu z Koroną wyglądała na zespół rozpędzony, a z pewnością taki, który może skarcić chimeryczną defensywę Pasów. Z drugiej strony Klich, Ntibazonkiza oraz stałe fragmenty dają pewną nadzieję na korzystny wynik dla gospodarzy. Jednakże ogólnie festiwal strzelecki jest tutaj mile widziany.
Moje propozycje:
over 1,5 - 1,30
over 2,5 - 1,95
 
horus 129

horus

Użytkownik
Lista graczy, którzy nie zagrają w 29 kolejce Ekstraklasy.
Może komuś się przyda.
Arka Gdynia:
Junior Ross - rozwiązł kontrakt
Marciano Bruma - zawieszony
Cracovia Kraków:
Łukasz Nawotczyński - kontuzja
Mariusz Sacha - kontuzja

GKS Bełchatów:

Grzegorz Baran - kontuzja

Górnik Zabrze:

Michał Jończyk - kontuzja
Maciej Bębenek - kontuzja
Mariusz Jop - nie zmieścił się w kadrze meczowej
Sebastian Nowak - nie zmieścił się w kadrze meczowej

Jagiellonia Białystok:

Bartłomiej Grzelak - kontuzja
Thiago Rangel Cionek - zawieszony

Korona Kielce:

Łukasz Maliszewski - kontuzja
Krzysztof Pilarz - kontuzja
Aleksandar Vuković - kontuzja
Maciej Tataj - nie zmieścił się w kadrze meczowej
Jacek Markiewicz - nie zmieścił się w kadrze meczowej
Sander Puri - nie zmieścił się w kadrze meczowej

Lech Poznań:

Tomasz Bandrowski - kontuzja
Marcin Kikut - kontuzja
Kamil Drygas - kontuzja
Manuel Arboleda - kontuzja
Marcin Kamiński - reprezentacja
Sergiej Kriwiec - kontuzja
Lechia Gdańsk:
Tomasz Dawidowski - kontuzja
Luiz Carlos Santos Deleu - zawieszony za kartki
Legia Warszawa:
Inaki Astiz - kontuzja
Jakub Wawrzyniak - zawieszony za kartki
Michała Żyro - reprezentacja
niepewni gry:
Takesure Chinyama - kontuzja
Michal Hubnik - kontuzja
Bruno Mezenga - uraz
Sebastian Szałachowski - uraz

Polonia Bytom:

Przemysław Trytko - kontuzja
Błażej Telichowski - zawieszony za kartki
Seweryn Kiełpin - kontuzja
niepewni gry:
Lukas Killar - powraca po chorobie
Dariusz Jarecki - wznowił treningi po kontuzji

Polonia Warszawa:

Artur Sobiech - kontuzja
Tomasz Brzyski - zawieszony za kartki
Łukasz Skowron - nie zmieścił się w kadrze meczowej
Milos Adamović - nie zmieścił się w kadrze meczowej
Janusz Gancarczyk - nie zmieścił się w kadrze meczowej
Paweł Wszołek - kontuzja

Ruch Chorzów:


niepewni gry:
Gabor Straka - uraz

Śląsk Wrocław:

Przemysław Kaźmierczak - kontuzja
Łukasz Gikiewicz - kontuzja
Jarosław Fojut - kontuzja
Antoni Łukasiewicz - kontuzja
Mariusz Pawelec - kontuzja

Widzew Łódź:

Sebastian Madera - kontuzja
Paul Grischok - kontuzja
Piotr Mroziński - kontuzja
Wisła Kraków:
Rafał Boguski - kontuzja
Gordan Bunoza - kontuzja
Wojciech Łobodziński - zawieszony przez klub
Dragan Paljić - zawieszony za kartki
Tomas Jirsak - zawieszony za kartki
Pareiko - zawieszony za kartki

Zagłębie Lubin:

Costa Nhamoinesu - kontuzja
Damian Dąbrowski - reprezentacja
Deniss Rakels - kontuzja
Sergio Reina - kontuzja
Przemysław Kocot - kontuzja
Zawieszeni za kartki Jagiellonia - Norambuena, Cionek
Widzew - Bieniuk
Polonia Warszawa - Brzyski
Legia - Wawrzyniak
Wisła - Pareiko, Paljić, Jirsak
Arka - Bruma
Mi się wydaje, że Norambuena będzie mógł zagrać. Ma na swoim koncie 7 żółtych kartek. Na oficjalnej stronie Jagi też nie ma go w graczach, którzy nie mogą wystąpić z Cracovią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lalo 36

lalo

Forum VIP
Mi się wydaje, że Norambuena będzie mógł zagrać. Ma na swoim koncie 7 żółtych kartek. Na oficjalnej stronie Jagi też nie ma go w graczach, którzy nie mogą wystąpić z Cracovią.
7 żółta kartka = pauza. A to że nei ma go na stronie w nieuprawnionych graczach to psinco bo stronkę może prowadzic każdy a co za tym idzie każdy się może pomylic ;)
 
horus 129

horus

Użytkownik
7 żółta kartka = pauza. A to że nei ma go na stronie w nieuprawnionych graczach to psinco bo stronkę może prowadzic każdy a co za tym idzie każdy się może pomylic ;)
Tak jak napisał kolega wyżej. Pauzuje się za 8 żółtko. ;)
--------------------------------------

Polska Ekstraklasa
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Data: 25.05.2011r.
Typ: over 2,5 ⛔
Kurs: @2.10 |Sportingbet
Wynik: 1:0
Korona w ostatnim meczu z Jagiellonią prezentował się w obronie fatalnie. Wywiozła z Białegostoku bagaż 4 bramek, choć mogło być ich więcej. W grze Korony widać było nerwowość i brak zrozumienia. Po ostatnich wynikach nie widać w tym zespole drużyny i wiary w siebie, a sami piłkarze mówią, że nie tworzą kolektywu. Górnik jest w stanie to wykorzystać. Ostatnio grają naprawdę dobrze i swoją grą zaczęli mnie do siebie przekonywać. Oprócz solidności w destrukcji i twardej gry dołożyli składne akcje i skuteczność. Na pochwały zasługują zwłaszcza Jeż i Sikorski. Obie drużyny potrafią strzelać gole, gdyż mają w swoich składach wspomnianych już wcześniej Jeża i Sikorskiego oraz Ediego i Niedzielana. Edi ponoć po sezonie odchodzi z Korony, a więc będzie to dla niego pożegnanie z kibicami. Motywacja z jego strony powinna być podwójna, a Andrzej Niedzielan jak wiadomo bramki potrafi strzelać z niczego. Mimo, że Korona nie jest zagrożona spadkiem, a i na europejskie puchary nie ma szans to nie jest to dla nich mecz o nic. Walczą o odkupienie win i wynagrodzenie kibicom słabych wyników w rundzie wiosennej. Goście natomiast grają niespodziewanie o Ligę Europejską.
Bilans bramkowy Korony u siebie (19-22) i Górnika na wyjeździe (12-29) pokazuje, że over jest bardzo możliwy. Liczę zwłaszcza na zabrzan. W ofensywie prezentują się ciekawie, a Robert Jeż dogrywa znakomite, dokładne piłki. Korona oprócz straconych 4 goli z Jagą, wcześniej traciła 3 z Lechią i taką samą ilość z Legią. Tylko Arka w ostatnim czasie nie potrafiła strzelić im bramki, ale wiadomo jak słabą siłę rażenia ma w ofensywie zespół z Gdyni.

Dorzucam jeszcze wyniki spotkań pomiędzy Koroną, a Górnikiem w ostatnim czasie. Jak widać zazwyczaj było ciekawie i mecze obfitowały w bramki.
19.11.2010r. Górnik Zabrze - Korona Kielce 2:1
08.07.2009r. Korona Kielce - Górnik Zabrze 1:1
26.04.2008r. Górnik Zabrze - Korona Kielce 0:3
27.10.2007r. Korona Kielce - Górnik Zabrze 3:2
26.05.2007r. Korona Kielce - Górnik Zabrze 0:0
17.11.2006r. Korona Kielce - Górnik Zabrze 4:2
24.10.2006r. Górnik Zabrze - Korona Kielce 0:5
15.04.2006r. Korona Kielce - Górnik Zabrze 4:1
15.10.2005r. Górnik Zabrze - Korona Kielce 0:3
--------------------------------------

Polska Ekstraklasa Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław Data: 25.05.2011r. Typ: under 2,5 ⛔ Kurs: @1.75 |Bet365 Wynik: 1:2

Obie drużyn w ostatniej kolejce straciły po 3 bramki, dlatego uważam, że dzisiaj zagrają uważnie zwłaszcza w tym elemencie gry. Śląsk osłabiony jest brakiem dwóch defensorów - Fojuta i Pawelca, ale Orest Lenczyk na pewno coś wymyśli aby obrona funkcjonowała jak należy, zwłaszcza, że Ruch nie za bardzo ma kim straszyć. W ich zespole brakuje zawodników, którzy potrafiliby wykorzystać osłabienia Śląska. Janoszka, Piech, Jankowski? Ci piłkarze mają dobre tylko pojedyncze mecze, brak im stabilności. Śląsk w swoim zespole również nie ma jakiegoś super strzelca, mimo, że zdobywa sporo goli. Dzisiaj jednak z racji osłabień w obronie powinni całym zespołem bardziej niż zwykle skupić się na destrukcji. Spodziewam się mało atrakcyjnego spotkania, w którym to dominować będzie surowa taktyka z obu stron .​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ty Włochy to widziałeś jedynie w Warszawie, więc mało wiesz o świecie.
Mecz śmierdzi na kilometr, dwa razy już zmieniano sędziego tego spotkania. Rok temu Arka uciekła spod gilotyny, w tym roku moim zdaniem także uda im się ta sztuka. 1x po ok 1,6 w tych okolicznościach przyrody to bardzo dobry kurs. Ale chyba jednak Gdynianie nie będą minimalistami i 1 punkt ich nie zadowoli, sądzę że powinni zgarnąć tu komplet. DNB po ok 2,2 wygląda też zacnie. Legia na 14 spotkań wyjazdowych wygrała zaledwie 4, a Arka z kolei tylko 3 przegrała na tyleż samo spotkań rozgrywanych w domu. Więc sam kurs na 1x po 1,6 to spora promocja. Walcząca o życie Arka to będzie rywal który nie cofnie nogi. Oni dadzą z siebie absolutnie wszystko. Arka będzie tutaj jak rozwścieczone zwierze które rzuci się przeciwnikowi do gardła.
1x 10/10
Już nie pamiętam gdzie ale na pewno czytałem, że chcecie pomóc Craxie w utrzymaniu.
By Craxa się utrzymała to dziś musicie popsuć humory zawodnikom Arki.
Liga jest słaba, to przecież chyba każdy przyzna dlatego w tym meczu żaden wynik mnie nie zdziwi.
Arka głównie nastawiona na stałe fragmenty gry co obserwowałem w ostatnim czasie i po nich zdobyła kilka bramek.
Legia ma jeszcze o co walczyć. Osobiście nie podejmuję się typowania tego meczu ale skoro wyceniasz 10/10 to może wiesz coś więcej niż ja ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Pierwsze słyszę ;o Moglibyście podac jakąś stronę gdzie jest te zapis w przepisach ? Czy w niższych ligach jest tak samo ?
 
legia 122

legia

Użytkownik
Już nie pamiętam gdzie ale na pewno czytałem, że chcecie pomóc Craxie w utrzymaniu.
Pierwsze słyszę ;) , jak tak się zastanowić to są dwie opcje: Piotrek Giza zadzwonił do Wawrzyniaka czy z kim on tam się blisko trzymał i prosi o pomoc ;) , druga opcja Craxa da jakiś rabat przy sprzedaży Klicha którym interesuje się Legia. Niczego nie można wykluczyć :cool:
Ale dzisiaj Arka nie da wyjechać Legii z 3 punktami. Intryguje mnie druga zmiana arbitra tego spotkania. Czy ta decyzja może mieć jakieś drugie dno ?
 
H 19

havierx

Użytkownik
Tak, ma drugie dno. To jest przyklad jawnej korupcji.. wez sie zastanow co Ty piszesz. Zmiany arbitrow zdarzaja sie czesto, choroba, sprawy rodzinne, wszystko inne. Bez teorii spiskowych prosze.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Pierwsze słyszę ;) , jak tak się zastanowić to są dwie opcje: Piotrek Giza zadzwonił do Wawrzyniaka czy z kim on tam się blisko trzymał i prosi o pomoc ;) , druga opcja Craxa da jakiś rabat przy sprzedaży Klicha którym interesuje się Legia. Niczego nie można wykluczyć :cool:
Ale dzisiaj Arka nie da wyjechać Legii z 3 punktami. Intryguje mnie druga zmiana arbitra tego spotkania. Czy ta decyzja może mieć jakieś drugie dno ?
Czytałem, do tego chyba Rzeźniczak w Szybkiej piłce mówił, że chcą pomóc Cracovii ????
Ile w tym prawdy to nie wiem.
W dodatku może też chodzić o takie rzeczy o których piszesz (Klich itd) ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Tak, ma drugie dno. To jest przyklad jawnej korupcji.. wez sie zastanow co Ty piszesz. Zmiany arbitrow zdarzaja sie czesto, choroba, sprawy rodzinne, wszystko inne. Bez teorii spiskowych prosze.
bo co? To rozgrywki w Polsce, korupcja, układy, spiski itp są bardzo możliwe. A już takie zawirowania w tak ważnym meczu są co najmniej dziwne
 
legia 122

legia

Użytkownik
Tak, ma drugie dno. To jest przyklad jawnej korupcji.. wez sie zastanow co Ty piszesz. Zmiany arbitrow zdarzaja sie czesto, choroba, sprawy rodzinne, wszystko inne. Bez teorii spiskowych prosze.
Człowieku żyjemy w kraju przeżartym układami, w naszej mentalności przez lata komunizmu naczelną zasadą było kombinowanie i sporo osób nadal ma to we krwi ! Żyjemy w kraju w którym w związku z aferą korupcyjną zatrzymano i przesłuchano ponad 300 osób. Tu życie przerosło &quot;Piłkarski Poker&quot;. Handel meczami i dogadywanie się to było coś tak powszedniego i oczywistego jak poranny stolec.
W tak krótkim czasie zmiana sędziego X&gt;Y&gt;Z jest co najmniej intrygująca.
Chcesz to sobie wierz że polska piłka nożna wyszła z bagna i jest krystalicznie czysta. Rok temu z dużym przekonaniem stawiałem na mecze końcówki sezonu Jagiellonia-Polonia, Lechia-Piast, i jeszcze jakieś dwa w tym jeden Arki bodajże z Bełchatowem. I jakoś dziwnym trafem wszystkie 4 weszły a grałem grubo i z dosyć sporym przekonaniem. Być może to tylko łut szczęścia, ale po tych meczach raczej inne opinie przeważały.
Gram głównie ze względu na przeszacowane ryzyko wg mnie, ale nie można całkowicie wykluczyć wariantu że sędzia może mieć dzisiaj &quot;słabszy dzień&quot;.
To jest Polska a nie elegancja Francja.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Lalu, co do kartek w niższych ligach to pauza za 4, 7 i 10 na pewno. ;)
Ja tam nie wierzę w żadne szybkie piłki, Rzeźniczaków. Zresztą, Legia ma o co grać, bo tu brak podium będzie istną porażką. Zresztą, Legia w Zabrzu i przeciwko Wiśle (choć zaangażowanie rywala dla niektórych może jakoś tę tezę podważyć) zaprezentowała się całkiem OK, widać było jakiś luz w grze. O miejsce w składzie na nowy sezon walczą Cabral i Manu. Borysiuk na pewno zechce w jakiś sposób udowodnić, że zainteresowanie Udinese i innych włoskich klubów nie jest przypadkowe. Czy Legia wygra, nie wiem, ale raczej nie spodziewam się po nich odpuszczania, zwłaszcza, że Weiss bardzo szybko potrafi wyciągnąć pewne wnioski:]
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze do zera
Kurs: 4.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się bardzo ciekawy mecz w Kielcach: miejscowa Korona podejmie bowiem Górnik Zabrze. Gospodarze to 13 zespół ligi mający na swoim koncie 34 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący: 33-44. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych Korona zdobyła zaledwie 3 punkty: 1 zwycięstwo oraz 4 porażki. Kolejno: 0:1 w Bełchatowie, 1:3 w Warszawie z Legią, 2:3 w Kielcach z Lechią Gdańsk, przełamanie i zwycięstwo 1:0 z Arką, oraz ostatnia porażka po naprawdę słabym meczu w Białymstoku 0:4. Widzimy, że Korona spisuje się ostatnio naprawdę słabo. W roli gospodarzy popularne &quot;Scyzory&quot; spisują się słabo: 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 5 porażek, a w 5 ostatnich domowych spotkaniach aż 3 porażki. Goście to rewelacja rozgrywek, Górnik Zabrze - beniaminek w tabeli znajduje się na miejscu 6 i ma na szansę na grę w europejskich pucharach. Górnik w 28 spotkaniach zgromadził 42 punkty, osiągnął przy tym stosunek bramkowy wynoszący 32-39. W ostatnich 5 spotkaniach klub z Zabrza zdobył 10 punktów: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Kolejno: wygrana w Krakowie z Wisłą 2:0, porażka w Poznaniu z Lechem 0:2, 1:1 w Zabrzu z Legią, wygrana w Bytomiu 2:1 z miejscową Polonią, 3:1 ze Śląskiem Wrocław w roli gospodarza. Widzimy Górnik gra bardzo dobrze, a rywali miał ciężkich: Lech, Legia, Wisła czy Śląsk to drużyny z górnej półki. Górnik na wyjeździe .. nie remisuje, 4 zwycięstwa, 2 remisy i aż 8 porażek, jednak jeśli spojrzymy na ostatnie 5 wyjazdów wygląda to dużo lepiej: 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Korona ostatnio gra słabiutko, Górnik za to fenomenalnie, bramkę stracił ze Śląskiem tylko dlatego, że zawodnikowi wyszedł strzał życia. Liczą, że Górnik może dziś wygrać utrzymując czyste konto bramkowe, w końcu są zmotywowaniu, bowiem walczą o puchary, a Korona już o nic.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ty Włochy to widziałeś jedynie w Warszawie, więc mało wiesz o świecie.
Mecz śmierdzi na kilometr, dwa razy już zmieniano sędziego tego spotkania.
1x 10/10
Włochów nie widziałem i nie chcę widzieć bo nie trawię tego kraju Włochów i wszystkiego co z Włochami związane.Czy mało wiem o świecie??Hmm nie będę dyskutował z takim fenomenem jak Ty.Nie wypada mi człowiekowi który w wielkim świecie żyje od ponad 4 lat ???? Oddaję Ci honor Ty zapewne wiesz więcej o świecie niż ja z onetu wp i interii ????
I co z tego że zmieniano sędziego??
Tak samo można powiedzieć że mecz Bytomia z Lechem śmierdzi na odległość ale tak nikt nie powie bo to przereklamowany przecież Lech tam gra ????
Afery korupcyjne ciągną się w Polsce od lat i jeszcze nie słyszałem by zamieszane w nie była Legia ????
Serce mi mówi oczywiście że wygra Legia ale mecz jest NO BET jak dla mnie.A upatrywanie w tym meczu mega sensacji że mecz śmierdzi odpuszczeniem czy czymś podobnym to czysta głupota na którą wpaść może jedynie ktoś Twojego pokroju .......
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
To ja już czegoś nie rozumiem ????
Najpierw dajesz 10/10 na 1x a teraz, że Legia nie odpuści.
A po meczu niezależnie od wyniku będzie niby zgodnie z planem ? ;)
Czy coś źle zrozumiałem?
Jedyne co mnie kusi zagrać w tym spotkaniu to - jeden gol do przerwy.
Ale to jeszcze do rozważenia.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Włochów nie widziałem i nie chcę widzieć bo nie trawię tego kraju Włochów i wszystkiego co z Włochami związane.Czy mało wiem o świecie??Hmm nie będę dyskutował z takim fenomenem jak Ty.Nie wypada mi człowiekowi który w wielkim świecie żyje od ponad 4 lat ???? Oddaję Ci honor Ty zapewne wiesz więcej o świecie niż ja z onetu wp i interii ????
I co z tego że zmieniano sędziego??
Tak samo można powiedzieć że mecz Bytomia z Lechem śmierdzi na odległość ale tak nikt nie powie bo to przereklamowany przecież Lech tam gra ????
Afery korupcyjne ciągną się w Polsce od lat i jeszcze nie słyszałem by zamieszane w nie była Legia ????
Serce mi mówi oczywiście że wygra Legia ale mecz jest NO BET jak dla mnie.A upatrywanie w tym meczu mega sensacji że mecz śmierdzi odpuszczeniem czy czymś podobnym to czysta głupota na którą wpaść może jedynie ktoś Twojego pokroju .......
Jasne dwa razy zmieniano sędziego od tak sobie ... dziwne .
Afera i nie słyszałeś o Legii ? Nieźle ... 93 rok bodajże mecz z Wisłą i dziwnym trafem odebrali MP . Legia nie odpuszcza oni poprostu grają słabo . Wystarczy jeden babol Skaby ręcznika i genialna taktyka 4-5-1 nieudacznika nic nie pomoże może jeszcze w ataku wystąpi Chinyama więc typ X1 11/10 ????
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jasne dwa razy zmieniano sędziego od tak sobie ... dziwne .
Afera i nie słyszałeś o Legii ? Nieźle ... 93 rok bodajże mecz z Wisłą i dziwnym trafem odebrali MP . Legia nie odpuszcza oni poprostu grają słabo . Wystarczy jeden babol Skaby ręcznika i genialna taktyka 4-5-1 nieudacznika nic nie pomoże może jeszcze w ataku wystąpi Chinyama więc typ X1 11/10 ????
Może zajrzysz do archiwum z lat 1925-1960 ????
Boże całe życie z baranami......
Arka jest tak wspaniała że szok ???? No jak Legia grała słabo z Korona (po stracie gola) z górnikiem cały mecz z Wisłą to ja nie wiem czego Ty oczekujesz w naszej lidze??Drugich zespołów jak Barcelona czy Manchester??? Stary przestań ogladać tą szybka piłkę bo co program to później bzdury wypisujesz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom