>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka Eredivisie/ 32. kolejka Jupiler Pro League (05.04-07.04.2013)

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP


Już dziś będą pierwsze propozycje jeżeli chodzi o Eredivisie.
Zapraszam do dyskusji !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Feyenoord - VVV
Jest to pierwsze spotkanie, które przyciągnęło moją uwagę. Na papierze; easy. Ja bym jednak tutaj polemizował. Od razu zaznaczam typ jaki zagram w tym spotkaniu, ponieważ jest to dla mnie bet o pięknym kursie, mianowicie: VVV +2 @2.22.
Feyenoord w spotkaniu z Heerenveen zagrał bardzo słabo. Było widać brak Pelle. U siebie ekipa z Rotterdamu jest oczywiście silniejsza, ale drużyna Ronalda Koemana będzie miała dwa małe problemy w linii pomocy. Nie zagrają Clasie (28/2) oraz Immers (27/10). Są to spore osłabienia, ponieważ trzeba będzie przenieść Vilhene, a i Vormer pewnie zagra od początku (średniak). Wraca Pelle, ale te piłki przecież ktoś musi rozdawać.
VVV zagra w optymalnym zestawieniu, ale nie to jest tutaj najmocniejszym argumentem na ten bet. Chodzi o statystyki VVV:
Dom: 3-2-9 (20-38)
Wyjazd: 2-5-7 (9-18)
Jedynie 18 straconych bramek w 14 spotkaniach to bardzo dobry wynik. Zobaczmy jak VVV grało na wyjeździe w tym sezonie: Ajax (2-0), AZ (1-2), FC Groningen (0-0), Heerenveen (2-2), Heracles (1-1), NAC (1-0), NEC (1-2), PEC (0-0), PSV (2-0), RKC (1-1), Roda (3-0), Twente (1-0), Utrecht (2-1), Willem II (1-0).
Jak widać handi nie zostało pokryte tylko z Ajaksem, PSV i Rodą. Ostatnie spotkanie z Utrechtem (2-1 dla Utrechtu), również nie wyglądało źle. Utrecht strzelił z rogu oraz po mega babolu obrońcy VVV, który podał piłkę pod nogi zawodnika Utrechtu. VVV zdołało strzelić kontaktową bramkę, ale zabrakło już szczęścia w dalszych atakach.
Feyenoord na pewno rozpocznie spotkanie na pełnym gazie. Dzięki temu będzie miejsce na kontry VVV, jeżeli drużyna z Venlo wykorzysta wolne miejsce to śmiem nawet twierdzić, że może postarać się o stratę punktów Feyenoordu.
Kurs bardzo fajny i zdecydowanie to wolę zagrać niż śmieszne 1.20 na Feyenoord. Jasne, że Feyenoord jest faworytem. Ale delikatnie problemy kadrowe + presja + niezła gra VVV na wyjazdach = dla mnie bet warty spróbowania.

- Feyenoord - VVV (+2) 2 @ 2.22 ✅✅✅

Vitesse - NAC
Sprawa jest bardzo prosta szpital w ekipie NAC, nie zagrają:
- Lurling (25/3)
- Hadouir (21/1)
- Schalk (20/3)
- Looms (występ pod znakiem zapytania) (8/0)
- Gilissen (występ pod znakiem zapytania) (18/0)
Z wyżej wymienionych zawodników tylko Gilissen grał tydzień temu z Twente. Hadouir czy Lurling już dwa tygodnie leczą kontuzje. Nie zmienia to jednak faktu, że trener Gudelj będzie miał niezłe puzzle.
Tydzień temu grałem NAC +2 z Twente (1-1) i pisałem, że NAC ma bardzo dobrą obronę. Sprawdziło się, lecz nie ma co się oszukiwać - Twente miało swoje okazje strzeleckie. Jutro spotkanie z Vitesse, które jest obecnie groźniejsze niż Twente. Nie spodziewam się jakiegoś mega pogromu, bo NAC nie jest obecnie drużyną do bicia, ale o dobry rezultat ekipie z Bredy będzie bardzo trudno. Vitesse potrafi 2/3 groźnymi sytuacjami przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
W Vitesse zabraknie Theo Janssena, który wykartkował się (ostatnio jest to dość modne ;)), lecz i bez niego drużyna z Arnhem ma kim postraszyć.
Spodziewam się do przerwy dość wyrównanego spotkania (coś w stylu 0-0/1-0), więc jeżeli będzie bezbramkowy remis do przerwy, to polecam live grać na Vitesse (często zdarza im się grać X/1).
- Vitesse - NAC 1 @1.40 ✅✅✅

Twente - Roda JC
O Twente pisałem co nieco wyżej, tydzień temu były okazje na zwycięstwo, ale ostatecznie nie udało się. NAC zagrało bardzo dobrze w obronie. O Rodzie pisałem również tydzień temu i zacytuję jedynie jedno zdanie z tamtej wypowiedzi:
27 --&gt; 5-10-12 (38-54) / Dom: 4-6-3 (20-12) / Wyjazd: 1-4-9 (18-42)

Śmiało możemy stwierdzić, że Roda na wyjeździe to tragedia. U siebie jednak tylko 12 straconych bramek w 13 kolejkach.
Roda na wyjeździe traci bardzo dużo bramek, dlatego uważam, że Twente bez problemu wbije im minimalnie 2. Nie zagra Tadic, jest to spore osłabienie dla domowej drużyny, ale ciągle mamy zawodników, którzy potrafią strzelać: Fer, Chadli czy Bulykin. W Rodzie ma nie zagrać Bonevacia.

- Twente - Roda 1 @1.37 ✅
- Twente (-1) - Roda 1 @1.98 ✅

- Leroy Fer strzeli bramkę - TAK @ 2.40 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
omerta 968

omerta

Użytkownik
Feyenoord Rotterdam – VVV Venlo

Kompletnie nie zgadzam się z typem wyżej. Widzę zdecydowane zwycięstwo Feyenoordu różnicą kilku bramek, stąd takie, a nie inne typy z atrakcyjnymi kursami. Portowcy nie będą kalkulować z prostego powodu – do końca sezonu zostało tylko sześć kolejek, a terminarz mają niesłychanie korzystny: Venlo (dom), RKC Waalwijk (wyjazd), Vitesse (dom), Heracles (dom), Den Haag (wyjazd) i na koniec NAC (dom). Cztery spotkania na De Kuip (w tym jedno kluczowe – z Nadreńczykami), dwa poza Rotterdamem – spokojnie do wygrania. Przy takich okolicznościach można postawić sobie jeden cel – komplet punktów i mistrzostwo Holandii. Tym bardziej, że za tydzień dojdzie do starcia PSV – Ajax, a ekipę Boeren czeka jeszcze mecz w Alkmaar i nigdzie nie jest powiedziane, że uda im się wygrać (AZ będzie chciało namieszać i na pewno nie odpuści). To, że piłkarze VVV-Venlo nie doznają wysokich porażek, akurat na De Kuip nie będzie miało żadnego znaczenia. Napisałbym więcej, ale niestety nie mam czasu.

Typy:
Feyenoord over 2,5 @ 1.80 (sportingbet)
Feyenoord over 3,5 @ 3.25 (sportingbet)
Gra Feyenoordu bez komentarza ;)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Twente - Roda JC part II
Tak sobie śledzę właśnie ostatnie ciekawostki związane z absencjami w spotkaniu Twente - Roda JC i trafiłem na coś bardzo ciekawego. Pomijając już to, że Roda traci bardzo dużo bramek na wyjeździe, pod ogromnym znakiem zapytania stoi występ Franka Demouge. On jak i Malki mają ostatnio problemy z pachwiną i obaj zawodnicy nie są na 100% gotowi do gry, ba większe prawdopodobieństwo jest nawet, że Demouge dziś nie wystąpi. On i Malki to najgroźniejsi zawodnicy Rody, więc bardzo ciężko będzie dziś o bramkę dla drużyny z Kerkrade.
Win Twente staje się dla mnie w tym momencie najpewniejszym betem na dzisiejszy dzień i tutaj troszkę zainwestuję. Nie tylko w czysty win, a również w różne handi. Twente potrzebuje punktów, ich gra wygląda ostatnio całkiem fajnie i jeżeli dziś będzie dobre wykończenie, to może być pogrom w Enschede.
- Twente strzeli w obu połowach - TAK @ 2.05 ✅
- Twente (-2) - Roda JC 1 @ 3.50 (delikatnie oczywiście - bardziej for fun) ⛔
- Over 2,5 @ 1.55 ⛔

Edit: Jest niesmak, Twente śmiało mogło strzelić jakieś 2 bramki więcej.

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Vitesse - Breda
Vitesse to chyba największe objawienie eredivisie w tym sezonie. Większość obserwatorów twierdziła że wkrótce odpadną z czołówki a tu już końcówka sezonu i gracze z Arnhem nadal w czubie. Warto też zauważyć że przy Bonym, rozwinęło się paru innych graczy takich jak Ibarra,Havenaar czy van Aanholt.TE 3 pkt Vitesse przydałyby się 3 pkt w tym meczu w kontekście dwóch następnych wyjazdowych spotkań, kolejno z Rodą a następnie Feyenoordem. Aby zakończyć rozgrywki na 2 bądź 3 miejscu gospodarze powinni dziś wygrać. Jak już zaznaczyłem w poprzednim temacie, Vitesse moim zdaniem ma łatwą końcówkę sezonu ( 3 ostatnie spotkania z outsiderami ). W Bredzie osłabienia, więc mam nadzieję że za dużej nerwówki nie będzie...
Vitesse kurs 1,45
Vitesse - 1 kurs 2,25 STS
wynik 3:0

Willem II - PSV
PSV lurs 1,29
PSV - 1 kurs 1,60 STS
wynik 1:3

Gra Willem II to bardziej gra na hurrraaaa niż jakaś taktyka. Nie jest żadną nowością że grają najgorszą piłkę w Holandii i najprawdopodobniej już wkrótce opuszczą szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej tego kraju. PSV ma również własne problemy. Główny problem to chyba Pan Van Bommel, który mam wrażenie rozbija drużynę od środka. Mimo tych kłopotów jak i małych absencji myślę że z kim jak z kim ale z ostatnią drużyną tabeli PSV powinno sobie poradzić. Cieszy powrót do składu Toivonena, który mimo tego że nie jest gotowy na gry przez pełne 90 minut powinien być sporym wzmocnieniem dla ekipy z Eindhoven.
AJAX statystyki nie kłamią...Twente wygrało raz w ostatnich 10 spotkaniach....Kurs na nich marny...osobiście tego nie ruszam.
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ajax 2K

ajax

Forum VIP
AJAX statystyki nie kłamią...Twente wygrało raz w ostatnich 10 spotkaniach....Kurs na nich marny...osobiście tego nie ruszam.
Nie wiem, wszystko okaże się na boisku. Same statystyki nie grają, a jak mamy się nimi sugerować to musimy dwie strony porównać. Tutaj podałeś tylko jedną stronę - zapominając o drugiej, która mówi o tym, że Roda inkasuje ogromną ilość bramek na wyjazdach.
W moich oczach jest to czysta jedynka bez dwóch zdań, ale wiadomo - nie ma pewniaków ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Czekałem na oficjalne składy by to zagrać. Składy są, więc gramy:
Vitesse
Velthuizen, Kalas, Kashia, Van der Heijden, Yasuda, Van der Struijk, Van Ginkel, Kakuta, Ibarra, Bony, Havenaar
NAC Breda
Ten Rouwelaar, de Roover, Botteghin, Luijckx, Janse, Ten Voorde, Verbeek, Gudelj, Seuntjens, Buijs, Hooi


Vitesse - NAC (+1) 1 @ 1.98 ✅✅✅
Bony strzeli bramkę - TAK @ 1.50 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ajax abyś mnie dobrze zrozumiał..ja szczerze życzę Ci abyś trafił: ) Sęk w tym że obecna forma Twente to bardziej forma którą można porównać do formy Waalwijku czy Zwolle niż Ajaxu czy Vitesse. Skuteczność tej ekipy jest koszmarna. Tak wiem szczęścia trochę nie mieli, ale czy wszystko można zrzucić na brak tego szczęścia? Chyba nie...Kilka razy oglądałem powtórkę meczu Groningen - Twente gdzie obu nam udało się trafić właśnie Twente po dobrym kursie. Wcale nie byli stroną przeważającą i ten wynik absolutnie nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Jest też inna sprawa, czy Twente przypadkiem już nie siadła psychika i czy aby niektórzy z zawodników nie rozglądają się już za nowym klubem? Jeżeli Vitesse I PSV dziś to wygra to szansę na zajęcie miejsca 1-4 w lidze gracze z Enschede praktycznie mają zerowe...Boję się o to czy starczy im ambicji aby sensownie zakończyć jakoś ten sezon. Bo powiedzmy sobie otwracie, ten sezon Twente ma już stracony a do tego najprawdopodobniej czekają ich jeszcze baraże o LE, a nie o tym marzyli przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Ja dostałem pstryczka w nos od Twente tydzień temu...być może dlatego tak zachowawczo do nich podchodzę: ) Tak czy siak trzymam kciuki za Twój typ
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Dobrze wiem jaka jest forma Twente. Postawiłem ten bet z prostych przyczyn - Roda na wyjeździe. To był mój główny argument. Na razie wygląda to dobrze, Twente dominuje, stwarza okazje - zobaczymy jak się skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Heracles
Szczerze mówiąc, delikatnie odpuszczam jutrzejszy dzień. Może jakaś ciekawostka wpadnie mi w ręce i coś pogram jutro dopiero, ale ogólnie nie szykuję żadnych konkretnych betów poza jednym:

Ajax (-1) - Heracles 1 @ 1.44
✅✅✅
Ajax jest w pozytywnym flow, jak to ostatnie 3 sezony w ostatnich kolejkach. Jest dobra atmosfera, skład bardzo przyzwoity i ostatnie wyniku u siebie z Heraclesem mówią za siebie:
01/04-12 Eredivisie Ajax vs. Heracles 6 :0
03/04-11 Eredivisie Ajax vs. Heracles 3 :0
18/04-10 Eredivisie Ajax vs. Heracles 4 :0
03/02-09 Eredivisie Ajax vs. Heracles 2 :2
20/04-08 Eredivisie Ajax vs. Heracles 5 :1
01/04-07 Eredivisie Ajax vs. Heracles 3 :0




Rywale wygrali swoje spotkania, więc i Ajax musi. Drużyna z Amsterdamu chce wygrać i z dobrą serią podjąć za tydzień PSV, gdzie może sobie pozwolić na remis, ale najpierw trzeba jutro zdobyć 3 oczka. Ajax u siebie gra bardzo dobry futbol, obecnie najlepszy w Holandii i mam nadzieję, że jutro ponownie to pokażą. Nie ma miejsca na błędy, więc liczę na pewne 3 punkty i pokryte handi.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Opis spotkań:
Vitesse - Breda 3:0 i Willem II - PSV 1:3
Niby dwa spotkania i bardzo podobne wyniki .. ale to tylko na papierze. Prawda jest taka że PSV rozegrało żenująco słabe spotkanie i niewiele brakowało a doszłoby do sensacji gdyż do 77 minuty utrzymywał się remis 1:1. Jest mi trudno powiedzieć co jest nie tak w drużynie PSV ale skoro sam sztab szkoleniowy o tym mówi to musi coś być na rzeczy. PSV grało schematycznie i bez polotu, zamiast wykorzystać swe dużo lepsze wyszkolenie techniczne pchali się środkiem ( nie wiadomo po co ). Dla mnie jest to już trzeci bardzo słaby mecz PSV pod rzad...
Vitesse mogło wygrać swoje spotkanie nawet i 5:0...i nie pozostawiali złudzeń, kto był lepszy w tym spotkaniu. Breda przerywała jedynie ich akcje faulami, nie potrafiąc nic sensownego pokazać w przodzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Utrecht - Den Haag
To co wyprawia w obronie od dwóch spotkań drużyna z Hagi to jakiś mały koszmarek. Osiem bramek straconych i żadnej strzelonej, Tydzień temu praktycznie wszytskie bramki jakie stracili goście to &quot; zasługa &quot; obrońców. Dziś wystąpją bez Holli a jest to jedna z kluczowych postaci w tej ekipie. Obrona Utrechtu tydzień temu też nie w najlepszej kondycji. Dali sobie strzelić bramkę jednej z gorszych ekip ligi czyli VENLO a dodatkowo doprowadzili do bardzo ale to bardzo gorącej końcówki. Dodam że Venlo miało jeszcze słupek. Liczę tu na przynajmniej trzy bramki. Utrecht jest faworytem ale jakoś nie chce mi się tu grać przeciwko bardzo ambitnej ekipie z Hagi.Den Haag gra zwykle bardzo otwartą piłkę więc mam nadzieję że i tak będzie tym razem...

over 2,50 kurs 1,65 Totomix
wynik 1:0

Ajax - Heracles
Ajax gra dobrze, swoim sposobem długo przetrzymuje piłkę i sprawia że to przeciwnicy muszą dużo biegać. Jeżeli bardziej by się przyłożyli to mecz z Nijmegen mogli wygrać nawet 5 czy 6:1. Z Heraclesem zwykle grało im się dobrze, więc o ile gracze z Amsterdamu marzą o mistrzowskiej koronie muszą w takich spotkaniach inkasować 3 pkt.

Ajax 1/1 HF/FT kurs 1,50 STS
wynik 4:0 ( 1:0 )

I jeden suchy typ:
Groningen - Heerenveen
Groningen DNB kurs 1,80 Totomix
wynik 3:1

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki&quot;
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Dla tych co chcą grać over lub BTS w meczu Ajaksu ważne info:
Everton nie gra od początku 28/8 (może dopiero w drugiej połowie wejdzie, ale to nie wiadomo). Siła ofensywna Heraclesu więc jeszcze słabsza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Bardzo ładny mecz Ajaxu. Ciekawostką może być to że prawie połowę spotkania Ajax grał w 10-tkę po czerwonej kartce dla bramkarza i właśnie grając w osłabieniu udało im się strzelić aż 3 bramki. Warto też zaznaczyć że zmiennik pokazał się z wyśmienitej strony i nie popełnił żadnego błędu podczas interwencji. Może to być ważne w kontekście spotkania za tydzień: PSV - AJAX. Do końca ligi pięć kolejek...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax ogarnia w 10tkę 4-0, Eredivisie daje mega zarobić w ten weekend... oby więcej takich i majstera ! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Takie dwie informacje które pojawiły się w kontekście rozgrywanego w najbliższej kolejce meczu Psv - Ajax:
Bramkarz Ajaksu Amsterdam Kenneth Vermeer nie zagra w najbliższych spotkaniach z PSV Eindhoven i SC Heerenveen, po tym jak został zawieszony na dwa spotkania za czerwoną kartkę. Reprezentant Holandii został wyrzucony z boiska w 48. minucie spotkania z Heracles Almelo, po tym jak sfaulował Geoffreya Castilliona.
Dyrektor techniczny PSV Eindhoven Marcel Brands przyznał, że pozostanie Dicka Advocaata w klubie na kolejny sezon jest &quot;mało prawdopodobne&quot;. Według holenderskich mediów następcą byłego selekcjonera reprezentacji Holandii ma zostać Philip Cocu, który już pod koniec ubiegłego sezonu tymczasowo prowadził drużynę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom