>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Premier League [05-06 marca 2016]

Status
Zamknięty.
S 18

sebastiann

Użytkownik
Co myślicie o Newcastle i Watfordzie ? ciekawe kursy na ich wygraną a myślę, że bardzo realne ażeby wygrali swoje mecze.
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Mi z kolei chodzi po głowie bardzo ciekawy bet na spotkanie Swansea - Norwich a mianowicie:

Gospodarze wygrają bez straty bramki @ 3.35
Unibet

Swansea ostatnie 2 wyjazdowe mecze bardzo ciężkie z drużynami z Londynu. W obu spotkaniach błyszczał nasz bramkarz Fabiański. Piłkarze Tottenhamu na długo zapamiętają jego nazwisko, nie wiele brakowało a urwałby im punkty, przez wielu uważany przez MVP tego meczu. W spotkaniu z Arsenalem też się bardzo dobrze zaprezentował a drużyna szczęśliwie wywiozła 3pkt. Tym razem mecz u siebie z kiepsko dysponowanymi Kanarkami. Ich seria jest tragiczna, na wyjazdach grają bardzo kiepsko. Gra Swansea też wymaga poprawy ale uważam że Norwich jest jak najbardziej w ich zasięgu a kursik fajny do gry i wart ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 30

dadycool

Użytkownik
Na sobotę zdecydowanie zwycięstwo Chelsea kurs może nie powala ale typ wydaje się pewny 1,5 do dubla idealnie.
Dlaczego taki typ skoro The Blues mają mecz z PSG w środę.
Wszystkim do tej pory wydawało się że sezon już skończony nic nie ugrają, a tu kilkoma dobrymi meczami i co najważniejsze wygranymi Chelsea wraca na właściwe tory. Pozostało 10 kolejek do końca strata do City i Utd wynosi 8 pkt (City mecz zaległy ma który pewnie wygra to będzie 11pkt). Dużo i nie dużo

Mecz z Liverpoolem jest przełożony na rzecz FA Cup to dobrze bo to jest moim zdaniem natrudniejszy mecz. W pozostałych na upartego można zdobyć komplet punktów nie ma tu żadnego meczu w którym Chelsea nie będzie faworytem w tej formie. No i najważniejsze mecz bezpośredni z City o tak zwane może 6pkt. A tu poniżej mecze City:

Po co to pokazuje. A no po to żeby pokazać jakie mecze ma City przed sobą. Dwa najbliższe to tam pikuś raczej ale potem Utd, Chelsea, Southampton na wyjeździe i Arsenal. W żadnym z tych meczów nie można powiedzieć że City będzie jakimś większym faworytem. Oczywiście te moje wypociny mogą już za dwa kolejki być nic nie warte ale Chelsea na papierze powinno dogonić City w tej formie której jest teraz, a w której są rywale.
Wracając do meczu ze Stoke. Bez nowych osłabień u gospodarzy Hazard narzekał na ból po meczu z Norwich ale występ nie zagrożony, Terry jest szansa że wróci już na ten mecz i to spora.
Stoke ma szpital w obronie. Do Londynu nie uda się pięciu obrońców także nie jest wesoło. Stoke jest w formie 3 mecze wygrane ale to były mecze ze słabymi przeciwnikami wcześniej trochę lepszy Everton i już klops.
Jak dla mnie to spokojnie Chelsea win 1,5 oraz przy takich porblemach w obronie Stoke Chelsea AH -1,5 2,45 oba kursy w Unibet.
Później jeszcze jeden mecz postaram się opisać
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Everton – West Ham United 2:3
Typ: BTS 1,66 Fortuna ✅


Przed ostatnią kolejką w tym spotkaniu grałbym bym czystą jedynkę jednak po tym co widziałem w meczu WH z Kogutami mam co do tego wątpliwości. Goście zagrali piękny mecz. Tempo i &quot;jakość&quot; widowiska przypominało spotkanie pucharowe. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę fakt że gospodarze grają zdecydowanie lepiej na swoim terenie, na wyjazdach wygląda to dużo gorzej. Everton natomiast w ostatnim czasie wprost przeciwnie. Na wyjazdach osiągają dobre rezultaty, w domu jest z tym ciężej. W ostatnich czterech ligowych starciach pomiędzy obiema drużynami cztery razy padł BTS. Dwa raz Everton zgarniał komplet punktów i dwa razy doszło do ich podziału. Myślę że tym razem podopieczni Roberto Martineza nie będą mieli tak łatwo. Goście są obecnej w bardzo dobrej formie i myślę że stać ich na sprawienie małej niespodzianki.
Mają szansę wskoczyć na czwartą pozycję. Oczywiście wszystko zależy od wyniku spotkań MC-AV oraz WBA-MU. Należy również pamiętać że MC ma jedno spotkanie rozegrane mniej od reszty. Jednak nawet jeśli w tej kolejce nie wskoczą na czwartą pozycję, komplet punktów i tak będzie bardzo ważnym osiągnięciem na drodze do właśnie miejsc premiowanych pucharami. Myślę (czyt. Modlę się ;p) że po ostatniej kolejce w której poległo wielu typerów ta da jednak trochę zarobić ;).
Chelsea – Stoke 1:1 Nie ma to jak stracić bramkę w 85m. :cool:
Typ: Chelsea 1,48 Fortuna ⛔


Gospodarze wyszli wkońcu z dołka w jakim znajdowali się jeszcze całkiem niedawno.
Ich gra wygląda coraz lepiej. Podobnie jak WH wyżej, zmierzają do miejsc premiowanych występem w pucharach. Ostatnia wygrana z Kanarkami przybliżyła ich do tego osiągnięcia i w tym momencie tracą do 4 miejsca 8 pkt. Nie jest to wielka strata i można ją szybko nadrobić, pod warunkiem że takie mecze będzie się wygrywać. Odbiegając na chwile od tematu, pojawiły się pogłoski że na ławce trenerskiej The Blues zasiądzie Antonio Conte od nowego sezonu. Taką informację podał włoski dziennik - Corriere dello Sport, jako pewną. Zobaczymy.
Co do meczu z Kanarakmi. Nie oglądałem jednak słyszałem od przyjeciela że jedna bramka dla Chelsea nie powinna być uznana ponieważ zawodnik gości był na metrowym spalonym. Szkoda że tego typu sytuacje mają jeszcze miejsce. Remis z Norwich nie wątpliwie byłby małą sensacją i szansą by podbudować morale w zespole z Carrow Road.

Wracają do tematu. Goście, zajmują obecnie 7 miejsce. Ostatnie spotkanie wygrali 1-0 ze słabo spisującym się zespołem Newcastle. Na wyjazdach niestety nie idzie im zbyt dobrze i jest to generalnie jedyny powód grania czystą jedynką.

Manchester City – AstonVilla 4:0
Typ: LB Over 3,5 2,26 Fortuna ✅


Jak wiemy gospodarze polegli na wyjeździe z Liverpoolem 3-0. Gra wyglądała słabo. Nie mam nic więcej do dodania. Goście są na ostatniej pozycji w tabeli i walczą o utrzymanie. Wspominałem już że nie sądzę aby im się udało. Ostatni mecz przegrali u siebie z Evertonem 1-3. Mimo słabego występu MC gospodarze powinni jednak wygrać bez większych problemów. Kilka bramek również powinno wpaść. To spotkanie zostanie za pewne wykorzystanie do rozładowania napięcia i podbudowaniu się po ostatniej przegranej. U siebie City gra zdecydowanie lepiej i oby było tak i dziś.
Watford – Leicester 0-1
Typ: Leicester DNB 1,75 Fortuna ✅


No i wisienka na sobotnim torcie ???? . Gospodarze na pewno nie będą łatwym przeciwnikiem dla Lisów jednak liczę na to że goście zaprezentują podobny poziom co w swoim poprzednim spotkaniu. Jeśli tak się stanie 3pkt powinny być formalnością. Zespołu Leicester nie trzeba nikomu przedstawiać. Spędzili już ponad 70 dni na pozycji lidera i jak na razie nie zanosi się na zmiany. Dlaczego? Ano dlatego że nie sądzę aby przegrali to spotkanie. Jeśli nawet wywalczą 1pkt a Koguty wygrają swoje spotkanie to i tak pierwsze miejsce dalej należeć będzie do podopiecznych Claudio Ranieriego. Watford ma na swoim koncie 37 pkt i zajmuję bezpieczną 12stą pozycję.
Spadek raczej im nie grozi, chyba że wpadną w dołek jak AV lub Norwich...
Puchary też nie dla nich. Nie oznacza to oczywiście że nie będą walczyć do końca o zajęcie jak najlepszej lokaty. Do 5 miejsca tracą 10 pkt jednak tak wysoko raczej nie poszybują.

Pytanie do Kolegów- czy wiadomo coś odnośnie Kante? Jest szansa że wystąpi w tym spotkaniu? ponieważ nie znalazłem żadnego info na ten temat.
Zastanawiałem się jeszcze nad spotkaniem Tottenham- Arsenal jednak po tym co widziałem ostatnio odpuszczam, resztę rónież ;p
 
S 9

slebek-111539

Użytkownik
Ja z kolei przeciwnie do reszty stawim na Stoke. Chelsea j środę musi odrabiać straty w LM z PSG i mogą odpuścić mecz ligowy. Tym bardziej Stoke to nie sa jakieś ogórki, nawet w tabeli sa wyżej od Chelsea, a kurs 7 zachęca do grania ????
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Fajny zakład oferuję nam bet 563, a mianowicie :
Manchester City over 0,5 kartki 1,61@
Sędzia: Lee Mason 15 meczy 43 żółte i 2 czerwone
City ostatnio w dołku i myślę, że będą chcieli &quot;gryźć trawę&quot; w meczu z czerwoną latarnią ligi. Zawsze, kiedy pojawia się typ na over 0,5 kartki to chętnie go rozpatruję, bo co to jest 1 kartka dla zespołu. Kilka gagatków może szybko pokryć ten przyjemny kursik (Toure, Fernandinho, Zabaleta, Kolarov). Ja to polecam, może się komuś przydać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Watford - Leicester
Z całego serca kibicuje Lisom i za mniejszą stawkę postawię ich zwycięstwo (2.60 na lidera ligi to bądź co bądź dużo, nawet przy absencji Kante), jednak główny typ na mecz to rzuty rożne. Watford traci stosunkowo mało goli na własnym stadionie, Leicester zaś dobrze czuje się na boiskach rywali i na pewno będzie próbowało od początku atakować większą ilością graczy, ale ich ulubionym stylem jest gra z kontry, a z tym może być problem. Spodziewam się, że Quique Flores postawi dwa czterosobowe bloki i zmusi Leicester do gry atakiem pozycyjnym. Ci zaś będą starać się rozciągać grę maksymalnie, co powinno skutkować dużym zaangażowaniem w grze skrzydłowych i rzutami rożnymi. Przeciwko West Bromowi Leicester nabił ich 11, trzeba też dodać, że piłkarze Ranieriego nie zwalniają do 90 minuty, bardzo dobrze wyglądają fizycznie i linia, którą wystawił całoroczny jest spokojnie do przekroczenia.

Leicester over 4.5 RR @ 1.61 ✅
Leicester win @ 2.60
✅
bet365
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Chelsea - Stoke

No cóż dołączam się do osób typujących tutaj wygraną The Blues. Ich ostatnia może nie jest fenomenalna, ale jednak punktują regularnie i wygląda to już dużo lepiej niż na początku roku. Takie spotkania jak ostatnio na pewno dadzą im porcję pewności, której widać było potrzebowali. Terry i Pedro dalej nieobecni, Costa ma ponoć grać w ograniczonym wymiarze czasowym. Oczywiście w rewanżu z PSG nie stoją na straconej pozycji, ale zapewne każdy w klubie zdaje sobie sprawę z tego, że wygranie LM aktualnie jest jak mission impossible, a ligę można jeszcze uratować, tym bardziej, że oba Manchestery nie są w stabilnej, wysokiej formie.
Garncarze ostatnio też odżyli dzięki 3 zwycięstwom pod rząd, ale nie oszukujmy się grali z dołem tabeli. Co innego jest ograć Bournemouth, AV, czy Newcastle, a co innego wyjść na żądną zwycięstw Chelsea na Stamford Bridge. Dodatkowo Chelsea ma super bilans u siebie z Stoke, ostatnie 7 spotkań to same zwycięstwa.
Chelsea 1,53 Bet365 ⛔

Watford - Leicester
Starcie dwóch beniaminków edit: tak jak przypomniał mi użytkownik Funias, Lisy nie są beniaminkiem. Watford okupuje środek tabeli, mają praktycznie pewne utrzymanie. Na pewno jednak chcieliby zakończyć sezon w górnej połowie tabeli i na ten moment to powinien być ich cel. U siebie ostatnio spisują się naprawdę dobrze, nie przegrali 5 kolejnych spotkań. Z pewnością postawią trudne warunki gościom.
Lisy w tym momencie cel mogą mieć już tylko jeden. Co tydzień pojawia się pytanie czy już teraz pękną, zeżre ich presja i polecą w dół tabeli. Oni jednak uparcie się trzymają, a nawet jak nie wyjdzie im mecz i stracą punkty to wtedy rywale pomagają i też tracą punkty ???? .
Pomimo różnicy w tabeli mecz powinien być wyrównany, nie spodziewam się pogromu w żadną ze stron.
under 2,5 1,7 Bet365 ✅
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Przed ostatnią kolejką w tym spotkaniu grałbym bym czystą jedynkę jednak po tym co widziałem w meczu WH z Kogutami mam co do tego wątpliwości. Goście zagrali piękny mecz. Tempo i &quot;jakość&quot; widowiska przypominało spotkanie pucharowe. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę fakt że gospodarze grają zdecydowanie lepiej na swoim terenie, na wyjazdach wygląda to dużo gorzej. Everton natomiast w ostatnim czasie wprost przeciwnie. Na wyjazdach osiągają dobre rezultaty, w domu jest z tym ciężej. W ostatnich czterech ligowych starciach pomiędzy obiema drużynami cztery razy padł BTS. Dwa raz Everton zgarniał komplet punktów i dwa razy doszło do ich podziału. Myślę że tym razem podopieczni Roberto Martineza nie będą mieli tak łatwo. Goście są obecnej w bardzo dobrej formie i myślę że stać ich na sprawienie małej niespodzianki.Mają szansę wskoczyć na czwartą pozycję.
Ja z kolei śledzę ostatnie mecze Evertonu i jestem zmartwiony grą defensywną The Toffees. W sumie to te błędy w defensywie zaczynają się od błędów w ofensywie - Everton chwilami bardzo lekkomyślnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, co często kończy się głupimi stratami i kontrami rywala. Nalezałoby napisać retorycznie: skoro nawet mocno przeciętna w ataku Aston Villa była w stanie strzelić gola a mogla spokojnie ustrzelić Roblesowi więcej niz jedną bramkę to czemu solidny West Ham miałby tego nie dokonać? Według mnie bramka gości jest bardzo możliwa... i nawet pewniejsza niż gol Evertonu, który u siebie bryluje nieskutecznością. Wystarczy przypomnieć choćby mecz z WBA gdzie oddali ponad 30 strzałów nie potrafiąc wcisnąc choćby jednej bramki. Fajnie, że Lennon złapał formę, że na lewej flance w końcu wychodzi Mirallas ale ciągle gra Evertonu nie wygląda najlepiej. Obym się mylił ale widzę tu pogoń Evertonu ;)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dubel overowy

Manchester City podejmuje najgorszą drużynę ligi, czyli Aston Villę. Chyba nie trzeba nikomu mówić, że zespół ten posiada fatalną defensywę. City podchodzi do tego meczu po trzech ligowych porażkach. Małym usprawiedliwieniem jest fakt, że przegrywali z dobrymi zespołami, bo z Liverpoolem, Tottenhamem i Leicester. Teraz jest doskonała okazja na przełamanie i sądzę, że piłkarze Pellegriniego z niej skorzystają. Na Etihad w tym sezonie w 14 meczach padło aż 12 overów. City u siebie dużo strzela, ale również potrafi tracić bramki, w większości meczów także BTS wchodził. Aston Villę również stać na bramkę, a to oczywiście sprzyja overowi w tym meczu. Warto też przyjrzeć się H2H, bo bramek tam sporo http://www.flashscore.pl/mecz/jLqTvNig/#h2h;home.

W spotkaniu Southampton - Sunderland stawiam over 1,5 na podbicie. Sunderland traci najwięcej bramek ogólnie i najwięcej na wyjeździe. Gra Sunderlandu wyraźnie poprawiła się po przyjściu Big Sama, ale obrona wciąż jest dziurawa. Do tego zabraknie O&#39;Shea, Cattermola i Kirchoffa. Southampton po serii meczów z czystym kontem tarci w głupi sposób bramki. W ostatnich dwóch meczach stracił po 2 bramki.

Man City - Aston Villa over 2,5 @ 1,52 ✅ 4:0
Southampton - Sunderland over 1,5 @ 1,29 ✅ 1:1
AKO: 1,96
Marathonbet




Dubel kartkowy

Bet365 wystawił na Everton i Man City linię kartkową 0,5 i myślę, że warto w to zainwestować. Everton mierzy się z West Hamem, czyli zespołem bardzo dobrym. Na pewno łatwo nie będzie i piłkarze Evertonu będą musieli uciekać się do fauli, tym bardziej, że u gości grają po prostu dobrzy piłkarze, którzy potrafią szybko biegać czy dryblować. U siebie piłkarze Evertonu zagrali 14 meczów ligowych i tylko 3 razy nie obejrzeli żadnej kartki.

Nieco inaczej wygląda sytuacja Manchesteru City, bo oni mierzą się z rywalem dużo słabszym i dlatego kurs na over 0,5 kartki jest odpowiednio wyższy. The Citizens również mają na swoim stadionie 14 meczów rozegranych i 3 razy nie obejrzeli ani jednej kartki. W tym sezonie obrona City spisuje się słabo i dopuszcza do strat bramkowych nawet w meczach na Etihad. Defensywa nie jest monolitem i to sprawia, że nawet Aston Villa pewnie będzie mieć jakieś okazje, najprawdopodobniej z kontry i to powoduje, że szansa na kartkę jest.

Everton over 0,5 kartki @ 1,44 ✅
Man City over 0,5 kartki @ 1,61 ⛔
AKO: 2,33
Bet365




Everton - West Ham

Jak zwykle buki nie doceniają West Hamu. Młoty w ostatniej kolejce zagrały bardzo dobre spotkanie z Tottenhamem, zresztą nie było to pierwsze tego typu spotkanie wygrane w tym sezonie. West Ham potrafi zaleźć za skórę najlepszym drużynom Premier League. Everton gra bardzo nieregularnie. Cały sezon mocno w kratkę. W ostatnich kolejkach padło kilka wygranych The Toffees, także przypuszczam, że teraz będziemy mieli parę słabszych wyników. Ostatni rywale to też nie były jakieś wybitne zespoły. Z Aston Villą 3:1, z WBA porażka 0:1, ze Stoke 3:0, z Newcastle 3:0. W międzyczasie były też wygrane z FA Cup z Bournemouth 3:0 i z Carlisle 3:0. Niby te wygrane były wysokie i przekonujące, ale tak naprawdę jedynie pokonanie Stoke na Britannia może wzbudzić podziw, reszta rywali to po prostu zespoły słabe. West Ham to zdecydowanie najlepsza drużyna od kilku tygodni, z którą przyjdzie się zmierzyć Evertonowi. 5,00 na West Ham to gruba przesada. Ja gram bezpieczniej hc +0,75, bo kurs również jest wart gry.

Gram też BTS, ponieważ oba zespoły nastawione są na ofensywę i w ataku mają dobrych zawodników. W meczach na Goodison Park pada w tym sezonie bardzo dużo bramek.

Everton - West Ham +0,75 @ 2,04 Pinnacle ✅ 2:3
Everton - West Ham BTS @ 1,70 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
E 0

esak

Użytkownik
Panie i Panowie a co myślicie o meczu Newcastle-Bournemouth ? Ciekawy kurs na Newcastle ponad 2.60 powinni w końcu wygrac tym bardziej ze graja u siebie a mecze u siebie im lepiej wychodzą po dwoch wyjazdowych porażkach czas na mecz u siebie i czas na wygraną.Sporo braków w zespole gospodarzy- Krul, Toney, Obertan, Haidara, Cisse, Mbabu, Good, Marveaux, Mbemba, Coloccini (kontuzje).Myśle ze mimo tych braków powinni zagrać i zdobyć bardzo ważne 3pkt. czekam na wasze opinie

Newcastle - Bournemouth 1 - 2.60
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Swansea - Norwich

Dla mnie najbardziej opłacalny bet 1x2 z tej rundy. Gospodarze są trudni do ogrania w każdej grze. Nawet jak przegrywają, to nie tak wysoko. Pawie dość niespodziewanie wygrali na Emirates, gdzie Arsenal &quot;musiał wygrać&quot;. Może i Arsenal miał więcej z gry, ale tak jak napisałem Swansea zawsze gra niewygodnie dla przeciwników no i ma to odzwierciedlenie w wynikach. Nawet Koguty się męczyły (2-1 wygrana w końcówce). Uważam, że gospodarze mają kilku zawodników jak Gylfi, Ayew czy Paloschi, którzy z przodu mogą dać jakość.
Goście totalnie bez formy, choć ostatnia wyjazdowa gra z Lisami nie była aż tak tragiczna. Dość cenną informacją jest to, że ich średnia straconych goli na wyjeździe wynosi 2,21 przy 0,86 strzelonych- co odzwiercedla ich ostatnie wyniki.
Myślę, że gospodarze są na tyle solidną drużyną i ciężką ostatnio do ogrania, żeby nie wygrała tego meczu ze słabiej grającym rywalem.

Swansea 1 @1.98 3/10 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mat77 158

mat77

Użytkownik
Nie rozumiem czemu idzie taka masówka na Chelsea.. Faktycznie forma mocno zwyżkuje porównując z początkiem sezonu ale jednak Stoke jest mocno nieobliczalnym zespołem i ostatnie 3 meczy wygrali wprawdzie z najsłabszymi ekipami ale jednak no i mają w zespole kilka indywidualności które potrafią przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść.Jest to zespół który w ostatnich sezonach regularnie odbierał punkty tzw. top4.Kurs na win w okolicach 1,5.. jak dla mnie pchać się po takim kursie to głupota mając też w głowie świadomość, że w środę grają na dzień dzisiejszy najważniejszy mecz sezonu z PSG i muszą go wygrać bo już tylko sukces w LM może uratować im ten sezon.Jeszcze dochodzi fakt, że wyniki w BPL ostatnio mocno przewrotne więc jak dla mnie jest to kompletnie no bet.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ostatnio podałem dwa bety, które akurat nie weszły, wiec dzisiaj dodam wszystko co myślę, że warto zagrać. Na początku singiel, który jest dla mnie perełką.

Everton vs. West Ham ✅✅✅ niesamowity powrót, drużyna &quot;Młotów&quot; jest tak genialna, że nie mam pytań!
Typ: West Ham lub remis - 2.33/óni


Nie chce tego betu długo opisywać, bo sporo napisał bułeczka. Buki nie doceniają &quot;Młotów&quot; co mi już dwukrotnie udało się wykorzystać i dzięki temu trafić bardzo dobre kursy. Dzisiaj jadą oni do niebieskiej części Liverpoolu, która mimo wszystko dla mnie jest zawiedziona tym sezonem. Szansa na puchary niby nadal jest ale powiedzmy sobie szczerze - bardzo mała. &quot;The Toffees&quot; są zbyt nieregularni. Potrafią pokonać każdego i z każdym potrafią przegrać. Dzisiaj przyjeżdżają do nich &quot;Młoty&quot;, które aktualnie mają bardzo wysoką formę. Dwie wygrane bez straty gola i ciągła szansa nawet na &quot;Top 4&quot;. Silny zespół prowadzony przez Payeta oraz genialny środek z Kouyate i Noblem na czele. Do tego szybkie skrzydła i Emenike, który jak wystrzeli może być naprawdę utrapieniem dla każdej obrony w lidze. Dla mnie ten zespół wygląda bardzo dobrze i nie widzę opcji na to aby oni dzisiaj mieli przegrać. Everton ma problem w defensywie, bo te 36 bramek straconych w tym sezonie to raczej nie jest najlepsza defensywa w lidze. A obrona drużyny z Londynu wygląda dość dobrze. Pamiętam jak Collins odciął Benteke, więc Lukaku, który jest najlepszym zawodnikiem Evertonu dzisiaj wcale nie musi mieć łatwego życia. Jeszcze jako ciekawostke dodam, że obie drużyny mają najwięcej remisów w lidze (11 i 10), więc dziś też może być remisik a wtedy nasz bet powinien siąść bez problemu.

Do tego taka tasiemka na wszystkie spotkania dzisiaj. Wiadomo, że nie wejdzie ale to zamiast fajek, których staram się nie palić. Każdy bet ma pokrycie w statystykach. Myślę, że 5 spotkań może wejść a wtedy byłby już plus przy płaskiej stawce.

Rozliczenie taśmy:
5/8 - grając stałą stawką 1j na bet mogliśmy dorobić się bilansu ✅4.22j

Poza dobrą skutecznością cieszy mnie fakt, że tylko jednego spotkania dobrze nie przeczytałem. Newcastle nie dało rady. City wiedziałem, że rozjedzie AV ale spodziewałem się tego, że już w 1 zaczną strzelać. Bukmacher nabrał mnie z kursem na over 1.5 Totków, bo początkowo miałem to grać jednak kursiwo było za niskie. Mam nadzieję, że komuś pomogłem! Pozdrawiam!
Zapraszam na mojego bloga gdzie będą pojawiały się bety a także artykuły ze świata angielskiej piłki!

http://okiemszaregofana.blogspot.com/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Hiddink ostatnio wspominał, że Diego Costa może dostać wolne w najbliższych spotkaniach, więc nie zdziwię się jeżeli dzisiaj rzeczywiście na szpicy zobaczymy Traore albo Pato, który rzekomo jest już gotowy do gry. W środę grają z PSG, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby aż tak rotował składem i zapewne dzisiaj wyjdzie najmocniejszy garnitur (może prócz tego Costy, ale w to też jakoś wątpię).
Co do spotkania Evertonu z West Hamem. Ciekawy kursik z tym overkiem na kartkę Evertonu. Mógłby ktoś napisać kto będzie sędziował ten mecz i jak wyglądają statystyki kartkowe w meczach przez niego prowadzonych? Albo po prostu podrzucić stronkę gdzie owe statystyki będę mógł sobie sprawdzić. Z góry dzięki!
 
funias 691

funias

Użytkownik
Watford - Leicester
Typ: Watford DNB @1.90 bet365 ⛔ 0-1

Postanowiłem iść trochę pod prąd i zagrać dziś w kierunku Szerszeni. Naprawdę solidnie pokazali się w meczu z Manchesterem United, mogli spokojnie zdobyć kilka bramek, a koniec końców przegrali tracąc bramkę z rzutu wolnego. Dziś są u siebie, motywacja jest bo przyjeżdża aktualny lider tabeli Leicester City. Może po wynikach do końca tego nie widać, ale w mojej opinii jest wyczuwalny delikatny spadek formy Lisów. Do tego absencja kluczowego Kante. U siebie Watford na trzy ostatnie spotkania zdobył 5 punktów, nie doznając porażki.
Na koniec taka ciekawostka:

&quot;Pomijając porażkę w Championship w sezonie 2013/2014 Watford wygrało cztery ostatnie spotkania z Leicester na swoim stadionie&quot;


Oprócz tego na sucho:
Chelsea - Stoke ✅ 1-1
BTS @ 1.95 bet365
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Bardzo ważna informacja to na pewno taka, że Kante jest w pierwszym składzie Leicester. To na pewno znacznie podnosi ich szanse.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Crystal Palace - Liverpool (1-2)
Typ: Podwójna szansa 2-2 1,76 Fortuna ✅

Niedzielną przygodę z PL zaczniemy spotkaniem Crystal Palace - Liverpool które zacznie się o godzinie 14:30.
Zacznę od gospodarzy którzy w ostatnim czasie bardzo mnie rozczarowują. Dziesięć kolejek wstecz Orły zajmowały 5 miejsce w tabeli. Od tamtej pory z każdym meczem oddalają się coraz dalej. Dziś są na pozycji 15 i mają na koncie 33 pkt, czyli o dwa więcej niż 10 kolejek temu ! Dwa remisy w ostatnich dziesięciu meczach to tragiczny wynik. Pomimo tego że ostatnie trzy mecze ligowe zawodnicy CP wygrali z The Reds to na ten moment nie sądzę aby podopieczni Alana Pardewa zdołali wyszarpać chodź by 1pkt. Liverpool w ostatnim swoim spotkaniu rozgrywanym przeciwko MC wyglądał bardzo dobrze. Jeśli zespół z Selhurst Park zaprezentuje podobną formę w tym spotkaniu to Orły znów poniosą kolejną porażkę, pytanie tylko jak wielką?. Cytując sowa Jurgena Kloppa:
&quot;Złość w sporcie to dobra sprawa, musimy utrzymać to uczucie. Mamy rachunki do wyrównania z Crystal Palace. Nie powinniśmy przegrać ostatniego meczu z nimi, ale przegraliśmy. Gdybyśmy mieli trzy punkty więcej, to teraz byśmy inaczej rozmawiali &quot;
W razie czego wolę się jednak zabezpieczyć i gram z małą podpórką ponieważ mimo wszystko Liverpool czuje na pewno jeszcze ostatni mecz. Być może będą jakieś rotacje.
Kursik jest i tak całkiem fajny więc trzeba próbować ;].
SYTUACJA KADROWA:

Crystal Palace : kontuzjowani są James McArthur i Jason Puncheon. Niepewny jest udział w tym meczu Connora Wickhama i Wayne’a Hennesseya. Do gry powraca Pape Souare.

Liverpool : kontuzjowany jest Lucas Leiva (około 5 tygodni). Do gry powinni być gotowi Daniel Sturridge i Mamadou Sakho.
info: efortuna.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom