>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Premier League [05-06 marca 2016]

Status
Zamknięty.
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
WBA - Manchester United
WBA wygląda ostatnio dość dobrze, solidnie punktują, szczególnie u siebie są ciężcy do ogrania. Są już bardzo blisko celu, czyli utrzymania. W tych warunkach przyjdzie im zmierzyć się z Czerwonymi Diabłami, gdzie nie powinni być zestresowani, ani czuć dużej presji, oni tutaj mogą tylko zyskać. Nawet jeśli przegrają nic złego im się nie dzieje.
United ostatnie 4 mecze wygrane, co na pewno nastraja pozytywnie, jednak trzeba pamiętać, że 3 z tych spotkań to mecze domowe, a wyjazdowo wygrali z Shrewsbury, czyli przeciwnikiem nijak mającym się do dzisiejszego. Bilans w delegacjach Diabły mają przeciętny 5-4-5, ostatnio u na wyjeździe przegrali z Sunderlandem. W stabilizacji formy nie pomagają liczne kontuzje i rotacje składem. Jasne dzięki temu objawił nam się Rashford i ma on okazję dłużej pograć, ale w dalszej perspektywie czasowej tak okrojony skład może nie wystarczyć do skutecznej walki o 4 miejsce na koniec sezonu.
WBA lub remis 1,8 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krystek_96 26

krystek_96

Użytkownik
WBA - Manchester United
Over 5,5 rożnych United, moim zdaniem najpewniejszy typ z tego meczu, a kurs też dobry (1,88).
Over 4,5 RR w I połowie, też easy (over 5,5 - kurs 2,55 - tutaj niestety ryzyko, WBA, zbyt wielu nie nabije, za to, United jest w stanie wbić 5 w pierwszej połowie samoczynnie)
Oczywiście zagrałbym też czystą dwójkę na Czerwone Diabły, chociaż to nie będzie obiektywna opinia, ponieważ jestem kibicem. Mimo wszystko, wygląda na to, że w United wszystko się układa, małymi kroczkami. W obronie powrót Smallinga i Rojo, duży plus. Obawiam się trochę o Blinda.. Jeżeli zagra na środku obrony, a było widać co Rondon zrobił z obrońcą Leicester przy pierwszej bramce, tu może być problem. Dlatego widziałbym środek Smalling/Rojo. Obawiam się też o powrót Fellainiego.. Jak LVG wpadnie głupota do bani wstawić go, to United bramki nie strzeli. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
korczus 189

korczus

Użytkownik
West Bromich - United X
Bet365 3.40

A ja jestem fanem United i patrzę realistycznie czyli nie widzę za bardzo zwycięstwa z WBA ;) Fajnie się ostatnie mecze układały dla United, młodzież ładnie weszła do składu ale na obecne United 3 zwycięstwa z rzędu to już chyba za dużo.
Z Watfordem już były problemy na szczęście Mata perfekcyjnie wykonał rzut wolny.
Na wyjazdach United gra jeszcze gorzej, WBA się dziś postawi.
Patrzę trochę w statystyki gdzie gospodarze z United od dawna nie wygrali na swoim boisku, dodając do tego słabe wyniki United w delegacjach, widzę podział pkt ale inne scenariusze nie powinny zdziwić, typuję jednak jakieś 1-1. Można też zagrać remis do połowy.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
West Brom - Manchester Utd
06.03.2016 godz. 17:00
1:0
To i ja coś dorzuce odnośnie tego meczu. Bukmacherzy troche przesadzili z tymi kursami, bo według mnie Manchester takim murowanym faworytem nie jest. Czerwone Diabły wygrały tylko jedno z pięciu ostatnich wyjazdowych spotkań Premier League przegrywając nie tak dawno między innymi z Sunderlandem. West Brom natomiast ostatnio niezłe wyniki, wygrana z Evertonem na Goodison Park, czy też remis z liderem Leicester na wyjeździe. Jednak skupie sie na czymś innym niż typowanie zwycięzcy tego meczu. Otóż West Brom na ostatnich 10 spotkań u siebie, tylko raz zdarzyło się żeby nie trafił do bramki był to mecz z Aston Villa zremisowany przez gospodarzy dzisiejszego spotkania 0:0. W ostatnich 5 meczach u siebie bilans bramek 7-4. A więc to pokazuje jak bramkostrzelny to zespół na własnym boisku. Trzeba jednak przyznać że Czerwone Diabły ostatnio dobre rezultaty zwycięstwa z Arsenelam i Watfordem, ale to były mecze przed własna publicznością, a wiemy jak United gra na wyjeździe więc teraz to będzie zupelnie inny mecz. Liczę w tym meczu na bramki z tego względu że tak jak pisałem West Brom potrafi strzelać u siebie, a MU walczący o LM powinien tez cos dorzucić, dlatego BTS w tym meczu po wysokim kursie jaki daje Betsson 2,00 jest według mnie warty gry.
Przewidywane składy:
WBA (4-4-2): Foster - Chester, Olsson, McAuley, Dawson - Gardner, Fletcher, Yacob, Sessegnon - Berahino, Rondon
Man United (4-2-3-1): de Gea - Rojo, Blind, Smalling, Darmian - Schneiderlin, Herrera, Depay, Mata, Martial, Rashford
Moje typy:

BTS (Obie drużyny strzelą) : Tak⛔
Kurs: 2,00
Betsson
West Brom over 0,5 gola✅
Kurs: 1,55
Betsson
Manchester over 5,5 kornerów⛔
Kurs: 1,86
Betsson
West Brom (hc+1)✅
Kurs: 1,85
Betsson
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajsza kolejka w Premier Le-ague przyniosła nam bardzo dobre wyniki sportowe jak i bukmacherskie, nadal przeżywam to co się stało w niebieskiej części Liverpoolu, bo końcówka spotkania była naprawdę genialna. Mnie osobiście cieszą również punkty, które uzyskał Sunderland oraz strata punktów Arsenalu, Tottenhamu, Stoke oraz Chelsea.
Crystal Palace vs. Liverpool FC
Aktualna forma oraz H2H:

Zacznę może od gości, którzy do tego spotkania przystępują w mieszanych humorach. Finałowa porażka w Pucharze Ligii po nieszczęsnych rzutach karnych musi boleć. Nie mniej jednak poza tym awansowali oni do kolejnej rundy Ligi Europy a w BPL wrócili na właściwe tory. Dwie kolejne wygrane z bilansem bramkowym 9-0 powinny robić wrażenie na każdym nawet wybrednym fanie. Poza wynikami warto także wspomnieć o stylu, który z tygodnia na tydzień co raz bardziej przypomina to co chcę zobaczyć Klopp u swoich zawodników, wysoka forma Emre Cana oraz ostatni dobry występ Lallany tylko to potwierdzają. A co słychać w drużynie Orłów? Jeżeli spojrzeć na ich ostatnie 10 spotkań w lidze to są oni najgorszą drużyną w całym BPL! Gorszą nawet od słabiutkiej AV. Nie mniej jednak słabszą dyspozycję w ostatnich tygodniach można usprawiedliwić brakiem ważnego ogniwa w tym zespole jednak o tym później. Przełom lutego/marca mieli oni jednak już dużo lepszy. Pierw wyeliminowanie Tottenhamu z FA Cup, porażka po dobrym spotkaniu (2:3) na &quot;The Hawthorns&quot; oraz nieszczęśliwy remis w Sunderlandzie (prowadzenie do 90 minuty). Widać, że obie drużyny poprawiły ostatnio swoją grę i dziś powinny przystępować do tego spotkania z nadziejami na twarzy. Kibicom Liverpoolu spotkanie z &quot;Orłami&quot; może jednak się bardzo źle kojarzyć. Przypomnę ostatnie spotkanie między tymi drużynami: pierwsza porażka Kloppa (1:2), pamiętny powrót CP z 0:3 na 3:3 w sezonie, którym Liverpool walczył o mistrzostwo oraz nieudane pożegnanie Stevena Gerrarda. Naprawdę, nie wiem czy kibice Liverpoolu mają jakiś zespół w Anglii, który w paru ostatnich sezonach zaszedł im tak za skórę! Wydaję mi się jednak, że &quot;The Reds&quot; postarają się dzisiaj przerwać tą passę. A kto tak naprawdę wystąpi w tym spotkaniu?
Sytuacja kadrowa/składy:
Na początku chciałbym wspomnieć, że Liverpool gra znów w systemie co 3 dni i niektórzy zawodnicy grali 120 minut z City w Pucharze, 90 minut z City w lidze, dzisiaj znów zagrają a w czwartek przecież pierwsze spotkanie w LE przeciwko &quot;Czerwonym Diabłom&quot;. Mowa tutaj chociażby o nieśmiertelnym Clynie.
Yannick Bolasie - to zawodnik, który jak dla mnie wielką przyszłość a także jest &quot;x-factorem&quot; swojej drużyny. Po jego powrocie zespół zaczął grać dużo lepiej o czym wspominałem (wystąpił w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych) wyżej. Jego brak było bardzo widoczny w grze oraz w wynikach drużyny gospodarzy dzisiejszego spotkania. Poza tym w drużynie CP brakuje ich najlepszego strzelca w ostatnim czasie a mianowicie Connora Wickhama a także Puncheona. Trener Alan Pardew ma jednak kim ich zastąpić i nie powinien mieć problemu ze złożeniem silnej 11. W drużynie gości tak wielkiego wyboru w składzie to Klopp chyba jeszcze nie miał. Dostępnych jest sporo środkowych obrońców i dziś najprawdopodobniej zobaczymy Sakho wraz z Lovrenem. W przodzie do składu powinien wskoczyć Lallana, który ostatnio zagrał genialnie a środek pola jak zwykle powinna tworzyć dwójka Can-Henderson. Tak naprawdę brakuję tylko Lucasa Leivy, Skrtela oraz Ingsa.

Crystal Palace (4-2-3-1): Hennessey – Kelly, Dann, Delaney, Ward – Jedinak, Cabaye – Bolasie, Mutch, Zaha – Adebayor.
Liverpool (4-2-3-1): Mignolet – Clyne, Lovren, Sakho, Moreno – Can, Henderson – Lallana, Firmino, Coutinho – Sturridge
Jak to widzę?
&quot;The Reds&quot;gra się ciężko przeciwko dzisiejszemu rywalowi a do tego zmęczenie powinno trochę wychodzić. Środek obrony także jak dla mnie najgorszy z możliwych, bo obaj są bardzo chaotyczni i wolałem jednego z nich + Leive. Nie mniej jednak w ofensywie jest taka siła, że bez problemu powinni strzelić dwa gole. W CP także ofensywa strasznie silna, Bolasie, który jest ostatnio katem Liverpoolu a także doświadczony Adebayor i strasznie szybki Zaha. Dla mnie pierwsza bramka w tym spotkaniu otwiera worek z bramkami, który może się szybko nie zamknąć. Z H2H wynika, że najrozsądniej jest zagrać BTTS i ja tak to dzisiaj widzę. Można próbować potężne overy, bo czuje nawet 4 gole jednak ja bezpiecznie idę w obie strzelą, bo dla mnie jest to dość pewne rozwiązanie.

BTTS - 1.91 - bet365 ✅✅✅ 2-1 dla Live, pokazali charakter!!!
100 mecz Coutinho:

Dzisiaj swoje 100 spotkanie w koszulce &quot;The Reds&quot; rozgrywa Coutinho, więc wypadałoby zagrać na jego gola. W ostatnim spotkaniu z CP udało mu się strzelić brameczkę, więc dzisiaj może też da radę. Do tego często próbuję on z dystansu oraz bierze na siebie rzuty wolne z bliskich odległości. Taki jubileusz to powinien starać się to uczcić. Więc czemu by nie bramką? Ja próbuję stawką paczki fajek. Pozdro!
Coutinho gol - 3.65/ónibet ZWROT

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 0

jackognt

Użytkownik
Van gaal z United nie wygrał pięciu meczów z rzędu, do tego dochodzi że grają na wyjeździe a chyba każdy wie jak grają poza Old Trafford, plus masa kontuzji, także uważał bym z tym niby zawysokim kursem

X/1 8.5
X/X 4.75
0:0 HT 2.50
Bet365
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Crystal Palace - Liverpool

Crystal Palace potrafi grać przeciwko Liverpoolowi. Na pewno kibice jednych jak i drugich zapamiętają na długie lata mecz sprzed 2 lat zakończony wynikiem 3:3. W tym sezonie Crystal Palace na Anfield wygrało już 2:1. Jednak nie tylko w tym spotkaniu Orły potrafiły ograć Liverpool. Tak się składa, że to częściej ekipa z Selhurst Park w ostatnim czasie wygrywa te pojedynki. Liczę na to, że dzisiejszy mecz również dorówna poziomem tym poprzednim spotkaniom. W rywalizacji Orłów z The Reds pada dużo bramek. W ostatnich 7 meczach za każdym razem pokryty był over 2,5 i BTS. Przed dzisiejszym meczem nastroje w obozie gospodarzy są takie sobie. Orły nie potrafią wygrać od prawie 2,5 miesiąca, seria trwa już 11 spotkań. Optymizmem może napawać postawa w ataku, w szczególności forma Wickhama, który ostatnio w 2 meczach zdobył 4 bramki. Niestety nie zagra on z powodu kontuzji. Orły strzelają, ale maja też dziurawą defensywę. Ostatnie wyniki to 2:2 z Sunderlandem, 2:3 z WBA czy 1:2 z Watford. Jeśli utrzymają taką dyspozycję to powinni strzelić Liverpoolowi. The Reds z kolei pojadą do Londynu w dobrych nastrojach. Pokonali w bardzo dobrym stylu Manchester City aż 3:0 czym zrewanżowali się za przegrany finał Capital One Cup. W LE awansowali z Augsburgiem, jeszcze wcześniej rozgromili Aston Villę 6:0 na wyjeździe. Liverpool gra mocno w kratkę w tym sezonie, także w spotkaniu z Crystal Palace nic nie jest pewne. Na pewno The Reds są faworytem, ale ja liczę przede wszystkim na przynajmniej jedno trafienie z ich strony.

Crystal Palace - Liverpool BTS @ 1,87 Marathonbet ✅ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
06.03.2016 17:00

West Brom - Manchester United

Bardzo ciekawy mecz zapowiada się dzisiaj na The Hawthorns gdzie miejscowy WBA podejmie Czerwone Diabły. Gospodarze u siebie bardzo mocni, ostatnia porażka na własnym stadionie odnotowana została 19 grudnia. Ich forma napawa optymizmem, szczególnie ostatni remis na wyjeździe z Leicester 2:2 czy wygrana z Evertonem 1:0. Z drugiej strony ManU, który wydawałoby się że w końcu odpalił - wygrana z Arsenalem czy popis strzelecki z Midtjylland. W ostatnim meczu nie pokazali się już z tak dobrej strony, jednak udało im się szczęśliwie pokonać Watford i zainkasować 3 punkty. Czy stać ich na kolejne zwycięstwo z rzędu? Jesteśmy raczej odmiennego zdania. Tony Pulis naprawdę fajnie poukładał swoich chłopaków. Widać to było w meczu na King Power Stadium. Liczymy, że dzisiaj zagrają na podobnym poziomie. A Diabły? No cóż, co prawda nadal mocno liczą się w walce o europejskie puchary, można nawet powiedzieć że o top 3 (5 pkt straty do Arsenalu) i na pewno będą dzisiaj walczyć o komplet punktów, jednak to może nie wystarczyć na solidnych gospodarzy.​
Nasze typy:
powyżej 2,5
Kurs: 2.25

Rivalo
⛔
West Brom lub remis
Kurs: 1.85

Rivalo
✅
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
West Bromwich - Manchester United

WBA w ostatnich dwóch meczach zanotował overowe wyniki: 2:2 z Leicester i 3:2 z Crystal Palace. Przy okazji meczu z Leicester pisałem, że West Brom w meczach z mocnymi zespołami notuje dużo overów i myślę, że warto kolejny raz pójść w stronę bramek.

Leicester - WBA 2:2
Southampton - WBA 3:0
Chelsea - WBA 2:2
Liverpool - WBA 2:2
WBA - Tottenham 1:1
West Ham - WBA 1:1
WBA - Arsenal 2:1
WBA - Leicester 2:3
WBA - Southampton 0:0
WBA - Chelsea 2:3
WBA - Man City 0:3

Manchester wygrał ostatnio z Watford 1:0, ale ta wygrana była bardzo niezasłużona. Na zwycięstwo zasłużyli piłkarze Watford, którzy stwarzali dużo groźniejsze okazje. Gdyby nie De Gea, to raczej zwycięstwa Manchester by nie odniósł. Sądząc po kursach, bukmacherzy widzą w tym meczu mało bramek. Na over 2,5 mamy 2,30, a na over 2 około 1,75 i myślę, że warto pograć over 2. W spotkaniach WBA z United przeważnie jest overowo http://www.flashscore.pl/mecz/lztlza6O/#h2h;home. Ostatnie wyniki na The Hawthorns to 2:2, 0:3, 5:5, 1:2, 1:2, 0:5, 1:2, 0:3.

Stawiam także WBA +0,5. Po tym co pokazał Manchester z Watford śmiem wątpić w to czy uda się gościom wygrać ten mecz. WBA jeszcze w 2016 roku nie przegrał na swoim stadionie. Natomiast United na wyjazdach spisuje się w kratkę.

WBA - Man United over 2 @ 1,76 Pinnacle ⛔ 1:0
WBA +0,5 - Man United @ 1,98 Pinnacle ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom