>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka Serie A [11-13 marca 2016]

Status
Zamknięty.
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik


100zł na Darmowy zakład w BetClic
Do końca obecnego sezonu Serie A jeszcze 10 kolejek. Jesteśmy świadkami najbardziej emocjonującego wyścigu o Scudetto ostatnich lat. Do Juventusu i Napoli nieśmiało dołącza Roma. Stara Dama wytrzymuje dotychczasową presję ze strony rywali i konsekwentnie zdobywa punkty oraz przy okazji wyrównuje ligowy rekord spotkań bez straty gola (9!). Nadal w bardzo optymistycznej sytuacji znajdują się piłkarze Napoli. Nie pozwalają uciec liderowi i wrócili ostatnio na zwycięską ścieżkę. -Roma? -Jedno wielkie wow! 29. kolejka, a w niej m.in. Empoli postara się przerwać haniebną serię 4 porażek z rzędu, Napoli będzie szukać łatwych punktów w Palermo, zobaczymy także pojedynek beniaminków Carpi vs Frosinone i wiele, wiele więcej. To wszystko stoi na razie pod jednym wielkim znakiem zapytania. Jak będzie? Okaże się w naszych (zielonych) dyskusjach;)
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do pisania swoich przemyśleń, analiz dotyczących zbliżających się meczów :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kilka słów, które mam nadzieję będą udanym wstępem do dyskusji na temat najbliższych meczów.

Na początek sytuacja w tabeli po 28 kolejkach


Jak zauważył @GigiBuffon, już tylko 10 serii gier do końca... niestety szybko ten czas leci.

Sytuacja w tabeli bardzo ciekawa, o ile przez długi czas wydawało się, że na dole walka o utrzymanie już rozstrzygnięta tak beznadziejna dyspozycja Palermo i zwyżka formy Frosinone sprawiły, że przetasowania jeszcze możliwe.

No, ale najbardziej elektryzuje walka o scudetto, ciągle nie wiadomo kto będzie mistrzem i to cieszy, bo emocji będzie co nie miara!


Przed zbliżającą się serią gier tematem numer jeden jest Gigi Buffon, który może pobić rekord minut bez puszczonej bramki.


Tak obecnie prezentuje się jego bilans, a powyżej liderzy. Czyli pojedynek z Sassuolo będzie kluczowy w jego sprawie. Po samych latach w których rekord bił Rossi czyli 93/94 widać jak wielki wyczyn jest zasługą legendy Juventusu, trzeba też jednak oddać, że duża w tym pomoc świetnie spisującego się bloku obronnego.


-----------------------------------------

Gol 27 serii gier? Wg mnie trafienie Duncana (warto wspomnieć, że to ulubieniec @Grac45, który w dzieciństwie miał jego plakaty nawet nad łóżkiem ???? ) w meczu Sassuolo -Milan.
Niestety sam Milan rozczarował, owszem początek mieli obiecujący, ale gol nie padł, a tego własnie brakowało mi i @Grac45 w powodzeniu typu...

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Wiec tak po Pucharowym tygodniu (08-09/03 LM ) i 10/03 LE sadze ze na pierwszy rzut oka warto pryjrzec sie nastepującej pozycji
Chievo - Milan typ 2 @ 1.92
Według mnie najpewniejszy mecz chociaz wielu znawców calcio sie zapewne ze mną nie zgodzise ostatni przegrany mecz z Sassuola na wyjezdzie 2-0 do tego grajac w 10 powinni strzelic chociaz bramke honorowa ale pamietajmy zespoł z MAPEI STADIUM ostatnio prezentuje znakomitą forme 3-2-0 wiec 11pkt na 15 mozliwych tu az sie prosilo i strate pkt natomiast Chievo to inna drużyna która w tym sezonie raczej gubi pkt z druzynami TOPOWYMI Juve/Napoli/Fiora/Inter/Roma/Milan i Lazio
z Juventusem 1-1 ale jak bylo na poczatku sezonu w Juve kazy wie i tego juz nie ma sensu wałkowac...
0-1 porazka z Interem w sumie skromna ale Inter to dla mnie nadal ma wersje Inter1.0 przez prawie caly sezon
0-1 porazka z Napoli rowniez naStadio Marc&#39; Antonio Bentegodi
0-1 na wyjezdzie z Milanem
0-2 wyjazd z Violą
3-3 sensacyjny remis z Rzymianami
4-1 porazka z Lazio
4-o porazka z Juve u siebie
1-0 porazka na wyjedzie z Interem i..
3-1 porazka w ostaniej kolecje
Panowie jak sami widzie Chievo z TOPOWYMI druzynami prezentuje ładne wyniki... lecz sama &quot;marka&quot; druzyn powoduje ze nogi robia sie jak z waty...Zawsze ogolnie staram sie napsiac jakies najwazniejsze czynniki w tej kolejce mam 3
1.ZAŁOSNY wystep SuperMario sadze ze bedzie chcial zmazac plame jeden strzał na bramke bramke przez bodajze 55minuty słabo nie dziwo ze wjechal do Boxu za Meneza
2 Ciezki terminarz Chievo tydzien temu Napoli teraz Milan to zostanie w nogach
3. Milan prosze Panstwa straciło według mnie bilet do Grupy Ligi Mistrzów jedyną szansa zaggrac w najbardziej prestizowych rozgrywkach na starym kontynencie bedzie finał Pucharu Włoch z Juve (jestem przekonany zew przegrany) wiec LE musi byc w tym sezonie wiadomo szybciej zawodnicy przyjda do dryzyny ktora gra w LE niz nie gra
inne typy
Milan do zera @2.80
Chievo nie strzeli @ 2.25
under 2.5 @ 1.60
Dokładny wynik 0-1 @ 6.35
Ps. Ja osobiscie czuje Suprise w meczu Juve:
Remis 4.50
Sassuolo strzeli 2.15
Chcialbym to dac grubiej wiec jesli ktos ma inne obiekcje bardzo prosze o rade
Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pozwól, że włączę się do dyskusji, może powstanie ciekawy dialog ;)

1.ZAŁOSNY wystep SuperMario sadze ze bedzie chcial zmazac plame jeden strzał na bramke bramke przez bodajze 55minuty słabo nie dziwo ze wjechal do Boxu za Meneza
2 Ciezki terminarz Chievo tydzien temu Napoli teraz Milan to zostanie w nogach
3. Milan prosze Panstwa straciło według mnie bilet do Grupy Ligi Mistrzów jedyną szansa zaggrac w najbardziej prestizowych rozgrywkach na starym kontynencie bedzie finał Pucharu Włoch z Juve (jestem przekonany zew przegrany) wiec LE musi byc w tym sezonie wiadomo szybciej zawodnicy przyjda do dryzyny ktora gra w LE niz nie gra
1. Balotelli, no właśnie... Akurat w jego przypadku mówienie, że będzie chciał zmazać plamę to po prostu gdybanie, bo on jest nieprzewidywalny w negatywnym znaczeniu tego słowa. Zresztą mecz z Sassuolo nie był pierwszym, który potraktował na &quot;owdal sie&quot;. Wcześniej podobna postawa w starciu z Allesandrią w 1/2 Coppa Italia.
Tutaj ogromne znaczenie ma absencja Mbaye Nianga, który grał o wiele lepiej i był u szczytu formy. Balotelli tego nie daje... spaceruje,Myśląc o powodzeniu typu na Milan miejmy nadzeije, że zagra Menez z Bacca z przodu bo inaczej będzie ciężko.

2. Raczej nie ma co mówić w ten sposób o cięzkim terminarzu, miedzy jednym a drugim meczem 6-7 dni więc nie ma napiętego terminarza, jeden mecz w tygodniu to standard.

3. 9 pkt straty do Romy, niby dużo, ale jakieś tam szanse jeszcze mają choć minimalne bo tylko 10 kolejek do końca, ale na LE myślę, że się mogą załapać choć rywalizacja z Interem i Fiorentiną o miejsce gwarantujące puchary będzie ciekawa.

Chiewo jest słabe, to wiemy od jakiegoś czasu, grają beznadziejnie, nie ma lidera z prawdziwego zdarzenia w tym zespole, wrócił już Bizarri więc wszystkie atuty po stronie Milanu pewnie, ale może jeszcze @Aman się wypowiesz na temat tego meczu? ;)


Ps. Ja osobiscie czuje Suprise w meczu Juve:
Remis 4.50
Sassuolo strzeli 2.15
Hmm mówisz, że niespodzianka w piątek? W sumie przed pierwszym meczem z Bayernem Juventus zremisował 0:0 z Bologną. Ciekawe jaka rotację zastosuje Allegri na piątkowy mecz z Sassuolo. Pamiętaj, że Sassuolo bez Defrela, który za kartki będzie pauzował.

--------------------------
PS. Jak Wam się podobało to co Roma zaprezentowała we wtorkowy wieczór na Santiago Bernabeu? Dżeko partaczy nadal... Salah napędzał te akcje, ale co zmarnował dwie setki ehh, no i po jednej secie mieli przecież jeszcze Manolas, Perotti i groźny strzał Florenziego, ale tutaj kapitalna postawa Keylora Navasa! Szczęsny też zresztą bronił świetnie. Mecz dobry ogólnie z obu stron, tempo zawrotne. Szkoda, że Roma choć honorowej bramki nie strzeliła bo zasgługiwała...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
PS. Jak Wam się podobało to co Roma zaprezentowała we wtorkowy wieczór na Santiago Bernabeu?
Świetne spotkanie. Roma zdecydowanie zasługiwała na honorową bramkę, a gdyby udało się strzelić w 1. połowie, to ileż dramaturgii nabrałby ten mecz. Mogę nawet powiedzieć, tak z mojego punktu widzenia, że Roma zagrała dużo lepszy rewanż na Bernabeu niż w poprzednim sezonie Juve (ten &#39;zwycięski&#39; remis 1:1). Przy każdej setce Romy łapałem się za głowę, jak oni mogli tego tyle zmarnować:/
----
Podobnie jak @Dexter7, myślę o jakiejś niespodziance w meczu Juve - Sassuolo. Trzeba jednak pamiętać, że mecz już jutro, LM dopiero w środę, dlatego większych zmian w Juve raczej nie będzie. No i tak w ogóle to kusi zagranie na awans Starej Damy w LM, wiem, że Allianz to twierdza, ale skoro udało się ostatni Mainz;) Kurs 5.00 na to zdarzenie.
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Ja osobiscie dalem w BetClicku po kursie 6.50 na wygraną Starej Damy
Rozumiem Bayern powaznie faworytem ale Juve nie jedzie po remis jedyne remisy jakie tam widze to 0-0 i 1-1 wiec albo rybki albo akwarium...
Juve 6.50 WIn
na bezpieczny zakład to dobra zabawka spodziewalem sie kursu max 4.00
jesli ktos nie korzystal to serdecznie Polecam
-----------------------------------------
EDIT
Panowie a wy jak widzie Milan w niedzielne południe?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Juventus - Sassuolo
- Otwarcie 29. kolejki Serie A zapowiada się dość ciekawie. Juve jest faworytem tego starcia, ale Sassuolo potrafi zaskoczyć najlepsze zespoły w lidze.
- Stara Dama po świetnym pościgu wróciła na swoje miejsce. Przewodzą w tabeli, ale nie mogą zapomnieć, że tuż za plecami czai się Napoli. Przed dzisiejszym meczem wiele jednak będzie zależało od podejścia. W przyszłym tygodniu czeka ich wielka konfrontacja w Lidze Mistrzów z Bayernem.
- Forma jednak nadal dopisuje i znając profesjonalizm, mistrzowie zagrają dzisiaj w pełni zdeterminowani. Jak też zauważył robson United, Buffon może pobić rekord. A to również będzie celem zespołu. Kadra przed starciem, silna.
- Sassuolo walczy natomiast o europejskie puchary. Ostatnio grają naprawdę nieźle, wygrywając trzy mecze z rzędu. Pokonali w tym takie drużyny jak Lazio (wyjazd!) czy AC Milan. Zatem Juventus nie może zlekceważyć przeciwnika. Mankamentem po ich stronie będzie jednak absencja Defrela, który ostatnio dość regularnie trafia do siatki rywala.
- W tym sezonie goście raz zaskoczyli Turyńczyków, ogrywając ich 1:0. Dzisiaj powinniśmy być świadkami rewanżu. Wtedy przecież dzisiejsi gospodarze grali znacznie poniżej oczekiwań.
Mecz powinien przebiegać pod dyktando Juventusu. Są silniejsi, udowadniają to w ostatnim czasie. Do tego rekord Buffona może stać się faktem. I stąd nasza propozycja:
Poniżej 2.5 gola, 1.73 Sportingbet ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Ja osobiscie dalem w BetClicku po kursie 6.50 na wygraną Starej Damy
Rozumiem Bayern powaznie faworytem ale Juve nie jedzie po remis jedyne remisy jakie tam widze to 0-0 i 1-1 wiec albo rybki albo akwarium...
Juve 6.50 WIn
na bezpieczny zakład to dobra zabawka spodziewalem sie kursu max 4.00
jesli ktos nie korzystal to serdecznie Polecam
-----------------------------------------
EDIT
Panowie a wy jak widzie Milan w niedzielne południe?
Troszkę się pośpieszyłeś, bo kurs w tym momencie wynosi znacznie więcej @ 8,00 także deal raczej taki sobie zrobiłeś :?
 
aman 139

aman

Użytkownik
@robson United oraz @Dexter7 jeszcze za szybko, by typować co się będzie działo w niedzielę, jednak też mam ten mecz na celowniku i na tą chwilę upatruję zwycięstwa Milanu, kurs warty gry.

Co do poprzedniego meczu Milanu, to powiem tylko, że piłkarzy poczuli się zbyt pewnie. Podeszli do meczu tak jakby te zwycięstwo im się należało ze względu na poprzednie wyniki. Milan ma bardzo krótką ławkę rezerwowych, jeśli wypadnie 2-3 graczy jak było w tym przypadku to siada gra całego zespołu. Jest potencjał, by walczyć z najlepszymi w lidze, ale brakuje solidnej, powtarzalnej jakości.
Zabrakło Montolivo i Abate, którzy mentalnie trzymają cały zespół w kupie. Bez nich drużyna poszła w rozsypkę, nie pokazali żadnej woli walki po 25 minucie.

W meczu z Chievo, Milan ma w niedzielę zagrać systemem 4-3-3.
Donnarumma - Abate, Romagnoli, Alex, Antonelli - Kucka, Bertolacci, Poli - Honda, Bacca, Bonaventura.

Najbardziej boli brak Montolivo w środku pomocy, bo to oznacza, że musimy liczyć na przebłysk formy Bonaventury, ale myślę, że jest w stanie dźwignąć ciężar gry. Liczę, że szansę gry będzie miał Mauri i pokaże coś w drugiej połowie.

Co do Ballotelliego, to nie chcę widzieć go nawet na boisku. Prawdopodobnie wejdzie na ostatnie 10 minut, pobawić się ze zmęczonymi obrońcami Chievo (by odciążyć innych graczy Milanu).

Gdyby był Niang oraz Montolivo to brałbym ten mecz nawet z handicapem. Jest inaczej, więc pilnie trzeba śledzić składy do samego meczu.

Nie do końca pewien, ale już podam typ:

Chievo - Milan 2 @ 2.05 bet365 ⛔⛔

EDIT:
Powtórka z meczu z Sassuolo, widoczny brak Montolivo
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Kilka słów, które mam nadzieję będą udanym wstępem do dyskusji na temat najbliższych meczów.
Na początek sytuacja w tabeli po 28 kolejkach
Jak zauważył @GigiBuffon, już tylko 10 serii gier do końca... niestety szybko ten czas leci.
...
Właśnie, zostało mało meczów do końca sezonu i na pewno Juve dzisiaj nie odpuści, każdy punkt się liczy. Najprawdopodobniej wyjdą prawie najsilniejszym składem, aby załatwić sobie 3 punkty w miare szybko i zmienić najważniejszych graczy. Do tego dochodzą braki w ekipie gości, oraz możliwy rekord Buffona.
Juve -1 1,8 Bet365
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Juventus - Sassuolo
Sassuolo posypało się niesamowicie przed dzisiejszym meczem. Kontuzje Canavaro i Missiroliego do tego wykluczenie Defrela. O tym wszystkim było wiadomo już na początku tygodnia, wczoraj poszło info, że największy skarb drużyny Domenico Berrardi został rozłożony przez grypę i mimo, że jest w kadrze jego występ jest mocno wątpliwy na pewno od początku go nie zobaczymy a być może w ogóle. Nie wiem czy faktycznie jest chory czy kombinują by nie zagrozić Juventusowi bo nie od dziś wiadomo, że jest tam dłuższy kontakt ostatnimi czasy. Najpierw transfer Zazy teraz ponownie wrócił wraz z meczem temat Berardiego w Juventusie, niby Juventus rok temu wybierał między Dybalą a Berardim i wiadomo jak to się skończyło. Ponowne zakusy to pewnie dzieło mediów, Sassuolo ustosunkowało się do tego najprościej jak się da &quot; 25 milionów na stół i siadamy do rozmów&quot;. To jest tylko temat poza meczowy do którego zawsze się wraca gdy naprzeciwko Starej Damy gra Berardi nic nowego.
Tak czy siak 4 poważne absencje podstawowych zawodników, sporo. Brak Berardiego i Defrela to jest rozmontowanie całej ofensywy. Pozostanie sam sobie Sansone z rezerwowymi Politano i Falcinellim, do środka wskoczy Biondini typowy siepacz, na stoper za Canavaro wjeżdża 23-letni Antei. Prosty rachunek każda zmiana na gruby minus.
Juve bez żadnych osłabień grają dzisiaj, LM dopiero w środę, nie przewiduje żadnej niespodzianki w tym meczu.
Dodatkowo ten fakt ma tu niebagatelne znaczenie:
Przed zbliżającą się serią gier tematem numer jeden jest Gigi Buffon, który może pobić rekord minut bez puszczonej bramki.
Nie tracili u siebie z Romą, Napoli, Interem to o czym tu mówić gdy Sassuolo ma dzisiaj takie braki.
Jadę z takim samym typem jak w niedzielę kiedy grali w Bergamo.
Juventus do zera @ 1,80 ✅ 1-0
365

Warte zaryzykowania po takim kursie:
Juventus wygra i under 2,5 @ 2,75 ✅✅ Wszystko zgodnie z planem
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
larkspur 331,8K

larkspur

Użytkownik
Juventus - Sassuolo
Nie jestem znawca ligi wloskiej ale cos napisze. Juventus u siebie gra bajecznie , tylko jedna porazka. Jesli chodzi o Sassuolo to jestem zaskoczony ich postawa w tym sezonie. Wysoka 7 pozycja , na dodatek ostatnio potrafili wygrac po 2:0 z Milanem i Lazio.
Juve w srode arcy wazny mecz rewanzowy w LM z Bayernem. Musza zagrac na 100% aby powalczyc o awans co na Alianz Arenie moze byc bardzo ciezkie. Z obserwacji wczesniejszych meczy przed LM czesto trenerzy daja odpoczac zawodnikom waznym albo poprostu podchodza do meczu ligowego wtedy mniej skupionym.
Nie zebym szukal ponownej sensacji jak to bylo na jesien i wygrana Sassuolo 1:0 ale mysle ze goscie moga cos ustrzelic a w meczu padnie raczej malo bramek.
Ponizej 2.5 bramek - @1.75 Bet365 ✅
drobniej: Sassuolo strzeli - @2.20 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
asaro 0

asaro

Użytkownik
Z trójki najefektywniejszych snajperów Sassuolo, wystąpi tylko Sansone. Oprócz Defrela wypadł również Berardi i nawet jako zmiennik się dziś nie pokaże.
 
R 75

richi

Użytkownik
Ale co mają odpoczywać jak mecz z Bayernem dopiero w środę,bez przesady.
A Napoli tuż tuż.Wychodzą pełnym składem więc to najlepszy dowód jak traktują ten mecz i całą ligę,a i rekord Buffona ma znaczenie.
No i jak pisał kolega Grac45,Sassuolo osłabione.
Tak więc Forza Juventus,vincerai per noi.✅
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Inter - Bolonia
W końcu Inter zmierzy się u siebie z kimś lepszym niż dotychczasowi kelnerzy jacy tu byli. Carpi, Chievo, Sampdoria, Juventus bez procenta zaangażowania i ostatnio Palermo, śmieszni rywale im się trafili pod rząd na San Siro. Bolonia to zdecydowanie inna półka na ten moment, na pewno jeśli chodzi o defensywę i ilość traconych bramek. Donadoni profesor jeśli chodzi o te klocki, pisałem już z 2 tygodnie temu o Bolonii także nie ma co powtarzać. Gdyby dołożyli lepszą ciut w ofensywie to by mocno pikowali w górę a tak mają okres trzech remisów po 0-0, grubo. W ogóle są najbardziej underową drużyną na wyjazdach, raptem 3 overy na 13 spotkań ! Pamiętne 0-0 z Juventusem u siebie też daje wiele do myślenia pod dzisiejszy mecz, razem z @Interista18 ???? przeprowadziliśmy wymianę zdań na temat tego meczu i w jednym zgadzamy się obaj. Tu Inter nie pohula jako dotychczas, zapowiada się ciężka przeprawa a co za tym idzie raczej mała ilość bramek. Bolonia trochę przypomina mi Sassuolo też mocna defensywa tyle, że brakuje tej jakości w ofensywie. A wiadomo jak Inter z takimi drużynami sobie radzi a w zasadzie nie radzi. Sam od siebie jeszcze próbuje DNB na Bolończyków po kursie przekraczającym powyżej 4, warto spróbować.
Brak gola do 31 minuty @ 1,83 ✅ 0-0
365

Ponadto po atrakcyjnych kursach:
0-0 HT @ 2,75 ✅✅ Jest moc
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Juventus swoje zrobił, wygrali minimalnym nakładem sił 1:0. Przepiękny gol Paolo Dybali! :cool: No, ale też rajd Cuadrado przy tej bramce godny uwagi.
Druga połowa to już jednak &quot;stojanow&quot; Juventusu i kilka razy niepotrzebne nerwy, ale gratuluje trafionych typów na under, wygraną Juve do zera itp ;) Oby tak dalej!


Empoli - Sampdoria

Empoli fatalna dyspozycja, wraca jednak Saponara do składu.
Sampdoria niby wygrana 3:0 z Hellasem, ale duża w tym zasługa &quot;defensywy&quot; Hellasu, choć akurat cieszy, że duży wkład w tę wygraną miał Antonio Cassano (gol +asysta). Pytanie co z tego meczu wyjdzie hmm. Skorupski znowu przeciwko Genui interwencja kolejki. Ja liczę na ciekawy mecz. Pierwsze co przychodzi na myśl to BTS @1,80
✅✅


VS

Inter Mediolan - Bologna
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,76 b3 65
⛔2:1 gol w 90min, brawo Kondogbia...​


Inter, Inter... nie zamierzam na nich grać bo to będzie dużo trudniejszy mecz niż przeciwko Palermo przed tygodniem. Bologna tylko remis 0:0 z Carpi, ale przewaga niesamowita z ich strony, nic nie wpadło przez bramkarza Carpi i przez pecha bo bodaj dwa razy stemplowali słupek/poprzeczkę (piszę teraz z pamięci już bo w poniedziałek oglądałem magazyn skrótów więc może to szwankowac, więc jak ktoś lepiej wie proszę poprawić ;) . Destro, Giaccherini jest potencjał... Patrząc na to jeszcze co napisał @Grac45 o meczu Interu z Bologną i serii gości bez strzelonej bramki to od razu przypomniał mi sie mecz obu zespołów z jesieni. Bologna - Inter 0:1, ale mecz ten może zostać okrzyknięty śmiało Najgorszym meczem tamtego roku, kto oglądał ten może do teraz ma jeszcze niesmak! Więc biorąc to pod uwagę, i fakt, że Bologna to nie ogórki jak ostatnio wizytujące na San Siro Palermo czy Sampdoria to coś mała ilośc goli mi się widzi, może faktycznie 0:0 już nie będzie bo 4 z rzędu trochę nie przystoi, ale under2,5 ciekawa opcja


VS

Palermo - Napoli
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,85 Sportingbet
⛔0:1​

Jak zatem na zwycięstwo Juventusu zareaguje Napoli?
Na Sycylii w ostatnich sezonach gra im sie fatalnie! Na 9 meczów na Renzo Barbera Napoli aż 7 razy przegrywało i tylko 2 wygrało. Wiadomo, że to tylko historia, ale z pewnością kurs @1,30 na taki mecz nie jest wart ryzyka, przynajmniej moim zdaniem. Chyba, że ktoś uważa inaczej?

Palermo to jednak klub cyrkowy.. Ósma zmiana trenera w tym sezonie za nimi. Właśnie niedawno przywrócony Giuseppe Iachini znowu wyleciał bo pod jego wodzą Palermo w trzech meczach ugrało raptem 1pkt i sromotnie przegrali z Romą i Interem. Nowym trenerem Novellino, ale czy piłkarze tam jeszcze w ogóle ogarniają kogo mają słuchać?
Palermo wisi nad przepaścią, jedną nogą są w strefie spadkowej przecież...

Z piłkarskiego punktu widzenia to gospoarze nie mają szans w tym meczu, ale może &quot;efekt nowej miotły&quot; zadziała? W pewnym sensie w to wierzę bo liczę na gole, gole z obu stron. U siebie Palermo gra zupełnie inaczej, nieco lepiej niż na wyjazdach choć też liczby w pełni tego nie oddają...

Ciekaw jestem jak to widzicie?


Udinese - Roma

Roma już 7 wygranych z rzędu, czy będzie ósma? Dla Spalettiego to sentymentalny powrót do Udinese, kilkanaście lat temu prowadził Udinese w meczu z Romą, w którym padło mnóstwo goli, trafiał tam Di Natale, Amartino Mancini m.in.
Obecnie Roma faworytem, kursy ciekawe, ktoś gra? ????


Zachęcam do dyskusji o meczach weekendowych! Każdy znajdzie coś dla siebie ;)
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@Robson, ja chyba znowu zaatakuje gola, którego zdobędzie Salah. Drugie spotkanie w LM na Santiago Bernabeu przekonuje mnie do tego chyba w 100%, tak jak pierwsze, po którym typowałem jego gola przeciwko Palermo. Gdyby nie to, że skuteczność Salaha i Dzeko w tym meczu była na poziomie zero, to różnie mogłoby być z tym awansem Realu, który miał sporo problemów przeciwko Rzymianom. Co o tym myślisz? Betano na to zdarzenie wystawiło kurs 3,25 - jak na razie Fortuna nie dała możliwości postawienia na zawodników, ale jeżeli doda, to chyba mu zaufam, tym bardziej po tym kursie.
Kurs na wygraną Romy też nie jest zły, wg mnie warto to postawić, a może nawet z handicapem? Kwestia na pewno do rozważenia.
⛔ propozycja na straty, na szczęście Fortuna nie dała kursów na strzelców, więc sam nie straciłem..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Robson, ja chyba znowu zaatakuje gola, którego zdobędzie Salah. Drugie spotkanie w LM na Santiago Bernabeu przekonuje mnie do tego chyba w 100%, tak jak pierwsze, po którym typowałem jego gola przeciwko Palermo. Gdyby nie to, że skuteczność Salaha i Dzeko w tym meczu była na poziomie zero, to różnie mogłoby być z tym awansem Realu, który miał sporo problemów przeciwko Rzymianom. Co o tym myślisz?
Salah jak to Salah, w formie jest kozackiej, szybkościowo perfekcyjny. Mija rywali też spoko, brakuje mu jedynie skuteczności. Ale widać, że jego współpraca z El Shaarawy, Perottim i Pjanicem super się układa i miło się ogląda Romę w akci, szanse na gola są, wiec powodzenia ;)


VS

Lazio - Atalanta
Typ: Atalanta lub remis @ 2,20 Pinnacl⛔2:0
Atalanta powyżej 3,5 rzuty rozne @ 1,90 b3 65✅8​

Lazio ma w czwartek mecz LE ze Spartą dlatego dziś Pioli wystawia zupełnie alternatywny skład. Jedynie bramkarz Marchetti i prawdopodobnie obrońca Hoedt będą grali z podstawy. Reszta ma pauzować. Zresztą zobaczcie na przewidywany skład

Lazio; Marchetti - Patric, Mauricio, Hoedt, Braafheid - Onazi, Cataldi, Mauri - Felipe Anderson, Djordjević, Kishna

Atalanta: Sportiello - Conti, Toloi, Paletta, Drame - Kurtić, De Roon, Cigarini - Diamanti, Pinilla, Gomez


Atalanta owszem ostatnio fatalne wyniki, ale wreszcie ich skład wyglada w miarę dobrze, wrócił Gomez, jest Kurtić, są podstawowi stoperzy Toloi i Paletta, no i na szpicy Pinilla. Szansę na ugranie punktu na Olimpico mają.

Co jeszcze rzuca się w oczy w tym meczu? A no boki obrony Lazio dziś totalnie przemeblowane, jeżeli środek jeszcze jako tako wygląda to Patric dziś debiutuje bodajże, a Braafheid gra od święta. Atalanta ma na skrzydłach Gomeza i Diamantiego, obaj gwarantują pewien poziom. 4 rożne wcale nie tak dużo chyba. Spróbować wypada.
 
larkspur 331,8K

larkspur

Użytkownik
Udinese - AS Roma
Slabe Udinese podejmie dzis u siebie Rome. Gospodarze tylko 4pkt nad strefa spadkowa i na ostatnie 5 meczy potrafili wygrac tylko ze slaba Verona. Roma wciaz utrzymuje passe az 7 zwyciestw z rzedu w Serie A. W tygodniu poniesli porazke z Realem i odpadli z LM. Pozostaje gra w lidze i takie spotkanie jak dzis musza wygrywac zeby zakwalifikowac sie do LM w nastepnym sezonie.
AS Roma - @1.80 Bet365 ✅
AS Roma powyzej 1.5 gola - @2.00 Bet365
✅
oraz bardzo ciekawy bet: AS Roma -1 w roznych - @2.60 Bet365 ✅
.
Pięknie bez problemu weszło wszystko!!! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom