>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 darmowe spiny w Betsafe na gre Thrill Spin

Status
Zamknięty.
J 11

jarassniedwa

Użytkownik
Otrzymałeś od nas 3 darmowych spinów w naszej nowej grze Kasyna!

Wesoły dzień w parku rozrywki? Mamy nową ekscytującą grę, która zabierze cię w świat doskonałej rozrywki! Ta gra, to Thrill Spin – to 5 bębnowa maszyna wrzutowa z 15 liniami wypłat, która zabierze cię w podróż kolejką górską w stronę fortuny.

Czy mogłoby być prościej? Nie musisz dokonywać wpłaty depozytu, po prostu zaloguj się do swojego konta gracza i udaj się do gry Thrill Spin w naszym Kasynie. Oczywiście wygrane zatrzymujesz dla siebie!

Powodzenia!
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Mail jest, spiny są....3 spiny lol2 lol2 lol2. Powodzenia Wam ???? mi się powodzenie skończyło ;) Z tej radości nie sprawdziłem nawet jaka stawka i ile lini lol2
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Wspaniała firma BETSAFE !!! Rozpieszcza swoich graczy .
Początek tygodnia ,a tu niesamowita promocja !
Choć niestety nie miałem szczęścia w tej fascynującej grze wygrałem ,aż 0,07e !
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
No tak! To tylko świetnie świadczy o szczęściu MarioBrosa,którego tylko nieliczni zdołali pobić!!.Co za szalona wygrana GRATULACJE!
My win 0.00 :spokodfhgfh:
 
S 0

spowen

Użytkownik
A mi sie udalo przy drugim kreceniu trafic 3 free spins i pozniej jeszcze chyba 2 razy znowu free spins w sumie mialem ich 25 . udalo sie wygrac prawie 16 euro . to chyba pierwszy raz z takich darmowych spinow z betsafe, betsson czy unibet ????
 
J 5

jawa123

Użytkownik
Musisz odebrać swoje darmowe spiny ORAZ wypełnić wymagania dotyczące obrotu bonusu przed środą, 28 Października 2009, do 23:59.
Ta promocja jest adresowana wyłącznie do klientów z Polski
Minimalny obrót wynosi 35 krotność kwoty bonusowej
Gry Ruletki (wszystkie rodzaje), Black Jack (wszystkie rodzaje), Kości, wszystkie gry video pokera i Baccarata nie biorą udziału w obrocie kwoty bonusowej.
Bonus może być wykorzystany tylko JEDEN raz na osobę/konto gracza, rodzinę, domostwo, adres, adres e-mailowy, numer karty kredytowej, adres IP i współdzielone środowiska (np. Uniwersytet, akademik, szkoła,, biblioteka, kawiarenka Internetowa itp.)
Betsafe zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków w każdej chwili, do obowiązku klienta należy sprawdzenie regulaminu w celu zaznajomienia się z ewentualnymi zmianami.
 
S 0

spowen

Użytkownik
Musisz odebrać swoje darmowe spiny ORAZ wypełnić wymagania dotyczące obrotu bonusu przed środą, 28 Października 2009, do 23:59.
Ta promocja jest adresowana wyłącznie do klientów z Polski
Minimalny obrót wynosi 35 krotność kwoty bonusowej
Gry Ruletki (wszystkie rodzaje), Black Jack (wszystkie rodzaje), Kości, wszystkie gry video pokera i Baccarata nie biorą udziału w obrocie kwoty bonusowej.
Bonus może być wykorzystany tylko JEDEN raz na osobę/konto gracza, rodzinę, domostwo, adres, adres e-mailowy, numer karty kredytowej, adres IP i współdzielone środowiska (np. Uniwersytet, akademik, szkoła,, biblioteka, kawiarenka Internetowa itp.)
Betsafe zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków w każdej chwili, do obowiązku klienta należy sprawdzenie regulaminu w celu zaznajomienia się z ewentualnymi zmianami.
LOL to na czym to obrocic ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom