>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 Euro na zdrapki w Betsson

J 5

jawa123

Użytkownik
spokojnie, jescze nie wiaodmo, do mnie meile od nich na wp zawsze pozniej przychdozily niz na fb sie temat z promocja pokazal bywalo to nawet kilka dni
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Ja przelałem nadwyżke, to znaczy anulowałem Bonus i to co miałem powyżej to przelałem, dzięki za info, polecam Zdrapki klasyczne, mozna wygrac sporą sume jak sie ma szczeście jak ja heh
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
mialem ponad 80 zl ale pani na live chat napisala ze nie dozwolone jest przelewanie nadwyzki no to obracalem i zostalo marne 17 zl zbesztalem ja na live chat a ona dalej ze przelanie nadwyzki nie ejst mozliwe no to jej psize ze ludzie przelewaja i sie tym chwala na forach to ona dalej nie jest mozliwe &lt;rozpacz&gt;
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
ja bym mogl odstapic koda bo zdrapki mnie nie interesuja.
PW zostało napisane ????

odpisz na PW i zmień numer GG w kontaktach, bo się prawie z jakąś dziewczyną na piwo umówiłem ????

EDIT
dziwne ku... masz podejście koleś, szkoda takich osłów, po co takie głupoty piszesz i nie odpisujesz na posty, w akwizytora się bawisz? Na drugi raz odpisuj na PW.
 
A 37

andr_w

Użytkownik
mam 7 euro razem z tym bonusem, mogę więc przeląc nadwyżkę na konto? ale chyba obrotu nie zrobiłem bo z 3-4 razy zdrapałem i tyle uzbierałem
edit:// miałem 7e i mam 0e ????
 
Do góry Bottom