>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

luniu 20

luniu

Użytkownik
Dlaczego jak chce się zalogować to pojawia mi się znowu ta głupia biała stronka. Mam FF. I meile z potwierdzeniem rejestracji mi od nich nie dochodzą. Ani na gmail ani na tlen ?. Czy po rejestracji przychodzi meil ?
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Dzięki wielkie Typer_Browar zainstalowałem Netscape i wszystko pięknie hula... zarjestrowałem się i mam 3 Euro na koncie dzięki wielkie
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Chyba pobiłem rekord wypłaty, 8,89euro w 8 godzin ???? No cóż, robię nowe konto, oni chyba mało kapujący. Kocham tego buka ;d
 
D 319

defox

Użytkownik
Masz racje:d zrobiłem jedno konto, przegrałem. Zrobiłem drugie (korzystałem z proxy) -9 euro już na MB. Jako kraj wybrałem Hiszpanie, żeby nie było później że przyczyniłem się do zamkniecia promo dla Polaków.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
moze mi ktos powiedziec o co tam chodzi i jak sie obstawia? postawilem wczoraj 3UER na win arizony - wygrali i na koncie pojwilo sie znow 3 EUR :| nie kapuje tego buka
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Zarejestrowałem się dzieki za stronke :p zobaczymy co z tego będzie.
Teraz ta stronke mi w zadnej przegladarce nie chodzi.. nawet w netscape.
A rejestrowaliscie się na prawdziwe dane czy anonimowo ? ????
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
Koziuch bo to jest giełda ???? widocznie kazdy postawil na ta arizone ???? jakby ktos dal na przeciwnych nic Ty to wtedy bierzesz kase od niego ????
Na prawdziwe dane ????
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Przyszedł mi Email - klikam w link i pisze:
Wrong Activation
User Validation has not been correct. Please, take contact with support department.

Ale już postawiłem pare zakładów, wypłacą mi kase jak nie zaaktywowałem tego ? miał tak ktoś ?
 
Do góry Bottom