>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
no i co wam z tych rejestracji jak nie można nowych zakładó tworzyć ?? tylko wyskakuje error jakiś dajesz acept i kupa nie wchodzi zobaczcie sami 6 ofert może zostało na dzisiaj i tyle po soccer ;/
 
S 13

serek92

Użytkownik
Dear User,

We take 2 laboral days to transfer the withdraw by moneybookers, in the
case that benefit has been by bonus.
Regards,

Co to znaczy??? Przetłumaczy ktoś? bo im napisałem ile idzie wyplata na MB..

Apostandum.
 
S 13

serek92

Użytkownik
2 robocze dni na wypłate:grin:

ciekawe bo czekam juz tydzien..Moze temu ze 2 razy juz od nich wyplacalem po 60 zl..myslicie ze juz mi nie wyplaca..czekam od niedzieli,dzisiaj dokladny tydzien...
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
ale nooby.
1. wchodzicie na strone: https://www.apostandum.com/actkey.php?key=e1570637f3c5362028f74e4386086076

2. kilkacie na flage wielkiej brytani

3. po załadowaniu strony dajecie wstecz/cofnij w swojej przeglądarce

4. open account

5. logujecie się

i chodzi. ja tak robie i zawsze wchodze. jak wam to nie wyjdze to trudno nie da się, jednak myślę że wam sie uda tak jak mi.
A ja zrobiłem tak jak kolega napisał i na Firefoxie chozdzi tylko potem wyskakuje oto taki komunikat : Wrong register
only permited an account per user. Take contact with support department with the codeerror (10002) and your login to create a manual account.
Return
 
xavi90 177,1K

xavi90

Znawca - Boks
Chyba jednak powygrywamy jeszcze na apostandum ???? . Odpisali mi że zaciekle pracuja nad usunięciem tego błędu i w krótkim okresie czasu powinno się udać.
 
M 0

maldini12

Użytkownik
ejj ale jaj zagralem mecz Leixoes-Amadora na Remis za 3 euro teraz rozliczyli na koncie... 15.9 EUro ???? wychodzi ze kurs na Remis ponad 5zl hehe ???? ciekawe...w bwin na Remis placili 2.9
 
Do góry Bottom