>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. Grand Prix Bahrajnu [14-16.04.2017]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grand Prix Bahrajnu


Piątek,14 kwietnia
# 1 Trening 13:00 - 14:30
# 2 Trening 17:00 - 18:30
Sobota,15 kwietnia
# 3 Trening 14:00 - 15:00
# Kwalifikacje 17:00
Niedziela, 16 kwietnia
# Wyścig 17:00



Info o torze:
Lokalizacja: Manama, Bahrajn
Długość okrążenia: 6,299 km
Liczba okrążeń: 57
Liczba zakrętów: 15
Dystans: 308,238 km
Pierwsze Grand Prix: 2004
Rekordzista toru: Michael Schumacher (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2016: Lewis Hamilton (Mercedes)
Zdobywca PP w sezonie 2016: (Mercedes)Info o torze:

Lokalizacja: Manama, Bahrajn
Długość okrążenia: 6,299 km
Liczba okrążeń: 57
Liczba zakrętów: 15
Dystans: 308,238 km
Pierwsze Grand Prix: 2004
Rekordzista toru: Michael Schumacher (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2016: Nico Rosberg (Mercedes)
Zdobywca PP w sezonie 2016: Lewis Hamilton (Mercedes)​

Po dwóch wyścigach wiemy już więcej na temat tego sezonu . Stawce będą przewodzić 2 stajnie, Mercedes oraz Ferrari a deptać im po piętach Redbull. Świetne, dwa wyścigi, które zdefiniowały, że o tytuł MŚ będą bić się będą Hamilton oraz Vettel bo szczerze wątpię aby ktoś jeszcze włączył się do walki o tytuł.
Tor w Bahrajnie bardzo szybki, bardzo gorąco oraz piasek nanoszony z pustyni przysporzy nam na pewno pełno emocji oraz &quot;pobudkę&quot; o normalnej porze ;)
Zapraszam do podawania typów oraz dyskusji!
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Nie ma układu sił. Ani pod kątem kwalifikacyjnym ani pod kątem wyścigowym. To znaczy jest, tylko bardzo wyrównany. II trening i miejsca zajęte przez poszczególnych zawodników nic nie mówią. Oglądałem całą drugą sesję i długie przejazdy Mercedesa oraz Ferrari były bardzo wyrównane. O okrążeniach kwalifikacyjnych nie ma co nawet pisać, bo każdy z czołowej piątki na swoich najszybszych kółkach popełnili błędy, które kosztowały nawet kilka setnych. Mercedes, jak zwykle powinien dużo się poprawić w ostatniej części kwalifikacji. Uważać na Ferrari, bo Raikkonen, jak i Vettel mieli problemy z bolidem, które mogą się powtórzyć w wyścigu.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: F1 GP Bahrainu - Kwalifikacje
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Kvyat vs Sainz
Typ:
Kvyat ✅ szybki plus zgodnie z planem :cool:
Kurs: 2.75

Bukmacher:
Expekt

Analiza:
Dzisiaj mam dla was nielada gratke bo kurs wynosi 2.75 a wiec bardzo wysoko. Tym bardziej jak na takie wydarzenie ze sporym szansem na powodzenie ale po kolei. Kvyat ma za soba spokojne 2 sesje treningowe w ktorych zrealizowal plan w 100%. Na drugim biegunie mamy Sainza ktory praktycznie przed kwalifikacjami nie bedzie nic wiedzial.. 1 trening ogolnie nie wiele tutaj nam mowi bo warunki w jakich byl rozgrywany sa zdecydowanie inne niz podczas 2 treningu. Ogolnie na tym torze 1 i 3 trening jest bezproduktywny bo odbywa on sie w totalnym upale a 2 trening, kwalifikacje i wyscig odbywaja sie tutaj kilka godzin pozniej przy sztucznym oswietleniu w nocnych warunkach. Dlatego jutro w 3 treningu Sainz nic za bardzo nie zawojuje i z ustawieniami na kwalifikacje bedzie w lesie co sam zreszta mowi:
Carlos Sainz (P19/P18): Dość frustrujący start weekendu w Bahrajnie. Drugi trening był bardzo ważny, a przejechałem niestety tylko kilka okrążeń. To dość duże utrudnienie weekendu, jednak postaramy się wykorzystać to co mamy. Niestety trzeci trening nie jest zbyt reprezentatywny, co oznacza że do kwalifikacji przystąpimy na ślepo. Jestem przekonany, że mimo to wykonamy dobrą robotę.

Co innego Danił ktory jest bardzo zadowolony i wszystko poszlo zgodnie z planem. Sami powiedzcie ze na tym torze przy tych warunkach jakie panuja 5 okrazen przejechanych przez Sainza wypada nieco blado przy 35 okrazeniach Kvyata. Danił po treningach powiedzial tak:
Daniił Kwiat (P11/P10): To był bardzo pracowity drugi trening, po tym jak nie przejechaliśmy zbyt wielu okrążeń w pierwszym, gdyż było gorąco, a wyścig odbywa się tu w nocy... Tak więc wiele rzeczy zrobiliśmy po południu i myślę, że udało się wykonać wszystko. Mamy teraz wiele danych do przeanalizowania i wierzymy, że uda się jutro zrobić krok naprzód. Damy z siebie wszystko, by jak najlepiej się przygotować. Weekend zaczął się dobrze, więc mamy nadzieję, że dalej też tak będzie.
Do tego najwiekszy znawca F1 w Polsce Mikolaj Sokol napisal tak po treningach:
&quot;...Rezultaty jedynej miarodajnej sesji przed kwalifikacjami i wyścigiem w Bahrajnie zapowiadają niezłą walkę w czubie (chodzi o 2 trening) ...Jutro słyszymy się podczas trzeciej sesji, ponownie rozgrywanej za dnia, a więc bez większego pożytku dla inżynierów i kierowców. Za to wieczorne kwalifikacje zapowiadają się pasjonująco. Do usłyszenia!...&quot;.
Moim zdaniem Carlos jutro bedzie nizej w kwalifikacjach i sa na to bardzo duze przeslanki. Kvyat zreszta w tym sezonie bardzo dobrze sie prezentuje. To nie jest ten sam zagubiony kierowca co w tamtym sezonie dlatego ten kurs traktuje jako niezly prezent od bukow. Do tego podczas ostatnich kwalifikacji do GP Chin Kvyat byl 9 a Sainz 11. Takze juz wtedy okazal sie od zespolowego kolegi lepszy. Roznica polega na tym ze wtedy od 2 treningu tak wiele nie zalezalo co teraz.. a teraz Kvyat jest w duzo bardziej komfortowej sytuacji.

Edit: W expekcie juz spadlo do 2.25 ale dalej warto ???? na unibet 2.50 i jak ktos moze grac na bet365 dalej 2.75. 1xbet tez 2.75.

 
Otrzymane punkty reputacji: +98
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak myślicie jaki jest układ sił na to GP ?
Co do ukladu sil to dalej moim zdaniem jest tak:
Mercedes = Ferrari
Red Bull
Williams = Renault
Treningi wszystkiego nam nie pokazaly a po za tym Ci ktorzy beda sie tutaj bic o P1 nie przejechali czystego okrazenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kviat - Ocon co o tej parze sadzicie ?
Ciężka para wg mnie. Zdecydowanie lepiej grać na Kwiata w parze z Sainzem co świetnie uargumentował @ranczo0123 ;)

Na Ocona zagrałem w nieco innej parze.


GP Bahrajnu - kwlaifikacje sobota 17:00
Alonso - Ocon 2 @ 1,75✅✅15-14
Hulkenberg - Magnussen 1 @ 1,40✅7-20
AKO @ 2,45 Totolotek

Wczoraj to puszczone, a można było grać bez podatku więc AKO myślę, że ładne udało się złozyć.

Hulkenberg i Renault świetny czas. W Chinach Hulk kwalifikacje świetne, zawiódł w wyścigu potem bo nie udało się z tego potencjału wykręcić punktów. Magnussen dojechał na 8 miejscu w wyścigu. Ale czyste tempo kwalifikacyjne zdecydowanie po stronie Hulka, co pokazały piątkowe treningi. Choć miarodajny wydaje się wyłącznie ten drugi więć jak patrzymy na wyniki z tej sesji to widzimy przewagę około 1 sekundy na korzyść Hulka, więc pozamiatane.

Gram na Ocona bo ma potencjał, bolid Force India też przewyższa McLarena. Alonso &quot;ciśnie jak zwierze&quot; i udaje mu się wchodzić do Q2 co jest świetnym rezultatem, ale samego siebie nie przeskoczy jednak. Ocon miał duży potencjał w Chinach, ale przez wypadek Giovinazziego nie udało się być na wyższych pozycjach. Alonso raczej miejsca 13-16 nic więcej nie powinien ugrać myślę.
Ocon kto wie czy nie będzie z Haasem i Renault walczył o Q3.

Ehh Bwin uniemożliwia grę u siebie, a taką super pare tam mają, nikt inny tego nie wystawił niestety...

GP Bahrajnu-kwalifikacje sobota 17;00
Jolyon Palmer - Stoffel Vandoorne 1 @ 1,85 Bwin✅✅10-17

Tak jak tydzień temu, ale wtedy pechowo nie weszło po wypadku Giovinazziego... Zagrałbym to jeszcze raz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
heros123 1K

heros123

Użytkownik
sobota - kwalifikacje
Lewis Hamilton - Valtteri Bottas @ 1.30 0.023 sek., dla mnie mega niespodzianka
Nico Huelkenberg - Kevin Magnussen @ 1.40
Sebastian Vettel - Max Verstappen @ 1.14
AKO: 2.07⛔ forbet

Taki tripel posyłam na kwalifikacje. Jeśli popatrzymy na wyniki drugiego treningu (na pierwszy nie ma co patrzeć, bo to była raczej sesja testowa niż trening), to widzimy, że Lewis skończył go dopiero na 5 pozycji. Nie radzę się tym sugerować, bo Lewis nie pojechał ani jednego prawdziwego okrążenia w tym drugim treningu, podejmował kilka prób, lecz na tym się za każdym razem kończyło i zawsze na koniec odpuszczał. Myślę, że gdyby złożył czyste kółko, to zakończyłby ten trening na pierwszym miejscu, miał nawet chyba w pewnym momencie rekord w którymś sektorze, ale potem odpuszczał. Dzisiaj już będzie inaczej i wg mnie Lewis stoczy walkę z Sebem o PP. Vettel wczoraj oba treningi wygrał, w drugim treningu drobny kłopot z samochodem (wszystko zgasło i stewardzi musieli dopchać samochód do alei serwisowej), ale później już wszystko było okej. Tak jak już wspomniałem, Seb dzisiaj będzie się bił o PP z Lewisem. Red Bull na ten moment jest za Mercedesem i Ferrari. Max wczoraj miał dużą stratę do Seba i dzisiaj powinno być tak samo. Parę Hulk - Magnussen dobrze opisał robson i w pełni się z nim zgadzam. Po tym co obaj kierowcy pokazali wczoraj, nie widzę szans dla Duńczyka.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Kwale
Vettel
-Hamilton @2,55⛔⛔ Expekt Mercedesy...
Myślę, że w końcu można zaryzykować na Sebastiana. Hamilton w poprzednich,obu sesjach kwalifikacyjnych lepszy od Vettela odpowiednio o 0,268 w Australii i 0,186s w Chinach. Nadszedł czas aby Vettel posmakował PP w tym sezonie. Lepiej czuje się w Bahrajnie, wygląda na to że lepiej przygotował się do sesji kwalikacyjnej, wczoraj wygrał najważniejszy miarodajny 2 treninig o 0,284s przed Lewisem.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Grosjean - Kvyat @1.82 (po opodatkowaniu) Milenium / I kolejne Q3 Groszka w Bahrajnie ✅ ✅
Najbardziej miarodajny wczorajszy II trening pokazał, że Francuz był szybszy od Rosjanina. Dwukrotnie pojechał na poziomie 1.32.500-700, co ważniejsze w okrążeniach po sobie, co pokazuje, że potrafi być regularny. Dzisiaj w treningu Haas nie był sobą, ale to dlatego, że te bolidy mają problemy kiedy jest gorąco, co Romain, jak i Kevin potwierdzili we wczorajszych wywiadach. Grosjean lubi ten tor, co udowadniał i w 2016 roku, jak i 2015 wchodząc do Q3.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grand Prix Bahrajnu wyścig niedziela 17:00
Nico Hulkenberg - Fernando Alonso 1 @ 1,40✅9-14
Felipe Massa- Romain Grosjean 1 @ 1,65✅✅6-8
AKO @ 2,04 totolotek


Hulkneberg świetne kwalifikacje. Sam porównał je nawet do najlepszych jakie miał w życiu, czyli pole position z Williamsem w Brazylii bodaj w 2010 roku. Renault świetne tempo, Palmer nawet miał życiowe osiągnięcie w Kwalifikacjach, wiec maszyna jest dobra. W Chinach wysokiej pozycji startowej Hulk nie wykorzystał i nie dojechał w punktach nawet. Ale teraz już musi coś wywalczyć. Kurs na niego w parze z &quot;cisnącym jak zwierzę&quot; Fernando jest naprawę super. Patrząc przez pryzmat pozycji startowych i potencjału w bolidach to przepaść mamy. Rożni ludzie się śmieją, że ów &quot;zwierz&quot; to słoń, albo wielbłąd. Wśród bolidów raczej Alonso słoniem McLarena nie ma szans. W kwalifikacjach wysiadła jednostka napędowa. Dziś ruszy na nowej, jak sam mówi bez ustawień, bez kalibracji, jedyne okrążenie na dopracowanie będzie okrążeniem formującym stawkę. Nie wróży to znowu nic dobrego. Alonso tym razem już nie &quot;pojedzie najlepszego wyścigu w życiu&quot; jak to wspominał ostatnio po Chinach i Australii ???? Przecięż kiedyś musi przyjść słabsza forma haha.
Ale już nie znęcając się nad Fernando bo to kawał kierowcy, do tego super ciekawe rzeczy mówi i jest z czego się pośmiać to Hulk spokojnie powinien być wyżej. Startuje z P7, a Alonso z P15.


Felipe Massa i Williams maja potencjał w tym sezonie. Owszem czołowe trzy zespoły poza zasięgiem, ale Brazylijczyk nadal ma potencjał.
Frank Williams dzisiaj obchodzi urodziny, więc Felipe mam nadzieje, że pojedize dla niego by był dobry prezent, a najlepszym prezentem będą duże punkty. Z Groszkiem może łączyć go fakt, że może zechce zaśpiewać po wyśćigu jakieś &quot;happy birthday&quot; jak to uczynił wczoraj Romek po kwalifikacjach ???? Ciekawe kto by ten pojedynek wygrał na głosy haha.
Ale wracając do meritum, dla mnie Williams lepszy niż Haas. W bolidzie Romana co chwila coś się dzieje, a to hamulce i zblokowane mocno koła, a to jakieś inne awarie. Williams bardziej niezawodny.
Tempo z kwalifikacji wczoraj było w każdej z częśći lepsze o te 0,3-0,7 sek na korzyśc Massy.
W ogóle cały weekend dla Massy udany póki co bo w każdej sesji treningowej wysokie lokaty zajmuje. Dla mnie to dobry typ się wydaje. Felipe musi też jakoś wynagrodzić zespołowi za Chiny, bo tam miał dobre miejsce startowe a dojechał dopiero na 14 miejscu. Dzisaij trzeba wycisnąć więcej, bo potencjał jest.
Vamoss Felipe!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: F1 GP Bahrainu - Wyścig
Godzina:
17:00
Typ: Zwycięzca wyścigu: Valtteri Bottas
Kurs: 3.35 ⛔
slaba strategia i tempo rowniez nie najlepsze. no chance..
Bukmacher:
Bet at Home

Probuje dzisiaj zagrac ze Bottas wygra wyscig. Dlaczego? Glownie dlatego ze raczej czesto nie zdarza sie ze mamy az tak wysoki kurs na kierowce ktory startuje do wyscigu z Pole Position. Kolejnym argumentem jest to ze Hamilton caly weekend popelnia duzo bledow i nie zachwyca forma. Lewis startuje tutaj z P2. Na tym torze zawodnicy startujacy z brudnej strony toru (parzyste numery) maja duzo trudniej ze wzgledu na duza mniejsza przyczepnosc. Podkreslal to Mikolaj Sokol podczas transmisji. Wiec nieparzysta strona jest tutaj duzo bardziej komfortowa. Mysle nawet ze Vettel moze tutaj probowac atakowac juz na 2 pierwszych zakretach dlatego Hamilton moze byc zajety obrona pozycji. Mysle ze wygrana wyscigu rozegra sie miedzy dwoma zawodnikami Mercedesa. Potencjal bolidow jest identyczny. Kombinowania z team orders na tym etapie sezonu raczej nie bedzie. Do tego w tym sezonie wyprzedzanie wcale nie jest tak prostym zadaniem jak to bylo w latach ubieglych. Szanse Bottasa na zwyciestwo oceniam wiec bardzo wysoko a z racji pozycji startowej i identycznego potencjalu bolidow proboje Win Valtteriego.
Kvyat - Palmer
Kurs: 1.8 ✅ Kvyat z przygodami ale jest +
Bukmacher: Totolotek

Gram jeszcze taka pare. Kvyat fajnie jezdzi caly weekend. Bardzo dobrze prezentuje sie na tle swojego zespolowego kolegi Sainza ktory boryka sie w Bahrainie z olbrzymimi problemami technicznymi. Daniil bylby w kwalifikacjach duzo wyzej gdyby podczas decydujacego okrazenia w ostatnim zakrecie nie popelnil bledu. Byl potencjal zeby powalczyc z Hulkiem i Massa o P7. Tak sie nie stalo i Kvyat rusza do wyscigu z P11. Plusem naszego typu jest to ze bedzie on mogl sobie dobrac nowiutki komplet opon oraz mieszanke taka jaka chce. Palmer startuje tylko jedna pozycje wyzej bo z P10. Nie jestem wielkim fanem jego talentu i nie uwazam go za jakiegos super zawodnika. Do tego startuje z brudnej strony toru co tez nie pomoze.. Stawiam na Rosjanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 531

albuquerque

Użytkownik
Czy oba bolidy Toro Rosso będą klasyfikowane? Nie. @2.37 bet365 / Sainz bye bye ✅ ✅ ✅
Sainz ma tutaj problemy od początku weekendu, w piątek opuścił praktycznie cały II trening, który odbywał się w warunkach wyścigowych, więc nie mają dużo danych na dłuższych stintach, w treningu był to problem z wydechem. W kwalifikacjach za to miał problem z jednostką napędową przez co nie ukończył swojego szybkiego okrążenia w Q1. Silniki, elektronika, ślizgające się opony, to tutaj wszystko w Bahrajnie jest narażone na degradację w związku z dużymi temperaturami. Przynajmniej jedno Toro Rosso nie dojeżdżało tutaj do mety od 2013 roku, natomiast w 9 wyścigach, w których tutaj występowali nie dojeżdżali w pełnym zestawieniu 6-krotnie. Value ze względu na to, że Kvyat jest również kierowcą, który ma dużo przygód na torze, a Rosjanin, jak i Hiszpan są w takim położeniu po kwalifikacjach, że dodatkowo będą chcieli bardzo cisnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 531

albuquerque

Użytkownik
Pamiętacie, który bukmacher rozliczał dobrze zakłady, jak zawodnik nie wystartował, a grało się, że nie dojedzie do mety? Vandoorne w garażu jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Bahrajnu wyścig niedziela 17:00
Danił Kwiat - Fernando Alonso 1 @ 1,60
Totolotek✅12-14

Kwiat niby nie wszedł do Q3 wczoraj, ale na ostatnim zakręcie wyjechał za szeroko czym zmarnował swoja szansę własnie a był potencjał. Na temat Alonso wiadomo, Torro Rosso znacznie lepsze niż McLaren.

GP Bahrajnu wyścig niedziela 17:00
Sklasyfikowany kierowca
Typ: Lance Stroll @ 1,72 Expekt
⛔ajj Sainz wjechał w Strolla ;/


Williams ma potencjał&gt; Stroll już zapłacił frycowe, dwa razy niesklasyfikowany. Kiedyś musi dojechać do mety, więc czemu nie dziś? Kurs naprawdę dobry.


PS. Vandoorne w garażu, bolid nie domaga, ale juz widzę Epxket zdjął ofertę na to, że nie ukończy wyśćigu ;/

Pamiętacie, który bukmacher rozliczał dobrze zakłady, jak zawodnik nie wystartował, a grało się, że nie dojedzie do mety? Vandoorne w garażu jest.
Expekt, ale nie ma oferty juz bo patrzyłem
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Will Stoffel Vandoorne (BEL/McLaren) classify for the race ranks?
Vandoorne - ma ciagle problemy z bolidem , wymienil juz sporo pod zespolow w swoim samochodzie sadze ze bedzie mial trudno, tymbardziej ze bedzie stratowal z pitstopu
Jego komentarz .(po Kfalifikacjach) &quot;;
Wszytko szło mniej więcej dobrze, jednak miałem mały problem z hamulcami na drugim przejeździe, więc brakowało mi pewności za kierownicą. Mimo to okrążenie było mniej więcej tym na co nas stać, niewiele było rezerw w samochodzie. Nasz wynik jest taki sam jak w ostatnich wyścigach, więc nie oczekuję niczego więcej. Wiemy, że gdy nadchodzą kwalifikacje to inni mogą podkręcić silnik, więc musimy pojechać perfekcyjne okrążenie i liczyć, że będzie dobrze. Brak przejazdów w drugim treningów kosztowało nas sporo, przez co miałem problem z przyczepnością i wyczuciem super-miękkich opon. Damy jutro z siebie wszystko jak zwykle. Wiemy, że nasze tempo wyścigowe jest trudne, zwłaszcza na prostych, jednak zobaczymy co się da zrobić. Nie dajemy sobie żadnych celów na jutro. Po prostu chcemy unikać kłopotów. Wyścig będzie trudny, jednak mam nadzieję, że skorzystamy na tym.&quot;
Nie @ 1,75 BetandWin.com ▶ ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom