>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. Kolejka Bundesligi (12-15.09.2014)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
3 kolejka Bundesligi

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy na niemieckie boiska , w piątek Bayer podejmuje - właśnie, czy tak słaby Werder? Boisko wszystko zweryfikuje , pozostałe mecze również wydają się bardzo zacięte , czy ktoś nie podziela tego zdania? Zapraszam zatem do dyskusji i pisania analiz.​
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Hoffenheim - Wolfsburg X2 lub 2

Wolfsburg po słabym początku sezonu musi wrócić na właściwe tory. Oprócz Perisicia wszyscy najważniejsi są zdrowi i gotowi do gry w Sinsheim. VfL ma duży potencjał i grał naprawdę nieźle, jednak na początku sezonu miał sporo pecha (choćby te dwa pudła Malandy). Hoffenheim to na pewno ciekawa drużyna, ale w sobotę będzie musiała radzić sobie bez swojego motoru napędowego, czyli Kevina Vollanda. Spodziewam się, że TSG zakończy sezon wysoko, ale na pewno jeżeli chodzi o czyste piłkarskie umiejętności to nie może równać się z VfL. Liczę, ze &quot;Wilki&quot; zaczną wreszcie wykorzystywać 100% sytuacje i swoją jakością pokonają Hoffenheim, które mimo czterech punktów na koncie nie zaprezentowało się ze swojej najlepszej strony.
Składy (wg kickera):
Hoffenheim:Baumann - Strobl, Süle, Bicakcic, Beck - Rudy, Polanski - Hamad, Roberto Firmino, Elyounoussi - Szalai
VfL: Benaglio - S. Jung, Naldo, Knoche, Rodriguez - Luiz Gustavo, Guilavogui - Hunt, Arnold, De Bruyne - Olic
 
V 2

verblade

Użytkownik
czy ktoś orientuje się skąd mogę ściągnąć Podsumowanie 2.kolejki Bundesligi 31.08.2014 - magazyn Eurosportu bądź jakiś zagraniczny magazyn podsumowujący 2 kolejkę za darmo?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jakoś tak z rok temu strony internetowe Eurosportu zostały połączone z Onetem i w ogóle cały Axel Springer stał się partnerem Eurosportu. W konsekwencji Przegląd Sportowy musiał postawić na BL i realizują jakieś tam magazyny o Bundeslidze. Więc można u nich obejrzeć. Chociaż Michał Pol opowiadający o Mainz itd. nie jest wiarygodny -to z braku alternatywy… http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,w-czym-tkwi-sekret-dobrego-startu-aptekarzy-,wideo,498219,1,1060.html
*Axel to wydawca
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Przeglądam ofertę na mecz Leverkusen - Werder i tutaj taka sytuacja:
Czas dodany - 1. połowa powyżej 0,5 @2,15 ✅1min✅
Czas dodany - 2. połowa powyżej 2,5 @2,30 ✅3min✅

Chyba nie ma się co rozpisywać, mecz może obfitowac w wiele bramek, a podobno każdy gol to 30s dodatkowych minut, nie wydaje mi się, aby sędzia nic nie dodał do pierwszej połowy, a na koniec meczu rzadko kiedy arbiter nie pozwala grać trzy minuty dłużej. Kursy z ComeOn
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chyba nie ma się co rozpisywać, mecz może obfitowac w wiele bramek, a podobno każdy gol to 30s dodatkowych minut, nie wydaje mi się, aby sędzia nic nie dodał do pierwszej połowy, a na koniec meczu rzadko kiedy arbiter nie pozwala grać trzy minuty dłużej
No to widać, że Bundesligi nie oglądasz. Tam 3min dodane na koniec meczu to rzadkość wielka. Sędziowie w Niemczech doliczaja bardzo mało min do meczu, chyba że jest ku temu jakiś większy powód jak dłuższa przerwa w grze spowodowana kontuzją itp. Za zmiany i strzelone gole nie doliczają wcale tych przepisowych 30sek.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
No to widać, że Bundesligi nie oglądasz. Tam 3min dodane na koniec meczu to rzadkość wielka. Sędziowie w Niemczech doliczaja bardzo mało min do meczu, chyba że jest ku temu jakiś większy powód jak dłuższa przerwa w grze spowodowana kontuzją itp. Za zmiany i strzelone gole nie doliczają wcale tych przepisowych 30sek.
Potwierdzam. Trzeba też wziąć pod uwagę, że mecz może być już rozstrzygnięty w 90. minucie ( np. 3:0 dla Bayeru). Wtedy niemieccy sędziowie też mało doliczają, albo czasami nawet nic.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
to prawda co piszecie, ale po takim kursie warto w to wejść moim zdaniem:
Czas dodany - 1. połowa powyżej 0,5 @2,15
co to jest minuta dodana do połowy, jakaś przerwa i sędzia tyle doliczy ???? wystarczy, że ktoś strzeli gola i radość zajmuje około minuty czasu ????
już nie mówię o kontuzji itp
chyba, że sędzia ustawiony i wie, że ma nic nie doliczać ????
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Werder Brema
Bayer wyśmienity start w Bundeslidze 2 mecze i komplet punktów wygrywając z Herthą 4-2 i na inauguracji z BVB 2-0 tym samym po 2 kolejkach są liderem.
Bayer w wielkiej formie nic dziwnego iż rywale w ostatnim czasie nie mają zbyt wiele do powiedzenia.W LM także nie pozostawili złudzeń FC Kopenhadze wygrywając 4-0 i 3-2 i tym samym awansowali do fazy grupowej.
Bardzo dobrym posunięciem było pozyskanie z HSV Calhanoglu szybko zaaklimatyzował się i jest główną ostoją drużyny.
Werder Brema po dwóch kolejkach zanotował 2 remisy(1-1 Hoffenheim, 2-2 Hertha) i zajmują 9 pozycję.Gra Werderu nie jest jakas oszałamiająca lecz radzą sobie, jedynie do czego można się przyczepić to do defensywy niekiedy występuje brak zrozumienia.
Jednak patrząc na grę Leverkusen i Werderu jest duża przepaść i dziś Bayer powinien sobie bez problemu poradzić i zgarnąć 3 punkty.Ja jednak myslę iż obie drużyny dziś strzelą przynajmniej po 1 bramce
Typ: BTS 1,66 bet365 3/10✅

Przewidywane składy:
Bayer: Leno - Jedvaj, Toprak, Spahić, Boenisch - Castro, Bender - Bellarabi, Son - Calhanoglu - Kießling
Werder: Wolf - Fritz, Prödl, Lukimya, Garcia - Galvez, Junuzović - Hajrović, Elia - di Santo, Petersen
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co to jest minuta dodana do połowy, jakaś przerwa i sędzia tyle doliczy wystarczy, że ktoś strzeli gola i radość zajmuje około minuty czasu
Ja oni nie doliczają minut bo mają to gdzieś, niezależnie czy była przerwa w meczu spowodowana kontuzjami, zmianami… Jak napisał Robson i djzjee to powinno wam wystarczyć do zrozumienia.
Jak sędzia będzie chciał to może i 10 minut doliczyć, ale w Bundeslidze im się nie chce i nie doliczają. Więc chybił trafił, ze wskazaniem na chybił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ballantines 111

ballantines

Użytkownik
Przeglądam ofertę na mecz Leverkusen - Werder i tutaj taka sytuacja:
Czas dodany - 1. połowa powyżej 0,5 @2,15 ✅1min✅
Czas dodany - 2. połowa powyżej 2,5 @2,30

Chyba nie ma się co rozpisywać, mecz może obfitowac w wiele bramek, a podobno każdy gol to 30s dodatkowych minut, nie wydaje mi się, aby sędzia nic nie dodał do pierwszej połowy, a na koniec meczu rzadko kiedy arbiter nie pozwala grać trzy minuty dłużej. Kursy z ComeOn
Gdzie tam jest taki zaklad na doliczony czas gry? Bo przegladam teraz zaklady na Premiership i Bundeslige i nic takiego tam ni ma :-|
(pozniej do kasacji)
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Gdzie tam jest taki zaklad na doliczony czas gry? Bo przegladam teraz zaklady na Premiership i Bundeslige i nic takiego tam ni ma :-|
(pozniej do kasacji)
Zazwyczaj pojawia się w dniu meczu, sprawdź jutro rano, najlepiej rozwiń zakładkę &quot;Wszystkie&quot;\
edit: lipa... dobrze, że nie zdążyłem zagrać ;o
taaa, jasna sprawa ;)
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
a podobno każdy gol to 30s dodatkowych
Tak na przyszłość - nie bramka, lecz zmiana to dodatkowe 30 sekund do regulaminowego czasu gry.
Trzeba też wziąć pod uwagę, że mecz może być już rozstrzygnięty w 90. minucie ( np. 3:0 dla Bayeru). Wtedy niemieccy sędziowie też mało doliczają, albo czasami nawet nic.
Podobnie było na MŚ w Brazylii, gdzie przy dużej przewadze bramkowej, mimo dokonania 6 zmian w meczu i kilku nienormalnych przerw w grze, sędzia doliczał tylko 2 minuty, a nie 3 lub więcej jak powinien.

Jeśli pojawią się zakłady na doliczony czas gry w Ekstraklasie to można bawić się w to na poważnie. Żaden sędzia nie odważy się polecieć w kulki.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Hertha BSC Berlin -0,5 - FSV Mainz 05 2,26 ⛔ 1:3
Zobaczymy jak Hertha poradzi sobie z rolą faworyta, ale wydaje mi się, że powinni dać radę a kursy prezentują fajne value w moim odczuciu.
W pierwszym spotkaniu oddali remis na własne życzenie z Werderem, Werderem który jak się okazuje nie jest tak słaby jak się mogło wydawać. Później wyjazdowy mecz z Leverkusen, którego nie widziałem ale w opinii wielu osób zagrali bardzo solidnie.
Mainz bez błysku. Wręcz średnio. Najpierw mimo przewagi ratują w 90 remis z beniaminkiem z Paderborn a potem bezbarwny mecz u siebie z Hannoverem.
W moim odczuciu Mainz trochę jeszcze jedzie na opinii z zeszłego sezonu. W europejskich pucharach odpadli w kiepskich stylu z Asterasem i w lidze potwierdza się niejako to że póki co ten zespół na razie nie ma co liczyć na powtórkę z zeszłego.
TSG Hoffenheim - VfL Wolfsburg 0 2,09 zwrot 1:1
Goście to może być w tym sezonie 3-4 siła w lidze. A de facto nie zdziwiłbym się gdyby powalczyli z Dortmundem o wice mistrza. Bo potencjał jest na pewno ogromny w tym zespole. Na inauguracje zagrali naprawdę nieźle przeciwko Bayernowi by w ostatniej kolejce zrobić kuku i zremisować u siebie z Frankfurtem. Jednak pierwsze mecze w sezonie na własnym boisku rządzą się swoimi prawami, poza tym tego typu faworyci w tej fazie rozgrywek lubią zawodzić. Jednak ten mecz jest bardzo dobrym momentem na odniesienie premierowego zwycięstwa.
Hoffenheim pokonało na inauguracje Augsburg i zremisowali na wyjeździe z Werderem, czyli raczej wszystko zgodnie z planem. Wieśniaki w domu nie są drużyną regularną. W zeszłym sezonie potrafili niejednokrotnie remisować z dolnej części tabeli a wygrywać z tymi teoretycznie lepszymi, co raczej nie działa na korzyść tego typu ale raczej pokazuje trochę nieregularność i nieprzewidywalność a ja mam nadzieję, że Wolsburg z tym składem będzie potrafił tak chimeryczne drużyny ogrywać. Wg. mnie poprzez wyniki Woflsburg jest trochę niedoceniany i kursy są zawyżone, dlatego spróbuję w ich stronę.
Borrusia Dortmund - SC Freiburg under 3 2,45 ⛔ 3:1
Krótko bo czas spać. Wg. mnie tutaj nie będzie festiwalu strzeleckiego. W tym sezonie Borussia to nie jest ekipa, która powinna gromić, przynajmniej nie teraz. Nie w takim momencie. Poza tym w tygodniu zaczynamy LM i na początek od razu ciężki mecz z Arsenalem więc nie wydaje mi się aby chcieli tutaj się katować o jak największą wygraną i pewnie Freiburg przy takiej dyspozycji gospodarzy powinni nie dać sobie nastrzelać bramek bo raczej ciężko będzie im coś z przodu ustrzelić. Z szybko grającą Borrusia M. udało im się utrzymać czyste konto to jest szansa, że ta defensywa zagra kolejny solidny mecz, tym bardziej, że tak jak pisałem gospodarze nie powinni tutaj walczyć za wszelką cenę o wysoką wygraną.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Hertha - Mainz
Oglądałem mecz Herthy z ostatniej kolejki z Bayerem Leverkusen i w 1. połowie piłkarze ze stolicy zaskoczyli mnie agresywną grą w środku pola i pozostawiali bardzo mało miejsca dla faworytów. Udało się również skutecznie skontrować i zdobyć bramkę przed przerwą. W drugiej połowie nieco ich gra &quot;siadła&quot;, może zabrakło sił. Również w pierwszym spotkaniu przeciwko Werderowi, Hertha obejmowała prowadzenie w 1. poł by stracić je w drugiej odsłonie. Uważam, że berlińczycy są faworytami tego spotkania, ale ja skupię się na pierwszych 45 minutach meczu. Uważam, że gospodarze wyjdą odważnie, przycisną od początku drużynę Mainz pressingiem i tym samym zdobędą bramkę w pierwszej połowie meczu.
Propozycje:
Hertha over 0,5 gola do przerwy @1,95
Hertha over 1,5 gola do przerwy @ 6,0
Hertha wygra 1. poł @2,8

expekt
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
13.9. 15:30
1899 Hoffenheim - VFL Wolfsburg over 2,5 @1.54 8/10 marathon

Serio nikt jeszcze nie zaproponowal najwiekszego pewniaka tego weekendu? Nie wierze, ze Hoffe zaliczy trzeci under z rzedu. Tylko pech przeszkodzil overowi w pierwszym i drugim meczu. Salihovic i Modeste w pierwszym skladzie, swietne info. Wolfsburg z taka ekipa jeszcze bez wygranej, cisnienie jest. Gdyby nie Malanda to zamiast punktu moglyby byc nawet i 4. Obie druzyny maja przeogromny potencjal ofensywny i nudnego meczu dzisiaj nie uswiadczymy. Goleady z poprzedniego sezonu nie bedzie pewnie, ale na 13 spotkan pomiedzy tymi druzynami odkad Hoffe awansowalo do Bundesligi padlo 13 overow. Wymowne. Dla mnie lokata.
⛔ 1-1 FT
Ile sytuacji zmarnowanych... Lokata jak w Amber Gold...
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Hannover - HSV
Dziś o 17:30 zajmujący 10 lokatę Hannover podejmie HSV który po 2 kolejkach zdobył raptem 1 punkt. W Poprzednim sezonie jak pamiętamy HSV miał kupę szczęścia utrzymując się w lidze w barażach podejmował Furth co w tamtym meczu się działo pisał nie będę ale Hamburczycy dostali szansę i czas na pewne przemyślenia.
Ale jak widać to że byli o krok od spadku nic nie dało nadal HSV to co gra to jest jedno wielkie nieporozumienie patrząc po ostatniej porażce 0-3 z beniaminkiem Paderborn widać iż znów będzie tylko walka o utrzymanie. Dodatkowo odszedł do Bayeru Calhanoglu, co było błędem.Wrócił Rudnevs lecz jest on bez formy.
Hannover dotychczas nieźle się spisują wygrana z Schalke na inauguracji 2-1 oraz remis z Mainz.
W Ekipie HSV nie zagrają: Marcell Jansen, Slobodan Rajković, Maximillian Beister, Ivo Ilicević i Gojko Kacar i największe osłabienie brak Rafaela van der Vaarta.
Miejscowi będą sobie musieli radzić bez zawieszonego Marcelo oraz z kontuzjowanych Markusa Millera, Andre Hoffmanna, Salifa Sane, Larsa Stindla i Edgara Priba.(Nie są to jakieś większe osłabienia)
Patrząc na tragiczną grę HSV choć jestem ich sympatykiem uważam iż w dzisiejszym meczu nie zdobędą nawet 1 punktu.Niestety mało tego jeśli nadal nic władze nie wymyślą HSV zleci z ligi.
Typ 1 2.0 Bet365 4/10✅✅

Przewidywane składy:
Hannover: Zieler - H. Sakai, Marcelo, C. Schulz, Pander - Schmiedebach, Andreasen - Bittencourt, Kiyotake, Albornoz - Joselu
Hamburg: Adler - Diekmeier, Djourou, Cleber, Ostrzolek - Behrami, Arslan - N. Müller, Holtby, Green - Lasogga
sędzia: Markus Schmidt (Stuttgart)
(Pogrubieni zawodnicy są nowo pozyskani przez trenera Slomke)
Źródło składów:bundesliga.goal
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Popieram ale tbh ja tutaj widzę większe value w -1 po kursie 3,03 bo wg. mnie HSV nie gra nic i jeżeli Hannover to wygra to raczej spokojnie. Widać było w meczu z Paderborn masę mankamentów i wg. mnie jak wygrają to raczej dużo częściej będzie to spokojna wygrana aniżeli męczarnie.
✅ 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom