>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Ekstraklasy [14.08 - 16.08.2009r.]

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ruch Chorzów - Arka Gdynia ✅
Moim zdaniem under w tym spotkaniu. Ruch w zasadzie się nie osłabił, ale nie można powiedziec, że się też wzmocnił. Niedzielan na razie nic nie pokazuje i nie mam pojęcia czy w ogóle wróci chociażby w małym stopniu do dobrej dyspozycji sprzed lat. Z kolei w Arce wielka czystka. W derbach po wyrównanym meczu przegrali z Lechią 2:1, tydzień później w ostatnich minutach ulegli Legii 0:1. Moim zdaniem zespół prezentuje się całkiem nieźle. Stawiam na under, gdyż obie drużyny nie mają jakiejś kolosalnej siły rażenia.

Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Trochę taki mecz loteria. Owszem gospodarze to silny zespół i u siebie powinni stworzyc twierdzę &quot;Wrocław&quot;. Jednak to Polonia w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet punktów i zajmuje obecnie 5 lokatę. W polskiej lidze wszystko jest możliwe, więc stawiam na remis.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Trochę taki mecz loteria. Owszem gospodarze to silny zespół i u siebie powinni stworzyc twierdzę &quot;Wrocław&quot;. Jednak to Polonia w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet punktów i zajmuje obecnie 5 lokatę. W polskiej lidze wszystko jest możliwe, więc stawiam na remis.
:spokodfhgfh:
A tak generalnie to nie ma się czemu łudzić to Śląsk jest faworytem, ale nie jest powiedziane, że nie możemy zrobić niespodzianki.
Pod koniec spotkania z Warszawą można było zauważyć, że zawodnicy &#39;&#39;oddychają rękawami &#39;&#39; [ takie rzeczy tylko w polskiej lidze - drugi mecz sezonu, a piłkarz już zajechany ] i nie wytrzymali końcówki.Również czytałem, że Śląsk, a w zasadzie Tarasiewicz ma dość krótką ławkę i jego pole manewru jest dosyć małe.
O Polonii trochę więcej.Mianowicie dojechał w tym tygodniu do Nas kilkakrotny król strzelców ligi litewskiej - Luksys, jednak raczej nie zagra bo nie ma jeszcze jego certyfikatu w Bytomiu.Podpisano kontrakt również z młodym napastnikiem Ślifirczykiem, który przybył do Bytomia z Unii Janikowo [ niestety nie wiem czy ma szanse na grę ].Na dniach podpisze kontrakt obrońca z Olsztyna - Piotr Kulpaka, ale raczej nie wskoczy do pierwszej jedenastki bo tam będzie grać para Killar - Klepczyński.
W Wodzisławiu zagraliśmy bardzo słabo, ale momentami kiedy byliśmy przy piłce to akcje kombinacyjne zagrażały bramce Stachowiaka.
Liczę, że w tym meczu gdzie to na pewno będziemy grać z kontry to Bazik, Barcik, będą skuteczniej wyprowadzać kontry i dogrywać piłkę Podstawkowi.
Najbardziej boję się o Kotrysa bo trochę słaby ten jego poziomo, a przeciwko sobie będzie miał M.Gancarczyka, ale mam nadzieję, że jakoś to będzie.
Na pewno za Szatałowa poprawiła się Nasza gra defensywna a i Skaba ewidentnie marnuje się na ławce bo tak na prawdę jest jednym z lepszych bramkarzy w Naszej lidze.Cały czas gramy 4-5-1 co niestety nie jest efektowne, ale skuteczne, także proponuję w tym spotkaniu under 2.5 gola.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ale czy Wy nie widzicie, że tam remis będzie??
peFFka to to nie jest, ale Śląsk wcale nie gra tak super, to co napisał Qozi nie są dobrze przygotowani do spotkań. A Polonia może nie gra ładnie dla oka, ale solidnie się broni i czasem coś ustrzeli.
Na początku myślałem, że Śląsk, ale po przemyśleniach jednak nie ruszam tego spotkania, chyba, że lajtowo jakoś na remis.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Olo_13
zagrałem delikatnie Lechię, ale bym aż tak nie przesadzał. Matulevicius to wg mnie całkiem ciekawy napastnik. Do tego z dystansu może uderzyć Woś, Malinowski czy Piechniak. Jak któryś nie gra to mnie poprawcie
Jacekk
Niedzielan w meczu z Piastem był właśnie tym zawodnikiem robiącym różnicę. Do tego w zdrowiu na razie (daj mu Boże jak najdłużej) Gabor Straka. Ruch z nim w środku pola gra dużo lepiej. Największy problem opisany jest w tym linku
http://sportslaski.pl/Pokazali-ze-nie-musimy-sie-obawiac-nawet-tych-najlepszych-,sport-slaski,10916,info.html
Próbuję się dowiedzieć ile chłopcy grali czasu w tej Francji
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo_13
zagrałem delikatnie Lechię, ale bym aż tak nie przesadzał. Matulevicius to wg mnie całkiem ciekawy napastnik. Do tego z dystansu może uderzyć Woś, Malinowski czy Piechniak. Jak któryś nie gra to mnie poprawcie

Jacekk
Niedzielan w meczu z Piastem był właśnie tym zawodnikiem robiącym różnicę. Do tego w zdrowiu na razie (daj mu Boże jak najdłużej) Gabor Straka. Ruch z nim w środku pola gra dużo lepiej. Największy problem opisany jest w tym linku
http://sportslaski.pl/Pokazali-ze-nie-musimy-sie-obawiac-nawet-tych-najlepszych-,sport-slaski,10916,info.html
Próbuję się dowiedzieć ile chłopcy grali czasu w tej Francji

Ślusarski z Pawlusińskim to też ponoć ciekawi gracze, a wiele nie pograli :p
A tak na serio to o obronę jestem raczej spokojny, Bączek wiele naprawdę wyciąga. Jedyne czego się obawiam to stałe fragmenty, ale z tego co się orientuję Odra nie zdobywa tak wiele bramek i nie jest przy stałych bardzo groźna.
 
T 0

tomekxxx77

Użytkownik
Slask oddycha rekawami, ale ... jeszcze oddycha. Taras zaaplikowal im solidna zaprawe latem (taka na jaka decyduja sie inni trenerzy tylko zima) i sam przyznal, ze pierwsze 2-3 mecze Slask bedzie slabszy kondycyjnie. Ja mimo wszystko postawilem na Slaska zgodnie z teoria ze klasowa druzyna (a za taka moj drugi klub w sercu uwazam) nie przegrywa dwoch meczy pod rzad. No a na T29 w niedziele musimy miec 3 pkt.

Dla mnie malo pewny mecz to Jagiellonia - Korona. Wiekszosc pewnie dopisuje 3 punkty Jadze, a ja nie jestem taki pewien. Nie mieli przeciwnikow w formie, a wielkich meczy nie zagrali. Do tego nie jestem do konca pewien czy Odra nie &quot;podziekowala&quot; Jadze za 3 pkt z koncowki zeszlego sezonu, kiedy Jaga strzelila na 1:0, a pozniej oddala dwa gole bez walki wlasciwie potrzebujacej wtedy punktow Odrze.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
A zapomnieliscie jak ostatnio skonczyl sie mecz Lecha z Polonią ? Dla przypomnienia remis 3:3 i to byl decydujacy mecz o mistrzostwo dodam jeszcze ze w ostatnim meczu ze Ślaskiem przegrywali 1:0 do przerwy a wygrali 3:2 fakt ze przed ostatnia bramka dla Polonii byla pomylka obroncy ktory podal do napastnika czarnych Koszul (obronca Slaska Wroclaw ktory podal pilke do napastnika Poloni byl .... bylym pilkarzem Polonii ) to mimo ze Polonia po swoich akcjach strzelila 2 bramki na wyjezdzie dobrze swiadczy mimo ze przeciwnik taki sredniawy takze Lech taki pewny nie jest Polska liga jest taka ze dosyc czesto zdarzaja sie &quot;niespodzianki&quot;
 
T 0

tomekxxx77

Użytkownik
A zapomnieliscie jak ostatnio skonczyl sie mecz Lecha z Polonią ? Dla przypomnienia remis 3:3 i to byl decydujacy mecz o mistrzostwo dodam jeszcze ze w ostatnim meczu ze Ślaskiem przegrywali 1:0 do przerwy a wygrali 3:2 fakt ze przed ostatnia bramka dla Polonii byla pomylka obroncy ktory podal do napastnika czarnych Koszul (obronca Slaska Wroclaw ktory podal pilke do napastnika Poloni byl .... bylym pilkarzem Polonii ) to mimo ze Polonia po swoich akcjach strzelila 2 bramki na wyjezdzie dobrze swiadczy mimo ze przeciwnik taki sredniawy takze Lech taki pewny nie jest Polska liga jest taka ze dosyc czesto zdarzaja sie &quot;niespodzianki&quot;
To byl mecz Polonia Lech rozegrany w Warszawie, a ze Slaskiem Polonia tez grala u siebie, nie na wyjezdzie.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Wlasnie, w dodatku po slabym meczu &quot;u siebie&quot; z Fredrikstad Lech bedzie chcial zmazac te plame i pewnie wygrac to spotkanie. Jednakze Polonia odzyskala troche nadziei i wiary w siebie po ostatnim meczu, ktory wygrali jednakze bardzo szczesliwie. No i szykuje sie przeciez zmiana trenera, niezaleznie od wyniku, co tez moze srednio podzialac na morale pilkarzy. Jedyne, o co mozna sie obawiac bedzie wklad Lechitow w gre, ktorzy kilka dni pozniej maja bardzo wazny mecz z Brugge i nie beda sie chcieli bardzo wymeczyc. Mysle jednak, ze juz w pierwszy 20 minutach, podobnie jak ostatnio, wyprowadza pare ciosow, wystarcza 2 gole i powinno to starczyc do wygranej. A co do meczu w Gdansku to az mnie kusi, zeby zagrac x2, a moze nawet 2DNB. W porownaniu z pojsciem na majstra Lecha to balonik Lechii pompowany po 2 wygranych meczach z druzynami z miejsc najprawdopodbniej w okolicach 12-16 na koniec sezonu osiagnal niebotyczne wrecz rozmiary i moze on peknac z naprawde glosnym hukiem. A Odra z nozem na gardle moze naprawde sporo dokazac, z Polonia mieli takie setki, ze tylko Tralka w tej kolejce gorzej przestrzelil. Wodzislawianie to druzyna tak szalenie nieprzewidywalna, ze zwlaszcza grajac z kims spoza wielkiej 3 moze uzyskac naprawde kazdy wynik - stac ja na to.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
2:1​


Jutro rozpoczynamy zmagania w ramach 3 kolejki naszej Ekstraklasy. Mecz na który zwróciłem uwagę to pojedynek Śląska Wrocław z Polonią Bytom. Drużyna z Bytomia bardzo udanie rozpoczęła rozgrywki wygrywając pierwsze dwa mecze. Wprawdzie wyniki może nie rzucają na kolana (1:0 z GKSem – niespodzianka, 0:1 z Odrą) ale jednak to punkty się liczą a dzięki nim Polonia jest na razie na 5 miejscu. Trzeba przyznać, ze drużyna prowadzona przez Jurii Szatałowa w obu spotkaniach prezentowała się poprawnie. Z drugiej strony Odra raczej nie należała do najmocniejszych przeciwników. Jutro więc prawdziwy sprawdzian przed drużyną z Bytomia. Ich przeciwnicy – piłkarze Śląska na pewno mogliby mieć lepsze nastroje po 2 kolejkach jednak praktycznie na własne życzenie pozbawili się 3 punktów w ostatnim spotkaniu. Prowadzili na wyjeździe z Polonią Warszawa 1:2 by w końcówce dać sobie wbić jeszcze dwie bramki i ostatecznie przegrać 3:2. Natomiast w 1 kolejce pewnie pokonali Cracovię 2:0. W jutrzejszym spotkaniu piłkarze dowodzeni przez Ryszarda Tarasiewicza na pewno będą chcieli się zrewanżować na Polonii, a że to Polonia z Bytomia raczej nie będzie robić dla nich większej różnicy. Takich błędów jak w ostatniej kolejce nie powinno się popełniać a na pewno nie dwa spotkania pod rząd i o to by tak się nie stało zadba trener Tarasiewicz. Za piłkarzami Śląska przemawia również historia spotkań. W ubiegłym sezonie odprawili u siebie Polonię z bagażem 3 bramek. Kolejne 6 spotkań przed własną publicznością także kończyło się tryumfem Śląska. Kibice wierzą, że ta seria jutro nie zostanie przerwana. Podobne zdanie mają także bukmacherzy, którzy również widzą w drużynie z Wrocławia zdecydowanego faworyta. Więc i ja ustawię się w tym samym szeregu i zagram na Śląsk. Poza tym liczę również, że jutro będziemy świadkami większej ilości bramek niż tylko „ta” 1.
Możliwe również, że jutro zobaczymy na boisku Sebastiana Milę, który wraca po kontuzji ale na pełne 90 minut w jego wykonaniu nie ma raczej co liczyć.

Moje propozycje:
Śląsk (około 1.50) ✅✅
over 2.5
(około 2.10) ✅✅
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom 1 1,53 Jednobramkowe zwycięstwo Sląska 3,30 ✅ ✅
Już dzisiaj o godzinie 20:00 na stadionie przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu Śląsk zagra z Polonią Bytom. Wrocławianie z pewnością będą chcieli udowodnić, że ta wpadka z Polonią to tylko i wyłącznie przypadek, jeszcze w 90 minucie Śląsk miał w garści trzy punkty, ale w ciągu dwóch-trzech stracił wszystkie i musiał wracać do stolicy Dolnego Śląska w kiepskich humorach. Po dwóch kolejkach Śląsk ma na swoim koncie trzy punkty, w pierwszej kolejce udało się bowiem pokonać Cracovię po bramkach Sebastiana Dudka i Krzysztofa Wołczka. Polonia Bytom może pochwalić się sześcioma punktami, jak na razie piłkarze Jurija Szatałowa nie stracili nawet bramki, strzelając tylko dwie, to wystarczyło aby pokonać GKS Bełchatów i Odrę Wodzisław. Dzisiaj nie wróżę Polonii niczego dobrego, Śląsk pomimo wąskiej kadry powinien pokazać, że jest drużyną po prostu lepszą. Do składu Wrocławian wraca Sebastian Mila co jest na pewno poważnym wzmocnieniem gospodarzy dzisiejszego spotkania. &quot;Sześć lat bez strzelonej bramki, sześć lat bez punktu i jedenaście lat bez zwycięstwa&quot; to bilans Polonii Bytom na stadionie przy Oporowskiej, mam nadzieję, że Śląsk podtrzyma tą świetną serię przeciwko swoim rywalom. Wrocławianie nie mają przed sobą łatwego zadania, Polonia może sprawić sporo kłopotów zawodnikom Ryszarda Tarasiewicza, ale tą jedną bramkę więcej powinien strzelić Śląsk Wrocław. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy!
 
P 0

pigiotto

Użytkownik
Witam jestem tu nowy i to beda me pierwsze typy.Więc tak analiza analiza ale chyba kazdy kto wygral duza kase na bukmacherce wie ze takie pogłębione analizy sensu wiekszego nie maja gdyz analizowanie ze ktostam z ruchu był we francji(i sprawdzanie ile tam grał 45 czy moze 56 minut)nie ma zupełnie zupełnie sensu.Moje typy ,z krótka ,bo tylko taka ma sens,analizą:

Slask polonia 1 1.5 totomix
sląsk z polonia zagrał fajne spotkanie bytomiacy z kolei wyczerpali juz limit farta narazie tarasiewicz mowi ze oczekuje efektownego zwyciestwa śląska czyli bedzie 1 0

Ruch Arka X 3.2 totomix
Ruch to solidny zespół tego spotkania na swoim stadionie na początku sezonu na cichej nie przegra.Arka troche niedoceniana ,z legia broniłą sie całkiem przyzwoicie,widać tu ręke Marka Chojnackiego.Gdynianie nie moga sobie pozwoilc na 3 porażke bedzie remis.Szanse na remis zwieksza fakt ze w poprzednich 2 kolejkach padły gzdies tak 2 remisy.
co do innych spotkań
wisla gks 1X mysle ze bełchatów jest w stanie spokojnei powalczyc o remis,wiec gra na wisłę sensu nie am po kursie 1.3cos

Lech Polonia dla mnie NO BET jesli juz miałbym to grac dałbym czyste X
Piast Zagłebie x2 1.48 totomix
Zagłebie nie gra wcale złego futbolu narazie ma sporo pecha a rywale mieli jednak troche szczęscia na pewno rozmiary porażek zagłebia były za duże.Z piastem spokojnie ugraja choć jeden punkt,moze pomoze im Swierczewski;]?
PS.ale i tak to tylko gra wiec sie nie zdziwie jak nic nie trafię;]
PS2.Sorka za literówki ale klawissze mi z opóźnieniem reagują.Moze ktos poleci jakąs dobra klawiaturę?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Śląsk Wrocław - Polonia Bytom​

Jednym z moich &quot;pewniaków&quot; na 3 kolejke Ekstraklasy jest zwycięstwo Śląska Wrocław z Polonią Bytom. Durgi to win Kolejorza z Polonią. Patrząc w tabele ten typ teoretycznie jest skazany na porążke, ale widząc styl Bytomian nie pozostawia złudzeń kto dzisiaj zgarnie komplet oczek. Goście na Oporowskiej zapewne jak w dwóch pierwszych swoich meczach będą liczyli na jedną akcje, która zapewni im 3pkt. Tak było przed tygodniem w Wodzisławiu i tak było w 1 kolejce z Bełchatowem. Tydzień temu strzał życia oddał Barcik, na którego liczą w Bytomiu, podobno w swoim kraju ten słowacki zawodnik nazywany jest Roberto Baggio ale daleko mu klasą i umiejętnosciami do tego piłkarza. Nie widze takiego potencjału w zespole Polonii aby mogli wygrywac kolejne mecze. Trener Szatałow nie ma za wielu klasowych piłkarzy. To tacy ligowi &quot;kopacze&quot;.
Sląsk gra widowiskowo jak w poprzednim sezonie. Tydzień temu zawalił ...doliczony czas gry tracąc tam 2 bramki i przegrywając mecz na Konwiktorskiej. Dzisiaj okazja do zmazania plamy wręcz idealna. Trener Tarasiewicz nie może skorzystac ze Sztylki, Fojuta i Kaczmarka. W kadrze na mecz jest już Sebastian Mila i ujrzymy go narazie na ławce. Mecze Bytomian stoją na niskim poziomie bo głowną uwage skupiają oni na walce. Śląsk kreuje gre , stawia na ofensywe. Bracia Gancarczyk na skrzydłach i Dudek jako rozgrywający dużo wnoszą do gry Śląska. Ostatnie 5 meczy wzajemnych to także dominacja Wrocławian. 4 wygrane i 1 remis. Stawiam na gospodarzy tego meczu.

Typ : Śląsk win @ 1,62 Tobet
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Ruch Chorzów - Arka Gdynia
czy padnie gol przed 29 minutą
NIE - 1,68
betsafe

wydaje mi sie bardzo prawdopodobny typ;
mimo iz w pierwszych 4 meczach tych druzyn az w 3 padaly gole przed tym progiem, ale rywale byli silniejsi;
uwazam ze spotkaja sie dwa zespoly z atakiem ktory nie blyszczy forma na poczatku sezonu;
typ bardzo fajny uwazam ze nikt otwartej pilki nie bedzie gral od poczatku chyba ze jakis kiks lub fatalny blad indywidualny;
ale ogolnie typ powinin wejsc izzi

6/10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Więc tak analiza analiza ale chyba kazdy kto wygral duza kase na bukmacherce wie ze takie pogłębione analizy sensu wiekszego nie maja gdyz analizowanie ze ktostam z ruchu był we francji(i sprawdzanie ile tam grał 45 czy moze 56 minut)nie ma zupełnie zupełnie sensu.

wisla gks 1X mysle ze bełchatów jest w stanie spokojnei powalczyc o remis,wiec gra na wisłę sensu nie am po kursie 1.3cos
Kompletnie się nie zgadzam. Moim zdaniem dobrze przeanalizowany mecz to jeden z kluczowych elementów do sukcesu. Oczywiście są tacy, którzy tego nie potrzebują i zwyczajowo maja szczęścię, ale na dłuższą metę raczej sprzyjać im nie będzie.

A na zakladzie Wisła - GKS 1x na pewno ugrasz sporo kasy ;)

Po pierwsze to kursy na Wisłę i Legię nie są atrakcyjne.
Po 2 Odra na Traugutta nie strzeli gola, bo tam nie ma kto strzelać goli. Jedyny ich gol w tym sezonie to tylko przez ewidentny błąd Gikiewicza, który zagrał a la Cabaj.
Nie byłbym taki pewien co do Odry. Matulevicius nie jest takim najgorszym zawodnikiem, a mając na uwadze fakt, ze w obronie Lechii na środku gra Cvirik to wszystko możliwe. Odra jak najbardziej może strzelić bramkę. Póki co wstrzymałem się z typem na ten mecz. Niby Lechia wygra, ale Odra bramkę jak najbardziej strzelić może.
 
M 0

morbid

Użytkownik
To i ja wtrącę swoje trzy grosze.
Po pierwsze, nie wiem dlaczego akurat wszyscy upatrują niespodzianki w meczu Lech - Polonia. Z obecną forma Lecha, doświadczeniem uzyskanym w poprzednim sezonie w pucharach oraz po wzmocnieniach uważam że Kolejorz jest poza zasięgiem każdej drużyny z naszej ligi, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Ja spokojnie obstawię w tym meczu 1 i to z handikapem 0:1.
A dziś podrażniony Śląsk pewni pokona Polonię i tu również stawiam 1 z handi 0:1. Jak można trzeba wykorzystywać szanse na zarobek.
A skoro już szukacie niespodzianek, to proponuje remisy w meczach Wisła _ Bełchatów ( bo wcale ta wisła nie taka mocna, a Bełchatów taki słaby jak to by sie wydawało). A drugi remisik to Jagiellonia - Korona (pierwsi chcą mocno, a jak się mocno chce to czasm nie wychodzi, a drudzy za wszelką cenę postarają się zmazać plame z meczu z Lechem).
I tyle. Te właśnie typy stawiam.
 
P 0

pigiotto

Użytkownik
Kompletnie się nie zgadzam. Moim zdaniem dobrze przeanalizowany mecz to jeden z kluczowych elementów do sukcesu. Oczywiście są tacy, którzy tego nie potrzebują i zwyczajowo maja szczęścię, ale na dłuższą metę raczej sprzyjać im nie będzie.

A na zakladzie Wisła - GKS 1x na pewno ugrasz sporo kasy ;)



Nie byłbym taki pewien co do Odry. Matulevicius nie jest takim najgorszym zawodnikiem, a mając na uwadze fakt, ze w obronie Lechii na środku gra Cvirik to wszystko możliwe. Odra jak najbardziej może strzelić bramkę. Póki co wstrzymałem się z typem na ten mecz. Niby Lechia wygra, ale Odra bramkę jak najbardziej strzelić może.
PS post wyzej do skasowania cos mi sie porobiło...



Ten 1X to tak podałem czysto teoretycznie

Co do analizy owszem to podstawa ale bez przesady a niektórzy na tym forum gotowi sa analizowac pilke i stroje piłkarzy(bo areodynamika sie zwieszka itd itp)
 
P 0

piotrek.ndm

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1 @1,85 Sportingbet

W Białymstoku miejscowa Jagiellonia podejmie beniaminka Koronę Kielce. Podopieczni Michała Probierza sezon zaczęli z –10 punktami na koncie. Po dwóch kolejkach bilans ten zmalał do -6. Wszystko dzięki wygranej na inaugurację z Odrą Wodzisław 2:1, oraz remisie 1:1 z GKS-em Bełchatów w drugiej serii gier. Spotkanie z Bełchatowem było 24 z rzędu w którym Jaga nie potrafiła pokonać swojego rywala na jego boisku. Choć szczerze trzeba przyznać, że tym razem było na prawdę blisko. Podopieczni Michała Probierza na tle GKS-u zaprezentowali się bardzo dobrze. To oni przez większość spotkania dominowali na boisku. Byli szybsi, zwinniejsi, stwarzali większe zagrożenie. Gra ofensywna Jagi opierała się głownie na trio Grosicki – Bruno – Frankowski. Tego dnia nie było na nich mocnych. Co chwilę zawodnicy stawali przed szansą pokonania bramkarza, jednak brakowało skuteczności. Sam Frankowski mógł strzelić 2-3 bramki. Ostatecznie skończyło się na jednym trafieniu autorstwa Bruno. Jednak po tym meczu zawodnicy i kibice z dużym optymizmem mogą oczekiwać kolejnych spotkań.

Korona fantastycznie rozpoczęła sezon. W pierwszej kolejce złocisto krwiści rozbili naszego pucharowicza Polonię Warszawa aż 4:0. Gra kielczan była po prostu fenomenalna. Udana inauguracja mocno podsyciła oczekiwania kibiców przed potyczką z innym pucharowiczem Lechem Poznań. Jednak kolejnego świetnego występu nie było. Korona została sprowadzona na ziemię i przed własną publicznością upokorzona przez Poznaniaków. Ostatecznie zakończyło się 0:5.

- Dostaliśmy obuchem w głowę, zeszliśmy z obłoków, ale walczymy dalej. Przegraliśmy bitwę, ale nie przegraliśmy wojny - mówi po porażce Marek Motyka. Zawodnicy po tak wysokiej porażce są przybici. - gdy we wtorek przed pierwszym treningiem zobaczyłem Łukasza Nawotczyńskiego, to od razu wziąłem go do siebie na rozmowę. Tak samo z Hernanim, Edim, którzy byli całkowicie przybici. – dodaje.

Przed Koroną prawdziwy sprawdzian. Swoista weryfikacja czego możemy oczekiwać od tego zespołu. Po jednym fantastycznym i koszmarnym meczu pora na pierwszy wyjazd, który może dać odpowiedź w którym miejscu jest Korona. Rywal jest bardzo wymagający. Jagiellonia u siebie gra bardzo pewnie i również w sobotę jest faworytem. Podopieczni Michała Probierza zakładają, że po sobotnim meczu na ich koncie będą już tylko trzy minusowe punkty. Jest na to spora szansa, a kurs 1,85 na takie rozstrzygnięcie jest warty rozważenia!

Autor: Piotrek_ndm
źródło: Betspace.pl
 
J 19

jajo

Użytkownik
PS post wyzej do skasowania cos mi sie porobiło...

Ten 1X to tak podałem czysto teoretycznie
Co do analizy owszem to podstawa ale bez przesady a niektórzy na tym forum gotowi sa analizowac pilke i stroje piłkarzy(bo areodynamika sie zwieszka itd itp)
Najlepszym komentarzem do Twojego postu jest sam przebieg meczu. Pewnie nie oglądałeś, bo i po co. W bukmacherce to jest zbędne. Postaram się przybliżyć w takim razie:
- gola zdobył Sobiech, właśnie ten, który był we Francji i głośno się tu zastanawiałem czy zagra.
- ten sam Sobiech zszedł z boiska w 60 minucie. Nie wierzę w przypadkowość tego czasu. Fornalik pewnie od początku założył, że da &quot;Abdulowi&quot; 60 minut gry
- Sobiech przynajmniej dla mnie od początku wyglądał trochę zmęczony, brakowało mu świeżości. Z Piastem moim zdaniem wyglądało, to lepiej
- Po zejściu Artura znacząco zmalała siła ofensywna Ruchu*
To tyle o &quot;analizowaniu koloru koszulek&quot;
* jednak uważam, że największą stratą była kontuzja Gabora Straki, po której gra Ruchu ewidentnie siadła
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
4:1​


Jutro kolejne spotkania w ramach 3 kolejki. Ciekawie zapowiada się pojedynek Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin. Obie drużyny po dwóch spotkaniach wciąż mają na swoim koncie zerowy dorobek punktowy. O ile w wypadku Piasta nie jest to raczej niespodzianka to w przypadku Zagłębia można mówić już o małym zaskoczeniu tym bardziej, że przed sezonem wiele osób wróżyło tej ekipie walkę o Europejskie Puchary. Wiadomo po tych dwóch meczach nie wolno przekreślać tej drużyny ale trzeba uczciwie przyznać, że nie tak wyobrażali sobie start ligi kibice Zagłębia. Z drugiej strony należy brać pod uwagę klasę drużyn z jakimi musiał się mierzyć beniaminek. Na pierwszy ogień poszła Legia. W tym wypadku spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legionistów 4:0. W drugiej kolejce rywal z tej samej półki – Wisła Kraków. Wynik? 1:4 dla Białej Gwiazdy, nie pomógł nawet prezent od Mariusza Pawełka ani występ przed własną publicznością.
W równie kiepskich nastrojach są kibice jak i piłkarze Piasta Gliwice. Dwa spotkania to dwie porażki. Na rozpoczęcie Piast musiał się zmierzyć z Lechem Poznań i można śmiało stwierdzić, że to rywal o klasę lepszy od ekipy z Gliwic. Dlatego raczej nikt nie zmartwił się zbytnio porażką 1:3. Jednak w drugim spotkaniu Piast na wyjeździe grał z Ruchem Chorzów i również nie dał rady tej drużynie przegrywając 2:0. Trzeba również zwrócić uwagę, że występ podopiecznych Dariusza Fornalaka w Chorzowie był bardzo słaby.
Jutro obie drużyny bardzo liczą na pierwsze ligowe punkty. Jednak do tego boju nie będą mogły przystąpić w najmocniejszych składach. W drużynie Zagłębia zabraknie Michała Stasiaka, Szymona Pawłowskiego, Sretena Sretenovicia. Natomiast w ekipie gospodarzy nie zobaczymy Marcina Bojarskiego, Lumira Sedlacka oraz Jarosława Kaszowskiego. Dodatkowo na drużynie Piasta będzie ciążyć presja kibiców, którzy już od sześciu spotkań nie mogli cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny. Dla zawodników z Lubina będzie to okazja wreszcie zrehabilitować się za wysokie porażki z faworytami. Jednak zadanie to utrudni brak kilku piłkarzy. Mimo wszystko uważam, że jutro drużyna gości nie przegra tego meczu. Myślę, że warto zastanowić się nad zagraniem x2 w tym spotkaniu. Dla osób szukających wyższych kursów na single polecam przemyśleć typ na remis.

Moje propozycje:
Zagłębie lub remis/ dnb (około 1.55 / 2.10 )⛔⛔
remis (około 3.10 )⛔⛔

edit:
tu juz chyba mozna mówic o małej niespodziance
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom