>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Ekstraklasy 20.08-22.08.2010

Status
Zamknięty.
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Co do meczu Lech-Cracovia to jestem pewny że zagram na Cracovie. Lech wygrał jednak kosztowało go to bardzo dużo. Zawodnicy w koncówce wykończeni ! Do tego nie będą się forsować bo w Czwartek kolejny mecz z Dnieprem. Gratuluje Lechowi dobrej gry jednak postawie ba Cracovie.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Polonia Warszawa over 1,5 bramki @ 1,70
Tobet


&quot;Czarne koszule&quot; w tym sezonie są naprawdę mocne, a przynajmniej na to wskazują pierwsze mecze ligowe. Szczególnie imponujące było zwycięstwo nad lokalnym rywalem, faworyzowaną Legię, w stosunku 3:0. Ogólnie dwie pierwsze kolejki przyniosły Polonii 6 oczek, dzięki czemu zawodnicy z Konwiktorskiej prowadzą w ligowej tabeli. Zgoła odmienne nastroje panują na śląsku. Zagłębie rozpoczęło sezon fatalnie - przegrywając z powracającym do Ekstraklasy Górnikiem oraz tylko remisując w Kielcach. Co istotne w barwach Zagłębia zabraknie kapitana Michała Stasiaka, kontuzji doznał także Wojciech Kędziora. Trener Bajor musi stawiać na niedoświadczonych napastników, co komplikuje sytuacje jego podopiecznych. Wszystko zapowiada piękną walkę w Warszawie, ze wskazaniem na Polonię. Po mocnych wzmocnieniach wszyscy liczą na walkę o tytuł. Pierwsze mecze pokazują, że rzeczywiście Polonistów na to stać. Czas potwierdzić swoją wysoką formę kolejnym zwycięstwem. Do tej pory strzelali w każdym meczu przynajmniej dwie bramki, teraz liczę na to samo. Zwycięstwo przy ustrzeleniu minimum dwóch bramek jest całkiem możliwe!
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: Polonia Warszawa wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 2,90
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Mimo, że bilans spotkań tych dwóch drużyn jest ostatnio na korzyść, to najwyższa pora dla Poloni, by przełamać złą passę i wygrać. Dwie kolejki za nami, a Polonia idzie jak burza. To już nie ta sama drużyna, która w poprzednim sezonie była spisana na straty. Okienko transferowe nie poszło na marne. 5 bramek w dwóch kolejkach, a kto strzelał?:
2 Adrian Mierzejewski, z poprzedniego sezonu
1 Artur Sobiech nowy nabytek!
1 Bruno Coutinho nowy nabytek!
1 Euzebiusz Smolarek nowy nabytek!
Jak widać, opłaciło się bardzo kupno tych zawodników, tudzież darnowa transakcja. Warszawiacy zyskali na sile. Pokazali to przedewszystkim w derbach pokonując Legię. To nie przypadek.
Zagłębie natomiast ma problemy. Nic im ostatnio nie wychodzi. Ostatnia porażka u siebie jest na to dowodem. Napewno nie będą przeszkodą dla Polonii, która nabrała siły. Gospodarze nie powinni miec problemu z wygraną, liczę również na grad goli.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tommy zgadza się Widzew bardzo słabo w ostatnim czasie spisywał się przeciwko Wiśle ale... Widzew dwukrotnie wygrał I ligę, ma wyrównany skład i przede wszystkim zgrany. Tego nie można powiedzieć o Wiślę w której ostatnio źle się dzieje, Kulawik trenerem tymczasowym, wzmocnienia który wogóle jeszcze nie odpaliły, w Chorzowie grali bardzo słabo, z Arką przeciętnie, o meczach pucharowych z azerami to nawet nie będe wspominał.
Widzew ma duże szanse na wygraną na własnym boisku, gdzie czerwono-biało-czerwoni czują się wzorowo. Widzew w poprzednim sezonie nie przegrał na własnym boisku, w sezonie 08/09 przegrał raz.

Ciekawy mecz na pewno, wynik jest sprawą otwartą.
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Coś ta Polonia mnie dzisiaj nie przekonuje jeżeli wygra oczywiście to 1-0 lub 2-1 a jak będzie remis to 1-1 najbardziej prawdopodobna opcją ???? .
Także ja bym się nie napalał tak ,bo znowu Masówka się robi jak wczoraj na dnipro i co z tego wyszło strata pieniędzy po kursie 1,35 czy 1,40 to jest po-prostu śmiech na sali:]
A co do drugiego spotkania dzisiaj Ślaska z Legią widzę tutaj jeden typ na over w bramkach
ponieważ nowy nabytek Cristian Omar Diaz Król strzelców boliwijskiej ligi zeszłego sezonu jest rasowym napastnikiem w meczu z Cracovia pokazał klasę i zdobył 2 bramki :p.
over 2,5 1,65 Expekt
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Co wy ludzie macie z tymi masówkami ???? typy grane masowo przez ludzi, nie wchodzą, tylko dlatego, że taki jest sport i zdarzają się niespodzianki, a nie bo &quot;każdy gra to pewnie nie wejdzie&quot;.
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1.58 ✅ 2:1
Defensywa zagłębia spisuje sie kiepsko, ofensywa chyba jeszcze gorzej. Słabo po prostu grają lubinianie. Polonia po zwycięstwach nad Legią i Górnikiem powinna poradzić sobie z naprawdę przeciętnym Zagłębiem. Kurs 1,58 jaki aktualnie daje Tobet wg mnie jest jak najbardziej do grania.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Na dziś mam coś takiego, co myślicie?
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: Bwin
Analiza: Polonia pokazała w pierwszych kolejkach że letnie wzmocnienia są nie tylko imponujące cenowo ale i całkiem skuteczne. Co prawda wśród komentarzy pojawiała się opinia, że oczekiwano po nowych zawodnikach czegoś więcej i wyraźnie nie grają jeszcze na swoim najwyższym poziomie ale i tak dwa razy pewnie wygrali. A wniosek z tego taki, że jak już się zgrają i złapią optymalną formę, będą postrachem każdego stadionu. Teraz na własnym stadionie zmierzą się ze słabiutkim jak na razie Zagłębiem. Atut własnego boiska w przypadku Polonii jakoś do mnie nie przemawia :wink: ale mecz wyjazdowy dla Zagłębia stanowi pewne wyzwanie. Choć w Kielcach zdobyli 1 punkt to nie zaprezentowali się dobrze. Dziś Polonia powinna sobie z nimi spokojnie poradzić. Zastanawiałem się nawet nad handicupem ale uznałem że w obliczu przedziwnych wyników poprzednich kolejek rozsądniej skorzystać jest z i tak wysokiego kursu na czystą 1.
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: under 2,5
Kurs: 1,67
Buk: Bwin
Analiza: Śląsk w pierwszej kolejce zremisował bezbramkowo z dość mocną w ataku i solidną Jagą a następnie wygrał na wyjeździe po zaciętym meczu z Cracovią. Myślę że to stosunkowo niezły rezultat jak na taki dwa mecze. Teraz na własnym boisku zmierzy się z Legią. Legia natomiast z wycieczki na Konwiktorską przywiozła ogromną kupę wstydu. Potem gościła Cracovię i wygrała dzięki bramce z 94 minuty! Co prawda zespół słaby nie jest ale zgrania to im brakuje. Ciężko powiedzieć że są na równym poziomie ale mecz może być bardzo wyrównany. Legia razi nieskutecznością, Śląsk natomiast nie ma specjalnie grajków mogących zdobywać gole z takim rywalem. Na pochwałę zasługuje również postawa golkipera Wojskowych, który mimo słabych początków w zespole, interwencjami w meczu z Cracovią udowodnił że walczy o miano kolejnej bramkarskiej gwiazdy Legii. Za underem przemawia również bilans ostatnich spotkań na stadionie Śląska:
12.09.2009 Śląsk 0-0 Legia
23.05.2009 Śląsk 1-1 Legia, gol: Rzeźniczak
21.07.2001 Śląsk 1-0 Legia
12.05.2001 Śląsk 1-1 Legia, gol: Giuliano
24.05.1997 Śląsk 0-3 (wo) Legia; meczu nie rozegrano, Śląsk wycofał się z rozgrywek
26.05.1996 Śląsk 0-0 Legia
12.05.1993 Śląsk 1-0 Legia
04.04.1992 Śląsk 0-1 Legia; gol: Czykier
Od 18 lat same undery i ani jedna zwycięstwo Wojskowych. Myślę że i w tym roku under jest wielce prawdopodobny, głównie z uwagi na formę obu ekip.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Od 18 lat same undery i ani jedna zwycięstwo Wojskowych. Myślę że i w tym roku under jest wielce prawdopodobny, głównie z uwagi na formę obu ekip.
Ja akurat gram odworotnie , na over po kursie chyba 2.60. Wiesz to , że od 18 lat same undery to mały wyznacznik. Jakiś jest ale dość słaby.

Co do pogrubionego. Śląsk wydaje się być w dobrej formie. Mają dwójkę bardzo groźnych napastników. Sotirovic i Omar Diaz którzy rozprawili się z Cracovią w ładnym stylu. Legia natomiast powinna z meczu na mecz prezentować się co raz lepiej. Skład mają bardzo mocny ale brakuje jeszcze płynności. Dziś spodziewam się dobrego meczu z obu stron , bramek i overa. ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Co do Diaza to z Cracovią istotnie zabłysnął ale i klasa rywala była niska. Legia niby ma fajnie grającego Manu ale z Kraksą wiele nie pokazał, już lepiej mu szło z Polonią a bramki ani jednej nie zdobyli. Menzega nie jest jeszcze rewelacją a Chyniama po swojemu potrzebuje 10 zmarnowanych setek dla jednego gola strzelonego z trudnej sytuacji. Graczem który zwrócił moją uwagę jest golkiper. Paskudne babole jakie popełniał przypominają początki Muchy a w poniedziałkowym meczu zagrał na najwyższym poziomie kilka razy ratując Wojskowych. Myślę że nazwiska które wymieniłeś mogą okazać się niewystarczające a Legia jeszcze kilka meczy będzie nas pewnie męczyć nieskutecznością... Forma Śląska jest zbliżona do tej z poprzedniego sezonu a Legii dopiero rośnie [trochę się spóźnili na sezon]
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jeżeli Legia będzie grała bez jakiejkolwiek koncepcji jak w ostatnich meczach no to niestety z tej drużyny nic nie będzie. Długie piłki bezsensowne to norma jak narazie. Manu poza szybkością nic do gry nie wnosi bo jakichś inklinacji do gry kombinacyjnej nie widziałem. Prosty układ dobiec jak najszybciej i wrzucić a nóż ktoś dopadnie. Chinyama to z kolei ich najgroźniejszy zawodnik jak do tej pory co daje opinię o ofensywie (nie licząc obrońców po stałych fragmentach). Robi najwięcej zamieszania. Z drugiej strony trudno się temu dziwić bo reszta jak narazie w grze ofensywnej razi brakiem pomysłu. Temu zespołowi potrzebny jest ktoś kto zarazi formację ofensywną rozklepywaniem obrony rywala. Ale tam nikogo takiego nie ma. Kilka kolejnych spotkań pozwoli mi stwierdzić poprawność mojego zdania i rokowań dla Legii. Na chwilę obecną marnie to wygląda.

Śląsk natomiast wygląda nawet ciekawie. Diaz może i nie strzelił jakichś ładnych goli Cracovii ale pokazał że umie odpowiednio dostawić nogę i znaleźć się w sytuacji. Także jest komu wykańczać. Wydaję się też że w miarę solidna linia pomocy da radę coś stworzyć także perspektywa jest. Kwestia tylko czy wyciągneli wnioski z dwóch poprzednich spotkań rywala i wykorzystają jego chaos w organizacji gry

Dla mnie 1x dobre rozwiązanie... mało goli? trudno powiedzieć. Jedna z drużyn strzeli na początku i zaczyna się mecz więc chyba nie warto
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak narazie Legia nie prezentuje się najlepiej, jednak wynik nadal jest bezbramkowy. Ja osobiście mam nadzieję, że Warszawiacy zdobędą bramkę i sięgną po drugie zwycięstwo, gdyż ich gra wygląda nieco lepiej niż w pierwszej połowie.
Jednak drugą sprawą, która wydaje się być bardziej ciekawa, jest postawa drugiej warszawskiej ekipy. Polonia odniosła już trzecie zwycięstwo w tym sezonie i wygląda na to, że słowa Prezesa Wojciechowskiego o tym, iż jego ekipa będzie walczyła nawet o mistrzostwo nie są już takie &quot;puste&quot;. Nurtuje mnie również kolejne pytanie, jak długo Polonia będzie tak grała, bo uważam, że jeszcze takie 2/3 mecze i z &quot;Czarnych Koszul&quot; trochę zejdzie powietrze.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Zejdzie zejdzie. Jakby Wojciechowski z Janasem nie zeszli w przerwie do szatni to już dziś by nie wygrali. No ale szczerze powiem sprawdzili się też grając pod presją. Wg mnie szanse na puchary są bardzo realne ale napewno nie jest to jeszcze jakość pod LM

Cd Legii mój klubik właśnie zgarnął 3pkt ale powiedzmy sobie szczerze że tylko dzięki ligowemu cwaniactwu. Nie pierwszy raz grają słabiej lub równo z rywalem ale to oni wygrywają. Ogólnie Legia gra taką samą padakę jak w poprzednich sezonach tylko zmienili się niektórzy wykonawcy. Z takim pozbawionym jakości stylem (padaką) to oni od Vetry Wilno dostaną 4:0 do przerwy a nie 2... naprawdę tak prymitywny sposób rozgrywania nie przystoi zespołowi ubiegającemu się o tytuł... no ale cóż jaka liga tacy kandydaci na mistrza. To się nie zmieni - obraz przyszłości został dopełniony przez oklaski Skorży po niektórych akcjach Legii. Ja widziałem jedną ciekawą...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ogólnie Legia gra taką samą padakę jak w poprzednich sezonach tylko zmienili się niektórzy wykonawcy. Z takim pozbawionym jakości stylem (padaką) to oni od Vetry Wilno dostaną 4:0 do przerwy a nie 2... naprawdę tak prymitywny sposób rozgrywania nie przystoi zespołowi ubiegającemu się o tytuł... no ale cóż jaka liga tacy kandydaci na mistrza. To się nie zmieni - obraz przyszłości został dopełniony przez oklaski Skorży po niektórych akcjach Legii. Ja widziałem jedną ciekawą...
No trudno się z tym nie zgodzić. Chociaż porównując ten mecz z poprzednimi, można powiedzieć, że &quot;coś ruszyło&quot; (przynajmniej trochę). Jednak znów na nie najlepsze słowa zasługuje postawa Antolovića. Wiadomo, nie puścił bramki, jednak niektóre jego ruchy na bramce wyglądały co najmniej śmiesznie. Chodzi mi w szczególności o jego rzut przy akcji z drugiej połowy, gdzie to Sebastian Mila strzelał sprzed pola karnego. Bramkarz Legii wyglądał, jakby się kładł do wanny z gorącą wodą, a nie bronił na bramce. Sytuacja wyglądała podobnie do tej z meczu przeciwko Polonii, gdzie &quot;Czarne Koszule&quot; objęły prowadzenie... Ustalanie składu powinno się znów zaczynać od jak najlepszej obsady bramki, jednak ten zawodnik do tej pory nie pokazał, że to on jest najlepszy z trójki zawodników. Może przyjdzie najwyższa pora, aby szansę dostał nawet Skaba?
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Typ: under 1,5 gola
Kurs: 2.70
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19:15 odbędzie się ciekawe spotkanie w polskiej ekstraklasie: Arka Gdynia - Górnik Zabrze. Arka Gdynia to gospodarz tego meczu, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 14, mając na swoim punkcie 1 punkt. Arka w 1 kolejce przegrała z Wisłą Kraków na Suchych Stawach, ale już w następnej kolejce niespodziewanie zremisowała 0:0 w Poznaniu z tamtejszym Lechem. Goście czyli Górnik Zabrze w ligowej tabeli plasują się na pozycji 8 mając na swoim koncie 3 punkty: porażka w Zabrzu 0:2 z Polonią Warszawa, oraz wyjazdowe zwycięstwo 2:1 w Lubinie z Zagłębiem. Jak widzimy obie drużyny mają problem ze strzelaniem bramek, Arka nie zdobyła żadnej, a straciła 1, natomiast Górnik strzelił 2, ale stracił 3, co ważne Górnik gra dobrze w defensywie, gdyby nie indywidualne błędy obrońców, głównie Bębna to klub z Zabrza mógł by mieć lepszy bilans bramkowy. Arka po sprzedaniu swojego czarnoskórego napastnika do Lecha Poznań ma problemy, ze strzelaniem bramek, jedyny plus jest taki, że ich mało traci. Górnik nie gra również jakiegoś ofensywnego futbolu, w Lubinie wygrali dzięki bezradności obrońców - Zahorski przeszedł ich 3 w polu karnym, natomiast 2 bramka to zwyczajna kontra. Wynik remisowy nie jest dobry dla żadnej z ekip, ale znów jakiś fatalny znów nie jest. Według mnie w tym spotkaniu nie ujrzymy wiele bramek.
 
candida 45

candida

Użytkownik
To mnie zaskoczyles - dla mnie legia w tej kolejce to najpewniejszy typ. W derbach gra nie wygladala zle, zwlaszcza w pierwszej polowie wygladali lepiej niz Polnoisci. W meczu z Cracovia graczy ze stolicy i chyba wszyskich kibicow zaskoczyla swietnie funkconujaca ekipa Pasow, mecz nie ulozyl sie tez po mysli a jednak Legia potrafila wyciagnac wynik. Po meczu jeszcze dlugo pilkarze cieszyli sie z kibicami, reakcja sztabu po strzelonej bramce rowniez wskazuje na to ze na legii jest dobra atmosfera, a to sprzyja wynikom. Podobal mi sie Manu na skrzydle, raz po raz szarpal ale przod gral neiskutecznie - tydzien czasu to nie jest duzo, ale jeszeli legia pouklada tyly to widze w nich zdecydowanego faworyta w tym meczu, duze znaczenie beda mialy tu morale ktore po meczu z Cracovia bardzo wzrosly. Slask gra jak dotad dobrze, zwlaszcza mecz z Cracovia rzuca na nich dobre swiatlo, mysle jednak ze Slask to w tym sezonie srodek tabeli i jesli Legia chce sie zrechabilitowac za poprzedni sezon, takie mecze winna wygrywac.



Slask - Legia 2 DNB ✅✅✅

Legia w kolejnym meczu nie wznisła sie na poziom ktorego oczekuja kibice, ale znów wygrała. Bez wzgledu na jakos gry uwazam ze klasowe druzyny ktore sie docieraja i szukaja formy mecze z druzynami slabszymi powinnny wygrywac. Legia na rodzimych boiskach taka wlasnie druzyna jest i choc szczescie wkoncu sie skonczy, licze ze z kazdym meczem stołeczna ekipa bedzie grac lepiej.



Ten typ cieszy tym bardziej ze typowałem pod prad, wieszkosc szukała gry na Slask, mecz pokazal ze obie strony mialy podstawy ale wygrac moze tylko jedna.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Typy: Under 2.5 @ 1.65 Betsafe
Obie strzelą? Nie @ 1.75 Tobet​
Dziś o godzinie 19:15 piłkarze Arki Gdynia zainaugurują sezon przed własną publicznością. Na Narodowym stadionie rugby arkowcy podejmą Górnika Zabrze.
Faworytem tego spotkania patrząc przez pryzmat dwóch poprzednich meczów - mimo, że zdobyli mniej punktów - powinni być gospodarze. Ekipa Dariusza Pasieki w dwóch dotychczas rozegranych spotkaniach gościła na stadionach Wisły i Lecha. W tych meczach gdynianie spisali się bardzo przyzwoicie. Nie strzelili co prawda ani jednej bramki, ale jedynym, który znalazł drogę do gdyńskiej bramki był Patryk Małecki. Piłkarze Adama Nawałki podejmowali na własnym stadionie dotychczasowego lidera tabeli - Polonię Warszawa. W tym meczu nie zrobili najlepszego wrażenia, przegrali 0:2. W tydzień później na Dialog Arenie w Lubinie &quot;Żabole&quot; sprawili nie lada niespodziankę wygrywając 2:1.
Dziś spodziewam się dość nudnego spotkania z obu stron. Jednym z czynników, który będzie miał na to wpływ, będzie słabe przystosowanie się do warunków gry na sztucznej murawie przez obie drużyny. Piłkarze z Gdyni w warunkach meczowych od kilku miesięcy nie grali na takiej murawie, a dla zabrzan będzie to swojego rodzaju nowość. Kolejnym argumentem, dla którego spodziewam się tu underowego wyniku jest dobra dyspozycja Arki w obronie - stłamsili znakomicie Lecha na własnym stadionie, a Wisła również nie stworzyła sobie zbyt wielu sytuacji. A wiadomo, że arkowcy grając u siebie będą prowadzić grę, i dyktować jej tempo. Zabrzanie na Dialog Arenie mieli sporo szczęścia wygrywając mecz. Dziś uważam, że tego szczęścia im może zabraknąć, a wynik , którego się tu spodziewam to 1:0 dla Arki.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sobota w Ekstraklasie zapowiada się bardzo ciekawie ale i bardzo trudna do wytypowania. 4 mecze i 4 bez jakiegoś większego faworyta.
Na sam początek GKS i Ruch. Tu akurat najbardziej chodzi o Ruch. Potrafili zbłaźnić się w Europie po czym w dobrym stylu rozprawić się z Wisłą. Moim zdaniem mecz do jednej bramki i jak miałbym coś typować w tym meczu to under 2.5.
Widzew-Wisła - Gospodarze nadspodziewanie dobrze zaczęli sezon , remis z Lechem , wygrana z Koroną na wyjeździe. Ale tego każdy się spodziewał , że beniaminek będzie mocny. Wisła znowu odwrotnie. Zawodzi po całości. Brak trenera ( w sumie już jest ale dopiero oficjalnie od poniedziałku będzie) kłopoty w obronie , nie skuteczność w ataku. Oj ciężka Jesień przed Wiślakami. Tu może under już nie jest tak pewny ale typ na obie strzelą gola moim zdaniem na miejscu. Obie drużyny mają spory potencjał w ataku a ostatnimi czasy sporo problemów z utrzymaniem wyniku na 0 z tylu. STG z obu stron wydaje się najlepszym rozwiązaniem.
Meczu Polonii z Koroną nie ruszam w żaden sposób.
Arka - Górnik. Arka miała bardzo ciekawy początek sezonu. Kolejno vicemistrz i mistrz kraju na wyjazdach. Niby skazana na pożarcie Arka w tych meczah pozostawiła pozostawiła po sobie dobre wrażenie. Minimalnie uległa Wiśle , przegrała przez swoją nie skuteczność bo akcji do strzelenia goli mieli sporo. Kolejny mecz z Lechem również dobry. Twarda obrona , praktycznie na nic nie pozwolili Lechitom ba , mało tego. Powinni wygrać gdzie pod koniec meczu już nie pamiętam kto miał 100% okazje do gola. Tym razem Arka zainauguruje sezon w Gdynii. Rywal ? Na papierze prezentuje się bardzo dobrze. Na boisku w sumie też. Najpierw dość pechowa porażka z Polonią Warszawa , i pokonanie Zagłębia na wyjeździe. Obie drużyny mają też czym postraszyć z przodu. Odpowiednio Ivanovski , Burkhard , Labukas czy Mawaye oraz z drugiej strony Zahorski , Świątek czy Sikorski. Mecz nie ma swojego faworyta , Górnik niby prezentuje się lepiej ale Arka gra u siebie i w dodatku jako jedyny zespół w naszej lidze nie zdobył jeszcze gola choć mieli ku temu do groma sytuacji. Sądzę , że dziś natomiast przełamią swoją nie moc i w końcu otworzą konto z bramkami. Raczej nie widzi mi się ich wygrana z Górnikiem dlatego też STG po obu stronach źle nie wygląda ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lech Poznań - Cracovia Kraków @ 1,74 w Tobet ✅ 5:0 ;)
Wygrana z Dnipro = przełamanie? Mimo wszystko zaryzykuję to twierdzenie i postawię na wygraną Lecha w meczu ligowym. Peszko, Injac czy Rudnevs powinni dać z siebie wszystko, przecież i tak nie zagrają w rewanżu z Dnipro. Może właśnie takie zwycięstwo Lechowi było potrzebne? Po meczu na Ukrainie piłkarze zebrali się i coś jeszcze do siebie przemawiali. Może wrócił &#39;team spirit&#39; na odpowiednim &#39;levelu&#39; ?
Cracovia co prawda prowadziła zarówno ze Śląskiem jak i Legią, ale oba mecze ostatecznie przegrała... para defensorów Jarabica-Polczak zagrała z goła odmienne dwa spotkania. Bardzo słabe ze Śląskiem i niezłe przeciwko Legii. W jakiej dyspozycji będzie formacja obronna Pasów w meczu z Lechem? Trudno przewidywać. W Cracovii zabraknie błyskotliwego Ntibazonkizy, i wydaje się, że to gospodarze powinni mieć sporą przewagę optyczną w tym meczu.
Ogólnie jestem zdania, że Lech nie przegra... jeśli strzeli pierwszy - wygra, jeśli straci pierwszy - zremisuje. Gram jednak czystą jedynkę po przyzwoitym kursie.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Lech Poznań - Cracovia Kraków @ 1,74 w Tobet
Wygrana z Dnipro = przełamanie? Mimo wszystko zaryzykuję to twierdzenie i postawię na wygraną Lecha w meczu ligowym. Peszko, Injac czy Rudnevs powinni dać z siebie wszystko, przecież i tak nie zagrają w rewanżu z Dnipro. Może właśnie takie zwycięstwo Lechowi było potrzebne? Po meczu na Ukrainie piłkarze zebrali się i coś jeszcze do siebie przemawiali. Może wrócił &#39;team spirit&#39; na odpowiednim &#39;levelu&#39; ?
Cracovia co prawda prowadziła zarówno ze Śląskiem jak i Legią, ale oba mecze ostatecznie przegrała... para defensorów Jarabica-Polczak zagrała z goła odmienne dwa spotkania. Bardzo słabe ze Śląskiem i niezłe przeciwko Legii. W jakiej dyspozycji będzie formacja obronna Pasów w meczu z Lechem? Trudno przewidywać. W Cracovii zabraknie błyskotliwego Ntibazonkizy, i wydaje się, że to gospodarze powinni mieć sporą przewagę optyczną w tym meczu.
Ogólnie jestem zdania, że Lech nie przegra... jeśli strzeli pierwszy - wygra, jeśli straci pierwszy - zremisuje. Gram jednak czystą jedynkę po przyzwoitym kursie.
Jeśli gra Lecha ma się opierać na Peszce, to wolę zagrać w tym meczu na under 2.5 niż zwycięstwo Lecha. Mam dziwne wrażenie, że Lech to właśnie przez niego tak słabo gra. Peszko przy piłce to jej strata lub strzał w trybuny. Aż miło się oglądało mecz z Dnipro bez jego udziału.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Lech Poznań - MKS Cracovia Kraków
Typ: 1 i under 2,5
Kurs: 2.40
Buk: gamebookers
Analiza:
Lech zagrał bardzo ciężki mecz na Ukrainie, który ku zaskoczeniu chyba wszystkich udało mu się wygrać. Było to oczywiście dość fartowne zwycięstwo ale jednak. Prowadzenie i utrzymanie wyniku zrobiło wrażenie. Spekuluje się o przełamaniu i powrocie formy, bo pierwsze mecze ligowe były tragiczne. Z drugiej jednak strony Lech gra ze sporą częstotliwością jak na polski zespół co może powodować zmęczenie. Poza tym czeka ich mecz rewanżowy, na który powinni być w pełni sił. Mecz z Cracovią prawdopodobnie odpuszczą troszeczkę. Jednak pokazali że nadal potrafią i są groźni. Craxa natomiast sezon zaczęła tragicznie i wiele wskazuje na to że będzie okupować dół tabeli. Myślę że mimo luźniejszego podejścia Lecha do tego meczu, goście nie będą w stanie strzelić ani jednego gola. Lech natomiast powinien strzelić z jednego gola i niewielką przewagą wygrać ten mecz. Widowisko będzie raczej słabe a wynik przewiduję na 1-0 lub 2-0.
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
1 2 ( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: Jagiellonia
Kurs: 1.85
Buk: Bwin
Analiza:
Jagiellonia jest moim zdaniem zdecydowanie mocniejszym zespołem od gospodarzy. Mają mocniejszą kadrę a w LE oraz pierwszych meczach sezonu pokazali że są groźni i będą walczyć o najwyższe cele. Lechia natomiast nie zaskoczyła mnie jakoś pozytywnie. Mecz byłby formalnością dla ekipy z Białegostoku, gdyby nie klątwa meczy wyjazdowych. Nie wiem na czym to polega ale Jaga kompletnie nie umie grać na obcych boiskach... Nawet będąc murowanym faworytem potrafi mecz zakończyć remisem. Dlatego postanowiłem zagrać z opcją DNB. Zwycięstwa w tym meczu gospodarzy sobie nie wyobrażam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom