>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Ekstraligi - 25.04.2011

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Plan 3 kolejki CMSE:
16:00 Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów

16:00 Betard Wrocław - Falubaz Zielona Góra
16:00 PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń
19:00 Unia Leszno - Stal Gorzów

Aktualna tabela:

Lany poniedziałek w Speedway Ekstralidze zapowiada nam się niezwykle pasjonująco. W zasadzie na każdym z czterech stadionów spodziewać się można sporych emocji. Pary tej kolejki są tak skonstruowane, że prawdopodobne są niesamowite zwroty akcji oraz decydujące starcia w ostatnich gonitwach. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście tak będzie, a co najważniejsze uda się na tym jeszcze zarobić. Wspólnymi siłami powinniśmy dać radę!

Częstochowa - Tarnów
Przy Olsztyńskiej zmierzą się drużyny, które na chwile obecną zajmują dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli. O ile w przypadku częstochowian taka sytuacja była wkalkulowana, to na pewno podopieczni Mariana Wardzały nie spodziewali się, że po dwóch spotkaniach z Wrocławiem i Zieloną Górą będą mieć zerowy dorobek punktowy. Włókniarz mimo trzech porażek pozostawił po sobie pozytywne wrażenie. Widowiskowa jazda braci Łagutów czy Szombierskiego niejednemu maruderowi przypadła by do gustu. Na nic się jednak zdały jak dotąd brawura i ambicja zawodników spod Jasnej Góry, gdyż oni podobnie jak &quot;Jaskółki&quot; nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa w tym roku. Po tym meczu jedno jest pewne, któraś z drużyn przełamie swą niemoc. Czy będą to dzielni rycerze z Częstochowy, czy może nisko latające &quot;Jaskółki&quot;? Więcej szans chyba mają &quot;Lwy&quot;. Przed spotkaniem z Unią zawodnicy intensywnie się przygotowywali. Czy to zaowocuje i przyniesie pierwsze punkty w tym sezonie? A może to wychowanek częstochowskiego Włókniarza - Sebastian Ułamek uciszy miejscową publiczność? Odpowiedź poznamy już jutro.
&gt;&gt; Awizowane składy &lt;&lt;
&gt;&gt; Historia spotkań &lt;&lt;

Wrocław - Zielona Góra
Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu spotkają się zespoły Betardu i Falubazu. Nie trudno wskazać w tym spotkaniu faworyta tej potyczki, jest nim niewątpliwie zespół prowadzony przez Marka Cieślaka - byłego szkoleniowca Betardu, a aktualnie trenującego ekipę z Zielonej Góry. Nie należy dzielić jednak skóry na niedźwiedziu, tym bardziej, że ów niedźwiedź nie jest ospałym, słabym miśkiem a niebezpiecznym i szybkim drapieżnikiem. Zespół ze stolicy Dolnego Śląska udowodnił już, że nie będzie chłopcem do bicia. Mimo iż przed sezonem Spartę opuścili Madsen, Crump czy wspomniany Cieślak to zespół dowodzony przez Piotra Barona nie ma zamiaru poddawać się bez walki. Tak zapewne będzie również w poniedziałkowe popołudnie. Niepokonany Falubaz myśli zapewne o zgarnięciu całej puli, ale wyjechanie ze Stadionu Olimpijskiego z kompletem punktów to zadanie bardzo trudne. Trio Świderski, Bjerre, Janowski na swoim torze potrafią sprawiać niespodzianki, a Shields czy Jędrzejak też powinni mieć łatwiej niż na wyjeździe. Niejednokrotnie biedny &quot;kopciuszek&quot; ucierał nosa faworytowi, czy podobnie będzie w tym pojedynku?
&gt;&gt; Awizowane składy &lt;&lt;
&gt;&gt; Historia spotkań &lt;&lt;

Rzeszów - Toruń
Napiszę coś później.
&gt;&gt; Awizowane składy &lt;&lt;


Gorzów - Leszno

Napiszę coś później.

&gt;&gt; Awizowane składy &lt;&lt;
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI :!:
 
A 0

axe

Użytkownik
R.Szombierski(8,5 pkt) TAK/NIE
Typ: TAK
Kurs: 1,75&gt;&gt;&gt;1,95
Co tu dużo pisać. Rafał jedzie u siebie i jest on jednym z lepszych zawodników w Czewie. Jak dla mnie linia za niska, ale cóż wystarczy podziękować. Szombierski pokazuje że jest w gazie, pojadą z teoretycznie słabszym zespołem niż ostatnio. Myślę że te 9-10 pkt powinien spokojnie uzbierać ;)

A.Laguta - G.Laguta

Typ: 2
Kurs: 1,55
Mimo ostatnich problemów sprzętowych, wierzę w niego że dzisiaj pojedzie fenomenalnie. Pojedynek braterski, hmmm... tylko że na początku wyższą formę u progu sezonu prezentuje starszy z braci, Grigorij. Już w ostatnim meczu pokazał, że gdyby nie te defekty uzbierał by przyzwoitą ilość oczek, i Częstochowianie nawiązali by o wiele lepszą walkę z zawodnikami spod znaku Myszka Miki. Oby tylko zakupił lepsze łańcuszki...

Częstochowa - Tarnów
Typ: 1
Kurs: 1,40
Zawodnicy spod Jasnej Góry pokazali lwi pazur pomimo dość druzgoczącej ostatniej porażki z zawodnikami z Grodu Bachusa. Spotykają się dwie ostatnie w tabeli drużyny. Tarnowianie dosyć wysoko ulegli we Wrocławiu(albo Wrocek taki dobry albo Tarnów prezentuje lipę na wyjazdach), za to Częstochowianie na swoim torze wydają się dość mocni(minimalna przegrana z DMP- Unią Leszno). No cóż, stawiam na podopiecznych prezesa Maślanki. Po ostatnim meczu powinni być podrażnieni...

M.Zagar - D.Baliński(+1)
Typ: 2
Kurs: 1,70
Nie jest to łatwy typ. Postanowiłem postawić na Damiana ze względu na to że mimo wszystko wierzę w niego no i te +1 które być może przechyli szale zwycięstwa na jego stronę. Zagar jeździ bez błysku mimo tego że jest u siebie. Jest to druga linia, tak jak Baliński, lecz mimo wszystko zawodnik Unii Leszno wydaje się być minimalnie lepszy. Zostaje tylko trzymać kciuki, i życzyć powodzenia ;)

T.Jędrzejak - P.Świderski
Typ: 1
Kurs: 1.60
Zawodnicy na porównywalnym poziomie, chociaż mimo wszystko Jędrzejak teraz, wydaje się być minimalnie lepszy. Tu może wszystko się zdarzyć. No ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. Oby dał rade!
Stawka: 20zł
Wygrana: 181,79
Buk: Milenium
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Dzisiaj kolejne fajne mecze, w których po raz kolejny mam swoich wyraźnych faworytów i, stety-niestety, moje typy absolutnie nie pokrywają się z przewidywaniami bukmacherów
Wrocław-Zielona Góra - tutaj zawsze Falubaz nie czuł się najlepiej, do tego gospodarze już w 1 meczu pokazali, że na Olimpijskim będą niezwykle groźni. Skusiłbym się nawet na jedynkę, ale przeraził mnie kurs 3,20, więc ostatecznie obstawiam z handicapem 6,5 1 1,80 (fortuna)
Gorzów-Leszno - bukmacherzy tutaj rozumiem spodziewają się z/z, jednak nie dalej jak przedwczoraj dostałem informację, jakoby w miejsce kontuzjowanego Andersena miał jechać jednak Mroczka. Nie mam zaufania do formy tego gościa, zaś Unia będzie raczej groźna. Moja jedyna obawa tutaj związana jest z osobą Bartka Zmarzlika, który POJEDZIE, pytanie czy ten jego debiut i wielkie oczekiwania go troszeczke nie przerosną, oby nie od strony mojej, od bukmacherskiej lepiej żeby jednak nie przesadzał ;-) Reasumując Stal-Unia (0-4,5) 2 1,80 fortuna.
Do tego można dać over 11,5 Golloba, żadnego biegu raczej nie odpuści, jak to już w jego przypadku bywało, bo mecz na styku, a jeśli nie na bardzo lubianym przez siebie gorzowskim owalu, to ja już nie wiem gdzie. over 11,5 1,80 fortuna.
W meczu Czewy z Tarnowem szukałbym niespodzianki w postaci wygranej gości, nie ma mocnych żeby ten skład w końcu nie obudził się, rywali zaś mają w moim odczuciu nadzwyczajnie przeciętnych, ale bardzo dobrze przygotowanych do sezonu.
Co do Rzeszowa z Toruniem, raczej gospodarze, bo na swoim owalu będą groźniejsi niż to się niektórym wydaje, ale mimo wszystko odpuszczam typ.
 
S 4

sledziu

Użytkownik
witam buk tobet
Janusz Kołodziej poniżej 10.5 1.85kurs nie jest juz taki dobry jak w 2010 i pojedzie chyba z 3 razy z gollobem i nickim
jason crump ponad 12 1.60kurs co tu duzo pisac jestem pewny ze 12 walnie
i do tego z 1 ligi
Antonio Lindback ponad 11.5 kurs 1.50 jest w formie a pozatym rybnik jedzie wyjazd wiec moze pojedzie 6 razy
za 15 zl 66 do wygrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj rano sobie w notesie zapisałem moje typy na mecze nie widząc jeszcze oferty Tobet. I teraz sprawdzam i podoba mi się to co Tobet zaprezentował.
Częstochowa - Tarnów
Spotkanie dwóch zespołów które jeszcze w tym sezonie nie wygrały. Mecz będzie w Częstochowie i dlatego ja stawiam na Włókniarza. W pierwszej kolejce bardzo dobry mecz z Lesznem gdzie minimalnie przegrali 43:46. Później również wyrównany mecz z Gorzowem i porażka 42:48. Mecz zagrany awansem u siebie z Zieloną Górą zawodnicy z Częstochowy będą chcieli jak najszybciej zapomnieć bo w tym właśnie meczu ponieśli porażke 32-58 jednak losy meczu było by napewno inne gdyby nie pech i 3 defekty G.Łaguty. Dzisiaj licze właśnie na duet braci do tego Szombierski który na własnym torze jeździ bardzo dobrze i Karlsson który przywozi bardzo ważne punkty. Co do gości z Tarnowa to Kasprzak,Ułamek zawodnicy na poziomie a reszta bardzo przeciętnie jak narazie. Do tego własny tor Częstochowy i stawiam dziś na nich.
Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów H(0 - 4) 1 1,85 51:38✅
Wrocław - Zielona Góra
Czy dzisiaj Falubaz po raz pierwszy przegra w tym sezonie?? Mi sie wydaje to dość prawdopodobne ponieważ nigdy nie jeździło im się za dobrze we Wrocławiu. Według mnie mecz bardzo wyrównany. Dlatego +6,5 na Wrocław jak oferuje Tobet pobieram a i kurs 2,02 bardzo dobry. Wrocławianie w sobote pokazali w Toruniu że nie będą chłopcami do bicia a dziś na własnym torze napewno powalczą o 2pkt.K.Bjerre,Świderski i Janowski poprowadzą druzyne do zwycięstwa?Bardzo mozliwe. Falubaz wiadomo skład niezwykle wyrównany jednak na wyjazdach bywa różnie.
Betard WTS Wrocław - Falubaz Zielona Góra H(6.5 - 0) 1 2,02
Rzeszów - Toruń
Rzeszowie u siebie bedą w tym seoznie bardzo mocni tak mi się wydaje. Jak nie u siebie to gdzie zdobywac ważne pkt? Dzisiejszy mecz pokaże Nam na co stać Rzeszów u siebie i w jakiej formie jest Toruń bo przecież pierwszy mecz z Falubazem jeździli w okrojonym składzie a w sobote na własnym torze byli dość mocni. Dzis czeka ich ważny wyjazd.Jeśli Sullivan pojedzie w granicach 10 pkt i to samo Holder,Miedziak i Holta o wynik jestem spokojny;)Rzeszowianie to Crump waleczny Harris i Richardson i Okoniewski który na swoim owalu będzie groźny. Kurs na zwycięstwo Torunia 2,35 a handi +2,5 po 2,02 i ja chyba to jednak zagram. Uważam,że mecz będzie wyrównany i zakończy się minimalnym zwycięstwem jednej z drużyn a handi +2,5 na Toruń być może wystarczy aby cieszyć się z wygranej.
Rzeszów-Toruń H(0-2,5) 2 2,02 44:46✅
Gorzów - Leszno
Według wielu będzie to najlepszy mecz tej kolejki.Ciekawe jak będzie w Gorzowie i czy pojadą ZZ za Andersena czy jednak Mroczka będzie bo tu wiele od tego zalezy. Według mnie kurs na Leszno z handi warty gry (+4 po 2,02) Jednak z tym meczem poczekam jeszcze trochę aż się wyjaśni jak ten Gorzów pojedzie. Narazie są fajne 3 mecze o 16 z których jeden będziemy mogli obejrzeć na TVP Sport. To spotkanie pozostawiam bez typu.
Pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
WTS vs Falubaz 1, 4.00 Tobet 1/10 lub 1 (+6.5), 2.02 Tobet 5/10
Sparta w pierwszym spotkaniu u siebie pokazała klasę. Co prawda rywalem była drużyna z Tarnowa, która w tym sezonie powinna być outsiderem, lecz jazda zawodników Sparty była świetna. Wszyscy zawodnicy pojechali świetnie: Bjerre 14, Janowski i Jędrzejak po 10, Świder 9, Shields 7, Andersson 5 - w tym jeden przebłysk w biegu 13ym wyprzedając Kasprzaka. Kadra Barona była skazana na 6-7 miejsce, teraz sądzę iż powalczą, jednak najważniejsze jest to by u siebie zdobywali jak najwięcej punktów. Falubaz powalczy o majstra jeżdżą fantastycznie, wczoraj Protaś bliski był wywalczenia ZK. Kadra mocna, ale do pokonania przez Spartę. Na szczęście koncepcja przygotowania toru jest zupełnie odmienna niż za czasów Cieślaka, więc to powinien być kolejny pozytywny aspekt na korzyść gospodarzy. Aura sprzyjająca, choć może popadać popołudniu, ale nie groźnie. Kurs kusi i mocno polecam :!:
Powodzenia.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Częstochowa - Tarnów 1 @ 1,465 Sportingbet
Częstochowa musi wkońcu wygrać, a jak nie dzisiaj to kiedy, rywal bardzo słaby więc trzeba to wykorzystać. Mam nadzieję że limit pecha Griszka i Artiom już w tym sezonie wyczerpali i dzisiaj obędzie się bez defektów. Mocny na własnym torze Szumina, swoje zrobi Karlsson i Nermark. Juniorzy pewnie porównywalnie zapunktują. Liczę na win gospodarzy 49-41.
Rzeszów - Toruń 1 @ 1,74 Sportingbet
Wysoki kurs na Rzeszowian którzy ligowych punktów będą szukać głównie na własnym torze. Mocny Crump i Bomber. Sporo będzie zależało od występu Kuciapy i Okonia ale na własnym torze w pierwszym meczu z Gorzowem wyglądali naprawdę dobrze. Dobra obsada pozycji juniorskich. Toruń wygrał ostatnio z Wrocławiem u siebie ale szału nie zrobił. Widać że juniorka kuleje w Unibaxie. Dobrą formę zdaje się prezentować Miedziak, swoje zrobi Holta i Saletra ale moim zdaniem dzisiaj nie mają szans na wygranie przy Hetmańskiej. Typuję 50-40.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Częstochowa - Tarnów

Lwy pokazały w dwóch pierwszych meczach, że nie będą chłopcami do bicia. Gdyby nie pech Szombierskiego w obu meczach Włókniarz (według mnie) miałby już 4 punkty i to na Stali i Unii ! Falubaz okazał się za mocny, aby z nim powalczyć, jednak przyczyniły się do tego też defekty Rosjan. Myślę, że dzisiaj chcący się zrehabilitować Szombierski i Laguty poprowadzą Włókniarz do pewnego zwycięstwa. Swoje jak zwykle dołożą Nermark i Karlsson, a juniorzy Włókniarza z przewagą własnego toru również powinni punktować na swoich rówieśnikach z Tarnowa. Nie jedzie Jamróg, który doznał ciężkiej kontuzji więc tak Czaja, jak i Bubel powinni zdobywać punkty na Lesiaku. Jaskółki od początku sezonu nic nie jadą i nie spodziewam się, aby przerwali trwająca już bardzo długo serię bez wyjazdowego zwycięstwa.
Włókniarz Częstochowa @1.45 Tobet ✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bet365 i Betsafe dziś bardzo ospałe. Nie mam czasu czekać jak wystawią pełną ofertę, więc teraz tylko typki z milenium.
Bjerre over 10.5 @ 1.85
Laguta over 9.5 @ 1.80
Bjerre jest w rewelacyjnej formie na początku sezonu. Ma świetnie przygotowane fury. Posiada &quot;atomowe&quot; starty i odjeżdża rywalom już na 1 okrążeniu. Dziś powinien być motorem napędowym Sparty. Milenium liczy pierwsze pięć startów i uważam że jest to lepszy wariant niż 12.5 w necie, bo odpadnie silnie obsadzony 15 bieg.
Łaguta też jest niesamowicie szybki. Jego problemem jest jednak to że nie dojeżdża do mety. Po fatalnym ostatnim występie gdzie zanotował trzy defekty spodziewam się że dziś lepiej przygotuje sprzęt i będzie dojeżdżał do mety. A wtedy 10 punktów w pięciu startach na swoim torze uważam za pewnik
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Buki przy świętach dają ciała niestety, w bet365 nie ma oferty, betsafe, expekt strasznie ubogo ???? Ale wybrać coś trzeba z tego co mamy.
Wydaję mi się, że dzisiaj kolejka należeć będzie do gospodarzy. Częstochowa, Rzeszów i Gorzów powinni odnieść zwycięstwa, mniej lub bardziej przekonujące. Najtrudniejsze zadanie czeka Wrocław, który będzie musiał poradzić sobie z Falubazem, ale nie twierdzę, że są bez szans. Ale po kolei.
Zacznę od &quot;mojej&quot; Częstochowy. Czas wreszcie wygrać. Jak nie z Tarnowem to z kim? Chłopaki od piątku trenują intensywnie przy Olsztyńskiej, są wszyscy za wyjątkiem Karlssona i Nermarka. Bracia popracowali nad startami, które były dotąd ich piętą achillesową w spotkaniach Ekstraligi i dzisiaj powinno być już znacznie lepiej. &quot;Szumina&quot; i Nermark już są w pełni sił. Najwięcej obaw mam o postawę Karlssona. Po wczorajszych opadach deszczu dzisiaj powinno być bardziej przyczepnie niż to miało miejsce ostatnio pod Jasną Górą. Wiadomo, że &quot;Jaskółki&quot; raczej preferują twardy tor i taki też zazwyczaj przygotowują w Mościcach. Tarnów rozczarowuje. Przegrane w fatalnym stylu z Zieloną Górą i Wrocławiem nie wróżą im najlepiej. Na Olsztyńskiej nie przewiduję dzisiaj jakiejś odmiany. Skuteczni będą krajowi liderzy - Ułamek (wychowanek częstochowskiego klubu) oraz Kasprzak. Szczególnie &quot;Colgate&quot; powinien być groźny dla miejscowych liderów. Ostatnio widywany był na treningach &quot;biało-zielonych&quot;, gdzie niejako &quot;szpiegował&quot; co się dzieje w obozie gospodarzy ;) Obcokrajowcy z Tarnowa nie powinni robić wielkiej różnicy. Juniorzy też raczej przemawiają za Włókniarzem, typuję dość pewne zwycięstwo &quot;Lwów&quot;.
Typ: Częstochowa -4 @ 1.85 ▶ Sportingbet ✅
Typ: Częstochowa wygra różnicą 9-12 punktów @ 7.50 ▶ Sportingbet ⛔ (13 punktów)
Typ: Ułamek (suma punktów) Typ: Over 10.5 @ 2.00 ▶ Tobet ⛔

Rzeszów przy Hetmańskiej jest piekielnie mocny. Tam postawa Kuciapy, Okoniewskiego i Lamparta jest zupełnie inna niż na wyjazdach. Ci zawodnicy wspierani brytyjsko-australijskim tercetem powinni dzisiaj pokusić się o zwycięstwo nad &quot;Aniołami&quot; z Torunia, którzy póki co mnie nie przekonują. Jest niby dobrze dysponowany Miedziński, ale pozostali póki co prezentują formę w kratkę. Ekipa &quot;Żurawi&quot; to typowa drużyna własnego toru. Pokonała tu faworyzowany Gorzów, więc również może uporać się z &quot;Krzyżakami&quot;, co prawda zadanie to powinno być znacznie trudniejsze niż na inaugurację ze Stalą.
Typ: Rzeszów -2 @ 1.90 ▶ Sportingbet ⛔

Największą trudność we wskazaniu zwycięzcy sprawia mi mecz Wrocław - Zielona Góra. Niby Falubaz prezentuje się zgodnie z planem i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, ale na Olimpijskim na pewno łatwej przeprawy mieć nie będzie. Skazywani na pożarcie wrocławianie póki co radzą sobie rewelacyjnie. Duet Bjerre &amp; Janowski to gwarant dwucyfrowych zdobyczy punktowych. Jędrzejak czy Świderski na własnym torze również powinni spisywać się znacznie lepiej niż na wyjazdach. Ciekawi mnie postawa Shieldsa i poobijanego Anderssona. Sądzę, że powinien być mecz na styku.
Typ: Wrocław +8 @ 1.925 ▶ Sportingbet ⛔
Typ: Bjerre - Protasiewicz 1 @ 1.90 ▶ Betsafe ⛔
Typ: Świderski - Jędrzejak 1 @ 2.10 ▶ Betsafe ✅
Nie miałem weny przy świętach :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Andersson z tego co wiem wyszedł praktycznie bez szwanku i powinien się prezentować jak zwykle - czyli w kratkę. Co do Shieldsa to faktycznie jego forma to wielki znak zapytania, ale jestem dobrej myśli. Szkoda, że nie zaczekałem na handi w SportingBecie. Plus 8 to już dla mnie peFFka.
Verti / Tak chyba nie do końca bez szwanku, bo wczoraj wycofał się w lidze angielskiej z zawodów po trzech biegach, bo ciągle odczuwał skutki upadku na MA.
B / Niby tak, ale po rozmowie z kimś z klubu dowiedziałem się, iż dzisiaj będzie jeździł normalnie. Zawsze jednak warto trzymać dystans, choć info dość pewne ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marma Rzeszów – Unibax Toruń 1 1,74 Sportingbet ⛔⛔

Sportingbet chyba śpi, kursy na gospodarzy są praktycznie u każdego bukmachera niższe o 15-20 groszy. Ale do rzeczy, dzisiaj w Rzeszowie dojdzie do małego hitu 3 kolejki Ekstraligi, w którym miejscowa Marma podejmie gości z Torunia. Gospodarze na inaugurację sezonu pokonali 11 punktami u siebie na torze Gorzowską Stal, co było wielką sensacją. W 2 kolejce już tak dobrze nie poszło, w Lesznie ulegli wysoko Mistrzom Polski. Na pewno zawodnicy gospodarzy za tamtej pojedynek będą chcieli się zrehabilitować. Dzisiaj na pewno lepiej zaprezentuje się duet Okoniewski – Kuciapa, który w spotkaniu z Gorzowską Stalą spisywał się bardzo dobrze a w Lesznie już nie koniecznie.. No oczywiście wiele nie trzeba mówić, że dziś pewnym punktem drużyny powinien być trzy krotny Mistrz Świata, Jason Crump. Jeśli chodzi o gości, to od początku sezonu spisują się nie źle, w Zielonej Górze ulegli dość nie znacznie mimo że startowali bez Holty, natomiast w sobotę na Motoarenie pokonali dość pewnie.. Wrocławską Spartę. Prezes gospodarzy czyli Pani Półtorak, zapowiada, że chce by dzisiaj w Rzeszowie kibice obejrzeli dobry mecz w którym będzie dużo dobrego ścigania, ale żeby to gospodarze okazali się lepsi..

Kenneth Bjerre over 11 punktów 2,00 Bet365 ⛔⛔

Na stadionie Olimpijskim miejscowa Sprata podejmie drużynę Falubazu z Zielonej Góry. Na temat tego typu za dużo nie będę się rozpisywał, Bjerre od początku sezonu pokazuje kapitalną formę również w Polsce ;). Dzisiaj myślę, że zagrożeniem dla niego może być tylko „Herbi” oraz może „Pepe”, Pana „Aja” bym się za bardzo nie obawiał ???? . Dodatkowo jeśli Sparta będzie przegrywała różnicą 6 oczek to dla Kennetha otworzy się szansa na szósty start, jeśli nie będzie przegrywać taką różnicą punktową to dzięki komu jak nie Kennethowi..

Tomasz Gollob over 11,5 punktów 1,80 Fortuna ✅✅

Widziałem linie w Bet365 na 13 punktów wniosek jest taki, że dla mnie dziś w Gorzowie za Hansa będzie stosowane „zastępstwo zawodnika”.. Jeśli nie to Tomek może się pomylić tylko raz.. Jestem przekonany, że zakręci się dziś koło kompletu ale wole nie ryzykować, natomiast jeśli naprawdę będzie Z/Z to 14 punktów zrobi dzisiaj z palcem w …. ???? Ja wybrałem po lepszym kursie opcje z Fortuny( 20 groszy więcej), mimo, że liczy się tylko pierwszych pięć startów. Sądzę, że Tomek będzie dzisiaj ojcem zwycięstwa drużyny z Gorzowa, jedzie w parze z juniorem więc raczej punktów na swoim koledze z drużyny nie będzie tracił.. Być może przegra raz czy dwa z Kołodziej lub Hampele, ale to jest maks moim zdaniem. Mam nadzieje, że dzisiaj starty nie będą jego mocną stroną i będę mógł obserwować jak wyprzedza rywali na dystansie bo robi to jak mało kto... ;) GL!
W związku z dwoma powyższymi nie trafionymi typami dorzucam jeszcze jeden z Gorzowa by wczorajszy i dzisiejszy bilans finansowy równał się 0... ;)
Stal Gorzow - Unia Leszno (Po ośmiu biegach 0-2) 1 1,72 Bet365 ✅✅
edit // Mimo wyniku mecz w Gorzowie kapitalny pod względem walki, no i zdecydowanie to spotkanie po prawiło mi humor..
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Rzeszów - Toruń - 1 @ 1,72 Sportingbet
Gorzów - Leszno - 1 @ 1,4 Tobet
Czewa - Tarnów - 1 @ 1,46 Sportingbet
Pograłem to na jednym kuponie w Sportingbet. Skusili mnie ze względu na wysoki kurs na Rzeszów. W tym meczu dużą rolę powinni odgrywać juniorzy, a tych lepszych teoretycznie mają gospodarze. Crump, Harris i Richardson jeżeli niczego nie odwalą, to po wyrównanym pojedynku lepsi powinni okazać się rzeszowianie, którzy dali radę z faworyzowanym Gorzowem. Na swoim torze są silni. Jeżeli Apator wygra, to oczywiście się nie pogniewam ????
Gorzów o ile zastosuje ZZ, a to na pewno będzie korzystniejsze niż wypuszczenie Mroczki powinien poradzić sobie z Lesznem. Potencjał juniorów jest podobny, ale więcej szans dam młodym z Gorzowa. Do tego Gollob i N. Pedersen nie wydaje mi się, aby byli gorsi od Hampela i Kołodzieja. Druga linia będzie tutaj istotna. Jeżeli Stal się zepnie, to 2 pkt mają.
Czwa musi to wygrać. Nadal twierdzę, że są mocni u siebie. Mimo że z Falubazem całkowicie polegli, to dzisiaj będą dodatkowo zmobilizowani. Tarnów nie dość, że w słabej formie to jest rywalem dla Włókniarza, którego na swoim torze muszą objechać.
Z indywidualnych z E-ligi pograłem:
Gollob - N. Pedersen - 1 @ 1,45
Kasper - Ułamek - 2 @ 1,6
Betsafe
Co do Golloba nie mam wątpliwości, że będzie liderem gorzowian. Oczywiście Duńczyka również stać na niezły wynik, ale wg mnie Tomek dzisiaj będzie chciał udowodnić kolegom z Leszna swoją wyższość. Lepszy ten zakład niż -2 na Golloba w Tobecie. Do tego Ułamek z Kasprzakiem. Tutaj miałem obawy czy dać Sebe czy G. Łagute z Kasperem. Jednak w obawie o sprzęt Rosjanina i fakt, że może z bratem tracić punkty wybrałem Ułamka, który sporo czasu przejeździł w Czewie. Wczoraj w ZK totalnie olał sprawę i nie można raczej się tym sugerować.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Chciałem dziś dać na over 11.5 Tomasza Golloba @ 1.8 Fortuna, ale spanikowałem i ostatecznie nie dałem. Leszno ma swoje asy i niepewnym okiem widze ten overek :/ Dałem natomiast under 10.5 Grigorija Laguty ⛔ . Myśle że w jego parze większe zdobycze punktowe będzie wozić jego brat, a i ze sprzętem też ostatnio miał problemy. Zobaczymy jak będzie już za pare godzin. Powodzenia!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na ostatnią chwile moje typy. Zdążyłem zagrać bezpośrednio po wstawieniu oferty przez Tobet. Na Gorzów czysta jedynka wynosiła 1.55 (teraz 1.4), uważam to za duży value, aczkolwiek linia handi była 2.5 zatem postanowiłem zagrać, że minimum trzema punktami wygrają gospodarze. Patrząc na z/z Andersena i 6 startów Golloba, Pedersena, Zagara i Iversena nie mam wątpliwości, że handi zostanie także pokryte. Pavlic może straszyć tylko na własnym torze, Batchelor baaaaardzo średnim zawodnikiem jest i nie wiem czemu Romek Jankowski nie zamieni miejscami Balińskiego z Kangurem. Hampel i Kołodziej nie są aż takimi mocarzami jak w zeszłym roku i nawet miejscowa druga linia może z nimi powalczyć. Powie ktoś, że w słabej dyspozycji jest Nicki, ale dwucyfrówka z jego strony jest PEWNA.
Pozostałe typy na pierwszoligowych frontach. Czas niestety nagli także dopiszę je tutaj bez uzasadnień.
Krzysztof Buczkowski over 11.5 @ 1.95 ✅
Lotos Gdańsk -16.5 vs Orzeł Łódź @ 1.85 ✅
i wspomniany wyżej Stal Gorzów -2.5 vs Unia Leszno @ 1.72 ✅
;)
/piękna niedziela ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
nie wiem czy wiecie ale ZZ&#39;ka za Andersena bedzie umożliwiała start z tegoż zastępstwa następującym zawodnikom ... : IVERSEN , ZAGAR, ZMARZLIK , CYRAN ...
Gollob i Pedersen nie będą mogli zastąpić Andersena bo mają wyższy KSM .
Ja ryzykuje taki typ :

TOMASZ GOLLOB Dokładnie 13 pkt kurs : 7.50 Bet365

/pierzakrys -Torunian nie zaskoczyła postawa młodego Jensena , on jest tak równym zawodnikiem ,że po nim tego można bylo sie spodziewać , przynajmniej ja sie spodziewalem wystepu na 7-8 pkt(jesli w 5 biegach )na potwierdzenie moich słów moze byc taki fakt : srednia biegowa w zeszlym sezonie 1,67 , a teraz po dwoch meczach ... 1,67 /
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Nie dałem rady przed meczami to napisze po ;). W oczy rzuca sie przede wszystkim przegrana Rzeszowa mimo rewelacyjnego Crumpa na, którego zresztą stawiałem ???? . Brakowało przede wszystkim dobrej postawy i upnktów kapitana żurawi i okonia, pozytywnie natomiast zaskoczył przynajmniej mnie i Torunian młody Jepsen i jego zdobycz punktowa.
Zdziwiła mnie natomiast wysoka przegrana Sparty, bo 34 : 55 na wyjeździe robi wrażenie z drużyną która 2 dni wcześniej dzielnie broniła się w Toruniu. Szczerze mówiąc to oczekiwałem tu malej niespodzianki. Jednak Davidsson nie zawiódł i dał zarobić(h2h ze świdrem):razz: . Martwi natomiast postawa Dudka który po raz kolejny nie zaliczy meczu do udanych. Mam nadzieje ze się chłopak nie załamie i pokaże w meczu z Medalikami ze potrafi jeździć, a tak na marginesie to mam nadzieje ze na czewe będzie duże handi na czewe tak +20 bo mam zamiar na nich postawić ????
Maartwi natomiast postawa Jaskółek z Tarnowa, które latają bardzo nisko i wygląda ze na wyjeździe już tak zostanie a i u siebie może być ciężko. Mam nadzieje ze to sie zmieni bo drożyna naprawdę fajna i perspektywiczna tylko muszą się wziąć za siebie. narazie to tyle czas isc dalej świętować :grin:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
nie wiem czy wiecie ale ZZ&#39;ka za Andersena bedzie umożliwiała start z tegoż zastępstwa następującym zawodnikom ... : IVERSEN , ZAGAR, ZMARZLIK , CYRAN ...
Gollob i Pedersen nie będą mogli zastąpić Andersena bo mają wyższy KSM .
Ja ryzykuje taki typ :
TOMASZ GOLLOB Dokładnie 13 pkt kurs : 7.50 Bet365
Dopiero teraz wróciłem i mam okazję to sprostować ;/
Niestety wprowadziłeś w błąd użytkowników (choć nieświadomie). Andersen miał 3 średnią w zespole i za niego mogą jechać wszyscy zawodnicy.
W przypadku gdyby miał czwarty KSM to Gollob by nie mógł jechać, gdyby piąty to też i Pedersen. KSM pierwszy, drugi i trzeci umożliwia
Konkretny zapis z regulaminu pobranego z oficjalnej strony Ekstraligi :
2. Zawodnik posiadający pierwszą, drugą lub trzecią średnią indywidualną (SI) w
składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu otrzymujący status zawodnika
zastępowanego może być zastępowany przez pozostałych zawodników bez
ograniczeń
, z zastrzeżeniem postanowień art. 719.
Na przyszłość proszę nie pisać takich rzeczy jeśli się nie zna regulaminu ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom