>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 14 kwietnia + mecze zaległe 18 kwietnia

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kacper Gomólski - Tobiasz Musielak 1 2,15 bet365 [2-5]żenująco⛔

Stawiam na juniora gospodarzy. Dlaczego?Bo zapewne bedzie miał start więcej za Ernesta Koze pojedzie a jak któryś z kolegów wjedzie w taśmie to też napewno Gomólski zostanie wysłany do boju. W Anglii prezentuje się przyzwoicie więc objeżdżony można powiedzieć że jest. Musielak bardzo dobry junior ale dzisiaj ma Piotrka Pawlickiego obok siebie i jestem ciekawy który z nich zostanie wysłany jako rezerwa zwykła jesli takowa będzie miała miejsce...Gram na gosp. i licze na bieg więcej a kurs naprawdę dobry.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bjarne Pedersen-Troy Batchelor 2 @ 1,66 Bet365⛔

Gram obu zawodników, którzy jadą z juniorami swoich ekip. Wiadomo, że juniorzy z Gniezna, jak i Wrocławia, to delikatnie mówiąc słabe ogniwa zespołów więc na nich zbytnio nie powinni tracić. Batch chyba w lepszej formie, co też pokazał w Toruniu, gdzie był jednym z liderów Sparty. Barni Pedersen z kolei spisał się cieniutko przeciwko Falubazowi, z resztą jak cała ekipa. Dzisiaj też nie liczyłbym na jego przebudzenie. Kurs może nie porywa ale dla mnie jakoś Bjarne, to nie jest zawodnik na wysokie zdobycze punktowe w E-lidze, gdyż co chwila jeździ w I lidze i się odzwyczaja od tego najwyższego poziomu. Troy z kolei z roku na rok idzie do przodu i ja co raz bardziej lubię tego Kangura. Dzisiaj powinien być jednym z liderów gości i wygrać tą parę z Bjarne.

Sebastian Ułamek-Peter Ljung(+3) 2 @ 1,66 Bet365⛔

Tutaj też gram na zawodnika gości, bo jednak handicap dość spory. Obaj zawodnicy mają trudnych rywali w swojej parze i zarówno Ułamek, jak i Ljung będą tracić odpowiednio na Zagarze i Woffindenie. Potem wprawdzie Ułamka czeka trochę lżejszy wyścig z juniorem w parze ale też widzieliśmy jak &quot;jeździł&quot; przeciwko Falubazowi w niedziele. Dzisiaj zapewne będzie lepiej ale też nie oczekuje od niego cudów. Ljung ze stadionu w Gnieźnie ma dobre wspomnienia, bo w ubiegłym sezonie raz zremisował, a raz wygrał w barwach GKM-u. Wtedy zdobywał odpowiednio 7(4 starty) i 9pkt(5 startów w tym wykluczenie). Teraz liczę też na niezły występ, a handicap przeciwko Ułamkowi jest moim zdaniem zdecydowanie za duży i dlatego gram.

Kacper Gomólski-Tobiasz Musielak 1 @ 2,15 Bet365⛔

Tutaj, to jestem zaskoczony kursem przy takiej parze. Wiadomo, że Tofeek to dobry junior, jeden z lepszych w kraju ale dzisiaj obok siebie ma Piotrka Pawlickiego, więc o jakiekolwiek dodatkowe starty będzie niezwykle ciężko. Ginger z kolei będzie wraz z Kozą juniorami Tarnowa. Wiadomo też, że może pójść polecenie, by Koza zrobił taśmę, a wtedy jedzie dużo bardziej doświadczony kolega. Ostatnio Ginger także ma całkiem udane starty w barwach Robins na Wyspach. Myślę, że właśnie od postawy Gomólskiego będzie zależało bardzo wiele w tym spotkaniu więc musi okazać się lepszy od Musielaka, a że kurs ciekawy to trzeba brać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Under 9,50 Seby⛔ wygląda naprawde bardzo fajnie, jednak teraz kurs spadł już nisko i jest to teraś średnio opłacalne, chociaż liczyłem warianty optymistyczne a nawet bardzo optymistyczne i po prostu niema nakim zrobić tych 10p wiec podpisuje sie pod tym co napisali koledzy / no to seba nas wydymał
Bardzo fajne kurysy i linie wystawił naziemny sts , jednak zanim sie doczłapałem kursy juz poleciały i w konsekwencji mamy
Gniezno - Wrocław +8,5 ✅1,7 + Tarnów - Leszno 1,35 ✅co daje nam kurs = 2,02
Wrocław win 2,95 tobet⛔ / Malitowski to jednak porażka
Kompletnie nie rozumiem tej lini +8,5 ?? na Wrocław, który zaledwie 4 dni temu postawił sie na MA i potrafił wygrywac z takimi zawodnikami jak Gollob czy Ward. Juniorka prezentuje podobny poziom ze wskazaniem na Spartan (ciagle licze na dobry występ Patryka Malitowskiego, dzisiaj ma ku temu bardzo dobrą okazje, na przeciw jedna z najgorszych pari mysle ze cenne punkty na nich przywiezie. Wysoka forma Taja i Troya. Do tego skuteczny Jedrzejak i Ljung, który jezdził w barwach Gniezna w latach 2009/10. strtował również 2013 jako zawodnik GTŻ-u.
Gniezno tragiczny początek i srogie baty od pretendenta do tytułu mistrzowskiego, zawiedli wszyscy prócz Mateja, który zaprezentował sie bardzo dobrze. Kolejny mecz powinni położyc Gnieznu Polacy, wspomiana wyzej juniorka oraz Świderski (możliwe ze zostanie zastąpiony).
Co do meczu w Tarnowie targiczna postawa Balona i nieobliczalny Grzosio Zengota powinni załatwic sprawe i dać zwycięstwo Jaskółk. Średnia wydaje sie byś też forma juniorów byków jednak musieli by sie naprawde postarac zeby Koza zają miejsce przed nimi.
Niepokoi tylko zestwienie pary Łaguta-Janowski, czyżby Narodowy aż tak odmienił młodszego z braci Łagutów.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Polska - Polska Ekstraliga
Spotkanie.Lechma Start Gniezno - Betard Sparta Wrocław : Handicap ( 0 : 4.5 )
typ.1
Kurs.1,80
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=6293827&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.18.04.2013 g.18.30
Analiza.
Dzisiaj na torze w Gnieznie zalegle spotkanie 1 kolejki Ekstraligi w ktorym to Lechma Start Gniezno podejmie Betard Sparta Wrocław .Jak dla mnie faworeytem jest tutaj ekipa gospodarzy i to ona zwyciezy minimum 6 punktami.Prawda,ze Gniezno dostalo srogie lanie w pierwszym meczu z Falubazem,ale ta porazka byla wkalkulowana .Teraz mecz na powaznie i jeszcze wiekszy beton przygotowany na Wroclaw,co bedzie duza przewaga Gniezna.Po za tym przewaga w kazdym elemencie... Antonio Lindbaeck Sebastian Ułamek ,Matej Zagar czy Bjarne Pedersen spokojnie kolo 10 pkt moga sie zakrecic.Do tego prawdopodobnie pojedzie Adamczak mlody ambitny z charakterem chlopak ktory zastapi slabiutkiego Swiderskiego.Juniorzy takze lepsi w Gnieznie i do tego atut wlasnego toru i widowni.Za Wroclawiem przemawia Tai Woffinden i Peter Ljung ktorzy jezdzili w przeszlosci w ekipie Gniezna z niezlym skutkiem a takze Tomasz Jędrzejak i Troy Batchelor ktorzy swoje takze powinni dorzucic.O Sucheckim i juniorach napisze tylko dla formalnosci.Tak wiec mamy trzon ekipy lepszy w Gnieznie,dodatkowo przewaga w juniorce i na pozycji drugiego Polaka.Reasumujac wychodzi 50-40 dla Gniezna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 0

cinek20059

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Polska - Polska Ekstraliga
Spotkanie.Lechma Start Gniezno - Betard Sparta Wrocław : Handicap ( 0 : 4.5 )
typ.1
Kurs.1,80
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=6293827&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.18.04.2013 g.18.30

Analiza.

Dzisiaj na torze w Gnieznie zalegle spotkanie 1 kolejki Ekstraligi w ktorym to Lechma Start Gniezno podejmie Betard Sparta Wrocław .Jak dla mnie faworeytem jest tutaj ekipa gospodarzy i to ona zwyciezy minimum 6 punktami.Prawda,ze Gniezno dostalo srogie lanie w pierwszym meczu z Falubazem,ale ta porazka byla wkalkulowana .Teraz mecz na powaznie i jeszcze wiekszy beton przygotowany na Wroclaw,co bedzie duza przewaga Gniezna.Po za tym przewaga w kazdym elemencie... Antonio Lindbaeck Sebastian Ułamek ,Matej Zagar czy Bjarne Pedersen spokojnie kolo 10 pkt moga sie zakrecic.Do tego prawdopodobnie pojedzie Adamczak mlody ambitny z charakterem chlopak ktory zastapi slabiutkiego Swiderskiego.Juniorzy takze lepsi w Gnieznie i do tego atut wlasnego toru i widowni.Za Wroclawiem przemawia Tai Woffinden i Peter Ljung ktorzy jezdzili w przeszlosci w ekipie Gniezna z niezlym skutkiem a takze Tomasz Jędrzejak i Troy Batchelor ktorzy swoje takze powinni dorzucic.O Sucheckim i juniorach napisze tylko dla formalnosci.Tak wiec mamy trzon ekipy lepszy w Gnieznie,dodatkowo przewaga w juniorce i na pozycji drugiego Polaka.Reasumujac wychodzi 50-40 dla Gniezna.
Ojj nie wydaje mi się. Gniezno wygląda słabiutko, juniorzy raczej na remis. Oczywiście możliwe jest że Gniezno dziś pojedzie lepiej i wygra, ale ogólnie założenie że czwórka seniorów porobi po 10 punktów wydaje mi się abstrakcją. Jak dla mnie wynik meczu nie do grania. Powodzenia!
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
W Gnieźnie za Świderskiego młody Adamczak może komuś przyda się to do typowania.

Tarnów w tym składzie co został podany wcześniej.
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
W pełni popieram typ na Ułamka. Dodatkowo jeszcze warto zagrać Over Zagara. Po pierwszym meczu widać, że ładnie spasował się z torem i jest mocnym elementem drużyny. Przeciwko Falubazowi zdobył 13 punktów w trzech startach, a miał mocniejszych rywali, niż dzisiejsi. Wcześniej pograne w Fortunie, teraz tylko na bet365 widzę zakład na niego.
Matej Zagar Over 10
bet365
1.66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom