>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Eredivisie/ 4. kolejka Jupiler Pro League (17-18.08.2013)

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Feyenoord
Kurs na Ajax trochę śmieszny, pomimo tego, że sugerując się samymi statystykami ostatnich spotkań wygląda to pewnie. Czuję over w tym spotkaniu i BTS też ładnie wygląda. Feyenoord po bardzo słabym starcie musi się zrewanżować swoim kibicom, co nie będzie łatwe. ArenA w ostatnich latach jest dla Portowców twierdzą nie do zdobycia, ale...
Nie myślę, że Feyenoord wygra. By tak było Ajax musiałby mieć bardzo słaby dzień oraz Pelle musiałby być w wyśmienitej formie. Twente tydzień temu pokazało, że taktyka: &#39;wszystkie piłki na Pelle&#39; nie jest zbyt dobra. Twente zagrało świetny mecz i Feyenoord nie miał nic do powiedzenia.
Ajax tydzień temu dwukrotnie prowadził, lecz to było za mało by wywieźć chociaż punkt z Alkmaar. Czerwona kartka trochę przesądziła o spotkaniu, może nie tyle czerwona kartka a wejście Martensa, który swoim kunsztem zdobył 3 punkty dla Alkmaar.
Są spore braki w obu defensywach. W drużynie z Amsterdamu nie zagra prawy obrońca Van Rhijn. W Feyenoordzie nie zagrają De Vrij oraz Van Deelen. Do tego zabraknie w drużynie Ajaksu Siema de Jonga, który jest bardzo ważny dla drużyny, lecz problemy zdrowotne wykluczają go z gry na ok. 6 tygodni.
Są też wzmocnienia. W Feyenoordzie zadebiutuje prawdopodobnie nowy nabytek drużyny; Armenteros. Zawodnik, który przesiedział pół roku na ławce Anderlechtu ma właśnie w Rotterdamie wrócić do swojej formy. Jest to bardzo niebezpieczny piłkarz i ciekaw jestem jaką taktykę przygotuje Feyenoord. Czy zagra dwoma napastnikami, czy Armenteros będzie grał za plecami Pelle, a może odwrotnie?
Dwie silne ofensywy vs. dwie nie bezbłędne defensywy. Powinno dać to nam błędy w obronie, a tacy piłkarze jak Fischer, Bojan, Pelle czy Armenteros potrafią to wykorzystać. Myślę, że to Ajax wygra jutrzejsze spotkanie, lecz spodziewam się, że Feyenoord powalczy i strzeli minimum 1 bramkę.

Over 2,5 @ 1.42 ✅
Over 3,5 @ 2.10 ⛔
BTS @ 1.60
✅
Później kolejne spotkania, bo bardzo chodzi mi po głowie jeszcze Twente na dziś oraz coś w kierunku Vitesse lub Groningen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Zanim zapodam kolejne, moim okiem, ciekawe opcje - krótka notka jeszcze o De Klassieker, czyli Ajax - Feyenoord. Ronald Koeman zagra prawdopodobnie systemem 4-4-2, a partnerem w ataku będzie nie sprowadzony z Anderlechtu Armenteros, a Ruben Schaken. W środkowej linii pojawi się dzięki temu dodatkowe miejsca dla Ruuda Vormera. W Ajaksie zawieszonego Van Rhijna zastąpi Ruben Ligeon, który już w poprzednim sezonie przebijał się do pierwszej drużyny. Siema de Jonga zastapi prawdopodobnie Lasse Schone.
Jeszcze jedną ważną informacją jest brak Janmata z powodu kontuzji kolana. Oznacza to, że obrona Feyenoordu jest jeszcze bardziej kulawa niż w ostatnich spotkaniach. Janmat to podstawowy obrońca Feyenoordu oraz coraz częściej reprezentacji Holandii.
RKC - AZ Alkmaar
Faworytem tego spotkania jest AZ, ale trzeba pamiętać o tym, że AZ w spotkaniach wyjazdowych popełnia systematycznie błędy w obronie, a RKC jest u siebie naprawdę silne. W ostatnich 14 spotkaniach wyjazdowych z RKC, AZ strzelało minimum jedną bramkę. Trener AZ, Gerjan Verbeek, powoli wprowadza do gry Martensa, który jak to powiedział trener: Zdrowy Martens może dać nam na koniec sezonu dwie pozycje wyżej niż uzyskalibyśmy bez niego. I taka jest prawda, to może być jeden z lepszych zawodników w tym sezonie, jeżeli nie złapie go jakaś kontuzja.
RKC ładnie sobie pogrywa jak na razie. 0-0 z Twente, 4-2 z Vitesse. AZ tylko raz w swoich ostatnich 22 spotkaniach utrzymało czyste konto. Nie martwię się o to, że AZ nie strzeli, nie martwię się również o to, że RKC nie strzeli, więc daje to nam ciekawą opcje: BTS @ 1.48. Wiem, że kurs nie jest rewelacyjny, można więc też spróbować over 2,5 @ 1.55. Powinno to być otwarte spotkanie i trochę błędów w obronie. Obie drużyny mają zawodników, którzy potrafią skarcić błędy w defensywie.
- BTS @ 1.48 ✅
- Over 2,5 @ 1.55
✅
PSV - Go Ahead

Tutaj nie ma co na siłę szukać niespodzianki, ponieważ nie powinno jej być. PSV jest w bardzo dobrej formie co jest zasługą Cocu. Nareszcie pojawiła się osoba w klubie, która wie jak poskładać tę drużynę. Cocu zaczął od obrony, która jest naprawdę imponująca. Holender sięgnął również po własną młodzież, co sprawiło, że obecne PSV składa się z wielu młodych zawodników, a nie indywidualnych gwiazd jak to było w ostatnim sezonie np. Pojawił się młody Bakkali, który może być sensacją w tym sezonie. Chłopak ma zaledwie 17 lat, a jeżeli ktoś oglądał spotkanie z NEC to widział na co go stać: plaga dla obrońców drugiej drużyny.
PSV gra świeży i fajny futbol, a u siebie jest zawsze mocne. Go Ahead to zdecydowanie rywal ze zbyt niskiej pułki by mógł tutaj zaszkodzić drużynie Cocu. Myślę, że będzie pewne zwycięstwo dlatego proponuję takie opcje:
- PSV (-1) - Go Ahead 1 @ 1.42 ✅
- PSV (-2) - Go Ahead @ 1.92 ✅
- Over 3,5 goals @ 1.55
⛔
Twente - Utrecht
Coś mi się zdaję, że nareszcie będzie mieli dobre Twente w tym sezonie. Tydzień temu Twente nie dało nawet szansy Feyenoordowi ( w Rotterdamie !). Na papierze drużyna z Enschede straciła ważnych zawodników, lecz ostatnio można było zobaczyć czego dawno nie było widać w ekipie z Enschede: kolektywu. Przy stracie piłki zawodnicy od razu grali pressingiem. Nie cofali się, Feyenoord nie mógł nic zrobić. Koppers i Rosales grali bardzo głęboko, co dało miejsce środkowemu duetowi obrońców; Bengtsson i Bjelland. W środkowej linii Ebecilio, Gutierrez i Eghan. Bardzo dobre spotkanie z Feyenoordem zagrał Tadić. Twente gra brutalny futbol nie dając rywalowi tchu, co naprawdę skutkuje.
Po drugiej stronie Utrecht, który jest zdecydowanie w okresie &#39;szukania&#39;. Utrecht pomimo tego, że ma spore braki kadrowe po oknie transferowym, to zagrać nie mogą jeszcze podstawowi zawodnicy z poprzedniego sezonu: Duplan, Van der Gun czy Sarota. Utrecht może mówić o szczęściu, że w poprzednim tygodniu przegrało jedynie 0-2 z Groningen, ponieważ &#39;zielone barwy&#39; powinny zdeklasować rywala, co się nie stało.
Mamy do czynienia z dwiema drużynami; Twente gdzie forma jest naprawdę rosnąca i zaczyna to coraz lepiej wyglądać, oraz Utrecht gdzie nie widać formy z poprzedniego sezonu i trzeba się martwić o kadrę.
1.47 biorę z pocałowaniem ręki, ponieważ spodziewam się spadków kursu.
- FC Twente - FC Utrecht 1 @ 1.47 ✅
P.S. Chciałbym zaznaczyć, że jest liga się dopiero rozkręca, więc wszystko z przymrużeniem oka, po nie za dużych stawkach. Myślę, że od przyszłego tygodnia będzie można zacząć prawdziwe typowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Pojawił się młody Bakkali, który może być sensacją w tym sezonie. Chłopak ma zaledwie 17 lat, a jeżeli ktoś oglądał spotkanie z NEC to widział na co go stać: plaga dla obrońców drugiej drużyny.
Bakkali nie zagra , wrócił z kontuzją z kadry i prawdopodobnie zagra dopiero w następnej kolejce , ewentualnie na Milan może dać rade.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Jeśli miałbym ruszyć dzisiejsze spotkania, to wygląda to następująco.

PSV Eindhoven – Go Ahead Eagles

Przy dobrym układzie beniaminek powinien zostać zjedzony w Eindhoven, ale czy tak będzie? Mam wątpliwości. Dla PSV na obecną chwilę liczy się tylko i wyłącznie mecz IV rundy eliminacji do Champions League z Milanem (grają już we wtorek). Spotkanie z beniaminkiem może zostać i według mnie zostanie potraktowane ulgowo. Nie ma co się wysilać. W dodatku Boeren w tym sezonie bardzo dobrze grają z kontry, a dziś tego nie będzie. Będą musieli nastawić się na atak pozycyjny, bo trudno przypuszczać by rywal miał się odsłonić. W szeregach gości z zespołu, który wywalczył awans odeszło trzech wartościowych piłkarzy (bramkarz + dwójka graczy odpowiedzialnych za ofensywę). Ich brak jakoś wielce nie był widoczny, bo beniaminek ma na koncie już remis w Uterchcie i triumf nad Den Haag. Uważam, że także dziś zaliczy przyzwoity występ i wysoko tej potyczki nie przegra – maksymalnie różnicą dwóch bramek. PSV nie ma po prostu potrzeby by forsować w tej ligowej konfrontacji tempo.

Go Ahead Eagles hc +3,5 @ 1.35 bet365 (6/10) +2,10

Go Ahead Eagles hc +2,5 @ 1.85 bet365 (3/10) -3,00

RKC Waalwijk – AZ Alkmaar

Dla mnie faworytem są przyjezdni. Bez względu na to, czy tydzień temu pokonali Ajax Amsterdam, czy też nie. Krótko mówiąc, mimo odejścia Altidore’a (najlepszego strzelca) i Mahera (najbardziej kreatywnego piłkarza), dalej widać w tym zespole potencjał i spore możliwości by w tym sezonie odegrać dużą rolę w walce o czołowe lokaty. Problemem tej drużyny są właśnie mecze na wyjazdach (w poprzednim sezonie tylko pięć zwycięstw), co potwierdziło się w Heerenveen na inauguracji ligi (porażka 2-4). Ja jednak uważam, że dziś wnioski zostaną wyciągnięte i zobaczymy skoncentrowane AZ. Piłkarze RKC fajnie zaczęli sezon. Był remis w Enschede, był triumf nad Vitesse (jednak bez Bony’ego to już nie to samo), ale mam takie wrażenie, że te rezultaty przyszły za łatwo. Ja tylko przypomnę, że ekipę z Waalwijk latem tego roku opuściło aż sześciu podstawowych zawodników. Byłem przekonany, że od razu odbije się to na wynikach, a tu niespodzianka – cztery punkt w dwóch meczach. W dodatku wciąż poza kadrą jest doświadczony Rommedahl, ale zdania nie zmienię. Stawiam z przekonaniem na Kalmarów, których gra naprawdę może się podobać – zwłaszcza postawa Amerykanina Johanssona.

AZ Alkmaar @ 2.15 nordicbet (4/10) +4,60
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Witam Panowie...
Co do meczu PSV - GO Ahead Eagles nie do końca się z Tobą zgadzam Ajax. Beniaminek świetnie zagrał zarówno w pierwszym jak i drugim swym spotkaniu w tym sezonie. Fajnie wyglądało to szczególnie w pierwszym meczu z Utrechtem. W meczu z Utrchtem t oni mieli inicjatywę praktycznie przez całą drugą połowę. Do tego należy wspomnieć o strzale w słupek w 91 minucie meczu z rzutu wolnego. PSV za 4 dni ma arcyważny mecz w eliminacjach do LM, więc na 100 % swych możliwości raczej dziś grać nie będą. Gra z kontry w meczu z Utrechtem bardzo mi się spodobała, czy i dziś tak ładnie zagrają? Zobaczymy... Zeszłoroczny drugoligowiec ma kilku wartościowych graczy i myślę że na tą jedną bramkę w tym spotkaniu z pewnością ich stać. Typu nie podaję, ze względu na to że mecz już w trakcie ( byłem przekonany że startują o 20:45 )...Generalnie ostrzegam przed huraoptymizmem ...
Jedno takie moje małe przeczucie na dziś...
Waalwijk - Alkmaar X kurs 3,20 1/10
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
NEC - Zwolle 2 2,55 ✅ 1:5 izzi ????
Mecz się już zaczął ale może ktoś załapie live. W NEC z tego co widzę kontuzjowani są Cmovs, Koolwijk i Rieks. Zdrowi pewnie wszyscy by się załapali do podstawy. Do tego obrona NEC to parodia, z Johnssonem na czele. 2 mecze i 9 goli po stronie strat, niezły wyczyn. W poprzednim sezonie Zwolle tutaj wygrało 3:1, przed sezonem w sparingu skromne 1:0 po golu Bensona z karnego. Zwolle w gazie, w sparingach przed sezonem oklep dostał m. in. Werder a więc widać że okres przygotowawczy solidnie został przepracowany. W lidze na dzień dobry zdziwił się Feyenoord, później jeszcze Heracles. W obronie póki co grają dobrze, fajnie wkomponował się Klich i z przyjemnością się na niego patrzy. Postrzelali by trochę więcej napastnicy bo to chyba głównie pomocnicy póki co strzelają. Mecz raczej 50/50 ale widziałem mecz NEC z PSV i skrót z Groningen, z taką obroną to oni mogą mieć duże problemy w lidze. Kusi nawet handi w stronę gości ale nie szalejmy może. Nie wierzę że NEC zagra na zero z tyłu a Zwolle raczej nastawione na kontry, wypaliło to z Feyenoordem jak i w ostatnim meczu. Dla mnie delikatnym faworytem są goście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Holandia / Eredivisie
Spotkanie: Heerenveen - Heracles
Typ: Heerenveen
Kurs: 1,57
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: świetny start w lidze zaliczyła drużyna Heerenveen, która po dwóch kolejkach zdobyła 2 pkt po wygranych: SC Heerenveen 4 - 2 AZ Alkmaar oraz NAC 0 - 2 SC Heerenveen. Taki trener jak Marco van Basten to juz klasa sama w sobie, tu nie trzeba nic dopowiadać, ta drużyna ma grać i wygrywać. W meczu tym nie zagra zawieszony za czerwień M. Dijks, oraz kontuzjowany Jukka Raitala, za to do drużyny wraca Ramon Zomer. Heracles po dwóch kolejkach dostał lanie na śniadanie: Vitesse 3 - 1 Heracles oraz Heracles 1 - 3 FC Zwolle. Gościezagrają bez T. Bruns, J. Veldmate oraz D. Vujićević. Nie widze tu innego wyniku jak wygrana Gospodarzy !
wynik: Heerenveen 2:4 Heracles / ⛔ nie zaliczony !

Dyscyplina: piłka nożna / Holandia / Eredivisie
Spotkanie: Twente - Utrecht
Typ: Twente
Kurs: 1,44
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Tak, wiem ! Twente rozjechało Feyenoord po dwóch czerwonych kartkach i dwóch rzutach karnych 4:1, no ale &quot;defakto&quot; dali im rady, a inauguracyjny mecz zremisowali z RKC WAlwijk 0:0 ! W meczu tym nie zagrają R. Schilder i kapitan W. Brama. Sugerując się statystykami h2h to Twente w bezpośrednich pojedynkach sobie radziło w meczach z Utrechtem. W kadrze przyjezdnych nie zagrają: Duplan, van der Gun, Sarota, oraz Teijsse. W moich oczach Twente jest jednoznacznym faworytem tego spotkania !
wynik: Twente 6:0 Utrecht / ✅ zaliczony !

Dyscyplina: piłka nożna / Holandia / Eridivisie
Spotkanie: Ajax - Feeyenoord
Typ: Ajax H (0:1)
Kurs: 1,85
Bukmacher: William Hill
vs.

Analiza: Ajax w meczu z AZ Alkmaar otworzył wynik meczu na 1:0 gdzie po czerwonej kartce obraz meczu odwrócił się diametralnie. Podobnego pecha miał Feeyenoord. Ajax środek tabeli, Feeyenoord gdzieś tam z tyłu heh.. W meczu na Amsterdam Arena w barwach Ajax&#39;u nie zagrają: Prawy obrońca Ricard van Rhijn jest zawieszony, a ofensywny pomocnik Siem de Jong jest kontuzjowany. Na pewno nie tak planowali sobie ten sezon gracze Gości. Feeyenoord za 4 dni zagra w Lidze Europy na wyjeździe z Kuban&#39; Krasnodar. Kluczowy obrońca Stefan de Vrij jest zawieszony, młody lewy skrzydłowy Jean-Paul Boetius jest kontuzjowany, a z kolei Elvis Manu jest zawieszony. Nie zagrają również Daryl Janmaat, oraz Jordy van Deelen.
wynik: Ajax 2:1 Feeyenoord / ⛔ nie zaliczony !
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
kolego Emoboy ja bym z tym Twente jednak uwazal czy widziales jak oni graja miedzy soba H2H ? ten utrecht jakos im zdecydowanie nie lezy
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Belgia / Jupiler Ligue
Spotkanie: Standard Liege ₋ Leuven
Typ: Standard Liege H (0:1)
Kurs: 1,70
Bukmacher: William Hill
vs.

Analiza: Gospodarze dobry początek, 9 pkt i 4 miejsce w tabeli. W ostatnim swoim meczu na przeciwko Genk strzelili bramke już w 11 sekundzie, a ostatnia przypieczętowali w doliczonym czasie. Nadal drużyna Standart&#39;u liczy się w Lidze Europy gdzie w play-off zagra Minsk - Standard de Liège. W meczu z Leuven nie zagrają: Lewy obrońca Jelle Van Damme, William Vainqueur, Yuji Ono.Na szpicy zagra duet Ezechiela i Batshuayi. Przejdźmy wolnym krokiem do przeciwnika, który obecnie plasuje się po 3 kolejkach na 13 miejscu. Drużyna ta nadal bez żadnego zwycięstwa. W meczu tym nie zagrają: Gunther Vanaudenaerde, Wim Raymaekers, oraz wątpliwym jest występ Marvin Ogunjimi.Leuven, w lini ataku zagra jednym napastnikiem Alessandro Cerigioni.Mały kurs na czysta wygraną, to spróbuje handicap -1 .
wynik: Standard Liege 1:0 Leuven / ⛔ nie zaliczony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboes 507

seboes

Użytkownik
Ajax - Feyenoord 12:30
over 2.5 1.50 8/10 Bet365 ✅ 2-1
Ajax 1.43 9/10 Pinnacle✅
Liga holenderska do obiadu to jest to. Ajax po porażce w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach z Alkmaar, będzie się chciał zrehabilitować przed własną publicznością. Dotychczasowe spotkania towarzyskie jak i te już o stawkę potwierdzają, że jak zwykle Ajax to będzie zespół overowy. Brak De Jonga to jedyne zmartwienia dla gospodarzy, aczkolwiek w kadrze jest mnóstwo młodych żądnych gry i goli graczy. Feyenoord zaczął z falstartem ten sezon. Dwa spotkania: 2 gole zdobyte, 6 straconych. Mają ogromne problemy w obronie. Nie zagrają w tym spotkaniu: Van Deelen, Janmaat, De Vrij. Spodziewam się w tym spotkaniu pewnego zwycięstwa Ajaxu ( 3-1 3-0), które pokryje over w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboes 507

seboes

Użytkownik
Twente - Utrecht 16:30
Twente 1.53 7/10 Tempobet ✅ 6-0 ✅
Twente -1.5 2.29 3/10 Pinnacle ✅ 6-0 ✅
Twente pomimo sporych ubytków kadrowych to w dalszym ciągu zespół z ogromnym potencjałem w ofensywie. Tacy zawodnicy jak Castaignos, John, Tadic, Janssen czy Ebecilio to zdecydowanie wyższa półka od gracz Utrechtu. Goście odpadli z zespołem luksemburskim z ligi europy. W lidze zaczeli słabo od remisu z beniaminkiem oraz przegranej z Groningen. Z podstawowego składu z poprzedniego sezonu w tym spotkaniu nie gra już w zespole albo leczy kontuzje ponad połowa. Są to Duplan, Van Der Gun, van Der Hoorn, Asare, Kali, Wuytens. Godnych zastępców w ich miejsce nie widać. Gospodarze uskrzydleni ostatnim wynikiem 4-1 z Feyenoordem powinni tutaj potwierdzić formę i zgarnąć 3 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom