>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Eredivisie / 5. kolejka Jupiler Pro League (21-23.08.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Dość wyrównana kolejka w Eredivisie jak i JPL przed nami. W Holandii na inaugurację 3. kolejki zagra Groningen oraz Excelsior. I tutaj liczymy na gospodarzy. Muszą w końcu pokazać, że mają potencjał i odniosą pierwsze zwycięstwo. Ponadto przed nami takie mecze jak Heerenveen kontra PSV, gdzie goście wcale łatwo mieć nie będą czy Feyenoord vs. Vitesse. I tutaj Portowcy także nie mogą podejść zbyt lekko do tej konfrontacji. Jedynie łatwe zadanie w tej kolejce powinni mieć zawodnicy Ajaxu.

W Belgii natomiast w roli faworyta stawiamy Anderlecht, który po sporej wpadce z Oostende musi szukać trzech oczek. Wbrew pozorom nietrudne zadanie przed zawodnikami Gandawy. Jadą do Kortrijk, który nie jest w formie, a mistrzowie JPL wciąż mają potencjał. Trudne zadanie przed Clubem Brugge, który w międzyczasie zagra dwumecz eliminacji do Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Wicemistrzowie Belgii zagrają z Zulte i to na terenie ekipy Essevee. Czy gości w tym meczu będzie stać na sukces :?:

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Groningen 1,71 pinnacle ✅
http://www.livesports.pl/mecz/tC39rPbm/#h2h;overall
Widziałem mecz z Twente u siebie, gdzie gospodarze byli wyraźnie lepsi, ale stracili gola po rogu,
był to chyba pierwszy strzał dla Twente w spotkaniu.
Groningen w końcu wyrównało, z rywali wygrali 3-0 na wiosnę.
Można dać jeszcze over 1,5 gola gospodarzy jeszcze.
O porażkach z PSV nie warto wspominać bo to jest inna liga dla Groningen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Popieram typ @Szefa Elity
Groningen chwalone za mecz z Twente u siebie, ale remis 1:1. Z PSV przed tygodniem za wielu szans nie mieli, przegrali 0:2, ale serio nie maja się czego wstydzić bo momentami to oni cisnęli rywala i przebywali na ich połowie. Owszem tam bodaj Kappelhof powinien obejrzeć czerwo bo wszedl niezwykle ostro w Guardado, ale sędzia mu nie dał czerwa. Gronigen to taki średniak Eredivisie. Ciekawym transferem przyjście z Cambuur Rusnaka, który w Cambuur był po prostu gwiazdą. Duże nadzieje z nim związane. Excelsior ledwo się utrzymał w poprzednim sezonie, o ile mnie pamięć nie myli to na ich stadionie jest sztuczna murawa, dlatego też wyjazdy nigdy nie były ich mocną stroną. Wg mnie też wygrana Groningen @1,67 b365.✅2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@Szef Elity oraz @robson United napisali wszystko o meczu Groningen i nie będę za bardzo się wychylał. Zakład popieram w 100%. Podstawowa 11 bardzo ofensywna z fajnym trio na szpicy - Rusnak, de Leeuw i Linssen. Excelsior to słaba ekipa i jest to zarazem jeden z kandydatów do spadku. Formacja defensywna pozostawia wiele do życzenia stąd ode mnie:
Groningen powyżej 1.5 gola 1.67 Betsafe 2/10 ✅ 2:0
St. Truidense vs. Genk 2 (AH 0), 1.68 Pinnacle 2/10 ⛔ 3:1 ???? Genk po raz kolejny mnie zawiódł.
Beniaminek u siebie radzi sobie nadto dobrze. Pokonali Club Brugge 2:1, a też zremisowali z rewelacją ligi, Oostende 1:1. Zespół to jednak żadna rewelacja, a głównym motorem napędowym jest Ruben Fernandes, który dzisiaj najprawdopodobniej nie zagra. Genk w końcu się przebudził ze słabym Westerlo i odnotował drugie zwycięstwo w tym sezonie. I tym razem sądzę, że powinni podołać. Zespół dość mocny choć bez de Camargo. Mimo to zrobili na mnie pozytywne wrażenie i azjatyckie handi w ich stronę można puścić po płaskiej stawce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ray-velcoro 5

ray-velcoro

Użytkownik
Mechelen - Leuven
Dwie ekipy z dołu tabeli, raczej belgijskie średniaki, niczym się nie wyróżniające, ale ja nie o tym. Tylko o tym - 8 meczów tych ekip w Mechelen, 8 btsów, 8 overów 1.5, 6 overów 2.5 (niestety, nie mogę wkleić linka do h2h na livesports, ale każdy może sprawdzić sobie sam). H2H jasne i przejrzyste, nie trzeba umieć nawet czytać, żeby wyciągnąć z niego wnioski. Kiedy te drużyny spotykają się na stadionie ekipy z Mechelen jest overowo i bramkowo. Ogólnie, gdyby przejrzeć się ich całemu h2h, zarówne na terenie dzisiejszych gości jak i gospodarzy widać (poza ostatnim 0-0, nie wiem jak to się stało), że mecze tych drużyn są overowo- i btsowogenne.
Będzie taka śmierć jak dzisiaj w meczu Crusaders o którym niestety nie zdążyłem napisać.
obydwie drużyny strzelą gola @1.72 ✅✅ b365, naprawdę mocno
powyżej 2.5 gola azjan @1.725 ✅✅ b365, na Pinnaclu trochę wyższy
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Roda JC Kerkrade - De Graafschap
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz dwóch beniaminków holenderskiej Eredivisie. Roda JC zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów w 2 meczach i bilansem bramkowym 3:4. De Graafschap zaczęło obecny sezon fatalnie, od dwóch wysokich porażek (1:3 na wyjeździe z Heerenveen i 0:3 u siebie z PEC Zwolle), co zaowocowało ostatnią pozycją w tabeli. Oba zespoły prezentują zbliżony poziom sportowy, oba zazwyczaj zarówno zdobywają bramki jak i je tracą, a poza tym Eredivisie należy do lig, w których często padają &quot;overy&quot;. W dodatku w ostatnich 10 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami aż 8-krotnie padł BTS. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
empel 112

empel

Użytkownik
w 3 kolejce znów biorę pod nóż spotkanie PEC ZWOLLE.

Zawsze z chęcią oglądam mecze Zwolle, drużyna która jak dla mnie zawsze daje z siebie max, może nie mają jakiś mega grajków, nie robią spektakularnych transferów, lecz jak dla mnie to taki ligowy ułożony średniak, który nawet jeśli jest stawiany z góry na pożarcie z dużo mocniejszym rywalem podejmuje rękawice i potrafi stawić opór. Ostatni mecz Zwolle zagrało z Cambuur gdzie do przerwy prowadzili już 2:0 lecz w drugiej połowie dali wbić sobie dwie bramki i skończyło się tylko remisem... Motorem napędowym ofensywy Zwolle jak dla mnie jest wypożyczony z Ajax&#39;u 20 letni Sheraldo Becker, jest widoczny, zawsze pod grą, rozumie się z partnerami co sprawia że znajduje się w odpowiednim miejscu w polu karnym i zamienia to na bramki. Co do gospodarzy dzisiejszego spotkania to w 1 kolejce na wyjeździe polegli z Heerenveen 3:1 tracąc wszystkie bramki w ciągu 30 min. Liczę że dziś Zwolle powalczy nawet o wygraną i wpadnie kilka bramek.
podtrzymuję to co napisałem tydzień temu, w drugiej połowie Zwolle zdetronizowało rywala, wbijając im 3 bramki w 16 minut, a na listę strzelców wpisał się niezawodny Becker. Dziś znów idę w stronę bramek dla Zwolle, grają ze słabo wyglądającym w tym sezonie Twente które pozostaje cieniem drużyny z poprzedniego sezonu, w poprzedniej kolejce dostali 4 bramki od zawodników ADO mimo iż byli wystawiani w roli faworyta przez bukmacherów.

Zwolle - Twente 12:30

Zwolle over 1,5 gola @1,90 ✅✅
Zwolle win @2.25 ✅✅
Sheraldo Becker strzeli bramkę @3,50 za drobne ???? ⛔ zupełnie nie widoczny dziś Becker, poza jedną indywidualną akcją zakończoną niecelnym strzałem to kiepsko..

Dodatkowo bez analizy ADO-Utrecht btts @1.59 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pozostałe typy na dziś:
???? Federer R. +1,5 gema ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
⚽
Manchester City -0.25 AH ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
⚽ Piast Gliwice +1.25 AH ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅

⚽ NEC - Ajax
Ajax ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Ajax -1 AH ::: 2,43 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

Niezła petarda na dzisiaj w lidze holenderskiej. Ja tu widzę kurs za wysoki przynajmniej o jakieś 0.3-0.4 - tak to prawda. W Eredivisie liczą się tak naprawdę tylko 2-3 kluby, Ajax i PSV, co roku dołącza jeszcze ktoś inny do tej stawki, ale niedługo trzeba czekać, by na przestrzeni kolejnych sezonów zauważyć, że te pozostałe kluby nie utrzymują rywalizacji z wyżej wymienionymi potęgami piłkarskimi.
Ajax odpadł z LM, skupi się teraz na lidze krajowej, dwie pierwsze kolejki komplet punktów, podobnie jak i Manchester City, dwa wyniki po 3:0 (wyjazd i dom). Co prawda grali w czwartek jeszcze z okazji rozgrywek Ligi Europejskiej, ale nie musieli daleko jechać, stoczyli mecz u siebie na Arenie. Zresztą Ajax ma szeroki skład, młodych ambitnych zawodników którzy chcą się wykazać z jak najlepszej strony.
Ostatnio co prawda padł remis 2:2 między tymi klubami, ale wcześniejsze mecze wyglądały tak:
0:3, 4:1, 1:6, 4:1, 0:3 itd. Ostatni raz NEC wygrał z Ajaxem w 2005 roku 1:0. NEC pokonał tylko bardzo słaby Excelsior który w poprzednim sezonie bronił się przed spadkiem, a już od nieoczekiwanego lidera tabeli Heracles dostali łomot 3:0 w czapę, a Ajaxem powinno być podobnie.
Wynik: 0:2 @Edit: Arkadiusz Milik i samobój!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom