>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - czwartek 21.10.2010

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Kursy z bukmachera Betclic
Wracają rozgrywki piłkarskiej ligi europejskiej. Mamy w czym wybierać, bo spotkań bardzo dużo. W oko wpadł mi ładny kurs na Juventus, który powinien wygrać swoje spotkanie. Ciekawe spotkanie w Dortmundzie, gdzie Borussia podejmuje PSG. Faworytami w tej kolejce są Man. City, Atletico Madryt czy Villareal. Co Wy sądzicie o tej kolejce, o tych spotkaniach? Czy gracze mogą liczyć na duże wygrane?
Zapraszam do dyskusji na temat nadchodzących gier w LE, ale ostrzegam bzdurne posty będą usuwane i &quot;nagradzane&quot;. Bo w ostatnim czasie działy o LM i LE są wylęgarnią takowych postów niestety... ___________
Do meczu Manchester City - Lech Poznań jest osobny wątek -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f88/manchester-city-fc-kks-lech-poznan-czwartek-21-10-2010-a-49319.html
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
mi od razu wpadl w oko mecz Besiktas-Porto i jeszcze kurs na porto
trzeba zagrac 2 lub x2.
co do juve to sie zgadzam ze powinno wygrac i to jeszcze kurs 1,9
no i mecz Palermo - CSKA
dzis palermo i cska wygraly coz bedzie dobry mecz a ja stawialbym na x2
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Besiktas - FC Porto

Typ:2
Kurs:2.60

Jak zawsze po emocjach związanych z ligą mistrzów przychodzą nowe związane z Ligą Europejską. Oczywiście jest to mniej prestiżowy puchar ale mimo wszystko drużyny traktują go bardzo poważnie i nie brakuję tu paru naprawdę znanych firm jaką jest między innymi FC Porto, które w ramach trzeciej kolejki zmierzy się w wyjazdowym meczu z drużyną Besiktasu Stambuł. Będzie to pojedynek na szczycie bowiem obydwie drużyny mają na swoim koncie jak dotąd komplet dwóch zwycięstw ale lepszymi bramkami prowadzi drużyna gości, która moim zdanie również i w tym meczu jest faworytem ponieważ po bardzo słabym jak na nich poprzednim sezonie teraz mają najwyraźniej ochotę osiągnąć wszystko co się da co najlepiej pokazują doskonałe występy w lidze w której są liderem z dość duża przewagą. Natomiast liga turecka w tym sezonie w pucharach przeżywa wyraźny kryzys ich występy są dużo słabsze niż w tamtym sezonie i już nie są aż tak goroznie przed własną publicznością jak wcześniej dlatego myślę, że zdecydowanie najlepsza drużyna portugalska ostatnich lat, która już nie raz potrafiła pokrzyżować szyki najlepszym drużyną w lidzę mistrzów będzie jednym z faworytów do wygrania całego tego puchary a z Turkami nie będą mieli żadnych problemów, dlatego myślę, że warto stawiać ponieważ kurs jest naprawdę wysoki.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

UEFA Europa League
21.10.2010


Wynik: 0:3
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.74

betgun
Cska Moskwa dobrze spisuje się w tej &quot;dość słabej&quot; grupie. Dwie wygrane na ich koncie z drużynami z którymi powinni wygrać. Obie wygrane w stosunku 3:0. Palermo z jednym zwycięstwem i jedną porażką. Co łączy obydwie drużyny? Ano mianowicie to iż strzelają regularnie. Dlatego zdecydowałem się na typ na bramki. W lidze rosyjskiej CSKA seria 4 zwycięstw z rzędu. Brameczki strzelają na zawołanie. Ale chciałem zaznaczyć że Palermo to najbardziej bramkostrzelna drużyna w Serie A! Oprócz pierwszej bezbramkowej kolejki w lidze włoskiej, piłkarze Palermo zawsze zdobywali gola. Bez względu na to czy grają u siebie czy na wyjeździe. Ale własny stadion i kibice dodatkowo powinny zmotywować gospodarzy do ataku. Właśnie dlatego myślę że powinni pokonać przynajmniej raz bramkarza gości. To może być kluczowy mecz dla CSKA i kolejny komplet punktów dla nich będzie stawiał ich w bardzo komfortowej sytuacji w grupie. Palermo nie powinno pozwolić sobie na porażkę w meczu u siebie. W następnej kolejce mają przecież wyjazd do Rosji. Rosjanie gdy zwyciężą dwukrotnie to wychodzą z grupy. Włosi aby myśleć o awansie nie mogą przegrać przynajmniej jednego z tych dwóch meczy. Z przodu Palermo Josip Ilicić, Massimo Maccarone, Mauricio Pinilla i ten wspaniały młokos Javier Pastore. Ma kim straszyć w tym sezonie Palermo. W defensywie gorzej to wygląda, sporo błędów i stąd liczne straty bramek. CSKA Moskwa w obecnej formie jest w stanie pokonać Palermo, a raczej na pewno strzelić im bramkę.

Wynik: 0:0
Typ: 2
Kurs: 2.05

betgun
Niemiecka ekipa jest bardzo mocna w tym sezonie. Aris wręcz przeciwnie. W lidze greckiej niby 4 miejsce, ale to chyba szczyt ich możliwości. Już mówię dlaczego. Ogrywają średniaków i outsiderów z ligi greckiej, jednak gdy przyjeżdża do nich drużyna renomowana nie dają rady. Przyjechał Panathinaikos przegrali.. w ostatniej kolejce przyjechał do nich AEK Ateny i przegrali.. nie zdobywając gola. Teraz przyjeżdża Bayer i ... można się domyśleć co będzie. A drużyna niemiecka ostatnio nieźle dysponowana, nie przegrała od 6 kolejnych spotkań w lidze. W rozgrywkach grupowych ligi europejskiej pierwsze miejsce. W pierwszej kolejce wysoka wygrana z Rosenborgiem u siebie potem remis z Atletico na ich terenie. Myślę że cel na Aris jest tylko jeden, wygrać i umocnić się na pierwszej pozycji w grupie. Grecy zaczęli od szczęśliwego pokonania Atletico, potem w Norwegii ulegli Rosenborgowi, co zresztą przewidziałem i opisywałem w poprzedniej kolejce. Aris będzie walczył u siebie. Pierwszą połowę powinni przetrzymać. Ale w drugiej doświadczenie &quot;aptekarzy&quot; powinno zaowocować. Stefan Kiessling, Patrick Helmes, Eren Derdiyok brylują od początku sezonu. Dobrze dysponowany jest pomocnik Tranquillo Barnetta i prawdziwy Joker: Simon Rolfes. W ostatnim ligowym meczu z Wolfsburgiem wszedł na 21 minut i zdobył 2 bramki.. Kurs wysoki na gości i warty zagrania. Za X2 płacą nawet 1.26 (idealne do taśmy). Aris jest za słaby na tą grupę i moim zdaniem nie powinien namieszać.

Wynik: 1:2
Typ: X2
Kurs: 1.5
1
betgun
Dynamo trochę nieszczęśliwie rozpoczęło swoja przygodę w grupie E. Remis z BATE Borysów u siebie, potem nieoczekiwana porażka w Mołdawii z Sheriff Tiraspol i mamy ostatnie miejsce w grupie. A to oni byli jej faworytem! Czas odmienić sytuację i zacząć zdobywać punkty. AZ jest do wypunktowania. Myślę że Holendrzy to najsłabsza drużyna w tej grupie. Z całym szacunkiem do nich, ale Dynamo nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę. To by niemal przekreśliło ich szansę na awans. W obecnej sytuacji można nawet powiedzieć że to najważniejszy mecz dla nich w fazie grupowej. Wygrana otwiera szansę na awans, porażka nie powinna mieć miejsca. W lidze ukraińskiej Dynamo pewna druga lokata za Szaktarem. W ostatniej kolejce wygrana z silnymi Karpatami. Wcześniej porażka z liderem i przerwana wspaniała seria 4 zwycięstw z rzędu. Wydaje mi się że Dynamo wyciągnęło wnioski z tej porażki na Mołdawii i tym razem nie odpuszczą w meczu wyjazdowym. Teraz kilka słów o AZ Alkmar. 7 pozycja w Eredivisie, wygrana z Sheriff i baty z BATE. Wielu się dziwiło gdy postawiłem w tym meczu na Białorusinów. Wiedziałem że AZ się spali przed tym meczem. Spotkanie to również opisywałem w poprzedniej kolejce. Zabezpieczam się remisem bo on jest tutaj najbardziej prawdopodobny. Jednak charyzma graczy Dynamo powinna zadecydować o tym że nie przegrają tego meczu. Przy odrobinie szczęścia czuję że mogą wygrać. AZ Alkmar mało strzela bramek i tu może leżeć ich główny problem. Wygrane spotkania w stosunku 1:0 z zespołami Venlo, Nijmegen, Utrecht jakoś nie przemawiają do mnie. Proponuję X2 po ciekawym kursie. Gospodarze z pewnością nie są faworytem jak sugeruje bukmacher.​
 
T 2

thmx

Forum VIP
Metalist Charkov - Sampdoria Genoa 1 DNB [1,658] Pinnacle [2-1] ✅

Zagram prawdopodobnie ten mecz również z hc, ale DNB zagrałem mocniej.
Wg mnie są ku temu powody. Metalist zmotywowany na LE, bez osłabień, Tyson w niesamowitym gazie, gospodarze z korzystnym h2h /UEFA CUP 2008/2009 - HOME [2-0], AWAY [1-0]/ na korzyść Metalista.
Ukraińcy grają u siebie, a nastepnie w lidze mają wyjazd do słabiutkiego Mariupola. Co do Sampdorii do czeka ich po LE mecz z Interem. Prawdopodobnie m.in. dlatego Sampdoria poleciała do Charkova w okrojonym składzie. Cytując ukraińskie media trener Domenico Di Carlo dał odpocząć Palombo i Pazzini, którzy zostali we Włoszech wraz z kontuzjowanymi Lucchini, Semioli i Rossini.
Poleciał natomiast Cassano, ale wg informacji nie wyjdzie w podstawowym składzie, tylko z ławki. Istnieje spora szansa na korzystny wynik dla Metalista.

P.S. Wczoraj kurs na Metalist jeszcze wzrósł. Na DNB na Pinn było [1,813]
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
Moje typy na jutro sa nastpujace:
Dortmund-Paris SG [email protected]; Dortmund z łatwoscia powinien ogarnąc francuski klub, uwazam ze niemiecka liga gra lepsza piłke od francuskiej
St.Peters.-Hajduk S. [email protected]; duzo nie bede o tym meczu móił poprostu Zenit idzie jak burza w lidze Europejskiej jak w lidze rosyjskiej
Salzburg-Juventus Turyn [email protected] mysle ze Juve powinno poradzic sobie z Salzburgiem. Salzburg do tej pory nie zachwyca a juve jednak jest doswiadczonym zawodnikiem w tych rozgrywkach
Villarreal-PAOK S [email protected] stawiam na nich poniewaz villarreal zachwyca w hiszpanskiej
Aris Sal.-Leverkusen [email protected] Mysle ze najbardziej trafny mecz z tych wszystkich leverkusen spisuje sie znakomicie niemieckiej a aris poprostu sobie nie radzi... nie pisze wiecej bo spadam na trening ????
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Dortmund-Paris SG [email protected]; Dortmund z łatwoscia powinien ogarnąc francuski klub, uwazam ze niemiecka liga gra lepsza piłke od francuskiej
Całkowicie się z tobą nie zgodzę,moim zdaniem ligi są na podobnym poziomie.
Jest to mecz zespołów które są na fali i wygrywają mecz za meczem,osobiście odpuszczam ten mecz bo juz dwa razy przejechałem na meczach w tej grupie.Nie twierdze,że Dortmund tego meczu nie wygra,lecz nie sądzę żeby to było łatwe zwycięstwo.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
dokladnie moze wygrac Borussia jak i PSG.. kurs X2 jest ciekawy ale czy wpadnie? ????
Salzburg-Juve
typ-2
kurs kolo 2zl na Juve no ale martwi mnie fakt ze niestety czesc graczy pierwszej jedenastki nie moze grac w LE ...Quagriarella czy Aquilani
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
Całkowicie się z tobą nie zgodzę,moim zdaniem ligi są na podobnym poziomie.
Jest to mecz zespołów które są na fali i wygrywają mecz za meczem,osobiście odpuszczam ten mecz bo juz dwa razy przejechałem na meczach w tej grupie.Nie twierdze,że Dortmund tego meczu nie wygra,lecz nie sądzę żeby to było łatwe zwycięstwo.
Jesli uwazasz ze Dortmund gra na takim samym poziomie co PAris SG ????
A wiec zacznijmy od Dortmundu:
1 miejse w tabeli 8 meczy 21 punktów bilans meczy 7-0-1 a bramek 20:6
Paris SG:
3 miejsce w tabeli 9 meczy 15 punktów bilans meczy 4-3-2 a bramek 13:6
I ty mi powiesz ze Paris wygrywa mecz za mecz ????
Jestem przekonany co do Dortmundu na 100%
 
M 0

michalos89

Użytkownik
przygladam sie waszej kłótni i pozwole wetknąc sobie swoje trzy grosze...
otóż co do meczu Dortmund -PSG ...zgodze sie z kolega matim...widziałem ich ostatni mecz w LE z Sevilla przegrali zdecydowanie niezasłużenie grali zdecydowanie lepiej polecam grać na Dortmund i sam tak stawiam ???? PZDR
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Ostatnie 7 meczy PSG to 5 zwyciest i 2 remisy w tym z liderujacym Rennes.
Ostatnie 7 meczy Dortmundu to 6 zwyciestw i 1 porazka.
Moim zdaniem oba zespoly sa w formie i po takim kursie mysle,ze nie warto.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie no panowie porownywanie do siebie druzyn patrzac na ich mecze w ligach nie ma chyba sensu...Liga lidze nir wona, rywale rywalom nie rowni.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Palermo - CSKA
Typ:X2 (kurs 1,58)Bah
Oba zespoly sa na gazie ...Palermo wygrywa i CSKA to bedzie ciekawy mecz a kurs na CSKA wydaje sie bardzo ciekawy przy podwojnej szansie , czekam jeszcze na sklady.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ⚽ Salzburg - Juventus (HC 1-0) ⛔⛔⛔
Typ : 2
Kurs: 3,10
Buk : Betclic
Analiza:

W czwartek o godzinie 21:00 w ramach Ligi Europejskiej w Salzburgu spotka się Red Bull Salzburg z Juventusem Turyn. Faworytem tego spotkania niewątpliwie jest Juventus - biorąc pod uwagę tak markę drużyn jak i ich aktualną formę. Salzburg do tej pory w Lidze Europejskiej w 2 spotkaniach nie zdobyłani punktu ani bramki...W lidze austriackiej również spisuje się w kratkę. Juventus natomiast słabo zaczął sezon i w lidze włoskiej i europejskiej, ponieważ co dla Lecha można uznać za sukces to dla Juventusu 3-3 z Lechem to porażka. W poprzedniej kolejce drugi remis - tym razem z City na wyjeździe co już jest dobrym wynikiem - pod warunkiem, że Juve wygra z Salzburgiem. W lidze włoskiej ostatnie 3 mecze były naprawdę dobre w wykonaniu Juventusu. 4-2 z Cagliari 0-0 z Interem i 4-0 z Lecce. Nie widzę żadnych przesłanek przemawiających za Salzburgiem, który w tym sezonie jak do tej pory gra poprostu słabo. Uważam ,że Juventus spokojnie wygra to spotkanie różnicą 2-3 bramek mimo, iż spotkanie rozgrywane jest w Salzburgu.

To taki troche ryzykowny typ dlatego na kuponie za większą stawkę zagrałbym jednak bez HC.

1. ⚽ Salzburg - Juventus --&gt; 2 - 1,75 ⛔⛔⛔
2. ⚽ Manchester City - Lech --&gt; 1 - 1,20 ✅✅✅
3. ⚽ Karpaty - Sevilla --&gt; X2 - 1,22 ✅✅✅
Można było dać X2 Juve a 2 Seville :]
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Salzburg - Juventus 2 1.75
Juventus w formie. Wyjazdowe remisy z Interem i Man City mówią samo za siebie. Wysoka wygrana ( 4-0 ) z Lecce w Turynie również dobrze wróży. Red Bull jest w dołku. Ostatni mecz w Lidze Europejskiej zakończył się dla nich porażką po słabym meczu z Lechem. Teraz mają zagrać u siebie i nie wydaje mi się, żeby zatrzymali rozpędzony Juventus. Na pewno kurs 1.75 w Sportingbet kusi i jest wart grania.

Young Boys - Odense 1 1.70
Young Boys zapamiętałem po meczu z Tottenhamem na własnym boisku. Ten zespół przypomnę wgrywał po 30 minutach meczu 3-0. Jest to zespół który jest groźny na własnym terenie, ostatnie zwycięstwo w Lidze Europejskiem z Getafe pokazało, że Chłopaki z Bern na własnym boisku są mocni. Odense wybiera się na trudny teren po przegranym 5-0 meczu z Kobenhavn. W Lidze Europejskiej przegrała swoje 2 ostatnie mecze, wyjazdowy z Getafe oraz na własnym terenie ze Stuttgartem. Kurs warty uwagi, bo 1.7, a przypomnę, że Young Boys na własnym terenie jest mocne i nie raz pozmieniało plany moncym rywalom, chociaż Odense do takich nie należy co tylko ułatwia zadanie.
Dodam tylko, że gram jeszcze na Man City jako dodatek do Juve oraz PSV dodatek do Young Boys.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
21.10.2010
Piłka Nożna / Liga Europejska
Napoli - Liverpool 1 @ 1.99
Stawka: 6/10
Buk: SBO
Liverpool w od początku sezonu nie potrafi złapać wiatru w żagle. Prowadzenie w grupie K Ligi Europejskiej to ich największy sukces. Na fali porażek i niepowodzeń klub z miasta Beatlesów został przejęty przez amerykańską firmę New England Sports Venture. Trener Roy Hodgson uważa, że z chwilą kupna klubu przez NESV kończy się &quot;zły czas&quot; dla jego zespołu. Ja jednak nie mogę się z nim zgodzić.
Dziś goście wystąpią bez takich zawodników jak Steven Gerrard, Fernando Torres, Glen Johnsson , Daniel Agger, Dirk Kuyt, Lucas, Meireles, .
Zespół Napoli wystąpi w najmocniejszym możliwym zestawieniu, pełen ambicji i nadzieji. Na występy w pucharach europejskich kibice Azzurich czekali pd 1995 roku.
Moim zdaniem Napoli stoi przed ogromną szansą, której gracze tacy jak Hamsik, Cannavaro, Lavezzi czy Cavani zmarnować nie mogą.
Prawdopodobne składy:
Napoli:
De Sanctis
Campagnaro, Cannavaro, Aronica
Maggio, Pazienza, Gargano, Dossena
Hamsik, Lavezzi
Cavani
Liverpool:
Reina
Carragher, Kyrgiakos, Skrtel, Konchesky
Maxi Rodriguez, Kelly(?) , Poulsen
Babel, Cole
Ngog
GL !
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Borussia Dortmund - Paris St. Germain​
typ:1 kurs:1,65

Ekipa Dortmundu spisuje się w tym sezonie jak za najlepszych lat, prowadzą w Bundeslidze i zajmują drugie miejsce w swojej grupie Ligi Europejskiej zachowując duże szanse na awans z pierwszego miejsca gdyż grają dziś z obecnym liderem grupy J. Drużyna PSG również bardzo dobrze sobie radzi zarówno w Ligue 1 jak i LE lecz dziś Borussia niesiona dopingiem fanatycznych kibiców na Signal Iduna Park powinna poradzić sobie z podopiecznymi Kombouaré. W awizowanym składzie znajduje się tylko jeden Polak: Piszczek ale sądzę że można się spodziewać występu Błaszczykowskiego od pierwszych minut, liczę także że Lewandowski również pojawi się w drugiej połowie.
 
mcben 12

mcben

Użytkownik
Moj typ na mecz manchesteru z lechem to, ze Arboleda dostanie kartke. Kurs 3.0. Osatnio defensor lecha gra coraz bardziej brutalnie i slabe wyniki swojego zespolu zamienia na frustracje. Ofensywne usposobienie gospodarzy, wraz z przewaga szybkosci, techniki i kondycji sprawi, ze mistrzowie polski beda zmuszeni do przerywania akcji w sposob nieczysty. zastanawialem sie tez nad kartka dla peszki. orientuje sie moze ktos ile maja juz na koncie kartek obydwaj lechici? i czy sa zagrozeni opuszceniem nastepnego spotkania. pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Atletico - Rosenborg
Typ : Atletico @ 1,347 Pinnacle✅3:0

Vicente Calderon, brak wygranej w dwóch pierwszych meczach. Dobra dyspozycja w Primera Division. Optymalny skład na ten moment, ale Marca w bramce zamiast de Gei przewiduje jakiegoś Joela.. Jednak ofensywa zrobi swoje.
Rosenborg też ciśnie w lidze, ale teraz zmiana klimatu na cieplejszy i nie musi to się okazac dla Wikingów dobrym rozwiązaniem.
Poprostu widze wygraną Los Rojiblancos.

Palermo - CSKA
Typ : CSKA pk and +0,5 @ 1,909 Pinnacle✅0:3

Palermo bez Ilicica i Bacinovica. To oni razem z Pastore ostatnio odpowiadali za dobre wyniki zespołu z Sycylii. W dodatku dzisiaj przewiduje się, że Sirigu na ławce zasiądzie. Takie oto składy przesłał mi SimonS.

PALERMO (4-3-1-2) : Benussi; Cassani, Bovo, Goian, Balzaretti; Nocerino, Kasami, Migliaccio; Pastore; Maccarone, Pinilla.

CSKA MOSCA (4-2-3-1): Akinfeev; A. Berezutski, Ignashevich, V. Berezutski, Schennikov; Mamayev, Šemberas; Tošić, Dzagoev, González; Vágner Love.

Ja się skłaniam ku jakiemuś x2 w tym starciu. Palermo w LE póki co testuje, przecież to wlasnie tu Gilk dostawał szanse, a nie w lidze. Remis nie skrzywdzi tutaj zapewne nikogo.
Wyczytalem też, że murawa pozostawa troche do życzenia. Wczorajsze treningi z głównej płyty odwołane by nie zniszczyc jej bardizej przed dzisiejszym meczem.

Ponadto jakiś under w Neapolu@ 1,70✅0:0 mi się widzi. The Reds straszną padline grają, w dodatku w LE eksperymenty ze składem.

Wygrana PSV ✅2:1ze słabym Debreczynem tez to dobra opcja mimo iż kurs tylko @ 1,45.
 
horus 129

horus

Użytkownik
vs

Liga Europejska
Debrecen - PSV Eindhoven
Typ: PSV Eindhoven
Kurs: @1.44 |Bet365
Wynik:
Debreczyn bardzo słabo spisuje się w rodzimej lidze. Zajmuje dopiero 7 miejsce po 10 kolejkach. W Lidze Europejskiej również nie ma łatwo i z zerowym dorobkiem okupuje ostatnią lokatę w grupie, a jest to skutkiem porażek z Sampdorią 0:1 i Metalistem Charków 0:5. Tym razem drużyna z Węgier będzie mierzyć swoje siły z liderem Eredivisie, PSV Eindhoven. Faworytem oczywiście są goście, którzy prezentują atrakcyjny, ofensywny futbol. Dodatkowo dwaj rywale do awansu z grupy już ograli Debreczyn i aby nie stać na straconej pozycji holendrzy również muszą to zrobić. Przemawia za nimi wszystko. Aktualna forma, klasa zawodników w drużynie, finanse klubowe, a nawet to, że będą grać na neutralnym terenie, a nie na stadionie Debreczynu.
---------------------------------------------------------
vs

Liga Europejska
Sheriff Tiraspol - BATE Borysów
Typ: under 3,5
Kurs: @1.25 |Bet365
Wynik:
Sheriff od dawna jest drużyną występującą w europejskich pucharach, może nie mają wielkiego potencjału i umiejętności, ale zawsze wolą walki starają się nadrabiać swoje braki czysto techniczne i często potrafią napsuć krwi faworytom. Drużyna ta słynie z dobrej linii defensywnej i żelaznej taktyki, dlatego uważam, że dzisiaj, gdy rywalem będzie białoruskie BATE czeka nas spotkanie siłowe, z niewielką ilością bramek. O tym jak trudno strzelić bramkę gospodarzom przekonało się już niedawno Dynamo Kijów, ulegają 0:2 skazywanym na porażkę graczom Sheriffa. Ekipy z Mołdawii i Białorusi nigdy nie grały bardzo ofensywnie i technicznie i dzisiaj również nie powinno być inaczej. Dodatkowo waga spotkania jest bardzo duża, gdyż spotykają się dwie wyrównane drużyny, dla których otworzyła się całkiem spora szansa awansu do dalszej fazy rozgrywek, dlatego w mojej opinii oba zespoły będą starały się przede wszystkim nie stracić gola. Under 3,5 wygląda bezpiecznie i do tripla dla mnie pasuje.
---------------------------------------------------------
vs

Liga Europejska
Villarreal - PAOK Ateny
Typ: Villarreal
Kurs: @1.28 |Bet365
Wynik:
Głównym argumentem na to, że gram na gospodarzy jest po prostu aktualna forma obu drużyn. Villarreal zajmuje drugie miejsce w Primera Division i mimo, że jeszcze nie grał z tymi najsilniejszymi rywalami, to i tak wynik ten jest godny uwagi. PAOK natomiast idzie po równi pochyłej w dół. Po zwycięstwie na inaugurację w lidze, przyszły dwa remisy, a następnie trzy porażki. Wprawdzie wszystkie po 0:1, w tym jedna z Panathinaikosem na wyjeździe, której można było się spodziewać, ale już przegrane ze Skodą Xanthi i u siebie z przeciętnie grającym Arisem chluby nie przynoszą. PAOK w LE zajmuje pierwsze miejsce, gdyż wygrał z Dinamem Zagrzeb i zremisował z Club Brugge, ale w pojedynku z Hiszpanami, którzy są zwłaszcza drużyną własnego boiska nie powinni mieć za wiele do powiedzenia i zmiana lidera w grupie jest jak najbardziej prawdopodobna .​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom