>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [24.10.2018] - środa

Status
Zamknięty.
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Co do ostatniego typu, Atletico bije mało rogali ???? wydaje mi się że lepszym typem jest over 10.5 rogala w Barca - Inter, oczywiście nie mam nic co do Twojego typu ???? . Inter nabija sporo różnych Barca też coś napewno odrzuci od siebie.
Serio mało ?
Atletico w tym sezonie lidze zdobywał odpowiednio : 8,14,4,6,10,8,5,6 i 7 rzutów rożnych a w lidze mistrzów 6 i 6 rzutów rożnych
Jak dla mnie dużo ale może to pojecie względne
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
W obu drużynach PSG i Napoli są słabe ogniwa w postaci bocznych obrońców, co przy takich wirtuozach gry jak Mbappe,Neymar, Di Maria, Insigne,Cajellon powinno skutkować sporą liczbą rożnych.
Przychylam się do opinii, że PSG u siebie to bierze, może nie za łatwo ale 3 punkty powinny pozostać w Paryżu. Napoli robiło co mogło w Udinese by jak najmniej się zmęczyć i tam druga połowa była właściwie na chodzonego, aby dopilnować wyniku. Było też klika zmian, bo taki Mario Rui i Insigne w ogóle nie grali a Hamsik wszedł dopiero na ostatni kwadrans. Chociaż co do tego ostatniego to nie warto przykładać większej uwagi bo to jest na tą chwilę cień zawodnika z przed ostatnich miesięcy. Zieliński też na niższych obrotach co powoduje, że w środku pola ogarnia i zasuwa za trzech Alan. Napoli do tej pory miało miało dwa ważne mecze w sezonie. Z Juventusem w Turynie porażka i wygrana w pełni zasłużona z Liverpoolem u siebie, gdzie Liverpool zagrał fatalne spotkanie. W Turynie jak zwykle była zauważalna sytuacja jak słaby jest w defensywnej grze czy to Hysaj czy Mario Rui, tutaj będzie &quot;dwóch takich Ronaldo&quot; co wtedy w Turynie + El Matador Cavani. Chciałbym dobrego wyniku Napoli, ale nie widzę tego. Raczej dobre spotkanie, ale przegrane coś jak 2x z Realem po 1-3 w papę. Obrona Paryża specjalnie mnie nie przekonuje jeśli chodzi o same nazwiska co powoduje, że zakładam co najmniej tą jedną bramkę gości.
over 9,5 rożnego 1,58 + PSG/+2,5 1,91 + Liverpool 1,06 (warunek 3 meczów i jest bez podatku) @3,20fortuna
over 10,5 rożnego 1,96 + PSG/BTS 2,56 + Liverpool 1,06 @5,33fortuna
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
CLUB BRUGGE - AS MONACO

Goście w beznadziejnej formie, ostatni mecz wygrali w sierpniu [!], notabene była to pierwsza kolejka Ligue 1 i ich jedyne zwycięstwo w Sezonie 18/19 w meczu o punkty, no dramat.
Zmiana trenera na razie też nie przyniosła poprawy, w debiucie Henry przegrał na wyjeździe ze Strasburgiem 1-2. Nie wygląda to najlepiej, tym bardziej, że lista kontuzji baaaaaaaaaaaaardzo długa. Forma Belgów też ostatnio się obniżyła, z ostatnich 6 meczów wygrali tylko 2, obie drużyny jak na razie 0 punktów w grupie, będą walczyć o prawo do gry w Lidze Europy.
Mimo na papierze naprawdę źle wyglądającej sytuacji gości z księstwa, myślę, iż nie przegrają tego meczu.
Tak zwany efekt nowego trenera musi w końcu wypalić (tym bardziej, iż trenerem tym jest Henry). Bardzo często drużyny pogrążone nawet w wielkim kryzysie, po zmianie szkoleniowca wstają z kolan, chociaż na chwilę.
Nie sądzę, by Francuz przegrał swoje 2 inauguracyjne mecze.
X2 unibet 1,83
FC BARCELONA - INTER MEDIOLAN

Dużo osób w tym meczu upatruje niespodziankę i są powody by tak myśleć - fatalna obrona Barcelony, brak Messiego, dobra forma Interu.
Ja jednak zagram inaczej, mimo solidnej gry Interu, z całym szacunkiem, nie sądzę, by byli w stanie urwać punkty na Camp Nou, nawet gdy gospodarze grają bez swojej największej gwiazdy.
Sądzę, iż passa zwycięstw Interu zostanie dzisiaj przerwana, Włosi będą mieli więcej szans na Giuseppe Meazza.
1 unibet 1,55
AKO - 2,84

Pozdrawiam ????
nigdy nie rozumiem takich typów i nie chodzi mi o ich względną dobroć czy nie, bo możesz sobie hattrick Milika na dziś upatrywać i nic mi do tego, ale o ich merytorykę, mógłbyś napisać no nie wiem że np. nowi zawodnicy będą chcieli błysnąć na czas kontuzji Messiego czy że Barcelona u siebie nie przegrywa i na swoim terenie czują się bardzo pewnie czy że zwycięstwo praktycznie zapewni im awans do kolejnej rundy biorąc pod uwagę obecne 0 punktów PSV i Tottenhamu, ale ty obierasz merytoryke że Inter gra ostatnio bardzo dobrze, obrona Barcelony jest fatalna, nie ma największej gwiazdy Messiego, dlatego postawie na Barcelone, gdzie tu sens? Jak dzielisz się typami to wydaje mi się że powinieneś podawać ich dobre strony i do nich zachęcać, a nie je obrzydzać i sprawiać że wydają się totalnie losowe
 
D 64

domin195

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Inter Mediolan
Typ: Inter over 1,5
Kurs: 3,04
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Obrona Barcy nie przypomina monolitu, jaki stanowiła w poprzednim sezonie. Tylko 4 czyste konta w 12 meczach nie są na pewno powodem do dumy dla zespołu tej klasy. Od miesiąca z powodu kontuzji nie gra najlepszy środkowy obrońca Blaugrany, czyli Umtiti, a z kolei Pique popełnia dużo błędów, za dużo, jak na zawodnika na tym poziomie i gdyby nie świetna forma golkipera, mogłoby być jeszcze gorzej.
Z drugiej strony mamy Inter. Zespół prezentujący się w tym sezonie bardzo dobrze. Tak jak Blaugrana mają komplet punktów w Lidze Mistrzów. Tylko w 3 meczach w tym sezonie nie strzelali żadnej bramki, a w 7 z 11 spotkań pokonywali bramkarza rywali co najmniej 2 razy.
Skoro Barca traciła w tym sezonie co najmniej 2 bramki z takimi drużynami jak: Huesca, Girona, czy Leganes, to i Inter ma duże szanse tego dokonać, dlatego uważam, że kurs 3,04 na to zdarzenie to value i jest warty zagrania. Powodzenia!
 
lukasz-ck 54

lukasz-ck

Użytkownik
PSV-Inter
Ciekawy pojedynek zapowiada się w Eindhoven.Jak kolega wyżej juz napisał sędzią spotkania jest Slavko Vinčić ktory nie szczędzi kartek.Ciezko jest stwierdzić wynik tego spotkania z racji tego że obie drużyny muszą wygrać jezeli myślą o wyjściu z grupy.Moja propozycja to +1,5 żółtych kartek Tottenhamu po kursie @1,84 w fortunie.Wiadomo jak na Wyspach się gra w piłkę i nie szczędzi się agresywności także walki w tym meczu powinniśmy się spodziewać.Warto też dodać do tego typu BTS za @1,58 gdzie obie drużyny będą robić wszystko żeby zdobyć 3 punkty i czuje ze Kane dzisiaj trafi do bramki(@1.85).Spodziewam się walki,kartek i BTS.Dzisiaj tak naprawde wszystkie mecze wyrównane no moze procz Liverpoolu chociaz kto wie.Powodzenia.
Luźne typy bez rozpisanej analizy:
Club Brugge-Monako BTS @1.63
Barcelona-Inter +3,5 rzutów roznych Inter @1.58
Borussia-Atletico under 2,5 goli @1.76
Liverpool-Belgrad +7,5 rzutów różnych Liverpool @1.58 + Belgrad +1,5 żółtych kartek @1,40
Lok.Moskwa-Porto 1 połowa remis @2.01
PSG-Napoli under 3,5 goli @1.76
Kursy z Fortuny ;-)
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool w tym sezonie nie zachwyca, ale jest skuteczny do bólu. Ligowa kampania póki co bez porażki i lider razem z City. Jak do tej pory Liverpoolczycy ewidentnie poprawili swoją grę obronną przy mniejszej skuteczności w ataku. Nie mniej jednak nadal stwarzają wielką ilość sytuacji. W meczu z Huddersfield przełamał się Salah, który poza dość ładną bramką mógł popisać się dubletem jednak zabrakło trochę szczęścia przy jednej z sytuacji. The Reds najlepiej grają w tym sezonie w pierwszych połowach co pokazuje statystyka, że na 7 wygranych w tym sezonie aż 7 razy schodzili do przerwy prowadząc. Wspominałem o tym przed meczem z City i piszę również dzisiaj. Ktoś kto oglądał w tym sezonie choć jedno spotkanie The Reds (pomijając katastrofalne spotkanie z Napoli) widział jak od początku &quot;siadają&quot; oni na swoich rywali i próbują po każdej akcji odebrać piłkę na połowie rywala. Świetnie było to chociażby widać pod czas hitu z City, gdzie piłkarze Pepa mieli problem z wyprowadzeniem piłki. Udało im się jednak przetrzymać napór ekipy z miasta Beatelsów i zacząć grać swoją piłkę. Nie można jednak porównywać Crveny do City, bo to przynajmniej 2 klasy gorsza drużyna. Świetnie pokazało to PSG, które do przerwy prowadziło z Chorwatami aż 4-0. Dzisiaj spodziewam się podobnego obrotu sprawy i prowadzenie LFC 2 bramkami do przerwy to moim zdaniem obowiązek. Do tego idę w brak bramki gości, a minimum 3 LFC. Kursik fenomenalny, bo gospodarze powinni postrzelać jeżeli szybko napoczną rywala, a Crvena raczej nie przebije się przez generała Van Dijka i świetnego Allisona. Przypomnę, że Allison na Anfield puścił zaledwie 2 gole w spotkaniu z PSG.
LFC (-1.5AH do przerwy) - 2.25/unibet
LFC (-2AH do przerwy) - 3.9/unibet
Powyżej 2.5 gola i obie NIE strzelą (Liverpool-Cvenda) - 2.07/milenium
O LFC parę słów wyżej. Do tego dorzucam brak porażki Tottenhamu. Ekipa Pocha mimo wielu kontuzji w Premier League jest w czołówce i ma zaledwie 2 pkt straty do lidera. W Lidze Mistrzów sprawa wygląda jednak tragicznie. 0 punktów po 2 kolejkach i uciekająca Barcelona wraz z Interem. Gra Kogutów w tych dwóch spotkaniach wyglądała jednak dużo lepiej niż wyniki. W Mediolanie byli lepsi, ale stracili dwie bramki w końcówce. W pojedynku z Barceloną zaś poszli na konkretną wymianę ciosów jednak zabrakło jakości przez braki kadrowe. Dziś wraca praktycznie cały zespół razem z kapitanem Llorisem między słupkami, który pokazał swoją jakość chociażby wybraniając 3 punkty w derbowym spotkaniu z West Hamem. PSV to jeden z hegemonów ligi holenderskiej, która jednak nie jest na tak wysokim poziomie jak kiedyś. Brak wygranej Kogutów powoduję, że tak naprawdę tracą oni szansę na kolejną rundę ligi mistrzów. PSG poza porażką z The Reds tłucze wszystkich i myślę, że dziś powinno to samo zrobić z ekipą Napoli. Pełna kadra, wysoka dyspozycja ofensywnego trio oraz mózg drużyny czyli Veratti. Brak włoskiego pomocnika był widoczny w spotkaniu z Liverpoolem, bo Francuzi wyglądają na tle Hendersona czy Milnera wyglądali jak trampkarze. Do tego dokładam over 1.5 gola w tym spotkaniu, bo to powinna być strzelanina bez problemu wygrana przez mistrza Francji.
Powyżej 2.5 gola i obie NIE strzelą (Liverpool-Cvenda) x PSG i powyżej 1.5 gola x Tottenham lub remis
AKO: 4.43/milenium
Value w kursie na Tottenham, a wszystko opisane wyżej.
Tottenham - 2.07/unibet
Stawka: 150zł
Poza dwoma spotkaniami opisanymi wyżej dorzucam jeszcze wygraną Barcy. Dzisiejsze spotkanie pokażę czy ta ekipa może funkcjonować bez Messiego. W zeszłym sezonie nie postawiłbym na to zdarzenie nawet złotówki jednak przyjście i wkomponowanie Coutinho w tą ekipę powoduje, że w jakimś stopniu może on zastąpić argentyńskiego magika. Niżej dorzucam bramkę Brazylijczyka, bo to powinien być jego mecz. Reszta drużyny Barcelony poza słabym środkiem obrony jest na dużo wyższym poziomie niż ekipy z Mediolanu. Do tego będzie brakować lidera środka pola czyli Naingollana.
Tottenham x Barcelona x PSG x LFC (-1AH do przerwy)
AKO: 7.56/unibet
Tasiemka na strzelców żeby wykorzystać HH w fortunie.
Kane x Reus x Mbappe x Firmino x Coutinho
AKO: 53.87/fortuna
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Galatasaray - Schalke
A ja dzisiaj sobie upatrzylem mało medialny mecz, ale moim zdaniem warto zaryzykować na gospodarzy w starciu Galatasaray - Schalke.
Oglądałem ich spotkania ligi mistrzów w tym sezonie i Galata zdecydowanie lepsze wrażenie na mnie zrobiła mimo porażki na wyjeździe w Porto.
Schalke jest słabe. Ostatnio porażka kolejna u siebie z Brema. Wcześniej co prawda wygrana na wyjeździe z Lokomotivem, ale kompletnie nic nie grali i nie wiem jakim cudem wygrał tamte spotkanie, gdzie w pewnych momentach Moskwa, która jest mega przeciętnym zespołem dusiła i spychała Schalke do defensywy. Galatasaray uwielbia grać u siebie, gdzie jest mega atmosfera na trybunach zawsze. Kibice są prawdziwym 12 zawodnikiem. I to było widać w ich pierwszym grupowym spotkaniu, gdzie nie dali najmniejszych szans ekipie Krychowiaka. Potem mieli porażkę w Porto, ale źle nie grali. Mają pomysł ma grę, fajny pressing. Mimo, że Galata pochodzi ze słabszej ligi to uważam, że fajnie się prezentują jeśli chodzi o gre w tej edycji i stawiam ich piłkę wyżej niż Schalke. W takich spotkaniach różnie może być, ale ja widzę tutaj zwycięstwo gospodarzy.
Galatasaray @2.71 ⛔
Betclick
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona - Inter
Typ: x2
Kurs: 2.44
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wczorajszy wieczór z Ligą Mistrzów udany dzięki Juventusowi, który piłkarsko był o przynajmniej klasę lepszy od United. Dziś znów zaufam włoskiemu zespołowi, choć tym razem zadanie dużo trudniejsze. Inter na Camp Nou nie przyjeżdża jednak całkiem bez szans, bo od wyszarpania wygranej z Tottenhamem na inaugurację Ligi Mistrzów przyjezdni są w naprawdę dobrej formie, a trwa to już w końcu ponad miesiąc. Od tego czasu Inter wygrał siedem kolejnych spotkań, w tym w ostatni weekend bardzo prestiżowe derby Mediolanu. Za to Barcelona miała pewien kryzys i czekała na wygraną w lidze. W ostatni weekend liczyłem na urwanie punktów przez Sevillę, lecz to nie wyszło, duża w tym zasługa ter Stegena. Dodatkowym problemem Barcelony jest uraz Leo Messiego oraz problemy z zestawieniem linii defensywnej. Ta bez kapitalnego Niemca w bramce przynosiłaby o wiele większe problemy. Na Barcę w weekend czekają też Gran Derbi, więc o ile o odpuszczaniu nie ma mowy to na pewno jakaś koncentracja na meczu z Realem jest. Moim zdaniem Inter w tej formie stać na urwanie punktów, a kurs na x2 całkiem zachęcający. Jeśli ter Stegen znów nie będzie ratował Barcelony w momentami niemożliwych sytuacjach to nawet nie wykluczałbym wygranej gości. Gospodarze to no bet, a przyjezdni trochę value przy tej dyspozycji.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
PSV EINDHOVEN - TOTTENHAM
24.10.2018 g. 18:55

Ciekawe dwa zakłady znalazłem na to spotkanie, a dokładniej pogranie żółtych kartek oraz ilości fauli.
Sędzią spotkania jest Slavko Vinčić, Słoweniec w ostatnich meczach nie bał się wyciągać żółtych kartek, z tych ważniejszych meczy jakie sędziował w ostatnim czasie to spotkanie Słowaków z Czechami w Lidze Narodów, wówczas żółta kartka została pokazana 6 razy, ten arbiter również był głównym podczas meczu Manchester United - Valencia ( 7 żółtych kartek ). Pozostałe mecze też były obfite w ŻK ; 4/6/7/2/5+ CZ /4/6 + CZ. Plusem w moim zakładzie jest to, że liczą się wszystkie pokazane kartki ( również czerwone ).
Stawką dzisiejszego spotkania jest pozostanie w Lidze Mistrzów, oba zespoły mają dość skomplikowaną sytuację, ponieważ obie drużyny przegrały swoje mecze i okupują dolną część tabeli ( Barca ; Inter ; Tottenham ; PSV ), pamiętajmy również o Lidze Europy, aczkolwiek uważam, że jest za szybko by myśleć o LE, a nie awansie. Dziś będzie szybki mecz, z dużą ilością fauli, a co za tym idzie żółtych kartek.

Liczba kartek powyżej 4,5 @2.30 ✅✅✅
Liczba fauli powyżej 26.5 @1,85 ⛔⛔⛔ brakło dwóch fauli...
Unibet
Lokomotiv Moskwa - Porto
24.10.2018 g 21:00

Tu ciekawą rzecz zauważyłem, sędzią tego pojedynku będzie szkot Frank Connor. Dla tego Pana będą to pierwsze oficjalne zawody w roli.... sędziego głównego. Wcześniej Frank asystował na boku lub był sędzią technicznym. Uważam, że został wyrzucony na głęboką wodę lub jak kto woli, mecz z grubej rury. Wbrew pozorom nie będzie to łatwe spotkanie do sędziowania. Myślę, że jako &quot;nowy&quot; będzie tu zwracał uwagę na drobne przewinienia, ale również panował nad sytuacją na boisku i nie da sobie &quot;wejść na głowę&quot;. Sytuacja w tej grupie wygląda tak, że Lokomotiv ma jeszcze szanse na wyjście z grupy, ale muszą dać coś od siebie, a na pewno nie przegrać dzisiejszego meczu. Podobnie jak wyżej, wchodzę w kartki i faule, mimo że linie wysokie.

Liczba kartek powyżej 4.5 @1.84 ✅✅✅
Liczba fauli powyżej 27.5 @1.90 ✅✅✅


FC Barcelona - Inter
24.10.2018 g 21:00

Po stracie Messiego, Barca straciła wiele jakości w ofensywie i to nie ulega wątpliwości, jednak ja uważam, że u siebie powinni wygrać, może i z handicapem. Znalazłem jednak inny, również ciekawy typ z wysokim prawdopodobieństwem wejścia. Wiemy jak gra Barcelona, dwa podania do przodu, dwa do tyłu, zmuszają rywala do biegania. Szanują piłkę jak i swoje siły. Nie oszukujmy się, że Inter przyjeżdża do jaskini lwa bo jak inaczej nazwać stadion gdzie nikt nie wygrał w tym roku kalendarzowym, a nawet i dłużej ? Szukam tutaj swojej szansy w posiadaniu piłki, linia niska, więc warto spróbować.

Posiadanie piłki ( % ) drużyna gospodarzy - więcej niż 60.5% @ 1.80 ✅✅✅
Unibet

Edit ranczo: Sedzia meczu Lokomotiv - Porto jest Bobby Madden a Frank Connor jest jedynie assytentem
.

Edit 13:37
Dziękuję za zwrócenie uwagi, mój błąd. Sprawdziłem statystyki Maddena i tak średnio to wygląda, ale typ zostawiam ????

Edit ranczo: Luzno ;) Pobieram over 3.5 kartki po 1.88 w Betssonie w meczu Tottenhamu przekonales mnie :]
Ładnie powchodziło, szkoda tylko braku dwóch fauli...
Ogólnie co do dzisiejszych meczy :
BVB szanuję, Atletico to jednak Atletico, każdemu kojarzy się z solidną defensywą, a tu dziś dostali bagaż 4 bramek. Brawo Borussia
Barcelona bez Messiego straciła w jakości, jednak to nadal Barcelona, drużyna na wysokim poziomie. Suarez... dla mnie to nie jest zawodnik, dyskusje brak jakiegokolwiek wykończenia.
Liverpool gładko pokonał kopciuszka 4:0, czyżby Serbowie znów zawitali u bukmachera stawiając ? ????
PSG troszkę skomplikowało sobie sprawę awansu dzisiejszym remisem, czeka ich bardzo trudny wyjazd do Neapolu, atutem jest to, że grają z LFC u siebie. 3 punkty z CZB to raczej formalność.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dla tych, którym unibet też rozliczył jako przegrany zakład na liczbę celnych strzałów w meczu Liverpool - Crvena mam dowód, że było 12, a nie jak rozliczył buk 11. Oficjalny protokół pomeczowy (pdf): https://www.uefa.com/newsfiles/ucl/2019/2025098_fr.pdf
Liczbę 12 pokazali też w pomeczowej grafice. Ten pdf jest jedynym źródłem, na spokojnie zakład do reklamacji i nie mają prawa zignorować.
Dziwne. Na oficjalnej stronie w zakladce statistics jest 11 celnych strzalow zas w raporcie pomeczowym pdf wszedzie 12. Daj znac jak Ci to Unibet ostatecznie rozliczyl.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
ile w końcu strzałów było w Liverpoolu?
świeciło się 11 i był strzał złapany w ostatnich sekundach :/
możliwe, ale w podsumowaniu na stronie jest 11 co mnie dziwi, bet rozliczył na minus już
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2019/matches/round=2000980/match=2025098/index.html?iv=true
Dziwne. Na oficjalnej stronie w zakladce statistics jest 11 celnych strzalow zas w raporcie pomeczowym pdf wszedzie 12. Daj znac jak Ci to Unibet ostatecznie rozliczyl.
Oczywiście, dam znać. I liczę, że znajdą się też inni, którzy do nich napiszą. Pal licho mój hajs, bo to tylko kilka stówek, ale nie możemy jako gracze takich rzeczy odpuszczać, bo za chwilę będą z nami robić, co chcą i uznaniowo rozliczać typy jak leci.
Podejrzewam, że kwestia tych 11 strzałów na grafice www to efekt tego, że ten ostatni celny Liverpoolu padł w 93&#39;, a nawet już w 94&#39;, po upływie doliczonego +3, jednak na pewno kilka sekund przed końcowym gwizdkiem arbitra. Powinni na grafice jutro zmienić na 12. W pdf-ach się nie grzebie. Po to one są.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Oczywiście, dam znać. I liczę, że znajdą się też inni, którzy do nich napiszą. Pal licho mój hajs, bo to tylko kilka stówek, ale nie możemy jako gracze takich rzeczy odpuszczać, bo za chwilę będą z nami robić, co chcą i uznaniowo rozliczać typy jak leci.
Podejrzewam, że kwestia tych 11 strzałów na grafice www to efekt tego, że ten ostatni celny Liverpoolu padł w 93&#39;, a nawet już w 94&#39;, po upływie doliczonego +3, jednak na pewno kilka sekund przed końcowym gwizdkiem arbitra. Powinni na grafice jutro zmienić na 12. W pdf-ach się nie grzebie. Po to one są.
zaden buk nie pozwoli sobie na zle rozliczenie zakladu jesli masz oficjalny wynik i go reklamujesz w danej firmie
Jest zbyt duzo organizacji zajmujacy sie m.in takimi sprawami i zaden w miare ceniacy sie buk nie pozwoli sobie na takie zagrania.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Jestem pozytywnie zaskoczony. Cała korespondencja z działem sportowym Unibet, aż do zmiany rozliczenia zakładu, trwała może pół godziny. Pomimo tego, że mój angielski nie jest na wysokim poziomie, pełna kultura i chęć współpracy (a nie dyktatu z pozycji silniejszego - z czym spotkałem się już w trzech firmach polskich). I na koniec jeszcze przeprosili za błędne rozstrzygnięcie ????✅
W pewnej firmie z licencją Ministra Finansów mnie nie przeprosili, za to zlimitowali do 100 zł dziennie. #TakaRóżnica
Witaj XXX,
Chcielibyśmy poinformować, że nastąpiła zmiana salda na Twoim koncie ze względu na ponowne rozstrzygnięcie jednego lub większej liczby zakładów. Zakład (lub zakłady) nie został początkowo prawidłowo rozstrzygnięty, zatem wynikająca wypłata została odpowiednio zmieniona.
Więcej szczegółów danego zakładu znajdziesz w historii zakładów.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Prosimy o kontakt w wypadku dalszych pytań o ponowne rozstrzyganie zakładów.
Z poważaniem,
Zespół Unibet
 
M 0

matkat

Użytkownik
Dla tych, którym unibet też rozliczył jako przegrany zakład na liczbę celnych strzałów w meczu Liverpool - Crvena mam dowód, że było 12, a nie jak rozliczył buk 11. Oficjalny protokół pomeczowy (pdf): https://www.uefa.com/newsfiles/ucl/2019/2025098_fr.pdf
Liczbę 12 pokazali też w pomeczowej grafice. Ten pdf jest jedynym źródłem, na spokojnie zakład do reklamacji i nie mają prawa zignorować.
Dziwne bo u mnie początkowy przegrany zakład na ponad 11,5 strzałów poprawili na wygrany a w statystykach i protokole dalej widnieje 11. Pewnie znowu zweryfikują na przegrany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom