>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Premier League [22-23 sierpień]

Status
Zamknięty.
justt 212

justt

Użytkownik
Everton - Man City / 2 @1,72 bet365

W ekipie The Toffees zabraknie paru graczy. Najważniejszym osłabieniem będzie brak Leightona Bainesa. Prócz niego nie zobaczymy Hibberta, Gibsona i Pienaara. W ekipie City zabraknie tylko Zabalety. Everton to ekipa
Chciałbym tylko zaznaczyć, że ani Hibbert ani Gibson ani Pienaar nie są zawodnikami pierwszego składu. Nawet jak by byli zdrowi naprawdę wątpie, że zagraliby chociaż kilka minut w spotkaniu, więc osłabienia są nad wyraz interpretowane. Jedynym osłabieniem jest brak Bainesa. Reszta zdrowa. Manchestorowi zawsze grało się ciężko na Goodison Park, kurs 1.7 według mnie nie warty ryzyka. Niemniej jednak nie mam zamiaru podważać oczywiście Twojego typu.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Chciałbym tylko zaznaczyć, że ani Hibbert ani Gibson ani Pienaar nie są zawodnikami pierwszego składu. Nawet jak by byli zdrowi naprawdę wątpie, że zagraliby chociaż kilka minut w spotkaniu, więc osłabienia są nad wyraz interpretowane. Jedynym osłabieniem jest brak Bainesa. Reszta zdrowa. Manchestorowi zawsze grało się ciężko na Goodison Park, kurs 1.7 według mnie nie warty ryzyka. Niemniej jednak nie mam zamiaru podważać oczywiście Twojego typu.
Owszem, te osłabienia są mierne, ale nie napisałem, że są z pierwszego składu, tylko, że ich nie zobaczymy. No ale brak Bainesa to już jest problem, bo to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy gracz Evertonu; wiadomo, nie ma ludzi nie do zastąpienia - pytanie tylko z jakim skutkiem ;) Fakt, kurs nie rozpieszcza ale wydaje mi się, że Obywatele powinni sobie poradzić, a kursy są takie ze względu na ich mecze, przeciwników i wyniki - wyższego w sumie być nie mogło. Jak będzie, zobaczymy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pozostałe typy na dziś:
???? Federer R. +1,5 gema ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
⚽ Ajax ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
⚽ Piast Gliwice +1.25 AH ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅

⚽ Everton - Manchester City
Manchester City -0.25 AH ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
Kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć tego hurraoptymizmu w stronę Chelsea. Jeszcze kilka dni temu kursy były mniej więcej po równo, teraz sytuacja wygląda tak, że na &quot;The Blues&quot; spadły, a na &quot;Obywateli&quot; wzrosły.
Tylko różnica pomiędzy klubami jest taka, że Chelsea zaliczyła falstart przegrywając z Arsenalem Tarczę Wspólnoty, zaliczyli na własnym obiekcie tylko remis 2:2 z &quot;Łabędziami&quot;, a City na własnym obiekcie pokazało im dobitnie jaką podopieczni Mourinho mają formę - 3:0 w plecy.
City jak już pisałem, świetnie rozpoczęli sezon, dwa zwycięstwa po trzy zero. Nie stracili bramki, są skuteczni w ataku, widać, że świetnie przepracowali okres przygotowawczy i są na razie głównym kandydatem do końcowego zwycięstwa, choć wiadomo, że liga dopiero co wystartowała.
Uważam po prostu, że City tego meczu nie przegra i tak szczerze z ręką na sercu wierzę w to, że kolejny raz pokażą swoją dominację, bo czym jest Everton? Klub średni, gdzie coś tam przebąkiwało się nie raz o jakiejś domniemanej walce o Top 3 - chyba tylko najwięksi optymiści i fanatycy tego klubu mogli w to uwierzyć.
Southampton może być rozczarowaniem tego sezonu po tak świetnym początku jak rok temu w sezonie 2014/2015. Everton ich pokonał 0:3, młody Lukaku popisał się dwie bramkami, ale kolejkę wcześniej ten sam Everton zremisował u siebie 2:2 z beniaminkiem ligi Watford. Dzisiaj przyjdzie zmierzyć im się z kandydatem na mistrza.
Wynik: 0:2
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mnie kusi w meczu Everton-City pogranie na kartkę dla Stonesa po kursie 6.50. Dodatkowo ciekawie prezentuje się bet na wychowanka United- Cleverleya. W środku pola będzie musiał walczyc z Fernandinho i Yaya Toure. Arbitrem będzie Taylor. W tym sezonie gwizdał już 3 razy - mecz o Tarczę, gdzie pokazał 2 kartki. Potyczki ligowe pomiędzy Stoke a Liverpoolem 6 kartek i mecz Młotów z Lisami, 4 żółte i czerwona. Stones nie łapie wielu kartek ale należy pamiętać,że to młody gracz a kręcić go będzie miał kto ;) Jednak nad nim się zastanowię bo przeciwko City w tym sezonie nie złapał żaden ŚO kartki za to łapali boczni ;) W meczu Chelsea też powinno być na ostro. Sędzia też sprzyja takim rozkminą bo będzie gwizdał Clattenburg. Szukać będzie głównie w ekipie gospodarzy - na teraz mam w głowie Brunta, który został przesunięty na lewą obronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
Chelsea może i zaliczyła słaby początek, ale jak się bliżej temu słabemu początkowi przyjrzymy to mamy:
- Remis 2:2 ze Swansea, który wydarzył się głównie przez jedno jedyne zdarzenie (czerwona Courtisa i rzut karny). Trudno więc tu mówić o katastrofie, po prostu wydarzyło się i tyle.
- Porażka z City 3:0 - rozmiar porażki spory, ale chyba zgodzimy się że City to główny kandydat do wygrania ligi, to chyba nie jest więc czymś sensacyjnym przegrać z nimi na wyjeździe.
Krótko mówiąc - mówienie o słabej Chelsea jest moim zdaniem przedwczesne (nie mówię, że są w jakiejś super formie czy coś). Dla mnie The Blues nadal są jednym z głównych kandydatów do wygrania ligi i z WBA powinni sobie poradzić bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Wielokrotny (3 Zakłady)
Piłka nożna - Anglia Premiership
Manchester Utd - Newcastle ✅
Wynik meczu: Remis (Kurs: 4.5)
Piłka nożna - Anglia Premiership
West Bromwich - Chelsea
Wynik meczu: Chelsea (Kurs: 1.58)
Piłka nożna - Anglia Premiership
Everton - Manchester City
Wynik meczu: Remis (Kurs: 3.8)
Stawka: 2,00 zł Kurs: 27,02 Możliwa wygrana: 54,04 zł

Witam pozno wrzucam moje AKO ze wczoraj Manu z Newcastle jak myslalem remis to max,

Co do dzisiejszych spotkan City rok temu pokazywalo dokladnie to samo z topowymi ekipami potrafilo lekko wygrac natomiast z przyslowiowymi ogorkami ( ktorych oczywiscie nie ma w BPL) przegrywalo badz remisowalo dlatego tez ide po lepszym kursie na remis, Everton przekonal mnie w meczu z Southampton ze jest w stanie nie przegrac tego meczu.

A co do Chelsea....albo teraz albo nigdy, koniecznie musza odpalic a z WBA nie powinno byc wiekszego klopotu szkoda tylko ze taki kurs zanizony no ale ide w to.
Pozderko dla fanow BPL
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
West Bromwich - Chelsea
typ: 1
kurs: 6.72
Bet365
Widzę że bukmacherzy robią to samo co z Borussią w poprzednim sezonie, mimo że grała piach to z kim by nie grali kursy były około 1.5. Teraz to samo z Chelsea, 1.6 z West Bromwich na wyjeździe? Ciekawe kto niby pociągnie grę? Afera z panią doktor i ta tragiczna forma, ciekawe co jeszcze wyjdzie na dniach. Jednak po tym co ostatnio pokazała defensywa Chelsea jestem przekonany że Berahino będzie miał dużo zabawy z obrońcami Chelsea, Aguero to zrozumiem że zeszmacił defensywę Chelsea ale Montero ze Swansea? Ja na pewno nie idę w przełamanie Chelsea, ja idę w dobicie leżącego, Mourinho transferem Pedro czy tego młodziana z Augsburga nic tu nie zdziała, przecież ten geniusz ma Zoume i miał Salaha, i jak by dał im szansę pograć to mogłoby być inaczej. Jednak on musiał znowu kogoś kupić kto mu się szybko znudzi i po ledwie kilku miesiącach okaże się niewypałem. Gospodarze jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie, więc głód jest szczególnie wielki, a że grają z drużyną którą ostatnimi czasu nie wie jak się gra w piłkę to aż grzech nie spróbować.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Jedyną rzeczą, która poddaje ten typ w wątpliwość jest fakt, że West Brom odstawił straszną kaszanę w meczu z Watfordem i cudem niemal jest, że uciułali punkt, bo powinni przegrać i to sromotnie. No, ale z drugiej strony grali ten mecz na wyjeździe, u siebie powinno być lepiej. Biorąc pod uwagę co się wczoraj działo z Schalke czy Bayernem, widać tutaj to słynne &quot;value&quot;. W Unibecie to zdarzenie jest po kursie 7. Warto też zagrać West Brom DNB @5,40 i West Brom +0,75 @2,23.
PS. oczywiście to nie tak, że cokolwiek z powyższych gram &quot;grubo&quot; - równie dobrze może być tak, że Chelsea wygra 4:0 ;) Ale chyba lepiej w razie czego wygrać coś fajnego za drobne niż wtopić dużą kwotę grając na Chelsea po ryzykownym ~1,6.
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
West Bromwich - Chelsea
typ: 1
kurs: 6.72
Bet365
Widzę że bukmacherzy robią to samo co z Borussią w poprzednim sezonie, mimo że grała piach to z kim by nie grali kursy były około 1.5. Teraz to samo z Chelsea, 1.6 z West Bromwich na wyjeździe? Ciekawe kto niby pociągnie grę? Afera z panią doktor i ta tragiczna forma, ciekawe co jeszcze wyjdzie na dniach. Jednak po tym co ostatnio pokazała defensywa Chelsea jestem przekonany że Berahino będzie miał dużo zabawy z obrońcami Chelsea, Aguero to zrozumiem że zeszmacił defensywę Chelsea ale Montero ze Swansea? Ja na pewno nie idę w przełamanie Chelsea, ja idę w dobicie leżącego, Mourinho transferem Pedro czy tego młodziana z Augsburga nic tu nie zdziała, przecież ten geniusz ma Zoume i miał Salaha, i jak by dał im szansę pograć to mogłoby być inaczej. Jednak on musiał znowu kogoś kupić kto mu się szybko znudzi i po ledwie kilku miesiącach okaże się niewypałem. Gospodarze jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie, więc głód jest szczególnie wielki, a że grają z drużyną którą ostatnimi czasu nie wie jak się gra w piłkę to aż grzech nie spróbować.
Typu absolutnie nie neguje, ale co do analizy mam sporo zastrzezen. Smieszy mnie ta opinia wsrod wielu kibicow, ze Chelsea sie nie bedzie w ogole juz liczyc w tym sezonie, a kursy powinny byc na nich duzo wyzsze. Dotychczasowa slaba forma Chelsea wynika z tego, ze w tym sezonie w eksperymentalny sposob przepracowali okres przygotowawczy, poniewaz rozpoczeli je bardzo pozno, zagrali jedynie 3 spotkania sparingowe i obecnie sa z forma gdzies pod koniec lipca. Wszyscy jak jeden sa obecnie w slabej formie, a najlepiej widac to na Hazardzie, ktory nie wyglada bardzo slabo, a przeciez raczej nie zapomnial jak sie gra w pilke. Z meczu na mecz Chelsea bedzie sie rozkrecac i kwestia czasu kiedy wskocza na najwyzszy poziom. Moze sie jeszcze okazac, ze taki sposob przygotowan spowoduje, ze w pozniejszym etapie sezonu The Blues niesamowicie odpala i nikt nie bedzie w stanie ich zatrzymac. Ktos moze powiedziec, ze wtedy moze byc juz za pozno, ale przeciez to, Chelsea nie wygrala jeszcze spotkania nie oznacza, ze beda teraz tracic punkty z kazdym. Trzeba sobie zdac sprawe, ze Swansea na Stamford Bridge zagralo swietnie, a glownym tego winowajca byl Ivanovic, ktory najprawdopodobniej juz dzis zostanie zastapiony Baba i ktory wtedy zagral chyba swoj najgroszy mecz w karierze, a co do City to przeciez nie jest to byle jaka druzyna i wlasciwie gdyby prawidlowa bramka Ramiresa zostala uznana, a pozniej Hazard wykorzysztalby 100% szanse to moze nie mowilibysmy dzisiaj o slabej dyspozycji Chelsea. 5 punktow w BPL na tym etapie sezonu to nic. Co do transferow to transfer Pedro to swietne posuniecie. Moim zdaniem bedzie to zawodnik, ktory bedzie czarowal w BPL. Byl wysmiewany w FCB,a jak byly klopoty to trener pierwszy siegal po Pedro. Katalonczyk gral tez w pierwszym skladzie pod wodza Guardioli kiedy to Barcelona osiagala najwieksze sukcesy. Pedro jest szybki, daje z siebie maxa, oddaje sie zespolowi, do tego jest bardzo lubiany poza boiskiem. Obroncy BPL beda mieli z nim bardzo sporo problemow i nie zdziwie sie jak przewyzszy Sancheza. Co do Salaha to moze sobie blyszczec w Serie A, ale w Chelsea nikt chyba za nim nie placze, bo on po prostu nie nadaje sie do tej ligi. Dostawal szanse i kopal sie po czole. Moze i West Brom bedzie bardzo zmotywowany na to spotkanie, ale nie widze w tej kolejce nikogo bardziej zmotywowanego do zwyciestwa niz ekipa The Blues. Moim zdaniem kursy jak najbardziej uzasadnione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
SzaloneLiczby trafił w sedno problemu. Jest dopiero druga kolejka, a niektórzy juz sądzą ze wszystkie karty zostały odkryte, a to nieprawda. Przykład wczorajszy mecz Sunderland - Swansea. NIby ten Sunderland taki słaby, przez połowe osób już został zdegradowany, a punkty tej mocarnej Swansea urwał. I takich przykłądów będzie dużo więcej, z kolejki na kolejke będą sie mnożyć i ludzie będą zmieniali swoje poglądy, zachowując sie jak chorągiewka na wietrze.

I dzisiaj Chelsea jedzie do West Brom. Chelsea z jednym punktem wiec juz sie wrózy katastrofe i tragiczna forme tego zespołu, jako jeden z argumentów podajac sprzeczke trenera z lekarką ;) Ale to, że Chelsea straciła punkty z mocnym sredniakiem ligi, grając prawie połowe czasu w osłabieniu to juz nikt sobie takimi rzeczami głowy nie zawraca, a taki mecz zdarza sie raz na jakis czas i czy moze on byc odzwierciedleniem formy druzyny? Zwłaszcza, że sporymi momentami grajac w osłabieniu Chelsea prowadziłą gre i miała swoje okazje do strzelenia zwycięskiej bramki. Potem Chelsea jedzie na wyjazd do druzyny, która od łądnych paru lat jest chyba najmocniejsza na swoim terenie. Wynik idzie w swiat, ale przegrac na Etihad w tej lidze to moze kazdy i to nie jest jakas wielka sensacja. Chelsea przegrywała 1-0 i sie otworzyła, mógl strzelic Hazard, ale nie trafił, potem poszył akcje City i sie robiło 3-0. Chelsea nie ma zadnych znaczacych kontuzji, Ci co rok temu robili gre dalej tam są. Patrząc na takiego Hazard absolutnie nie widze, aby stracił zapał i wole walki po zdobyciu mistrzostwa. Ja bym tak szybko nie pokusił sie o stwierdzenie czy Chelsea jest słaba czy nie, ale kazdy gra za swoje i podejmuje własne decyzje.

Mecz City dla mnie moze połozyć wiele kuponów dzisiaj. Patrzac na szybko na ten mecz to widzimy cos takiego - lidera, kandydata na mistrza, który robi drogie transfery, który pokonał mistrza 3-0 i strzelił jak dotąd 6 bramek nie tracac żadnej. I ten lider jedzie do druzyny srodka tabeli z zeszłego sezonu, który juz u siebie w tym sezonie stracił punkty z byle beniaminkiem. tu nawet nie ma co gdybac tylko walic pieniadze na City... ALE!

Przypomina mi sie sytuacja sprzed dwóch lat, w mistrzowskim sezonie City, kiedy tez byli mega silni, w pierwszym meczu sezonu przejechali sie po Newcastle, w nastepnej kolejce pojechali do Cardiff i klops - 3:2 w pape. Rok temu City zaczeła od zwyciestwa 2-0 z Newcastle na wyjeździe, a póxniej bez najmniejszych problemów ograła wicemistrza z poprzedniego sezonu - Liverpool. No i przyjeżdża Stoke i typerzy zastanawiaja sie czy handi -1.5 starczy czy atakowac mocniej, a tu kolejny klops i 1-0 w plecy.

Teraz graja z Evertonem, prowadzonym przez swietnego szkoleniowca - Martineza, samo to, że ten martinez pokonał z byle Wigan City kiedy w finale FA Cup pokazuje, że on umie grac z najlepszymi. Ja nigdy nie zapomne jak jego wigan walczyło kilka sezonów z rzedu o utrzymanie i w ostatnich kolejkach bili wszystkich i to bez problemów, jak np kiedys z Arsenalem 2-1 na wyjeździe gdzie przez ostatnie 15 minut nie dosc ze Arsenal nie napierał tylko Wigan sobie spokojnie operowało piłką na połowie Kanonierów. Czy tutaj Everton jest aż tak skazany na pożarcie? Czy nie ma swoich atutow? Jak dla mnie ma i to wiele, jakby Everton miał porzadnego bramkarza to na 100% zagrałbym na nich dzisiaj, ale Howard juz od długiego czasu nie jest pewnym punktem druzyny, a zeszły sezon to juz była jego kompromitacja. On wybroni co powinien, ale tez nie wszystko i nie wyłapie niczego na plus czego się teoretycznie wyłapać nie powinno. Pamietając parady Begovicia z meczu z City jak strzlał mu Aguero w 1 połowie to jestem pewien, że zadnej z tych piłek Howard by nie wyjął.

Ja sie w tych meczach nie podejme typowania kogokolwiek, bo za wiele niewiadomych, Jednakże w meczu Everton-City widze zdecydowany BTS. City moc w przodzie i mają przeciwko sobie połowę bramkarza wiec jak tu sie nie wydarzy katastrofa to spokojnie gola strzelą. Każdy z najważniejszych piłkarzy ofensywnych narazie pokazuje, że jest w formie - mowa o Toure, Silvie i Aguero, bo to oni tutaj ciagnął ten zespół. Everton również ma moc w przodzie, Kone i Lukaku moga byc postrachem każdej defensywy ligi, ja Barkleya, który po wyleczniu kontuzji jakis czas temu w końcu moze bydowac solidna forme, świetne wrazenie robi w ofensywie Coleman, który popelnia głupie błedu w obronie, ale w ataku szarpie jak Andrzej Kmicic Szewdów ze swoimi tatarami ;) Dodając do tego juz aż 2 czyste konta City ( przydałoby sie przełamac ta serie) oraz fakt, że City gra na wyjazdach gdzie w kazdym sezonie maja duuuzo wieksze problemy niz na Ethad, to mi tu wychodzi swietne widowisko okraszone kilkoma bramkai z obu stron.

Do tego West Brom over 1.5 kartki. Tutaj nie bede kombinował. Drizyny Pulisa nie boja sie łamac nóg i grac agresywnie, Narazie bez bramki zdobytej z tylko jednym punktem. Trzeba tutal walczyc na całego, a w Chelsea przy okazji jest kogo łamać, bo powstrzymac Hazarda bez faulu to ciezka sprawa, oprócz tego dynamiczny Willian, Costa który szuka z kazdym zaczepki, a w West Bromie nikt sie go raczej nie przestraszy, sama Chelsea lubi na wyjazdach twarda gre i jak juz Clattenberg zacznie wyjmowac kartki to moze byc problem ze schowaniem ich do srodka.

Dzisiaj bez szaleństwa ze stwką, bo główny typ dopiero jutro (odsyłam do wątpu Arsenal-Liverpool), ale, aby sie dobrze ogladało to taki dubelek polecam:

West Brom over 1.5 kartki + EFC-City BTS ⛔

2.52 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
No i to jest dyskusja na poziomie, Stawiam na West Bromwich dlatego że Chelsea jest ostatnio w słabej formie ale oczywiście nie twierdzę że będzie tak cały sezon. Mam nadzieję że się rozkręcą, ale nie zapominajmy o Borussii z poprzedniego sezonu kiedy to co kolejkę wreszcie musieli zacząć wygrywać a tak się nie działo. Obecnie są dalecy od optymalnej formy, napiszę to samo co tydzień temu pisałem przed meczem z City. Tonego Pulisa naprawdę nie obchodzą problemy Chelsea, on ma swoje, gra u siebie i to że Mourinho musi wygrać to nie jest jego sprawa.
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Świetnie że tak się rozmowa rozwinęła bo naprawdę widzę że dyskusja na poziomie i argumenty nie głupie. Moim zdaniem każdy trochę racji ma. Chelsea słabo rozpoczęła ale to nie znaczy że można ich po dwóch kolejkach skreślić. Być może zagubią punkty dziś, może za tydzień znowu. To nie oznacza że na końcu nie będą cieszyć się z majstra. Mourinho może i nie przez wszystkich jest lubiany ale na tym co robi zna się jak mało kto i on może wymyślić coś co w pewnym momencie sezonu obróci sytuację o 180 stopni.
W każdym razie podzielam opinię Shakala i uważam że stawianie na Chelsea na dziś to ryzykowny pomysł, a kurs wrażenia nie robi. Może na granie live będzie lepszym pomysłem. Ja dorzucam swoją propozycję, która wydaje mi się dość ciekawa. Mecz prawdopodobnie będzie dość ostry bo Chelsea powinna być zmotywowana. Zatem :
WBA-Chelsea
over 4,5 kartki @ 2.35✅ Kartki 4, ale Terry czerwoną uratował;p BAH rozlicza to za dwie o czym dopiero teraz się dowiedziałem.
Mourinho wyraźnie ucieszyło to zwycięstwo. Czas na Everton - Man City.
Za drobne stawiam X po kursie 3.95 ????

Przepraszam za nieskładność ale piszę z telefonu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Premier League
West Brom - Chelsea
14:33
Chelsea powyżej 1,5 bramek @ 1,76 ✅ ✅ Po 30 minutach gry zaksięgowane. ✅ ✅
Chelsea win @ 1,60 B365
Chelsea bardzo klawo weszła w sezon, mając po dwóch meczach zaledwie punkt. Trzeba w końcu wyciągnąć konsekwencje i zacząć iść do przodu, bo mecze uciekają a rywale żeby ich gonić nie będą czekać na ich potknięcie. Dopiero trzecia kolejka przed nami, a mimo że dopiero sezon się zaczął nie wolno już sobie pozwalać na fuszerkę. Pierwszy mecz ze Swansea, zbyt chaotycznie w ofensywie o obronie nie wspominając. Z City mogli zagrać nie co lepiej, bo tam już mieli swoje sytuacje, na strzelenie bramki ale jednak City pokazali swoją moc na swoim terenie. Teraz wypad do West Bromu i czas najwyższy rozdawać karty w tym meczu i grać pierwsze skrzypce. Chelsea potrzebuję tego pewnego zwycięstwa i przede wszystkim kontroli w swoich meczach bo jak na razie jest marnie. Przyszedł Pedro z Barcelony, mam nadzieje że będzie grał w podstawowym, bo ten zawodnik może powojować a z pewnością z Hazardem na jednej linii będą się rozumieć. Niski, zwinny napastnik, momentami wysunięty pomocnik uwielbia przedzierać się bokami i centrować. Silna lewa noga potrafi też wiele zmartwień przysporzyć rywalom. Bardzo chciałbym go dzisiaj zobaczyć w podstawowym składzie. Nie miej jednak Chelsea, jako mistrzowie Anglii to nie wypada, w trzeciej kolejce wracać do domu z byle remisem. Bo remis to jak porażka, w moim mniemaniu. West Brom, to niby chłopcy nie do bicia, czasem mają przebłyski ale nie są regularni i ich gra jest bez polotu. Nie ma tam kogoś kto by regularnie wykańczał akcje i mógł prowadzić ekipę do zwycięstwa. Stawiam na minimum dwa gole dla Chelsea, dla odbudowania i pełnej determinacji, że wejście w sezon to był tylko wypadek przy pracy. A wiadomo że w Chelsea roi się zawodników od strzelani bramek. Ponadto The Blues jak mają nóż na gardle, to na prawdę potrafią wiele przysporzyć zmartwień rywalom. Idziemy w stronę bramek ;) dla Chelsea minimum 2 i zakład wchodzi.
Edit: Pedro gra od pierwszych minut ???? nie będę komentował wyżej co tam jest napisane, ale granie West Bromu to zabójstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Brunt kartka TAK
3.75
Unibet
Zawodnik ten łapie dużo kartek, Pulis obecnie przerobił go na obrońce... zapewne będzie się włączał w akcje ofensywne. Dziś przyjdzie mu grać przeciwko Willianowi i Ivanovicowi a także grającemu na 10 Hazardowie, bowiem jego miejsce na skrzydle zajął pozyskany z Barcelony - Pedro. Brunt w tamtym sezonie złapał 7 kartek, w tym powinno być podobnie a prawdopodobieństwo tego,że złapie dziś jest zwiększone poprzez potencjał przeciwnika i arbitra, tego spotkania.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Sezon zaczęty dość przeciętnie. Szkoda tych Łabędzi. Na osłodę pozostaje fakt, że przeważali cały mecz więc analiza miała sens.

Everton - Man City

Najciekawsze spotkanie trzeciej kolejki zaraz po poniedziałkowym szlagierze. Obie drużyny weszły w sezon co najmniej dobrze. City wręcz świetnie z racji dwóch wyników 0:3 w tym pokonaniu obecnego mistrza Anglii. Everton co prawda zaliczył remis z beniaminkiem jednak wyjazd na St Marys Stadium zapowiedział, że ten sezon będzie o wiele lepszy od poprzedniego. Przewiduję otwarte i ciekawe spotkanie. Zarówno jedni jak i drudzy preferują ofensywny futbol co często przenosi się na walkę w środku pola i kartki z racji fauli taktycznych. Zapowiadana jest ładna pogoda więc wątpię by warunki atmosferyczne wypaczyły przebieg spotkania.

Niewątpliwym faworytem jest ekipa The Citizens i to z ich strony spodziewam się inicjatywy. Nie znaczy to jednak, że Toffees będą chłopcami do bicia. A może City jest tak dobre i faktycznie będą upokorzeni niczym The Blues? Motywacyjnie na pewno tak do tego nie podejdą. Po poprzednim sezonie mają bardzo wiele do udowodnienia. Tak samo jak Yaya Toure. Silny jak tur, niesamowity technicznie i sprawiający wiele problemów Yaya Toure. Do tego dochodzi Silva, Aguero, Sterling - dużo &quot;kartkogennych&quot; dziadów. W związku z tym szukam kar po stronie Evertonu. Na pierwszą myśl przychodzą mi defensywni pomocnicy a wśród nich James McCarthy. Będzie miał on dziś ogrom roboty. Czy to ścierając się z atakiem pozycyjnym czy to zatrzymując kontry w mało newralgicznych miejscach boiska. Sędziujący Anthony Taylor kartkował go w połowie prowadzonych spotkań Evertonu, jeśli chodzi o zeszły sezon. Patrząc na ten, wspomniany arbiter zalicza średnią 4k/mecz, a sam McCarthy został już raz ukarany w poprzedniej kolejce za nadmierną ostrość. Kurs kusi więc próbuję.


J. McCarthy kartka @4 Unibet ⛔⛔⛔
Do poważnego rozważenia :
Fernandinhio @3.35 unibet✅✅✅ - ten Pan ma tak gorącą głowę, że kandydatem do kartki jest dla mnie zawsze i w każdym spotkaniu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom