>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 Kolejka Premier League 30-31.08.2014

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Everton (0) - Chelsea 3,05 marathonbet ⛔ 3:5 nie ogarniam tego meczu...
Wczoraj kursy chodziły w okolicach 2,80 dzisiaj 3,05 i to już chętnie pobiorę. W zeszłej kolejce ładnie został opisany mecz przeciwko Arsenalowi. Everton u siebie gra bardzo solidnie z czołowymi ekipami i mimo, że Chelsea gra solidniej od Arsenalu to i kurs to nagradza bo jest sporo wyższy aniżeli przeciwko Arsenalowi.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Masakra z tym United. Żałuję, że skusiłem się znowu na nich zagrać jak zobaczyłem skład przed meczem, a miałem już na nich nie stawiać, to znów się przejechałem.. Mecz żenada w ich wykonaniu. Ogólnie mam wrażenie, że w szatni rządzi Rooney, a Van Gaal nie ma nic do powiedzenia.. Po co ten Rooney grał do samego końca, a RVP opuścił boisko? Rooney nic nie pokazał, powinien sobie siąść na ławce w kolejnym spotkaniu - przecież to była żenada w jego wykonaniu. Do ataku Welbeck i RVP jak już Van Gaal musi grać tym ustawieniem 3-5-2.. Moim zdaniem United powinien zagrać teraz usatwieniem 4-3-3 po tym transferze Di Marii, wtedy skrzydła Di Maria + Valencia, środek ataku RVP, pomoc: Mata, Rooney, Fletcher (defensywny), a w obronie zagrać tak jak dzisiaj + Rojo jak pozwolą mu wreszcie pracować na Wyspach.
Ogólnie oceniam pracę Van Gaala za żenadę, zmienił Moyesa i wygląda to dalej tak jak wyglądało - United jest słaby i bezradny z takimi zespołami jak dzisiaj czy w tygodniu z Milton Keynes.
Nie ma sensu grać całkowicie w stronę United tak jak w tamtym sezonie - wielka niewiadoma.. Lepiej grać tak jak dużo osób w sezonie 13/14 na remis lub wygraną przeciwnika United, były fajne kursy i większość z tego wchodziło.
zważ na to, że Di Maria rozpierdziela na obu skrzydłach podczas gdy z pary Valencia Young to ten pierwszy jest gorszy. W pierwszej połowie miałem dylemat, który z nich powinien wypaść pierwszy ale w drugiej już nie miałem żadnych złudzeń. Valencia to zero kreatywności, techniki, mózgu. Cały mecz ten sam zwód i te same bite na pałę piłki w środek pola
 
kanon 18

kanon

Użytkownik
Ostatnie 3 mecze, trzeciej kolejki w PL zostaną rozegrane w niedziele. Niżej zamieszczę swoje przemyślenia i typy na te mecze.
vs
Aston Villa - Hull City​

The Villans podejmują na swoim stadionie drużynę z Hull. Gospodarze zaczęli sezon przyzwoicie pokonując Stoke 0:1 i remisując z Newcastle 0:0. Jednakże przegrali w Capital One Cup z niżej notowanym Leyton Orient. Czy odbije się to na formie w PL? Natomiast Hull przyjeżdża do Birmingham z dorobkiem 4 punktów, czyli takim samym jak gospodarze. Ostatnio goście wygrali w lidze europy 2:1 z Lokeren ale nie awansowali dalej bo przegrali 1 mecz 1:0. Czy odbije sie to na formie gości? Czy wygrana ale jednak brak awansu do prestiżowych rozgrywek podłamie przyjezdnych, tak samo jak jak gospodarzy, którzy odpadli z CAP? Przekonamy sie! Ostatnie pięć bezpośrednich meczy miedzy tymi drużynami to 4 porażki gości i jeden remis.
Typy:
AV win - 2.25 ✅
over 1.5 - 1.53
✅ (dobry kurs jak na over 1.5 , jak ktoś chce zaryzykować to kurs na over 2.5 - 2.70 ✅ )
BTS - TAK - 2.20 ✅

vs
Tottenham - Liverpool​

Hit 3 kolejki PL! Bardzo ciekawe zapowiadające się spotkanie. Koguty podejmują na własnym stadionie drużynę z Liverpoolu, która w ostatniej kolejce uległa 3-1 Manchesterowi City. Gra z Liverpoolu może się podobać dla oka ale ostatnio gracze z Liverpoolu są strasznie nieskuteczni ( z Southampton marnowali 100% okazje i na ich szczęście gracze z Southampton marnowali więcej setek). Natomiast gracze z Londynu mogą się pochwalić, jak na razie spora skutecznością (4 bramki z QPR , 5 bramki strzelonych z Limassol w dwumeczu w LE). Koguty posiadają komplet punktów po 2 kolejkach w PL z dorobkiem 5 bramek strzelonych i 0 straconych. Spotkanie będzie bardzo ciekawe, liczę na dużo bramek i emocjonujące widowisko. Statystyki nie są po stronie gospodarzy a nawet bardzo przemawiają za gośćmi, bo 2 ostatnie mecze to porażki Tottenhamu 4-0 i 5-0 ale kiedyś zła passa musi się skończyć.
Typy: (przeliczyłem sie z tym Tottenhamem...)
1X - 1.5 ⛔
BTS - 1.53 ⛔
over 3.5 - 2,62
⛔
vs
Leicester - Arsenal​

Beniaminek podejmuje jak na razie niepokonany w lidze Arsenal (mieli dużo szczęścia w końcówce z Evertonem i z Crystal Palace), który po ciężkim boju w LM z Besiktasem awansował do fazy grupowej tych owo rozgrywek. Kontuzjowany jest Żiru i na szpicu prawdopodobnie będzie grał Sanogo lub Campbell a nie jak ostatnio Alexis Sanchez, który ostatnio zdobył 1 gola w barwach Arsenalu. Gospodarze zremisowali z Evertonem 2:2, tak samo jak ostatnio Kanonierzy i przegrali mecz z Chelsea 2:0. Myślę ze kolejna drużyna z Londynu poradzi sobie z beniaminkiem i wywiezie cenne 3 punkty z trudnego terenu. Ostatnie 5 pojedynków miedzy tymi zespołami to 3 wygrane Arsenalu i 2 remisy.
Typy:
BTS - TAK - 1.72 ✅
Arsenal i powyżej 2.5 - 2.75
⛔ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Tottenham - Liverpool
TYP : BTS
1,53 Bet365

Dla mnie bet kolejki. Patrząc na ostatnie wyniki kogutów można uznać, że weszli w sezon najlepiej jak to możliwe. Strzelają bardzo dużo goli, grają ladną dla oka piłkę i przede wszystkim są skuteczni. Podoba mi się ta drużyna, bo może namieszać w TOP3 w tym sezonie w Anglii. Oglądałem mecz MC z Liv i niestety, ale Liverpool wyglądał bardzo przeciętnie. Po przegranej w Manchesterze gracze z Anfield powinni zagrać dużo lepszy mecz. Do tego dochodzi dzisiejsza strata punktów przez City. Jestem zdania, że Liverpool stać jutro na strzelenie conajmniej jednego gola. Powinni wyjść nakręceni na &quot; odrabianie &quot; strat do czołówki. O gola gospodarzy patrząc na ich formę jestem bardzo spokojny.
 
makaveli23 231K

makaveli23

Użytkownik
gol samobojczy Tottenham - Liverpool @ 7.00 STS
Jak ma byc duzo bramek to jest szansa zeby jakis obronca sam sobie wbił, wczoraj ten typ mi przeszedł kolo nosa w meczu Chelsea - Everton dzisiaj juz zagram. Goli samobojczych z udzialem obu druzyn jest w statystykach z poprzedniego sezonu chyba najwiecej, można sobie zobaczyć tutaj http://eplreview.com/statistics-owngoal.htm a i w tym sezonie Liverpool zdążył już miec mecz gdzie padł samobój. Jak dla mnie bardzo prawdopodobny typ.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
zważ na to, że Di Maria rozpierdziela na obu skrzydłach podczas gdy z pary Valencia Young to ten pierwszy jest gorszy. W pierwszej połowie miałem dylemat, który z nich powinien wypaść pierwszy ale w drugiej już nie miałem żadnych złudzeń. Valencia to zero kreatywności, techniki, mózgu. Cały mecz ten sam zwód i te same bite na pałę piłki w środek pola
Wszystko w obrońców obijał.. Może to http://www.transfery.info/69688,moutinho-w-united-razem-z-falcao jakoś wpłynie na grę ofensywną United.. Może wreszcie ten Rooney się obudzi i zacznie sobą coś prezentować..

Moim zdaniem to Rooney powinien opuścić Utd, a nie Javier Hernández.. Rooney bez formy w sumie już od dłuższego czasu. Dla mnie to co robi Van Gaal to kontynuacja pracy Moyesa. ???? Życzę im jak najlepiej chociaż nie jestem kibicem, ale z szacunku do historii klubu tego im właśnie życzę.

Blind - dość ważny zawodnik dla Van Gaala na MŚ, ale czy on się sprawdzi tutaj w PL? Moim zdaniem nie, zbyt wolny jest na tą ligę, gdzie większość goli pada z kontry.

Dla mnie Manchester powinien wrócić do gry na 4 obrońców, bo we 3 - tym bardziej co jak co, ale wolnych nie dadzą sobie radę.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą... Roo pierwszy do odstrzału, słania się po boisku. Do tego nie rozumiem polityki transferowej United w tym okienku, sezon temu bawili się jak dzieci we mgle z kwotami a teraz buhh Shaw 30mln i do pary Rojo i Blind?! Pytam po co? Rojo jeszcze niech będzie bo lewonożny stoper,ewentualnie alternatywa dla Luke ale ten Blind?! Jeszcze przy założeniu,ze Ajax sam mówił,że będzie on dostępny za niższą kwotę za sezon! Czy nie można było przez ten sezon wykorzystać Fellainiego? Dla mnie van Gaal zachowuje się jak dziecko,które ma złotą kartę od tatusia i z ochroniarzem pojechał na zakupy. Falcao? Owszem spoko ale jak słysze o tygodniówce 350 tys pokrywaną przez MU to ciśnie mi się tylko jedno na myśl... koleś musi robić to co robi Ibra w PSG!
Dziwne ruchy transferowe i nie potrafię wyobrazić sobie składu United... mam jedynie nadzieję,ze nie ucierpi na tym Januzaj, bo jak sprzedany zostanie Welbeck to cały trud Fergusona pójdzie sie chrzanic w 2 sezony
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dokładnie, zachowuje się jakby miał złotą kartę.. Chociaż w sumie to tak wygląda. Dla mnie trochę żenada.. Moyes zaczął robić z United średniaka, a teraz dla mnie to samo robi Van Gaal..


Ten obrazek (moim zdaniem) świetnie pokazuje ruchy transferowe United no i skład na ten sezon:




Powinni się ogarnąć właściciele klubu jak i Van Gaal.. Moim zdaniem w tym sezonie też nic nie ugrają tym bardziej grając dalej ustawieniem 3-5-2.. Sorry Van Gaal ale Holandia, a United to dwie różne drużyny i na tej samej zasadzie co na MŚ nie zbudujesz drużyny, która odniesie sukces (może się mylę, ale takie mam zdanie).

Ogólnie za dużo bezsensownych transferów Manchesteru w tym okienku..
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podstawa jest taka ze MS to turniej wiec moze wypalic 3-5-2 ale nie w lidze gdzie liczy sie stabilizacja. Dwa Welbeck odszedl bo nie godzil sie z lawka a przyszedl Falcao i kto ma nie grac? Roo, Robin. Okienko tragiczne ci co byli nadzieja odeszli. Szrot zostal. Welbeck bedzie wybawieniem Arsenalu bo do gry kombinacyjnej nadaje sie idealnie. Jestem wkurzony tym co sie stalo bo Tom ktoremu konczy kontrakt zostal. Zapewne zostanie on zawodnikiem Evertonu i nie zaplaca nic. A Anderson kolejny sezon na koszt klubu. Czare goryczy przelal transfer Welbecka a ty Panie van Gaal masz wygrywac a nie gadac o budowaniu druźyny. Z powazaniem zaniepokojony kibic
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Czare goryczy przelal transfer Welbecka a ty Panie van Gaal masz wygrywac a nie gadac o budowaniu druźyny.
Racja.. On nie przyszedł do United budować drużynę, bo takową już zbudował Ferguson, ale niestety Moyes i on zniszczyli całą pracę Fergusona - ja to tak widzę.
Ja wgl nie umiem tego zrozumieć jak z Mistrza Kraju, drużyna nagle staje się średniakiem ligi. Tym bardziej, że w tamtym sezonie skład był podobny do tego co miał Ferguson, w tym roku będzie to samo - United moim zdaniem nie zajmie wyższego miejsca niż 6 i będzie kolejny sezon wyeliminowany z rozgrywek europejskich. Moim zdaniem Moyes powinien kontynuować koncepcję Sir Alexa, a teraz powinien do tego wrócić Van Gaal (skoro jego poprzednik tego nie uczynił), a nie budować drużynę i nowe formacje, które nie przejdą w tej lidze i myślę, że niedługo zobaczymy powrót do 4 obrońców. Ja się nadal będę upierał przy ustawieniu 4-3-3, a do tego teraz ten Falcao.. Innego ustawienia tam nie widzę.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Ze spokojem, van Gaal niczego tutaj nie rozpieprzył. Weszli słabo w sezon, ale to dopiero 3 mecze. Myślę, że kiedy wróci Shaw to wróci z powrotem do 4 w obronie, zestawienie Rafael - Jones - Rojo - Shaw wygląda spoko, wiadomo że nie będą ostoją i parę głupich goli stracą ale ogólnie widzę tutaj potencjał. W pomocy wygląda to nieźle, trochę zawalili nie kupując żadnego topowego defensywnego pomocnika, który asekurował by gwiazdy z przodu, niemniej liczę na powrót Carricka, bądź przebudzenie Fellainiego. Świetnym transferem moim zdaniem jest Di Maria, już w pierwszym meczu pokazał że wnosi sporo jakości do drużyny, której brakowało kogoś przebojowego i grającego nieszablonowo. Z drugiej strony martwi marginalizowanie na początku sezonu Januzaja, który zapowiada się na wielkiego piłkarza i moim zdaniem powinien grac jak najwięcej. Jest Falcao, póki co na rok, United opłaca jego olbrzymią tygodniówkę (ok 230 tys. + podatek którego nie ma w Monaco), myślę że jak się sprawdzi to po roku uda się wynegocjowac jakiś rozsądniejszy kontrakt, zwłaszcza że RvP młodszy nie będzie, a poza Rooneyem napastników już nie ma.
Ps. Jak można płakac nad Welbeckiem? Koleś ma 24 lata, jeżeli w tym wieku jeszce nie wystrzelił to już nic wielkiego z niego nie będzie. Niech idzie do Arsenalu, który lubi kolekcjonowac skrzydłowych a zapomina o napastnikach.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Dla mnie największą porażką okazał się Manchester City. Kurs 1.18, a oddali 3 pkt przeciętniakowi. Teraz nie wiem jak mam patrzeć na City. To już Arsenal grał na wyjeździe lepiej.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ze spokojem, van Gaal niczego tutaj nie rozpieprzył. Weszli słabo w sezon, ale to dopiero 3 mecze. Myślę, że kiedy wróci Shaw to wróci z powrotem do 4 w obronie, zestawienie Rafael - Jones - Rojo - Shaw wygląda spoko, wiadomo że nie będą ostoją i parę głupich goli stracą ale ogólnie widzę tutaj potencjał. W pomocy wygląda to nieźle, trochę zawalili nie kupując żadnego topowego defensywnego pomocnika, który asekurował by gwiazdy z przodu, niemniej liczę na powrót Carricka, bądź przebudzenie Fellainiego. Świetnym transferem moim zdaniem jest Di Maria, już w pierwszym meczu pokazał że wnosi sporo jakości do drużyny, której brakowało kogoś przebojowego i grającego nieszablonowo. Z drugiej strony martwi marginalizowanie na początku sezonu Januzaja, który zapowiada się na wielkiego piłkarza i moim zdaniem powinien grac jak najwięcej. Jest Falcao, póki co na rok, United opłaca jego olbrzymią tygodniówkę (ok 230 tys. + podatek którego nie ma w Monaco), myślę że jak się sprawdzi to po roku uda się wynegocjowac jakiś rozsądniejszy kontrakt, zwłaszcza że RvP młodszy nie będzie, a poza Rooneyem napastników już nie ma.
Ps. Jak można płakac nad Welbeckiem? Koleś ma 24 lata, jeżeli w tym wieku jeszce nie wystrzelił to już nic wielkiego z niego nie będzie. Niech idzie do Arsenalu, który lubi kolekcjonowac skrzydłowych a zapomina o napastnikach.
W tamtym ustawieniu jakim podałeś do obrony to tak - jest coś w tym - też w tym widzę coś lepszego..
Di Maria jest najlepszym transferem jaki osiągnęli.
Falcao za taką tygodniówkę to powinien grać to co Ibra w PSG (ktoś to już tu pisał wcześniej)..
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
A według mnie za dużo wszyscy bredzicie na United, bo po prostu wtopiliście kasę. Van Gaal wprowadził 3-5-2 i teraz się w tym upatruje ich złej dyspozycji, tylko jest mały szczegół. To nie jest FIFA, ani PES. Tutaj zawodnicy serio uczą się nowego ustawienia i poleceń trenera. W grze komputerowej możecie sobie kupić Di Marie i ustawiać 4-3-3 wedle uznania. Jednak tutaj jest realny świat i potrzeba po prostu na to czasu. Teraz każdy pisze względem chwili i już przypisuje się im miejsce po za TOP4, jakby trzy kolejki zdradzały nam połowę zabawy w typowaniu miejsc w Premier League. Transfery są mocne i nie z przypadku. Tutaj holender wybiera sobie zawodników do swojej formacji, a nie na odwrót. Racja, razi brak przynajmniej jednego klasowego obrońcy na tą chwile. Jednak jestem pewien, że wypełni tą dziurę Van Gaal i ta drużyna odpali jak nie w tym roku, to na początku następnego na dobre i każdy znowu będzie wychwalać kunszt trenera. Wtedy będziecie mogli sobie ustawiać 3-5-2 w grach z poczuciem spełnienia.

PS. Jeśli chodzi o piłkę zagraniczną sympatyzuje z LFC.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Poczekajmy jak będzie ustabilizowany pełny skład z DiMarią na pokładzie. Do tego czasu lepiej odpuścić granie Man Utd. Pisałem już zresztą o tym chyba nawet w 2 kolejce. Jest szansa, że się dotrą i zaskoczą. Van Gaal ile budował reprezentację Holandii ? Przecież nie przez tydzień albo dwa.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wiecie to nie chodzi o to, że ktoś kasę wtapia na tym.. Bo i na Realu/PSG/Barcelonie czy kim tam chcecie można wtopić.. Tylko o to, jak ten zespół funkcjonuje - oglądałem ich 3 mecze z tego sezonu i dla mnie to wgl nie ma bytu. Totalna żenada. To prawda, że Di Maria ruszy ofensywą na pewno, jeszcze jak Falcao przyszedł to będzie dodatkowy bodziec do walki o pierwszą &quot;11&quot; dla RVP, bo Rooney jednak jak został kapitanem to pewnie ma pewne miejsce w składzie, nawet przy takiej formie jaką teraz prezentuje. Mam nadzieję, że United się wreszcie obudzi z tego snu od tamtego sezonu i zacznie grać tak jak przystało na taki klub.
Najbardziej szkoda mi Januzaja - bo przy takim składzie, pewnie ma nikłe szanse na to, że Van Gaal postawi właśnie na niego, a szkoda.. Mogli się pokusić o wypożyczenie go po tych transferach - chyba to byłoby dla niego lepsze.. Ewentualnie Valencie wydalić, a stawiać na Januzaja.
//to są moje przemyślenia, więc się nie spinać - każdy ma swoje zdanie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom