>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Primera Division 12.09-15.09.2014

Status
Zamknięty.
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik


Co prawda dopiero 12 września się rozpoczyna kolejka, ale ja już się nie mogę doczekać ???? Typy są już. Na absencje nie patrzę, bo Hiszpania to raczej liga z grą zespołową, nie indywidualną ????
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Malaga - Levante 1 (-0.5, -1) @ 1,8...6/10
Zaczynamy od Malagi... Levante moim zdaniem pretendent do spadku.
Pierwsze dwa mecze co prawda grali z dobrymi ekipami, ale nie grali nic!
Stracili 5 goli, nic nie zdobyli, a z gry trzeba przyznać, że ta statystyk 0-5 w bramkach nie jest przypadkowa.
Malaga z Bilbao wygrała, co prawda Bilbao nie zaliczyli gola w ostatnich minutach (nie wiadomo czemu), ale Malaga grała nieźle.
W ten weekend Malaga przegrała wysoko z Valencią, ale grali większość meczu w dziesiatkę. Mimo to stworzyli sobie ze 2-3 bardzo dobre sytuacje i zabrakło szczęścia. Poza tym Valencia to dobry zespół i w tym sezonie powalczą o LE. Gra Malagi zadowala póki co.

Celta Vigo - Real Sociedad
Celta wygra i over 2,5 @ 4,0...1/10
Celta powyżej 1,5 gola @ 2,4...4/10
Over 2,5 @ 2,15...3/10

Celta... Ma za sobą dwa dobre mecze w lidze i w sparingach.
Mimo, że ostatnio zremisowali ostatnio to trzeba przyznać, że ta drużyna może powalczyć w tym sezonie o LE! Cordobie mogli wsadzić co najmniej 3 bramki, no ale cóż...zabrakło szczęścia. Z Getafe w tamtym tygodniu poradzili sobie bez problemów.
Sociedad... pokazało z Realem, że to jednak nie jest stracona drużyna. W ofensywie grają dość fajnie, ale ich mankamentem jest defensywa póki co. Podobnie ma Celta. Stąd typ na bramki, nie na wynik.
Co do Rayo...Choć może zacznę od Elche, bo bardziej na nich patrzę stawiając typ. Z Granadą mogli przegrać, ale szczęście pomogło i zakończyło się 1-1. Z Barceloną na inaugurację, nic nie pokazali.
Z Granadą gol w 91 minucie...

Vallecano - Elche 1 @ 1,8...5/10
Vallecano na inaugurację ciężki mecz z Atletico, ale trzeba przyznać, że nie tak bardzo fartowny ten remis nie był. O ile w ogóle było to fartowne. Zagrali niezłe spotkanie! Z Deportivo znów remis, ale byli lepsi moim zdaniem. Niestety w 95 minucie stracili gola i tylko 1 punkty. Niestety poszła przypadkowa ręka w polu karnym i ... gol. 2-2.
Z taką grą jednak Elche powinno być ich.
15 września Eibar podejmie Deportivo.

Eibar - La Coruna 1 @ 2,1...4/10
Mecz Deportivo - Rayo opisałem wyżej. 3 punkty powinny powędrować do Madrytu (dla Rayo). Z Granadą kolejkę wcześniej jako tako sobie radzili, ale i tu muszę przyznać, że Deportivo było słabsze od rywala.
Eibar... Wygrana z Sociedad na inaugurację. Tu jednak muszę powiedzieć, ze Eibar nie było lepszym zespołem. Po prostu Sociedad nie wykorzystywało tego co powinno. Z Atletico zagrali nieźle, pozytywnie patrząc na klasę rywala. U siebie mogą coś pograć

Valencia - Espanyol 1 (-0,5 -1ah) @ 1,85...4/10
Jeszcze jeden typ do Hiszpanii. Będzie jeszcze coś na strzelca pewnie, ale to kilka dni przed meczem.
Valencia w pierwszym meczu z Sevillą, była lepsza. Z Malagą zagrali pozytywnie, choć trudno oceniać, bo Malaga od 27 minuty w dziesiątkę. Nieźle sobie Malaga radziła w jednego mniej, ale przy 2-0 Valencia mogła nieco odpuszczać. Po prostu nie nie grali na 100%.
Valencii moim zdaniem brakowało napastnika rasowego. Jest 21-latek Paco, ale to jeszcze nie ta klasa. Przyszedł teraz Negredo na wypożyczenie. To może okazać się świetny transfer. Ten zawodnik zna Hiszpanię, gdyż kilka lat grał w Sevilli i pakował tam bramkę za bramką.
Wreszcie będzie kogo na szpicy postawić i nie obawiać się o gole. Miejmy nadzieję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nie są to moim zdaniem aż tacy faworyci, by w ich stronę operować takimi stawkami.
Vallecano - Elche 1 @ 1,8...5/10
Rayo w każdym momencie może wypalić w defensywie jakiegoś mega babola. Fajnie wygląda za to ich napad, ale z defensywnym Elche najważniejsze będzie zgranie i mało błędów w defensywie.
Eibar - La Coruna 1 @ 2,1...4/10
A tu będę miał coś innego. Eibar póki co strzela piękne bramki, ale nie sądzę, by mieli ciągłość w ich zdobywaniu, bo po prostu nie mają jakiś świetnych zawodników, którzy gwarantują strzelanie bramek. Mi się podoba ich defensywa i gdyby nie dwa błędy z Atleti (SFG) na wyjeździe to mogliby nawet coś im wyrwać.
Malaga - Levante 1 (-0.5, -1) @ 1,8...6/10
Levante wbrew pozorom ma skład, który może coś wyszarpać. Niemniej faktycznie Malaga może się podobać, ale póki co grali z ofensywnymi ekipami i mieli trochę więcej miejsca. Teraz zagrają z Levante, którzy pewnie zamierzają grać tylko z kontry.

Fantasy
Real vs Barcelona Typ: 2 @1.70 [2/10] bwin
✅ ✅
Nie ma co się oszukiwać, komu będzie gorzej się grało. Atletico potrafi grać z Realem, co pokazali w dwumeczu Superpucharu, gdzie wpadł tylko jeden szczęśliwy gol po rykoszecie. Barcelona u siebie podejmie Basków - Athletic w sumie fajnie gra, ale są te błędy w defensywie, których nie może być w meczu z Blaugraną. Athletic może nawet podejmie wyzwanie i zagra ofensywny futbol. W tej rywalizacji zdecydowanie tym razem na Barcelonę.

Sevilla - Getafe Typ: 1 @1.50 [4/10] bwin
✅ ✅ ; Sevilla AH-1 @1.74 [2/10] Pinnacle ✅ ✅
Sevilla pod koniec okienka jeszcze dokonała dwóch transferów, które mogą satysfakcjonować. Do klubu z Andaluzji dołączyli Mbia, który był jednym z ojców zeszłorocznego sukcesu, oraz Kołodziejczak.
Po remisie z Valencią u siebie, następnie pokonali Papugi na El Prat 1:2. Tym razem zmierzą się z jedną ze słabszych ekip LL, więc nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem.
Getafe słabo gra, jakieś wymęczone zwycięstwo z Almerią, choć i oni nic nie grali. Gra im się nie układa, defensywa gra słabo. W ostatnim dniu okienka sprzedali swojego stopera Rafę, a Alexis nadal kontuzjowany. Za tego pierwszego na last minute ściągnęli jakiegoś Naldo z Włoch. W bramce bez zmian - Guaita, który miał akurat dobry występ z Almerią.
W drużynie na pewno już nie zagra Pedro Leon, który nie został zarejestrowany do ligi, bowiem za dużo zarabia i chcą koniecznie go sprzedać.
Problemem Sevilli może być brak bramkarza, bo musi bronić nr 3, młody Rico. Beto od dawna zmaga się z kontuzją, a ostatnio niezdolny do gry jest także Barbosa.

Celta Vigo - Real Sociedad

Tu popieram.
over 1.5 Celta Vigo [4/10]. ✅ ✅
Goście bez Veli, więc pewnie też i przegrają.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
FC BARCELONA - Athletic Bilbao 1 1.33 Buk z zielonym tlem 11/10 ✅✅✅
FC Barcelona - Athletic Bilbao Barcelona over 1,5 gola 1.30 8/10 Buk z zielonym tlem ✅✅✅
Panowie co tu sie rozpisywac, kiedy ostatnio na Camp Nou mozna bylo wylapac kurs ponad 1,30 na Barcelone w starciu z zespolem klasy Bilbao ? Dla mnie to bardzo duze Value i biore to w ciemno. To samo over 1,5 gola Barcelony. Grzech tego nie grac. Pozycje nr. 1 zagralem w dublu z Mayweatherem i wychodzi ako 1.52 :cool: Takze probujcie bedzie dobrze
✅:cool:
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Real - Atletico over 11 rzutów rożnych @ 1,8 Bet365 ⛔
Real ostatnio we frajerski sposób przegrał w San Sebastian. Na samym starcie ligi już muszą gonić Barce i Atleti. W meczu z Rojiblancos pewnie będą atakować od samego początku. Cristiano podobno czuje się już dobrze, trenuje od kilku dni na pełnych obrotach i powinien zagrać od początku. Real oddaje przeważnie bardzo dużo strzałów na bramkę przeciwników, co często przekłada się na rzuty rożne. Do tego ataki skrzydłami Ronaldo, Bale&#39;a czy bocznych obrońców też powinny dać im jakieś rr. Atletico wie, że Real słabo broni stałe fragmenty, więc jeśli będą mieli szanse to powinni szukać rzutów wolnych czy rożnych. W dwóch sierpniowych meczach Superpucharu Hiszpanii padało odpowiednio 17 rożnych w meczu na Bernabeu i 14 na Vicente Calderon. Liczę tutaj na dużą determinację Realu do wygrania tego meczu i sporo ataków. Atletico też nie będzie się tylko murowało, bo może się to źle dla nich skończyć. To wszystko powinno się przełożyć na dużą ilość rzutów rożnych, dlatego proponuje w tym meczu zagrać azjana over 11 rzutów rożnych po kursie 1,8 w Bet365
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Już mnie ktoś uprzedził, ale cóż, trzeba jedynie zapropsować typ, bo jest to najbardziej odpowiednie rozwiązanie na dzisiejsze Derbi Madrileno. Każde z ostatnich 4. spotkań rozgrywanych pomiędzy oboma drużynami obfitowało w dużą, a rzekłbym, ogromną ilość rzutów rożnych i nie jest to przypadek. Linia zaledwie raz nie została pokryta, podczas meczu rozgrywanego 2 marca na Vicente Calderon (10 RR).
Cóż można powiedzieć - Realowi ewidentnie nie leży styl i nastawienie, z jakim wychodzą Colchoneros na spotkania Derbowe. Niektórzy określą to &quot;murarką&quot;, jednak krytykowanie owej taktyki jest po prostu głupie, gdyż w futbolu zwyczajnie chodzi o zwycięstwa i sukcesy, a jak pokazał ostatni sezon - taka taktyka przeciwko największym przynosi wymierne skutki. Osobiście porównałbym do tego, w jaki sposób wychodzili Królewscy na spotkania przeciwko Barcelonie przez pierwsze półtora (?) roku pod wodzą Jose Mourinho. Nie krytykowałem Portugalczyka, nie krytykuję Simeone. Real zmuszony jest do rozciągania gry na skrzydła, przez zagęszczony środek w postaci Tiago, Gabiego i Koke. Carvajal i Coentrao są aktywni na bokach i posyłają wiele dośrodkowań na głowę Karima Benzemy i Cristiano Ronaldo... a w zasadzie - docelowo ma być to na ich głowy, gdyż większość przejmuje Miranda i Godin. Do tego można włączyć pojedyncze rajdy Bale&#39;a i wspomnianego Cristiano, którzy wobec podwojeń a nawet potrojeń często próbują wywalczyć rzut rożny, który jest jedynym rozwiązaniem. W ostatnich 4. meczach przeciwko Atletico Real nabijał odpowiednio: 4, 9, 10 (!!!), 9 rzutów rożnych.
Nie można zapominać także o Atletico, które wyprowadza niesamowicie groźne kontry. Jak pokazał mecz Supercopa na Calderon, czy ostatni z RSSS - obrona Realu jest strasznie niepewna. Ramos nie jest takim cesarzem, jak od stycznia 2014 roku i pod własną bramką stwarza równie wielkie zagrożenie, jak pod polem karnym przeciwnika. Carvajal także gdzieś zgasł (chociaż tak czy siak zagra Arbeloa), Pepe nie do końca rozumie się z Sergio, komunikacja z Casillasem także nie jest na najwyższym poziomie. Najlepiej wygląda Fabio Coentrao (nic nowego), ale często nie radzi sobie na swojej stronie, gdyż wyżej gra Cristiano, który praktycznie wcale nie wspomaga swojego rodaka w defensywie. W każdym razie - nawiązując do słabej dyspozycji obrony - często wybijają piłki &quot;na pałę&quot; co kończy się dużą ilością rzutów rożnych dla przeciwnika (Sociedad 8, Cordoba 5).
Zmierzając ku końcowi - scenariusz spotkania będzie taki, jak podczas ostatnich Derbów Madrytu. Atleti będzie schowane za podwójną gardą czekając na kontrę, a Real będzie szukał dziury w szczelnej defensywie Colchoneros. To Królewscy będą prowadzić grę, to oni - prawdopodobnie - stworzą sobie więcej okazji, a co za tym idzie - nabiją trochę rożnych. Jako, że mechanizmy w drużynie Królewskich nie do końca funkcjonują tak, jak należy (ciekawe co Carletto zdziałał przez przerwę na reprezentację) można się spodziewać, iż Królewscy będą bić głową w mur, Ronaldo odda sporo strzałów, razem z Bale&#39;m przeprowadzą dużo indywidualnych rajdów, do tego Arbeloa i Coentrao będą zmuszeni do wrzutek. Atletico dzięki swoim kąśliwym kontratakom także nabije wiele rożnych, zresztą, na to będą liczyć, gdyż w grze w powietrzu przewyższają Real o klasę (tym bardziej z Ikerem na bramce). Myślę, że obie drużyny wyrobią swoje linie wystawione na ten mecz, a tym samym wykręcą over w meczu, zdobywając dla mnie upragnione 12 (a pewnie i więcej) kornerów. Moim zdaniem typ jest klarowny i jest to świetne rozwiązanie na Derbi Madrileno.

Real Madryt - Atletico Madryt; over 11,5 rzutów rożnych @ 1,9 [7/10]
Real Madryt - Atletico Madryt; Real over 6,5 RR @ 1,75 [7/10]
Real Madryt - Atletico Madryt; Atletico over 4,5 RR @ 1,75 [7/10]


Do wyboru, do koloru, polecam ???? .
8 RR. Cóż mogę powiedzieć? Klęska, a zarazem szok. ⛔ ⛔ ⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Barcelona-Athletic
Barca w dwóch pierwszych ligowych meczach bez straty gola, ale wynikało to głównie z mega kunktatorskiej gry Elche i Villarreal. O ile tych pierwszych można było podejrzewać o taką gre, o tyle Villarreal po prostu się ośmieszył i nic w nie dostał w zamian. Athletic liczę, że zagra jak w ostatnim spotkaniu na Camp Nou czyli dość ofensywnie. Wtedy strzelili &quot;tylko&quot; jednego gola, a mogli ich władować kilka więcej, bo okazji nie brakowało. Barca, jak to Barca czyli okazji zapewne będzie od pyty i jeszcze trochę, a zatem i goli wpadnie, bo Athletic zauważyłem, że na wyjazdach daje się zepchnąć do obrony, szczególnie gdy gra z mocnymi rywalami. To było już w Neapolu, gdzie cudem Iraizoz ratował niemalże raz po raz w końcówce. Dla mnie tutaj wynik 3:1 się widzi i dlatego gram swojego składaka po bardzo dobrym kursie.
Over 2,5 + BTS @ 1,95 Bet365⛔2:0

Celta-Real Sociedad

Ten zakład grałem, gdy było na niego 2,20 niemalże, ale nawet przy kursie w granicach 2,00 jest to opłacalne w mojej ocenie. Celta w pełnym składzie, bo w sumie brak Augusto niewiele zmienia skoro i tak zacząłby na ławce. Najważniejsza sprawa to postawa Orellany i Nolito, którzy dobrze weszli w sezon. Problemy mogą mieć jednak w tyłach, bo zbyt pewnie w defensywnie nie są, a stałe fragmenty gry mogą być tutaj już sporym zagrożeniem, bo Txurri-Urdin jak to wszystkie baskijskie ekipy stawiają na ten element dość mocno i przede wszystkim chodzi o ofensywne stałe fragmenty gry. W kadrze meczowej jest Vela, ale wypadł Zurutuza i mam nadzieję, że szansę dostanie Ruben Pardo, który z niewiadomych przyczyn gra mało i Arrasate ma go ogólnie w dupie, a takiego zawodnika po prostu żal trzymać na ławce. Po obu stronach jest wielu kandydatów do goli i na moje zobaczymy tutaj dobry mecz, który powinien oscylować w okolicach 2:1/3:2.
Over 2,5 @ 1,975 Bet365✅2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
FC BARCELONA - Athletic Bilbao 1 1.33 Buk z zielonym tlem 11/10
FC Barcelona - Athletic Bilbao Barcelona over 1,5 gola 1.30 8/10 Buk z zielonym tlem
Panowie co tu sie rozpisywac, kiedy ostatnio na Camp Nou mozna bylo wylapac kurs ponad 1,30 na Barcelone w starciu z zespolem klasy Bilbao ? Dla mnie to bardzo duze Value i biore to w ciemno. To samo over 1,5 gola Barcelony. Grzech tego nie grac. Pozycje nr. 1 zagralem w dublu z Mayweatherem i wychodzi ako 1.52 :cool: Takze probujcie bedzie dobrze
A ile chciałbyś żeby było na Barcę?
Przyjeżdża 4 siła ubiegłego sezonu uczestnik tegorocznej LM który wyeliminował włoskie Napoli.
Barcelona na bramce z czekającym na klops Bravo.
Obrona Alves Pique Mathieu i Alba mnie nie przekonuje moim zdaniem Bilbao coś wsadzi o ile nie da się zdominować jak Villareal.
Pomoc Barcy podstawowa ale popatrzmy na atak jest oczywiście Messi ale na skrzydle Pedro i Munir?
Moim zdaniem za mało jakości żeby być aż tak pewnym tego typu.
Gram Athletic +3 a to dlatego że dorzucam Atletico +2 o meczu Atletico z Realem wiele razy już bylo pisane ja także pisałem a wciąż wszystko jest aktualne.
Ako.1.81 Unibet ✅ ✅ ✅
Wchodzę maksymalną stawką zapraszam do mojego tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Real Madryt v Atletico Madryt
Typ: Czerwona kartka w meczu @ 3,20 STS (2,82 netto)
⛔ (11 żółtych ???? )

W tym kursie z rodzimego buka widzę duże value nawet po odjęciu podatku. Inne buki oferują znacznie niższe kursy na to zdarzenie, Unibet 2,40; William Hill 2,10. STS postanowił zaproponować taki kurs na czerwoną kartkę we wszystkich meczach 3. kolejki Primera Division, co jest nieporozumieniem. Zdecydowanie z całej kolejki najciekawiej wygląda pojedynek w ramach derbów Madrytu i jestem pewien, że żaden z zawodników nie odstawi tam nogi. Do tego typu zakładu sprzyja sędzia spotkania, będzie nim Antonio Miguel Mateu Lahoz. Jest to dość kartkowy sędzia, bo w 164 meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii pokazał 659 żółtych kartek (średnio 4/mecz) oraz 41 czerwonych. W aktualnym sezonie Lahoz sędziował spotkanie Malagi z Bilbao, wówczas pokazał 5 żółtych kartek oraz 2 czerwone.
Warto jeszcze zwrócić uwagę na potyczki obu tych klubów w tym sezonie w superpucharze. W dwumeczu drużyny otrzymały aż 17 żółtych kartek i 1 czerwoną (2 żółte). Dla obu zespołów bardzo ważny mecz i żaden nie może sobie pozwolić na stratę punktów. No i oczywiście są to derby Madrytu. Według mnie czerwona kartka jak najbardziej ma szanse powodzenia, a kurs 2,82 zachęca.

Mam tylko nadzieję, że Ci żałośnicy znowu nie rozliczą typu po kursie 1.0.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Barcelona - Ath. Bilbao
Świetny początek sezonu Barcelona po 2 kolejkach komplet punktów bez straty gola. Zaś Bilbao 7 lokata z 3 punktami. Nie od dziś wiadomo jaką drużyną jest ekipa z Bilbao i na pewno nie należy do łatwych rywali co nie tyko Barcelona czy Real się o tym przekonał. 2 tygodnie temu wyeliminowali Napoli z LM i awansowali do fazy grupowej LM.
Barcelona zmieniła nieco styl gry i jak na razie pod wodzą Luisa Enrique nieźle to wygląda.
Nie ulega wątpliwości, iż ten mecz będzie ciężki dla Barcelony nie odważę się postawić na Barcelonę po kursie 1,3. I wydaję mi się że najlepszym betem na ten mecz to over kornerów. Jak wiadomo jedni i drudzy grają mocno ofensywnie. Skrzydła u jednych i drugich działają bez zarzutów.
Liczę na dobre widowisko dużo goli jak i przy okazji rzutów Rożnych.
Typ: Powyżej 11 Kornerów 2,05 bet365 4/10⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Real Madryt - Atletico Madryt
Ile bramek strzeli team 1 w 1 poł.? bez goli @2.10 bwin [2/10]
⛔ penalty, a jakże.
Właściwie co tu dodawać. Real ma ostatnio problem z Atletico, przedrzeć się przez ich defensywę jest bardzo ciężko. Eibarowi się udało, ale strzałem życia popisał się jeden z zawodników. Sądzę, że bardziej zmotywowani Rojiblancos z pewnością nie dopuszczą do takich okazji zbyt wiele zespołowi Blancos. Ostatnie dwa mecze z Superpucharu wszedłby ten typ. Tym razem nie powinno być inaczej. Kłopoty w defensywie Królewskich, więc Atleti też pewnie coś spróbuje ponękać gospodarzy, tym bardziej że remis tak w zasadzie nic im tu nie daje. Inaczej w meczach pucharowych, gdzie Atleti świetnie sobie radzi. Zagrałbym tradycyjne 0-0 ht, ale boję się właśnie osłabionej defensywy gospodarzy. Ten typ też nie wygląda źle.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Real nie strzeli w pierwszej połowie @2.00 Bet365⛔
Nie tak dawno widzieliśmy 2 pojedynki tych drużyn i w pierwszym meczu padł remis 1-1 po bramkach w końcówce, a w drugim wygrało Atletico po bramce Mandzukicia w 3 minucie. Simeone potrafi ustawić drużynę stosownie do rywala. W pierwszej połowie będą mieć najwięcej sił, w związku z czym Realowi ciężko będzie się przedrzeć przez ich szyli obronne. Moim zdaniem w pierwszej połowie już prędzej goście ugryzą aniżeli Królewscy. Jak dla mnie w tym typie jest delikatne value mając na uwadze to, jak AM potrafi się bronić. Pobieram ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Valencia-Espanyol
Nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba pograć Nietoperzy. Dwa dobre mecze po których powinni mieć komplet punktów, ale w Sewilli byli nieskuteczni. Teraz wydaje się, że nie zbyt trudny mecz z Espanyolem, który do tej pory nic nie pokazał. Z Almerią jeszcze można ich w pochwalić, bo przegrywali 1:0 i grali w osłabieniu, a mimo tego punkt zrobili, o tyle z Sevillą zagrali piach. Espanyol w pełnym składzie, bo wraca po zawieszeniu Arbilla, po kontuzji Caicedo, a dodatkowo w środku pola dostępny będzie Canas, który ma zastąpić sprzedanego do Napoli, Davida Lopeza. Po drugiej stronie mamy jednak rozpędzającą się Valencie, w której na szpicy będzie Paco Alcacer i to na świeżo upieczonego reprezentanta Hiszpanii liczę tutaj mocno. Gol w reprezentacji na pewno dodał mu kopa i powinien coś w lidze władować. Poza nim jeszcze jest jeden z moich ulubieńców czyli Rodrigo. Szkoda, że kontuzjowany jest Alvaro Negredo, ale i tak źle ten atak wcale nie wygląda. Podoba mi się u progu sezonu Jose Gaya i on też powinie zagrać od 1. minuty. A zatem dwa gole VCF w tym, co najmniej jeden Paco to będzie najlepszy dla mnie scenariusz na niedzielny wieczór.
Valencia over 1,5 @ 1,80 Bet365✅3:1
Paco strzeli @ 2,62✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Vallecano - Elche
TYP : gospodarze wygrają i under 2,5 gola
3,50 Totomix

Ja dzisiaj wybieram takie spotkanie.
Oglądałem dwa mecze Elche w tym sezonie i uważam, że są pierwszym kandydatem do spadku. Grają kompletny piach, akcje bez polotu, moim zdaniem brakuje kompletnie pomysłu na gre. W zeszłym sezonie Rayo wygrało u siebie 3:0. Myśle, że ekipa z Madrytu nie gra jeszcze na pelnych obrotach, ale według mnie pokonają Elche. Mecze w Hiszpanii rozgrywane o 12 w niedziele z reguły są mocno underowe.
Wybieram opcje win gospdarzy razem z under 2,5 gola. Mysle, że bedzie dziś 1:0, albo 2:0 dla Rayo.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Valencia - Espanyol 1 @1.65 Marathon✅
Zgodnie z przewidywaniami ???? Nie zdążyłem niestety dodać typu na Sevillę bo dopiero wróciłem, ale są na dobre drodze do wygranej
Valencia dobrze zaczęła sezon, od remisu z Sevillą i pewnego zwycięstwa nad Malagą 3-0. Dzisiaj zmierzą się w roli gospodarza z Espanyolem. Tym samym, który przegrał z Sevillą i zremisował z Almerią. Nietoperze na papierze wyglądają o wiele lepiej niż ich rywale. W ataku wyjdzie niedawny reprezentant Hiszpanii Paco, i jest spora szansa że ukłuje. Warto dodać, że Valencia nie przegrała u siebie z Espanyolem od 6 meczów. Do składu ma powrócić Mustafi. Każde inne rozwiązanie niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psychonauta 3

psychonauta

Użytkownik
⚽ Eibar - Deportivo La Coruna - 1 - @2.10 bet365 ⛔ 0-1
Jak dotąd najsłabszy przeciwnik baskijskiego klubu (Eibar) na drodze do utrzymania bo taki cel biorą sobie na ten sezon piłkarze z Eibar. W pierwszej kolejce sensacyjna wygrana z Realem Sociedad 1-0 które w 2 kolejce dało radę Realowi. W 2 kolejce zagrali nieźle przeciwko Atletico przegrywając 2-1. Trudni przeciwnicy a wyciągnięte aż 3 punkty, początek sezonu bardzo udany. Jutro o zwycięstwo powinno być zdecydowanie łatwiej. Do Eibar przyjeżdża drugi z beniaminków Deportivo. Deportivo które w tym sezonie spisuje się jak na razie zdecydowanie słabiej. Porażka z Granadą (w tym meczu Deportivo oddało tylko jeden strzał na bramkę zdobywając jednego gola i tracąc dwa) i remis z Rayo u siebie (rzutem na taśmę strzelając gola z karnego w ostatniej minucie meczu na 2-2). W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta ale myślę, że lepsza postawa Eibar w sezonie i własny stadion powinny dać im zwycięstwo.
 
B 0

balcerek

Użytkownik
Eibar-LaCorunia typ 1
trzecia kolejka i ostatni mecz , Eibar bardzo dobrze rozpoczął zmagania w LaLiga , wygrana z Realem Sociedad pozwoliła zawodnikom uwierzyć w siebie. W kolejnym meczu nieznacznie przegrali z Atletico co hańby im nie przynosi. Goscie słabo wystartowali , porażka i remis , czy to wszystko na co stać drużynę LaCorunii? Być może nie jednak w dzisiejszym meczu bardzo ciężko będzie urwać choćby punkt i dopisać go do własnego mizernego dorobku.
Uważam , że wygrana Eibar jest jak najbardziej prawdopodobna
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ostrożnie z tym Eibarem dzisiaj.. Ja myślę że Deportivo powalczy, nawet o komplet punktów. Grają bez presji, 2 pierwsze mecze = 3 strzelone bramki. Dzisiaj przynajmniej jedno trafienie powinni dorzucić. Pragnę zauważyć, że grają bardzo ciekawym ustawieniem 4-1-4-1. To powoduje że 2 linia jest dość szczelna i łatwo z takiego ustawienia wyprowadzać kontry, a z Eibarem na grę z kontry będą raczej nastawieni.
Nie wiem, czy wiecie, ale mamy Polski akcent w tym zespole! Kolejny Polak w Primera Division! Cezary Wilk najprawdopodobniej pozostanie w Deportivo La Coruna do końca sezonu. Nowy trener hiszpańskiego klubu jest zadowolony z Polaka i nie będzie się go chciał pozbywać z zespołu, który w tamtym sezonie awansował do Primera Division. Wilk jak dotychczas &quot;grzeje ławeczkę&quot;, ale myślę że dostanie szansę i w końcu zobaczy go Nawałka!
Wystarczy popatrzeć, kto zasilił szeregi Deportivo w ostatnim okienku transferowym. Wg. mnie zrobili ciekawe zakupy.. pierwszy z nich to doświadczony Hélder Postiga. Portugalczyk rozwiązał po południu umowę wiążącą go z Valencią i właśnie podpisał kontrakt z Deportivo jako wolny agent. 32-latek jest najbardziej znany z występów dla FC Porto, którego jest wychowankiem, ale grał również w takich klubach jak Tottenham Hotspur, Saint-Étienne, Panathinaikos, Sporting Lizbona i Real Zaragoza i Lazio. Postiga na taki klub jak Deportivo to dla mnie bomba! Dodam, że jeszcze zespół wzmocnili - Sidnei, Juanfran. W klubie jest oprócz nich wysoki ofensywny pomocnik - Bośniak Haris Međunjanin, który przy stałych fragmentach gry, uwierzcie mi &quot;robi różnicę&quot;. Niezły portugalski drybler Luisinho, wychodzący ze słynnej Barcelońskiej szkółki - Isaac Cuenca czy w ataku ostatnio mniej skuteczny aczkolwiek zrywny Toche.

Przedstawiłem tak na szybko alternatywę zespołu Deportivo, żeby mniej doświadczeni gracze dzisiaj ślepo nie poszli w zwycięstwo Eibaru. Myślę że w tym sezonie Deportivo z ligi NIE SPADNIE! Większe prawdopodobieństwo i obawy mam właśnie do drużyny Eibaru..

Sd Eibar - Deportivo La Coruna
Typ: BTS - TAK
Kurs: 2.20
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Eibar - Deportivo La Coruna
Typ: Goście strzelą? NIE @2,10 bwin [1/10]
⛔
Bukmacherzy się nie mylą, że tu raczej będzie raczej under, bts-a pewnie nie będzie, bo nie najlepiej wygląda to wszystko w ofensywie obydwu drużyn. Gospodarze bardzo dobrze zorganizowani taktycznie w defensywie mało dają grać rywalom, tj Atletico, Sociedad nie mieli prawie nic z gry. Stałe fragmenty uratowały Rojiblancos, ale oni są w tym specjalistami i póki co nikt nie znalazł na nich sposobu, by ich w tym zatrzymać.
Nie ma sensu się rozpływać nad Depor, bo grają nijak i nie wiem czym się ludzie sugerują, pisząc że mają mocny skład. Dla mnie słabo to wygląda, ale jeszcze jest trochę czasu. Na pewno zgranie po stronie gospodarzy, a to ważne - wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania Realu z Atletico.
Depor dużo zmian, szczególnie w ofensywnej formacji i nie liczę na fajerwerki.
0-0 ht @2.40 bwin [1/10] ⛔
Dorzucam i to. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom