>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Seria A [31.08 - 2.09.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3. kolejka

Kursy od: Fortuna

Napoli i Juventus to dwie ekipy, które mają komplet punktów po dwóch kolejkach. Falstart zalicza Lazio oraz Inter. Ronaldo dalej bez gola, ale o sobie dają znać Polacy.
Kto zaskoczy w trzeciej serii gier?.
Zapraszam do dyskusji.​
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ronaldo strzeli @1.62⛔⛔
lv

Do trzech razy sztuka ???? przeciwko takim ogórkom to musi zdobyć tą jedną bramkę. Facet zaczyna się już irytować... Zdobywając gola zejdzie z niego ciśnienie. Okazji mu nie brakuje, tylko szczęście mu nie sprzyja. Będzie to ten dzień, w którym Ronaldo wpisze się na listę strzelców. Nie ma co się rozpisywać, bo i nie ma co zbytnio pisać.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Bologna - Inter typ 2 @1.55 forBET

Inter to wielka drużyna ,która przed laty grała i odnosiła ciekawe wyniki chociażby w LM. Bologni z tego co widziałem są absencje m.in nie zagra Donsah,Palacio,Paz oraz prwadopodobnie nie zagra Valencia. Inter ostatnio u siebie zremisowałz Torino oraz przydarzyła się porażka z Sassuolo. Jeśli chodzi o zespół z Bolognii to porażka z Spal i remis z Frosinone. Bardzo przeciętne zespoły. W Interze z tego co patrzyłem wszyscy powinni być do dyspozycji trenera. Obie drużyny na ten moment z takim samym dorobkiem punktowym. Inter ma naprawdę bardzo dobry skład a zarazem bardzo ofensywny. Widać,że Spalletii stawia na grę bardzo offensywną. Nie wielu trenerów decyduję się na grę trzema obrońcami. Ja tutaj stawiam na czystą dwójkę. Według mnie to kwestia czasu z takim składem jak Inter będzie w czołówce. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Sampdoria - Napoli typ 2 @1.55 forBET
Sampdoria bardzo ciekawy skład m.in: Quagliarella,Linetty,Bereszyński. Nie za dobrze zaczęli sezon ,ale moim zdaniem Sampdoria może urwać punkty dosłownie każdemu z włoskiej ligi. Sampdoria ostatnie wyniki w meczach towarzyskich odnosiła dość ciekawe zwycięstwo z Fulhamem,Parma,Padova,Sellero Novelle. Rywale niezbyt wymagający. Na weekend Sampdorie czeka bardzo wymagający rywal. Napoli ostatnio pokazało ,że mimo porażki praktycznie przez cały mecz potrafi to spotkanie wygrać. Napoli ma niesamowitą siłę offensywną. Miałem zabezpieczyć typ Napoli z remisem ,ale jednak uznałem, że według mnie Napoli jest zespołem o półkę wyżej i to według mnie to właśnie oni w tym sezonie odniosą drugie zwycięstwo wyjazdowe. Na pięć ostatnich spotkań Napoli wygrało z Sampdoria wszystkie mecze. Nie ma się co zastanawiać tylko grać do dubelka Napoli. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
arabb 0

arabb

Użytkownik
AC Milan - AS Roma typ BTTS @1.59 fortuna
W dzisiejszej ofercie zdecydowałem się na postawienie gola obu drużyn we włoskim meczu.
Roma ostatni mecz z Atalantą zakończony wynikiem 3:3, co potwierdza kontynuację radosnej gry ze strony Rzymian. Z kolei w Milanie w końcu mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia, który potrafi strzelić bramkę z niczego. Jednak wiadomo jak to jest z Higuainem, może zawalić 100% sytuację, a zaraz strzelić w zupełnie niegroźnej sytuacji. Wierzę jednak, że dzisiaj będzie on w stanie pokonać nowego golkipera Romy.
Na koniec troszkę historii: w ostatnich 5 meczach na San Siro pomiędzy tymi zespołami typ został pokryty w 4 przypadkach.
W ostatniej kolejce również stawiałem na gola z obu stron w meczu Milanu i nie zawiodłem się.
Kurs nie za wysoki, jednak do dubla jak najbardziej do gry.
Pozdrawiam
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Milan - Roma
Typ: ove 2,5
Kurs: 1,65
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
W Serie A dziś prawdziwy hit tej serii spotkań. W Mediolanie Milan podejmie Romę i tu kierowałbym się w stronę overu. Minimalnie większe szanse dawałbym Romie, ale nie podejmę się typowania zwycięzcy, bo tak zwane detale pewnie będą decydować. Jednak defensywa obu zespołów mnie nie przekonuje. Zresztą było to widoczne w poprzedniej serii spotkań, gdzie zarówno Milan, jak i Roma straciły po trzy gole. Z drugiej strony ofensywa to atut obu stron i w tym upatrywałbym właśnie typu na over. Powinno być szybkie tempo, masa kreatywnych zawodników, ale trochę problemów w obronie.
 
plasskii 0

plasskii

Użytkownik
Torino - Spal typ: 1 @1.65 LVBet

Torino po dwóch bojach z Roma i Interem ma na swoim koncie 1pkt. Z Roma grali rowny mecz jednak bramka Dżeko w końcówce przesadziła o losach meczu. Z Interem było zdecydowanie inaczej, po słabej pierwszej połowie nastąpił powrót gości i świetny okres ich gry. Bramki Belottiego i Meity dały turynczykom remis a były i sytuacje na trzecią, zwycięska bramkę. Ekipa gości Spal ma na swoim koncie komplet punktów, co na pierwszy rzut oka jest zaskakujące, jednak gdy spojrzymy z kim mierzyła się ekipa Sempliciego i w jakim stylu je zdobyła no to juz tak kolorowo nie jest. Dwie skromne wygrane po 1:0 z słaba na początku sezonu Bologna i beniaminkiem z Parmy. Były to wymeczone zwycięstwa by nie powiedzieć szczęśliwe, bo oba te mecze mogły zakończyć się remisami. Moim zdaniem będzie to pierwszy w tym sezonie komplet punktów ekipy Torino, która jest w stanie w tym sezonie realnie powalczyć o Ligę Europy.
✔✔✔
Lazio - Frosinone typ: Lazio(-1) @1.57 LVBet
Lazio podobnie jak Torino z piekielnie ciężkim terminarzem na początku sezonu. Dwa mecze z Juve i Napoli kosztowały graczy z Rzymu wiele sił i niestety nie przyniosły żadnych rezultatów. O ile porażka z kosmicznym Juve na wyjeździe obnazyla wszystkie słabe strony Lazio, to mecz z Napoli pokazał że forma z zeszłego sezonu wcale nie odeszła i Lazio znowu będzie czynnie walczyło o Lige Mistrzów w tym sezonie. Goście po wysokiej porażce z Atalanta 4:0 i po bezbramkowym remisie z Bologna będą próbowali zamurowac swoją bramkę przed Immobile i spółka. Wątpię aby zagrali ofensywnie z o klasę lepszym przeciwnikiem. Z początku Lazio może być trudno o grad goli, jednak z każdą uplywajaca minuta to zadanie będzie łatwiejsze. Siła jaka dysponują w ofensywie Rzymianie powinna pozwolić na wygranie tego meczu przynajmniej dwoma golami, w końcu z takimi zespołami Lazio po prostu musi wygrywać.
❌❌❌... Lazio z całym mnóstwem niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie. W drugiej po zdobyciu bramki na 1:0 chłopakom odechciało się grać w piłkę i jak najmniejszym nakładem sił dowieźli wynik do końca... słaby mecz jednych i drugich...
 
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Witam wszystkich na dzień dzisiejszy próbuje strzelców bramek i polecę w tym miejscu patriotycznie zatem
Sassuolo-Genoa - Piątek strzeli
Chievo- Empoli - Stępiński strzeli
Odnoście Piątka chłopak w super formie , Prezes i trener zrobili z niego typowa 9 a koledzy z drużyny go szukają , sądzę że wynik meczu będzie się kręcił wokół remisu ale Piątek coś ustrzeli
Odnoście drugiego meczu Stępiński dostaje szansę od początku , świetny mecz z Juventusem i bramka , jest w nim potencjał grają u siebie z Empoli które do potęg nie należy uważam że tu Chievo powinno wygrać a Stępiński strzelić. Powodzenia
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Torino vs Spal
Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu nie tylko wydają się być, lecz są gospodarze z Turynu.
Po dwóch kolejkach najwyższej klasy rozgrywkowej we włoszech, można już snuć domysły, jak wygląda przygotowanie taktyczne, oraz fizyczne danego zespołu do bierzącego sezonu. Torino jak to zwykle bywa, w moim odczuciu predysponuje do miejsc 5-8. Co do gości, nie będę strzelał bo nie ma to większego znaczenia. Ogladąłem dwa poprzednie mecze Torino. Oba spotkania, zarówno u siebie z Romą, jak i mecz z Interem, charakteryzowało sporo szans z przodu jak i braki w koncentracji formacji defensywnej. Spal natomiast, prezentuje się dość solidnie. Nic nie zapowiada aby miałabyć to ekipa do bicia, oraz drużyna rozdająca punkty za darmo. Uważam jednak, że owy mecz jest momentem, w którym wszystkie tryby muszą zaskoczyć i to właśnie ekipa Toro zgarnie dziś trzy punkty. Warto jednak zaznaczyć, że przyjezdni, nie są najwygodniejszym rywalem dla dzisiejszych gospodarzy. Bez rozwijania szczegółowych analiz - Myslę, że wynik końcowy będzie krążył w okolicach rezultatu 3:1 bądź 3:2. Podsumowując: Nie będzie to spacer dla Torino. Sądzę jednak, że zgarną w końcu trzy punkty, tracąc przy tym przynajmniej jedną bramkę. Torino Win / BTTS (@3,6 Totomix).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom