>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Serie A [10-12 września 2016]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


100zł na Darmowy zakład w BetClic
Kolejka po przerwie reprezentacyjnej wydaje się dosyć lajtowa dla topu ligi. Na początek uczestnicy LM Juventus i Napoli w sobotę co będzie tradycją w tej rundzie, w niedzielę Roma, Milan, Inter. Czysto teoretycznie nikt nie powinien mieć tutaj problemów, chociaż pisanie takiego stereotypu przy klubach z Mediolanu wiadomo jak brzmi... Niemniej na mecz kolejki wychodzi mi tutaj starcie Genoa - Fiorentina i trochę mniejszy kaliber Atalanta - Torino, gdzie czuć w powietrzu sporą ilość bramek. Co ważne, wracamy do rozgrywania meczów o stałych porach, tą najmniej przyjemną tym razem dostali piłkarze Bolonii i Calgiari.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
patologg 12,1K

patologg

Użytkownik
Roma vs. Sampdoria

Po przerwie na spotkania reprezentacji możemy w końcu powolutku szykować się na porządne europejskie granie, ponieważ teraz praktycznie codziennie znajdzie się coś ciekawego, co przykuje uwagę kibica piłki nożnej ???? . To tak tytułem wstępu, teraz przejdę do konkretów, dlaczego akurat zabrałem się za opisywanie tego spotkania. W trzeciej kolejce włoskiej Serie A czeka nas mały &#39;polski&#39; pojedynek, mianowicie Roma Wojciecha Szczęsnego zagra z Sampdorią Karola Linettego. Zarówno jeden, jak i drugi mają bardzo duże szanse na to, że w niedzielnym spotkaniu wyjdą od pierwszej minuty. Zaskoczeniem może być to, że to gracz Sampdorii wydaje się mieć bardziej pewne miejsce w 11 od Szczęsnego, gdyż Wojtkowi po piętach depcze Allison. Linnety zaś przebojem wdarł się do pierwszego zespołu. Jak pokazał rewanżowy mecz z FC Porto w eliminacjach do LM, w którym Roma skompromitowała się na całej linii, Szczęsnemu przydarzają się kluczowe błędy, które rzutują na wynik spotkania (błąd przy bramce na 0-2, która przekreśliła całkowicie szanse na awans; inną kwestią jest to, że Roma już wtedy grała w 9, jednak paradoksem jest to, że miała najlepszy okres w meczu). Ten mecz z FC Porto dużo mówi o formie, w jakiej znajduje się drużyna prowadzona przez Luciano Spallettiego. Jest to początek sezonu, wszystkie tryby w maszynie nie wydają się być dobrze naoliwione, co świadczy również ostatni mecz Giallorossich na Sardynii, zremisowany 2:2 mimo tego, że Rzymianie prowadzili już 2:0. W pierwszej kolejce Roma pokonała Udinese wysoko, bo aż 4:0, ale dwa pierwsze gole padły po rzutach karnych, co może trochę zaciemniać obraz tego spotkania. Konkluzją tego wszystkiego jest teza, że zespołowi bardzo dużo brakuje jeszcze do osiągnięcia optymalnej formy. Udinese w tym sezonie czeka raczej walka o utrzymanie, to już nie jest ta firma co jeszcze kilka lat temu. Po drugiej stronie barykady jest zespół Sampdorii, który dobrze wszedł w sezon pod wodzą nowego trenera Marco Giampaolo. Solidną pracą w Empoli i zrobieniem wynikiem ponad stan z pewnością można stwierdzić, że jest dobrym szkoleniowcem. Po zawirowaniach w ostatnim sezonie, gdzie Doria walczyła o utrzymanie praktycznie do ostatniego meczu, teraz moim zdaniem będą prezentować się o niebo lepiej. Zespół poczynił ciekawe wzmocnienia, przybyło kilku ciekawych, młodych i perspektywicznych zawodników jak Praet, Krajnc czy właśnie Linetty. Z klubem pożegnali się Soriano, Correa, Fernando (wszyscy trzej za ponad 10 mln euro). Z tego wszystkiego można wyciągnąć wniosek, że ekipa została trochę przemeblowana, pieniądze z transferów zostały dość dobrze ulokowane w nowych graczach. Jak do tej pory zespół z Genui mierzył się z Empoli na wyjeździe (wygrany 1:0) oraz na własnym stadionie z Atalantą, pokonując zespół z Bergamo 2:1. Co mnie skłoniło do tego, żeby zabrać się za to spotkanie? Przesadzone kursy na Sampdorie, które wynoszą np. @7,50 w całorocznym. Nie jestem zdania, że AS Roma jest aż takim faworytem tego spotkania. Nie zdziwi mnie ich zwycięstwo, jednak jeżeli już wygrają, to moim zdaniem będzie to jakieś skromne zwycięstwo typu 1:0, lub 2:1. Moim głównym typem na ten mecz jest:
- AH +2 @1,40 całoroczny w stronę Sampdorii ✅✅✅ 3:2
- idę również w brak czystego konta Rzymian @1,66 całoroczny✅✅✅ ; duet Muriela z Quagliarellą wygląda naprawdę dobrze, obaj mają na koncie po jednym golu w dwóch spotkaniach, defensywa Romy nie wygląda zbyt dobrze i pewnie, wspominałem już o Szczęsnym, któremu jeszcze wiele brakuje do dobrej dyspozycji, a nowy nabytek do pierwszej 11 Vermalen nie sprawia jeszcze takiego wrażenia o którym można byłoby powiedzieć, że jest mocnym punktem defensywy; na 4 rozegrane mecze w tym sezonie, tylko jedno czyste konto z Udinese (4:0)
-H2H ostatnich spotkań ogólnie (Stadio Olimpico i Marassi) Roma win:2, Sampdoria win:2, remis:1
-H2H tylko Stadio Olimpico 2:1,0:2,3:0,1:0,1:1 (tylko w jednym spotkaniu HA by się nie pokrył)

Trochę chaotycznie to wyszło, ale mam nadzieje że da się w tym wszystkim połapać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
prince91 136

prince91

Użytkownik
VS

Juventus Turyn - US Sassuolo

Juventus -1,5 AH @2.02✅ bet365

Czyżby Juventus po raz kolejny miał zdobyć mistrzostwo? Na chwilę obecną dominuje we Włoszech i szczerze powiem, że nie widzę innego zespołu, który mógłby nawiązać walkę ze Starą Damą. Latem zrobili bardzo dobre transfery. Do zespołu dołączyli bowiem Gonzalo Higuain, Miralem Pjanic, Dani Alves, Juan Cuadrado, Mehdi Benatia, Marko Pjaca, Leonardo Spinazzola oraz Simone Ganz. Jak widać, wzmocnili się dość konkretnie a przy okazji osłabili niektóre włoskie zespoły.
Dwa pierwsze mecze to dwa zwycięstwa i to nie byle z kim, bo na wyjeździe z Lazio (1:0) oraz na własnym stadionie z Fiorentiną (2:1). W obu przypadkach byli zespołem lepszym i tym razem również spodziewam się zwycięstwa i to nawet różnicą dwóch bramek.
Sassuolo awansowało do fazy grupowej Ligi Europy, tak więc będą musieli grać na dwóch frontach. Może to się odbić na lidze, bo ławkę mają słabą i podstawowi zawodnicy będą na pewno odczuwać zmęczenie. Zrobili kilka ciekawych transferów, ale w porównaniu z Juve wyglądają blado. Na inaugurację zwycięstwo na wyjeździe z Palermo (1:0) natomiast w drugiej kolejce niespodziewana porażka u siebie z beniaminkiem z Pescary (0:3).Ostatnie bezpośrednie mecze były bardzo wyrównane i aż cztery z pięciu spotkań kończyło się wynikiem 1:0. Tym razem jednak liczę, że gospodarze pokryją ten handicap.


VS

Palermo - Napoli

Napoli strzeli bramkę w obydwóch połowach @2.00⛔ bet365

Zespół z Neapolu stwarza sobie sporo sytuacji, mają dobrych zawodników ofensywnych i spodziewam się tutaj bramek tego zespołu zarówno w pierwszej części meczu jak i w drugiej połowie. Po dwóch rozegranych meczach mają bilans (2-1-0, 6:4). Myślę, że i tym razem skuteczność nie zawiedzie i typ zakończy się powodzeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
VS

Sassuolo awansowało do fazy grupowej Ligi Europy, tak więc będą musieli grać na dwóch frontach. Może to się odbić na lidze, bo ławkę mają słabą i podstawowi zawodnicy będą na pewno odczuwać zmęczenie. Zrobili kilka ciekawych transferów, ale w porównaniu z Juve wyglądają blado. Na inaugurację zwycięstwo na wyjeździe z Palermo (1:0) natomiast w drugiej kolejce niespodziewana porażka u siebie z beniaminkiem z Pescary (0:3).Ostatnie bezpośrednie mecze były bardzo wyrównane i aż cztery z pięciu spotkań kończyło się wynikiem 1:0. Tym razem jednak liczę, że gospodarze pokryją ten handicap.​

Cześc kolego ????
Porażka z Pascara? Sprawdziłeś dokładnie ? Sassuolo przegrało przez walkower. W regulamiowym czasie gry wygrali 2-1. Zgadza się zagrali bardzo słabo, ale wygrali.​
 
prince91 136

prince91

Użytkownik
Cześc kolego
Porażka z Pascara? Sprawdziłeś dokładnie ? Sassuolo przegrało przez walkower. W regulamiowym czasie gry wygrali 2-1. Zgadza się zagrali bardzo słabo, ale wygrali.
No faktycznie, sorry za błąd...tak czy inaczej nadal zostaję przy tym wyborze ;)
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Typu nie neguje. Bo wygląda naprawdę dobrze, ja chociaż idr w stronę braku BTSu podczas tego tego pojedynku. Przebieg spotkania nie jest trudny do przewidzenia. Od pierwszej do ostatniej minuty pewnie będzie przewazala ekipa gospodarzy. Mam nadzieję, że zagrają tutaj skoncentrowani od początku do koncs
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Juventus-Sassuolo(+1) x2 @1.75
Moim zdaniem nie ma co się dzisiaj pchać w kierunku Juventusu.Na &#39;&#39;win;&#39;&#39; kurs w okolicach 1.3 nie do grania a z handi nie ma co szaleć bo rywal może nie z górnej półki ale może napsuć sporo krwi &#39;&#39;Starej Damie&#39;&#39;.Historia spotkań między obiema ekipami choć dość uboga to jednak pokazuje, że jeśli chodzi o końcowy wynik to przeważnie było na styku (4/5 spotkań) Biorąc też pod uwagę, że Sassuolo dobrze weszło w sezon zaczynając ligę od 2 zwycięstw a Juve ma przed sobą mecz w LM którą w końcu chcą zgarnąć to tym bardziej myślę, że będą tu grali na lekko zaciągniętym hamulcu i jak to mają w zwyczaju uciułają te 1:0 a może jakaś niespodzianka i pierwsza strata punktów w tym sezonie?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Trochę chaotycznie to wyszło, ale mam nadzieje że da się w tym wszystkim połapać
Oczywiście, że da się połapać. Witamy na pokładzie w dziale Serie A i liczymy, że to nie jest Twoja ostatnia analiza ;)
Co prawda jednemu z modów nieco typem podpadłeś, ale powiedzmy, ze pierwsze śliwki robaczywki, dam Ci szansę się poprawić haha. Następnym razem już w dobrą stronę będziesz typował.
A serio mówiąc to ten mecz wydaje mi się, że zakończy się tryumfem Romy jednak. Sampdoria mimo iż ma świetnego trenera jakim jest Giampaolo to jednak sporo zmian przeszła. Wykorzystali słabość rywali z jakimi się mierzyli do tej pory, na Olimpico jednak czeka ich trudne zadanie.


VS

Juventus - Sassuolo
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,95 b365
⛔3:1​

Największym problemem w tym meczu może być fakt, że już w środku tygodnia Juve czeka rywalizacja z Sevillą w LM. Serie A zaczęli świetnie, dwie wygrane, czyli przeciwieństwo tego co było przed rokiem.
Sassuolo ma spory problem bo dziś musi sobie radzić bez Domenico Berardiego, a to niepowetowana strata. Niby jest Matri, ale... no dobra żartowałem ;)

W kontekście Juventusu ciekaw jestem czy Allegri postawi na Chielliniego, który co tu mówić, zagrał kompromitująco w meczach z Izraelem i Francją. Szczególnie pojedynek o pkt w el. MŚ był dramatyczny w jego wykonaniu, a czerwona kartka tylko dopełniła dzieło zniszczenia. Italia wygrała, ale krytyka na Giorgio w pełni zasłużona.

Dziś w Juventusie ma zadebiutować Pjanić, do tej pory siedział na ławce i się przyglądał. Także Pipita niby w podstawie, widać Allegri szykuje powoli wszystkie działa przed starciem LM. Khedira w formie więc do spółki z Pjanicem mogą stworzyć dobrze rozumiejący się duet.
No i wypadałoby wreszcie aby Dybala coś strzelił.
Jednak z racji, że LM w zanadrzu to nie spodziewam sie jakiegoś forsowania tempa, raczej wszystko kontrolowane, czyli w takim stylu a&#39;la Juve. Może jakieś 1:0, 2:0? Tak to bym widział. Sassuolo jeszcze na trzy wizyty na Juve Stadium nie zdobyli nawet bramki (0:4, 0:1, 0:1)

Mam nadzieję, że Chiellini będzie w lepszej dyspozycji i jednak uda się mu nie popełnić baboli...
W pamięci wciąż mam mecz Bologna - Juve, który odbywał się tuż przed potyczką w Lidze Mistrzów, jakoś to było bodajże późną jesienią kiedy to zakończyło się 0:0 po baaaaaaardzo nudnym meczu.
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Juventus - Sassuolo
LB 2,5 over @ 1.80 totomix

Witam ja w dniu dziejszym poszedłem w strone bramek w meczu Mistrza włoch z druzyna z MAPEI stadium. Nie ukrywam ze glwonym czynnikiem a tak naprawde dwoma ktorymi sie sugeruje jest to ze Ze Stara Dama ma w tygodniu LM i sadze ze delikatnie &quot;odpusci&quot; moze to troche glupio zabrzmi ale odpusci wygyrwajac BBC z tylu zagra raczej na 60-70% do tego Max dodal w wywiadzie ze Pipita raczej zagraod 1minuty i dodatkowo patrzac na &quot;odswiezona&quot; Kadre zielono-czarnych wedlug mnie over 2.5 powinnien sie pokryc do 60min

(sorry za blad do 28min :p ) ✅✅✅

Pozdrawiam Dexter
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Pyskata gra dzisiaj bardzo ważny mecz u siebie z Interem i przed sezonem mało który z kibiców Interu uwierzyłby w taki obrót spraw, ale po dwóch kolejkach Serie A, nerazzurri podchodzą do meczu z beniaminkiem Pescarą jako ekipa niżej notowana w tabeli. Jak wiemy w Mediolanie na kilka dni przed startem ligi zwolnili Manciniego i zatrudnili Franka De Boera. Już w pierwszym spotkaniu było wiadomo, że potrzeba czasu, by Holender okazał się zbawicielem. Czy rozbujał już swój zespół na tyle aby dzisiaj pokonać w dobrym stylu beniaminka który gra bezkompromisowo jak do tej pory?
Oj trudno powiedzieć... Liczę na otwarty mecz, szczególnie po stronie gospodarzy. Portugalczyk Joao Mario jest szykowany przez Franka De Boera na grę od pierwszych minut. Ma to być nowa nadzieja - Joker w rękawie dla trenera. Ale czy w pierwszym meczu już zacznie strzelać? Wątpię.. Były zawodnik Sportingu Lizbona musi się przestawić na futbol w Serie A, gdzie gra się poniekąd nieco inaczej niż w lidze Portugalskiej.
Jeśli coś typować w tym meczu to bramki po obydwu stronach. Zwycięstwo Pyskatej byłoby dzisiaj czymś mega dla kibiców ????
 
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Ja osobiście spróbuję zagrać w strone Udinese, wydaje mi sie to mecz z szansami 30/70 z tym że w drużynie Milanu nie zagra paru podstawowych zawodników więc moim zdaniem szanse Udine idą w góre. Kursy moim zdaniem mocno przesadzone Milan słynie z tego ze potrafi stracić punkty z każdym.. liczę na &quot;niespodziankę&quot; w tym meczu. Po kursie win Udinese 5,50 czy bardziej bezpiecznie X2 2,30 naprawdę grzech nie zagrać:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aman 139

aman

Użytkownik
Jeśli cokolwiek dzisiaj grać w meczu Milanu to na przeciwnika. Wymuszone roszady w składzie plus kontuzje. To nie wróży nic dobrego. Jedyna nadzieją dla Milanu jest Donnarumma w bramce i Bacca w ataku. Nie wiem na co stać trenera, ale tym składem widzę 6-10 miejsce w rundzie jesiennej. Niby Milan przejęli Chińczycy, ale ich wpływ będzie widoczny dopiero w zimowym okienku transferowym. Już teraz jest ogromną nadzieja na lepsze wyniki i na tym powinniśmy skorzystać my, typerzy. Polecam śledzić ten zespół i w tej chwili grać przeciwko, dopóki jest value, tak jak w tym meczu. Sam osobiście postawilbym na remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Na szybko bo za chwilę start:

Pescara - Inter
Typ: Inter


Jao Mario to zdecydowanie nie jest lek na całe zło w Interze jednak założenie, że zagrają jak z Palermo tylko z odrobinę większą skutecznością wystarcza mi na grę w stronę Nerazzurrich.

Atalanta - Torino
Typ: Atalanta



Dryżyna z Bergamo wszystko co najlepsze prezentuje na własnym podwórku. Pogoń w meczu z Lazio jest najlepszym przykładem. Z drugiej strony bardzo osłabione Torino gdzie nie zagra podstawowa trójka graczy odpowiedzialnych zazdobywanie bramek czyli: Belotti, Ljajic i Martinez.

Zgadzam się z typami na BTS w meczu Genoa - Fiorentina oraz Udine X2.
Genoa w 3 oficjalnych meczach o stawkę pod wodzą nowego trenera zdobywała 3 bramki i za każdym razem traciła co najmniej 1. Byłem zdumiony jak potrafili zdominować Cagliarii...
Btw do czego to doszło, że o sile drugiej linii Milanu stanowi Kucka i jego nieobecność jest jednym z czynników. kóry skłania do gry przeciwko Rossonnerim.

Dodatkowo:

Chievo - Lazio
Typ: Lazio X2
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Czy ktoś wie dlaczego przerwano mecz Genoi z Fiorentiną? Już drugi mecz w tym tygodniu który postawiłem , a w pewnym momencie zostaje wstrzymany...
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Postawiłem &quot;trochę&quot; kasy na to, że Genoa strzeli gola w I połowie... mecz anulowano. O ile w ostatnim przypadku z Albanią , nie dali zwrotu a kupon wszedł bo wygrała 2:1 o tyle ciekaw jestem jak będzie teraz...
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Postawiłem na RR Sampdorii w bet365, orientuje się ktoś jak będzie rozliczony kupon w przypadku anulowania meczu? Zwrot? Czy będzie wisiał nierozliczony? :/

EDIT: wg zasad bet365
Wszystkie mecze odwołane przed ukończeniem 90 minut gry będą nieważne, z wyjątkiem zakładów, których wynik został już określony w momencie odwołania. Rynek musi zostać w pełni określony, aby zakłady były ważne. Na przykład, zakłady na pierwszego strzelca lub na pierwszy gol będą ważne, jeżeli gol został zdobyty przed odwołaniem.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Dostałem odpowiedź z William Hill , że jeżeli dzisiaj mecz będzie dokończony to zakład jest ważny. Jeżeli przełożą na inny termin dostanę zwrot... (Genoa-Fiorentina)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom