>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Serie A [10-12 września 2016]

Status
Zamknięty.
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Tak ja pisałem, opłacało się zagrać w kierunku Udine, jeżeli Milan u siebie oddaje przez cały mecz jeden strzał na bramkę..śmiech

Udine 5,50 zawsze spoko ✅✅✅:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patologg 12,1K

patologg

Użytkownik
Oczywiście, że da się połapać. Witamy na pokładzie w dziale Serie A i liczymy, że to nie jest Twoja ostatnia analiza ;)
Co prawda jednemu z modów nieco typem podpadłeś, ale powiedzmy, ze pierwsze śliwki robaczywki, dam Ci szansę się poprawić haha. Następnym razem już w dobrą stronę będziesz typował.
A serio mówiąc to ten mecz wydaje mi się, że zakończy się tryumfem Romy jednak. Sampdoria mimo iż ma świetnego trenera jakim jest Giampaolo to jednak sporo zmian przeszła. Wykorzystali słabość rywali z jakimi się mierzyli do tej pory, na Olimpico jednak czeka ich trudne zadanie.
.
Jednak typy poszły w dobrą stronę ;) tak jak przewidywałem Sampdoria mocno napsuła krwi Rzymianom. Kto wie, gdyby nie ta przedłużona przerwa w grze, być może końcowy wynik byłby inny, a tak mamy wyszarpane w samej końcówce zwycięstwo po rzucie karnym strzelonym przez nieśmiertelnego Tottiego. Genueńczycy zdaje się w ogóle nie dotarli na drugą połowę, Roma mogła spokojnie wbić jeszcze ze 2-3 gole gdyby miała kogoś bardziej skutecznego niż Dżeko. Mocno rozluźnieni wyszli i ogółem wynik wydaje się w 100% odzwierciedlający przebieg spotkania. Pierwsza połowa zdecydowanie dla Sampdorii, babole w defensywie Romy: złamana linia spalonego przy golu Muriela, no a drugi gol po stałym fragmencie.
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Na szybko bo za chwilę start:

Pescara - Inter
Typ: Inter ✅


Jao Mario to zdecydowanie nie jest lek na całe zło w Interze jednak założenie, że zagrają jak z Palermo tylko z odrobinę większą skutecznością wystarcza mi na grę w stronę Nerazzurrich.

Atalanta - Torino
Typ: Atalanta ✅



Dryżyna z Bergamo wszystko co najlepsze prezentuje na własnym podwórku. Pogoń w meczu z Lazio jest najlepszym przykładem. Z drugiej strony bardzo osłabione Torino gdzie nie zagra podstawowa trójka graczy odpowiedzialnych zazdobywanie bramek czyli: Belotti, Ljajic i Martinez.

Zgadzam się z typami na BTS w meczu Genoa - Fiorentina oraz Udine X2.
Genoa w 3 oficjalnych meczach o stawkę pod wodzą nowego trenera zdobywała 3 bramki i za każdym razem traciła co najmniej 1. Byłem zdumiony jak potrafili zdominować Cagliarii...
Btw do czego to doszło, że o sile drugiej linii Milanu stanowi Kucka i jego nieobecność jest jednym z czynników. kóry skłania do gry przeciwko Rossonnerim.

Dodatkowo:

Chievo - Lazio
Typ: Lazio X2
✅
Inter szczęśliwie aczkolwiek wydaję się, że w pełni zasłużenie. Po raz kolejny największym problemem była skuteczność. Pescara kilka świetnych okazji po kontrach i w zasadzie tyle.. Jao Mario i Banega najlepsi. Icar zrobił swoje szczególnie druga bramka to wyłącznie jego instynkt rasowego napastnika, który wie jak się w takiej sytuacji zachować. Nie widzę natomiast dalej miejsca na boisku w takim układzie dla Garego Medela. W sytuacji gdzie Inter będzie musiał rozbijać postawiony przez przeciwników autobus zupełnie nieprzydatny w kreowaniu ataków. W meczu z Palermo nie wiedzieć czemu raz za razem wchodził w pole karne starając się kończyć akcje ofensywne i odbierając tym samym szansę bardziej kompetentnym w tym aspekcie gry kolegom - dzisiaj zupełnie &quot;wycofany&quot;. Widać to było po jego zejściu gdzie Inter grał w środku tylko z Jao Mario i Banegą. W następnej kolejce Juventus także będzie mógł się wykazać w odbiorze :] Słaby również D&#39;Ambrosio. Tylko czekać na powrót do zdrowia Ansaldiego i przesunięcie Santona na PO.

Atalanta również zgodnie z planem. W zwycięstwie pomogła nowa gwiazda Torino - Hart, zaliczając pusty przelot po dośrodkowaniuz rzutu rożnego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
S 0

sphilash

Użytkownik
Inter szczęśliwie aczkolwiek wydaję się, że w pełni zasłużenie. Po raz kolejny największym problemem była skuteczność. Pescara kilka świetnych okazji po kontrach i w zasadzie tyle.. Jao Mario i Banega najlepsi. Icar zrobił swoje szczególnie druga bramka to wyłącznie jego instynkt rasowego napastnika, który wie jak się w takiej sytuacji zachować. Nie widzę natomiast dalej miejsca na boisku w takim układzie dla Garego Medela. W sytuacji gdzie Inter będzie musiał rozbijać postawiony przez przeciwników autobus zupełnie nieprzydatny w kreowaniu ataków. W meczu z Palermo nie wiedzieć czemu raz za razem wchodził w pole karne starając się kończyć akcje ofensywne i odbierając tym samym szansę bardziej kompetentnym w tym aspekcie gry kolegom - dzisiaj zupełnie &quot;wycofany&quot;. Widać to było po jego zejściu gdzie Inter grał w środku tylko z Jao Mario i Banegą. W następnej kolejce Juventus także będzie mógł się wykazać w odbiorze :] Słaby również D&#39;Ambrosio. Tylko czekać na powrót do zdrowia Ansaldiego i przesunięcie Santona na PO.

Atalanta również zgodnie z planem. W zwycięstwie pomogła nowa gwiazda Torino - Hart, zaliczając pusty przelot po dośrodkowaniuz rzutu rożnego ????
Witam Lelek myślę, że jesteś w błędzie. Medel jest kluczowa w Inter gra i De Boer jest zobowiązany go odtworzyć. Moduł jest 4-2-3-1 i nie jest możliwe, aby zastąpić Medel (np Brozović), ponieważ ten sposób szkolenia staną się bardzo obraźliwe! Zobaczmy, jak on gra w niedzielę przeciwko Juventusu Inter!
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Witam Lelek myślę, że jesteś w błędzie. Medel jest kluczowa w Inter gra i De Boer jest zobowiązany go odtworzyć. Moduł jest 4-2-3-1 i nie jest możliwe, aby zastąpić Medel (np Brozović), ponieważ ten sposób szkolenia staną się bardzo obraźliwe! Zobaczmy, jak on gra w niedzielę przeciwko Juventusu Inter!
Co do ustawienia to bardziej w tych meczach wyglądało to na 4-1-2-3. Skrzydłowi bardzo szeroko i wysoko na równi z Icardim a nie z Banegą, który nie grał jako typowy ofensywny pomocnik podwieszony pod napastnika a cofał się praktycznie w większości akcji głeboko szukając rozegrania (wiadomo grafika z taktyką pokazuje swoje :]). Wracając do Medela to podtrzymuje swoje zdanie, że może grać z silnymi rywalami bo tam jego atuty będą w pełni wykorzystane. W przypadku rozbijania muru obronnego rywali, blokuje tylko miejsce dla ofensywnego gracza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom