>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 Kolejka Serie A

Status
Zamknięty.
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ac Milan - Lazio Roma
Wybrałem chyba jeden z najciekawszych meczów 3 kolejki włoskiej Serie A. Zmierzą się w nim bardzo słabiutko spisująca się ekipa AC Milanu i bardzo dobrze spisująca się ekipa z wiecznego miasta Lazio lider Serie A. W opinii bukmacherów faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna Milanu ale czy słusznie ? W moim przekonaniu kurs 5,10 na Lazio jest nadto przesadzony. Ekipa &quot;rossonerich&quot; spisuje się fatalnie od pewnego czasu zajmując przedostanie miejsce w lidze dla takiego zespołu jest to po prostu mały dramat choć nie ma co panikować to dopiero początek sezonu i jeszcze wszystko może się zdarzyć. Ostanie 2 mecze to dwie porażki najpierw na San Siro ograła ich Bologna 1-2 a poźniej na wyjeździe ulegli ekipie z Genui. Słabiutko spisuje się nowy nabytek Ronaldinho, czy Szewczenko a ostoja obrony Maldini też już ma swoje lata. Zupełnie na innym biegunie tabeli znajduje się ekipa Lazio która z dorobkiem 6 punktów jest liderem. Ostanie mecze to 2 pewne zwycięstwa, najpierw na wyjeździe z Cagliari 1-4 i u siebie z Sampdorią 2-0. Ogromny wkład w te zwycięstwa ma nowy piłkarz Lazio Mauro Zarate który strzelił już 3 gole jest bardzo chwalony przez włodarzy klubu. Jest bardzo szybki i stać go na strzelanie wielu goli. Nie należy zapominać o dobrze spisującym bramkarzu Juanie Pablo Carrizo. Czas przejsć do samego typu, a więc będzie to bardzo interesujący pojedynek gdyż strata punktów w tym meczu przez Milan będzie oznaczać że spadną na ostanie miejsce w tabeli w przypadku wygranej Cagliari. Gdyby się tak stało będzie to bardzo upokarzające dla tej ekipy. A Lazio ? myślę że stać ich na zwycięstwo w tym meczu bo chyba sami czują ogromną szanse, wobec tak słabo spisującego się Milanu. Uważam, że są w stanie wywieźć 3 punkty i umocnić się na pierwszej pozycji. Lecz ja będę nieco ostrożniejszy i zagram Lazio z podpórką. Jak będzie zobaczymy, ale będę mocno ściskał kciuki za ekipę Lazio
Typ : Lazio Rzym &lt;-- dla odważniejszych
lub : X2 &lt;-- dla mniej odważnych
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
hmm
pod względem formy Lazio powinno wygrać ale z drugiej strony wyobrażamy sobie Milan z zerem punktów i ostatnim miejscem po 3 kolejkach? mnie trudno sobie to wyobrazić. Coś mi mówi że Milan zagra choćby dla trenera, którego pozycja nie jest już tak mocna. Kurs na Milan rośnie choć nieznacznie to jednak.

Jeśli chodzi o tę wiadomość odnośnie Romy to sądze że atmosfere może popsuć ale by takich sytuacji uniknąć Roma pokona w sobote Reggine
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ogolem mysle ze za szybko na jakiekolwiek typy ... jeszczen ie ma do konca oicjalnych informacji o wszystkich graczach ktorzy nei zagraja.
Zapewne Milan - Lazio bedzie ciekawym meczem z jednej strony forma Lazio podpowiada na pewna 2jke ... zwlaszcza jak Zarate zagra ???? a z drugiej ciezko sobie wyobrazic Milan z 0 pkt po 3 kolejkach ... czyli czyzby nadzzedl czasna X ? Ogolem Ancelotti jest niby zagrozony ale wloskie media twierdza ze Galliani i tak pod kazdym pozorem by go nie wywalil i tak. Jedno pewne ze zarzad Milanu potwierdzil po ostatnim meczu ze Ancelotti moze sie czuc bezpieczny .. .zpaewne zapomnieli dodac poki co ;) ale na pewno trenber swoj honor ma i chce conieco pokazac....
Z sentymentu stawialbym na pewna 2jke i tymbardziej patrzac na kurs ... ale poki co poczekam na lepsze info ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dzisiaj 2 meczyki
Catania - Atalanta 1x
Co tu duzo pisac:p . Catania nie raz juz pokazala swoja moc u siebie 2-1 z Interem ktore powinno sie skonczyc conajmniej 1-1 juz duzo mowi.Atalanta po 2 kolejkach 6 punktow , ale czy do konca zasluzenie ? Typ ze tak powiem tez statystyczny bo mysle ze dobra passa sredniej Atalanty powinna sie zakonczyc a poza tym widze bardzo wyrownany mecz patrzac na forme obu ekip. Wedlug mnie 1x 9/10 i pasowalby mi tu X ktory powinien zadowolic obie druzyny, dla ludzi lubiacych ryzyko i wyzsze kursy ????

Roma - Reggina

Osobiscie zostawiam ten mecz bez stawiania, Roma po tyle nieudanych wystepach szczegolnie ten w LM musi wygrac. Mexes i Totti powolani, ten drugi wedlug Spallettiego nie jest na 100% wiec moze wystartuje z ławki, nie bedzie w skladzie Baptisty. Reggina nie jest mocna druzyna tymbardziej na wyjazdach. Mysle ze zwyciestwo Romy jest jak najbardziej w ich zasiegu tylko odstarsza mnie dosyc ten kurs 1,30 wedlug mnie nie oplacalny takze odpuszczam to spotkanie. Ewentualnie rozmyslam jeszcze nad overkiem
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Roma - Reggina

Dziś o 20.30 w Rzymie fatalnie spisująca sie do tej pory Roma bedzie podejmować zespół Regginy. Rzymianie beda chcieli za wszelka cene odzyskać zaufanie kibiców stracone po katastroficznych ostatnich występach. Będą ku temu mieli doskonalą okazje dziś gdyż zmierzą sie z jedna z najsłabszych drużyn w Serie A Regginą, więc innego wyjścia jak 3 pkt i odbicie sie od dna nie widze. Z ostatnich 5 spotkań z Reggina Roma wygrała w u siebie 4. W zespole gospodarzy zabraknie na pewno Tonetto, Pizarro, Perrotty, Mexesa natomiast do składu ma powrócić Totti.

Mój typ:
Roma - Reggina 1 @1,35
 
simons 646

simons

Forum VIP
Roma - Reggina
W zespole gospodarzy zabraknie na pewno Tonetto, Pizarro, Perrotty, Mexesa natomiast do składu ma powrócić Totti.
Mój typ:
Roma - Reggina 1 @1,35
NIe wiem skad te info ale bynajmniej na Gazzetta pisza tyle o nieobecnych:
indisponibili
Juan, Tonetto, Pizarro, Baptista
Cozza, Giosa, Cascione
A o Mexesie sam Spalletti wypowiedzial sie ze jutro bedzie jasne jak sie czuje, w jakiej jest w formie itp i jest powolany na jutro (ASRoma.it)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Sampdoria Genua-Chievo Werona
Typ : 1
Kurs: 1,55 bet-at-home


Sampdoria spisuje się narazie dobrze, mimo że tabela ligowa tego nie pokazuje bo po 2 seriach gier Doria jest na 18msc to mierzyli się z Interem Mediolan mierzącym w mistrzostwo gdzie zremisowali 1:1 i z obecnym liderem Serie A Lazio z którym polegli 0:2. Teraz do Genui przyjedzie beniaminek i nie spodizewam się innego zwycięstwa jak wygranej gospodarzy , którzy w PUEFA odprawili z kwitkiem Litwinów z Kowno 5:0. W tamtym meczu jak i wogóle narazie błyszczał infante terrible Antonio Cassano. Sampdoria będzie musiała sobie radzić w niedzielę bez trzech piłkarzy, których nieobecność nie powinna być jednak wielką stratą dla gospodarzy. Na boisku nie pojawią się Bellucci, Campagnaro oraz Accardi. Jednak Doria ma na tyle dobry skład że sobie z tym poradzą. W zespole Chievo żadnych braków kadrowych na chwile obecną. Chievo ma narazie na koncie 3pkt za wygraną z Reggina dosyc szczęśliwą 2:1 bo gole padały w końcówce meczu, w kolejnej serii ulegli Lecce 0:2.
Sądze że potencjał jaki zaprezentowala Sampa na własnym obiekcie w meczu z Interem w 1kolejce kiedy to mialem okazje zoabczyc ich w akcji pozwala spokojnie im myslec o wygraniu tego meczu. A że sa w dobrej dyspozycji pokazali w czwartkowy wieczór wygrywając 5:0 u siebie. Także stawiam na Sampdorie a kurs jest naprawde zawyżony moim zdaniem bo spodziewalem się raczej ok 1,3 ale po 1,55 to nic tylko grac ;)

Prognozowane składy:

▶Sampdoria: Mirante – Lucchini, Gastaldello, Bottinelli – Stankevicius, Sammarco, Palombo, Franceschini, Pieri – Delvecchio, Cassano

▶Chievo: Squizzi - Malag&amp;ograve;, Mandelli, Cesar (Yepes), Mantovani – Pinzi, Italiano, Marcolini – Esposito, Pellissier, Langella
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Milan - Lazio

Milan rozpoczął ten sezon fatalnie. Przegrane z Bologna i Genoa na pewno nie nastrajają optymistycznie przed jutrzejszym spotkaniem. Ja w tym przypadku powstrzymam się od typowania wyniku meczu. Postanowiłem, po przejrzeniu kilku innych źródeł, że rozsądnym typem będzie Over 2.5. Piłkarze Milanu mają ostatnio duże problemy w obronie, w 2 meczach sezonu 2008/2009 stracili 4 bramki strzelając tylko jedną. Nie mały wpłym na taki obrót spraw ma absencja Nesty.

Z drugiej strony druzyna z Rzymu pokazała się na początku sezonu z bardzo dobrej strony. 2 wygrane z Cagliari i Sampdorią odpowiednio 2-0 i 4-1 na wyjeździe świadcza jak najlepiej o tym zespole. Ich nowy nabytek - Zarate, strzelił w tych spotkaniach 3 bramki.

Milan musi w jutrzejszym spotkaniu zagrać bardziej offensywnie, a zawodników ku temu procederowi na pewno nie brakuje bo takie nazwiska jak Kaka czy Pato są w stanie takie zamierzenia zrealizować. Z drugiej strony braki w obronie Nesty i Didy to poważne osłabienia i możliwość dla Lazio na pozytywny rezultat. Zgodnie z radami wielu specjalistów skuszę sie na ten typ po stawce 7/10

Typ Over 2.5 kurs 1.87 Expekt wynik Over 2.5✅
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Catania u siebie jest bardzo mocna i pokazala to dzisiaj kontrolujac przebieg gry. Natomiast Roma rowniez spokojnie ograla Reggine i to nie bylo zaskoczenie ????

Wg mnie Reggina to nr 1 do wylotu w tym sezonie, natomiast Roma wcale nie jest wg mnie w dobrej formie, to bardziej Reggina przegrala ten mecz niz Roma wygrala.

Co to jutrzejszych spotkan to mysle ze Milan w koncu sie obudzi, natomiast przewiduje klopoty Interu bo na razie Mourinho nie moze ich doprowadzic do takiej dyspozycji jakby zapewne chcial

pozdr
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
NIe wiem skad te info ale bynajmniej na Gazzetta pisza tyle o nieobecnych:
indisponibili
Juan, Tonetto, Pizarro, Baptista
Cozza, Giosa, Cascione

A o Mexesie sam Spalletti wypowiedzial sie ze jutro bedzie jasne jak sie czuje, w jakiej jest w formie itp i jest powolany na jutro (ASRoma.it)
A nawet nie pamiętam gdzie to znalazłem, szukałem po prostu czy Totti już będzie grał i ten faktycznie wszedł w 2 połowie :p Tonetto Pizarro, Mexes nie grali jedynie Perotta zagrał w końcówce, pozatym 3-0 więc komentować nie trzeba ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dzisiaj 2 meczyki
Catania - Atalanta 1x✅
Co tu duzo pisac:p . Catania nie raz juz pokazala swoja moc u siebie 2-1 z Interem ktore powinno sie skonczyc conajmniej 1-1 juz duzo mowi.Atalanta po 2 kolejkach 6 punktow , ale czy do konca zasluzenie ? Typ ze tak powiem tez statystyczny bo mysle ze dobra passa sredniej Atalanty powinna sie zakonczyc a poza tym widze bardzo wyrownany mecz patrzac na forme obu ekip. Wedlug mnie 1x 9/10 i pasowalby mi tu X ktory powinien zadowolic obie druzyny, dla ludzi lubiacych ryzyko i wyzsze kursy ????

Roma - Reggina
:jezora:
Osobiscie zostawiam ten mecz bez stawiania, Roma po tyle nieudanych wystepach szczegolnie ten w LM musi wygrac. Mexes i Totti powolani, ten drugi wedlug Spallettiego nie jest na 100% wiec moze wystartuje z ławki, nie bedzie w skladzie Baptisty. Reggina nie jest mocna druzyna tymbardziej na wyjazdach. Mysle ze zwyciestwo Romy jest jak najbardziej w ich zasiegu tylko odstarsza mnie dosyc ten kurs 1,30 wedlug mnie nie oplacalny takze odpuszczam to spotkanie. Ewentualnie rozmyslam jeszcze nad overkiem✅
Na dzisiaj dosyc ciekawe spotkania ????
Sampdoria - Chievo 1
Opisany dosyc dokladnie przez Robsona takze podpisuje sie pod tym ???? Sampa mimo wynikow jest w dobrej formie 1:1 z Interem , 0:2 z Lazio ale mieli bardzo duzo okazji do bramki jakies poprzeczki o ile sie nie myle itp , ogolem nie zagrali zle. U siebie bardzo ladnie graja wiec mysle 1neczka 8/10
Udinese - Napoli 1 , Under
Udinese zmierzy sie dzis na wlasnym boisku z Napoli. Napoli ktora pokazala niezla klase w ostatnich spotkaniach jak i tez forme ???? Napoli ktora niezle nameczyla sie w Uefa z Benfica zwyciezajac 3-2 ale tracac swojego najlepszego zawodnika Lavezzi ktory juz teraz ma przydomek nowego Maradony dla kibicow Napoli, poza tym zabraknie Bogliacino, Maggio . Takze widac ze trzon ataku NApoli Lavezzi - Maggio nie wystapi co zapewne jest wielkim oslabieniem. Z drugiej strony Udine ktore wygralo w UEFA 0-2 na wyjezdzie, ale zostawiajac o ile sie nie myle niektorych podstawowych zawodikow na lawie - Di Natale wszedl w 68&#39; , Quagliarella 78&#39; i z tego co slyszalem (bo nie ogladalem) to mniej sie meczyli od kolegow z Neapolu.
Reasumujac Udinese gra u siebie, ma mniej zmeczona druzyne po czwartku i wypoczeta pare Di Natale-Quagliarella . Napoli nameczylo sie dosyc mocno w czwartek, nie zagraja z przodu Lavezzi i Maggio, wiec mysle ze maxymalnie Napoli wyjedzie z 1 punktem. typ na zwyciestwo gospodarzy oceniam na 7/10 , Underek poniewaz Napoli zachowuja niezla obrone, oslabione w ataku wiec mysle ze malo brameczek wpadnie.
Torino - Inter 2
Inter ktore moim zdanime wciaz nie przekonuje tak jak powinno.Coprawda w tym meczu nie zagraja Samuel, Rivas, Jimenez, Stankovic, Maxwell ale patrzac po podstawowej 11stce to az tak wiele to nie zmienia. z przodu MAncini-Ibra-Balotelli mysle ze nie bedzie mozna narzekac na brak goli. Jak tez wspomnialem Inter moim zdaniem jeszcze nie przekonuje, ale ostatnio Torino zaliczylo bardzo slaby wystep z Reggina nawyjezdzie zaledwie 1-1 i to nieraz Reggina mogla wysunac sie na prowadzenie. Wiec mysle iz Inter powinien sobie poradzic z Torino ktora bynajmniej w ostatnim meczu nei zagrala za dobrze.
Bez wiekszej analizy patrzac po ostatich meczach i nieobecnych skusilbym sie moze i na Lecce ale tak max 2/10
To chyba na tyle z wartych postawienia MOIM ZDANIEM meczykow :p
Pare info o reszcie ????
Spotkanie na ktore dzis czekam
Milan - Lazio
W Milanie nie zagraja Nesta, Inzaghi, Viudez, Pirlo, Senderos .W Lazio Firmani, Del Nero, Rocchi, Dabo. Ostatnio Lazio miale problem z wygraniem meczu na wyjezdzie z Cagliari wiec nie bedzie tak latwo, z drugiej strony MIlan ma problem z kazdym meczem :jezora:. Ancelotti ktory zstawia na lawie Ronalfinho i Sheve zobaczymy jak zmiennicy sobie poradza :p co do formy to druzyna Milanu na pewno nie zachwyca, z drugiej strony druzyna Lazio wydaje mi sie dosyc kompletna, niezle zgrana ... no moze co do zgrania troszke by si przydalo go wiecej w obronie, ostatnio tylko Mauri cieniutko gral ale ma druga szanse. Bardzo udana wydaje mi sie para Zarate-Pandev gdyz ten pierwszy ma bardzo dobre strzaly z dystansu a ten drugi niezle wykancza akcje w polu karnym. DLa mnie oczywiscie no bet ale podejrzewam ze jakos w okolicach x2 bedzie, ale osobiscie nie radze stawiac ;)
i na koniec dodam ze niespodzianki mozna sie doszykac w meczu Juvuntusu bez Andrade, Zanetti, Zebina, Camoranesi, Del Piero, Trezeguet . W Cagliari wystapi Acquafresca, coprawda Cotniego nie bedzie, ale z takimi brakami, na wyjezdzie niepodzianka moze byc.
To chyban a tyle na dzis pozdrawiam i powodzenia :p
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
Catania u siebie jest bardzo mocna i pokazala to dzisiaj kontrolujac przebieg gry.
oglądałeś ten mecz ?

ja nie oglądałem ale czytam recenzje z tych meczów i w każdej recenzji napisane jest że to goście cały mecz dominowali a nagłowki gazet zatytułowane są pechowa porażka atalanty.

także człeniu nie świruj znawcy włoskiej ligi

wycinki z artykułów

&quot;Catania pokonała na własnym boisku Atalantę Bergamo 1:0 w meczu otwierającym trzecią kolejkę Serie A. Gospodarze w całym meczu oddali zaledwie jeden celny strzał, goście podjęli ponad 20 prób, a mimo to przegrali!&quot;


więc powiedz mi to buraku jak możliwe jest to że kontrolowali przebieg gry ?


&quot;po bezbarwnej pierwszej połowie w wykonaniu Catanii, która nie oddała ani jednego celnego strzału oraz próbach ataków ze strony piłkarzy z Bergamo kończonych najczęściej niecelnymi strzałami mieliśmy bezbramkowy remis w meczu otwierającym trzecią kolejkę Serie A.

Po zmianie stron przewaga gości nie zmalała, a wręcz wzrosła. &quot;
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mnie natomiast najbardziej zaciekawił mecz Fiorentiny z Bologną. Jesli chodzi o Fiorę to gdzies wyczytałem, ze kiedy obejmowała jako pierwsza prowadzenie to przez 20 miesięcy z rzędu potrafiła takie mecze rozstrzygac na swoją korzysc. Ostatnie dwa mecze z Napoli i Lyonem złamały jednak tą statystykę. W meczu z Bologną chyba jednak czas powrocic do starych zasad, a więc objęcia prowadzenia i wygrania meczu z beniaminkiem Bologną. Bologna co prawda wygrała na inaugurację z Milanem, ale bylo to zwycięstwo szczęsliwe. W nastepnej kolejce karta sie odwrocila i Bologna przegrała 0:1 z Atalantą. Fiorentina gra o najwyzsze cele, a na starcie potracila juz punkty z Juventusem i Napoli. Teraz czas na pierwszy komplet punktów na Stadio Artemio Franchi. Nie sądzę aby Bologna po raz kolejny sprawila tak duzą wyjazdową niespodziankę. Kurs 1,45 wydaje mi się byc calkiem do przyjęcia, a więc typ na wygraną Fiorentiny umieszczam na moim niedzielnym kuponie.
Mój typ na niedzielę:
Fiorentina - Bologna 1 - 1,45 w bet-at-home Stawka: 6/10 ✅
 
bania 0

bania

Użytkownik
TBM typujemy te same mecze zauwazylem, czasem zagladam do Twojego tematu i te same gusta ???? .

Walka z chuligaństwem na trybunach we Włoszech dotknęła również Fiorentinę, nagradzaną wcześniej za dobre zachowanie swoich fanów. Na mecz derbowy z Bologną będą wpuszczeni tylko ci fani gospodarzy, którzy posiadają karnety wykupione na cały rok.
- Uważamy, że ten przepis jest sprzeczny sobie, bo z jednej strony zakaz wstępu na stadion dostali kibice Bolognii, a z drugiej objął on także naszych kibiców, którzy nie mają wykupionych karnetów na cały sezon – Sandro Mencucci, dyrektor Fiorentiny skomentował w ten sposób decyzję o wpuszczeniu na trybuny podczas zaplanowanego na 21 września meczu Fiorentina – Bologna tylko kibiców miejscowych i to tych posiadających karnety na cały sezon. - Czy zatem decydenci myślą, że nasi kibice będą walczyć sami ze sobą? To nie w porządku. Fiorentina, która była chwalona za jedną z najlepszych widowni, teraz jest karana za rzeczy, który wydarzyły się, gdzie indziej. Oni urazili dumę wszystkich ludzi we Florencji – przyznał wzburzony dyrektor Fiorentiny Sandro Mencucci.
Fiorentina była nagradzana już przez UEFA i FIFA za zachowania Fair Play i atmosferę na stadionie. Teraz jednak i ją objął program zwalczania chuligaństwa na stadionach i zwane Derby dell’Appennino spotkanie Fiorentiny z Bologną będzie mogło obejrzeć dużo mniej ludzi niż np. pierwsze spotkanie ligowe przeciwko Juventusowi. Zresztą fachowcy przyznają, że dzięki temu, że Fiorentina i Bologna nie grały między sobą od dawna, istnieje małe prawdopodobieństwo, że na trybunach doszłoby do zamieszek. seriea.pl


Sytuacja Fiory nie jest kolorowa remis z Juventusem, przegrana z Napoli. Maja 1 punkt, pozniej czekaja ja trudne przeprawy z Lazio i Genoa. Przegrali z włoskim Arsenalem ktore obecnie przezywa apogeum formy. Gilardino jest na gazie co pokazal w meczu w Lyonie (2 trafienia). Spotkanie derbowe jak wiadomo rzadza sie swoimi prawami ale Fiorentina musi ten mecz wygrac. Duet Gilardino - Mutu + Montolivo powinni zalatwic sprawe na swoja korzysc ;)
✅✅✅
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
Gilardino w tym meczu odpoczywa na ławce
Fiorentina: Frey – Jorgensen, Da Costa, Dainelli, Gobbi – Donadel, Felipe, Montolivo – Semioli, Pazzini, Mutu
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Cagliari - Juventus

Dziś o godzi 15.00 zespół Cagliari będzie podejmował u siebie drożynę Juventusu. W Starej Damie panują wyśmienite nastroje po ostatni sukcesie z Zenitem w LM, a kibice i piłkarze powoli zaczynają czuć że maja mocny skład i gram im sie zaczyna powoli układać tak jakby to sobie wszyscy życzyli. Na pewno sporym osłabienie będzie brak w tym meczy Trezegeute który najprawdopodobniej będzie pauzował przez 2-3 miesiące oraz Camoranesiego i Del Piero którzy narzekają na drobne urazy. Do dyspozycji Ranieriego przed sezonem było jednak 4 klasowych napastników tak więc wciąż jest spore pole do manewru ( z Udine grał Iaquinta + Amauri, z Zenitem juz Trezegeute + Alex ) jest to duża szansa dla Iaquinty który z ostatnim meczu ligowym dwoił sie i troił i tylko zabrakło trochę szczęścia do zdobycia bramki. Zespoł z Cagliari jakimś wielkim teamem nie jest do tej pory słabiuutko 0 ptk 6 bramke stracony przy jednej zdobytej oraz czwartkowa klęska z słabiutka Reggina w pucharze 0-4 nie napawają optymizmem ???? Na pewno atutem gospodarzy będzie ich statnion ( mecz odbywa sie na Sardynii ) a kibice będą liczyć na dobrze nam znanego Roberta Acquafresce który dobrze sie zaprezentował na Olimpiadzie. Oczywiście wszystko może sie zdażyc jednak Juve to drużyna przynajmniej o klasę lepsza i powinna wywieść 3 ptk po skromnym zwycięstwie.

Przewidywane składy
Cagliari (4-3-1-2): Marchetti - Pisano, Bianco, Lopez, Agostini - Biondini, Cossu, Parola - Lazzari - Acquafresca, Larrivey
Ławka: Lupatelli, Ferri, Matheu, Fini, Pani, Matri, Jeda

Juventus (4-4-2): Buffon - Grygera, Legrottaglie, Mellberg, De Ceglie - Salihamidzic, Sissoko, Marchisio, Nedved - Iaquinta, Amauri
Ławka: Manninger, Chiellini, Molinaro, Poulsen, Tiago, Marchionni, Giovinco

Mój typ:

under/over 2.5 : 1 @1.72
strzelec bramki : Vincenzo Iaquinta @2.75

Z innych dzisiejszych spotkań :

Milan - Lazio 1 @1.72
Torino - Inter X @3.50
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Gilardino w tym meczu odpoczywa na ławce

Fiorentina: Frey – Jorgensen, Da Costa, Dainelli, Gobbi – Donadel, Felipe, Montolivo – Semioli, Pazzini, Mutu
To są tylko składy przypuszczalne, a więc czy zagra Gilardino czy nie przekonamy się wraz z początkiem meczu czyli o 15:00 ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Gila podobnie jak kilku innych kluczowych graczy Violi będzie oszczędzanych. Grają teraz co 3 mecze i widać już zmęczenie. Nie zmienia to faktu, że Fiorentina ma bardzo silną kadrę i jest 100 % faworytem tego spotkania, choć grając bez większej publiczności może być ciężki mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom