>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 euro do Virgin Poker

D 0

denas

Użytkownik
Rejestrujemy się na:

[URL='http://www.bankrollmob.com/']http://www.bankrollmob.com/[/URL]

Po rejestracji wchodzimy w Bankrolls

WYbieramy Virgin Poker(jest tez dostepnych dla Polakow kilka innych pokerroomow)

Klikamy na request

Sciagamy ich soft

Rejestrujemy się i koniecznie zapamiętujemy swoj username!

Nastepnie na stronie bankrollmob klikamy na request.

I wpisujemy username z Virgin Poker

Wazne jest aby sciagnac soft z tej strony bankrollmob i podac prawidlowy username.

W razie pytan sluze wszelka pomocą.

Bonus:

Otrzymujemy 10 euro, a nastepne 20,po zarobieniu 60 punktow.
Po zrobieniu 60 puntkow,otrzymujemy rowniez wejsciowke do:

BankrollMob Free Airmiles Tournament where 3 x 50,000
Virgin Atlantic Flying Club Packages will be up for grabs!

Powodzenia ???? Na bonus czeka sie od 2 do 4 dni
 
E 0

elpayaso

Użytkownik
nie moge uzupelnic informacji w moim profilu, okna dotyczace adresu sa nieaktywne:kwasny4565: czy ma ktos podobny problem i wie jak to rozwiazac?
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
nie moge uzupelnic informacji w moim profilu, okna dotyczace adresu sa nieaktywne:kwasny4565: czy ma ktos podobny problem i wie jak to rozwiazac?
ja dałem ze chce wplacic depozyt i okienka z dopelnieniem danych same sie wyswietliły ????
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mam pytanko do was ????

Jezeli zrobiłem tak , ze wszedłem poprzez bankrollmob sciagnałem program i w programie kliknalem new account i przeszło mi automatyczne na stronke z rejestracja to dobrze ???

Czy moze trzeba wejsc odrazu kliknac now register ze stronki , zrobic konto , a pozniej sciagnac program ???

Czy to ma cos do znaczenia ???? ???
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Mam pytanko do was ????

Jezeli zrobiłem tak , ze wszedłem poprzez bankrollmob sciagnałem program i w programie kliknalem new account i przeszło mi automatyczne na stronke z rejestracja to dobrze ???

Czy moze trzeba wejsc odrazu kliknac now register ze stronki , zrobic konto , a pozniej sciagnac program ???

Czy to ma cos do znaczenia ???? ???
wydaje mi sie ze to nie ma znazcenia, ważne żeby pozniej podać dobry nick z Virgin Poker:spokodfhgfh:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
zapewne nie wypelniles danych w pokerze., jezeli tak to:

https://www.virgingames.com/MyAccount/

zaloguj sie, kliknij na &#39;deposit&#39; i wypełnij pola z gwiazdką.

pozniej mozesz odpisac na maila, ktorego dostales z bankrollmob, zeby jeszcze raz rozpatrzyli prosbe o bonusa.
masz rację bludek, mi też przysłali meila że muszę uzupełnić dane bo też tego nie zrobiłem, i wysłałem im meila aby mi przyznali bonus !
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Zmieniło mi się na ten status ???? Delayed - Could be daily limit was reached so will try your request next day, or perhaps an error we need to fix, etc. Basically there&#39;s not much for you to do, than wait a bit longer.
Kuma ktos o co biega ??? to zle czy dobrze??? :spokodfhgfh:
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
albo limt dzienny wykorzystany i dostaniesz jutro albo maja jakis error i musza to sprawdzic....izi ???? ja mam od nich jedna oferte delayed mimo iz dostalem kase jakies 6 mcy temu:p
 
S 0

stomilek

Użytkownik
dobra zrobilem tak jak powiedzialem nietrzeba tam wpisywac zadnych kodow bonusowych tylko teraz czekac na kase tak??czekam juz 2 dzien jak bedziecie mieli to mowcie pozdrawiam i zycze powodzenia w pokerze;p dzieki za pomoc
 
Do góry Bottom