>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

30 EURO free (nowy RIVAL) dla POLAKÓW też :)

Status
Zamknięty.
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Panowie bo nie mam niestety żądnych promocji,to pewnie dlatego że wypłacałem tyle nic nie wpłacając,czy jak zrobię 1-2 depozyty z powrotem będą przydzielać mi te bonusy nd i inne? :-|
 
grajek 24

grajek

Użytkownik
Ja mam z kolei inny problem;/ Wczoraj wplacilem depo i zlecilem wyplate.
Wyslalem im skan dowodu a oni mi na to,ze zlamalem jakis regulamin;/ nie chcieli napisac OCB. tylko caly czas powtarzali SORRY.;/ kqrwa nie wiecie co to moze byc w&gt;pizdu?
 
S 1

sado222

Użytkownik
Teraz pytanko do tych co wyplacali z VR. Otoz wyslalem im kopie dowodu,zarzyczyli sobie jeszcze jakis skan rachiunku z moim adresem
Myslicie,ze jesli wysle im rachunek za szkole to mi akceptuja? Sęk w tym,ze na tym rachunku jest tylko moje imie i nazwisko,adresu niestety nie ma;/
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Teraz pytanko do tych co wyplacali z VR. Otoz wyslalem im kopie dowodu,zarzyczyli sobie jeszcze jakis skan rachiunku z moim adresem
Myslicie,ze jesli wysle im rachunek za szkole to mi akceptuja? Sęk w tym,ze na tym rachunku jest tylko moje imie i nazwisko,adresu niestety nie ma;/
Nie przejdzie będą chcieli coś z adresem, najlepiej miesięczny wyciąg z konta. Ja wysłałem im kopertę z adresem i datą i nie przeszło ????
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Co prawda dostajesz ten bonus na zakłady sportowe , więc teoretycznie nie ten dział.... alee...tak możliwe to jest zawsze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom