>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 Euro za FREE!!!! giełda...

S 0

szwedu

Użytkownik
Ja wysyłam już tak jak ty miesiąc i kapa ???? ale mam nadzieje że wkońcu zweryfikują :grin: Mam tylko pytanie czy wypłacili ci wszystko czy odliczyli ten bonus??Bo mam na koncie 62 Funty więc ponad 300zł jest :grin:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Ja wysyłam już tak jak ty miesiąc i kapa ???? ale mam nadzieje że wkońcu zweryfikują :grin: Mam tylko pytanie czy wypłacili ci wszystko czy odliczyli ten bonus??Bo mam na koncie 62 Funty więc ponad 300zł jest :grin:
Wejdz na konto i zobacz co masz przy opcji : &quot;Amount to withdraw&quot; .. bedziesz mial zaznaczone czy wypalcasz z czy bez bonusu.

Musisz to pare razy obrocic (te 30 euro)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ok mam konto veryfied ???? po miesiacu ale jak dam wyplate przez neteller mam status no ok na koncie mam 96 euro
bede probowal moze sie uda wyplacic
a wy wyplaciliscie zap ierwszym razem czy po kilku probach ??
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
jeśli wpisałem w imieniu imie a w nazwisku tez imie to jest jakaś możliwość zmiany ? i co mam napisać do nich żeby mi zmienili bo kaski mam troszke


E mail do supportu.napisz ze przez pomyłke pomyliły ci sie tabelki i wpisles w nieodpowiednim polu.
daimler
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
dostalem czek do domu, gadalem na live support i powiedzieli zeby sie skontaktowac z bnkiem i ze oni powinni zrealizowac czek, bo czek mozna niby tylko w wilkiej brytani zrealizowac, mam konto w mbanku
myslicie ze to wypali wyplacal ktos czekiem i realizowal czek w banku ?
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
A tak się napaliłem, że jest jakaś nowa giełda zakładów:/

Tymczasem Ibetx ma:
- bardzo cieniutką ofertę rynków
- brak zakładów live
- brak możliwości wpłat/wypłat przez moneybookers

Ogółem nic ciekawego, nie umywa się do Betfair.
Chyba jeszcze przyjdzie Nam poczekać trochę czasu nim pojawi się jakiś godny konkurent dla Betfair na rynku zakładów.
 
Do góry Bottom