>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Bundesligi [09-11 kwietnia ]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Piątek 9 kwietnia
[20:30] Borussia MG - Eintracht Frankfurt 2,25 3,30 3,20

Sobota 10 kwietnia

[15:30] Hannover96 - Schalke04 4,50 3,50 1,80
[15:30] Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2,90 3,30 2,30
[15:30] Mainz - Dortmund 3,75 3,40 2,00
[15:30] Hoffenheim - FC Koln 1,90 3,40 4,00
[15:30] Werder Brema - Freiburg 1,33 4,75 10,00
[18:30] Leverkusen - Bayern Monachium 3,10 3,40 2,30

Niedziela 11 kwietnia
[15:30] Bochum - Hamburger SV 3,25 3,30 2,25
[17:30] Nurnberg - Wolfsburg 2,90 3,30 2,40

W walce o mistrza liczą się już tylko Schalke i Bayern Monachium ze wskazaniem na Bawarczyków, a wszystko po wygranej z głównym rywalem 2:1 w poprzedniej kolejce. Teraz Bayern jednak nie czeka wcale łatwiejszy tydzień. Dzisaij rewanż na Old Trafford a w sobote wyjazd na BayArena do Leverkusen. Leverkusen które przez długą częśc sezonu było niepokonane a teraz nie może byc pewnym nawet gry w eliminacjach Champions League bo nagły zryw i dobra gra Dortmundu jest dla nich sporym zagrożeniem. Szlagier kolejki tak jak mówilem bez watpienia Leverkusen - Bayern Monachium.
Na dole walczy jeszcze Berlińska Hertha dośc nieoczekiwanie. Tym razem u siebie zagra ze Stuttgartem.

&lt;&lt;KONTUZJE&gt;&gt;

Zachęcam do dyskusji i wspólnego analizowania ;)
 
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
Moenchengladbach-Frankfurt - X
W Frankfucie nie zagra Pirmin Schwegler i Christoph Spycher, Borusia natomiast bez większych osłabień. W rundzie jesiennej mecz między tymi drużynami zakończył się wygraną Moenchengladbach 2:1 jedyną bramkę dla Frankfurtu w 86 minucie strzelił z karnego Pirmin Schwegelr, który jak już wspomniałem na początku nie zagra w 30 kolejce. Frankfurt ostatnio w dobrej formie trzy wygrane mecze z Leverkusen Bochum, i Bayernem. Moenchengladbach natomiast gorzej, przegrana ze Stuttgartem 1:2, na osiem oddanych strzałów na bramkę Lehmanna tylko jeden zakończył się trafieniem i wygrana z Hamburgerem 1:0, który ostatnio bez formy. Braki kadrowe Frankfurtu mogą spowodować spadek dobrej gry tego zespołu co zapewne przełoży się na wynik, Moenchengladbach natomiast w miarę dobrze gra na własnym boisku, więc wydaje mi się ze najprawdopodobniejszym wynikiem w tym meczu jest remis.
 
henry09 0

henry09

Użytkownik
Borussia M&#39;gladbach - Eintracht Frankfurt
obie drużyny strzelą TAK/NIE
1.59
Bardzo ciezko w tym meczu wytypowac kto bedzie lepszy. Na 5 ostatnich spotkan, tych druzyn tylko jedno skonczylo sie bez bramkowym wynikiem i bylo to na koniec 2006 roku. Mysle ze gospodarze bez problemu strzela bramke, a Frankfurt jest druzyna ktora lubi strzelac bramki na wyjazdach. W skladzie Frankfurtu zabraknie Schweglera z powodku kontuzji i Franza. Natomiast Christoph Spycher chyba bedzie juz mogl zagrac(przynajmniej ja znalazlem takie informacje - jesli sie myle prosze mnie poprawic) i mam nadzieje ze powrot kapitana wplynie pozytywnie na gre zespolu i w efekcie strzela chociaz jedna bramke. Nie chce juz opisywac ostatnich spotkan w lidze tych druzyn, poniewaz zrobil to juz maslak88.
Zapraszam do konetowania
 
barca71 0

barca71

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Bayern Munchen
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet

Mecz na szczycie niemieckiej Bundesligi. Gospodarze na ostatnie 10 meczy zdobyli zaledwie 12 punktów. Słabo grają zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Natomiast Bayern po 2 wpadkach ze Stuttgartem i Frankfurtem znów wrócił na wysokie loty(20pkt w 10 ostatnich meczach) Cieszy tutaj powrót Robbena. Po wyeliminowaniu Manchesteru( od poczatku rozgrywek Champions League był on faworytem do gry w finale) bawarczycy dostali wiatr żagle, wiedzą że są mocni. Piłkarze z Leverkusen przegrali 3 ostatnie ligowe spotkania, widać że sezon okazał się być dla nich zbyt długi i nie dali rady utrzymać dobrej, optymalnej formy do jego zakończenia. Od 8 do 23 kolejki to piłkarze Bayeru górowali w tabeli, bayern natomiast po słabszym początku sezonu regularnie piął się w górę i to właśnie on strącił pilkarzy z Leverkusen z fotelu lidera. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis 1:1. Ale podkreślmy że wtedy był to całkiem inny Bayern, w dwa razy słabszej formie niż obecnie, a Bayer miał wtedy swoje najlepsze dni w tym sezonie, do których uważam już w tym sezonie nie wróci. Dlatego też myśle że bawarczycy bez problemu poradzą sobie z drużyną Bayeru Leverkusen.
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Spotkanie: Hannover 96 - Schalke 04 Gersenkirchen
Typ: Schalke (-1)
Kurs: 2.87
Buk: Bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 15:30 w Hannoverze obędzie się spotkanie pomiędzy ekipa miejscowych Hannoveru 96, a drużyną Schalke 04 Gersenkirchen.
Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie na Arena of Schalke gdzie padł wynik 2:0 dla drużyny z Gersenkirchen. Hannover to drużyna słaba, broniąca się przed spadkiem. W 29 spotkaniach uzbierali zaledwie 24 pkt, co daje im 17 pozycję na 18 drużyn ! Schalke jest ich przeciwieństem, zajmuje aktualnie drugie miejsce 58 pkt, tracąc jedynie 1 punkt do lidera Bayernu, który jak wiadomo nie będzie miał łatwej przeprawy jutro, ponieważ rozgrywa spotkanie w Leverkusen z tamtejszym Bayerem. Schalke z pewnością będzie bardzo mocno zmotywowane na potyczkę z Hannoverem, ponieważ przy &#39;wpadce&#39; Bayernu mogą zostać liderem !

Formę obu zespołów można porównać do zestwienia w tabeli, ponieważ różnica jest równie wielka, oba kluby dzieli przepaść !

Hannover:

MECZE U SIEBIE
15 ( 3 - 4 - 8 ) 17 : 30 - 13 pt.
Zwycięstwa 3 / 15 20 %
Remisy 4 / 15 26.7 %
Porazki 8 / 15 53.3 %
GOLI Avg.
Bramki zdobyte 17 / 15 1.13
Bramki stracone 30 / 15 2
GOLI RAZEM 47 / 15 3.13
UNDER 2.5 6 / 15 40 %
OVER 2.5 9 / 15 60 %
MECZE - BRAMKI ZDOBYTE
TAK 10x 66.7 %
NIE 5x 33.3 %
MECZE - BRAMKI STRACONE
TAK 13x 86.7 %
NIE 2x 13.3 %


Schalke:

MECZE WYJAZDOWE
14 ( 7 - 5 - 2 ) 21 : 12 - 26 pt.
Zwycięstwa 7 / 14 50 %
Remisy 5 / 14 35.7 %
Porazki 2 / 14 14.3 %
GOLI Avg.
Bramki zdobyte 21 / 14 1.5
Bramki stracone 12 / 14 0.86
GOLI RAZEM 33 / 14 2.36
UNDER 2.5 7 / 14 50 %
OVER 2.5 7 / 14 50 %
MECZE - BRAMKI ZDOBYTE
TAK 11x 78.6 %
NIE 3x 21.4 %
MECZE - BRAMKI STRACONE
TAK 9x 64.3 %
NIE 5x 35.7 %

Ostatnie 5 spotkań Hannoveru:

04.04. Hamburger SV Hannover 96 0 : 0
27.03. Hannover 96 1.FC Kőln 1 : 4
20.03. VfB Stuttgart 1893 Hannover 96 2 : 0
13.03. Hannover 96 Eintracht Frankfurt 2 : 1
06.03. SC Freiburg Hannover 96 1 : 2


Ostatnie 5 spotkań Schalke:

03.04. FC Schalke 04 FC Bayern München 1 : 2
27.03. Bayer 04 Leverkusen FC Schalke 04 0 : 2
21.03. Hamburger SV FC Schalke 04 2 : 2
12.03. FC Schalke 04 VfB Stuttgart 1893 2 : 1
06.03. Eintracht Frankfurt FC Schalke 04 1 : 4

Skrót tabeli Bundesligi:

2. FC Schalke 04 29 17 7 5 47 : 24 58

...

17. Hannover 96 29 6 6 17 30 : 54 24

Czuję, że drugie spotkanie tak jak i pierwsze zostanie rozstrzygnięte na korzyść Schalke conajmniej 2:0, a handicap zostanie pokryty...

Pozdrawiam i życzę powodzenia !
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Faktycznie bardzo kuszący typ na Bayern który po dwumeczu z United musi mieć morale na najwyższym poziomie, pewność gry dążenie do celu jakim jest mistrzostwo niemiec raczej nie ma szans na padake w tym meczu, zresztą tydzien temu powiezli poważniejszego rywala na ich terenie a Leverkusen jak widać spadł z tonu 3 ostatnie kolejki 3 porazki a przeciez w wypadku zwycieztw oblegali by fotel lidera ale taki już jest Leverkusen niby dobry ale niepewny takie wyniki w kluczowych momentach sezonu nie zwiastują dobrej formy
Bayern powinien z zimną krwią pokonac rywala, zostało 5 kolejek i Schalke na ogonie +1 pkt

Leverkusen-Bayern @2.20
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Leverkusen - Bayern M sobie od typowania raczej odpuscze. Jak Akarin pare dni temu mnie informował nie wiadomo czy Robben dzisiaj zagra. Wiadomo zmagał się z kontuzją w ostatnim czasie. W meczu z Manchesterem w środe miał grac góra 60min a zagrał 74min i własnie wtedy wyszedł mu strzał życia ehh... Owszem APtekarze ostatnio grają fatalnie teraz dodatkowo bez kilku zawodników waznych jak Schwaab, Rolfes i Renato Augusto. 3 porażki z rzedu mówią dużo o ich dyspozycji. Wśród Bawarczyków zabraknie z powodu cz.kartki za mecz z Schalke Hamita Altintopa. Ja mecz odpuszczam chociaż typ na Bayern ciekawy i wysoki kurs to jednak ostatnio same ciężkie mecze za nimi więc jakiś remis czy coś możliwe jak najbardziej.
---------------------------

HANNOVER96 - SCHALKE 04
Typ : Schalke @ 1,66
Bet365 ⛔4:2​


Wydaje mi się że to najlepszy typ na dzisiejsze mecze z Bundesligi. Schalke przegrało z Bayernem i jezeli chce jeszcze liczyc się w walce o mistrza muszą wygrywac i liczyc na wpadki Bawarczyków. W tej kolejce własnie taka nadzieja może byc tym większa bo Bayern zagra na BayArena. H96 okupuje przedostatnie miejsce w tabeli. Mimo iż ostatnio zaczał puntktowac dośc systematycznie to jednak Schalke powinno postawic bardzo trudne warunki w tej rywalizacji. Slomka nie będzie miał Jiriego Stajnera do dyspozycji ze względu na absencje za cz.kartke. To bodaj najważniejszy gracz w tym zespole. Aruna Kone jest przebojowy, ale jakże nieskuteczny i brak mu zimnej krwi jaką posiada Czech.
S04 bez Bordona i Kenia. Za to w fenomenalnej dyspozycji jest Kevin Kuranyi. 18 bramek w sezonie to jego najlepszy wyczyn w karierze. Do tego Farfan i Rakitic zaczną od początku. Ja jestem skłonny postawic na Schaalke w tym meczu ;)
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Hertha BSC Berlin - VfB Stuttgart
Typ: 1X
Kurs: 1.52
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o 15:30 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie w lidze niemieckiej, Hertha BDC Berlin podejmie na własnym stadionie VfL Stuttgart. Drużyna gospodarzy to Hertha Berlin, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na miejscu ostatnim z 22 punktami na koncie oraz stosunkiem bramkowym wynoszącym 30-48. Hertha znów walczy o utrzymanie, w 5 ostatnich spotkaniach zespół zdobył 7 punktów, z cego zdobycze punktowe to 3 ostatnie mecze i zaskakujący pogrom drużyny Wolsburga, Herha bowiem ich pokonała aż 5:1.
Drużyna gości to VfL Stuttgart, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 7 z 44 punktami na koncie, zespół ten osiągnął stosunek bramkowy wynoszący 43-37. Ostatnimi czasy drużyna ta w lidze spisuje się znakomicie kolejne 4 zwycięstwa ligowe na pewno robią wrażenie.
Podsumowując spotkają się drużyny o coś walczące Hertha o utrzymanie, goście natomiast o europejskie puchary. Jako, że gospodarzem jest Hertha to ich bym raczej upatrywał w roli faworyta tego meczu. Myślę, żę najbardziej prawdopodobnym rezultetem w tym meczu jest natomiast remis.
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
spotkanie: FSV Mainz – Borussia Dortmund
typ: 2
kurs: 1.95
buk: Betway
analiza:

W jednym z meczów 30. kolejki niemieckiej Bundesligi zmierzą się ekipy FSV Mainz oraz Borussi Dortmund. Gospodarze znajdują się na 10. miejscu w tabeli i brakuje im tylko 3 punktów do pewnego utrzymania w lidze. Z kolei goście są na bardzo dobrym 4. miejscu i tracą w tej chwili tylko jeden punkt do zajmującego ostatnie miejsce na podium Bayeru Leverkusen, który w tej kolejce zmierzy się z liderującym Bayernem Monachium. Do końca sezonu pozostało już tylko 5 kolejek a goście mają 7 punktów straty do Bayernu ,więc uważam że powinni oni się skupić na walce o trzecie miejsce i możliwość gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Myślę że mają szanse na osiągnięcie tego celu, gdyż Borussia znajduje się w bardzo dobrej formie i do tego ma w miarę przyzwoity terminarz – zmierzy się jeszcze później z Norymbergą i Freiburgiem na wyjazdach, a u siebie podejmować będzie Hoffenheim oraz Wolfsburg. Cięższe wydają się te mecze na własnym boisku jednak u siebie BvB gra bardzo dobrze i myślę że będzie w stanie wygrać oba mecze. Mainz będzie jeszcze miało okazję zdobyć te 3 potrzebne im punkty, co nie oznacza, że ten mecz sobie odpuszczą. Jednak myślę, że Borussia pod koniec sezonu będzie dawała z siebie 120% w każdym meczu, gdyż jest dla nich duża szansa na to, że znów będą mogli zagrać w Lidze Mistrzów. Stawiam na ich zwycięstwo. Mój typ: 1-2
WYNIK: 1-0 ⛔
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Hannover 96 - Schalke 1/2
Typ:2
Kurs:2.20
Buk: unibet
Analiza:

Moim zdaniem dziś w bundeslidze królować będą goście, tacy jak np: Bayern czy włąśnie Schalke 04. Goście zmierzą się z dość przeciętnym Hannoverem 96, który gra ostatnio nie najlepiej, zatem na rozpędzone Schalke będzie to mało, ale przejdźmy do faktów. Gospodarze na własnym boisku mają słaby bilans 3 zwycięstw, 4 remisów i aż 8 porażek przy czym strzelili 17 goli, a stracili aż 30! Goście zaś na wyjeździe mają świetny bilans 7 wygranych, 5 remisów i tylko 2 porażek, strzelili 21, a stracili 12 goli, co prawda przegrali ostatnio z Bayernem 1:2, ale myślę że to jeszcze bardziej podrażni ich ambicje i &quot;zniszczą dzisiaj gospodarzy&quot;. Zapowiada się jednostronny mecz, gdyż to tego wszystkiego dochodzi jeszcze Felix Magat, który zna już smak mistrzostwa niemiec, a w tym sezonie może tego dokonać ponownie i jest z Schalke na dobrej drodze, choć będą mieli rywala nie tylko w Bayernie, bo konkurencja w niemczech ogromna, ale myślę że Hannover nie będzie dla nich kłopotem.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Piłka Nożna | Bundesliga | 10.04.2010 | 15:30
Hannover 96 - Schalke 04


Interwetten | typ: Schalke 04
kurs: 1,75 | stawka: 10 PLN | wygrana:

Weekendowe granie rozpoczynam singlem z niemieckiej Bundesligi, w której to przedostatni Hannover 96 podejmować będzie vice lidera Schalke 04. Do końca rozgrywek pozostało już tylko 5 kolejek, a jak wiadomo w ostatnich kolejkach ważą się losy utrzymania w lidze lub zdobycia mistrzostwa, miejsc premiowanych ligą mistrzów czy też ligą europejską. Hannover traci 4 punkty do miejsc dających utrzymanie, więc strata jest bardzo mała i można ją spokojnie odrobić. Schalke natomiast walczy o mistrzostwo kraju i traci tylko 1 punkt do liderującego Bayernu Monachium, który dzisiaj ma bardzo ciężkie spotkanie z Bayerem Leverkusen, na dodatek Bayern gra jeszcze w lidze mistrzów gdzie rozgrywał bardzo męczące spotkania. Bilans spotkań Hannoveru to 6 wygranych, 6 remisów i 17 porażek, jeśli chodzi o spotkania na własnym terenie to nie prezentują niczego nadzwyczajnego, ponieważ u siebie i na wyjeździe zdobyli prawie tyle samo punktów. Schalke jest najlepszą drużyną wyjazdową w lidze i może się poszczycić bilansem spotkań 7 wygranych, 5 remisów i 2 porażek, do tego Schalke bardzo dobrze gra u siebie i zasłużenie walczy o mistrzostwo kraju, które ma na wyciągnięcie ręki. W ostatnich 10 spotkaniach Hannover zdołał zremisować 0-0 z Hamburgiem i wygrać 2-1 z Frankfurtem i Freiburgiem, jednak pozostałe 7 spotkań to porażki. Schalke w ostatnich 10 spotkaniach zaliczyło dwa remisy z Freiburgiem i Hamburgiem i dwie porażki z Wolfsburgiem i Bayernem Monachium, do tego 6 wygranych, w tym z takimi ekipami jak Leverkusen, Stuttgart i Dortmund. Teraz może trochę o osłabieniach, moim zdaniem większe mają gospodarze, ponieważ dzisiaj nie zagra napastnik Stajner (26/6), pomocnicy Rosenthal (16/1), Krzynówek (11/0), obrońcy Djakpa (23/0) i Chahed (11/1). W Schalke nie zagra tylko podstawowy obrońca Bordon (27/0) i mniej ważni w linii pomocy Kenia (10/0) i Pliatsikas (8/0). Teraz może małe podsumowanie powyższej analizy, obydwie drużyny są bardzo zmobilizowane, ponieważ walczą o utrzymanie i mistrzostwo, a sezon wielkimi krokami zbliża się do końca. Faworytem jednak jest Schalke, ponieważ w swoim składzie posiada zawodników lepszych takich jak np. Kevin Kuranyi, który strzelił w tym sezonie 18 bramek. Hannover jest bardziej osłabiony, Schalke praktycznie tylko bez Bordona, ale cała ofensywa zdrowa, Hannover nie powinien dzisiaj przeprowadzać zbyt wielu ataków, więc brak obrońcy nie będzie aż tak widoczny. W pierwszym spotkaniu tych drużyn jesienią Schalke wygrało na własnym terenie 2-0 z Hannoverem. Myślę, że dzisiaj spokojnie mogą powtórzyć ten wynik.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Bayern Munchen
Typ: under 2,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt


Zdaje sobie sprawę,że w bundeslidze pada zazwyczaj dużo bramek....ale w tym meczu &quot;śmierdzi mi małą ilością bramek.....myślę tu o remisie 1-1 lub nikłym zwycięstwie gości...Bayern Munchen jest po cieżkim meczu w lidze mistrzów i nie będzie forsował tempa,a z kolei Leverkusen myslę że jak strzeli bramkę to będzie się dobrze bronic;) Jedyne zagrożenie że strzeli tą bramkę bardzo szybko-Bayer Leverkusen.....wiem ze to są słąbe argumenty ale wierzę w swoją underowo\overową intuicję:razz:
wynik 1-1✅ intuicja nie zawiodła;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom