>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Ekstraklasy 29.05.2011r.

Status
Zamknięty.
J 22

junior1317

Użytkownik
A ja myślę, że dobre typy to over 2,5 w meczu Legii i Śląska. Uważam, że te dwie drużyny są same w stanie zaaplikować Polonii B i Arce po 3 gole. Zwłaszcza, że zarówno Polonia jak i Arka nie będą grały defensywnie, bo praktycznie tylko zwycięstwa mogą dać im utrzymanie. Jako że będzie to raczej otwarty football może paść dużo bramek. Przykład mecz Arka - Legia. Gdynianie poszli na wymianę ciosów i skończyło się 2-5... Sądzę, że w obu meczach goście coś strzelą, a gospodarze minimum 2 bramki zdobędą raczej na pewno.
Kursy zachęcają, w expekt:
Śląsk - Arka over 2,5 - 1,85
Legia - Polonia B over 2,5 - 1,95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
horus 129

horus

Użytkownik
Lista absencji w 30 kolejce Ekstraklasy.

Arka Gdynia:

Junior Ross (rozwiązał kontrakt)
Marciano Bruma (zawieszony)
Robert Bednarek (kontuzja)
Michał Płotka (kontuzja)
Ante Rożić (kontuzja)
Paweł Zawistowski (kontuzja)
Ervin Skela (kontuzja)
Cracovia Kraków:
Łukasz Nawotczyński (kontuzja)
Sławomir Szeliga (kartki)

GKS Bełchatów:

Grzegorz Baran (kontuzja)
niepewni gry:
Mateusz Cetnarski (kontuzja)
Mate Lacić (kontuzja)
Kamil Wenger (kontuzja)

Górnik Zabrze:

Michał Jończyk (kontuzja)
Maciej Bębenek (kontuzja)
Adam Stachowiak (Młoda Ekstraklasa)

niepewni gry:
Adam Banaś (kontuzja)
Michal Gasparik (kontuzja)

Jagiellonia Białystok:

Bartłomiej Grzelak (kontuzja)
Thiago Rangel Cionek (zawieszony)
Korona Kielce:
Łukasz Maliszewski (kontuzja)
Krzysztof Pilarz (kontuzja)
Aleksandar Vuković (kontuzja)
Sander Puri (reprezentacja)
Kamil Kuzera (kontuzja)
Jakub Bąk (reprezentacja U-18)

Lech Poznań:

Tomasz Bandrowski (kontuzja)
Marcin Kikut (kontuzja)
Kamil Drygas (kontuzja)
Manuel Arboleda (kontuzja)
Marcin Kamiński (reprezentacja)
Sergiej Kriwiec (kontuzja)
Wojciech Golla (reprezentacja)

Lechia Gdańsk:

Tomasz Dawidowski (kontuzja)
Marco Bajić (kontuzja)
Piotr Wiśniewski (kontuzja)
Tomasz Bobrowski (kontuzja)
niepewni gry:
Kamil Poźniak (kontuzja)

Legia Warszawa:

Inaki Astiz (kontuzja)
Michała Żyro ( reprezentacja)
Michal Hubnik (kontuzja)
Felix Ogbuke (Młoda Ekstraklasa)
Dejan Kelhar (Młoda Ekstraklasa)

Polonia Bytom:

Przemysław Trytko (kontuzja)
Adrian Chomiuk (kartki)
Polonia Warszawa:
Artur Sobiech (kontuzja)
Maciej Sadlok (kontuzja)
Andreu Mayoral (kontuzja)

Ruch Chorzów:

brak
Śląsk Wrocław:
Przemysław Kaźmierczak (kontuzja)
Łukasz Gikiewicz (kontuzja)
Jarosław Fojut (kontuzja)
Antoni Łukasiewicz (kontuzja)
Mariusz Pawelec (kontuzja)
Sebastian Mila (kartki)

Widzew Łódź:

Sebastian Madera (kontuzja)
Paul Grischok (kontuzja)
Piotr Mroziński (kontuzja)
niepewni gry:
Jurijs Żigajevs (rehabilitacja)
Wisła Kraków:
Rafał Boguski (kontuzja)
Gordan Bunoza (kontuzja)
Wojciech Łobodziński (zawieszony przez klub)
Eric Cikos (kartki)

Zagłębie Lubin:

Costa Nhamoinesu (kontuzja)
Damian Dąbrowski (reprezentacja)
Deniss Rakels (kontuzja)
Sergio Reina (kontuzja) Przemysław Kocot (kontuzja)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Mi się bardzo spodobał typ przedstawiony w dyskusjach na to, że żadna drużyna nie strzeli 5 bramek. Jedyne zagrożenie widzę w Legii i Śląsku, ale też jakoś 5 bramek mi się nie widzi. Widzę dużo za i przeciw, mimo to chyba się skuszę na ten mały kursik
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Przed sezonem oba te zespoły miały się bic o mistrzostwo. Jak wiemy piłkarzom czarnym koszul ten pomysł jakoś nie wypalił. Oba zespoły grają o przysłowiową pietruszkę, zupełnie inaczej niż rok temu. Kiedy to pięknie minął się z piłką Przyrowski w doliczonym czasie gry. Zagranie a la Boruc. Później jednak okazało się, że Wisła i tak tych 3 punktów na mistrzostwo nie spożytkowała. Miejmy nadzieję, że mecz będzie się dało oglądac.

GKS Bełchatów - Cracovia Kraków

Tu sprawa jest jasna jak słońce. Goście wygrywając pozostają w lidze. A wiele osób po jesiennej rundzie nie dawało im żadnych szans. Wielu ekspertów mówiło, bez punktów na wyjeździe nie będzie utrzymania. Teraz postawic trzeba kropkę nad I. Tylko czy Bełchatów da ją postawic? Z Polonią grali bez kompleksów, co mnie z lekka zaskoczyło. Nawet mieli rzut karny fatalnie uderzony przez Cetnarskiego. Ta drużyna jest nieobliczalna.

Legia Warszawa - Polonia Bytom

Kiła, mogiła. Tak mogą o tym meczu powiedziec piłkarze Bytomskiej Polonii. Jak wygrac z Legią na jej terenie? Dwa miesiące temu jeszcze wydawało się to realne, bo Legia rozdawała punkty na lewo i prawo jak świeże bułki. Tylko kibicom było żal patrzec. A teraz? Legia ma realne szanse na wicemistrzostwo no i z Pucharem Polski te jedenaście historycznych porażek może miec słodszy smak.

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kiła, mogiła numer dwa. Jednak tutaj nabiera to zdanie innego znaczenia. Akurat tutaj widzę jakieś zaangażowanie ze strony Arki Gdynia choc momentami. I nawet jestem skłonny uwierzyc w pierwsze zwycięstwo wyjazdowe od marca 2010 roku. Ale lista kontuzji jest długa. I tutaj można będzie wygrac tylko determinacją. Ewentualny remis też da utrzymanie, jeżeli przegra Cracovia. Jednak na co tu liczyc. Tu trzeba strzelac bramki.

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Grali z Koroną wygrali 4-0, grali z Cracovią przegrali 0-3. Czy to jest drużyna na Europejskie puchary? Wątpliwa sprawa. Gdyby nie paru ludzi to Jagielloni nie było by w tym miejscu teraz. Tak mają kroczek tylko do kolejnej batalii w Lidze Europy. Ruch w małym dołku o nic już nie gra. Przyczyn nie znamy.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Ironia losu. Lechia grając mecz po meczu miała szczęście i determinacją wbijała gole rywalom po impulsie. A to samobójczym trafieniu, a to rzucie karnym. Innymi słowy zbierała punkty. Przychodzi mecz z Widzewem. Tracimy bramkę jak zwykle na początku meczu. Potem staramy się odrabiac, a bramka stoi jak zaczarowana. Albo Kaniecki, albo słupek, albo poprzeczka na drodze. Lechia jeśli o czymś marzy, wygrac musi. To nie znaczy że wygra, bo z Zaglębiem też nigdy różowo nie było.

Lech Poznań - Korona Kielce

Dla przyzwoitości Lech powinien wygrac. Szanse na puchary ma iluzoryczne. Jednak Lech tracił multum punktów nie na własnym stadionie, a na wyjazdach. Korona po karnym pozbawiła złudzeń Górnika Zabrze. Ale tym razem chyba im się ta sztuka nie uda.

Górnik Zabrze - Widzew Łódź

Co tu można dodac. Ktoś już napisał. Widzew umię grac z Górnikiem. Grzelczak nawet im już bramki strzelał. A on ostatnio strzela ich 70% dla Widzewa. Jeśli Widzew zakwalifikuję się do pucharów. A jest to możliwe. To jedno jest pewne. Największym wygranym po trenerze Oreście Lenczyku, będzie kolejny trener Czesław Michniewicz.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Ponieważ pojawiły się u mnie 3 typy z Ekstraklasy, to wrzucam tutaj ???? Uzasadnienie dotyczące gil vicente nie będę tutaj wklejał z wiadomych powodów. Jeśli ktoś jest ciekaw to zapraszam do mojego tematu :p
BetClic
⚽ Legia Warszawa - Polonia Bytom kurs 1,45
⚽ Gil Vicente - Fatima kurs 1,20
Stawka 200,00
Zysk 148,00
Jeśli któryś z powyższych dwóch typów nie wejdzie, to maczała w tym palce MB Fatimska xD Dwa najpewniejsze typy na jutro. O Gil Vicente napisałem już wyżej. Jeśli chodzi o Legię to ten mecz jest dla niej właściwie walką o występy w Pucharze UEFA. Nie może ona sobie pozwolić na stratę nawet 1 oczka. Są w bardzo dobrej formie. Nie przegrali żadnego z sześciu ostatnich spotkań. Polonia Bytom natomiast pod względem formy zanotowała najgorszy wynik w lidze. Jeśli chodzi o ostatnie miejsca to właśnie takie miejsce zajmuje ona w tabeli ^^ Szczerze mówiąc ten kupon jest dla mnie jak Surebet i jeśli to nie wejdzie, to robię sobie przerwę. Ale wejdzie :p
BetClic
⚽ Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów kurs 1,50
⚽ Śląsk Wrocław - Arka Gdynia kurs 1,58
Stawka 100,00
Zysk 137,00
Na szybko, bo już jestem zmęczony. Typ na Jagiellonię oczywiście ryzykowny, ale oni mają coś do udowodnienia. Myślę, że przy silnie zmotywowanym i dobre grającym Frankowskim oraz przy bardzo słabej dyspozycji Niebieskich, Jaga da radę skubnąć 3 pkt i pomodlić się w kwestii Pucharu UEFA.
Jeśli chodzi o Śląsk to oni podobnie jak Jaga i Legia nie mają innej możliwości, jak wygrać jutro swój mecz. A fakt, że muszą go wygrać z drużyną, która prawdopodobnie żegna się z Ekstraklasą, zwiększa jeszcze pewność tego typu. Liczę na spore zyski z dzisiejszego dnia :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Jeśli chodzi o Legię to ten mecz jest dla niej właściwie walką o występy w Pucharze UEFA.
Sporostuję delikatnie twój tok myślenia.
Legia wygrała Puchar Polski - europejskie puchary ma już zagwarantowane.
To Bytom walczy o życie.
Niemniej jednak uważam, że Legia wygra.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ostatni tydzień lipca albo początek sierpnia, ewentualnie troszkę wcześniej ze względu na to, aby skończyć lige odpowiednio wcześnie przed euro.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Bardzo ciężka kolejka do typowania. Za wielu pomysłów na grę nie mam, a jak już są, to kursy na te zdarzenia nie wyglądają za ciekawie. Proponuję jednak takie typy:

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Najpewniejszy wydaje mi się Śląsk Wrocław, który ma szansę na własnym stadionie przypieczętować wicemistrzostwo kraju. Rywalem fatalna na wyjazdach Arka, do tego rozbita psychicznie i kadrowo po ostatnim przegranym meczu z Legią 2:5. Nie wydaje mi się aby drużyna z Gdyni była w stanie się podnieść, zwłaszcza, że widzę dzisiaj jakieś punkty wywiezione przez Cracovię z Bełchatowa, a w takim wypadku Arka aby mieć szanse na utrzymanie musiałaby ze Śląskiem wygrać.
typ: Śląsk Wrocław @1.60 / Unibet ✅

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Tutaj przeczuwam ciężką przeprawę Jagiellonii. Mimo, że piłkarze Ruchu już nie grają o nic oprócz dodatkowych funduszy dla klubu i siebie z racji wyższego miejsca w lidze, to w Białymstoku na pewno się na boisku nie położą. Zwłaszcza, że za sobą mają serię 3 porażek z rzędu i wypadałoby kolejny raz nie przegrać. Jaga wcale wygrać nie musi aby zakwalifikować się do europejskich pucharów, ale wtedy musiałaby liczyć na potknięcia rywali, co może skończyć się nie najlepiej. Spotkania Jagi z Ruchem kończą się zazwyczaj underowo. Na 15 potyczek w aż 12 padło mniej niż 3 bramki. Dzisiaj również spodziewam się niewielkiej ilości goli. Jaga raczej nie rzuci się od początku na rywali, zwłaszcza po kompromitacji w środę w Krakowie. Powinni zacząć spokojnie, zresztą tak jak i Ruch. 1:0, 0:0 - taki wynik w tym meczu bym przewidywał, a gram under.
typ: under 2,5 @1.75 / Unibet ⛔
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce ✅ 4:0
Typ: Lech Poznań -1 -1,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365

Kończymy sezon Ekstraklasy, w dzisiejszej serii mamy m.in. spotkanie dwóch drużyn nie walczących już o nic - tylko cud może sprawić że Lech zagra w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Jednak z całą pewnością nie odpuszczą dzisiejszego spotkania i będą chcieli godnie zakończyć sezon. Trener Bakero nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Arboledy i Krivetsa, jednak ich zmiennicy z całą pewnością nie pogorszą jakości gry Kolejorza. U siebie Lech spisuje się bardzo dobrze (bilans 9-4-1, stosunek bramek 23:6), co dodatkowo przemawia za ich zwycięstwem w dzisiejszym spotkaniu. Ponadto dzisiejsze spotkanie będzie prawdopodobnie ostatnim w barwach Lecha dla Semira Stilica, który nosi się z zamiarem odejścia do silniejszej ligi. W ubiegłym sezonie na zakończenie Lech wygrał 2:0 z Zagłębiem Lubin, żegnając Roberta Lewandowskiego, dzisiaj efektownym zwycięstwem powinien pożegnać Semira i podziękować kibicom za doping przez cały sezon. Jak podaje strona Lecha, wśród zawodników Korony zabraknie Maliszewskiego, Pilarza, Vukovicia i Szamotulskiego; jednak porównując składy obu zespołów - Lech ma zdecydowanie silniejszą kadrę (czego niestety nie pokazał w tym sezonie w meczach wyjazdowych) i w dzisiejszym spotkaniu inny wynik, niż zwycięstwo Lecha będzie można uznać za co najmniej małą sensację.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Legia Warszawa vs. Polonia Bytom
Legia w końcówce sezonu złapała formę grają nie źle w ataku sporo strzelają ,ale i zdarzają im się błędy w obronie takie jak w meczu z Arką .Polonia jakieś tam szanse ma nie duże ale ma ,będzie na pewno próbowała walczyć ale wielkich szans im nie daję obrona popełnia sporo błędów tracą głupie bramki z przeciętnymi rywalami po 2 na mecz ,jedyną ciekawą opcją w tym meczu wydaje się over.Argumenty są takie ,że Legia będzie chciała dobrze u siebie zakończyć i będą atakować co im nie źle ostatnio wychodzi ,Polonia jeśli o czymś marzy musi coś strzelić czyli 3 bramki prawdopodobne a kurs jaki nam oferuje betathome ciekawy 1.85.
Typ :
over 2.5 1.85 bah✅
edit
W sumie to bez problemu.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Cracovia w imponującym stylu wydostała się ze strefy spadkowej. Sporo osób będzie zapewne grało na nich w meczu z Bełchatowem. Trzeba pamiętać jednak o tym, że w obecnej sytuacji Cracovia jest w bezpiecznej strefie. To rywale muszą ją gonić (Polonia Bytom i Arka), a mecze mają bardzo ciężkie bo grają na wyjazdach ze Śląskiem i Legią. Moim zdaniem ciężko będzie im o jakiekolwiek punkty z zdecydowanie lepszymi rywalami.
Może się więc zdarzyć, że Cracovia nie wygra ,a i tak pozostanie w lidze na kolejny sezon. Wszystkie mecze będą rozgrywane o godzinie 17:00 więc piłkarze Cracovii będą zapewne dostawać informację na temat wyników w Warszawie i Wrocławiu. Jeżeli będzie im po myśli to nie koniecznie będą dążyć do zwycięstwa.
Bełchatów na swoim terenie to bardzo silna ekipa. W tym sezonie na 14 meczy tylko 2 porażki. Warto się 2 razy zastanowić czy inwestować w Cracovię.
Bełchatów - Cracovia
Bełchatów lub remis
1.83

✅✅✅
Moje spostrzeżenia na temat tego meczu okazały się w 100% trafne. Zarówno Polonia B. jak i Arka G. nie miały szans z dużo lepszymi rywalami. Również Cracovia nie wygrała meczu, a zostaje w lidze na kolejny sezon.
Typ z mojej strony był całkowicie przemyślany. Co niektórzy moją analizę uznali za &quot;bzdury&quot; jednak jak to w przysłowiu: ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...
A tak całkowicie na serio podsumowując w kilku słowach bieżący sezon to był niezwykle interesujący do ostatniej kolejki. Dopiero dzisiaj rozstrzygnęło się kto spada do 2 ligi, kto gra w europejskich pucharach. Jedynie mistrz kraju został wyłoniony kilka kolejek przed końcem rozgrywek. Teraz pozostaje czekać na nowy sezon i kolejne miejmy nadzieje ciekawe, trzymające w napięciu rozgrywki 2011/2012.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
WKS jak najbardziej zasłużył na vice-mistrzostwo kraju. Dzisiaj zawodnicy Oresta Lenczyka pokazali, że odkąd ten trener objął stery we Wrocławiu, wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze. Ogólnie rzecz biorąc nikt chyba nie może narzekać na brak bramek w tej kolejce spotkań. W niektórych meczach bardzo wysokie wyniki (Górnik, Legia, Lech, WKS), a i same mecze mogły się podobać. Jedną rzeczą, która mnie osobiście smuci będzie brak Lecha Poznań w Europejskich Pucharach. Na tym etapie nie sądzę, aby Jagiellonia była w stanie coś ugrać na zagranicznej arenie, jednak wszystko wyjdzie w czasie.
 
C 0

czoker1986

Użytkownik
rowniez jagiellonia zasłuzyla sobie na puchary i ciekaw jestem co nam pokaże . mogło byc lepiej i tak jest dobrze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom