>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Ekstraklasy [ostatnia] 15.05.2010r.

Status
Zamknięty.
C 0

catz

Użytkownik
x2 bardzo pewny typ na POLONIE WARSZAWA. Warszawianie są na fali, kontuzjowany tylko Łukasz Trałka. Bakero chce powalczyć o 6 miejsce. Polonia Bytom myśli o wakacjach co widać było w ostatnim meczu. Typuje raczej remis ale podpórka lepsza
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Jop pewnie znowu zagra ze względu na absencję Pablo Alvareza, jako kibic Lecha im bliżej soboty godziny 17 tym bardziej myślę że Lech na maxa skopie to spotkanie, ale trzeba być dobrej myśli ???? Moje typy na sobotę
Śląsk vs Arka X
Legia vs Bełchatów 1X
Korona vs Ruch 2
Piast vs Cracovia 1
Wisła vs Odra 12
Bytom vs Warszawa 2
Lechia vs Jagiellonia X2
Lech vs Zagłębie 1

Wisła vs Odra (HC 0:1) X
Wisła vs Odra under 1,5
Wisła vs Odra 1st Half under 0,5
Lech vs Zagłębie 1st half 1
Lech strzeli dokładnie 2 gole
Lech vs Zagłebie tylko 1 drużyna strzeli
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dla mnie mecz Lecha po takim kursie na win jest bardzo nie opłacalne stawiac ale po krótce o wybranych spotkaniach:

Wisła - Odra

Odra kompletnie inna ekipa w rundzie rewanzowej, prezes sypnał groszem i obietnic dotrzymal- sprowadzil jak na Odre pilkarskie gwiazdy. Jednak chwile potrzebowali aby sie zgrac i i czasem szczescia brakowalo , dlatego z ligi poleca. W cuda nie wierze Wisła wiadomo przybita ale zrobi wszystko aby wygrac godziwie i pokazac , że remis , który byl dla nich porazka to tylko wypadek przy pracy i wygraja ( nawet bez Brozka ).

Lech- Zaglebie

Jak juz pisalem buki wystawili taki kurs na win Lecha , że smiech na sali , walczy ekipa pierwssza z szósta i taki kurs. To juz na Wisle lepszy, ale do rzeczy. Nie jestem z tych, ktorzy mysla ze Zaglebie zostanie rozgromione bo &#39; przeciez o nic nie graja&#39; i Lech wygra latwo i przyjemnie. Nawet w tym sezonie czy komus sie to podoba czy nie Lech pokazal , ze nawet w naszej lidze musi sie jako druzyna jeszcze uczyc i miewa momenty zle, chyba ze nie wytrzymuje presji. Dlatego dla mnie takze najbardziej racjonalnym do grania typem bedzie Over po niezlym kursie lub moze Podwójna szansa na remis ????

Bytom- Polonia

Bakero jakby zaczal lapac co musi zrobic , zeby wpoic Polskiej druzynie swoja mysl.
Na poczatku kazdy patrzyl ze zdziwieniem , ze taki ktos przychodz do sredniaka naszej ligi Poloni, potem zauroczenie minelo i byla padaka , aż tu nagle jakby wszystko zaczeło &#39; trybic&#39; . Polonia mimo iz bez indywidualnosci jakie ma np. Lech, Wisla czy nawet GKS radzi sobie coraz lepiej . Po kursie ok. 1.45 napewno warto zagrac x2 na Polonie mozna szczerze Polecic.

P.S
Pozdrawiam uzytkownika miles87? czy jakos tak... Który po moich OBIEKTYWNYCH opiniach na temat minionej kolejki wysyla mi grozby na PW ???? ???? ????
Oby tak dalej spływa to po mnie;]
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Lech- Zaglebie
Jak juz pisalem buki wystawili taki kurs na win Lecha , że smiech na sali , walczy ekipa pierwssza z szósta i taki kurs. To juz na Wisle lepszy, ale do rzeczy. Nie jestem z tych, ktorzy mysla ze Zaglebie zostanie rozgromione bo &#39; przeciez o nic nie graja&#39; i Lech wygra latwo i przyjemnie. Nawet w tym sezonie czy komus sie to podoba czy nie Lech pokazal , ze nawet w naszej lidze musi sie jako druzyna jeszcze uczyc i miewa momenty zle, chyba ze nie wytrzymuje presji. Dlatego dla mnie takze najbardziej racjonalnym do grania typem bedzie Over po niezlym kursie lub moze Podwójna szansa na remis ????
Nie wiem o jakiej nauce mówisz. Remis w takim meczu, to jak wbicie sobie samemu tępego noża w ****. Jak się coś ma na wyciągnięcie ręki, to za wszelką cenę chcę się to zdobyć. Tak jest z Lechem i Mistrzostwem Polski. Jak każda drużyna, Kolejorz miewa momenty zawahania. Jeżeli racjonalny typ to remis, to ja nie wiem co w tym jest takiego oczywistego.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Czytaj moje pozostale posty ze zrozumieniem;]
Lech jakby pokazywal w sezonie ze nie jest dojrzaly ma mistrza . Wygrywal z najepszymi potykal sie ze slabiakami. A kazdy wie ze to wlasnie z tymi srednimi i slabszymi pieczętuje sie mistrza. Jednak Lech robi postepy gral efektownie i jak wypusci to z rąk to bedzie druzyna frajerska. Tyle mowilo sie o pojsciu na majstra co jest juz niemal kultowym zwrotem. NApisalem ze zamiast postawic na Lecha po żenujacym kursie wole &quot; podwójna szanse&#39; na remis - rozumiesz? Nie wiem co w tym niezrozumialego- chyba ze nigdy nie grales typu &#39; podwójna szansa&#39;...
No chyba ze wedlug ciebie Lech wygra juz do przerwy 3-0 i na remis w w 1lub 2 polowie nie ma szans;]
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Czytaj moje pozostale posty ze zrozumieniem;]
Lech jakby pokazywal w sezonie ze nie jest dojrzaly ma mistrza . Wygrywal z najepszymi potykal sie ze slabiakami. A kazdy wie ze to wlasnie z tymi srednimi i slabszymi pieczętuje sie mistrza. Jednak Lech robi postepy gral efektownie i jak wypusci to z rąk to bedzie druzyna frajerska. Tyle mowilo sie o pojsciu na majstra co jest juz niemal kultowym zwrotem. NApisalem ze zamiast postawic na Lecha po żenujacym kursie wole &quot; podwójna szanse&#39; na remis - rozumiesz? Nie wiem co w tym niezrozumialego- chyba ze nigdy nie grales typu &#39; podwójna szansa&#39;...
No chyba ze wedlug ciebie Lech wygra juz do przerwy 3-0 i na remis w w 1lub 2 polowie nie ma szans;]
Teraz to rozumiem o co Tobie chodzi. Pozdrawiam ale over na połowę to dobry zakład. W końcu czekanie z czymś do ostatniej chwili grozi porażką, więc im szybciej Lech zacznie strzelać, tym bliżej będzie zwycięstwa.
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Spotkanie:polonia Bytom( +1)-Polonia Warszawa
Typ:2
Kurs: 6.30
Bukmacher: Unibet
Analiza: Juz Jutro o godzinie 17:00 w Bytomiu w 30 kolejce ostatniej tamtejsza Polonia podejmować będzie swoja imienniczkę z Warszawy. Zapowiada się to spotkanie bardzo ciekawie a dlatego iż oba zespoły maja zapewnione utrzymanie i podejdą do spotkania na luzie co często pokazuje prawdziwe oblicze lisy drużyn. Obje drużyny maja tez o co walczyć w tym spotkaniu w przypadku gości z Warszawy mogą oni aż z 12 lokaty przesunąć się na 6 co było by nie prawdopodobnym wyczynem ale żeby tak się stało drużyny wyprzedzające Warszawiaków by musiały przegrać lub zremisować swoje spotkania w Podobnej sytuacji są gracze gospodarzy z Bytomia którzy obecnie plasują się na 10 lokacie i z pewnością maja chrapkę na wyższa lokatę i premie pieniężne. Patrząc jednak na Formę sportowa to faworyta nie trudno tu wskazać wg mnie jest nim Polonia Warszawa która kontynuuje passe 3 zwycięstw z rzędu kolejno wygrana z Jaga 2-0 z Cracovia 2-1 i najważniejszym spotkaniu czyli derbach stolicy pokonała Legie 1-0 co pokazuje ze forma pod koniec sezonu u graczy Bakero jest duża i z pewnością chcieli by aby ten sezon jeszcze potrwał. Warto również podkreśli ze przy tych 3 wygranych Poloniści w każdym meczu grali piękna piłkę dla oka i konstruowali ładne akcje. Gospodarza w 3 ostatnich meczach zdobyli tylko jeden punkt remisując tydzień temu w wyjazdowym spotkaniu z Jaga 0-0 a wcześniej ulegli Lechowi 0-3. A wiec nie trudno w tym meczu wskazać faworyta jest nim Polonia ta z Stolicy i myślę ze jutro udowodni dobra formę na boisku okazałym zwycięstwem
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jeszcze jeden typ do meczu Lech - Zaglebie.
Obie strzela 2,75 Bet365
Wyraznie przeszacowany kurs (inne buki kursy okolo 1,9 - 2,1), kurs trzyma sie od wczoraj. Value a nawet jak ktos bedzie chcial to surebeta znajdzie ;-)
Teraz kurs juz spadl do poziomu 2,37, kto rano zagral zlapal spore value.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
mega peffki zawsze w modzie..wiadomo jak kończą
nie zdziwie się jak Lech nie wygra i Wisła tak samo
 
M 4

my_lastyear

Użytkownik
Mecz Korona Kielce - Ruch Chorzów

Obie drużyny strzelą 1.83 bet365

Korona u siebie gra ładny futbol i bedzie chciała dla kibiców wygrać to spotkanie, Ruch natomiast walczy o 3 miejsce więc bedzie musiał od początku atakować.

Mecz Polnia Bytom - Polonia Warszawa

Obie drużyny strzelą 1.83 bet365

Dwie ekipy pewne utrzymania, więc graja o pietruszkę. Myślę, że drużyny podejdą na luzie do meczu co powinno przełożyć się na bramki z obydwu stron.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 4.60
Buk: Expekt
Jeżeli Ruch Chorzów dzisiaj straci punkty w Kielcach z Koroną a Legia Warszawa wygra z GKS-em Bełchatów to podopieczni Stefana Białasa zakwalifikują się do Ligi Europejskiej. Jednak trzeba zastanowić się czy jest to scenariusz realny? Według mnie nie.
Legia po ostatnich spotkaniach jest w rozsypce zapowiadanie przewietrzenie szatni sprawiło, że większość zawodników przestało grać i nie zależy im na wynikach. Było to widać i w spotkaniu z Wisłą Kraków (0:3) i tym bardziej z Polonią Warszawa (0:1). Im bliżej końca tym gorzej i według mnie dzisiaj na Łazienkowską wyjdzie jedenastu zawodników w koszulkach Legii którzy od pierwszej minuty będą wyczekiwać ostatniego gwizdka sędziego. Tak meczów się nie wygrywa a nawet nie remisuje stąd mój typ na zwycięstwo Bełchatowa. Dla GKS-u wygranie przy Łazienkowskiej na pewno było by dobrym wynikiem mimo, że już o nic nie grają i myślę, że zrobią wszystko by wygrać dzisiaj z Legią. A należy również dodać, że sam trener Białas nie oczekują dobrego wyniku mówiąc, że ma zespół w rozsypce.
Kolejną złą wiadomością dla Legii jest to, że dzisiaj nie zobaczymy ani Dicksona Chotoa ani Inakiego Astiza czyli dwóch podstawowych środkowych obrońców w dodatku nie zagra ich zmiennik Pance Kumbev a także Takesure Chinyama w związku z tym do kadry Białas powołał Piotra Wasikowskiego oraz Mateusza Lisieckiego zawodników z Młodej Ekstraklasy. W Bełchatowie zabraknie Mariusza Ujka, Marka Szyndrowskiego i Macieja Korzyma.
 
K 0

kondi1989

Użytkownik
A ja zaszaleję i puszczę dubelka na śląsk i X2 na zagłębie... ???? Do tego można ew dorzucić Wisłę, która nie może oddać tego meczu (zreszta jak kolejorz), lecz w tym drugim przypadku zaglebie w rundzie wiosennej gra bardzo dobrze.
 
W 0

wolodia

Użytkownik
Piłka nożna - Polska liga


Wisła Kraków v Odra Wodzisław ilość bramek


typ: powyżej 4
kurs:5,00
buk:Bet365
analiza:
Wisła Kraków walczy jeszcze o zwycięstwo w lidze. Jest bardzo podrażniona po ostatnim meczu i zrobią wszystko żeby to w jakiś sposób wynagrodzić kibicom. Abby mieć szanse na zwyciestwo w lidze muszą ten mecz wygrać. Myślę że pierwsza bramka padnie dość szybko a później już dobiją rywala który będzie się musiał otworzyć aby mieć jakiekolwiek szanse na awans. Będzie to raczej otwarty mecz nikogo remis nie interesuje. Tak więc grad bramek powinien być. Kasperczak będzie kazał grać bardzo ofensywnie po ostatnim blamażu i na pewno nie będą grać na 1:0 które mogło by im się znowu wymknąć. Moim zdaniem kurs bardzo ładny i warto zaryzykować.
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
Jaa pier**e ???? do ostatniej sekundy bałem sie ze cracovia zakończy remisem a jednocześnie ich gol i remis wisły... 3/4 weszło ????
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Śląsk vs Arka X⛔
Legia vs Bełchatów 1X✅
Korona vs Ruch 2⛔
Piast vs Cracovia 1⛔
Wisła vs Odra 12⛔
Bytom vs Warszawa 2⛔
Lechia vs Jagiellonia X2⛔
Lech vs Zagłębie 1

Wisła vs Odra (HC 0:1) X⛔
Wisła vs Odra under 1,5⛔
Wisła vs Odra 1st Half under 0,5⛔
Lech vs Zagłębie 1st half 1✅
Lech strzeli dokładnie 2 gole✅
Lech vs Zagłebie tylko 1 drużyna strzeli✅
pięknie, mamy mistrza, 3 drużyny w LE, moze wkoncu bedziemy mieli dwoch roznych przedstawicieli w dwoch roznych rozgrywkach, licze na Lecha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom