>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Ekstraklasy (ostatnia)

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Już w najbliższy weekend dojdzie do ostatecznych rozstrzygnięć w naszej Ekstraklasie. Jakie są Wasze przewidywania? Czy Wisła zdobędzie minimum jeden punkt w meczu ze Śląskiem ? Polonia czy Bełchatów kto zagra w Lidze Europejskiej ? I wreszcie... kto opuści Ekstraklasę?

Zapraszam do typowania i analizowania spotkań ;)

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Bet-at-home:

 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Legia - Ruch
Ruch gra tylko o 7 miejsce, Legia o 2, chociaż będzie bardzo ciężko.Bilety na to spotkanie zostały już wykupione, będzie bardzo głośny doping, Legia u siebie gra szybką, kombinacyjną piłkę, zupełnie inaczej niż na wyjazdach.Jest to ostatnia kolejka więc wszyscy będą grali na 100%, aby pokazać kibicom że pragnęli mistrzostwa.Ruch ma pewne utrzymanie i będzie grał jak mówią piłkarze &quot;dla kibiców&quot; lecz takie zapowiedzi są przed każdym meczem, myślę że nie będą zbytnio przeszkadzać stołecznym graczom.
Kurs idealny do dubla.
Typ:Legia @ 1.35
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Myślę, że warto przyjrzec się spotkaniu ŁKS Łódź z Polonią Bytom. Piłkarze z Bytomia są już pewni utrzymania. Tego samego raczej pewni mogą ich koledzy po fachu z Łodzi, którzy zajmują 11 miejsce choc mają na koncie tylko 32 punkty (15 Górnik ma ich 29). Dlatego w spotkaniu kończącym ten sezon piłkarze ŁKS powinny przynajmniej zremisowac. To zadanie wydaje się byc wykonalne ... ale po informacji jaka została ogłoszona przez Komisję Odwoławczą ds licencji o nie przyznaniu licencji drużynie ŁKSu niewiadomą pozostaje reakcja piłkarzy. Decyzja ta oznacza nic innego jak to, że od przyszłego sezonu ŁKS miałby grac w 1 lidze. Więc po co walczyc skoro i tak się spadnie? Wprawdzie działacze już zapowiadają, że będą do końca walczyc o zmianę decyzji ale to nie zmienia faktu, że obecnie piłkarze oraz kibice nie mogą byc spokojni. Dlatego na chwilę obecną to spotkanie jak dla mnie jest no bet ponieważ wszystko zależec będzie od motywacji piłkarzy ŁKSu. Na pewno warto śledzic informacje na ten temat, które mogą pomóc w prawidłowej ocenie sytuacji przed tym spotkaniem.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Legia u siebie gra szybką, kombinacyjną piłkę
kiedy tak grali bo nie widzialem tak blyskotliwej gry u nich ?

Wg. mnie ten mecz bedzie podobny do meczu z ŁKS-em ;) Legia gra u siebie słabiutko wygrywają po dużym szczesciu lub po indywidualnych bledach w druzynach rywali... w PP Ruch wygrał na Łazienkowekiej, oba zespoły o nic nie grają a w takich meczach może się wszystko zdarzyć ???? Osobiście odpuścilbym ten mecz ???? pzdr. :]
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów

Ostatnie kolejka naszej ekstraklasy i od razu wpadł mi w oko mecz w Białymstoku. Gdy zobaczyłem kurs, nie mogłem wprost uwierzyć. Ale do rzeczy. Na podlasie przyjeżdża zespół z Bełchatowa, ktory walczy jeszcze o europejskie puchary. Kontuzji doznał Dawid Nowak i bardzo możliwe, że nie wystąpi w tym meczu. GKS w ostatnim meczu z Arką zaprezentował się słabo. Wyglądało to jakby wcale nie starali o grę w LE. Nie sądzę, aby w tym meczu gryźli trawę i za wszelką cenę próbowali zwyciężyć. Natomiast zespól Jagiellonii ma bilans u siebie 5-1. Jedyna porażka w meczu z Odrą, którą zlekceważyli i po głupio straconych bramkach przegrali. W ostatnim meczy z Polonią białostoczanie zaprezentowali sie bardzo dobrze i mogli równie dobrze wygrać 4-1, gdyż zmarnowali kilka dogodnych sytuacji. O meczach wyjazdowych nie będę pisał, ponieważ Jaga poza domem nie zdobywa punktów choć wcale źle nie gra. Zabraknie Zawistowskiego z czego się niezmiernie cieszę, a jego miejsce prawdopodobnie zajmie dynamiczny Kojasevic. Duet Franek-Grosik przed własną publicznością z pewnością coś ustrzelą kończąc raczej udany sezon. Warto dodać, że stawką tego meczu nie będzie tylko prestiż, ale i pieniądze. W razie wygranej Jagiellonia może otrzymać z praw telewizyjnych prawie 2 mln złotych, natomiast w przypadku porażki kwota ta może zmniejszyć się dwukrotnie. Z tego względu działacze zapewne zmobilizują zawodników jakąś premią. Proponuję czystą jedynkę, gdyż co prawda z podpórką kurs równie dobrze wygląda, jednak w Białymstoku w tej rundzie nie padł jeszcze remis i raczej na niego się nie zanosi

Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów - 1 3,60 (8/10) expekt
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Co do meczu Legii z Ruchem to uważam, że legioniści łatwo się uporają z pewnym awansem Ruchem. Na zakończenie sezonu będą chcieli udowodnić, że przy odrobinie szczęscia to oni zwyciężyliby w lidze.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ruch juz w paru meczach w tym sezonie pokazal, ze kazdej druzynie ciezko ich pokonac. Wiec zwyciestwa z latwoscia na pewno nie bedzie. Biorac pod uwage slabiutka gre i kompletny brak ambicji i charakteru Legii remis, badz zwyciestwo Niebieskich jest calkiem prawdopodobne (wg mnie).
 
P 0

plx

Użytkownik
kiedy tak grali bo nie widzialem tak blyskotliwej gry u nich ?

Wg. mnie ten mecz bedzie podobny do meczu z ŁKS-em ;) Legia gra u siebie słabiutko wygrywają po dużym szczesciu lub po indywidualnych bledach w druzynach rywali... w PP Ruch wygrał na Łazienkowekiej, oba zespoły o nic nie grają a w takich meczach może się wszystko zdarzyć ???? Osobiście odpuścilbym ten mecz ???? pzdr. :]
o czym ty piszesz w ogole????????? Legia gra u siebie slabiutko? to czemu ani razu nie przegrala i ma najwiecej strzelonych goli i najmniej straconych???????
ostatnio z Polonia Bytom 3:1
Legia o nic nie gra? buaahahahaha a wicemistrzostwo to co?
 
travism 190

travism

Forum VIP
o czym ty piszesz w ogole????????? Legia gra u siebie slabiutko? to czemu ani razu nie przegrala i ma najwiecej strzelonych goli i najmniej straconych???????
ostatnio z Polonia Bytom 3:1
Legia o nic nie gra? buaahahahaha a wicemistrzostwo to co?
wcale sie nie musisz zgadzac z moim zdaniem... ale patrząc po tresci posta widac ze jestes z Warszawy
to ze nie przegrali i ze maja najwiecej strzelonych goli nie swiadczy o tym ze są zajebisci, a patrząc na ich styl gry są tacy drętwi ze to bajka ;) ciesze sie ze Legia nie zdobedzie mistrza bo bylaby to kompromitacja w europie co juz niejednokrotnie się działo w poprzednich latach... chociaż w LE teraz daje im max 4 mecze ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Legia nie gra efektownie, ale efektywnie, w każdym meczu stwarza sobie sytuacje, i gdyby wykorzystali kilka z nich, to kto wie czy nie oni byliby faworytami do mistrzostwa. Mimo wszystko mecz z Ruchem jak dla mnie nie warto grać na LEgię po kursie 1,35.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zwycieztwo Legii będzie uzaleznione od wyniku na Bułgarskiej gdzie Lech podejmuje Cracovie (w Poznaniu zawody poprowadzi sędzia z Zabrza???) na taką loterie trzeba miec krzywo pod dynią by stawiac Legie tak niskim kursem po potencjalnym prowadzeniu Lecha eLka moze swój mecz odpuscic
Jedyna rozsądna opcja na granie ostatniej kolejki to zdecydowanie LIVE
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moim zdaniem bukmacherzy zaniżyli kursy na Górnika. Przecież Polonia też gra o dużą stawkę jaką jest awans do kwalifikacji do Ligi Europejskiej, a oto właśnie prezesowi Wojciechowskiemu chodzi, aby jego drużyna grała w pucharach. Mecz no bet.

Bełchatów wygrywał wiele spotkań dosyc szcześliwie oddajac po 3/4 strzały na mecz. Jagiellonia zechce godnie pożegnać się z publicznością w tym sezonie, a Grosicki i Frankowski są głodni kolejnych bramek. Wygrana Jagi po ładnym kursie wygląda ciekawie.

Jestem także zdania, że Wisła przypieczętuje Mistrzostwo pewnie pokonując Śląsk. Niemal w każdym meczu rundy wiosennej Biała Gwiazda stwarzała sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, podobnie powinno być i tym razem.

W ŁKS-ie mówi się o problemach finansowych (niby lepiej, ale mimo wszystko) oraz o braku licencji na grę w przyszłym sezonie. W takiej atmosferze kiepsko o granie w piłkę, a warto dodać, że np. Geworgian już wiadomo, że za rok będzie grał nie w Łodzi a w Jagiellonii. x2 na Polonię Bytom ? Wydaje mi się słuszną opcją.

W Gliwicach wyjazdowe zwycięstwo powinna odnieść Lechia Gdańsk, której gra za trenera Kafarskiego mi się podoba i chciałbym ich oglądać w przyszłym sezonie w Ekstraklasie. Piast już się utrzymał i kto wie czy nie pomoże w tym utrzymaniu Lechii.

Lech z niewielkimi szansami na Mistrza, ale mimo wszystko ciągle je zachowuje. Nie wyobrażam sobie jednak aby Wisła przegrała ze Śląskiem w związku z tym spodziewam się większej woli walki i determinacji do osiągnięcia korzystnego wyniku ze strony piłkarzy Cracovii, którzy moim zdaniem swój cel minimum tj. remis osiągną. x2 na Pasy.
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Jak dla mnie faworytem meczu Górnik - Polonia jest zdecydowanie zespół z Warszawy , co z tego że Górnik gra u siebie , że walczą o utrzymanie i będą gryźć trawę żeby tylko pozostać w ekstraklasie według mnie to z mało Górnik gra bardzo chaotyczną piłkę do tego ciąży na nich ogromna presja i jeśli nie zdobędą bramki na początku spotkania to nie ma co liczyć . że odniosą zwycięstwo w tym mecz ... Polonia jest zespołem o klasę lepszym co pokazała chociażby tydzień temu w meczu z Lechem po którym mogli już sobie zapewnić udział w lidze europejskiej jednak głównym winowajcą remisu był sędzia liniowy ;) Na dodatek na zawodników z konwiktorskiej czeka 1,3mln Euro premii co na pewno podziała dla nich jeszcze bardziej motywująco . // Górnik Zabrze - Polonia Warszawa Typ : 2 , 3.85 / stake:100 Ew:385 ✅✅ :-D
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Arka - Odra
Typ: Arka -1
Kurs: 4.33
bet365
Spotkanie ostatniej 30 kolejki Polskiej ekstraklasy. Obie drużyny walczą o utrzymanie, Arka jest ostatnia i ma najmniejsze ze wszystkich zespołów szanse na utrzymanie, natomiast Odra może spaść, ewentualnie zagrać w barażach tylko w przypadku bardzo niekorzystnych wyników w innych meczach tej kolejki. Podstawową jakichkolwiek nadziei dla Arki jest wygranie tego spotkania, jeśli Gdynianie nie wygrają całe dalsze rozważania nt. utrzymania tracą prawo bytu. Jeśli jednak dzisiaj wygrają szansa na utrzymanie jest całkiem realna. Priorytetem jest brak remisu w spotkaniu Piast - Lechia, dla Arki lepsze jest nawet zwycięstwo odwiecznego wroga w tym meczu niż remis, ponieważ gdy Lechia zdobędzie 1 pkt będzie miała także 30pkt, a poprzez 2 przegrane mecze derbowe Arce taka sytuacja mocno skomplikuje sprawę. Gdy jednak Lechia nie zremisuje Arki szanse ogromnie wzrastają, ponieważ by wyprzedzić Śledzi Górnik i Cracovia muszą wygrać swe mecze co nie należy do najprostszych zadań. Odra może spaść tylko pod warunkiem, że drużyny z 29 punktami na koncie wygrają swoje mecze, więc wydaje się to mało możliwe. Arka po przyjściu trenera Chojnackiego nie poprawiła swej gry w pierwszych meczach, jednak od meczu z Polonią w Bytomiu można zauważyć poprawę w stylu gry, a brak punktów spowodowany jest bardziej brakiem szczęścia. W Bytomiu prowadzili Gdynianie do 83 minuty, u siebie z Ruchem mieli sporą przewagę, głupio tracąc bramki, a w Bełchatowie w drugiej połowie osiągnęli znaczącą przewagę, nie wygrali tylko i wyłącznie dzięki sędziemu. W Gdyni nikt nie spodziewał się po 7 miejscu po rundzie jesiennej możliwości spadku, &quot;drużyna&quot; a raczej zlepek piłkarzy grających obecnie w tym klubie w tej rundzie zdobył zaledwie 4 punkty, na szczęście widać jakieś przebudzenie, w końcu lepszą grę, w Arce nie zagra Zakrzewski, który i tak jest bez formy, na szczęście w końcu także zauważono jak słabi są skrajni obrońcy, tj. Kowalski i Telichowski, od kiedy ich miejsce zajęli odpowiednio Wilczyński i Sokołowski, gra wygląda o wiele lepiej. Odra ostatnio jest w kiepskiej formie, co prawda wygrała w tym sezonie 3 razy na obcych stadionach, jednak bilans bramkowy 8-26 mówi dużo więcej o dyspozycji tej drużyny na wyjazdach.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP


Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
0:2​


Z wielu ciekawych spotkań w ostatniej kolejce wybrałem dwa, którym postanowiłem się bliżej przyjrzec. Pierwszym z nich jest pojedynek Jagiellonii Białystok z GKSem Bełchatów. W przypadku tego pojedynku mam podobne zdanie jak TBM. Jagiellonia wprawdzie jest już pewna utrzymania w lidze a GKS ma wciąż szanse na europejskie puchary ale te szanse wcale nie są takie wielkie ponieważ piłkarze z Bełchatowa muszą liczyc na stratę punktów przez graczy Polonii Warszawa, która zmierzy sie z Górnikiem Zabrze. Jak wiemy Górnik walczy o utrzymanie i zrobi wszystko by wygrac to spotkanie ale czy będą wstanie wygrac z Polonią? Jagiellonia natomiast zajmuje obecnie 8 miejsce w lidze i ma szanse na 7 ponieważ do 7 Polonii traci tylko 1 punkt. Należy pamiętac, że lokata wyżej to oprócz prestiżu również większa premia. Jaga w ostatnich spotkaniach mocno rozczarowywała swoich kibiców, przegrywając z rywalami, którzy byli w jej zasięgu. Humor poprawili sobie gdy ich ulubieńcy pokonali faworyzowaną Polonię Warszawa 2:1. Również GKS w ostatnich spotkaniach złapał zadyszkę przygrywając z Polonią Warszawa, Cracovią oraz remisując z ostatnią Arką. Czyżby cel jaki został przed nimi postawiony paraliżował zespół? Jedynym faktem, który może pozwalac optymistycznie czekac na mecz kibicom GKSu jest bilans ostatnich pojedynków obu zespołów. W ostatnim pojedynku górą byli piłkarze z Bełchatowa (2:0), w ubiegłym sezonie oba mecze również wygrał GKS (2:0, 0:1). Ale te statystyki mogą również przemawiac na korzysc ... Jagi. Wszystko w końcu ma swój koniec, ile razy mogą przegrywac z Bełchatowem? Dziś nadarza się świetna okazja by odnieśc zwycięstwo. Choc należy również dodac, że obie drużyny raczej nie lubią ze sobą remisowac więc może roztropniej będzie zabezpieczyc się podpórką na remis ;)
Moje propozycje:
Jaga dnb (około 2.20) , Jaga lub remis (około 1.58 ) ⛔
over 2.5 (około 2.10) ⛔




Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
2:0​


Drugim spotkaniem, które mnie zaciekawiło jest pojedynek Wisły Kraków z Śląskiem Wrocław. Biała Gwiazda tytuł ma już w kieszeni i raczej nikt już nie wierzy, że krakowianie pozwolą go sobie wydrzec.By Wiślacy stracili tytuł musieliby przegrac ze Śląskiem a Lech musi pokonac Cracovię, która walczy o utrzymanie. Wspomniany Śląsk zajmuje obecnie 6 miejsce w ligowej tabeli i po meczu również będzie zajmował 6 lokatę bez względu na wynik. Wprawdzie trener wrocławian zapowiada, że chętnie pokrzyżuje Wiśle szyki ale coś na pytania dziennikarzy musiał odpowiedziec a oczywistym jest że nie przyzna się, że jego podopieczni mają już wolne a na murawę wyjdą, żeby wykonac swoją pracę. Jednak z drugiej strony nie liczyłbym (tak jak np. bukmacherzy), że piłkarze Śląska wyjdą na murawę i będą stac na swojej połowie i tylko wybijac piłkę do przodu a Wisła wygra z 4:0. Biała Gwiazda potrzebuje tylko 1 punktu by zapewnic sobie mistrzostwo i zapewne to ten 1 punkt jest celem piłkarzy prowadzonych przez Macieja Skorżę. Możliwe więc, że Wisła nie będzie narzucac wysokiego tempa spotkania tylko spokojnie prowadzic grę. Sytuacja podobnie ma się w Śląsku. Wygrac nie muszą tylko mogą ale remis również będzie wynikiem cieszącym piłkarzy, sztab, jak i kibiców. W końcu osiągnięty z samym Mistrzem Polski. To wszystko sprawiło, że postanowiłem zagrac na remis w tym spotkaniu. Oczywiście jako singla i z odpowiednią stawką. Do tego rozwiązania zachęca również wysoki kurs na remis, który wg mnie jest bardziej prawdopodobny niż ten oszacowany przez bukmacherów.
Moje propozycje:
remis (około 4.60) ⛔
under 2.5 (około 1.95) ✅
 
Z 0

zork123

Użytkownik
A ja dzisiaj obstawię jeden tylko mecz mianowicie Lech Poznań - Cracovia w meczu tym zagram czystą 2. Powodów jest kilka:

- Lech u siebie gra w tej rundzie bardzo słabo
- z wypowiedzi graczy Lech wynika, że nie wierzą już w mistrzostwo
- Cracovia przyjedzie bardzo zmotywowana
- Cracovia gra ostrą piłkę z dużą ilością nieprzyjemnych fauli. Piłkarze Lecha nie lubią takiej gry i prawdopodobnie będą cofać nogę by nie przytrafiła się im kontuzja przed okienkiem transferowym
- Smuda nie przedłużył kontraktu z Lechem, więc ostatni mecz mu chyba zwisa
- W ostatnich 3 latach Lech ostatnie mecze remisował lub przegrywał w tym pamiętny przegrany mecz z ŁKS grającym o utrzymanie.

Argumentów jest sporo a kurs jak najbardziej adekwatny do ryzyka
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 2.00 bet365
Dla BKS-u to mecz o utrzymanie, Piast utrzymanie ma już zapewnione więc gra właściwie tylko o prestiż. Byłem na ostatnim meczu Lechii z Wisłą i powiem szczerze, że aż nie wierzyłem w to co widziałem. We wcześniejszych meczach widziałem, że Lechia potrafi postraszyć najlepszych, ale to co robili momentami w pierwszej połowie naprawdę mi się bardzo podobało. Bramka w 15 sekundzie i właściwie przez całą pierwszą część gry kontrolowali wydarzenia na boisku. Gdyby byli bardziej skuteczni mogliby do przerwy prowadzić nawet 3-0. We wcześniejszym meczu Lechia jak równy z równym walczyła z Lechem w Poznaniu przez prawie cały mecz, lecz znowu brakowało skuteczności. Po tych dwóch spotkaniach uważam, że spokojnie poradzą sobie z Piastem, który nie dość, że ma pewne utrzymanie to nie ma ostatnio za bardzo formy. Wygrali co prawda ostatni mecz z Odrą, ale poza tym nienajlepiej się prezentują ostatnio. Wyniki Lechii też nie powalają na kolana, ale pisałem już wyżej o 2 ostatnich meczach BKS-u i uważam, że z taką grą poradzą sobie w Gliwicach i zakończą fatalną passę na wyjazdach (ostatni mecz wygrany na wyjeździe to spotkanie w Gdyni w październiku). Tak więc do boju BKS.

Jagiellonia Bialystok SSA - GKS Belchatów
Bardzo ciekawy to mecz wg mnie będzie. Zgadzam się z Flamastrem i Komaro, że Jaga powinna wygrać. Analizy wg mnie trafne więc nie będę wrzucał jeszcze jednej, bo napisałbym prawie to samo. Tak samo uważam również że Grosik z Frankiem dorzucą jeszcze coś do swojego dorobku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom