>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

30. kolejka Ligue 1 [ 31.03 - 01.04 ]

Status
Zamknięty.
kha1 40

kha1

Użytkownik

(zrzut z Betsson.com)
Wiem, że większość z Was żyje teraz meczami Ligi Mistrzów, i co prawda kibicuje Marsylii, to wydaje mi się zupełną niemożliwością, aby w swojej obecnej formie pokonała fantastyczny Bayern. Stąd zrobię mały przeskok od razu na Ligue 1, tym bardziej, że sobota zbliża się dużymi krokami.
To może być całkiem emocjonujący weekend. Gra przecież Lille z Tuluzą i Rennes z Lyonem. Oba te mecze mogą bardzo znacząco wpłynąć na końcowy rezultat ligi. Jeśli Mistrzom Francji uda się ograć mocnych gości, a Lyonowi podwinie się noga, sytuacja na podium będzie już niemal przesądzona. Nic dziwnego, że kursy są takie wysokie. Powiedziałbym nawet, że ten na tryumf OL jest nawet warty grzechu.
Jeśli mnie pytać, warto również obstawić Sochaux (ponad 2!), bo ich aktualna forma jest totalnym przeciwieństwem tego co widzieliśmy w pierwszej części sezonu. Dobrze płacą również za Paris-Saint Germain (bo dwóch spotkań z rzędu chyba sobie nie zawalą...) i Saint-Etienne.
Auxerre ma moim zdaniem ostatnią szansę na pozostanie w lidze. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie dla nich oznaczał koniec nadziei. Co warte odnotowania, drugi gracz podstawowego składu wyleciał dziś do końca sezonu...
Moim zdaniem - bardzo wysokie kursy, co czyni Ligue 1 tym razem jedną z atrakcyjniejszych lig w ogóle. I nie tyczy to nawet tylko piłki nożnej...​
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Lille jak na 3 drużyną ligi nie rozpieszcza swoich fanów. Dośc często przytrafiają im się wpadki jak remisy z Evian, Auxerre czy Sochaux. To sprawia, że po kursie 1.5 im nie zufam, tym bardziej, że Tuluza w gazie 5 wygranych w 6 meczach

Ponad to przełamać powinno się Bordo oraz St Etienne, ale o tym więcej w weekend
wstępne przypuszczenia:
Tuluza x2 1.96⛔2:1
Bordo 1.55⛔1:1
St Etienne 1.75⛔2:3
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
. Dośc często przytrafiają im się wpadki jak remisy z Evian, Auxerre czy Sochaux. To sprawia, że po kursie 1.5 im nie zufam, tym bardziej, że Tuluza w gazie 5 wygranych w 6 meczach
Z Evian to Lille wygrało 3:0 a z Sochaux 1:0. Ostatnio Lille po małym kryzysie zaczęło znowu grać dobrze więc nie zgadzam się kompletnie z argumentacją, która i tak okazała się błędna nawet w samych wynikach.
Co nie zmienia faktu, że Tuluza natomiast też jest w gazie więc nie wiadomo co tu grać i czy warto cokolwiek ;)
Zgadzam się natomiast że kurs 1,50 jest marny, tylko jeszcze pytanie gdzie taki niski znajdujesz ? Bo jak ja widzę to wszędzie w szanujących się bukach w granicach ~1,70. Nie mówię , że warto ich grać bo trzeba to jeszcze rozważyć, ale tu już widać jak wiele tracisz na takich &quot;kursach&quot;.
A na X2 na Tuluze w Pinnacle np dostaniesz @2,220.
Pozdr
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Z Evian to Lille wygrało 3:0 a z Sochaux 1:0. Ostatnio Lille po małym kryzysie zaczęło znowu grać dobrze więc nie zgadzam się kompletnie z argumentacją, która i tak okazała się błędna nawet w samych wynikach.
Co nie zmienia faktu, że Tuluza natomiast też jest w gazie więc nie wiadomo co tu grać i czy warto cokolwiek ;)
Zgadzam się natomiast że kurs 1,50 jest marny, tylko jeszcze pytanie gdzie taki niski znajdujesz ? Bo jak ja widzę to wszędzie w szanujących się bukach w granicach ~1,70. Nie mówię , że warto ich grać bo trzeba to jeszcze rozważyć, ale tu już widać jak wiele tracisz na takich &quot;kursach&quot;.
A na X2 na Tuluze w Pinnacle np dostaniesz @2,220.
Pozdr
miałem na myśli mecze u siebie
details 05.11.2011 Lille Evian Thonon Gaillard 1:1
details 17.09.2011 Lille Sochaux 2:2
a kursy pochodzą z Toto, więc nie ma co się dziwić, że kursy zaniżone
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
miałem na myśli mecze u siebie
details 05.11.2011 Lille Evian Thonon Gaillard 1:1
details 17.09.2011 Lille Sochaux 2:2
a kursy pochodzą z Toto, więc nie ma co się dziwić, że kursy zaniżone
Nie ma co, fest mecze wybrałeś dla przykładu że Lille nie rozpieszcza swoich fanów.. Spójrz na daty rozgrywania tych spotkań.
A co do kursów to każdy gra jak uważa i gdzie uważa. Skoro wolisz puszczać taśmy w toto to powodzenia, nie mam nic do tego.
Tylko przy argumentacji typów napisz coś z sensem i tak aby miało to ręce i nogi bo ja np mogę wypomnieć ,że Tuluza też nie rozpieszcza fanów bo na wyjeździe przegrała z Auxerre i Sochaux... Ale co to komu da skoro te mecze odbyły się 6 listopada 2011 i 1 października 2011. Więc ja mógłbym w ten sposób zanegować Twój typ na x2 Tuluze.
Bardziej do się kwalifikuje pod nic nie wnoszące posty z Twojej strony niż ciekawe sugestie, które mogłyby pomóc odwiedzającym ten dział wyciągnąć jakieś wnioski w poszukiwaniu typów dla siebie.
Skoro już coś piszę to news w kontekście własnie meczu Lille.
Obrońca Lille OSC Aurelien Chedjou [fot] będzie pauzował przez dwa do trzech tygodni z powodu kontuzji. 26-letni zawodnik naciągnął mięsień w udzie w trakcie sobotniego meczu z Evian (3:0) i opuścił boisko już po czterech minutach gry.
Reprezentant Kamerunu na pewno nie wystąpi przeciwko Toulouse i Stade Brestois, ale możliwe, że będzie już do dyspozycji trenera Rudy&#39;ego Garcii 15 kwietnia, kiedy to Les Dogues zmierzą się z Ajaccio.
W tym sezonie Chedjou wystąpił w Ligue 1 w 21 spotkaniach i zdobył w nich pięć goli.
Zapraszam do dyskusji na temat weekendowej kolejki ;)
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Dla mnie istotne jest z kim i po jakim kursie remisowało Lille, troszkę podejrzane.Podałem dwa przyklady, ale równie dobrze można przytoczyć remisy z
Nicea (1,40 na Lille)
czerwoną latarnią ligi Auxerre (1,40 na Lille)
Lorient
5 wpadek z outsiderami przed własną publiką to słabiutko na drużynę, która aspiruje na mistrza kraju...
Jeśli nie widzisz różnicy między niewykorzystaniem atutu własnego boiska, a słabszą postawą po za domem to gratuluję...

Ja gram pod kątem kursów, Ty opisujesz typowo sportowe aspekty, każdy ma swój tok myślenia i tego się trzymajmy.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Nancy- PSG 1X 1,83( bwin)✅2:1
4 czynniki:
1- Nancy, które wybitnie nie leży Paryżanom na przestrzeni kilku ostatnich lat: 20 meczów bezpośrednich i aż 11 remisów i tylko 4 wygrane PSG. A tylko staty domowe Nancy z Paryżanami: 2-6-1. Na jesieni Nancy wygrało na PdP 1-0.
2- Jean Fernandez, trener Nancy, który również ma patent na PSG. Wiele razy prowadząc przeciętne Auxerre urywał punkty Paryżanom i to nawet na ich obiekcie.
3- Nancy ostatnio w bardzo dobrej formie: zwycięstwa u siebie z Lyonem( 2-0) i z Montpellier( 1-0).
4- Nancy dość często w tym sezonie u siebie dzieli się punktami: 4-7-4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP
As Saint Etienne - Ogc Nice 2:3

Typ: 1
Kurs: 1.75


Po 2 porażkach z rzędu As Saint Etienne pora teraz na zwycięstwo i przełamanie. Wiosenne przełamanie. Gospodarze mają jeszcze szansę na wskoczenie do elity (europejskie puchary). Są w końcu na 6 pozycji, mają prawie drugie tyle punktów co ich dzisiejsi goście. Taka przewaga zobowiązuje do pokazania jej na murawie. Tym bardziej że Nice to najgorsza wyjazdowa drużyna Ligue 1. Jeżeli gospodarze nie wykorzystają tego faktu, to ten sezon może już się dla nich skończyć. Fakt, że goście maja także nóż na gardle, bowiem wiszą nad przepaścią. Ale atut boiska powinien być w tym momencie kluczowy. Liczę na &quot;zielonych&quot; w tym spotkaniu i wymęczone jakże ważne 3 pkt. Ostatnio Olympique Marsylia przerwało w sobotę serię siedmiu porażek i zremisowało w Nicei 1:1. Mecz bardzo nudny, lecz ze wskazaniem na Marsylczyków. Na dwa spotkania zawieszono Jean-Pascala Mignota (AS Saint-Etienne) tak orzekła w czwartek komisja dyscyplinarna ligi francuskiej. Jest to małe osłabienie w linii defensywnej Saint Etienne.Na Le Stade Geoffroy Guichard kibice liczą na dobry występ Pierre-Emerick Aubameyanga, który z dorobkiem 13 trafień jest najlepszym strzelcem gospodarzy. Jest joker - Florent Sinama-Pongolle, z tyłu będzie czyścił Sylvain Marchal, a po bokach szarpał Bakary Sako. Moim zdaniem jest szansa na korzystny wynik, a nawet duża szansa. Nice może nadrobić walecznością, ale każdy inny wynik niż ich porażka uznam za niespodziankę, bo z Saint Etienne na ich terenie nie gra się łatwo.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Póki co dwa typy na sobotę.
Auxerre - Valenciennes
Zwykle gdy jakaś drużyna musi wygrać to kończy się stratą punktów ale w tym wypadku Auxerre naprawdę MUSI wygrać bo inaczej będzie już praktycznie jedną nogą w Ligue 2. Z Toulouse zagrali z kompletnie przemeblowaną linią pomocy a mimo to stawili twardy opór. Piłkarze Casanovy nie mieli łatwo przebić się przez obronę AJA. Myślę że u siebie są w stanie bronić się równie dobrze. Wrócą defensywni pomocnicy Cisse i Mandjeck więc powinno być jeszcze lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o podłączanie się do akcji ofensywnych. Na szpicy z powrotem zagra Oliech, który jest w tej chwili najgroźniejszą bronią trenera Walleme. Oby zagrał Traore bo z nim w składzie Auxerre jest ekipą groźną dla każdego. Valenciennes ostatnio nie gra zbyt dobrze. Pogrom z Lille, później przegrana z Rennes i odpadnięcie z Pucharu Francji. Piłkarze Sancheza wzięli co prawda rewanż pokonując Stade Rennais w ostatniej kolejce ale po obejrzeniu skrótu tego meczu wydaje się że VAFC miało sporo szczęścia wygrywając 1-0 ;) Nadal bez Bonga w obronie i bez zawieszonego Sancheza w pomocy. W ataku Aboubakar który wiadomo że jest strasznie chimerycznym zawodnikiem. Sporo będzie zależało od motywacji Valenciennes. Co prawda jeszcze się nie utrzymali ale zajmują dość bezpieczną 11 lokatę. Myślę że przewaga własnego boiska może mieć decydujące znaczenie.
Auxerre: Sorin - Hengbart, Boly, Grichting, Dudka - Mandjeck, E. Cissé - Chafni, Kapo (ou A. Traoré), Kossoko - Oliech
Valenciennes: Penneteau - Isimat-Mirin, Angoua, Gil, Ducourtioux - R. Gomis, P. Camara - Dossevi, Cohade, Danic - Aboubakar
Auxerre DNB @ 1,64 Unibet ✅

Saint Etienne - Nice
Sorry Groven ale moim zdaniem słaby ten kurs na Saint Etienne biorąc pod uwagę że trójka stoperów: Mignot, Zouma i Carlao jest z różnych powodów niedostępna. Marchal ok ale kto w parze z nim? Przypuszcza się że będzie to Ghoulam - nominalnie lewy obrońca. Jego z kolei na lewej stronie zastąpi Brison który jest bardziej bocznym pomocnikiem niż defensorem. Dodatkowo ze składu wypadli dwaj defensywni pomocnicy: Lemoine jest kontuzjowany a Clement zawieszony. Zostaje Guilavogui o którym już pisałem że według mnie do bycia klasowym przecinakiem jeszcze sporo mu brakuje. Osamotniony może miec niemałe kłopoty z upilnowaniem choćby Grandina. Szkoleniowiec Zielonych wie że aby przeciwko Nicei jakieś punkty ugrać trzeba będzie zaatakować dlatego zapowiada że jego piłkarze zagrają bez kalkulacji, słowem St Etienne ma pokazać inną twarz niż w meczach z Lyonem i Montpellier. Trzymam Galtiera za słowo i liczę że rzucą się na rywala tak jak zapowiada ;) A Nicea mimo dalszej nieobecności Moulounguiego nadal ma kim postraszyć w ataku, szczególnie z kontry gdzie szkoleniowiec ma do swojej dyspozycji szybkich Grandina, Mouniera, Dja Djedje. To podane ustawienie Nicei raczej nie będzie aż takie defensywne i w rzeczywistości zagrają jak zwykle czwórką obrońców z cofniętym Digardem. Spodziewam się że gracze Nicei będą mieli w pamięci spotkanie u siebie w którym dostali trzy czerwone kartoniki a grając w 8 nie ma szans by o jakieś punkty powalczyć :p Sytuacja Nicejczyków w tabeli jest nieciekawa i jakieś punkty bardzo by się przydały. Ekipa Renego Marsiglii zagrała w minionym czasie kilka niezłych spotkań ale punktów zdobyli niewiele, przyszło też rozczarowanie wyjazdem do Montbeliard. Piłkarze wzorem Coulibaly&#39;ego bardzo chcą się odkuć za stracone tam punkty i z kolejnego wyjazdu już coś wywieźć. Tym bardziej że ostatni wypad na Guichard zakończył się sukcesem bo Nicea wygrała 2-0. Tak wynik też pada najczęściej w konfrontacjach tych zespołow ale myślę że jutro obie drużyny coś strzelą ;)
Saint-Etienne: Ruffier - Ebondo, Marchal, Ghoulam, Brison - Gradel, Nicolita, Guilavogui, Sako - Sinama-Pongolle, Aubameyang
Nice: Ospina - Clerc, K. Gomis, Digard, Civelli, Monzon - K. Coulibaly, Sablé, Grandin (ou F. Dja Djédjé) - Gonçalves, Mounier
BTS @ 2,00 Unibet ✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Caen - Ajaccio X2 1,83 ✅ 0:0
3/10

Sukcesywnie na Ajaccio, które już od dłuższego czasu spisuje się rewelacyjnie i opuściło strefę spadkową. Mecz o 6 pkt z zespołem Caen, który ma ostatnio problem ze zdobywaniem bramek - w 5 ostatnich strzelili zaledwie 2 gole drużynie PSG.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Myślałem że po poprzedniej kolejce będzie większy ruch w dziale a tymczasem będzie jak zwykle ... :?
Lille - Toulouse
Co nie zmienia faktu, że Tuluza natomiast też jest w gazie więc nie wiadomo co tu grać i czy warto cokolwiek ;)
No właśnie. Ja tu nie widzę nic ciekawego do gry. Kurs na win Lille nie jest za wysoki a przecież z Toulose nigdy nie gra się zbyt łatwo. TFC dwie wygrane z rzędu i nie ma co się dziwić bo gryzą trawę zajebiście. WIdać że bardzo im zależy by powalczyć o LM i trudno temu się dziwić bo w tym sezonie może być o to łatwiej niż kiedykolwiek. Do tego ta wspomniana przez Robsona absencja Chedjou... Kiedy Cetto wyszedł ostatnim razem w pierwszym składzie zarobił dwie żółte kartki w pierwszej połowie meczu z AJA :p Jakoś nie ufam obronie Lille w takim zestawieniu. I Digne i Debuchy mogą miec sporo pracy ze skrzydłowymi Tuluzy. Z drugiej strony gracze Casanovy nie stwarzają zbyt wielu okazji i bazują bardziej na skuteczności. Bramki w obu ostatnich meczach z Rennes i Auxerre troszkę szczęśliwe. Miałem pomysł na bts w tym meczu ale obawiam sie że tak jak jesienią goli może być jak na lekarstwo. Nie ruszam tego meczu przed gwizdkiem sędziego. Zobaczymy z jakim nastawieniem wyjdą obie ekipy.
Lille : Landreau - Debuchy, Cetto, Béria, Digne - Mavuba, Pedretti - Balmont, Hazard, Payet - Roux (ou De Melo).
Toulouse : Ahamada - Aurier, Congré, Abdennour, Mbengué - Devaux - Regattin, Didot, M. Sissoko, Tabanou - Rivière.

Rennes - Lyon
Drużyna Antonettiego w małym kryzysie z dwiema porażkami z rzędu. Choć na murawie byli lepsi od swoich rywali to przy braku skuteczności wiele zdziałać nie można. Z Valenciennes nie udało się nawet trafić ani jednego strzału w światło bramki :!: U siebie powinno być zdecydowanie lepiej wszak zespołowi Rennes z Lyonem gra się bardzo dobrze i w zdecydowanej większości konfrontacji na Route de Lorient strzelali Olympique bramkę. Lyon tez ostatnimi czasy złapał formę i nawet wygrał trudny wyjazd na Guichard. W świetnej dyspozycji jest Kallostrom - zajebista bramka z PSG w ćwierćfinale Coupe de France, równie wyśmienita asysta przy pierwszej bramce Lovrena przeciwko Sochaux w ostatniej kolejce. Osłabieniem jest z pewnością brak zawieszonego Lacazette ale przy dobrej dyspozycji napastników Lyonu nie powinno być kłopotów żeby coś ustrzelić. Problemy Lyonu mogą ujawnić się w defensywie bo w ostatnim czasie wypadło dwóch obrońców : Cris z powodu kontuzji, natomiast Kone jest zawieszony i z konieczności partnerem Lovrena będzie Umtiti. Lovren jest mocny ale sam przecież się nie rozdwoi gdy Rennes zaatakuje większą liczbą piłkarzy. Mimo wszystko trochę dziwię się że kurs na win Rennes spada. Obie drużyny wyrównane - Rennes przewaga własnego boiska, Lyon lepsza forma ale jakoś nie do końca wierzę w tą całkowitą przemianę ich gry na wyjazdach :p Nie wydaje mi się żeby wygrali i raczej zanosi się na podział punktów. Bezbramkowo być nie powinno więc gram obie strzelą.
BTS @ 1,80 Unibet ✅
Rennes : Costil - Danzé, Apam, Kana-Biyik, Théophile-Catherine - Tettey, Mvila - Kembo, Féret, Pitroipa - Erding.
Lyon : Lloris - Réveillère, Lovren, Umtiti, Dabo - Bastos, Gonalons, Grenier, Källström - Gomis, Lisandro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Myślałem że po poprzedniej kolejce będzie większy ruch w dziale a tymczasem będzie jak zwykle ...
Niestety albo i stety co kolejkę te same twarze wypowiadają się w tym dziale. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) Miło jest przynajmniej poczytać stałych bywalców opinie.
Kurs na win Lille nie jest za wysoki a przecież z Toulose nigdy nie gra się zbyt łatwo. TFC dwie wygrane z rzędu i nie ma co się dziwić bo gryzą trawę zajebiście. WIdać że bardzo im zależy by powalczyć o LM i trudno temu się dziwić bo w tym sezonie może być o to łatwiej niż kiedykolwiek.
Otóż to. Tuluza i ich specyficzna gra na wyjazdach szczególnie czyli szczelna defensywa i oczekiwanie na swoje okazje strzeleckie przy kontrach. Niby Lille przed możliwośćią zmniejszenia dystansu do PSG do tylko 4pkt i wtedy sprawa mistrzostwa będzei otwarta, ale jednak forma Fioletowych też jest dobra więc nie odważe się postawić na LOSC, ale fajnie jakby wygrali bo rywalizacja o mistrza zrobiłaby się ciekawsza i wywarli by presje na Paryzanach.
Natomiast co do meczu Rennes - OL to pełna zgoda i sam pograłem bts w tym meczu ;)
Pozdr
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
(...)Nie wydaje mi się żeby wygrali i raczej zanosi się na podział punktów. Bezbramkowo być nie powinno więc gram obie strzelą.
BTS
Fajnie, że Ci typ wszedł, ale muszę przyznać, że to był z jednej strony najszczęśliwszy dzień roku (dla Lyonu), z drugiej - najbardziej niesprawiedliwy (Rennes).
Ten spektakl, który niestety oglądałem był pokazem tego, czego w piłce nożnej nie lubię najbardziej. Już w pierwszej połowie gospodarze powinni strzelić trzy bramki. I byłaby to minimalna kara dla Lyonu. W drugiej odsłonie Tettey nie trafił na pustą bramkę (i to nie z jakiegoś dużego kąta, dosłownie na wprost) i później jeszcze kilkukrotnie mijali się z celem (wielkie pokłony dla Llorisa)
Najgorsze jest to, że gdyby sędzia odgwizdał ewidentny faul na Briandzie, to goście mogliby to jeszcze wygrać. Niesamowite, jak te niewykorzystane sytuacje się mszczą.
W każdym razie w następnej kolejce Lyon gra z Auxerre. Goście walczą o życie, a OL z taką grą może ładnie &quot;utopić&quot;, za co tym razem, będę trzymał kciuki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Faktycznie mieliśmy wczoraj szczeście z tym bts w meczu Rennes z OL. Ale najwazniejsze że siedzi i kasa się zgadza ;)
Jako ciekawostkę mozna powiedzieć, że dla Rennes był to juz ósmy remis 1:1 na własnym terenie w tym sezonie! Więc mają jakiś problem z wygrywaniem i skutecznością u siebie. Mecz nie powalał na kolana poziomem. Było wiele lepszych w tegorocznych rozgrywkach już, ale faktycznie to Rennes dużo lepsze było.
Pudło Tetteya czyżby kiks tego sezonu ? :razz:
A ta sytuacja z Briandem to do dzisaij sie zastanawiam dlaczego sędzia tam karnego nie zagwizdał?! Ewidentnie wyciął go Costil kolanem. Więc mogą się cieszyć gracze OL z tego punktu, który tak naprawdę za wiele też im nic nie daje. W pewnym momencie statystyka była 13-1 w strzałach na bramke, po końcowym gwizdku może OL dobrnął do 5 przy dobrych wiatrach.
Ciekawa kolejka za Nami i już trzeba zbierać siły na świąteczne granie nad Sekwaną z hitem na Parc des Princes w niedizelny wieczór ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom