>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Orange Ekstraklasy [10 maja 2008r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mistrza już znamy, spadkowiczów także, no... choć niezupełnie, bo nie wiemy jeszcze czy WD PZPN kogoś zdegraduje czy nie ;P Tak czy siak nie wiemy jeszcze kto zagra w europejskich pucharach oraz kto zajmie 14 miejsce - miejsce barażowe. Emocji więc zabraknąć nie powinno.

Oto pary ostatniej kolejki rodzimej ligi:
Kursy bukmacher: bwin

 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak emocji zabraknąc nie powinno. Szczególne mecze grają drużyny które walczą o grę w Pucharze UEFA oraz te ekipy które nie chcą grac w barażach. Wydaje się że najbliżej gry w barażach jest ŁKS który gra przy Bułgarskiej z Lechem który walczy o granie w europie więc bardzo ciężko będzie &quot;ickom&quot; zdobyc jakikolwiek punkt. Ciekawy mecz Mistrzów Polski z outisderami ligi czyli ekipą z Sosnowca
Czekamy na wasze przemyślenia, opinie i oczywiście analizy dotyczące spotkań ostatniej już kolejki Orange Ekstraklasy...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No właśnie... Lech gra o puchary, ŁKS walczy żeby nie być w barażach. Obie druzyny mają sporą motywację, ale tak czy siak uważam, że możemy otrzymać tutaj atrakcyjny kurs na wygraną Lecha. Gdyby ten mecz był rozgrywany kilka kolejek wcześniej zapewne współczynnik na gospodarzy byłby niższy. Ja już dzis postanowilem skorzystac z tego kursu i zagralem jedynkę na Lecha.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Lech - ŁKS 1 @ 1.50
to chyba najpewniejszy mecz na ostatnia kolejkę. Lech jak wszyscy wiemy gra o puchary nie mogą tego meczy przegrać. Dla ŁKS-u to tez ważny mecz ale nie wydaje mi sie żeby dali rade pokonać rozpędzoną dopingiem kilkunastu tysięcy kibiców drużynę Kolejorza! pokosił bym sie tu nawet zagrać overka ale to tak na marginesie ???? co do reszty spotkań teoretycznie wygrać powinna Legia i Groclin ale jak będzie przekonamy sie w ten weekend.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Z Legią bym uważał. Do vicemistrzostwa potrzebny tylko punkt, Polonia potrzebuje też jakiejś zdobyczy. Dodatkowo Legia przed pucharowymi meczami finałowymi, które zgodnie ze słowami trenera Urbana są w chwili obecnej priorytetem. Myślę więc, że możemy spodziewać się paru roszad w składzie, za kartki nie zagra Wawrzyniak.
Summa summarum kurs wystawiony przez buki na Legię nie wart ryzyka.
Jesli miałbym w tej kolejce wybrać między zagraniem Legii lub Lecha wybrałbym Kolejorza.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Lech Poznań - ŁKS Łódź @ 1 @ 1.40 bet365 ⛔ ????
Do Poznania przyjeżdża ekipa z Łodzi. Obie drużyny będą chciały zdobyć punkty bo po prostu są im niezbędne. Obie drużyny grają również o zupełnie inne cele. Obecnie czwarty w tabeli Lech walczy o Europejskie puchary. Natomiast ŁKS walczy o ty by nie grać w barażach.
Na stadion przy ulicy Bułgarskiej ŁKSiacy przyjadą bez Arkadiusza Mysony który jest zawieszony na pięć meczy. Gracze z Łodzi zajmują obecnie 13. pozycję z dorobkiem 27. punktów. W rundzie wiosennej spisują się zdecydowanie lepiej niż w jesiennej. Ich forma jest w miarę stabilna. Na ostatnie sześć meczy dwa razy wygrali ( z Bełchatowem i Widzewem, oba mecze u siebie ), dwa razy zremisowali ( ostatnio z Ruchem u siebie i z Górnikiem na wyjeździe ) i dwa razy przegrali na wyjeździe ( z Koroną i Wisłą ). Jak widać z mocniejszymi przeciwnikami na wyjeździe ŁKS nie gra za dobrze. Przegrywa spotkania nie jedną bramką. Jednak tym razem łódzcy gracze na pewno będą zmotywowani bo nie chcą grać w barażach!!
W szeregach drużyny trenera Franciszka Smudy mobilizacji również nie powinno zabraknąć. Żeby grać w pucharze UEFA muszą swój mecz wygrać, to po pierwsze. A po drugie liczyć jeszcze na jakieś potknięcie Legii i Groclinu, o co będzie chyba bardzo trudno. Trener w meczu nie będzie mógł skorzystać z Wojtkowiaka i Quinterosa. Natomiast powinien w składzie pojawić się już Piotr Reiss który miał problemy z mięśniem dwugłowym. W bramce &quot;Kolejorza&quot; będzie grał Dolha. Ostatni mecz z Polonią Bytom po dramatycznej końcówce, korzystnej dla Polonii, Lech zremisował 2:2. Taki obrót spraw na pewno skomplikował troche sytuację Poznaniaków. Teraz muszą po prostu wygrać. Ostatnie mecze Lech grał dobrze.
Będzie to ostatnia kolejka w lidze. Jest to również ostatnia szansa dla obu ekip. Sądzę, że Lech jest tu w lepszej sytuacji i nie tylko przez wzgląd na atut własnego boiska, ale również posiadanej kadry. &quot;Kolejorz&quot; powinien ten mecz pewnie wygrać i dalej liczyć na szczeście :smile:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lech Poznań - ŁKS Łódź
Wygra Lech @ 1,50 @ 9/10
Już ostatni pojedynek tych drużyn w tym sezonie, obie drużyny jednak grają o sporą stawkę, gospodarze walczą o prawo gry w europejskich pucharach zaś goście o uniknięcie gry w barażach. Z pewnością gospodarze są faworytami ponieważ wszystko jak na razie w Lechu jest świetnie zorganizowane, nie ma żadnych przykrych nieporozumień, Lech to jedna wielka rodzina. ŁKS grał w środę bardzo ważny mecz z Ruchem i zawiódł ponieważ zaledwie zremisował i w tej chwili ma sytuacje bardzo trudną, według mnie już trener Chojnacki może szykowac drużynę do gry w barażach, przeciwko &quot;Niebieskim&quot; zagrali słabo, zawiedli przede wszystkim Ci co mieli ciągnąc grę łodzian, czyli Madej i Mila którzy kompletnie nic nie grali, Madej był chyba najgorszy na boisku. Lech wie o co gra, gra dla kibiców którzy na pewno nie będą szczędzic gardeł i będą pomagac zespołowi głośnym dopingiem. Lech ostatnio grając w Bytomiu zremisował 2:2 ale był zespołem lepszym, miał sporo pecha, bo stracił gola wyruwnującego w ostatniej sekundzie meczu, wcześniej sędzia nie uznał dwóch bramek dla Lecha. &quot;Kolejorz&quot; jest piekielnie silny na własnym terenie, zaś ŁKS na wyjazdach spisuję się bardzo kiepsko, strzela mało goli. W tym meczu wygrają gospodarze.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
GKS Bełchatów - Cracovia

Mecz bez większych emocji, oba zespoły mają pewne utrzymanie i nic więcej. Bełchatów był w tym sezonie sporym rozczarowaniem, ich gra była nudna i wyjątkowo nieskuteczna... jednak zespół jest na tyle silny by nie spaść. Podobnie było z Cracovią - na początku wiele od niej oczekiwano ale ta systematycznie, z meczu na mecz udowadniała że jest nadal tylko średniakiem. Nie była zespołem łatwym do bicia ale w roli faworyta to występowała bardzo żadko. Postawę obu zespołów z sezonu, teraz obrazuje tabela... Mało że grają o pietruszkę to wynik ich meczu nie rzutuje istotnie na pozycję innych drużyn. Zwyczajowo mecz ostatniej kolejki powinien przynieść powód do szczęścia gospodarzom bo na stadionach po meczach można liczyć na zabawę. Tylko czy GKS będzie w stanie zapewnić swoim kibicom dobra widowisko w ostatniej kolejce? Moim zdaniem nie. Onie nadal grają słabo, większość ich meczy jest underowa a napastnicy GKS nadal nie zdjęli z siebie klątwy. Cracovia natomiast choć gra w kratkę, potrafi być zagrożeniem dla rywala. Jakoś sobie nie wyobrażam porażki gości, co wcale nie oznacza że wywiozą z Bełchatowa ostatnie w tym sezonie 3 oczka. Jak dla mnie bardzo fajnym typem na ten mecz jest X2 po kursie około 1,5

Lech Poznań - ŁKS Łódz

O tym meczu wiele już pisaliście więc nie będę po was powtarzał. Prosta sprawa - Lech wygra. Jest faworytem i zgadzam się z tym w zupełności. Sam nie gram tego spotkania bo wydaje mi się że goście walczą o życie a Lech o profity, więc choć mała to jednak jest szansa na niespodziankę... Ciekawym typem może być gra na &#39;ŁKS strzeli&#39; ale też nie jestem pewien czy kurs wart ryzyka... Czyli jeszcze raz, typ na 1 po mało wyszukanym kursie 1,5

Legia Warszawa - Polonia Bytom

Faworytem oczywiście są gospodarze. Co by nie mówić są zdecydowanie mocniejszym zespołem od beniaminka. Stąd tak niski kurs na Wojskowych. Legia walczy o 2 lokatę w tabeli, bo puchar UEFA już ma zapewniony. Jednak niech to nie będzie złodne, bo prestiż wicemistrza jest w Warszawie spory i potrzebny dla pocieszenia po dobinacji Wisły. Urban doskonale wiem że kibicom zależy na zajęciu 2 miejsca i nie odpuści tak łatwo tego meczu. Jednak pamiętać też należy, że w przyszłym tygodniu odbędzie się znacznie ważniejszy mecz z Wisłą o Puchar Polski. Dostaliśmy od PZPN 2 tysiące biletów na młynie a i ta suma będzie pewnie za mała. To chyba dobrze obrazuje jak ważny to mecz... Plan jest taki: dwa puchary i wice mistrz. I właśnie ze względu na ten trudny wtarkowy pojedynek Urban może lekko odpuścić Polonii, zwłaszccza że do wicelidera wystarczy jeden punkt. Nas remis satysfakcjonuje, mecz zaczynamy z konfortowej pozycji. Co innego z Bytomianami. Tam walka toczy się o byt w OE. Komplet punktów jest na wagę złota, jednao oczko też się nada ale moze nie wystarczyć. Jeśli się okaże że ataki Polonii są słabe Legia nie będzie walczyć po trupach o zwycięstwo, tylko może trzymać remis. I właśnie remis wydaje mi się być dość prawdopodobnym. Osobiście uważam że najlepszym typem byłoby 1X ale buki nawet nie wystawiaja takiej opcji:p Myślę że gra na 1 jest zbyt ryzykowna, zwłaszcza po tym kursie bo jeszcze raz powtarzam: Nam remis wystarcza a forsować się przed wtarkiem nie możemy. Troszkę ryzykownie ale wydaje mi się że za maleńką stawkę można zagrać X po kursie 3,5... [pewność tak koło 2/10]

Ruch - Jaga

Ten mecz jest moim głównym na sobotnim kuponie. Według mnie pewna 1! Początkowo rozpatrywałem możliwość poddania tego meczu przez Duszana Jadze. Ruch miał plan utrzymać się i już sobie jego realizację zapewnił. Do tego spotkania podchodzi bezstresowo. Starałem się doszukać jakichkolwiek czynników sugerujących ewentualność oddania Jadze tej ogromnej przysługi. Początkowo prześledziłem historię, pozycję w zespole i charakter trenera. Nic tu nie wskazuje na możliwość odpuszczenia. Dalej rozpatrywałem czy aby w najbliższym oknie transferowym nie szykuje się aby przejście kogoś z Jagi do Ruchu [oczywiście po dziwnie niskiej cenie] ale jak mnie poinformowano nic takiego się nie szykuje. Dalej prześledziłem jak wyglądałe gra Ruchu w poprzednich sezonach w ostatnich meczach. Grając o pietruszkę wisoko wygrywali ostatnie mecze, zwłaszcza przed własną publiką. Drużyna wyraźnie gra ambitnie każdy mecz a wychodzi im to dobrze kiedy przesądzone już jest jak będzie wyglądałe tabela... Mimo to zastanawiało mnie czy aby w obliczu takiej sytuacji w jakiej jest Jaga, Ruch się nie zlituje? Nie zlituje się, bo wcześniej też się nie litował. Jednym słowem opcja podłożenia się spaliła na panewce. Teraz bez brania pod uwagę przekrętów pozostało rozstrzygnąć kto mecz wygra?
Zacznę od Ruchu: Jest to ostatni mecz w tym sezonie ito przed własną publicznością. Władze drużyny już zapowiedziały że po meczu będzie &#39;impreza&#39;. Powód do radości już jest bo zadanie jakim było utrzymanie się zostało wykonane. Ale o ile milej jest świętować po wygranym meczu... W fecie na zakończenie sezonu wezmą zapewne udział również piłkarze, bowiem Ci bardzo lubią bawić się ze swoimi kibicami i nieraz razem śpiewali na meczach [oczywiście nie podczas gry:p ]. Podajżewam że dadzą z siebie wszystko dla swoich kibiców, dołożą wszelkich starań by powodów do radości nie zabrakło. Przeglądając wyniki Ruchu w poprzednich sezonach, w ostatnich meczach przed własną publiką w oczy rzucają się wysokie wygrane - przewagą 4 bramek.
Co do Jagi to jest to ogromnie ważny dla nich mecz. Komplet punktór wchroniłby ich przed barażami. Inaczej ich przeszła gra w OE będzie wisiała na włosku, bowiem czołowe zespołu 2 ligii prezentują się bardzo dobrze. Zapewne Białostoczczanie dołożą wszelkich starań by oszczędzić sobie przykrości. Tylko czy mają ku temu szanse? Fatalna forma Jagi trwa już od dłuższego czasu, kibice mimo oddania swojemu klubowi przeważnie opuszczają stadiony z opuszczonymi głowami. Jednak zła forma nie powinna być dominującym argumantem przemawiającym przeciw Jadze. Nieraz bowiem słabe kluby na tak ważne spotkania niewiarygodnie się mobilizowały i odnosiły historyczne niemal zwycięstwa... Jednak przeciw Jadze zagrał w spotkaniu z Legią ich pierwszy bramkarz - podpora zespołu. Otrzymując czerwoną kartkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry przesądził o porażce z przeciwnikiem oraz niebotycznie osłabił swój zespół przed meczem z Ruchem. Bowiem jego zastępca to istne sitko. W każdym swoim meczu puszcza koło 3-4 goli i o ile się nie mylę to nie rozegrał jeszcze w tym sezonie zwycięskiego meczu. Myślę że brak pierwszoskładowego bramkarza moze się okazać dla Jagi nieodwoływalnym wyrokiem...
Reasumując: Ruch nie odpuści tego meczu a wręc się do niego przyłoży, Jaga jest w złej formie a w bramce stanie golkiper o 2 lewych rękach. Ponadto miom zdaniem Ruch jest najzwyczajniej lepszy!
Kurs na 1 jest kuszący bo wynosi aż 2,00, mnie jednak bardziej kusi typ na 1 przy handi [0:1] gdzie kursy wynoszą około 5,2!!!
w analizie pomogli nikifor i jajo, dzięki!

Widzew - Górnik

Tego meczu specjalnie nie analizowałem. Jednak swoje typy mam. Under 2,5; X; DW 0:0. Wskazują na to ostatnie mecze obu ekip. Górnik nawet przy porażce plan narzucony przez zarząd zrealizuje [chodzi o miejsce w pierwszej 8]. Wygrana do góry w tabeli go nie przesunie. Widzew natomiast spaden ma zagwarantowany i to najprawdopodobniej o 2 klasy rozgrywkowe. Mimo to potrafił rozegrać bardzo dobry mecz z Koroną kończąc go w ostatnich minutach remisem. Było to niewątpliwie ogromne zaskoczenia, jednak jak relacjonują osoby oglądające mecz wynik był raczej zasłużony. W tym meczu może się znowu okazać że Widzew do samego końca będą grać na maksa. Myślę że ostatnie mecze tych drużyn i ich styl gry może spokojnie skłaniać do gry undera. Typ na remis wynika natomiast z ambitnej postawy Widzewa w ostatnim meczu i raczej nie robiącej wrażenia formy Górnika, remis wydaje się być mało zaskakującym rezultatem. Widzew przed własną publiką może znowu postawić twarde warunki gry. Typ na DW 0:0 to już raczej ślepy strzał:p Ani gospodarze ani goście nie są zespołami zdobywającymi wiele bramek. Ostatnio również w obronie nie grają źle i stąd taki typ ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Ruch Chorzów- Jagielonnia Białystok
Typ : 1
Kurs : 2,20
bwin ✅✅ WYNIK 4:0 ✅✅

Dziwi mnie aż tak wysoki kurs wystawiony przez bwin na Ruch Chorzów. Przeciez Jagielonnia przegrała az 8 meczy z rzędu w lidze i nic nie wskazuje zeby jutro mialo nastąpic jakies przelamanie tej fatalnej passy.
Chorzowianie moze tez nie imponują formą, jednak w potyczce z Jagą powinni wygrac. Grają na wlasnym stadionie. Do tego jest to ostatni ich mecz w sezonie wiec będa chcieli sie dobrze zaprezentowac swojej publicznosci.

W historii pojedynków na Cichej Jaga nie miała nic do powiedzenia przegrywając trzy mecze tracąc przy tym 6 bramek i nie strzelając zadnej.

Jagiellonia zostala ukarana w ostatnim czasie za transparent kibiców podczas meczu z Legią, ktory obrazil Rogera. Ja jestem tego samego zdania co własnie Ci kibice jednak nie popieram takiego zachowania. Roger nie powinien grac w kadrze i tyle! Blokuje tym samym miejsce Radkowi Majewskiemu, ale to nie ten temat.

Wracając do meczu to Ruch powinien dac sobie rade.
&quot;Szkoleniowiec Jagiellonii w Chorzowie nie będzie mógł skorzystać z usług pauzującego za kartki Jacka Banaszyńskiego oraz kontuzjowanego Mariusza Dzienisa. Do składu po przerwie spowodowanej pauzą za kartki wracają Jacek Markiewicz i Łukasz Nawotczyński. Osłabiony wystąpi również Ruch. Kontuzje z gry wyeliminowały bowiem Marcina Sobczaka, Gabora Strakę, Remigiusza Jezierskiego, natomiast występ Pavola Balaza stoi pod znakiem zapytania.&quot; -info z portalu http://www.ligapolska.pl


A typ na Lech to pewka kolejki więc takze sie przyłączam do typowan kolegów wyzej ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Typ: x2
2
Analiza:

Jutro czekają nas już ostanie emocje w tym sezonie związane z naszą Orange Ekstraklasą. Z jutrzejszych spotkań postanowiłem wybrać mecz Widzewa z Górnikiem, którego stawką będzie przysłowiowa „pietruszka”. Piłkarze Widzewa żeby zachować teoretyczne szanse przed spadkiem do III ligi (II) musieliby w ostatnim spotkaniu wygrać z Koroną. Spotkanie zakończyło się niespodzianką, goście zdołali zremisować ale zdobycz punktowa była o dwa oczka za mała. Natomiast Górnik ma już zapewnione miejsce w pierwszej ósemce bez względu na wynik spotkania GKS&#39;u z Cracovią. Obecnie zajmują siódme miejsce. Piłkarze z Zabrza w ostatnim ligowym spotkaniu przegrali u siebie z Zagłębiem Lubin 0:1. Był to już czwarty mecz bez zwycięstwa. Natomiast piłkarze trenera Wójcika mają jeszcze lepszą serię tj pięć spotkań bez zwycięstwa. Ostatni ligowy pojedynek tych dwóch drużyn zakończył się podziałem punktów. Czy jutro obie te drużyny podtrzymają swoje serie bez zwycięstwa czy może któraś z nich zdobędzie 3 punkty. W mojej opinii jutro górą jednak będą piłkarze Górnika. Zwycięstwo przypieczętuje ich wysoką siódmą lokatę. Natomiast piłkarze Widzewa będą grac ze świadomością, że są już zawodnikami trzecioligowego (II) zespołu. Dla mniej odważnych (po ostatniej kolejce w tym również ja ;) )polecam typ z podpórką/DNB.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo nietrafne sformułowanie że piłkarze Widzew będą grac ze świadomością że są już zawodnikami III ligowego zespołu. Totalna bzdura według mnie. Piłkarze zapewniają że zrobią wszystko by godnie się pożegnac z kibicami, że nie odpuszczą i że będą walczyc do upadłego. Budka, Masłowski, Napoleoni nie raz mówili że noszą Widzew w sercu a to jest bardzo dużo. Dla Widzewa nie jest to mecz o pietruszkę jest to mecz dla kibiców
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Bardzo nietrafne sformułowanie że piłkarze Widzew będą grac ze świadomością że są już zawodnikami III ligowego zespołu. Totalna bzdura według mnie. Piłkarze zapewniają że zrobią wszystko by godnie się pożegnac z kibicami, że nie odpuszczą i że będą walczyc do upadłego.
Ale przecież nie napisałem, że przez to odpuszczą spotkanie lub coś w tym stylu. Są już piłkarzami III logowego klubu i to jest fakt którego nie można &quot;wymazac&quot; z głowy tak łatwo. Nie pisze nigdzie, że wyjdą na boisko ze spuszczonymi głowami, żeby tylko pobiegac. W ostatnim spotkaniu urwali punkt Koronie więc na pewno ich morale jest teraz wyższe, ale piłkarze Górnika zagrają na totalnym luzie więc może im się łatwiej grac.

Dla Widzewa nie jest to mecz o pietruszkę jest to mecz dla kibiców
Przyznaje się, nie wiem jak w tym momencie wygląda sytuacja z kibicami ale jeśli dobrze pamiętam to ostatnimi czasy nie wyglądało to za dobrze. Jak jest teraz po zmianie trenera - nie wiem. Ale czy piłkarze będą aż tak mocni psychicznie by wykrzesac maskimum umiejętności dla kibiców którzy nie byli cały czas z nimi? (Jeśli źle oceniłem kibiców - to przepraszam)
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
Ruch-Jagiellonia
Typ:2
ewentualnie X2 dla tych co wolą mniejsze ryzyko.


Ruch Chorzów w poprzedniej kolejce remisując z ŁKS&#39;em zapewnił sobie pozostanie w OE i ten mecz będzie dla Chorzowian o tak zwaną pietruszkę.Jaga ostatnio zagrała dobre spotkanie lecz uległa Legii na własnym boisku 1-2.Była to już 8 porażka z rzędu Białostoczan.Jeżeli goście myślą o grze w następnym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej muszą po prostu ten mecz wygrać bo nawet remis może sprawić że Jaga spadnie do 2 ligi.Na tą chwilę drużyna Dariusza Czykiera zajmuję bezpieczne 13 miejsce i ma tyle samo punktów co znajdujący się w strefie barażowej ŁKS lecz Jagiellonia ma lepszy bilans bezpośrednich meczy i dzięki temu jest wyżej w tabeli.Kiedyś musi nastąpić przełamanie popularnej Jagi i to jest odpowiedni moment na to i już ostatnia szansa w tym sezonie.
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Lech Poznań - ŁKS Łódź
Jest to bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn. Lech walczy i 2 miejsce i udział w pucharach, zaś ŁKS walczy o utrzymanie w lidze. Jeśli łodzianie przegrają ten mecz, to w następnym sezonie zabraknie obydwu drużyn z tego miasta w OE. Byłaby to napewno straszna sytuacja dla kibiców, ale wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Lech nie ma zamiaru odpuszczać i pomagać zespołowi z Łodzi. Oni walczą o swoje i włożą w tę ostatnią kolejkę sezonu całe serce. Muszą jednak przy tym liczyć na potknięcie Legi z Polonią. W sobotnim spotkaniu z ŁKS na pewno nie zagra Marcin Kikut. Zawodnik Kolejorza w meczu z Polonią Bytom zobaczył swoją siódmą w tym sezonie żółtą kartkę i będzie musiał pauzować. Można zatem powiedzieć, że dla „Kikiego” sezon już się skończył. Wiadomo też że nie zagrają Henry Quinteros i Grzegorz Wojtkowiak. Lech będzie szalenia walczył o dobry rezultat. Po tym co sędzia im zrobił w ostatniej kolejce z Polonią, gdzie zremisowali 2-2 a powinni wygrać, w tej kolejce wygrają już na pewno. Będą chcieli się godnie pożegnać i podziękować fanom za wsparcie w trakcie sezonu. Mecz moim zdaniem pewny.
Mój typ:
Lech Poznań 1,40
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Tak emocji zabraknąc nie powinno. Szczególne mecze grają drużyny które walczą o grę w Pucharze UEFA oraz te ekipy które nie chcą grac w barażach. Wydaje się że najbliżej gry w barażach jest ŁKS który gra przy Bułgarskiej z Lechem który walczy o granie w europie więc bardzo ciężko będzie &quot;ickom&quot; zdobyc jakikolwiek punkt. Ciekawy mecz Mistrzów Polski z outisderami ligi czyli ekipą z Sosnowca

Czekamy na wasze przemyślenia, opinie i oczywiście analizy dotyczące spotkań ostatniej już kolejki Orange Ekstraklasy...

Ty jako moderator powinieneś mieć jakąś kulture...

Obrażanie kibiców innej drużyny nieprzystoi moderatorowi...bo nie widziałem na forum, aby ktoś wyzywał Widzew...
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Brak mi słów. Nie wiem, czy istnieje jakieś racjonale wytłumaczenie tego, co się stało w Gdańsku. Murowany faworyt, każda analiza wskazuje na niego, ma o co walczyć, ale z drugiej strony rywal, który także walczył o utrzymanie. W takiej sytuacji wychodzi zwycięsko drużyna przyjezdna?!Dolha popełnia kretyństwo sezonu, piłkarze nie kontrolują gry... Zagrałem ten typ i 4 inne z tej koleji i TYLKO on nie siadł. Jak ktoś ma socjologa za znajomego, to niech się zapyta jak wytłumaczyć takie rezultaty, które możnaby mnożyć ( najbardziej odczuwalny dla mnie - United - City 1:2 ). Sorry za takie żale, ale idzie ręce załamać...
 
I 0

indyanah

Użytkownik
tak tak a teraz spojrzcie jakie wyniki wiosna mial ŁKS i ile wniesli do tego zespolu Mila i Adamski. Moze wtedy bedzie jasniej.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dobra, dobra. Z tym Lechem to znowy przeginacie. Sam go podałem za faworyta ale pisałem że to jest obarczone ryzykiem bo ŁKS walczy o życie a Lech o profity... Poza tym powoli się przyzwyczajam że masówki lubią nie wchodzić, zdecydowanie lepsze są typy mniej popularne i wyższe. Ja jestem bardzo dumny z typu na Ruch z handi jaki obczailiśmy z nikiforem i jajo...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dobra, dobra. Z tym Lechem to znowy przeginacie. Sam go podałem za faworyta ale pisałem że to jest obarczone ryzykiem bo ŁKS walczy o życie a Lech o profity... Poza tym powoli się przyzwyczajam że masówki lubią nie wchodzić, zdecydowanie lepsze są typy mniej popularne i wyższe. Ja jestem bardzo dumny z typu na Ruch z handi jaki obczailiśmy z nikiforem i jajo...
Myślę że opłaciła nam się wspólna analiza ;).
Ruch pewnie wygrał 4-0 choć rozmiary zwycięstwa mogły byś wyższe (nie uznana bramka).
Mam nadzieję że ktoś skorzystał i wygrał trochę $$ :]
Pozdrawiam.
PS:
Melanż dalej trwa ... ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom