>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka Serie A

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP


30 kolejka Serie A

22.03.08

[15:00] AS Roma - Empoli 1.25 4.40 13.00
[15:00] Atalanta - Catania 1.85 2.80 4.85
[15:00] Fiorentina - Lazio 1.90 2.90 4.30
[15:00] Palermo - Genoa 2.15 2.90 3.30
[15:00] Reggina - Napoli 2.40 2.90 2.95
[15:00] Sampdoria - Cagliari 1.50 3.30 7.50
[15:00] Siena - Parma 2.20 2.80 3.45
[15:00] Torino - Milan 4.30 3.05 1.85
[15:00] Udinese - Livorno 1.75 3.10 4.80
[20:30] Inter - Juventus 1.80 3.20 4.25

Kursy by bwin

Zapraszam do dyskusji!!​
 
T 0

trampiszon

Użytkownik
Sampdoria - Cagliari
kurs 1:65 ( expekt )
Zauwazam w druzynie Sampdorii duzy wzrost formy, od kilku spotkań grają dobrą piłkę i widac ze są zdeterminowani o czym swiadczy ostatnia wygrana 1:2 z AC Milanem.
Sampdoria wypracowała w meczach rozegranych na wlasnym stadionie imponujace statystyki 8-5-1 natomiast Cagliari na wyjazdach wyciągneło jedynie 1-3-10.
Dodam ze ostatni mecz tych druzyn zakonczył sie rezultatem:
2007-11-04 Cagliari - Sampdoria 0 - 3
 
C 0

czesiek

Użytkownik
Siena - Parma TYP: 1
Kurs: 2,30 zł ( Bet at home )
Trzynasta w tabeli Siena podejmie znajdującą się o dwa oczka niżej AC Parmę. Goście wciąż nie mogą doczekać się na pierwsze zwycięstwo na boisku rywala. Podopieczni Hectora Cupera liczą na przełamanie tej fatalnej passy właśnie w Sienie.
W poprzednim meczu na własnym boisku Siena pokonała Fiorentinę. Tym razem zadanie wydaje się łatwiejsze jednak po porażce wyjazdowej aż 0:4 z Regginą i bezbramkowym remisie z Catanią nastroje w klubie nieco się popsuły.
Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu ponieważ w poprzednich kolejkach zespoły z dołu tabeli zaczęły dość niespodziewanie wygrywać mecz za meczem.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Udinese - Livorno
Typ: Udinese✅✅ 2-0
Kurs:1,67 (fortuna)
Spotkanie to zapowiada się bardzo ciekawie. Siódme w tabeli Udinese zmierzy się z zajmującym 17 miejsce Livorno. Livorno do drużyn mocnych nie należy o czym moze świadczyć fakt że na ostatnie dziesięć spotkań wygrali tylko raz. A na dodatek Livorno zagra bez 3 swoich podstawowych ofensywnych zawodników :napastników Tavano i Bogdaniego oraz pomocnika Pulzettiego. Udine gra mało skutecznie i nie najlepiej ale uważam że Quagliarella i Di Natale pociagną swój zespół do zwycięstwa. W składzie Udinese nie wystąpią Christian Obodo, Cristian Zapata, Guilherme Sigueira oraz Damiano Ferronetti, wszyscy są kontuzjowani. Udinese traci tylko 2 pkt do piątego Milanu i jeśli chce występować w europejskich pucharach takie spotkania musi wygrywać.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Atalanta Bergamo - Catania Calcio
Teoretycznie dla obu ekip to spotkanie jet bardzo ważne... Dla gospodarzy gdyż walczą o miejsce premiowane graniem w Europejskich pucharach a dla gości zaś jest to szansa na odskoczenie od strefy spadkowej... Trener Atalanty twierdzi, że w ostatnim meczu z Cagliari jego zespół zagrał gorzej niż zazwyczaj jednak po chwili od razu stwierdził iż wie co zrobili źle we wtorek i postara się to naprawić... Jednak od słów do czynów daleka droga... Z tego co mi wiadomo to Atalanta z lekkimi ubytkami... Catania również jednak kontuzje te są mniej znaczące niż gospodarzy... Obie drużyny to ekipy własnego boiska i tam zdobywają najwięcej punktów... O wyjazdach Catani nie wspominam, gdyż to czysty wstyd :] 5 pkt zdobytych na 15 meczy to niezbyt duży dorobek... Atalanta w tym sezonie u siebie urywała punkty nawet najlepszym... Fiorentina, AC Milan, Lazio... Po tej kolejce czekają ich bardzo ciężkie mecze... Najpierw wyjazd do Mediolanu i starcie z AC Milan a następnie mecz u siebie z Interem tak więc nie należy się spodziewać jakiegokolwiek dorobku punktowego w tych meczach... Tak więc mecz z Catanią to dobra perspektywa w świetle przyszłych kolejek... Myślę, że gospodarze zdają sobie z tego sprawę co czeka ich w przyszłości i mam nadzieję, że to ich odpowiednio zmotywuje bo to, że grać potrafią pokazali niejednokrotnie... Więc moim zdaniem zwycięstwo Atalanty po 1,80 - 1,90 to dobre rozwiązanie...​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
TORINO - AC MILAN
typ :2
Kurs : 1,90
bwin

Mimo iz Milan prezentuje sie baaardzo slabo w ostatnich meczach przegrywajac z AS Roma 1:2 i Sampdoria 1:2 i w obliczu oslabien tego klubu jednak zaryzykuje w tym meczu typ na zwyciestwo Rosso Nerri. Torino rowniez prezentuje kiepska forme w ostatnich meczach. Porazki 0:1 z Udinese i 0:3 z Cagliari. Milan musi dzisiaj juz wygrac wkoncu mecz!! Jesli marzy im sie jeszcze wogole gra w Champions League. Podopieczni Ancelottiego najlepiej ze wszystkich zespolow SerieA spisuja sie na wyjazdach. Torino natomiast w meczach u siebie zdolalo wygrac zaledwie 4mecze. Trener Milanu bedzie musial sobie dzisiaj poradzic bez takich graczy jak : Cafu,Serginho,Ronaldo,F.Inzaghi i co gorsza bez najlepszego pilkarza tej druzyny Kaki. W obliczu tych oslabien pozostaje mi liczyc na Alexandre Pato i Clarenca Seedorfa ktorzy zapewne beda dzisiaj grali najlepiej jak tylko potrafia. Jest jeszcze Andrea Pirlo ktory swoimi kapitalnymi centrami z wolnych czy tez roznych moze zagrac pilke na nos do ktoregos z partnerow. Gospodarze takze jednak maja braki w swoim skladzie i dzisiaj nie zagraja : P.Zanetti,Sereni,Barone,Comotto i Lazetic.
Ostatnie dwa pojedynki w Turynie Milan wygrywal :

28/04-07 Serie A Torino vs. AC Milan 0:1
22/02-03 Serie A Torino vs. AC Milan 0:3


Prawdopodobne sklady :
AC Torino: Fontana – Pisano, Di Loreto, Natali, Motta – Lanna, Corini, Grella, Diana – Rossina, Stellone
AC Milan: Kalac – Jankulovski, Kaladze, Nesta, Oddo – Ambrosini, Pirlo, Gattuso – Gilardino, Seedorf – Pato
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja na dzis spokojnie na dokładkę do swojego kuponu głownego dorzucam AS Romę z Serie A. Kurs w okolicach 1,25 może nie jest zachwycający, ale uznałem, ze jako dokładka w sam raz.

Empoli przyjeżdza do Rzymu bez napastników, tak wiec cały mecz będzie się broniło, ale jesli juz straci bramkę to moim zdaniem przegra. Takowej nie straciło w meczu z Juventusem no i... zremisowało. Uwazam jednak, ze dzis siła ofensywna Romy przedrze sie przez skomasowaną defensywę Empoli i gospodarze zgarną komplet punktów.

Mój typ: AS Roma - 1,25 Bwin

-------

Mam nadzieję, że zwyciestwo Rzymian nie będzie zdane na marne. Dziś wieczorem Inter Mediolan na San Siro podejmie Juventus Turyn. Chyba jedną z ostatnich drużyn, która jest w stanie pokonać Nerazzurich i to na ich terenie. Dla zwiekszenie atrakcyjnosci rozgrywek chciałbym aby dzis Stara Dama wywiozła chocby punkt z Mediolanu. Uwazam to za jak najbardziej realistyczne do zrobienia. Co prawda typował na jakis głownych kuponach nie będe, ale na &quot;wariacie&quot; mój typ idzie na Juventus ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Popieram ze dla atrakcyjnosci Ligi dobrze by bylo aby to Juve dzisiaj zdobylo pkt najlepiej 3 ;) Inter bedzie mial jeszcze trudne pojedynki z Milanem i Fiorentina tak wiec bedize gdzie zgubic jeszcze pkt. W dodatku podopieczni Manciniego ostatnio graja slabo. W tym sezonie Inter z Juve spotkal sie juz trzykrotnie i w lidze padl remis 1:1 a w Coppa Italia najpierw remis 2:2 a potem Inter wygral 2:1 bo dwoch bramkach Balotelliego. Dzisiaj chyba wkoncu pora na wygrana Juventusu. AS Roma jest w kapitalnej dyspozycji mimo iz przegrala mecz derbowy z Lazio. Graja ofensywna pilke wiec napewno kilka bramek zaaplikuja swojemu rywalowi ktory w ostatnich 5 meczach stracil 11 goli. Tak wiec Roma to moim zdaniem pewniak tej kolejki.

A ciekawi mnie co sadzicie o moim typie na AC Milan ?? ????
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Milan w tym sezonie gra bardzo dziwnie wg.mnie. U siebie kompletnie zawodzą, a na wyjazdach mają najlepszy bilans w lidze. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy Kaki, który jest bardzo ważny dla Milanu i to na nim opiera sie większość ataków mediolańczyków. W tym sezonie padł bezbramkowy remis w meczu na San Siro. Moim zdaniem obstawianie w tym sezonie Milanu jest bardzo ryzykowne i dzisiejsze spotkanie dla mnie to no bet, w tym meczu może paść każdy wynik. ;)
 
pbrzeczek 0

pbrzeczek

Użytkownik
A co sądzicie o trudnym meczu Inter-Juve? Kilka zdarzeń na kuponie mi weszło i został mi ten mecz w którym obstawiałem Inter. Po skontrowaniu na X2 miałbym pewne 40zł na czysto, albo mogę zaryzykować i zostawić typ by mieć 100zł na czysto lub w razie innego wyniku niż 1 wyjdę dziś na 0, no i nie wiem co zrobić.
Inter u siebie radzi sobie bardzo dobrze (bilans ligowy 12-2-0), jednak zdarzają się wpadki z trudnymi rywalami (Liver 0:1, Roma 1:1), jakim niewątpliwie jest również Juventus (last: 2:2). Ci z kolei na wyjazdach nie radzą sobie wyśmienicie, ale nie zwykli przegrywać (6-6-2). Zastanawiam się więc czy może remis nie jest tutaj najbardziej prawdopodobny mimo iż początkowo obstawiłem Inter. Absencje w tym meczu wydają się mało istotne.
Składy:
INTER: Zanetti, Stankovic, Ibrahimovic, Cruz, Jiménez, Júlio César, Maicon, Vieira, Burdisso, Materazzi, Chivu
(Toldo, Maxwell, Crespo, Cambiasso, Rivas, Maniche, Suazo)
JUVE: Buffon, Chiellini, Zebina, Salihamidzic, Camoranesi, Del Piero, Nedved, Trezeguet, Grygera, Sissoko, Legrottaglie
(Iaquinta, Belardi, Palladino, Nocerino, Stendardo, Molinaro, Tiago)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Inter - Juventus
Jest to bezsprzecznie hit 30 kolejki Serie A ! Spotykają się jedne z najlepszych , najstarszych , najbardziej utytułowanych drużyn Włoch. Będzie to super widowisko. Inter znajduję się na szczycie tabeli z dość sporą przewagą na Romą, co im chyba w ostatnich meczach nie służy, Juventus po powrocie z Serie B do Serie A zaraz w pierwszym sezonie udowadnia że jest Europejską czołówką i aktualnie są na trzecim miejscu - co Im gwarantuję grę w kolejnej Edycji Ligi Mistrzów. Inter na ostatnie 5 meczy wygrał tylko dwa, dwa przegrał i ostatni mecz zremisował, widać że nie grają swojej piłki. Juventus natomiast gra w kratkę. Raz wygrywa , raz przegrywa. Ciężko będzie tutaj wskazać zwycięsce jednak ja większe szanse daje Juventusovi. Móje typy :
X2
Under 2,5

pozdROWienia ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Wyniki

AS Roma - Empoli 2:1
Atalanta - Catania 0:0
Fiorentina - Lazio 1:0
Palermo - Genoa 2:3
Reggina - Napoli 1:1
Sampdoria - Cagliari 1:1
Siena - Parma 2:0
Torino - Milan 0:1
Udinese - Livorno 2:0
Inter - Juventus 1:2​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom