>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 02.06.2013 - ostatnia!

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Lechia Gdańsk-Górnik Zabrze Over 2.5 @ 1.95 Unibet
Mecz drużyn, które o nic już nie grają. Żadna z drużyn nie będzie kalkulować, zapowiada się otwarte spotkanie w którym zobaczymy sytuacje podbramkowe. Defensywy obu drużyn popełniają masę błędów w obronie co może zaowocować bramkami. Oba zespoły przegrywały jak dotąd aż po jedenaście razy, ale mimo wszystko znajdują się w górnej połowie tabeli. Wbrew pozorom trudno w tym spotkaniu wskazać zdecydowanego faworyta. Lechia dobre mecze często przeplata słabymi. Ja bym w tym spotkaniu Górnika nie spisywał na straty.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław X2 @ 2.0 Unibet
Po takim kursie żal by było nie spróbować. Śląsk w Warszawie od pewnego czasu bardzo dobrze sobie radzi. W lidze w dwóch sezonach wygrał na Łazienkowskiej dwa razy po 2-1, w pucharze Polski 1-0. Gra Wrocławian w ostatnich kolejkach wygląda bardzo dobrze, po przesunięciu Kowalczyka do pomocy ich akcje są bardzo składne, widać że ta maszyna zatrybiła. Śląsk na pewno nie odpuści tego spotkania, walczy wszak o podium. Legia....w tym sezonie swoje zrobiła, dzisiaj paru piłkarzy pewnie dostanie szanse pożegnania się z kibicami. Zapowiada się mały festyn, na którym skorzysta Śląsk i wywiezie przynajmniej punkt. Kurs 2.0,że Śląsk nie przegra ....w mojej ocenie jest bardzo atrakcyjny.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Wisla - Zaglebie 1 DNB 1.43 Pinnacle ⛔
Rzeczywiscie Zaglebie gra ostatnimi czasy fatalnie i po wygranej ze Slaskiem 4-0, praktycznie olali koncowke sezonu, a dowodem tego nie bedzie ostatnie 0-3 z Lechia. Wisla jest w takiej sytuacji faworytem, jednak pamietajmy o tym, ze takze i wislacy nie walcza juz o nic, dlatego wygrana Wisly, ale z opcja draw no bet.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Wisła - Zagłębie 2,01 pinnacle

Ostatnie mecz na Reymonta w wykonaniu Wisły bardzo mi się podobały.
Co do ekipy gości, są bez formy, zagrali fatalnie z Polonią oraz Lechią u siebie. W zapowiadanej jedenastce nie ma ani Papadopulosa oraz Pawłowskiego. Bez tej dwójki szanse gości są niewielkie na urwanie punktów, Jeż, Woźniak i Błąd to pozoranci, zagrali tragicznie z Polonią.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Ja w tych ostatnich kolejkach większości ligi szukam lokat i w T-Mobile wybieram zakład , że Wisła strzeli bo trudno by nie zdobyła bramki w tym meczu , na własnym stadonie.
Kurs w granicach 1,18 więc 18 procent zysku postawionej sumy całkiem całkiem

Ponadto pogram chyba za drobne Pogoń , natomiast Widzew - PBB odpuszczam

Jednak zagrał Wisła&amp;Jaga strzeli
Na Jage 1,25
W Białymstoku mecz overowy zapewne. Dwie bardzo słabe defensywy na przeciw siebie. Jaga powinna zrobić troche radości kibicą i przerwać fatalną passe bez wygranej.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
KRAJ/LIGA: Polska / Ekstraklasa
TYP: 1 (+0,5) AH
KURS: 2,00
BUK: Sbobet
STAWKA: 3/10
ANALIZA:
Ostatni mecz sezonu i dalej nie wiemy czy Podbeskidzie utrzyma się czy spadnie ???? . Ekipa gości z nożem na gardle a tak się źle gra do tego musi także kontrolować wynik Piast - Bełchatów bo w przypadku wygranej Bełchatowa ekipa z Bielska musi wygrać żeby się utrzymać w lidze. Często bywa tak że wszyscy grają tak jak ma być czyli w tym przypadku wygrana Podbeskidzia. Ja osobiście gram w przeciwną stronę bo jak się chce bardzo to zazwyczaj nie wychodzi. Dużym dla Mnie argumentem jest to że w Widzewie raczej pieniędzy nie mają za dużo a wiadomo że im wyżej w lidze tym większy wpływ do kasy z zajętego miejsca hehe
Choć widzewiacy o utrzymanie martwić się nie muszą to na pewno będą chcieli dać swoim kibicom powód do radości i może podskoczyć w tabeli, nawet i o trzy miejsca bo jest na to szansa.
. Ostatnio Legia obecny Mistrz Polski zremisował w Łodzi także wiemy że to ciężki teren do gry a w 14 meczach Widzew przegrał tylko 4 razy. Co ma być to będzie ale niewierze w żadne układy te czasy już minęły haha.
Powodzenia ????
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Lechia vs Górnik
Lechia niespodziewanie rozbiła Zagłębie 3-0, logicznym więc byłoby postawienie na Lechię, która tym razem zagra u siebie z Górnikiem, który w rundzie rewanżowej spuścił z tonu, tyle, że stawianie po takim kursie na drużynę, która wygrała u siebie raptem 3 spotkania to dla mnie bez sens. Na przekór
Górnik x2 1,66 Bet365
 
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
z TT:
W 14-osobowej kadrze Polonii na dzisiejszy mecz jest 1 zawodnik niezdolny do gry, 1 bramkarz oraz... 4 napastników. Będzie improwizacja.
M. i S. Olczak, Wełna, Krajewski, Joczys, Rusak, Kiełb, Kopciński, Michalski, Wrzesiński, Taran, Gołąb, Grzelu, Piekarski/Pazio.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, T-Mobile Ekstraklasa, 2.06 16:00
Pogon Szczecin - Polonia
typ: 1
1,57
ComeOn
Analiza
No i jestesmy na finiszu, moze to i dobrze? Bo poza zaciekla walka Podbeskidzie i GKSu o utrzymanie, zal mi patrzec na pilke kopana na naszym podworku. Na dzis wybralem spotkanie Pogoni Szczecin z Polonia Warszawa. Druzyna ze stolicy przezywa ogromne problemy finansowe i organizacyjne. Najprawdopodobniej od przyszlego sezonu zagra w III lub w IV lidze. Na dzis Polonia ma pojechac do Szczecina w mocno rezerwowym skladzie. Co jest niesamowicie na reke gospodarzom, ktorzy nie zapewnili sobie jeszcze utrzymania, potrzeba im punktu. Jednak mysle, ze z tak slaba Polonia beda chcieli sie pokusic o zwyciestwo na zakonczenie sezonu. Tym bardziej, ze graja przed wlasna publicznoscia. Motywacja, doswiadczenie i patrzac na personalia dzisiejsze rowniez umiejetnosci to wszystko stoi po stronie gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ef81 138

ef81

Użytkownik
Mam dla Was ???? magiczne value, otóż dzisiaj odbywa się ostatnia kolejka naszej kochanej ekstraklasy, walka o jak najwyższą lokatę(czyt.zarobek), miejsca premiowane awansem na wyższe szczeble europejskie, więc dlaczego piłkarze Korony nie mieli by się postarać o prawie pół milliona złotych za ewentualne 7 miejsce w tabeli. Otóż moim typem okazuje się być:​

Korona over 1,5 gola w meczu przeciwko Lechowi Poznań

Kurs: 3,80

Możecie się śmiać bo wydaje się to być nie realne, ale wszystko w futbolu jest możliwe a takie pieniądze na pewno były by miłą zachętą do cięższej pracy ;)
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
KRAJ/LIGA: Polska / Ekstraklasa
TYP: 1 (-0,5) AH
KURS: 2,04
BUK: Sbobet
STAWKA: 3/10
ANALIZA:
Wisła nie może zaliczyć tego sezonu do udanego. W przyszłym roku zabraknie Białej Gwiazdy w pucharach i z pewnością nie tak wyobrażali sobie to kibice. Wiadomo nie od dziś że wygrana w kolejnych meczach ligowych wpływa lepiej na całe zło z całego sezonu zatem Wiśle nie pozostaje nic innego jak dobrze pożegnać się z kibicami w tej rundzie. Zagłębie ostatnio w dołku także ekipa z Krakowa ma okazję to wykorzystać. Na własnym boisku h2h http://www.livesports.pl/mecz/raOV4YW3/#h2h;overall korzystne dla ekipy z Krakowa mam nadzieje że dziś będzie podobnie.
Powodzenia ????
 
frank-caruso 6

frank-caruso

Użytkownik
Ciekawe ile osób jeszcze napisze to samo o meczu Pogoń-Polonia.
Ja dziś wchodzę w zwycięstwo Jagi.Będą chcieli zmazać plamę po kilku wysokich porażkach.Okazja ku temu dobra,bo grają z ekipą,która w defensywie spisują się tragicznie.Ruch to taka drużyna,że jak się zepnie to zagrać potrafi,no ale dziś już spinać się nie muszą.
Jaga w meczu z Bełchatowem prowadziła grę,widać było,że nie odpuszczą i dopięli swego w końcówce meczu zdobywając punkt.Nikt zatem nie mógł im odebrać zaangażowania w tym meczu.
Jaga@2.70
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Brazylijska, godz 16:00

Pogoń Szczecin – Polonia Warszawa
TYP: 1 / zakład na I połowę
KURS: 2,30
BUK: Expekt
Analiza:
Dzisiaj rozpocznie się ostatnia kolejka w naszej Ekstraklasie. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Pogoni a zespołem Polonii. Jest to ciekawe spotkanie a do tego Polonia jest bardzo mocno osłabiona. Jak już wiemy Polonia w tej rundzie spadnie do I ligi ponieważ nie otrzymała licencji a z ligi spadnie jedynie zespół ostatni.
Pogoń w lidze znajduje się na 13 pozycji z dorobkiem 32 oczek i jest już pewna pozostania w lidze lecz woli sportowa pozostać w lidze dlatego też musi ten mecz wygrać lub zremisować aby nie zaleźć się na 15 pozycji. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni 14 meczy w których to 6 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać na własnym boisku aż tak źle się nie prezentują. W ostatnich 3 meczach zdołali oni 2 mecze wygrać i jeden mecz przegrać.
Natomiast Polonia w lidze jest na 5 pozycji z dorobkiem 42 oczek ale dzięki swojemu prezesowi są w takich tarapatach finansowych że nie zdołali otrzymać licencji. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 6 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i przegrali. Strzelili oni w tych meczach 24 gole i stracili 14 bramek. W ostatnich 3 meczach zdołali oni 2 mecze zremisować i jeden mecz wygrać.
Gospodarze w tym meczu zagrają najsilniejszym składem natomiast u gości w tym meczu zabraknie:
Dieme Yahiya PO M:6 G:0 (zawodnik kontuzjowany)
Dmitrije Injac PO M:7 G:0 (zawodnik kontuzjowany)
Miłosz Przybecki PO M:16 G:3 (zawodnik kontuzjowany)
Paweł Wszołek PO M:27 G:7 (zawodnik kontuzjowany)
Jakub Tosik OB M:12 G:0 (zawodnik kontuzjowany)
Aleksandar Todorovski OB M:25 G:2 (zawodnik kontuzjowany)
Tomasz Hołota PO M:22 G:1 (zawodnik zawieszony)
Sebastian Przyrowski BR M:13 G:0 (zawodnik zawieszony)
Wojciech Szymanek OB M:8 G:0 (zawodnik zawieszony)

A więc jak widać warto zagrać na zespół Pogoni nawet handicapa można zagrać.​
 
N 7

nrth

Użytkownik
Reasumują to wszystko to ja osobiście typuję Lecha po kursie @1,61 w Pinnacle. Lechici będą na pewno chcieli się pożegnać ze swoją publicznością. Ostatnio slabe występy w ich wykonaniu ale Korona wcale nie lepiej. Mało kto patrzy na ten mecz skupiając się na walce o utrzymanie gdzie jest dużo wariantów i coś czuje, że powtórzy się wczorajsza sytuacja z 1 ligi.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
To może jeszcze ja parę słów odnośnie najbardziej popularnego dzisiaj typu na win Pogoni. Powiem szczerze, że po kursie jaki buki teraz oferują ok (1.50) to tego się nie opłaca ruszać. Typ może i wejdzie, ale ryzyko nie adekwatne do zysku. Wiele osób sugeruje się składem Polonii, tylko trzeba pamiętać że aby wygrać, to drużyna wygrywająca musi strzelić gola, a to w przypadku Pogoni takie pewne już nie jest. Ten zespół całą runde nic nie gra, nie posiadają praktycznie siły ofensywnej....stałe fragmenty gry to za mało żeby ładować w to kasę....po takim kursie.


Jagiellonia- Ruch 1 @ 2.70 Unibet
Mecz drużyn, które w tym sezonie nic nie grają. Stawiam drobnę na zwycięstwo Jagi. Myśle że kiedyś ten zespół musi się przełamać. Potencjał tej drużyny jest wyższy niż na to wskazują ostatnie wyniki. Pora się godnie pożegnać z własną publicznością. Ostatnia okazja ....słaby i niepewny w defensywie Ruch to najlepszy moment. Kurs 2.70 wart ryzyka. Ja spróbuje.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Obydwie drużyny strzelą bramkę? Nie @ 1.95 Expect
Długo zastanawiałem się nad zagraniem Polonii z podpórką(moim zdaniem zaniżone kursy na Pogoń), ale to mogłoby być samobójstwo. Biorę więc taki typ - zarówno przeciwko jednym, jak i drugim. Polonia pojechała Młodą Ekstraklasą(fatalnie radzącą sobie w swoich rozgrywkach), wspartą kilkoma zawodnikami pierwszego składu. Ciężko czegokolwiek wymagać od tego zespołu. Mogą zagrać kompletny piach i nawet raz nie zagrozić bramce Portowców. Z drugiej strony zaangażowanie pewnie będzie, bo to oni mają tworzyć trzon zespołu w przyszłym sezonie. Rozbita defensywa, jakiś bramkarz junior, ale... co w ataku do zaoferowania ma Pogoń? Nic albo niewiele. Już się utrzymali, stawka tego meczu jest dla nich wątpliwa. Ostatni mecz z Podbeskidziem zagrali fatalnie. Jeżeli znowu nie wpadnie im coś po rożnym, Andradina nie pośle jednego dobrego podania, Rogalskiemu znowu nie wyjdzie strzał życia to... mnie okrągła liczba bramek ekipy Wdowczyka nie zaskoczy. Czuję mecz paralityków, widowisko na poziomie III ligi. Przy takich zespołach ktoś może maksymalnie zawieść oczekiwania, a może będą to obie strony?
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1 Wbrew ostatnim kompromitującym wynikom, Jagiellonia przegrywała tamte spotkania mentalnie, nie piłkarsko. Szybko stracona bramka/czerwona karta i Jaga nie istnieje. Grając ostatni mecz u siebie, pokuszą się jednak o wygraną. Trener Hajto odchodzi, ale wielu zawodników nie może być pewnymi angażu na następny sezon. Ruch ten sezon ma katastrofalny, i nie chodzi tutaj o wyniki, po prostu grają nijako, bez stylu.
Lech Poznań - Korona Kielce nb Mecz o pietruszkę, teoretycznie Lech ma mocniejszą ekipę, w praktyce końcówkę sezonu odpuścili, a Korona ma potencjał i z kolejki na kolejkę się rozkręca.
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1 Tak, wiem że Lechia to nieobliczalna ekipa i wszystko się może zdarzyć. Problem w tym że Górnik w tej rundzie to drużyna conajwyżej na pierwszą ligę. W tym roku jedyne ich wygrane to sparingi z Głogowem i Sosnowcem, oraz ligowe u siebie z Ruchem, Piastem Widzewem oraz wyjazd z Zagłębiem. Warto dodać że zwycięstwa odnoszone na pogrążonymi w tamtym momencie w kryzysie ekipami. Poza tymi wygranymi, 13 porażek, większość bo bardzo słabej grze. Coś w tej ekipie się wypaliło.
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław nb Mistrz z eksmistrzem, prestiżowy mecz, każdy wynik jest możliwy, Śląsk gra ostatnio całkiem dobrze, piłkarze Legii nie mają wstydu i potrafią odstawić szopkę nawet na swoim stadionie. Ale zagrać przeciwko mistrzowi w meczu święcie? Lepiej to zostawić w spokoju
Piast Gliwice - GKS Bełchatów 2 Nie przesadzałbym z tą krytyką Bełchatowian. Mecz z Jagą to bezsensowny argument, obie ekipy nie były w stanie grać w piłkę, kopnięta piłka na tamtym bagnie wyczyniała cuda. Piast nie odpuści tego spotkania, ale Bełchatów jest w stanie to wygrać, nie grają tak źle jak powszechnie się uważa, a Madej obecnie robi tam doskonałą robotę.
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 1 Polonia to ambitna drużyna, ale nie przesadzajmy, grając o pietruszkę rezerwami z Pogonią która ma całkiem przyzwoity jak na dolną strefę Ekstraklasy ekipę widzę tylko jednego faworyta
Widzew Łódź - Podbeskidzie 2 Podbeskidzie jest po prostu mocniejsze, Widzew u siebie wielu punktów nie traci, ale widać po ostatnich spotkanich Bielszczan że to klasowa ekipa. Jeśli się utrzymają, miejsce w czołowej 6tce w następnym sezonie bardzo możliwe
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1 Zagłębie odpuściło totalnie Ekstraklase, widać to po składzie, widać po grze, po zaangażowaniu, z kimkolwiek by nie grali, grałbym przeciwko nim (może poza Górnikiem który również odpuścił)

Nie pisałem kursów bo w różnych bukach inaczej wyglądają, co do walki o kase z miejsca w tabeli, pamiętajcie o tym że Ekstraklasa nie jest logiczna, a wielu ekipom zwyczajnie nie chce się już grać i myślą jedynie o wakacjach. Wystawianie rezerwowych składów, pożegnanie zasłużonych piłkarzy (Reiss, Frankowski, Zewlakow itp), mało która ekipa traktuje poważnie wyniki tej kolejki.
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Ekstraklasa nie jest nielogiczna tylko nikt z nas nie wie co tam się dzieje, zarówno w ex, jak i w I lidze. Nie trzeba być specjalnie bystrym, żeby się zorientować, że coś tu śmierdzi. Tyle można o tym napisać, że nawet nie wiadomo od czego zacząć. Wystarczy przeanalizować sobie dwie ostatnie kolejki w I lidze (m.in. Cracovia).
Mecz w Łodzi miał sędziować Marciniak, nie wiadomo dlaczego ostatecznie okazało się, że sędziuje Raczkowski. W samym meczu wiele kontrowersji, choć Widzewowi do zwycięstwa też się jakoś nie rwało. Piłkarze Podbeskidzia pod koniec spędzili z 5 minut leżąc na murawie, sędzia dolicza 4 minuty, ale pomimo mnóstwa przerw kończy minute wcześniej. Niezłe jaja, chyba go gwizdek parzył w kieszeni więc zakończył.
Dariusz W. wraca sobie do ekstraklasy jak gdyby nigdy nic. Jakby sobie wyjechał na wakacje i wrócił po odpoczynku. Zero głosów oburzenia, zero sprzeciwu.
Może przypadek, może nie: http://www.wykop.pl/link/1470287/afera-bukmacherska-w-ekstraklasie-ktora-moze-wywolac-uzytkownik-oskarek89/
Drużyny nie chcące awansować do pucharów, zamieszanie z licencjami.
No i to Podbeskidzie cieszące się z zajęcia trzeciego miejsca od końca jak z mistrzostwa... Żenujące.
To moje krótkie podsumowanie całego sezonu - istny cyrk. W rundzie jesiennej jeszcze każdy zespół walczył o punkty i nie kalkulował ale potem to już był jakiś żart. No i nic dziwnego, że mamy &quot;cud&quot; na dnie tabeli, skoro taki Górnik nie chce grać w pucharach to najłatwiej oddać punkty Podbeskidziu i Bełchatowowi, za dużo nie spadnie, a jednocześnie puchary się oddalą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom