>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

300 pln na start- CZEKAMA NA PROPOZYCJE JAK POMNOŻYĆ KASE

S 0

szymon4k

Użytkownik
Witam,
Mam 300 pln przeznaczone na zakłady bukmacherskie i szukam jakiegoś systemu gry. Czekam na wasze propozycję. Napiszcie jakim systemem najlepiej zacząć grać z takim budżetem.

Osobiście podoba mi się progresja na ako 2 lub 3. Odpada remisowa z prostej przyczyny, po prostu nie mam na tyle cierpliwości. Czy ktoś mógłby mi doradzić jakiś sposób gry.
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
stawka na start: 6zł ????
potem wszystko tak jak mówił kolega wyżej,
chociaż jak bardziej ci odpowiada mozesz grac kelly&#39;m.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Zacznij 15 -stke od 10 zł grac narazie reszte zostaw. W 15 -stce potrzbujesz kursu 2,0 do tego celu polecam wekkendowy koszyk albo mój system poczytaj moje tematy to znajdziesz
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Normalnie wymysliliscie 15 sie gra wlasnie jak sie mam malo kasy zeby sie wzbogacic.A jak on ma 300 pln to po co ma grac ta 15 za 5 czy 10 zł to co zreszta bezmyslne ta byla propozycja :roll: :roll: :roll: .
Jak masz taki hajs to zagral wyzsze stawki z ako kolo 2 albo singielki kolo 1.5-1.7 ovferki sa w tym przypadku odpowiednie.
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
My tu doradzamy, ale jak gosciu nie ma pojecia o typowaniu i wszystko przepuści to dopiero bedzie ku**y na was sadził (i na mnie).
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
My tu doradzamy, ale jak gosciu nie ma pojecia o typowaniu i wszystko przepuści to dopiero bedzie ku**y na was sadził (i na mnie).
Wiesz my mu tylko doradzamy jak powinien grać. Poza tym jeśli jest dobry w te klocki to niezależnie od systemu będzie na spoooorym plusie, a jak sobie nie poradzi to będzie na minusie. My przecież nie dajemy mu typów (chyba, że czyta mój temat ???? ) więc ewentualne pretensje będą nie uzasadnione.
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
Witam wszystkich,
Tak czytam te Wasze komentarze i muszę się zgodzić z kolegą fcbialas, 15-nastką raczej nie mam zamiaru grać. Zastanawiam się nad kelly&#39;m lub progresją systemem D&#39;Alambert. Co Wy na to?
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
kelly to nie zabardzo a do progresji to troche mało kasy masz.
Musiał bys od niskich stawek zaczynać a wtedy małe zyski. A jak znowu długo same wpadki bedziesz miał to też przejebiesz wszystko. Chyba ze bys nie grał zwykła progresją tylko połączył ja z jakims innym sposobem, np. jakies over/under albo duble. No nieiwem moze niech inni doradza coś jak ta proga zagrac jesli juz.
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
kelly to nie zabardzo a do progresji to troche mało kasy masz.
Musiał bys od niskich stawek zaczynać a wtedy małe zyski. A jak znowu długo same wpadki bedziesz miał to też przejebiesz wszystko. Chyba ze bys nie grał zwykła progresją tylko połączył ja z jakims innym sposobem, np. jakies over/under albo duble. No nieiwem moze niech inni doradza coś jak ta proga zagrac jesli juz.
Mówie tu o progresji systemem D&#39;Alambert, wtedy stawki byłyby następujące:
5
10
15
20
25
30
35
40
45
50
Jak widać starczy na 10 poiomów, oczywiście ogromnych kokosów na tym nie zbije ale ustrzegę się przed całkowitym bankructwem, a i powoli zwiększe swój wkład. Gramy zakłasy o kursie ako. 3,0 przy wtopie stawkę zwiększamy o 5, przy wygranej cofamy się o trzy kroki (poziomy) do tyłu.
 
W 0

wania

Użytkownik
Musze powiedziec ze to bardzo dobry system i mozna go wyprobowac ale trzeba miec dobry wklad ten jak w temacie powininen wystarczyc na poczatek
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Graj single najlepiej i mecze gdzie masz 1 lub 2 a nie 1 x 2 bo wtedy masz większe prawdopodobieństwo wygrania (trafienia).

Ja dziś ustrzelilem że liverpool nie strzeli gola Cheslea (oj ile szans miał LIve... szok)
oraz taki mega pewniaczek under 2,5 gola w meczu Man U-Arsenal-na przestrzeni 10 lat w meczu ligowym 9/10 meczy kończyło się under 2,5 (gdzie gospodarzem był Man U)

Pozdro

Niedługo wyskoczę znów z systemem na ilość goli ;)

Sorki ale wiecie co dla mnie ten system 15 jest śmieszny-hahahaha nie byłem jeszcze na żadnym forum i sam tak robiłem nikt mi nie mówił, a czasem jak sie miało pewne meczyki z tenisa to nawet Va banque z często bardzo pozytywnym skutkiem ;)

Ktoś w temacie system piętnastka pytał czy zaszedłem do 15 korku-odpowiem w maju i w czerwcu tak !! doszedłem ale potem to różnie bywało z tą kasą :mrgreen: ????
 
H 0

hans00

Użytkownik
Ktoś w temacie system piętnastka pytał czy zaszedłem do 15 korku-odpowiem w maju i w czerwcu tak !! doszedłem ale potem to różnie bywało z tą kasą

Ja doszlem tym systemem do 50 kroku, ale potem mi sie znudzilo ???? Masz jakies dowody czy mamy ci wierzyc na slowo?
 
Do góry Bottom