>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

31. Kolejka (17.04-20.04)

Status
Zamknięty.
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Handicap na Bayern 1:0 ✅w tym momencie wynosi 2,1 w efortunie w innych bukach pewnie podobnie. Po dzisiejszej wygranej wydaje mi się, że kursy automatycznie polecał w dół. Słucham meczu i komentatorzy niemieccy twierdza, że po fali krytyki za rotacje w składzie Guardiola nie będzie juz tak rotował. Poza tym, będzie chciał znowu załapać w podstawowych gracz automatyzm i w lidze zagrać dobry mecz po 0-3 w Borussią. W Braunscheigu nie wystąpi najlepszy strzelec Kumbela. Oglądałem ostatni pojedynek z Freiburgiem i tam bardzo słaba gra Eintrachtu. Ok. w środę mecz w Madrycie ale to nie jest Polska liga, zeby tacy zawodnicy musieli odpoczywać nie wiadomo jak długo. Bayern nie pozwoli sobie na 3 z rzędu stratę punktów i wg mnie pewnie ogra słaby Braunschweig. Na konferencji po meczu z BVB Pep przyznał, że zabrakło im koncentracji i ambicji po zapewnieniu sobie mistrzostwa. Jednak jak wspomniałem wyzej nie zdaży się to przed tak ważnym środowym meczem. Licze na jakięs 0-4. Polecam pobierać jak najszybciej. Neuer ma już być zdrowy na sobotę
------------------
Poza tym pierwsze przemyślenia to Augsburg wygląda dobrze z słabą Herthą, która zagra bez Ramosa. BVB i Bayern w finael także 7 miejsca daje kw. do LE takżę Augsburg ma o co jeszce walczyc.
Hoffenheim również z słabą znowu Bremą warto rozważenia i DNB na Freiburg z Gladbach. drużyny Favre w drugiej cześci sezonu grają zdecydowanie gorzej co już stało sie regułą. Wg mnie Freiburg nie przegra, zwłaszcza, że pożniej wyjazd do Wolfsburga, u siebie Schalke i wyjazd do H96. Poza tym Wilki w b. dobrej formie, szkoda że wypadl Malanda do końca sezonu tak jak Lassoga w Hamburgu. BVB wydaje się pewne zwłaszcza w takiej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Q 47

qba_

Użytkownik
Mecz: Eintracht Frankfurt - Hannover 96
Typ: 1 @2,05 WilliamHill ⛔ 2-3

Tym razem następna kolejka Bundesligi rozpocznie się w czwartek meczem pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Hannoverem 96. Gospodarze zajmują obecnie 11. pozycję z dorobkiem 35 punktów i mogą być dużo bardziej spokojni o pozostanie w Bundeslidze niż goście. Goście, którzy w tabeli są na 13. miejscu i mają 3 punkty mniej od Eintrachtu.
Eintracht na Commerzbank-Arena jest dosyć przeciętnym zespołem. Na 15 rozegranych u siebie spotkań mają bilans 5-5-5. Na 5 ostatnich spotkań drużyna z Frankfurtu nad Menem wygrała 3 (ze Stuttgartem, Borussią M&#39;gladbach i Mainz 05), jedno zremisowała (bezbramkowo z Werderem Brema) i jedno przegrała (z Freiburgiem). Od dwóch spotkań Eintracht jest niepokonany na własnym obiekcie.

Natomiast zespół z Hanoweru jest najsłabiej punktującym zespołem na wyjeździe (na równi z Eintrachtem Brunszwik) - do tej pory w 15 spotkaniach zdobyli zaledwie 7 punktów, wygrywając 2 i remisując 1 mecz. W ostatnich 5 meczach wygrali zaledwie raz (ze słabą w rundzie wiosennej Herthą), raz zremisowali (z Augsburgiem) oraz w 3 spotkaniach schodzili z murawy pokonani (z Mainz 05, Hoffenheim i Eintrachtem Brunszwik)
W zespole gospodarzy w jutrzejszym meczu zabraknie Pirmina Schweglera, Johannesa Fluma, Sebastiana Rode, Andersona Bamby oraz Sonny&#39;ego Kittela. W Hannoverze 96 na murawę nie wyjdą: Markus Miller, Sebastien Pocognoli, Mame Diouf, Artur Sobiech i Felipe.
Przewidywane składy: (źródło: goal.pl)
Frankfurt: Trapp – Jung, Zambrano, Madlung, Djakpa - Russ - Lanig, Meier - Barnetta - Aigner, Joselu
Hannover: Zieler – Sakai, Marcelo, Schulz, Pander – Schmiedebach, Andreasen, Bittencourt, Huszti – Stindl, Ya Konan
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
BVB - Mainz
Skasowała mi się analiza, więc tym razem krócej.
BVB w gazie, 4 wygrane z rzędu i to z kim - Bayern, Real, Wolfsburg x2. Mainz z kolei 2 wyjazdy na tarczy - porażki z Eintrachtami z Frankfurtu i Brauschweigu. Uważam że i tym razem przegrają, BVB jest w formie a wciąż jest ryzyko utraty drugiego miejsca na rzecz Schalke. ALE...
Weidenfeller (Adduktorenverletzung)
Romka boli pachwina, więc w bramce Langerak co skłania mnie ku BTS. W Mainz mamy Okazakiego czy Chuopo-Motinga więc ma kto strzelać. A skoro BTS i wygrana Borussi to i over 2,5.
Mam coś jeszcze - w Mainz gra drewno z Kostaryki które nazywa się Junior Diaz. Nie wiem jak on trafił do Bundesligi, ale nie nadaje się do takiego zespołu. Nie umie zagrać na pierwszy kontakt. Kiedy dostaje podanie, musi przyjąć, obejrzeć się i dopiero podaje. Nie wiem jakie będzie ustawienie BVB i za kogo będzie odpowiedzialny Diaz, ale skoro w przewidywanych składach jest Kevin GroBkreutz to podejrzewam że na prawym skrzydle zobaczymy Reusa, który wkręci gościa w ziemię. A nawet jeśli nie zagra na prawej to i tak jest &quot;on fire&quot; bo w ostatnich 5 meczach w Bundeslidze strzelił 6 goli + 2 w rewanżu Realowi.
Na koniec przewidywane składy z kicker.de i propozycje na ten mecz:

Langerak - Piszczek, Sokratis, Hummels, Durm - Kehl, Sahin - Großkreutz, H. Mkhitaryan, Reus - Lewandowski
Trainer: Klopp
Karius - Pospech, Bell, Noveski, Junior Diaz - Geis - Moritz, Soto - Malli - Okazaki, Choupo-Moting
Trainer: Tuchel
BTS
1.63 ✅
over 2,5
1.43 ✅
Reus strzeli
1.95 ✅
oraz dla zabawy
Borussia strzeli bramkę w obu połowach
1.91 ✅
Kursy z betsson.
________________
O meczu w Braunschweig napisał już kolega nakładka, więc ja tylko dodam swoje przemyślenia. Tak jak napisał nakładka - Guardiola najpewniej wystawi najsilniejszy skład aby zawodnicy byli w rytmie meczowym przed środowym meczem z Realem w Madrycie. Myślę że głównym celem Bawarczyków w środę będzie nie stracić gola. Bardzo możliwe zatem, że mecz w Braunschweig potraktują jako główny trening w tej kwestii. Za wszelka cenę będą starali się utrzymać czyste konto. Wiem, że w bramce 20-letni Raeder ale i w Braunschweig brak głównej strzelby - Kumbeli który strzelił 9 bramek z 28 drużyny, a więc niecałą 1/3. Braknie też Oehrla (10/2), zatem za ofensywę gospodarzy odpowiedzialny będzie 20letni Nielsen (12/2) któremu pomagać będzie Kruppke (12/0) oraz Hochscheidt (16/3).
Brauschweig nie strzeli ✅
2.19 betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Hamburger vs Wolfsburg

Hamburger, broni się przed spadkiem, jest na 16 pozycji i do 15 Stuttgartu traci tylko 1 punkt, ale czeka ich bardzo trudny mecz z Wolfsburgiem. W ostatnich 5 meczach dopisali na swoje konto 4 oczka. Oglądając ich ostatni mecz z Hannoverem byłem zaszokowany że można grać tak tragicznie, owszem przegrali 2:1, ale myślę że sprawiedliwym wynikiem było by 8:1. Hannover demolował przez cały mecz bramkę gości, oni po prostu nie istnieli. Hamburger wie o co gra i że jeśli chcą w następnym sezonie występować w Bundeslidze muszę ten mecz wygrać, ale wszystko wskazuje na to że tak nie będzie. Warto podkreślić, że przed własną publicznością ostatni raz przegrali 12 lutego 0:5 z Bayernem. Bardzo duże braki kadrowe w ekipie gospodarzy, nie zagrają : Marcella Jansena, Milana Badelja, Zhi-Gin Lama, Rafaela van der Vaarta, Maksa Beistera i Pierre’a-Michela Lasoggi.
Wilki walczą jak Wilki, o tą wymarzoną Ligę Mistrzów, do 4 Leverkusen mają stratę zaledwie jednego punktu. Ale nawet o Ligę Europejską nie mogę być spokojnie bo 7 Mainz traci do nich zaledwie 3 punkty, więc jutro strata punktów tym bardziej nie wchodzi w grę. Wolfsburg w ostatnich 5 meczach 10 punktów, przegrał tylko z BVB 1:2, ale zdecydowanie nie zasłużenie. Nie zagrają jutro Diego Benaglio, Juniora Malandy i Basa Dosta. Wilki są w formie i to oni są jutro zdecydowanymi faworytami, jeszcze te braki w składzie gospodarzy. Naprawdę warto brać ich po fajnym kursie.
Przewidywane :

HSV: Adler - Diekmeier, Djourou, Mancienne, Westermann - Jiracek, Tesche, Arslan, Ilicevic - Calhanoglu - Zoua
Wolfsburg: Grün - Träsch, Naldo, Knoche, Rodriguez - Luiz Gustavo, Arnold - Perisic, de Bruyne, D. Caligiuri - Olic
Hamburger vs Wolfsburg 1:3 ✅
Typ : Wolfsburg
Kurs : 2.30
Buk : WilliamHill


Werder Brema vs Hoffenheim
13 w tabeli Werder nie do końca może być taki spokojny i swój byt w Bundeslidze w przyszłym sezonie. Nad 16 Hamburgiem mają przewagę 6 punktów, wszystko się jeszcze może zdarzyć. Werder w ostatnich 5 spotkaniach dopisał na swoje konto zaledwie 4 oczka. W Werderze jutro nie wystąpią Zlatko Junuzovici, Levent Aycicek, Aleksandar Ignjovski, Felix Kroos i Özkan Yildirim, tak więc duże braki kadrowe w ekipie gospodarzy. Nie ma co się oszukiwać Brema gra słabo i wątpię, aby byli w stanie poradzić sobie z Hoffenheimem, który jest w świetnej formie. Goście zajmują bezpieczne 9 miejsce, ale Europejskie puchary są raczej poza zasięgiem, 9 punktów straty do 6 miejsca. W ostatnich 5 meczach dopisali na swoje konto 11 punktów, między innymi remisując 3:3 z Byernem czy wygrywając 2:3 z Leverkusen. Ich średnia bramek na mecz ( licząc ostatnie 10 ) to 2,7 bramki na mecz. Hoffenheim będzie musiał sobie radzić bez Koena Casteelsa, Svena Schipplocka i Andreasa Becka.
Hoffenheim jest na fali i myślę, że poradzą sobie ze słabym Werderem, na pewno nie przegrają, jestem przekonany. Przewidywane składy:
Werder: Wolf - Fritz, Prödl, Caldirola, Garcia - Bargfrede - Gebre Selassie, Makiadi - Hunt - di Santo, Elia
Hoffenheim: Grahl - F. Johnson, Strobl, Vestergaard, Toljan - Rudy, Polanski - Elyounoussi, Roberto Firmino, Salihović - Volland

Werder vs Hoffenheim | ten wynik to nieporozumienie
Typ : 2DNB
Kurs : 1.67

Buk : WilliamHill
Polecam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Q 47

qba_

Użytkownik
Mecz: VfB Stuttgart - Schalke 04
Typ: 2 DNB @1,95 WilliamHill ⛔ 3-1

No cóż, przez większość meczu Schalke grało padakę a Stuttgart potrafił wykorzystać ich błędy.

Ostatni mecz 31. kolejki Bundesligi zapowiada się niezwykle ciekawie. Będący na ostatniej bezpiecznej pozycji Stuttgart podejmuje u siebie Schalke, które wciąż ma apetyt na wicemistrzostwo.

Gospodarze na Mercedes-Benz Arena w tym sezonie spisują się dosyć słabo, bowiem na 15 rozegranych meczów mają bilans 4-4-7. To sprawia, że są drugą najgorzej punktującą drużyną na własnym stadionie. Jednakże w ostatnich 5 meczach coś w końcu &quot;zaskoczyło&quot; w drużynie Stuttgartu. Wygrali bardzo ważne mecze z Hamburgerem SV i Freiburgiem, zremisowali z Eintrachtem Branuschweig i przegrali z BVB oraz Herthą.

Dla odmiany, zespół z Gelsenkirchen na wyjazdach regularnie punktuje. W 15 meczach rozgrywanych poza Veltins-Arena zdobyli 23 pkt z bilansem 6-5-4. Może nie jest to powalający bilans, jednak w rundzie wiosennej na 6 wyjazdów Schalke przegrało tylko raz - z, wtedy jeszcze niepokonanym, Bayernem. Obecnie Koenigsblauen mają serię 2 meczów wyjazdowych bez zwycięstwa (remisy z Werderem i BVB).

Na pewno niedzielny mecz nie będzie dla Schalke łatwy, jednak mimo wszystko uważam, że jeśli wciąż marzą o wicemistrzostwie, to ten mecz po prostu muszą wygrać. Zdaję sobie sprawę z tego, że Stuttgart może sprawić niespodziankę i strzelić bramkę, dlatego też zabezpieczenie w postaci zwrotu przy remisie.

Przewidywane składy:

Stuttgart: Ulreich - Schwaab, Rüdiger, Niedermeier, Boka - Gruezo, Gentner - Traoré, Didavi, Harnik - Ibisevic

Schalke: Fährmann - Hoogland, Ayhan, Matip, Kolasinac - K.-P. Boateng, Neustädter - Goretzka, M. Meyer, Obasi - Huntelaar


Po chwili namysłu dodałem jeszcze nieco ryzykowny typ na sobotni mecz:

Mecz: Hamburger SV - VfL Wolfsburg
Typ: X @3,4 WilliamHill ⛔ 1-3


Kolejny mecz 31. kolejki Bundesligi, tym razem rozgrywany w sobotni wieczór w Hamburgu na Imtech Arena. Gospodarzom niezbyt dobrze układa się obecny sezon, groźba pierwszego w historii spadku z Bundesligi jest jak najbardziej realna. Nad otwierającą strefę spadkową Norymbergą mają tylko 1 puntk więcej. Goście natomiast walczą o 4. miejsce dające udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, do którego tracą zaledwie 1 punkt.

HSV u siebie gra poniżej oczekiwań - bilans domowych spotkań to 5-3-7. Jednak w ostatnich 5 meczach rozgrywanych na Imtech Arenie gospodarze są niepokonani. Naprzemiennie wygrywali i remisowali z takimi zespołami jak BVB, Eintracht Frankfurt, Norymberga, Freiburg i Bayer Leverkusen. Ostatnio Hamburger zszedł z własnej murawy z dorobkiem 3 punktów. Z zależności, jaka występowała w 5 poprzednich meczach wynika, że nadszedł czas na podział punktów.

Wolfsburg na wyjazdach gra średnio - bilans 5-3-7 to potwierdza. Ostatnie wyjazdowe spotkanie ligowe zakończyło się niezasłużoną porażką z Dortmundem. Jeżeli goście chcą powalczyć o Ligę Mistrzów, nie mogą sobie pozwolić na wyjazd z Hamburga bez dorobku punktowego.

Do typowania remisu w tym meczu skłoniły mnie też wyniki z 5 ostatnich meczów rozgrywanych pomiędzy tymi ekipami. Aż 4 z nich kończyły się podziałem punktów i wynikiem 1-1. Dlatego też można postawić na BTS @1,44 - kurs niestety nie powala, ale strzelenie bramek przez obie strony jest niemal pewne. HSV w ostatnich 5 meczach granych u siebie strzeliło przynajmniej 1 bramkę, podobnie jak Wolfsburg na wyjeździe. Jedno jest pewne - emocji w tym meczu nam nie zabraknie.

Przewidywane składy:

HSV: Adler - Diekmeier, Djourou, Mancienne, Westermann - Jiracek, Tesche, Arslan, Ilicevic - Calhanoglu - Zoua

Wolfsburg: Grün - Träsch, Naldo, Knoche, Rodriguez - Luiz Gustavo, Arnold - Perisic, de Bruyne, D. Caligiuri - Olic
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Ale nawet o Ligę Europejską nie mogę być spokojnie bo 7 Mainz traci do nich zaledwie 3 punkty
W pierwszym poście już pisałem o tym, że z racji tego, że BVB gra z Bayernem w finale DFB-Pokal(oba kluby mają już pewne miejsce w Lidze Mistrzów) to 7 lokata daje el. Do Ligi Europejskiej
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLigue 2 2013/2014
Spotkanie: Eintracht Brunszwik – Bayern Monachium AHC (1,5:0)
Typ: 2
Kurs: 2,20 ✅✅✅
Bukmacher: MarathonBet
Data i godzina: 19.04.14 15:30
Stawka: 3/10


W sobotę o 15:30 w ramach 31. kolejki niemieckiej Bundesligi zostanie rozegrany mecz między obecnym Mistrzem Niemiec Bayernem Monachium a walczącym o utrzymanie beniaminkiem Eintrachtem Brunszwik.

Goście mają zapewniony tytuł mistrzowski, bowiem na cztery kolejki przed końcem rozgrywek druga Borussia Dortmund traci do Bawarczyków aż 17 punktów. Bayern zapewnił sobie grę w półfinale Ligi Mistrzów, natomiast w minioną środę wywalczył awans do finału Pucharu Niemiec. Drużyna Josepa Guardioli rozbiła 5:1 drugoligowe Kaiserslautern po bramkach Schweinsteigera, Kroosa, Mullera, Mandżukicia i Goetze. Bayern w tym sezonie rozegrał 15 ligowych meczów wyjazdowych – 12 z nich wygrał, przegrał tylko jedno spotkanie, z Augsburgiem.

Gospodarze po dobrym okresie gry (trzy mecze i 7 punktów) przegrali arcyważny pojedynek w walce o utrzymanie z Freiburgiem 0:2. Brunszwik zdobył 18 z 25 punktów po meczach na własnym obiekcie – Eintracht komplet punktów zdobywał z Hannoverem (12.), Mainz (7.), HSV (16.), Hoffenheim (9.) oraz Bayerem (4.), dodatkowo trzykrotnie remisował.

W rundzie jesiennej Bayern wygrał 2:0 po dwóch trafieniach Robbena.

Gospodarze zagrają bez Kumbeli (napastnik, 27/9, najlepszy strzelec zespołu), Oehrla (napastnik, 10/0), Washausena (obrońca, 2/0), Kortego (pomocnik, 2/0), Petkovicia (bramkarz, 5/0). Zawieszony za karki jest Bicakcic (obrońca, 28/1).

Bayern zagra bez Neuera (bramkarz, 28/0), Alaby (obrońca, 25/2), Shaquriego (pomocnik, 17/6) oraz Alcantary (pomocnik, 16/2). Za kartki pauzować będą Kroos (pomocnik, 27/2) oraz Rafinha (obrońca, 27/0).

Bayern gra w środę na Santiago Bernabeu z będącym w znakomitej formie Realem Madryt. Po dwóch bolesnych porażkach z BVB oraz Augsburgiem piłkarze Guardioli zagrają zmotywowani by odnieść zwycięstwo przełamujące ligową niemoc oraz wprawiające drużynę w dobry nastrój przed kluczowym starciem z Królewskimi. Okazja wyśmienita – ostatni zespół w tabeli osłabiony brakiem najlepszego strzelca (32% bramek Eintrachtu w tym sezonie to zasługa Kumbeli) oraz podstawowego obrońcy. Mistrzowie Niemiec są również osłabieni, ale jak wykazał mecz w półfinale krajowego pucharu większość braków da się umiejętnie zastąpić graczami z ławki.

Nie przewiduje innego scenariusza niż pewne zwycięstwo Bawarczyków.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Eintracht Brunszwik – Bayern Monachium
Na pierwszy rzut oka mecz beniaminka i czerwonej latarni ligi z mistrzem kraju nie powinien wzbudzać wielu emocji. Jednak to spotkanie szczególnie dla gospodarzy ma wielką wartość, bo wciąż są w walce o utrzymanie. 5 ostatnich drużyn w tabeli mają w tej kolejce spotkania z zespołami z pierwszej szóstki, dlatego zapowiada się bardzo ciekawy weekend w Bundeslidze. Dlaczego mój wybór padł akurat na ten mecz? Bayern po zdobyciu mistrzostwa ugrał zaledwie 1 punkt w 3 meczach, stosunek bramek 3:7. Sami zawodnicy mówią, że nie ma aż takiej mobilizacji i ligę mogą potraktować nieco bardziej ulgowo. Tym bardziej, że przed nimi trzy lub cztery najważniejsze mecze w sezonie. Półfinał LM z Realem, finał Pucharu Niemiec i ewentualnie finał LM. Bayern wygrał w tym sezonie narazie TYLKO jedno trofeum i jestem pewny, że wszystkie siły postawią w tym momencie na wspomniane przeze mnie mecze, bo przecież celem jest obrona potrójnej korony. Eintracht z kolei to zupełnie inna historia. Beniaminek walczy o utrzymanie, a na cztery kolejki przed końcem cenny jest każdy punkcik. A gdzie zdobywać punkty jak nie u siebie? A ostatnio na własnym boisku wychodzi im to całkiem nieźle. Dwa ostatnie mecze u siebie to dwie spokojne wygrane. Eintracht pomimo osłabień, o których wspomnieli koledzy wcześniej, na pewno nie złoży broni i będzie to dla nich jeden z meczów sezonu, tym bardziej, że po drugiej stronie mistrz, którego da się jednak pokonać, co pokazał chociażby Augsburg. Dla Eintrachtu jest to najlepszy termin do gry z Bayernem (w środę mecz z Realem) i moment, w którym po prostu trzeba zdobywać punkty. Wiadomo, że piłkarsko ustępują, choć goście i tak bez kilku podstawowych zawodników, ale motywacja, walka, własne boisko i doping kibiców przemawiają właśnie za 18. drużyną w tabeli. Wierzę w ich sukces i zdobycz punktową. Bezpieczny zakład to Eintracht +2, ale też sprobuję pograć odważniej na DNB lub czysty win gospodarzy.
typy:
Eintracht Brunszwik +2 @1,62 expekt
Eintracht Brunszwik DNB @5,0 expekt
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czytając analizy kolegów dotyczące meczu Wolfsburga z Hamburgiem przypomniałem sobie o typie, który grałem przed tygodniem i ładnie wszedł. Tym razem może być podobnie, głównie dlatego że w bramce Wolfsburga stoi mało doświadczony bramkarz, który popełnia błędy i słabo radzi sobie ze strzałami z dystansu z których znany jest Calhanoglu.

Więcej o młodym Turku w mojej analizie z poprzedniej kolejki tutaj


Calhanoglu strzeli
3.7 betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niels 44

niels

Użytkownik
O meczu w Braunschweig napisał już kolega nakładka, więc ja tylko dodam swoje przemyślenia. Tak jak napisał nakładka - Guardiola najpewniej wystawi najsilniejszy skład aby zawodnicy byli w rytmie meczowym przed środowym meczem z Realem w Madrycie. Myślę że głównym celem Bawarczyków w środę będzie nie stracić gola. Bardzo możliwe zatem, że mecz w Braunschweig potraktują jako główny trening w tej kwestii. Za wszelka cenę będą starali się utrzymać czyste konto. Wiem, że w bramce 20-letni Raeder ale i w Braunschweig brak głównej strzelby - Kumbeli który strzelił 9 bramek z 28 drużyny, a więc niecałą 1/3. Braknie też Oehrla (10/2), zatem za ofensywę gospodarzy odpowiedzialny będzie 20letni Nielsen (12/2) któremu pomagać będzie Kruppke (12/0) oraz Hochscheidt (16/3).

Brauschweig nie strzeli
2.19 betsson
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Bayern gra w środę na Santiago Bernabeu z będącym w znakomitej formie Realem Madryt. Po dwóch bolesnych porażkach z BVB oraz Augsburgiem piłkarze Guardioli zagrają zmotywowani by odnieść zwycięstwo przełamujące ligową niemoc oraz wprawiające drużynę w dobry nastrój przed kluczowym starciem z Królewskimi. Okazja wyśmienita – ostatni zespół w tabeli osłabiony brakiem najlepszego strzelca (32% bramek Eintrachtu w tym sezonie to zasługa Kumbeli) oraz podstawowego obrońcy. Mistrzowie Niemiec są również osłabieni, ale jak wykazał mecz w półfinale krajowego pucharu większość braków da się umiejętnie zastąpić graczami z ławki.

Nie przewiduje innego scenariusza niż pewne zwycięstwo Bawarczyków.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
W pełni zgadzam się z dwoma wpisami. Nie sądzę, aby Bawarczycy pewni już mistrzowskiego tytułu aż tak totalnie odpuścili Bundesligę. Punkty punktami, ale kolejna strata punktów może negatywnie odbić się na morale zawodnikach. Czeka ich trudna przeprawa w Hiszpanii i z pewnością piłkarze Bayernu będą chcieli lecieć do Madrytu w pełni usatysfakcjonowani udaną ligowa sobotą. Okazja świetna, bo ich rywal nie jest zbyt wymagający, chociaż ostatnio jakby na fali wznoszącej, z wciąż gorącymi nadziejami na utrzymanie. Sądzę jednak, że Bayern będzie miał ten mecz pod kontrolą, a ważny brak w ofensywie miejscowych nie pozwoli im na zdobycie bramki.

Braunschweig trafiał do siatki rywali przed własną publiką nieprzerwanie od sześciu spotkań. Piłkarze sobotnich gospodarzy strzelili przez te sześć meczów trzynaście bramek, z czego autorem sześciu z nich był właśnie Kumbela. Jutro go zabraknie i moim zdanie wątpliwe, aby któryś z kolegów był w stanie aż tak namieszać w polu karnym rywala, jak to zazwyczaj robi Kumbela. A zwłaszcza, że będzie to pole karne Bayernu!

Mój typ:
Braunschweig strzeli: NIE - 2.10 ✅✅✅
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Wydaje mi się, że znalazłem dość ciekawy typ na dzisiejsze spotkanie w Bundeslidze, pomiędzy Borussią Dortmund a Mainz. Zarówno gospodarze, jak i goście mają o co grać, gdyż jeśli chodzi o tych pierwszych, to celem nadrzędnym jest utrzymanie pozycji wicelidera, z kolei Mainz - pomimo tego, iż okupują miejsce dające awans do kwalifikacji Ligi Europejskiej (jak wspomniał Nakładka) - ciągle walczy, aby tej pozycji nie stracić - do końca rozgrywek pozostały cztery kolejki, przy ewentualnej dzisiejszej porażce Mainz i zwycięstwie Augsburga strata może zostać zniwelowana do dwóch punktów.
Sądzę, że Borussia wcale nie musi mieć dzisiaj łatwo, jednak ja rozpatruję ten mecz w kontekście overu rożnych drużyny gości. Linia zawieszona na to spotkanie jest okrutnie niska, spoglądając na to, co oferuje nam Bet365 mógłbym stwierdzić, iż wystawiona jest na mecz, sam nie wiem, Bayernu z Norymbergą. Ekipa przyjezdnych to nie jest drużyna, która się muruje - zresztą, jak większość w Niemczech. Posiadają piłkarzy, którzy ze względu na swoją szybkość potrafią skutecznie kontrować przeciwnika, vide Choupo-Moting, Okazaki czy Malli. Borussia, głównie w meczach domowych, pozostawia dużo przestrzeni na kontrataki przeciwnika, dlatego jestem przekonany, iż będzie ich sporo w tym spotkaniu. Mainz na wyjazdach nabija stosunkowo dużo kornerów, zobaczmy jak to się układało w rundzie wiosennej: 3 (Stuttgart), 1 (Wolfsburg), 9 (Schalke), 0 (Leverkusen), 1 (Hoffenheim), 7 (Brunszwik), 6 (Frankfurt). Mecze, w których Mainz nie wyrabiało linii, tj. Wolfsburg, Leverkusen i Hoffenheim - są to mecze, które układały się po myśli dzisiejszych gości - wyłączając Wolfsburg, gdzie zostali zdeklasowani. Jak pokazują statystyki - są w stanie nabić i 4-5 rożnych, dlatego linię 2,5 uważam - jak już wspomniałem - za okrutnie niską i - moim zdaniem - na ten zakład jest spore value.
Borussia Dortmund - Mainz; Mainz over 2,5 rożnych @ 1,83 (Bet365) 2 rożne ⛔
Przepraszam tych, którzy pograli, niemniej jednak ja osobiście, podobnie jak Michał z Legii, nie żałuję, że pograłem. Uważam, iż było warto i okazji na te 3 rogi kilka było. Mogę jedynie powiedzieć - szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
skols13 573

skols13

Użytkownik
Werder Brema - Hoffenheim BTS ✅✅✅ (19 minut potrzebowali)
Na dzisiaj z niemieckiej ligi wybrałem sobie to spotkanie, Werder na własnym boisku podejmie Hoffenheim. Nie będę się tu bardzo rozpisywał, Werder w ostatnich 5 spotkaniach na własnym boisku zawsze trafiał przynajmniej 1 gola. Jeśli chodzi o Wieśniaków to na 5 spotkan na wyjeździe tylko raz nie potrafili pokonać bramkarza, miało to miejsce w pojedynku z Schalke, gdzie przegrali 4-0. Werder nadal walczy o utrzymanie w Bundeslidze, a więc będą dzisiaj chcieli pokonać Hoffenheim, które już w tym sezonie o nic nie gra.
Jak wiemy mecze z udziałem Hoffenheimu zawsze obfitują w gole, ten zespół gra otwarty futbol, dlatego też nie powinno być problemu z BTS-em.
Kontuzje w Werderze: Aycicek(M/2/1), Ignjovski(M/12/0), Junuzovic(M/23/2), Kroos(M/17/1), Yildirim(M/10/0)
Nieobecni w Hoffenheim: Casteels(G/23/0), Beck(D/30/1)
Tak więc myślę, że do jakiegoś dubelka w sam raz typ.
▶ BTS @1.36(bet365)✅
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
19.04.2014 15:30
Piłka nożna, Bundesliga
Werder - Hoffenheim
Typ: powyżej 3,5 gola w meczu
Kurs: 2.14
Betsson
4 kolejki pozostały do końca sezonu w Bundeslidze. Hoffenheim nie grozi już ani spadek ani puchary (są na to matematyczne szanse, ale nie ma co się oszukiwać), natomiast Werder ma 7pkt przewagi nad strefą spadkową oraz 6pkt nad miejscem szesnastym, które oznacza grę w play-offie o utrzymanie. Hoffenheim to zespół grający otwartą piłkę, znani są z dobrej gry w ofensywie (66 bramek, więcej ma tylko Bayern i Borussia), ale przez tą odważną grę tracą też wiele bramek (63 bramki, najwięcej w lidze). Jest to zespół grający do przodu, w meczach z ich udziałem pada najwięcej bramek, a skoro ostatnie dwa mecze to undery śmiało można dziś myśleć o przełamaniu, są w dobrej formie nie przegrali od pięciu spotkań. Werder w formie jest dużo gorszej, bardzo słabo wygląda u nich defensywa, która już wielokrotnie bywała ośmieszana, natomiast w ofensywie też zbyt kolorowo to nie wygląda ale jeśli zagra dziś Di Santo z Elią też powinni coś strzelić. W ekipie gospodarzy Dutt będzie miał ograniczone pole manewru w pomocy, zabraknie: Junuzovicia, Ignjovskiego i Kroosa. Natomiast goście będą musieli radzić sobie bez podstawowego bramkarze Casteelsa, zmiennika w ataku Schipplocka (który zdobył dwie bramki przeciwko Werderowi) oraz Becka podstawowego obrońcy. Lekkimi faworytami w tym meczu są goście, ale powinno być to dobre widowisko ze sporą ilością bramek, w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 4:4, a w zeszłym sezonie 2:2 i 4:1 dla Werderu na wyjeździe.
 
kooliber 23

kooliber

Użytkownik
Augsburg - Hertha BTS @ 1.90 bet365

Starcie tych dwóch ekip jest zdecydownie walką o udział w europejskich pucharach. Obie ekipy na pewno będą walczyć do końca. W tabeli ligowej Augsburg wyprzedza Herthę tylko 5 punktami więc może czuć presję i popełniać błędy na swoim stadionie. Dla BTS&#39;u w tym spotkaniu niepokojącym faktem jest to, że w drużynie gości nie zobaczymy kontuzjowanego Ramosa który na 38 ligowych goli zdobył ich aż 16. Augsburg zachował czyste konto w ostatnim ligowym spotkaniu u siebie więc myślę, że teraz stracą chociaż jedną bramkę.
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Dziś króciutko. Pierwszym meczem, w który włożyłem trochę polskich złotych to spotkanie Bayernu z Brunszwikiem. O Bayernie pisano już wyżej, więc nie ma co pisać drugi raz to samo. Moim zdaniem gospodarze, którzy po kilku ostatnich dobrych meczach zaczęli liczyć się w walce o utrzymanie dziś nie mają nic do stracenia. Z pewnością są świadomi chwilowo gorszej dyspozycji w lidze Bayernu i faktem, że już obecny mistrz Niemiec myślami jest już w Madrycie. Uważam, że Brunszwik nie ma czego bronić i czy przegra 1-0, czy 4:1 to nie ma tutaj żadnego znaczenia bo tak czy siak mają koszmarny bilans. Nie wiem czego spodziewać się po zespole Guardioli. Z jednej strony po 3 niedanych meczach powinni dziś zakończyć niechlubną serię. Z drugiej strony to za kilka dni jadą do Madrytu i spotkanie przeciwko Eintrachtowi mogą potraktować jako rozgrzewkę przed Ligą Mistrzów. Na handicapy Bayernu nie gram, ponieważ nie umiem przewidzieć ich dzisiejszego zaangażowania. Jestem jednak przekonany, że dziś pokryje się over. Jeżeli Bawarczycy wyjdą dziś odpowiednio skoncentrowani sami mogą pokryć over. Ja jednak liczę też na gola ze strony Brunszwiku. Mają o co grać, dodatkowo dochodzi atut własnego boiska i kibice. W sumie cały piłkarski świat w Niemczech już skreślił ich z listy klubów, które rozpoczną sezon w następnym sezonie Bundesligi. To może im tylko pomóc, dziś kompletnie bez presji.
▶ over 3 @1,76 Comeon ⛔
Kolejny mój zakład to BTS w meczu Freiburga z Gladbach. Gospodarze, którzy w rundzie wiosennej są pozytywnym zaskoczeniem już prawie sobie zapewnili utrzymanie zmierzą się z Borussią, która ma jeszcze szanse na miejsce dające kwalifikacje w Lidze Mistrzów. Zapowiada się otwarty mecz, Freiburg u siebie powinien coś sypnąć. Borussia zaś jeśli marzy o LM musi dziś co najmniej zdobyć gola.
▶ BTS @1,74 Comeon ✅
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
HSV Hamburger - VfL Wolfsburg
Typ: Rzuty rożne: Wolfsburg powyżej 4,5 @ 1,83 Bet365 7 rożnych✅✅✅


Wolfsburg gra i kolejny raz idę w stronę rogów. Tym razem wyłącznie w kierunku Wilków. Linia wydaję mi się zbyt niska, dlatego warto pograć.
Samo spotkanie rozegra się pomiędzy kandydatem do LM, a kandydatem do spadku. Wolfsburg w ostatnim okresie radzi sobie całkiem nieźle. Dwie porażki z BVB, w lidze oraz w pucharze Niemiec o niczym nie świadczą. Piłkarze Heckinga konsekwentnie dążą do zajęcia w ostatecznym rozrachunku 4 miejsca. Szanse są spore.
HSV natomiast walczy z kontuzjami, w dzisiejszym spotkaniu zabraknie Marcella Jansena, Milana Badelja, Zhi-Gin Lama, Rafaela van der Vaarta, Maksa Beistera i Pierre’a-Michela Lasoggi.
Wolfsburg w przeciągu sezonu pod względem rożnych wygląda przyzwoicie. Dotychczasowa średnia suma rożnych Wilków wynosi więcej niż linia na dzisiejszy mecz - średnia ta wynosi 5,3. W stosunku do ostatnich 5 meczy ta średnia wynosi aż 7! W ostatnich 2 meczach zawodnicy Heckinga zdecydowanie więcej nabijali rożnych od przeciwników, z BVB 10 rogów, a z Norymbergą 11. Typ godny myślę pogrania i uwagi. Polecam!
______________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
HSV Hamburger - VfL Wolfsburg
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Gospodarze jak i goście grają o zupełnie inne cele , HSV gra o utrzymanie a Wolfsburg o kwalifikację do Ligi mistrzów. Jedyny typ który od razi przyszedł mi na myśl w tym meczu to kartki. Waga tego spotkania duża ,gdyż gospodarze przy wygranej dają sobie kolejny szansę na utrzymanie natomiast Wolfsburg traci 1pkt do miejsca dającego kwalifikację do LM. Mecz będzie sędziował Peter Sippel ,który ma całkiem przyzwoitą średnią kartek do sprawdzenia tutaj http://pl.soccerway.com/referees/peter-sippel/44624/ , przy lini ustawionej na 3,5 kartki biorę ją w ciemną . Uważam iż linia zostanie pokryta z nawiązką przy tej wadzę spotkanie .
TYPY:
over 3,5 żółtej kartki | 1,60 bwin
over 4 kartki azjan | 1,75 bet365
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Stuttgart- Schalke
Zastanawiam się tu nad opcją Stuttgart DNB w okolicach 1,75 bądź też wygraną gospodarzy,na którą kurs całkiem zacny i na chwilę obecną 2,55(podejrzewam,że spadnie). Boisko Stuttgartu to bez wątpienia ciężki teren( Schalke wygrało tu ostatni raz w roku 2009). Co do motywacji Stuttgartu na pewno jej nie zabraknie,wydaje się również że gospodarze w ostatnim czasie notują zwyżkę formy,mimo porażki z BVB 2:3(prowadzili 2 :0). Co do Schalke to forma świetna na przekroju sezonu,jednak w ostatnim czasie problemem był spotkania wyjazdowe-ostatnie zwycięstwo 14 marca).Teoretycznie mają jeszcze szanse na wicemistrzostwo,lecz w praktyce wydaje się to mniej możliwe, tym bardziej ze BVB zainkasowała dziś 3 punkty z Mainz. O 3 miejsce Schalke może być raczej spokojne. Wydaje mi się,że to Stuttgart będzie jutro bardziej zdeterminowany a atuta własnego boiska przełoży się na minimalną wygraną,która nie przyjdzie jednak łatwo.
Co sądzicie ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom