>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31. kolejka Ekstraklasy [3.05.2024 - 6.05.2024]

Status
Zamknięty.
R 622,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch - Lech
Typ: Lech
Kurs: 2,05
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Poznański Lech po przegranej z Puszczą w Krakowie, nie bez problemów pokonał ŁKS w Łodzi a ostatnio bezbramkowo zremisował z Cracovią w Poznaniu ale nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli tracąc cztery punkty dla do prowadzącej Jagielloni. Słaba postawa w tych meczach mocno rozsierdziła kibiców, bowiem gdyby nie straty punktów z drużynami z dołu tabeli to Lech byłby liderem. Podobne nastroje po ostatnim meczu z Ruchem panują we Wrocławiu. Ruch mimo osłabień zaskoczył Śląska skutecznością, odbiorem piłki i opanowaniem środka pola. W końcówce po koniecznych zmianach niepotrzebna strata Bartolewskiego kosztowała pierwszą bramkę i stare demony wróciły- niecelny strzał Klimali dał Ruchowi jednak pierwszą wyjazdową wygraną w tym sezonie. Ruch chociaż nadal z iluzorycznymi już szansami na utrzymanie z pewnością zagra równie ambitnie w piątkowym meczu z Lechem. Poznaniacy mimo słabszej ostatnio postawy dysponują klasowymi piłkarzami, którzy w prestiżowym meczu na Stadionie Śląskim przechylą szalę na ich korzyść.
 
Ostatnia edycja:
krzysiek74 123,3K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina : 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,85
Bukmacher: Superbet

Mecz dwóch drużyn będących na przeciwnych biegunach.
Gospodarzy już tylko cud może uratować przed spadkiem z Ekstraklasy, zaś Lech jest nadal w grze o mistrzostwo, choć cztery punkty na cztery kolejki do końca będzie ciężko poznaniakom odrobić do liderującej Jagi.
Potencjał większy po stronie przyjezdnych jednak i Ruch ostatnio zdobywa sporo goli jak na zespół nad przepaścią. Skoro ostatnio potrafili dwie bramki zdobyć u siebie z Widzewem, tydzień później aż trzy we Wrocławiu to nie tworząca monolitu obrona Lecha nie powinna choć raz zostać pokonana ?...według mnie uda się to Chorzowianom, a przy okazji goście również coś zdobędą.
Mój typ to obie ekipy strzelą po przynajmniej jednym golu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2276
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Cracovia - Górnik Zabrze
Bukmacher: Superbet
Typ: Górnik przedział goli 1-2
Kurs: 1.60


Górnik nieoczekiwanie włączył się do walki o mistrzostwo i przy okazji udowodnił, że wygrana z Rakowem to nie był przypadek tylko początek być może pięknego spełnionego snu, który przed startem sezonu raczej nikt nie zakładał. Zabrzanie strzelają bardzo regularnie bramki i choć defensywa nie jest tutaj idealna, to trudno znaleźć rywala, który zdołałby zatrzymać Zabrzan. W przypadku Cracovii bliżej tu do walki o utrzymanie niż choćby środka tabeli. Pasy mają tylko 2 punkty nad będącą w strefie spadkowej Koroną, tak więc margines błędu jest bardzo niewielki. Nastawiam się na otwarte widowisko w którym trudno przewidzieć kandydata do 3 punktów - każda ekipa "musi" i każda ekipa ma swoje argumenty. Myślę jednak, że Górnik strzeli jednego gola, ale nie więcej niż 2.
 
R 622,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia - Radomiak
Typ: Legia
Kurs: 1,53
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Legia po zmianie trenera pokonała w Mielcu solidną drużynę Stali 3;1 i w tabeli wprawdzie zajmuje dopiero piąte miejsce ale po stratach drużyn poprzedzających ma już tylko dwa punkty straty do drugiego miejsca. Do końca rozgrywek zostały jeszcze cztery kolejki, w tym mecz w Poznaniu z Lechem i wszystko a przede wszystkim udział w pucharach jest jeszcze do wygrania. Radomiak od wygranego meczu z Rakowem poniósł trzy porażki, stawiając się w roli dobrego wujka w meczach z ŁKS i Koroną. W Radomiu chyba zbyt szybko odtrąbiono sukces w postaci utrzymania a grafik w końcówce sezonu nie jest zbyt łatwy. Legia szczególnie w Warszawie gra bardzo chimerycznie a Radomiak był zazwyczaj niewdzięcznym rywalem- nowy trener, stawka a przede wszystkim umiejętności powinny dać miejscowym cenne trzy punkty.
 
kamasutra10 605,9K

kamasutra10

Typer
Pogoń - Puszcza N.
Puszcza lub remis
@ 2.40 Fortuna

To co wydarzyło się w ostatni czwartek przy okazji finałowego starcia w Pucharze Polski Pogoni z Wisłą na pewno odbiło się bardzo mocno na mentalu i psychice Portowców. Okoliczności straty pewnego zdawałoby się zwycięstwa a później utrata drugiego gola jeszcze długo będą zaprzątać głowy piłkarzy i nie wierzę że do dzisiejszej potyczki podejdą wyluzowani i wypoczęci. Do tego dochodzi zmęczenie fizyczne wynikające z rozegrania ponad 120 min gry.

Do Szczecina przyjeżdża drużyna walcząca mocno o utrzymanie ligowego bytu, dla której każdy kolejny mecz jest tym z serii o wszystko i trzeba przyznać że beniaminek jak do tej pory zdaje ten egzamin. Puszcza nie przegrała żadnego z 6 - sciu spotkan z drużynami z Top - 6 Ekstraklasy co dobrze rokuje dla nich przed dzisiejszym starciem. Jest to o tyle ważne że Pogoń w roli gospodarza wygrała w tym sezonie tylko 7 z 15 - stu rozegranych meczy.

Podsumowując - sądzę że Pogoń jednak nie zdoła zregenerować się w pełni zwłaszcza mentalnie , do tego mogą dojść problemy fizyczne. Puszcza pokazała że nie boi się nikogo i na pewno będzie chciała zagrać tak samo jak w kilku ostatnich spotkaniach. Myślę że goście nie przegrają tego ważnego starcia...
 
Chlopaknaopak 118,8K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie:ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To co dzieje się w naszej ekstraklasie jest ciężkie do wytłumaczenia. Ruch tydzień temu wygrywa ze Śląskiem a wczoraj z Lechem. Naprawdę nikt nie chce mistrza Polski? Czy Kulesza rzucił jakies zaklęcie, że Jagiellonia co by się nie działo musi wygrać ligę?
Dzis Śląsk jedzie do Łodzi na starcie z ŁKSem i ja osobiście liczę, że KOŃCÓWKA MECZU Z RUCHEM, w której Śląsk się obudził i strzelił dwie bramki obudzi głód zwycięstwa w piłkarzach z Wrocławia. Jedynym nie obecnym jest Petkov, który pauzuje za kartki. ŁKS jest już raczej pogodzony ze spadkiem bo tu musiałby się stać Cud. Moim zdaniem jeżeli wiesz, że spadniesz to ta motywacja jest inna niż walka o utrzymanie gdy tracisz np kilka punktów i wiesz, że możesz coś uratować. ŁKS będzie grać ale to Wrocław będzie prowadził grę i wierzę w to, że piłkarze z Wrocławia przelamia się i wygrają to spotkanie. Bo kiedy jak nie z ostatnią drużyna, która ma najgorszą obronę i stratę 65 goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1513
krzysiek74 123,3K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina : 20:00
Spotkanie: Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Superbet

Dziś w Mielcu ogromna szansa dla gości, by na trzy kolejki do końca rozgrywek wypracować sobie przewagę siedmiu punktów nad drugim w tabeli Lechem lub jeśli Śląsk wygra dziś w łodzi do pięciu nad wrocławianami.
Jaga w tej dziwnej naszej lidze jest najlepszym zespołem, co nie sprawia, że i im zdarzają się wpadki.Wyścig ślimaków w tym sezonie po tytuł mistrzowski jest zdumiewający, bo wyniki ciężko często prewidzieć...Cały Białystok mrozi już szampany, bo to historyczny sezon i Duma Podlasia może po raz pierwszy zdobyć tytuł Mistrza Polski.
Kadrowo gospodarze mają dużo mniejszej wartości kadrę i to dziś będą decydujące. Pszczółki z Białegostoku wygrają, bo w przekroju całego sezonu zasługują najbardziej na to trofeum i okazji na kolejne trzy punkty w Mielcu nie przepuszczą.
Stal już z pewnym utrzymaniem więc zdecydowanie zaangażowanie w ten mecz po stronie gości
Typuję wygraną podopiecznych Siemienieca a dla bardziej odważnych, polecam spróbować wygraną handi -1,5.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Wczoraj potknął się Górnik i Lech, dzisiaj Śląsk, Raków i Jagiellonia?

ŁKS Łódź vs Śląsk Wrocław: powyżej 3.5 kartek @1.42✅
Zagłębie Lubin vs Raków Częstochowa: powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.45✅
Stal Mielec vs Jagiellonia Białystok: BTTS @1.70✅
AKO @3.50 Superbet ✅

Niestety beniaminek spadnie z Ekstraklasy i ŁKS nie był w stanie w tym sezonie pozostać w elicie. Szkoda, bo jest to klub, który ma bogatą historię, ale należy poukładać sprawy sportowe, aby postarać się powrócić do polskiego Eldorado.
Naturalnie ekipa z Łodzi postara się jeszcze uratować honor, szczególnie w meczach domowych i dzisiaj nadchodzi ku temu dobra okazja. Powstrzymanie jednego z kandydatów do europejskich pucharów z pewnością poprawi nieco wizerunek zawodników oraz trenera Marcina Matysiaka. Czy outsidera stać na niespodziankę?

Śląsk to zdecydowanie jednak z najgorszych ekip na wiosnę. Co stało się z zespołem z Wrocławia po przerwie zimowej? Jeszcze kilka miesięcy temu wielu obserwatorów było zdania, że mistrzostwo powróci na zachód Polski, ale wydaje się, że te marzenia trzeba odłożyć na kolejne lata. Przede wszystkim forma nie pozwala pozytywnie patrzeć na szanse piłkarzy Jacka Magiery. Matematycznie wszystko jest jeszcze sprawą otwartą i aby ożywić swoje nadzieje, należy przełamać się w Łodzi. Czy Erik Exposito i jego koledzy zaliczą komplet punktów z ŁKS-em?

Myślałem tutaj o BTTSie, ale ostatecznie pójdę w stronę niskiej linii kartek. Pobieram próg 3.5 upomnień. ŁKS jest już pewne spadku, ale nie zmienia to faktu, że postarają się jak najlepiej zakończyć sezon Ekstraklasy. Śląsk od trzech meczów nie potrafi sięgnąć po komplet punktów i porażka z Ruchem Chorzów z pewnością zabolała Jacka Magierę i jego współpracowników. Spodziewam się ostrej gry po obu stronach barykady. W pierwszym spotkaniu we Wrocławiu oglądaliśmy 4 upomnienia. Sędzia Karol Arys nie zawodził ostatnio z karaniem zawodników i jego niedawne liczby to 6, 4, 6, 5, 2, 9.

Przenosimy się do Lubina i tutaj miejscowe Zagłębie zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Podopieczni Waldemara Fornalika wreszcie sięgnęli po zwycięstwo i pokonanie Radomiaka Radom po szalonym meczu z pewnością dobrze wpłynie na końcówkę kampanii polskiej Ekstraklasy. Celem jest spokojny środek tabeli i jest szansa, aby wskoczyć nawet na 8. pozycję, co było świetną wiadomością dla Miedziowych. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ przyjeżdża Mistrz Polski, niemniej jednak Raków to nie jest klub, którego należy się aktualnie obawiać. Czy Zagłębie pójdzie za ciosem?

Przyjezdni również po serii niepowodzeń się przełamali i triumf 1:0 z Widzewem Łódź był potrzebny, aby odbudować swoje morale. Wielu kibiców nie wierzy już w obronę tytułu i nie ma co się dziwić, wszak strata do Jagiellonii wynosi 7 oczek. Musiałby się stać cud, aby odrobić straty na finiszu. Szkoda, bo jeszcze rok temu mocno chwaliliśmy Raków, a teraz stał się zespołem ze środka stawki, który bije się o europejskie puchary. Ciekawy jestem ruchów ekipy z Częstochowy podczas wakacji, wiele będzie zależeć od ostatecznego miejsca na koniec kampanii 2023/2024. Co w Lubinie pokaże Mistrz Polski?

W tym spotkaniu spodobały mi się rzuty rożne. Zagłębie u siebie oraz Raków na wyjazdach biją mnóstwo kornerów. Gospodarze notowali w Lubinie liczby: 9, 7, 6 a goście w delegacjach 12, 7, 11. Uważam, że próg 8.5 jest jak najbardziej do pokrycia, wszak oba zespoły potrzebują kompletu punktów, aby zrealizować swoje cele na tę kampanię.

Na koniec czeka nas potyczka w Mielcu i tutaj zawsze niebezpieczna Stal podejmie lidera polskiej Ekstraklasy. Niestety gospodarze nie byli w stanie pokonać Legii Warszawa. Pojawiło się kilka kontrowersji, ale jednak była to zasłużona porażka ze stołecznymi. Stal może być jednak zadowolona ze swojego sezonu i po raz kolejny udało się na spokojnie utrzymać w elicie. Obserwatorzy naszego podwórka co i raz typują ekipę z Podkarpacia, jako jednego z głównych kandydatów do spadku, a Mielczanie udowadniają, że nie należy ich lekceważyć. Ciekawy jestem postawy outsidera w rywalizacji z liderem, bo ewentualne urwanie punktów dałoby oddech pozostałym drużynom walczącym o mistrzostwo. Czy Stal w Mielcu postawi trudne warunki?

Jagiellonia staje przed szansą historycznego tytułu. Trzeba przyznać, że należy się to gościom, wszak prezentują naprawdę przyjemny dla oka futbol i nie można się nudzić przy meczach z udziałem klubu z Białegostoku. Przyjezdni zagrali świetne widowisko z Pogonią Szczecin i aż chciało się oglądać zeszłotygodniowy hit Ekstraklasy. Była jednak szansa na komplet punktów w ostatniej akcji, ale Dominik Marczuk był nieco samolubny i zmarnował okazję na zwiększenie przewagi nad resztą stawki. Czy tym razem młody pomocnik będzie bardziej koleżeński?

Stal szczególnie u siebie kojarzy mi się z golami, podobnie jest z Jagiellonią w tym sezonie. Zdecydowałem się na klasyczny wynik BTTS. Jak zajrzymy do statystyk, to gospodarze w ostatnich 2 starciach notowali gole z obu stron, a seria Jagiellonii trwa od 4 spotkań. Na jesieni oglądaliśmy jednostronną rywalizację, mam nadzieję, że tym razem zawsze groźna Stal powalczy w Mielcu o urwanie punktów faworytowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1533
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok

Walka o mistrzostwo Polski trwa nadal, to co się dzieje w tej lidze to jest dramat, kompromitacja wielkich klubów. Wczoraj świetny przykład dał Lech Poznań, który przegrał 1:2 z Ruchem Chorzów, który oczywiście matematycznie ma jeszcze szanse na utrzymanie ale bądźmy szczerzy, już nawet oni nie mają nadzieji - musieli by wygrać wszystkie spotkania a Puszcza wszystko przegrywać.
Dziś Jagiellonia ma ogromną szansę aby zbliżyć się do mistrzostwa już naprawdę na 1 malutki kroczek. Grają na wyjeździe ze Stal Mielec, która ostatnio forma gorsza ale utrzymanie mają więc to co mieli zrobić, zrobili.
Mecze obu drużyn w Mielcu pokazują, że Jagiellonia powinna mieć dziś ciężko 3 mecze i 3 bez wygranej. Stal Mielec na pewno gra ambitnie, ostatnio strzelili gola Legii więc dziś Jagiellonii również mają spore szanse aby bramkę strzelić. Jagiellonia świetnie gra w ofensywie ale ich obrona bardzo często robi błędy, stracili 41 bramek co jest dopiero 12 wynikiem w całej lidze.

Jagiellonia + obie strzelą 3,00 Fortuna
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Legia - Radomiak
Bukmacher: Superbet
Typ: 1. gol - Legia
Kurs: 1.42


Powiedzieć, że walka o mistrzostwo to wyścig szczurów to nic nie powiedzieć. Część klubów gra tak, jak gdyby nie zalezało im na mistrzostwie - przykładem idealnym jest m. in. Lech Poznań, ale i Legia miała swoje potknięcia, a teraz paradoksalnie może nawet uprzedzić swoich kandydatów i wykorzystać ich nieudolność. Obecny trend sprawia, że większe prawdopodobieństwo jest takie, że Legia jednak straci punkty, jednak jeśli nie Legia to kto ma przełamać niemoc topowych ekip Ekstraklasy. Myślę, że gospodarze nie odnotują tym razem wpadki. Sam typ z racji zajętego zwycięstwa gospodarzy to.. 1. gol Legii. Sytuacja kadrowa po stornie gospodarzy bez tragedii.
 
Chlopaknaopak 118,8K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia - Radomiak
Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 1,82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po tym jak Lech, Raków i Jagielonia straciły punkty Legia wygrywając z Radomiakiem wskoczy na 3 miejsce dające awans do eliminacji Ligi Konferencji. Wierzę w to, że wygrają ale czy będzie tak latwo, chyba nie. Są to derby Mazowsza jak i mecz przyjaźni więc atmosfera na trybunach będzie wyjątkowa.
Radomiak w ostatnich 3 meczach 3 porażki, w których strzelili 5 goli. W tabeli nad Koroną Radomiak ma 4 punkty przewagi i ogólnie na dole jak i na górze tabeli bardzo ciasno i wszystko się może zdarzyć.
W Legii brak Augystyniaka w obronie no i ogólnie ta obrona Legii wygląda nie najlepiej.
Na 9 meczy jakie zostały rozegrane między tymi drużynami tylko raz padł wynik btts i było to 31.07.2021.
Wydaje mi się, że sytuacja w tabeli jak i ambicje obu klubów sprawią, że zobaczymy gole po obu stronach.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ja dzisiaj bez kombinacji w Ekstraklasie idę po potrojenie:

Warta gol @1.34✅
Korona gol @1.43✅
Legia powyżej 1.5 gola @1.57🟥
AKO @3.01 bez podatku Betclic🟥


Wartę i Koronę stać u siebie na gola, a jest walka o utrzymanie i myślę, że to się uda. Legia typowy mecz przyjaźni z Radomiakiem, myślę, że aspekty poza sportowe tutaj mogą wpłynąć. Jest okazja zbliżyć się na 3 punkty do Jagi a ekipa z Radomia regularnie przegrywa z Wojskowymi w ostatnim czasie.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 416,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Legia - Radomiak 1 @ 1,50 @ Fortuna

Szokujące sa wyniki w tej lidze. Nikt nie chce wygrać nikt nie chce do pucharów. Legia dostaje znowu prezent od rywali i mimo gubienia punktów na spokojnie szanse na puchary. Warunkiem jest wygrana tego meczu. Radomiak ostatnio oprócz ŁKS wygląda na najsłabsza drużynę w lidze więc ten kurs to i tak value. Super typ do dubla. Po zmianie trenera gra legii wygląda coraz lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Dokładnie, te argumenty pod typ ... Gra Legii niczym się nie zmieniła od zmiany trenera
 
krzysiek74 123,3K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina : 19:00
Spotkanie: Pogoń - Puszcza
Typ: Pogoń Szczecin handi (0:1)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Superbet

Jak na mój gust to Pogoń powinna dziś pokazać charakter i wygrać przekonywająco z broniącą się desperacko przed spadkiem Puszczą Niepołomice.
Wyniki tej kolejki zaprzeczają teorii o łatwej wygranej ekipy walczącej o czołowe miejsca na koniec sezonu z drużyną nad przepaścią. Sądzę, jednak że sportowa złość Portowcom po klęsce w finale Pucharu Polski w Warszawie krakowską Wisła powinna tu wziąć wyższość. Goście na pewno słabsi kadrowo i tabela pokazuje, co potrafią.
Jak dla mnie to własny stadion, publiczność wierna pomogą wygrać ten mecz i częściowo myć plamę na honorze.
Typ 2:0 lub 3:1 i pewna wygrana gospodarzy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina : 19:00
Spotkanie: Pogoń - Puszcza
Typ: Pogoń Szczecin handi (0:1)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Superbet

Jak na mój gust to Pogoń powinna dziś pokazać charakter i wygrać przekonywająco z broniącą się desperacko przed spadkiem Puszczą Niepołomice.
Wyniki tej kolejki zaprzeczają teorii o łatwej wygranej ekipy walczącej o czołowe miejsca na koniec sezonu z drużyną nad przepaścią. Sądzę, jednak że sportowa złość Portowcom po klęsce w finale Pucharu Polski w Warszawie krakowską Wisła powinna tu wziąć wyższość. Goście na pewno słabsi kadrowo i tabela pokazuje, co potrafią.
Jak dla mnie to własny stadion, publiczność wierna pomogą wygrać ten mecz i częściowo myć plamę na honorze.
Typ 2:0 lub 3:1 i pewna wygrana gospodarzy.
Typu nie neguje, ale ta kolejka jest tak chora, że rozbita Pogoń po Pucharze Polski może ten mecz spieprzyć. Wszyscy oprócz Śląska z góry tabeli zapunktowali. Sam jestem ciekaw co zrobić Pogoń, bowiem Puszcza z nożem na gardle.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka Nożna/Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin vs Puszcza Niepołomice
Typ: Kamil Grosicki otrzyma kartkę
Kurs: 4.75🟥
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza
:

Po tym co stało się w Warszawie w finale idę w kartkę kapitana gospodarzy. Pogoń z pewnością nie odpuści po rozmowie wychowawczej z kibicami po przegranym finale. Myślałem tutaj o czerwonej kartce i zachęcam się nad tym zastanowić po kursie 3.80, ale spodobał mi się pomysł na upomnienie dla Kamila. Kapitan Pogonii mocni przeżył, to co się wydarzyło w Warszawie i myślę, że jego aktywność na boisku nie ograniczy się tylko do jego rajdów, ale też do dyskutowania z arbitrem. Dodatkowo Żubry z pewnością będą prowokować zawodników Pogoni, aby osiągnąć korzystny dla siebie rezultat. Kamil już dawno nie otrzymał kartonika, dlatego mysle, że jest to dobry moment na upomnienie dla kapitana Portowców.
 
Ostatnia edycja:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pogoń - Niepołomice
Typ: Niepołomice (hdcp +1.5 gola)
@1.58 Fortuna

Po tym, co wydarzyło się w ostatniej kolejce wciąż nie mamy żadnej pewności jak ułoży się klasyfikacja na koniec sezonu. Faworyci przegrali swoje mecze i tym samym zmarnowali dobrą szansę na przesunięcie się o kilka pozycji. Być może Pogoń wykorzysta ten stan rzeczy, aczkolwiek są świeżo po przegranym finale Pucharu Polski, a Niepołomice walczą o utrzymanie. Nie można wykluczyć kolejnej niespodzianki, tym bardziej że dzisiejsi goście nie przegrali meczu ligowego od sześciu spotkań. Jest to jedyny zespół, który nie poniósł porażki na przestrzeni sześciu ostatnich kolejek. Pogoń zwycięstwem może awansować na trzecią pozycję w tabeli. Uważam jednak, że tak mocne faworyzowanie gospodarzy, jak proponują bukmacherzy, jest delikatnie przesadzone. Moim zdaniem będzie to zacięty mecz z szansami po obu stronach i obstawiam, że goście jeśli nie wygrają bądź nie zremisują, to przegrają najwyżej jedną bramką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1715
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom