>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31. kolejka Eredivisie/ 34. kolejka Jupiler Pro League (16.04-21.04.2013)

Status
Zamknięty.
D 0

damirj

Użytkownik
Anderlecht stayed for the third consecutive match without a victory in the play-offs as they drew 1:1 at home against Club Brugge last weekend. Their performance was a modest one in the first half as they were trailing with a 0:1 result from 28th minute, but even worse, were left with a ten players on the field following a red card to Odoi only four minutes later.
However, they showed much better face in the second halftime and despite numerical disadvantage, showed character and made a great performance earning the draw in 60th minute with goal from Mbokani. Goalkeeper Proto was satisfied with the draw, but has also said that they made a poor start, but responded well and mentioned that if they played as well as in the second halftime for 90 minutes, they would get the victory easily. Still with three matches without a victory, their title is jeopardized now and the team have no room for another setbacks.
Primary right back Gillet (28/4) remains suspended, same as other right back Odoi (13/0) who got red carded few days ago. 4-3-3 will be starting formation of Anderlecht, while attack will be led by Bruno (28/6), Mbokani (20/18) and Jovanovic (27/7).

Lokeren also continued with performances without a victory in the play-offs as they count two defeats and a draw. In their last match played, they lost at home against Genk 1:2 last weekend. Although they took the lead in 20th minute, eventually have failed to get even a point conceding two goals in last twenty five minutes of the match.
Coach wasn’t satisfied after the game saying that Genk was simply better and have won fairly. Also added that they made a lot of individual mistakes, but the target remains the fourth position. They are currently at sixth position, with four points less than fifth placed Brugge and even seven less than fourth placed Zulte. Very important absence with suspension will be central midfielder Persoons (32/6), while sidelined remain central defender Scholz (11/0). Winger Patosi (22/7) and central defender Gueye (7/1) are already long term absences.
Lokeren seems like a perfect victim for wounded Anderlecht. Home side needs the first victory in the play-off and will probably get it easier than expected having in mind Lokeren’s absences.
Bet: Anderlecht -1.25 Asian Handicap @ 1.94 with Pinnacle Sports
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
AJAX – HEERENVEEN

Ajax w gazie. Nie dość że grają ładną dla oko piłkę to jeszcze zdobywają 3 pkt już w szóstym spotkaniu z rzędu.. W ostatnich trzech spotkaniach u siebie gospodarze stracili tylko jedną bramkę a sami strzelili ich aż 11 !. Heerenveen nawet jakby stanęło na uszach nie awansuje już w tabeli ( strata do Utrechtu to aż 10 pkt ), więc sezon powinni zakończyć na 7 bądź 8 miejscu. Ajax gra z wielką wiarą w swe umiejętności i chyba i motywację mają większą niż ich piątkowi rywale. Trochę to trwało zanim graczy De Boera „ zatrybyli „ ale gdy to już się stało to w Holandii nie ma na nich mocnych. Obrona gości dziurawa, w ostatnich dwóch spotkaniach aż pięć goli straconych. A wymęczone zwycięstwo 3:2 z ostatnią drużyną ligi też chwały nie przynosi. Gdyby Willem II i jej napastnicy mieli w końcówce trochę więcej zimnej krwi to nie tylko Heerenveen tylko by zremisowało ale może i przegrało. Atuty po stronie gospodarzy i mam nadzieję że przeniesie się to na wydarzenia na boisku.

Ajax kurs 1,23
Ajax – 1 kurs 1,65 Totomix wynik 1:1


Willem II – Roda
Willem II gra zwykle mocno przyczajone z tyłu i szuka swej szansy w kontrach. Ale czy oni mogą tak zagrać jutro? Jeżeli w sobotę zespół gospodarzy nie wywalczy 3 pkt, mając przed sobą dwa trudne spotkania ( z Vitesse i Ajaxem na wyjeździe ) sprawi że stracą już nawet matematyczne szanse na utrzymanie ( abstrahując od tego że w to ich utrzymanie nie wierzę ). W tym otworzeniu się widziałbym właśnie szansę dla Rody, która po comebacku w meczu z Vitesse ma dwa bardzo ważne spotkania przed sobą, to sobotnie i za tydzień z Waalwijk. Myślę że od tych dwóch starć będzie zależeć czy zagrają w barażach czy też ich uniknął. Malki i spółka choć są jedną z najgorszych ekip wyjazdowych w lidze w poprzednich sezonach z dwoma trzema najgorszymi ekipami w lidze na wyjeździe dawało sobie jakoś radę. Myślę że będzie to mecz walki i gryzienia trawy. Mam nadzieję że Demouge Malki i spółka dadzą radę...

Roda kurs 2,25 Totomix wynik 2:1

Alkmaar - PSV
Faworytem na papierze bez wątpienia jest PSV. Jednak ich ostatnia gra pozostawia wiele do życzenia. Chyba dość słabe morale w drużynie, niedawna porażka u siebie z PSV oraz fakt że od pewnego czasu gra drużynie z Eindhoven się nie układa sprawie że moim zdaniem PSV wcale nie musi tego spotkania wygrać. Nie będę się tu silił na wskazywanie faworyta. 90 bramek do tej pory strzeliło PSV ( najwięcej w lidze ). Obrona Alkmaar do monolitów nie należy a obie ekipy mają kim postraszyć w przodzie. Gospodarze potrzebują jeszcze kilka punkcików aby oddalić się od strefy barażowej natomiast goście walczą o 2 miejsce. Liczę na otwartą grę w tym spotkaniu i kilka bramek...
over 2,5 kurs 1,40
over 3,5 kurs 1,98 STS
wynik 1:3


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Heerenveen

Napiszę kilka zdań na temat tego spotkania, ponieważ kilka osób już wysyłało PW z pytaniami czy Ajax to dziś lokata.
Sam nic nie będę obstawiał w tym spotkaniu, a jedynie obejrzę. Ajax jest tutaj mega faworytem i wszystkie gwiazdy na niebie wskazują na pewną wygraną. Osobiście uważam, że Heerenveen jest bardzo nieobliczalną drużyną a kurs na Ajax to jedyne 1.20.
1.35 jeszcze bym brał do dubla, ale tutaj nie mam za bardzo z czym to połączyć, więc osobiście odpuszczam. Ajax zagra dziś w optymalnym ustawieniu, poza bramkarzem oczywiście. Młody Jasper jednak pokazał tydzień temu, że jest godnym zmiennikiem i zapewne niebawem to on stanie się numerem 1.
Heerenveen zagra również w optymalnym składnie z tego co wiem. Do gry wraca Djuricic. Może zagrać Kum (co prawda na tabletkach bo ma problemy z bólem w żebrach, ale grać może).
To, że Ajax stracił punkty w Heerenveen o niczym nie świadczy. We Fryzji każdemu gra się bardzo ciężko, u siebie Ajax to inna drużyna, która obecnie podtrzymuje bardzo dobrą serię i chce jak najszybciej zapewnić sobie mistrzostwo. Drużyna Franka de Boera idzie jak maszyna i nie patrzy po drodze na nikogo a gra swoją grę - bardzo dobrą grę.
Tak więc odpowiadając na pytanie: Czy warto grać dziś Ajax? Tak, moim zdaniem warto, jeżeli taki kurs jest do czegoś potrzebny. Dla mnie osobiście jest on za niski (nie mam z czym tego zagrać), więc dlatego odpuszczam.
Jeszcze dziś, max jutro do południa wrzucę ciekawe opcje na sobotę i niedzielę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dla mnie w meczu Ajaxu można złapać lepsze kursy niż nędzne 1.17 na zwycięstwo gospodarzy. Widziałem kawałek starcia gości z outsiderami w ostatniej kolejce i wnioski nasuwają się takie: Heerenveen z przodu gra nieźle, ale z tyłu żelaznej defensywny to oni nie mają, Willem II mogło spokojnie jeszcze ze dwa gole dołożyć. Dla Ajaxu taki rywal to drużyna wymarzona bo murować się nie potrafią i będą starali się grać do przodu przez co mecz powinien być otwarty, dlatego najlepiej będzie stawiać na bramki.
Ja pograłem grubiej gole Ajaxu, ale tak się teraz zastanawiam czy nie lepiej byłoby zagrać overa w całym meczu po lepszym kursie.
Ajax over 2.5 1.57 bet365⛔
Over 3.5 1.75 Expekt⛔
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
AZ - PSV
Tutaj króciutko i na temat. Over 2,5 bramek. Kurs szału nie robi (1.40) ale lepsze to niż AZ +2 co na początku chciałem zagrać (1.35). PSV na wyjeździe tylko raz nie straciło bramki, przeciwko VVV. W 14 innych spotkaniach PSV traciło minimum 1 bramkę. PSV zapewne też strzeli, więc mamy już 2. Nie wierzę by takie spotkanie mogło zakończyć się rezultatem 1-1, więc tutaj powinny być kolejne bramki. PSV musi zdobyć 3 punkty, inaczej 2 czy 3 miejsce stanie się zagrożeniem. AZ jeszcze całkowicie bezpieczne nie jest przed play-offami, więc też chce zdobyć komplet punktów.
Obie drużyny potrafią tracić głupio bramki. Silne ofensywy i kiepskie defensywy, co powinno dać nam minimum 3 bramki w tym spotkaniu (liczę na więcej szczerze mówiąc). Myślę, że AZ może u siebie powalczyć minimum o remis, więc i te +2 powinno być bezpieczną opcją. Do tego dołożę jeden bet na strzelca: Altidore to score (2.20). Piękny kurs. AZ powinno bez problemu coś strzelić, Altidore wykonuje karne i poza nimi strzela najwięcej w AZ. Z taką obroną PSV powinien mieć wiele okazji strzeleckich.
AZ - PSV over 2,5 bramek @ 1.40 ✅
Altidore to score @ 2.20
⛔
Willem II - Roda JC
1.65 na over 2,5 biorę z pocałowaniem ręki ! Nie wiem czym tutaj buki się sugerują, ale są to dwie drużyny, które pilnie potrzebują punktów oraz tracą dużo bramek. Willem II łącznie 67 straconych bramek (34 u siebie) a Roda 61 straconych (44 na wyjeździe). Willem II gra u siebie otwarty futbol próbując atakować. Myślę, że w tym spotkaniu obie drużyny strzelą gole a szansa jest spora, że sama Roda może ich nawet ok 3 strzelić. Jest Malki, Demouge, Donald... tam ma kto strzelić.
Mamy obecnie taki okres w lidze, że nie ma co kalkulować tylko trzeba grać na maksa i tego się spodziewam właśnie. Willem II tylko w 2 spotkaniach domowych nie zdołało strzelić bramki. Myślę, że jutro nie powinno być z tym problemu.
Willem II - Roda JC over 2,5 @ 1.65 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Lokeren vs. Standard 2 (DNB), 1.50 WH 2/10 ⛔ 4:1 - goście grali świetnie, a gospodarze strzelali... ;o
Niestety kursy poleciały znacząco w dół, niemniej wciąż warto pójść w kierunku gości. Spisują się znacznie lepiej i mają chrapkę na tytuł. Lokeren po sezonie zasadniczym stanął w miejscu i pełnią rolę statysty. Standard natomiast gra świetną piłkę, widać motywacje. Ostatnie wyniki mówią same za siebie. Nie poddają się - 1:3 z Essvee przegrywali by ostatecznie wygrać 4:3. Ostatnio z Genkiem gładko wygrali 3:0. Zulte-Waregem ostatnio mnie zaskoczyło wygrywając z CB 4:3 i też włączyli się ponownie do walki, aczkolwiek oni już są ewidentnie zmęczeni sezonem i wydaje mi się, że max dla nich to 3. miejsce. Walka o tytuł powinna się odbyć pomiędzy Standardem i Fiołkami. Dzisiaj goście muszą wywalczyć 3 oczka by podgonić Anderlecht, który jutro mierzyć się będzie właśnie z Zulte i czuję, że to wygrają. Zatem strata punktów zespołu z Liege w dzisiejszym meczu może się dla nich skończyć fatalnie. Mają dużo silniejszą kadrę, bez poważniejszych absencji dzisiaj. Sądzę, że to wygrają, niemniej zabezpieczam się DNB, ponieważ dla mnie to jest bet, w którym nie ma możliwości straty pieniędzy, goście nie powinni bowiem tego meczu przegrać, a remis przypadkowo może wpaść, szczególnie, że Lokeren w tym sezonie już dwukrotnie wygrało ze Standardem i mogą czuć się pewniej - choć dla mnie wcześniejsza faza sezonu nie ma już znaczenia, aktualnie Standard jest dużo silniejszy. Dzisiaj passa gospodarzy powinna dobiec końca. Idę zatem w stronę zespołu z Liege.
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wczorajsze typy podtrzymuję, tutaj nie mam nic do dodania. Jeżeli chodzi o Ajax, to niestety... zabrakło jaj by rzucić się do ataku. Wszystko wyglądało zbyt &#39;bezpiecznie&#39;, ale po części rozumiem, kontry Heerenveen potrafią być zabójcze. Ajax sam sobie jest winien straty punktów, ale nie można przejść ponownie obok bardzo słabego sędziowania. Sam sędzia powiedział na szczęście po meczu, że 2 razy popełnił ogromny błąd, ponieważ Ajax powinien otrzymać 2 karne, a Heerenveen czerwoną kartkę. Niestety gra nie była na tyle dobra, by pomimo tego wygrać. Czas spojrzeć na kolejne spotkania, a w tym poście chcę się skupić przede wszystkim na jednym:
Feyenoord - Vitesse
1.77 na Feyenoord z Vitesse? Dla mnie kurs zdecydowanie za niski. Rozumiem, że Feyenoord gra u siebie, ale ta drużyna nie jest jakoś w formie. Z VVV była mega męczarnia i tylko 1-0, gdzie VVV miało dużo lepsze okazje strzeleckie.
Spotkanie dopiero jutro, ale nie ma co czekać do jutra z graniem tego. Moim skromnym faworytem jest Vitesse i zaraz wytłumaczę czemu. Zacznijmy od tego, że Vitesse gra w tym sezonie najlepiej z faworytami. Drużyna z Arnhem potrafi znakomicie grać z kontry. To Feyenoord będzie musiał jutro budować grę, a to idealna sytuacja dla Vitesse. Szybcy zawodnicy, zabójcze kontry.
Ważną rolę mogą tu mieć osłabienia. W Vitesse nie wystąpi Van Ginkel, a pod znakiem zapytania stoi występ Bony&#39;ego i bramkarza Velthuizena.
W Feyenoordzie nie wystąpi utalentowany skrzydłowy Boetius (koniec sezonu dla niego), Powinien zagrać Janmaat (ale nie jest w optymalnej formie).
Kolejna sprawa to fakt, że Feyenoord jest już zmęczony. Długi sezon, wiele młodych zawodników, którzy odczuwają już zmęczenie. Mówi się o tym dużo i widać to gołym okiem. Jeżeli Pelle nie będzie miał dnia, to Feyenoord może jak dla mnie nawet jutro przegrać. Wielka presja na drużynie z Rotterdamu. Vitesse chce, ale nie musi. Feyenoord miał wielki sen o świętowaniu majstra na Coolsingel, który prysł tydzień temu. Nie wygrywając jutro Feyenoord może nawet wylądować poza TOP2 czyli sen Ligi Mistrzów też może prysnąć. Ci młodzi zawodnicy nie poradzą sobie z tym moim zdaniem.
Ja osobiście gram takie opcje:

Feyenoord - Vitesse X2 @ 1.98
Feyenoord - Vitesse +2 (2) @ 1.31
Over 2,5 goli @ 1.55
Drużyna wyjazdowa strzeli - TAK @ 1.33
Vitesse win @ 4.05 (za grosze, ponieważ kurs jest piękny)

P.S. Proponuję śledzić temat (ten post przede wszystkim) w związku ze znakami zapytania co do występu: Bony&#39;ego, Velthuizena, Janmaata. Nie wiadomo również na 100% jak Immers, powinien zagrać, ale nie jest jeszcze w pełni sił.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Venlo - Twente
Na pierwszy rzut oka faworyt w tym spotkaniu może być tylko jeden , czyli Twente. Moim zdaniem jednak to Venlo potrzebuje punktów bardziej ( szczególnie w kontekście wczorajszego zwycięstwa Willem II ), i to po ich stronie powinna być większa motywacja. Oprócz dzisiejszego spotkania mają jeszcze mecze z Groningen Hagą i Vitesse, przy czym tylko jedno spotkanie u siebie. Venlo nie ma nic do stracenia i musi walczyć. Mimo tego że ostatnimi czasy grają słabiutko mam nadzieję że dziś dadzą z siebie wszystko. Jeżeli nie dziś to kiedy? Bo jakoś nie wierzę że ugrają coś np na wyjeździe w Arnhem... Boję się trochę zagrać 1x, więc zdecydowałem się na trochę bezpieczniejsze rozwiązanie...
BTS kurs 1,52 2/10 Totomix
wynik 2:2

Utrecht - Breda
Ostatnio dość fajnie się patrzy jak gra Breda. Gdyby jeszcze szło to w parze z lepszą skutecznością, myślę że bez problemu mogliby teraz walczyć nawet o grę w barażach. Utrecht po dwóch czerwonych kartkach w zeszłym tygodniu dziś zagra osłabiony. Breda ma już praktycznie zapewnione utrzymanie bez konieczności grania w barażach. Utrecht zagra w barażach o LE. Liczę że dziś przez 90 minut obie ekipy pokażą otwartą grę ze spięciami pod jedną i drugą bramką. Mam nadzieję że coś wpadnie i z jednej i drugiej strony...
BTS kurs 1,55 2/10 STS wynik 3:0
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Niestety Bony nie zagra z Feyenoordem (podaje oficjalna strona Vitesse). Jest to spory cios dla Vitesse, ponieważ jest on najważniejszym zawodnikiem. Sam uważam osobiście, że Vitesse ma wielu bardzo dobrych zawodników, więc zostaję przy swoich typach, ale nie ma co się oszukiwać - będzie o nie trochę trudniej.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Feyenoord - Vitesse
Też jestem trochę w kropce po informacji że Bony nie wystąpi...Owczy pęd na granie na gospodarzy już ruszył. U niektórych bukmacherów kurs na zwycięstwo gospodarzy oscyluje nawet około 1,50 a to już gruba przesada. W meczach u siebie z topowymi drużynami praktycznie w 80 % notują overy w tym sezonie. Przed spotkaniem byłem skłonny zagrać X2 tak jak powyżej AJAX, po informacji o braku Bonyego skuszę się jedynie na over 2,5...Jeżeli w pierwszych 30 minutach padnie bramka dla jednej bądź drugiej ekipy over 2,5 wydaje się bardzo prawdopodobny
over 2,50 2/10 STS
wynik 2:0

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
No to lekkie zaskoczenie po zobaczeniu wyniku. Nie wiem jaki wpływ miała nieobecność Bony&#39;ego i Van Ginkela,widziałem tylko kawałek pierwszej połowy. Przykre jest to, że po raz kolejny sędzia ma wpływ na wynik (karny dla Feyenoordu, którego nie powinno być). Co do gry Vitesse to najpierw chciałbym obejrzeć skróty by co nieco napisać, ale nawet bez Bony&#39;ego i Van Ginkela liczyłem na więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom