>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 Deck

Status
Zamknięty.
F 0

fen1x

Użytkownik
napisz mi tylko na jaki adres wyslales im te scanu to tez im wysle jesczez dzis to moze do srody kasa przyjdzie na konto;)
Wysłałem na adres [email protected]

też mi napisali tak tylko na live czacie gadałem mam czekać trzy dni zobaczymy czy będzie wszystko suport bardzo miły i pomocny widocznie chcą sprawę szybko doprowadzić do końca
Potwierdzam bardzo miły suppport, krótko i treściwie załatwiają każdą sprawę. Teraz czekam na kaskę, mam nadzieję że do środy będzie.
 
F 0

fen1x

Użytkownik
No i 3 dzień jak obiecali że wypłacą i WYPŁACILI :-D Pomimo że czekałem 20 dni to 26 funcików na MB. Wielki ✅ dla firmy za miły support i podejście do załatwienia spraw.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Winnn mam 113 euro ale nie wiem czy naprawde czy nie ?? to się od razu jak się włonczy gra za prawdziwą kase ??
czytaj na forum....????
zrób depozyt za 25 euro lub funty i wtedy grasz za prawdziwą kasę. win 113 euro to pewnie fun money taka kaską dla zabawy.......
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
czytam wszytko od poczatku do konca i nie moge wywyniskowac kiedys bylo 15euro ale free money a teraz to 5 euro jest prawdziewe? pisze mi ballance tylko i nie free mony czyi co ugrma z tego to moge wyplaic?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
czytam wszytko od poczatku do konca i nie moge wywyniskowac kiedys bylo 15euro ale free money a teraz to 5 euro jest prawdziewe? pisze mi ballance tylko i nie free mony czyi co ugrma z tego to moge wyplaic?

jak coś ugrasz z tych 5 euro to możesz śmiało wypłacać... pod warunkiem że coś wygrasz....:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom