>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka Ligue 1 [ 04.04 - 06.04.2014 ]

B 2,2K

barichello

Użytkownik
32 kolejka Lique 1 (04.04.14-06.04.14)
PSG Reims
PSG liderem z 13 punktową przewagą nad drugim Monaco. Przed Paryżanami jeden z najważniejszych meczy w sezonie czyli rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów w Londynie i to już we wtorek. Nie mam wątpliwości, że dzięki bezpiecznej przewadze w lidze wszystkie siły zostaną rzucone na mecz z Chelsea. Na pewno wypada Zlatan, spodziewam się roszad, bo po co ryzykować ewentualne urazy.
Reims w tym sezonie pokazało już pazura z czołówka. Remis z Monaco, wygrana z Lille i to dwa razy, wygrana z Maryslią, a niedawno remis w rewanżu, drugi mecz z Monaco przegrany 2-3, ale zwycięski gol padł dopiero w doliczonym czasie gry, pokonali Lyon na ich terenie.
Rozrzut w kursach wiadomo spory, gram już teraz, bo będą spadały.
Reims X2 3.79
Reims remis zwrot 10.00
a do dubla ciekawie wygląda Reims +3 1.39, bo przy tych okolicznościach raczej nie ma co się spodziewać pogromu
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Marsylia vs Ajaccio
typ UNDER 2,5 gola

pinnacle 2,13

Marsylia pogrążona w kryzysie, która w ostatnich 5 meczach zdobyła tylko 5 punktów.
W zasadzie można przyjąć, że stracili jakiekolwiek szanse na awans do pucharów.
Sam trener to przyznaje. Oczywiście Gospodarze postarają się dziś przełamać złą passę i wygrać przed własną publicznością, ale według mnie mecz jest typowo underowy. Na przeciw staje ekipa, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ostatni pojedynek między nimi zakończony 0:0 w Marsylii.
Piątkowe wieczory, liga francuska i hiszpańska bardzo często przynosi undery.
Według mnie kurs ponad 2 zdecydowanie warto pograć, bo mecz w moim odczuciu nie przyniesie wielu bramek.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Z tym typem Nole to bym akurat uważał bo mimo że liga mocno underowa to trzeba przyjrzeć się samemu meczowi. Marsylia faktycznie z niewielkimi szansami na puchary ale gra u siebie z najsłabszą ekipą ligi to Twoim zdaniem nie będzie w pełni zaangażowana ? Z drugiej strony mamy Ajaccio, które jest już raczej pogodzone z losem i tylko cud może ich uratować ale to tym bardziej zagrają bez presji. Utrzymają się bądź nie ale gdzie się lepiej pokazać niż grając na Marsylii. Ja jestem przekonany że to będzie jedno z bardziej otwartych spotkań tej kolejki ligi francuskiej. Ile z tego padnie bramek to nie wiem ale osobiście nie widzę value w tym becie.

Dla mnie nobet, ale jakby ktoś mnie zmusił do obstawienia to dalbym over.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Reims X2 3.79
Reims remis zwrot 10.00
a do dubla ciekawie wygląda Reims +3 1.39, bo przy tych okolicznościach raczej nie ma co się spodziewać pogromu
Trzeba zauważyć na chyba jeden z najistotniejszych faktów dot. tego meczu: nie zagra Zlatan!
Jednak zastanawiam się nad podejściem Reims, które gra o pietruchę: 10 punktów straty do Etienne to przepaść. Ostatnio widać, że nie spinają się: remisy i porażki z drużynami gorszymi od siebie.
Ja to chyba bym się zastanowił nad underem 2.5. PSG będzie pewnie odpoczywało przed rewanżem a Reims też się ostatnio do strzelania nie pali. Under 3.5 po 1.40 to jest wg mnie dobry typ.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Trzeba zauważyć na chyba jeden z najistotniejszych faktów dot. tego meczu: nie zagra Zlatan!

Jednak zastanawiam się nad podejściem Reims, które gra o pietruchę: .[/b]

O braku Zlatana wspominalem.

Co do motywacji, to na mistrza kraju zawsze jest spina i gra by sie pokazac i sprawic niespodzianke, zwlaszcza na terenie rywala, wiec o motywacje bym sie nie martwil, predzej o motywacje Psg, ktore myslami moze byc, a raczej powinno byc, przy spotkaniu z Chelsea. Nie jest to zaden pewnik, ale kursy kuszace i moim zdaniem warto zaryzykiwac przy tych wszystkich okolicznosciach
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Z tym typem Nole to bym akurat uważał bo mimo że liga mocno underowa to trzeba przyjrzeć się samemu meczowi. Marsylia faktycznie z niewielkimi szansami na puchary ale gra u siebie z najsłabszą ekipą ligi to Twoim zdaniem nie będzie w pełni zaangażowana ? Z drugiej strony mamy Ajaccio, które jest już raczej pogodzone z losem i tylko cud może ich uratować ale to tym bardziej zagrają bez presji. Utrzymają się bądź nie ale gdzie się lepiej pokazać niż grając na Marsylii. Ja jestem przekonany że to będzie jedno z bardziej otwartych spotkań tej kolejki ligi francuskiej. Ile z tego padnie bramek to nie wiem ale osobiście nie widzę value w tym becie. Dla mnie nobet, ale jakby ktoś mnie zmusił do obstawienia to dalbym over.
W którym miejscu ja napisałem, że Marsylia będzie niezaangażowana?!
Następna kwestia kompletnie nie rozumiem Twojego komentarza, że gdzie lepiej Ajaccio coś udowodnić jak nie w Marsylii? - To samo można dokładnie powiedzieć o boiskach PSG,Lyonie,Lille,Monaco, St.E ...
Ja nie uważam, żeby to był mecz otwary, tylko wręcz odwrotnie, uważam, że Ajaccio będzie bardzo ostrozne, żeby tylko tego nie przegrać, a Marsylia nie chce kolejnej wpadki...
Zobaczymy wieczorem jak będzie...
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Zgadzam sie z Toba ze wlasnie na takich boiskach najlepiej się pokazać i właśnie jednym z nich jest Marsylia. Ajaccio nie może grać na 0:0 bo ten wynik im nic nie daje. Z punktu widzenia Marsylii gdzie się odbić i chociaż częściowo odzyskać zaufanie kibiców jak nie u siebie z ostatnia druzyną ligi. Typ jak typ wejdzie bądź nie, ale skoro moja analiza przyniosła inną konkluzje to chyba dobrze dla forumowiczów ją tu umieścić ;)
EDIT: Tak jak przypuszczałem bardzo intensywny mecz i 4 bramki, ktoś chyba browca stawia ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Podzielam przemyślenia kolegi wyżej - dla mnie no bet ten mecz, a jakbym miał już coś grać to over.
Tak jak wspomniano, Ajaccio już spadło, grają bez presji i nawet lepiej im to wychodzi, przynajmniej patrząc przez pryzmat wizualny - sporo strzelają, sporo tracą i grają bardzo radośnie.
OM zaś bardzo słaby okres, po przyjściu Anigo wyglądało to znacznie lepiej, teraz blado i wyniki są niezadowalające.Niby też nie tracą i strzelają, ale że przyjeżdża ostatnia drużna ligi w dodatku dobrze grająca ostatnio to myślę, że under w tym meczu nie jest najlepszym rozwiązaniem.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Marsylia - Ajaccio
Ekipa Ajaccio w ostatnich pięciu meczach zaaplikowała swoim rywalom 10 bramek co daje ładną średnią na każdy mecz. Kiepski sezon mogą zmazać jedynie dobrymi występami w jego samej końcówce. I z pewnością nie chodzi tu o rząd wygranych i wybicie ponad ligowe dno, ale o walkę i charakter. Ja biorę po ładnym kursie bramkę dla ekipy gości. W obliczu ostatnio bardzo mizernej postawy Marsylczyków uważam, że drużynę Bracconiego stać chociażby na jedno ukłucie.
Olympique Marsylia czyste konto - NIE @1.90 ✅✅✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bordeaux Rennes
Bordo kursowym faworytem, ale obecnie forma obu drużyna na przeciwnych biegunach. Bordo ma problemy z wygrywaniem spotkań. Swoje okazje potrafią stworzyć i być aktywni jak w starciu z Nicea, ale gorzej z skuteczność. Bywało jednak tak też, że celowniki były mocno rozregulowane jak w ostatnim starciu z Nantes.
Rennes z kolei ostatnio solidnie i z przodu i z tyłu. 3 mecze z rzędu wygrane i we wszystkich zachowane konto. Doliczam pucharowe zmaganie, bo to już wysoki pułap rozgrywek, więc nie ma mowy o odpuszczaniu, a rywalem było Lille... Wcześniej cenna wygrana w Marsylii, a ostatnio bardzo pewnie odprawili Bastię.
Jeżeli Rennes podtrzyma formę to Żyrondystom może być ciężko się przełamać, patrząc pod kątem aktualnej dyspozycji kursy powinny być bardziej wyrównane, dlatego dostrzegam lekkie value w kursach na gości, zatem lekko

Rennes x2 1.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
makaveli23 179,2K

makaveli23

Typer Miesiaca
Valenciennes - Lyon
Typ: BTS @ 1.80 ✅
Bet365

Wynik: 1-2
Dobry spot dla gospodarzy. Łapią Lyon grajacy w tygodniu w LE, wiec zmęczony. Ponadto mocno kontuzjowany: Nie zagra az 4 obroncow z czego 3 jest regularnych Dabo (7/0), Lopes (19/0), Bisevac (23), Umtiti (22). Malo tego nie zagra trzech waznych pomocnikow Fofana (25/2), Grenier (25/4), Gourcuff (17/3). Tak wiec pomoc i obrona mocno przetrzebiona, zostaje im tylko atak w pelni zdrowy w pomocy sporo zawodnikow defensywnie usposobionych, ale na Valenciennes ktore w obronie gra tragicznie, ten sklad ktory maja powinien wystarczyc. W obronie Lyonu tez widze troche miejsca dla takich zawodnikow Valenciennes jak dokoptowany w zimę Waris (11/8), ktory zostal na ten mecz powołany, a to bylo niepewne jeszcze dwa dni temu. Sa to dobre wiesci dla Valenciennes ze ten grajek zagra bo jest dobry. Valenciennes rowniez stoi nieciekawie z kontuzjami bo nie zagra dwoch obroncow Rudy Mater (20/0) i Benjamin Angoua (14/1). Szanse dla Valenciennes na utrzymanie nikłe, ale nadal w przypadku wygranej zbliza sie do Evian na 3 punkty. Tyle ze ten gra za tydzien z niezmotywowana Bastią u siebie. Lyon traci 6 punktów do St. Etienne ktore jest na miejscu premiujacym do LE, ale nie wykorzystali szansy zrownania sie z nimi punktami poniewaz przegrali 1-2 na wlasnym stadionie. Lyon ostatnio lepiej na wyjeździe niz u siebie. Wygrali w Guingamp ale mieli do dyspozycji tych obroncow ktorzy dzisiaj nie zagraja. Obie druzyny zagraja o wygraną i niestety w takim wypadku nie wygra nikt, bo kazdy ma cos czym moze zaskoczyc przeciwnika. Bramkowy remis to moj werdykt. Nie jest to pewny typ bo trzeba wziasc pod uwage gre Lyonu w tygodniu, obawiam sie ze mogą przymulic, i ledwo zatrzymali Juve od strzelenia bramki, ale nadal sadze ze Valenciennes to kpina jesli chodzi o gre w obronie, wiec sami napastnicy Lyonu jak Lacazette czy Gomis cos wykreuja, a u gospodarzy jak juz powiedzialem licze na mojego czarnucha Warisa :] Kilka ciekawostek sprzyjajacych temu typowi:
Only Zlatan Ibrahimovic has scored more goals in Ligue 1 in 2014 (10) than Majeed Waris (8). Its 8 achievements were all registered in 2nd half.
Bafé Gomis is involved in 4 of the last 5 goals Lyon facing VA in L1 (3 goals, 1 assist). He scored in the last 3 meetings between these two teams.
Jimmy Briand is decisive (scorer or passer) every 58 minutes in Ligue 1 in 2014, no player has scored at least one goal and one assist issued does better. Jimmy Briand is the replacement of the Ligue 1 more involved in the goals this season. He scored 3 goals and 3 assists issued after the match, more than anyone else.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Francuska: 06.04.2014 21:00
Spotkanie: Monaco - Nantes
Typ:
Monaco @ 1.44 Bet365 Ostatni mecz obu ekip zakończył się wygraną 1:0 dla Monaco. W dzisiejszym meczu
nie zagra Falcao, który jest kontuzjowany oraz Kurzawa 27/5. Drużyna Monaco jest vice
liderem Francuskiej Ligue 1, gdzie bilans u siebie ma 10/4/1. Goście do tego spotkania
podejdą bez najlepszego zawodnika, którym jest Djordjevic 27/10, pierwszego bramkarza
Riou 29/0, Djilobodji 27/3, oraz Bassat 26/1.
 
Do góry Bottom