>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka LOTTO Ekstraklasy (20.04-23.04.2018)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Cracovia 23.04.2018. godz. 18:00 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.15 / Buk: 1xbet



Lechia jest mocno podbudowana, dwoma bardzo dobrym i przekonywującym zwycięstwami w derbach z Arką, szczególnie te 45 minut u siebie było takie jak za starych czasów czyli dużo ruchu, jakości w ofensywie. Pracy w tym zespole Stokowiec ma całe mnóstwo, wiele już rzeczy wywrócił do góry nogami i każdy mecz jest sprawdzianem czy ekipa robi postęp. To co widać na pewno to w jakimś stopniu odzyskali radość z tej swojej gry ale trzeba cały czas uważać i ja tak naprawdę jeszcze tej ekipie nie ufa, na pewno zrobili ogromny krok do przodu w ofensywie bo strzelić Arce 6 bramek w derbach gdzie gra się taktycznie i agresywnie pokazuje ten progres na pewno, do tego dziś do składu wróci Peszko. Cały czas jednak mimo wszystko nie ufam ich poczynaniom jeśli chodzi o grę w destrukcji bo na tle Arki który naprawdę czasami po prostu nie ma pomysłu na ataku może to lepiej wyglądało ale pamiętam poprzednie spotkania gdzie był jeden wielki chaos, a widzimy że poprawa nie przychodzi tak szybko. Dodatkowo są braki w formacjach defensywnych- za kartki będą pauzować Dusan Kuciak, Paweł Stolarski i Daniel Łukasik. Fakt że u siebie kibice też oczekują ofensywnego zespołu robi swojej, w sztabie szkoleniowym zdaja sobie sprawę że teraz najważniejsze są punkty ale ten styl też trzeba budować. Na pewno mecz z Cracovia która już bezpieczna jest będzie sprawdzianem dla tej ekipy, a bezpieczeństwo sprawia że Cracovia gra na spory luzie a na pewno ten zespół też jest w budowie i będzie się doskonalił a Probierz na pewno nie jest trenerem który chce grać chaotyczną piłkę. Zwycięstwo w tym spotkaniu zagwarantuje obu ekipa ogromny komfort, Lechia raczej będzie mogła być pewna utrzymania a Cracovia będzie na doskonałej drodze do zajęcia pierwsze miejsca w grupie spadkowej. Liczę na szybką bramkę która otworzy nam mecz a w Gdańsku zawsze bramka otwierała spotkania i bramek nie brakowało.


 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lechia - Cracovia
powyżej 4,5 żk @2,0
Totolotek ✅
powyżej 5,5 żk @3,0 Totolotek ⛔
Spotkanie kończące 32 kolejkę, do Gdańska przyjeżdża zespół Pasów. Na początku chciałem grać w tym meczu na bramki, ale po przeanalizowaniu ostatnich ich bezpośrednich meczy postanowiłem pójść w stronę kartek. Po pierwsze to statystyka tych starć, we wspomnianych meczach sędziowie pokazywali kolejno 10, 4, 6, 6 i 9 żółtych oraz 1 czerwoną. Po drugie Lechia po dwukrotnym pokonaniu Arki lekko oddychnęła jeśli chodzi o pozycję w tabeli, ale wciąż nie jest jeszcze pewna utrzymania, więc za wszelką cenę będzie dążyć do wygrania, idealna dla tego typu wydaje się opcja, że to Cracovia będzie wygrywała, a Lechia będzie musiała gonić wynik i w przypadku kolejnych niepowodzeń z każdą minutą bardziej zdeterminowana co za pewne przełoży się na faule i mam nadzieję, że również na kartki. Do tej pory obie ekipy mogą się pochwalić identyczną ilością kartek, mają ich na koncie po 66, co daje średnią 2,13 na mecz. Sędzią spotkania jest Tomasz Kwiatkowski, który w tym sezonie prowadził 25 i pokazał w nich 98 żółtych kartek, co daje średnią 3,92 na mecz oraz 7 czerwonych kartek, w tym 3 bezpośrednie. Podsumowując mecze bezpośrednie mocno overowe w kartki, jednak już średnia z całego sezonu mniej obiecująca, ja jednak liczę, że stawka spotkania bynajmniej dla gospodarzy wyzwoli w nich dodatkowe pokłady piłkarskiej złości i że sędzia Kwiatkowski będzie musiał dość często sięgać po kartonik do kieszeni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom