>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka Premier League (31.03 - 1.04.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
32. kolejka

Kursy od: Fortuna

Przed nami kolejna świetnie zapowiadająca się kolejka w PL. Bardzo trudne zadanie czeka piłkarzy Chelsea, którzy muszą wygrać aby dalej walczyć o Ligę Mistrzów. Nie zakwalifikowanie się tej drużyny do LM, będzie sporym zaskoczeniem. W dole tabeli również gorąco. Trzech punktów potrzebują Stoke oraz Southampton. West Bromwich już raczej pogodził się ze spadkiem, a zdobycie mistrzostwa przez Manch. City jest tylko kwestią tygodnia/dwóch.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
B 40

bromkalukasz

Użytkownik
Mój typ:
Watford: Bournemouth
W 5 ostatnich spotkaniach między obiema ekipami zanotowano 4 remisy i 1 wygraną Watfordu.
Watford potrafił u siebie ograć chelsea 4:1, Bourne. nie pozostało dłużne i równiez ograło Chelsea 3:0 na wyjezdzie.
Ponadto obie ekipy osiągają często wyniki over 2,5
Moje typy na ten mecz to:
X
over 2,5

Newcastl: Huddersfield

Obie ekipy walczą o utrzymanie, w ostatnim starciu nieznacznie lepsze było Huddersfield. Moim zdaniem Newcastl zrewanżuje się u siebie ( potrafili ograć manchester na włąsnym terenie)
Między obiema ekipami często padał wynik over 2,5
Typ:
1
over 2,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Sobotnie spotkanie Czerwonych Diabłów z łagodnymi Łabędziami z Walii powinno spokojnie przebiegać pod dyktando gospodarzy ,którzy od dłuższego czasu grają , tak jak powinna grać jedna z największych legend angielskiego futbolu, pomimo przegranego dwumeczu z Sewillą w Lidze Mistrzów.
Po odpadnięciu z najbardziej elitarnych rozgrywek piłkarskich na świecie , drużyna Mourinho będzie w stu procentach skoncentrowana na lidze , choć zajęcie miejsca premiowanego awansem do Ligi Mistrzów Manchester raczej ma już zapewnione , więc tym bardziej brak presji z strony kibiców oraz swoboda , z jaką Portugalczyk może układać wyjściową jedenastkę sprawia , iż w tym meczu można spodziewać się sporych roszad w składzie , tym bardziej , iż kontuzjowani są Ashley Young , Andre Herrera oraz Danny Blind.
Z kolei Swansea będzie walczyć o co najmniej jeden , ale jakże cenny punkt na Old Traford.
Jednakże sądze , iż skończy się tylko na jednym , strzelonym golu.

Główny typ: Manchester wygra powyżej 1/+1,5 bramki ✅
Poboczny typ: over 2,5 gola na mecz⛔
WYNIK: 2-0
Bramki:

Romelu Lukaku 5&#39;
Alexis Sanchez 20&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 40

bromkalukasz

Użytkownik
Uważam że tak odważne granie na Man utd może być ryzykowne z dwóch powodów:
1) ostatnie 3 mecze swanse na old traford kończyły się 2 wygranymi Łabędzi 1 remisem i 1 porażką
2) Wielu zawodników Manchesteru będzie po meczach reprezenatcji więc może..... zmęczenie??
Mój typ : x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
3 według mnie ciekawe propozycję na 32 kolejkę:
CHELSEA - TOTTENHAM
Bez wątpienia hit tej serii gier w PL i bardzo ważne spotkanie dla Niebieskich bowiem zaczyna uciekać im LM. W tej chwili do lokalnego rywala tracą 5 punktów i jeśli zgubią kolejne w tym spotkaniu będzie im niezwykle trudno załapać się do Mistrzowskiej Ligi. Spotkanie według mnie z gatunku must win, a i historia tych pojedynków jest ta totków delikatnie mówiąc nie korzystna ( rozwijając historię ich gier zaskoczyło mnie to że jeśli dobrze patrze Koguty nie wygrały tam od 30 lat! Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi ). Według mnie w tym roku historia się nie zmieni i The Blues tego nie przegrają.
1 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę 1.65 ##### efortuna
Willian bramka 3.8 #### efortuna

CRYSTAL PALACE - LIVERPOOL
Spotkanie rozpoczynające tą kolejkę. Liverpool przed LM jedzie do Londynu i może mieć ciężką przeprawę, Palace walczą o ligowy byt i będą za wszelką cenę chcieli urwać punkty Czerwonym. Zespół z Anfield przy wpadce Tottenhamu utrzyma 3 pozycję ( 2 punkty przewagi ). Myślę że Jurguś będzie trochę rotował składem bo część zawodników nie grała w reprezentacji i mogą dostać szansę, niemniej jednak będą mieli w głowie pojedynek z City w LM a że nie tracą ostatnio wiele bramek uważam że Palace walczące o utrzymanie zdobędzie przynajmniej jedną. Ważną informacją może być to że Zaha nie grał w WBK i prawdopodobnie wystąpi w tym spotkaniu i jego obecność może okazać się kluczowa.
1 druzyna strzeli 1.52 ##### efortuna

EVERTON - MAN. CITY
Guardiola ma według mnie komfortową sytuację, jego zespół ma taką przewagę że po prostu może sobie odpuścić to spotkanie i skupić się na środowym pojedynku. Mogą zagrać tu zmiennicy co przy ławce jaką ma City wcale nie oznacza tego że Obywatele stoją na przegranej pozycji. Większość podstawowych piłkarzy grała w reprezentacjach więc może to mieć wpływ na decyzje Pepa żeby dać im odpocząć. Ciekawy jestem jak Big Sam ustawi Everton bo chyba nie powinni się tu za wszelką cenę bronić bo taka taktyka na City może się nie opłacać. W tym spotkaniu idę w bardzo prosty typ bo nie uważam żeby City chcieli tu coś udowodnić i załadować wór bramek Evertonowi.
2 drużyna zdobędzie bramek -2.5 @@@@ 1.58 ##### efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Crystal Palace - Liverpool
Crystal Palace strzeli gola @ 1,52 Fortuna
Crystal Palace ha +1,5 @ 1,58 LVBET
Liverpool wraca do Światowej czołówki po latach posuchy, ale to jeszcze nie jest zespół co potrafi grać na tym samym poziomie co 3 dni na 4 różnych frontach, mimo że jest pod okiem najlepszych specjalistów do przygotowania fizycznego na Świecie. Dodatkowo Jurgen Kloop nie ma jakoś bardzo szerokiej kadry, która pozwoli rotować bez obniżenia poziomu gry i praktycznie w każdym meczu widzimy to samo zestawienie z drobnymi korektami. The Reds w środę zagrają w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Manchesterem City i moim zdaniem właśnie to spotkanie będzie priorytetowe dla piłkarzy Jurgena Kloopa. Moim zdaniem Niemiec jutro da odpocząć kilku zawodnikom, jeżeli nie cały mecz to przynajmniej zdejmie kluczowych zawodników na początku drugiej połowy. Oprócz Robertsona każdy z podstawowych zawodników grał w swojej reprezentacji a tacy piłkarze jak Mo Salah, Virgil Van Dijk, Joel Matip i Giorginio Wijnaldum zagrali w pełnym wymiarze czasowym w dwóch meczach. Crystal Palace natomiast prawdopodobnie do końca sezonu będzie musiał grać jak o życie. Walka o utrzymanie będzie trwać do końca i Roy Hodgson ma tego świadomość, dlatego choćby punkt zdobyty przeciwko The Reds będzie bardzo dobry. Serię 5 porażek z rzędu przed przerwą na reprezentacje przerwało zwycięstwo nad Huddersfield 2:0 po bramkach Milivojevicia i Jamesa Tomkinsa co na pewno napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Wraca kilku zawodników ostatnio wyłączonych z gry przez kontuzje oraz wypoczęsci są liderzy tego zespołu (nie grali w swoich reprezentacjach) Andos Townsend, Christian Benteke oraz kluczowa postać Orłów Wilfred Zaha. Na Selhurst Park zobaczymy jutro zdeterminowanych gospodarzy, którzy wyjdą na boisku z myślą żeby za wszelką cenę zdobyć w tym meczu punkty. Na pewno z tym samym założeniem zagra Liverpool, ale wydaje mi się że Kloop zagra trochę zachowawczo i rotacje przyczynią się do mniejszej jakości gry do jakiej w ostatnim czasie przyzwyczaili nas piłkarze z czerwonej części miasta Beatlesów.
Everton - Manchester City
Everton ha +2.0 @ 1,43 LVBET
Everton ha +1,5 @ 1,78 LVBET
Tutaj sytuacja jest jeszcze bardziej klarowna niż w spotkaniu na Selhurst Park. City praktycznie od miesiąca jest Mistrzem Anglii i mają ogromny komfort, żeby na przykład w takim meczu jak ten jutrzejszy dacć odpocząć najlepszym zawodnikom, żeby w tych najważniejszych spotkaniach końcówki sezonu być w najwyższej dyspozycji i grać na świeżości. Dodatkowo większość zawodników grało w swoich reprezentacjach co jeszcze bardziej daje powód Guardioli do rotacji składem. Po kontuzji wraca Sergio Aguero i Fabian Delph i oni raczej na pewno nie zagrają. Wolne albo przynajmniej mecz w niepełnym wymiarze czasowym dostaną David Silva, Rahem Sterling, Leroy Sane i Kevin de Bruyne. Everton mimo że nie udał mu się początek tego sezonu i nawet przez chwilę okupował miejsca na spadku, tak w ostatnim czasie gra na swoim normalnym poziomie. The Toffies zazwyczaj grają dobrze w spotkaniach z Top 6 co jeszcze bardziej przmawia za dobrym wynikiem w tym spotkaniu. Everton również jeszcze walczy z Leicester i Burnley o miejsce w Lidze Europy na przyszły sezon. Moim zdaniem Everton zagra odważnie, nie cofnie się bardzo głęboko i spróbuje grać atakiem pozycyjnym, a nie tylko kontratak co jest woda na młyn dla drużyn Guardioli.
Brighton - Leicester
Leicester więcej rzutów rożnych @ 2,15 forBET
Kompletnie nie rozumiem kursu od forBET na takie zdarzenie. Z resztą inni bukmacherzy oferują dużo niższe kursy. Brighton gra bardzo atletyczny futbol. Próbuje prostymi srodkami dostać się pod bramkę rywali. Zazwyczaj jest to długa piłka na Glena Murraya i on ma za zadanie walczyć tyłem do bramki. Leicester natomiast od czasów Claudio Ranieriego już tak nie gra. Próbuje grać ofensywniej, dłużej wymieniać piłkę i więcej grać skrzydłowymi, gdzie ma ogromny potencjał. Ten największy jest w osobie Rihada Marehza, który w tym sezonie najwięcej razy dryblował i przyniósł najwięcej rzutów rożnych w całej lidze. Jest też Demaray Gray, który równiez dobrze czuje się na boku boiska w grze 1 vs 1 Pod względem rzutów rożnych Leicester jest na 4 miejscu w lidze, natomiast Brighton na drugim biegunie, ponieważ to miejsce 18.
Oprócz tego bez analizy:
Newcastle powyżej 1,0 gola 1,44 @ LVBET
Newcastle powyżej 1,5 gola @ 2,07 LVBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Chelsea – Tottenham 2,42
1x – 1,38
1xbet
Dla Chelsea to mecz o być albo nie być w LM w następnym sezonie, drużyna A Conte jest na 5 miejscu i traci 5 ptk do Tottenhamu, a do końca rozgrywek zostało 8 kolejek, śmiało więc można powiedzieć ze jeśli Chelsea ten mecz przegra to w następnym sezonie zagra co najwyżej w Lidze Europy, motywacji więc na pewno im nie zabraknie. W niedzielnym meczu najprawdopodobniej nie zagra najlepszy zawodnik Kogutów Harry Kane, jeśli tak będzie linia ataku drużyny Pochettino starci najważniejsze ogniwo. Warto też rzucić okiem na statystyki, bilans obu drużyn na boisku The Blues to 15-7-0!!!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester United - Swansea City
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja z kolei popieram typ użytkownika Przemovsky23 i gram na Manchester również odważnie. Myślę, że wygra dzisiaj minimum dwoma golami pokrywając tego handicapa. Walczą o wicemistrzostwo kraju i mimo, że wielu graczy było na kadrach to myślę, że sobie dzisiaj spokojnie poradzą. Myślę, że goście nie mają czego tutaj szukać i spotkanie od początku do końca będzie prowadzone pod dyktando gospodarzy. O kontuzjach w Manchesterze kolega wyżej już napisał więc powielać nie będę a dodam o absencjach w Swansea
Absencje w Swansea:
obrońca Rangel (3 występy w tym sezonie), pomocnicy Fer (20 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Renato Sanches (12 występów w tym sezonie) i napastnicy Jordan Ayew (30 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Bony (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Brak Ayewa to największe osłabienie i zespół bez tego piłkarza traci bardzo wiele. On w ostatnich meczach dawał z siebie wszystko, walczył na całego i zostawiał na boisku całe swoje serce dla drużyny. Według mnie to najlepszy gracz w ostatnich spotkaniach Swansea, który dawał sygnał do ataku i nakręcał ich akcje ofensywne. Bez tego piłkarza będzie dzisiaj bardzo ciężko gościom. Myślę, że Manchester spokojnie przynajmniej 2 bramkami zwycięży.
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 14:30
Spotkanie Arsenal-Stoke
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 2.78
Buk Fortuna
Analiza: Po przerwie na reprezentację powraca Premier League , Arsenal na własnym stadionie podejmował będzie ekipę Stoke, nie ulega wątpliwości że obie ekipy bardzo potrzebują tutaj punktów, remis nie pasuję ani Arsenalowi , który walczy o europejskie puchary ani Stoke , które walczyć w tym sezonie musi o utrzymanie . Gospodarze obecnie znajduję się na 6 pozycji i do 5 Chelsey tracą już aż 8 punktów, goście natomiast zajmują przed ostatnią pozycję w lidzę i do bezpiecznej pozycji brakuje im 3 punkty, nie będzie to dl Stoke łatwe spotkanie , tym bardziej w ich obecnej formie , bowiem nie wygrali 7 kolejnych spotkań ligowych , gospodarze po 3 porażkach w lidze wreszcie wygrali pewnie z Watfordem i wyeliminowali Milan z LE, więc teraz to jest ich priorytetem żeby wywalczyć awans do LM w kolejnym sezonie. W zespole Arsenalu najprawdopodobniej nie zobaczymy : Cazorli oraz Lacazzete , możliwe że nie zagra również Ramsey. Goście natomiast muszą poradzić sobie Chupo-Motinga, Granta, Camerona, nie wiadomo czy zagra Ireland, Moim zdaniem spokojnie można tutaj szukać overu bramkowego bowiem na swoim stadionie Arsenal non stop notuje overy , często też w jego spotkaniach pada przedział bramek 3-4 na co można również znaleźc niezły kurs, mój typ to wynik 3:1 po 90 minutach spotkania.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Crystal Palace vs Liverpool. Crystal 6.9 fortuna 1:2 . braklo jakosci i lepszej defensywy.
Typ forFun i na wyczucie. Crystal coraz blizej spadku tak wiec motywacja ogromna. U siebie sa ciezką ekipą do ogrania.Liverpool potrafi zagrac czasem kaszane na wyjeździe. Do tego Crystal ma Zahe w skladzie i moze on zrobic roznice a Salahowi czasem zdarza sie gorszy mecz na wyjeździe. Po takim kursie za mala stawke mozna sprobowac.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Uważam że tak odważne granie na Man utd może być ryzykowne z dwóch powodów:
1) ostatnie 3 mecze swanse na old traford kończyły się 2 wygranymi Łabędzi 1 remisem i 1 porażką
2) Wielu zawodników Manchesteru będzie po meczach reprezenatcji więc może..... zmęczenie??
Mój typ : x2
Nie żeby coś kolego, ale napisałeś że w ostatnich 3 spotkaniach na OT bilans przedstawia się 2/1/1 W/R/P
 
Z 154

zbawiony

Użytkownik
West Brom - burnley
Czas: 1600
Typ: 1x
Kurs: 1,41
Buk: 1xbet
Stawka: 5000zl
WB na musiku. Bez zwyciestwa mogą przygotowywać się do spadku. Po przerwie na reprezentacje, mozna było pomyśleć i nabrać motywacji. Burnley jest w nicości, ani nie spadna, ani nie zdobeda pucharów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
West Brom - burnley
Czas: 1600
Typ: 1x
Kurs: 1,41
Buk: 1xbet
Stawka: 5000zl
WB na musiku. Bez zwyciestwa mogą przygotowywać się do spadku. Po przerwie na reprezentacje, mozna było pomyśleć i nabrać motywacji. Burnley jest w nicości, ani nie spadna, ani nie zdobeda pucharów.
WBA juz ma spadek zapewniony po tych 5 czy 6 porazkach z rzedu. Burnley to kozaki, nic nie musza ale mecze grac potrafia i jest to najgorsza druzyna na jaka WBA moglo trafic po przerwie od pilki. Burnley to bierze.
Burnley 3.2 fortuna. 2:1 . Brawo kozaki Burnley, WBA spadajcie z ligii bo ta wasza gra to dno i sie nie da tego ogladac ???? dobre kursiwo.
Moze jakas drobna motywujaca reputka za kurs ponad 3 ? ????

Zaskakuje mnie mega slaba forma Southamptonu, te wszystkie Tadice, bertrandy, Longy do wymiany. Nie kupili graczy i mam nadzieje ze spadna. Za tydzien Arsenal na wyjeździe i pewnie znowu wpier.. dostana, dobrze im tak, wole zeby Palace sie utrzymalo, dzis przegrali ale powalczyli z Liverpoolem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola ✅ 1:3
Kurs: 2.17
Bukmacher: fortuna
Analiza: O tym meczu napisane zostało już bardzo wiele, derby Londynu o udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, gospodarze są aktualnie na 5 miejscu w lidze i tracą 5 punktów do dzisiejszego rywala, który zajmuje 4 miejsce. Dla Chelsea jest to praktycznie ostatnia szansa, jeżeli dzisiaj przegrają pozbawią się prawie na pewno udziału w LM, co dla takiego klubu będzie wielka strata, zarówno prestiżowo jak i finansowo. Faworytem są gospodarze, którzy jednak grają w kratkę, natomiast goście są na fali, nie przegrali w lidze od połowy grudnia, kiedy ulegli w delegacji liderowi, czyli Manchesterowi City, za Chelsea przemawia za to historia bezpośrednich starć, Koguty nie wygrały na Stamford Bridge 25 kolejnych meczy, w tym czasie The Blues wygrali 16 spotkań, a 9 zakończyły się podziałem punktów, z ciekawostek można jeszcze wspomnieć, że Spurs to ulubiony rywal gospodarzy, wygrali oni z nimi w lidze 94 razy, najwięcej spośród wszystkich zespołów Premier League. Podsumowując, z racji, że przegrana lub remis praktycznie eliminuje Chelsea z udziału w Lidze Mistrzów liczę, że zaatakują od początku co powinno przynieść bramki, Koguty mimo, że bez Keana mają kim straszyć, więc bramki powiny paść z obu stron, a że remis nie zadowoli żadnej ze stron myślę, że któraś z ekip przechyli szalę na swoją stronę i zobaczymy te minimum 3 gole, zwycięzcy się nie podejmę typować, ale czuję w kościach, że mecz skończy się wynikiem 2:2, a jak będzie okaże się wieczorem. Z fartem i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom