>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 03-05.05.2014

nole 6,1K

nole

Forum VIP
To dlaczego w takim razie robili reformę ekstraklasy ?
Bo były mecze o pietruchę i zawodnikom się nie chciało grać - tak było , jest i będzie.
Nie róbcie z naszej ekstraklasy Premiership z Zawiszy Tottenhamu a z Lewczuka Pablo Zabalety ???? tyle ode mnie panowie eksperci
Czasami warto odpuścić, a nie brnąć na siłe w jeszcze bardziej abstrakcyjne argumenty.
Kto robi z Zawiszy Tottenham ?! Te dyskusje o odpuszczaniu meczy zawsze mnie bawią, bo nikt z Nas tutaj na forum nie wie co, komu, gdzie i za ile ...
 
E 40

edson17

Użytkownik
Zawisza miał obiecane pieniądze za awans do 8 i za zdobycie Pucharu Polski, więcej ani miasto ani Osuch nie dadzą, nie wiadomo czy mają pieniądze za mecze, bo w niektórych klubach premię są mrożone. Będzie np: awans do 8 zapłacimy taka kwotę, będzie utrzymanie dostaniecie tyle. I wtedy nie ma mowy o jakiś premiach za mecz i obstawiam, że tak jest w Zawiszy. Będzie premia za awans do 8 (cel zrealizowany) i pewnie zostanie to wypłacone po sezonie, jeżeli będą na to środki. Powiem tak dla Zetki jako beniaminka awans do 8 i wygranie Pucharu Polski to sportowy sukces i nie chce mi się wierzyć, że teraz będą się jeszcze spinali jak wcześniej, raczej już czekają na wakacje...
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
premie za zwyciestwo w meczu sa praktycznie w kazdym klubie. Tak jak pisal ktos wyzej miejsce w jedna a w druga strone to okolo 170 tys, to malo? na polskie realia mysle ze duzo. I nie wierze ze prezes mowi ze juz odpuszczamy sezon. A reforma ligi zostala po to zrobiona zeby zmiejszyc roznice punktowe miedzy klubami w tabeli zeby w pozniej po podziale tabeli byly ciekawsze mecze. Tak samo jak z grupa mistrzowska zeby bylo w sezonie wiecej meczow typu Lech-Wisla-Legia...
 
Do góry Bottom