>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Kursy zapożyczone z Otobet
Zapraszam do pisania swoich propozycji, przemyśleń oraz analiz przed nami 33 KOLEJKA !!
 
B 0

bartekrdm

Użytkownik
Birmingham-Bolton 1X
Burnley-Nottingham 1X
Middlesbr.-Cardiff 1X
Reading-Rotherham 1X
Preston-Charlton 1
Myślę żeby obstawic coś takiego, co Wy na to?
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChampionship✅
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Bolton
Typ: 1
Kurs: 1,9
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Bolton gra tragicznie na wyjazdach, ich bilans wynosi 0-4-12, w bramkach 13:36. Gospodarze tracą 5 pkt do play-offów, zatem nie będzie brakować motywacji, żeby wygrać ten mecz. Ich ostatnie 5 meczów u siebie w lidze to 4 zwycięstwa i 1 porażka. Po kontuzji wraca w drużynie Birmingham napastnik Vaughan 15(0) i pomocnik Cotterill 14(2). Nie zagra napastnik Brock-Madsen 6(0). W drużynie gości nie zagra pomocnik Trotter 15(1), środkowy obrońca Wheater 19(1), napastnik Clayton 8(0) i prawdopodobnie nie zagra podstawowy bramkarz Amos 31(0) i postawowy napastnik Heskey 20(2). Uważam, że drużyna Tomka Kuszczuka wygra z drużyną, która wygrała zaledwie 4/32 mecze w lidze.
 
cappadonna 0

cappadonna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChampionship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burnley-Nottingham
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Otobet
Analiza:
Drużyna gospodarz zajmuje aktualnie 2 miejsce dające bezpośredni awans do Premier League. Choć trzeba zaznaczyć, że mają 2 mecze więcej i tylko punkt przewagi nad 3-cim Middlesbrough. Goście miejsce 11 i 11 punktów do play offów.
Burnley na 5 ostatnich meczy u siebie 4 zwycięstwa i remis. U gości ostatnich 5 wyjadowych meczy kończyło się 3 remisami i 2 wygranymi.
Motywacja oraz atut własnego boiska są czynnikami które powinny przyczynić się do wygranej.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Teraz jedno spotkanie, popołudniu dołożę kolejne.
Boro - Cardiff
Ogromnie zaskoczył mnie Walijski zespół w ostatniej kolejce wygrywając 4:1 z Brighton świetne zawody rozegrał co prawda cały zespół ale warto wyróżnić zdobywce dwóch goli Whittingham walczył za dwóch i pobudził zespół do walki. Dzisiaj do Boro nie pojadą Turner oraz Morrison jednak ich absencja jest już dłuższa i nie miała wpływu na losy spotkania z Brighton, warto wspomnieć że Boro nie wygrało spotkania od pięciu kolejek notują spadek formy w drużynie jest wiele konfliktów i nieporozumień. Czy poradzą sobie z rozpędzonym Cardiff wątpie.
DNB Cardiff @@ 3.20 Otobet ⛔ Obudzili się ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Ja również byłbym za Middlesbrough X2 ... słabo grają ostatnio.
Preston wydaje się za to pewną &quot;1&quot; ... kursy lęca na łeb na szyję ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ipswich - Hull City
Hull City w ostatni weekend zmierzyło swoje siły z Arsenalem Londyn, w spotkaniu z Kanonierami piłkarze Bruce&#39;a dzielnie się broni i kontratakowali zdołali wywieść bezbramkowy remis z The Emirates. Warto dodać że gospodarze nie są w najwyższej formie na ostatnie pięć spotkań aż cztery przegrali natomiast w jednym odnieśli zwycięstwo, Hull City zajmuje pozycję lidera z 60pkt. i jednym przewagi nad Boro. Dzisiaj u gospodarzy nie zobaczymy McGoldricka oraz Coke. Goście przyjadą wzmocnieni Robertsonem, Dawsonem , Livemorem oraz Hernandezem którzy odpoczywali w spotkaniu z Arsenalem.
Zwycięstwo Hull @@ 2,10 Otobet ✅ ✅
Inne propozycja :
Leeds - Fulham dnb 2 @@ 2.05 Otobet ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
A jutro gra Derby - Blackburn... co pewniejsze ?
&quot;1&quot; @1.80 czy &quot;under 2,5&quot; w calym meczu @1.60 ?
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Nie śledzę Championship, ale patrząc na suche statystyki to uważam, że nie warto po kursie 1.60 wchodzić w under. Co do typu na Derby się nie wypowiadam, bo tak jak mówię, praktycznie w ogóle nie śledzę zaplecza Premier League. Może ktoś inny wypowie się na temat typu na gospodarzy spotkania?
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Championship to raczej underowa liga. Z takim kursem na over 2,5 bym się nie pakował. Blackburn ulegli sromotnie w niedziele West Hamowi u siebie, a do meczu podeszli dość poważnie. Derby powinno sobie poradzić. Są faworytem, ale nie pewniakiem.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
drobna sugestia do moderatorów: kolejna kolejka juz jutro wieczorem, ja juz mam typy na sobote, wiadomo ze nie ma co typowac na pare dni przed ale nie lepiej byloby zakladac watek kolejnej kolejki juz 2-3 dni przed tak aby byl czas na ewentualna dyskusje ?
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
dzieki, nie chodzi mi o ten konkretny przyklad tylko rozwiazanie calosciowe na przyszlosc, jesli jakas kolejka zaczyna sie w sobote to przeciez mozna to wrzucic juz w srode a nie czekac do piatku ...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
dzieki, nie chodzi mi o ten konkretny przyklad tylko rozwiazanie calosciowe na przyszlosc, jesli jakas kolejka zaczyna sie w sobote to przeciez mozna to wrzucic juz w srode a nie czekac do piatku ...
Radzę Ci prześledzić kiedy sa zakładne tematy bo tylko JA to robię. Więc łatwo możesz rozszyfrować że 2-3 dni wcześniej ZAWSZE jest. Chyba że kolejka kończy się jak ostatnio
Temat założony a Ty zamiast pisać kilka zdań to od razu walisz &#39;&#39;Co myślicie&#39;&#39; i podajesz suchary. Może warto dodać kilka zdań dlaczego proponujesz takie rozwiązanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom