>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

33. kolejka Eredivisie / Jupiler Pro League play-off (15-24.04.2016)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Przedostatnia kolejka w Eredivisie przed nami. Batalię o tytuł toczą Ajax oraz PSV. Joden w nadchodzącą niedzielę podejmą Twente. Zespół z Eindhoven zagra natomiast z Cambuur. Obaj faworyci nie powinni mieć żadnych problemów z ograniem swoich przeciwników.
W Belgii arcyciekawa niedziela. Gent kontra Anderlecht oraz Brugia versus Genk. Dwa, ważne mecze. Jeszcze wszystkie te drużyny biją się o tytuł.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
edit: powyzej była analiza PSV-Cambuur ale post zniknął. Jej autorem był chyba GumowyZielak ...

Ciekawa propozycja z tym PSV, choc z tym 11:0 trochę przesadziłeś ;)
Szkoda ze PSV i Ajax graja o tej samej porze, byłoby jeszcze ciekawiej...
1.05.2016 niedziela godz. 18.00 Brugge - Genk
Czy ktos ma jakies obiekcje lub kontrargumenty przeciwko &quot;jedynce&quot; ?
Poczekajmy co pokaze Anderlecht u siebie z Gent.
PS. w tytule wątku są podane złe daty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
http://pl.soccerway.com/national/netherlands/eredivisie/2006-2007/regular-season/r3611/
Sezon 06/07. Wtedy też PSV musieli gonić bramki i wyprzedzili Ajax 1 golem. ;)
Oczywiście zawdzięczają to ostatniemu meczowi z Vitesse, który wygrali 5:1.
Handicapy do gry, to pewne. Ile Bozia dała, jak fantazja poniesie. Ja nawet -7EH mam w jednym kuponie. Bo kto wie ile PSV jest w stanie strzelić Cambuurowi, który musi wygrać jeśli chce się jeszcze utrzymać.
Dodatkowo warto zagrać, że Luuk de Jong strzeli 2 gole lub więcej @2.40 b365⛔
Walczy on bowiem o króla strzelców. Plus taki, że jest on głównym wykonawcą rzutów karnych.
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: PSV - Cambuur
Typ: PSV - azjatycki handicap (-5,25)
Kurs: 6,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już jutro przedostatnia kolejka Eredivisie. W wyścigu po tytuł mistrzowski liczą się już od dawna tylko dwie drużyny: Ajax i PSV. Obie drużyny mają taką samą liczbę punktów, jednak liderem jest zespół Arkadiusza Milika. Powód? W lidze holenderskiej, przy takiej samej liczbie punktów, o miejscu decyduje bilans bramkowy, a nie bezpośrednie mecze.
Bilans bramkowy obu zespołów przed 33 kolejką to:
-Ajax (76:20) +56
-PSV (79:29) +50
Tak więc widać, że oba zespoły dzieli różnica sześciu goli. Różnica wydawająca się nie do odrobienia. Jednak zespół Philipa Cocu, w 33 kolejce, stanie przed szansą podreperowania swojego bilansu bramkowego.
Na Philips Stadium przyjeżdża zamykający ligową tabelę Cambuur.
Jest to drużyna, która straciła największą liczbę bramek w całej lidze (71).
Jedynym argumentem, który przemawia za tym, że przyjezdni nie stracą tylu bramek, jest fakt, że to ich przedostatnie spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i będą się chcieli z nią pożegnać w jak najlepszym stylu.
Jednak jeśli spojrzymy w historie pojedynków obu ekip, a przede wszystkim na pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie to typ nie wydaje się taki nieprawdopodobny.
W piątej kolejce PSV mierzyło się na wyjeździe właśnie z Cambuur i wygrało....6:0!
Gracze z Eindhoven będą gryźli trawę i można spodziewać się huraganowych ataków z ich strony. Będą oni chcieli odrobić straty bramkowe do Ajaxu, tak aby losy mistrzostwa zależały od nich samych w ostatniej kolejce.

Dodatkowo tak jak kolega napisał odnośnie Luuka de Jonga. Ja byłbym skory nawet spróbować - 3 lub więcej goli (5,5)
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
PSV - Cambuur
Typy nastawione jakby grali ze składem nawalonych żulów z pod sklepu (Wracam tu jeszcze do starej analizy Zielnika co stawiał po 10/11 do 0) . Na moje wychodzi to tak, że im więcej czasu się poświęca bilansowi straty PSV i całym gonieniem mistrza tak tym bardziej Cambuur czuje się lżej. Dla mnie max 4/5 do zera, nic więcej. Jeszcze jakby to była ostatnia kolejka to można rzucić wodzę fantazji i grać to co podpowie wyobraźnia. Wracając do meritum i patrząc zupełnie na trzeźwo to Cambuur nie ma co tu szukać, motywacja powinna pozostać na zasadzie dostania jak najmniejszego wymiaru kary. Z oferty pre tylko jedno przychodzi mi namyśl satysfakcjonująca wygrana + na zero z tyłu jaki z tego typ wynika będzie na dole. PSV od momentu przegranej w LM pomijając Ajax co byli po 120 minutach gry w Hiszpanii stracili tylko z mocnym jak na tą ligę AZ. Trzy pozostałe mecze na zero z tyłu, jeśli wtedy się udało czemu teraz miało by się to nie potworzyć. Każdy stracony gol to jest -1 do bilansu więc tym bardziej w obronie powinna zostać zachowana koncentracja.
Over 2,5 + Brak BTS @ 2,10 ⛔
365
Dodatkowo warto zagrać, że Luuk de Jong strzeli 2 gole lub więcej @2.40 b365
Walczy on bowiem o króla strzelców. Plus taki, że jest on głównym wykonawcą rzutów karnych.
Pierwsza moja myśl Luuk de Jong, kto tu ma pomóc w zrobieniu wyniku jak nie on? Tyle że u mnie takie coś się wykrystalizowało, tym bardziej jak zabraknie Proppera.
De Jong jako pierwszy @ 3,40 ⛔
365
Pre słabiutko, żeby nie powiedzieć czegoś więcej o defensywie PSV.
Za to live w ich wykonaniu wyborny. :cool:
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
NEC Nijmengen - Roda JC
NEC Nijmegen 1,95 bet365
⛔

Liga zbliża się do końca, jednak dla niektórych przedostatnia kolejka nie będzie zakończeniem rozgrywek. O baraże do LE walczą zawodnicy z Nijmegen. Zajmują oni obecnie 8. pozycję, czyli ostatnią dającą możliwość dalszej walki. Punkt za nimi znajduje się Vitesse, dwa Groningen, dlatego NEC musi wygrać to spotkanie. Roda okupuje 14. pozycję z 31 punktami, które zapewniają im utrzymanie. Forma jest fatalna, ostatnie 4 pojedynki przegrane. Chyba po wbiciu tej liczby punktów, dzięki której są bezpieczni, odpuścili już grę o każdą piłkę. NEC jest specyficznym zespołem, który praktycznie gra sinusoidalnie - raz wygrana, raz przegrana. Wygrywa jednak niemal zawsze na właśnym stadionie - są pod tym względem gorsi jedynie od PSV i Ajaxu!!! Są ledwie 8. ponieważ na wyjeździe to 15. drużyna.
Mecz odbędzie się jednak na stadionie w Nijmegen i NEC musi wygrać ten mecz, Roda gra już o nic i to widać na boisku.

Nie dublując analiz to oczywiście popieram handicap na PSV -3,5 2,15✅ bet365.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dodatkowo tak jak kolega napisał odnośnie Luuka de Jonga. Ja byłbym skory nawet spróbować - 3 lub więcej goli (5,5)
W Uni @11.
Naprawdę jest super oferta na to spotkanie. Myślę, że sporo zależy od tego kiedy padnie pierwsza bramka. Zwycięstwo w pierwszej połowie to mus. Wygrać minimum dwoma golami, żeby goście już w przerwie kompletnie stracili wiarę w jakiś nagły zwrot.
Dlatego też PSV wygra obie połowy &gt; ht/ft PSV, bo jak PSV wygra 1 połowę to i drugą na 99,9% też wygra. Dają na to @1.57b365✅✅
W uni są zakłady na 2 połowę. Tam powinno paść dużo więcej bramek.
Handicap -2EH (czyli PSV wygra minimum 3 golami w 2 połowie) @2.75 uni✅✅
-3EH to już @5.50⛔. Jest co gonić, więc muszą sporo dzisiaj strzelić.
Mam ciekawy filmik z sezonu 06/07. Tam aż 3 kluby walczyły o 1 miejsce i miały przed ostatnią kolejką tyle samo punktów. AZ Alkmar miał najłatwiejsza sytuację, bowiem miał duży zapas bramkowy, ale mecz przegrał.
Grac, życzę Ci, żeby nie było takiego babola co puścił wtedy Gomes. ;D

Dodatkowo handicapy na rzuty rożne. WOW, przecież ja tu widzę jeden scenariusz. Jednostronne widowisko. Powinno być trochę tych rożnych.
Kornery:
PSV -3EH @1.88✅
PSV -4EH @2.43✅

ps. a co powiecie na kartki? Goście dostaną więcej do już około @2.
Handicap -1 @3.90, EH [email protected] uni ✅✅
Dla mnie trochę szok. Ale też na ryzyku, bo PSV też pewnie trochę agresywnie podejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sporo już o tym meczu powiedziane. Składy wyjściowe już znane, więc i ja atakuję gole De Jonga. W ostatnim meczu gdzie wygrali 6-0 z Cambuur upolował hattricka. Więc liczę ze będzie podobnie i to on właśnie otworzy ogień. Na pewno jest świadomy tego, że jego sytuacja na króla strzelców nie jest jeszcze do końca pewna, a gdzie szukać jak nie z najsłabszym przeciwnikiem? Tam będzie gradobicie!

De Jong 2 gole minimum (2,50)
De Jong 3 gole minimum (11,0)
Unibet

⛔ ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom