>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka I ligi 01.06.2013

Status
Zamknięty.
J 31

janek1509

Użytkownik
Nie oglądałem widziałem co wyprawiali z Zawiszą jak nie potrafili trafić do pustej bramki i wiem jak gra w obecnej chwili Olimpia.Awans Zawisza i Cracovia jak będzie inaczej to zwracam honor polskiej piłce
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 187

h778

Użytkownik
Trzeba było oglądać dzisiaj, a nie wypowiadać się na podstawie newsa na 90minut. Bo tak nie grają (i mówię tu zarówno o Niecieczy, jak i o Flocie) i nie zachowują się drużyny, które cokolwiek odpuszczają. Tyle z mojej strony na temat tej kolejki, porozmawiamy za tydzień o tej porze. ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co się dziś działo, jak ktoś powie, ze to było wyreżyserowane, to niech zmieni dealera....
Mam nadzieję, że bytomska policja nie spierd... swięta za tydzień i pozwoli większej grupie kibiców Zawiszy na przybycie do Bytomia. Zapowiada się spektakl, tym bardziej, że nasi zdegradowani grajkowie, ostatnio grają aż miło.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co się dziś działo, jak ktoś powie, ze to było wyreżyserowane, to niech zmieni dealera....
Mam nadzieję, że bytomska policja nie spierd... swięta za tydzień i pozwoli większej grupie kibiców Zawiszy na przybycie do Bytomia. Zapowiada się spektakl, tym bardziej, że nasi zdegradowani grajkowie, ostatnio grają aż miło.
klatka w Bytomiu na 200 osób jest i ani osoby więcej ale jak pisze na forum w związku że na jesień Zawisza wpuściła PB na swoje sektory teraz będzie podobnie ???? także zapowiada się ciekawie :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom