>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka I ligi (29.05.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!

Mamy już beniaminków - Arka oraz Wisłą.
Czas zająć się strefą spadkową.
3 drużyny spadają (w zasadzie dwie, bo Dolcan się wycofał) oraz 1 drużyna do baraży.

Dwa miejsca spadkowe, już mamy obsadzone - Rozwój Katowice oraz Dolcan.

Teraz jak wygląda sytuacja w dole tabeli:

Jak widać najgorszą sytuację ma GKS Bełchatów - 35 punktów, trzeba wygrać najlepiej dwa ostatnie spotkania. Krótka rozpiska, kto z kim gra w ostatnich spotkaniach:

GKS Bełchatów:
- Rozwój Katowice - W
- Bytovia Bytów - D


MKS Kluczbork:
- Chojniczanka Chojnice - W
- Dolcan - walkower


Chojniczanka Chojnice:
- MKS Kluczbork - D
- Pogoń Siedlce - W


Pogoń Siedlce:
- Stomil Olsztyn - W
- Chojniczanka Chojnice - D


Olimpia Grudziądz:
- Sandecja Nowy Sącz - D
- Wigry Suwałki - W


Wigry Suwałki:
- Wisła Płock - W
- Olimpia Grudziądz - D


Stomil Olsztyn:
- Pogoń Siedlce - D
- Miedź Legnica - W


W związku z tym, że MKS Kluczbork ma darmowe 3 punkty za walkower, to Bełchatów ma bardzo ciężko , żeby się utrzymać. Bytovia nie odpuści spotkania, a Rozwój w swoim ostatnim meczu przed własną publicznością na pewno nie odpuści, ogólnie to szkoda, że spadają, grali bardzo fajną piłkę, ale no niestety nie ten poziom.

Jeśli miałbym typować to Bełchatów zostanie na miejscu spadkowym, a co do barażów to tutaj widzę Pogoń Siedlce.

Zapraszam do dyskusji!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Rozwój Katowice vs GKS Bełchatów 2:1(0:1)
Rozwój lub remis @ 2.12 betano ✅


Jak już napisałem wcześniej, wg mnie będzie to mecz dwóch drużyn, które spadną. O ile Rozwój jest już w II lidze, to GKS ma jeszcze szansę, ale tak naprawdę czy oni jeszcze wierzą w pozostanie w lidze, a no trudno powiedzieć, zwłaszcza jeśli w ostatnim spotkaniu z Olimpią, prowadzili 1:0 do 70 minuty, żeby potem stracić bramkę na 1:1 , a za chwilę gola na 1:2.

Dodatkowo mocno, ale to mocno mnie nie przekonuje Ulatowski. Dla mnie to jest bardzo słąby trener, co pokazuje już w którymś klubie z kolei.

Skrót spotkania GKS vs Olimpia:
http://www.polsatsport.pl/film/gks-belchatow-olimpia-grudziadz-12-skrot-meczu_6394474/

Pierwszy mecz w Bełchatowie, to wygrana 2:0 gości.

Dla mnie to będzie remis, może nawet wygra Rozwój.

pzdr!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja tu mocniej uderzam w GKS Katowice. Do mediów przeciekają już informacje, że Osuch sprzedaje Zawiszę. Więcej go nie ma na meczach, jak jest. Teraz dodatkowo stracili szansę na awans, więc klub czego wielkie zatrzęsienie. Byłem na meczu Wisły z Zawiszą i widziałem co się działo. Brak awansu po większości piłkarzy z Bydgoszczy spłynął jak po kaczce. Jedynie kogo spotkałem załamanego to Drygasa, który siedział na schodach i płakał. On sam już odchodzi do Pogoni Szczecin. Kolejni piłkarze też już pewnie myślą, co będzie dalej. Z Wisłą po drugiej bramce już się całkowicie poddali i grali bez jakiejkolwiek ambicji, o czym może świadczyć ostatni gol Lebedyńskiego, który pograł taranem jak na orliku.

Moim zdaniem GieKS-a wygra w Bydgoszczy. Zawodnicy nie mają już po co grać, trener też będzie musiał szukać nowej roboty. Kibiców i tak nie ma, więc nie ma kto wywrzeć na nich presji. Goście z Katowic zgarną pełną pulę. Nie zdziwi mnie tu jakiś pogrom albo kanonada strzelecka.

Zawisza - GKS Katowice
GKS Katowice wygra 3,55 Otobet ✅
GKS Katowice -1 EH 7,53 Bet At Home ✅


Jeśli ktoś skorzystał to proszę o wsparcie celu.

https://www.siepomaga.pl/mecz-mateusza
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
L 0

leniwysuperman

Użytkownik
Rozwój Katowice vs GKS Bełchatów
Rozwój lub remis @ 2.12 betano​


Dla mnie to będzie remis, może nawet wygra Rozwój.
Najlepszy bramkarz w Polsce pewnie znowu zaliczy jakiegoś &quot;Pawełka&quot;, więc bym był ostrożny z stawianiem na Rozwój. Bardziej skłaniam się tutaj na bramkowym remisie lub po prostu BTS.

Zwrócę uwagę w kierunku GKS-u Katowice po poście Ramzesa. Skłaniałbym się również w stronę Olimpii Grudziądz. Jednak do niedzieli jeszcze dużo czasu ????
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Chrobry Głogów-Zagłębie Sosnowiec
Chrobry wygra 2.2 Bet365 ⛔
Różnica w tabeli wygląda na niewielką, ale to konsekwencja dobrej jesieni w wykonaniu Zagłębia. Na wiosnę są jedną z najsłabszych drużyn w I lidze (4-1-8), w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy punktują regularnie, szczególnie u siebie (5-1-1). Dodatkowo Zagłębie nie ma tendencji do remisów - tylko 4 w 32 meczach i jedną z najsłabszych defensyw - ponad 50 straconych bramek. Spodziewam się łatwego zwycięstwa gospodarzy, nawet kilkoma bramkami.
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Ja tu mocniej uderzam w GKS Katowice. Do mediów przeciekają już informacje, że Osuch sprzedaje Zawiszę. Więcej go nie ma na meczach, jak jest. Teraz dodatkowo stracili szansę na awans, więc klub czego wielkie zatrzęsienie. Byłem na meczu Wisły z Zawiszą i widziałem co się działo. Brak awansu po większości piłkarzy z Bydgoszczy spłynął jak po kaczce. Jedynie kogo spotkałem załamanego to Drygasa, który siedział na schodach i płakał. On sam już odchodzi do Pogoni Szczecin. Kolejni piłkarze też już pewnie myślą, co będzie dalej. Z Wisłą po drugiej bramce już się całkowicie poddali i grali bez jakiejkolwiek ambicji, o czym może świadczyć ostatni gol Lebedyńskiego, który pograł taranem jak na orliku.
Moim zdaniem GieKS-a wygra w Bydgoszczy. Zawodnicy nie mają już po co grać, trener też będzie musiał szukać nowej roboty. Kibiców i tak nie ma, więc nie ma kto wywrzeć na nich presji. Goście z Katowic zgarną pełną pulę. Nie zdziwi mnie tu jakiś pogrom albo kanonada strzelecka.
Zawisza - GKS Katowice
GKS Katowice wygra 3,55 Otobet
GKS Katowice -1 EH 7,53 Bet At Home
Dodatkowo wychodzą różne kwiatki - jak podobno ten, że nie płaci skórokopom od lutego - to by tłumaczyło ich zaangażowanie....Drużyna bez charakteru, z pseudotrenerem, bez atmosfery, wsparcia kibiców, bez herbu, z długami w zusie, zobowiązaniami u osuch sport.....aż dziw, że komuś to spaślak opchnął, aczkolwiek może to być tylko jakiś słup finansowy do wyciągnięcia reszty kasy z Urzędu Miasta....W tej atmosferze brać dwójkę to chyba oczywistość.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Chrobry Głogów-Zagłębie Sosnowiec
Chrobry wygra 2.2 Bet365
Różnica w tabeli wygląda na niewielką, ale to konsekwencja dobrej jesieni w wykonaniu Zagłębia. Na wiosnę są jedną z najsłabszych drużyn w I lidze (4-1-8), w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy punktują regularnie, szczególnie u siebie (5-1-1). Dodatkowo Zagłębie nie ma tendencji do remisów - tylko 4 w 32 meczach i jedną z najsłabszych defensyw - ponad 50 straconych bramek. Spodziewam się łatwego zwycięstwa gospodarzy, nawet kilkoma bramkami.
Zgadzam sie w 100%, Chrobry sobie poradzi z Zaglebiem, u siebie są bardzo mocni w przeciwienstwie do Zaglebia na wyjezdzie. Po kursie ponad 2,20 to aż sie prosi żeby pobierac ...
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Robson,ja bym jednak mimo wszystko szedł w kierunku Bełchatowa.Rozwój już szans na utrzymanie nie ma żadnych,a sytuacja finansowa w klubie jest krótko mówiąc kiepska.Więcej chyba dodawać w tym momencie nie trzeba.
A Bełchatów może i przegrywał ostatnie spotkania,ale grał z drużynami znajdującymi się nad strefą spadkową.
Bełchatów 1.80 b365 ⛔
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce ⛔
Kurs: 2,67
efortuna


Dzisiaj zapowiada się być może nawet historyczny pojedynek w wykonaniu Pogoni Siedlce. Zwycięstwo w meczu ze Stomilem Olsztyn może przy dobrym układzie zagwarantować utrzymanie już przed ostatnim pojedynkiem z Chojniczanką. Olsztynianom do utrzymania wystarczy remis ale w ostatnim czasie jest to najgorzej punktująca drużyna nie licząc Dolcanu ???? . Ostatnie ligowe zwycięstwo miało miejsce z Sandecą w listopadzie ubiegłego roku. Malo tego w pięciu ostatnich meczach Stomil strzelił rywalom jednego gola (Kluczbork 0-3, Arka 0-4, Sosnowiec 1-2, Katowice 0-0, Wisła Płock 0-0). Od poniedziałku ekipę z Olsztyna prowadzi nowy opiekun Adam Łopatka który zastąpił Mirosława Jabłońskiego. Goście dość poważnie podchodzą do meczu, zatrudniono psychologa, ceny biletów na mecz zostały obniżone. Łopatka będzie miał dzisiaj problemy z linią pomocy, nie zagają kontuzjowany Łukasz Suchocki i pauzujący za kartki Łukasz Jegliński. Siedlczanie graja fatalnie na wyjazdach. od październikowego zwycięstwa z Rozwojem nie ugrali nawet oczka. Dzisiaj jest wyjątkowa ku temu okazja aby poprawić ten katastrofalny &quot;wiosenny&quot; wyjazdowy bilans. Skutecznością imponuje Rybicki który na wiosnę strzelił już trzy gole na wiosnę a ogółem siedem, tyle samo co Duda z tą różnicą że nie przypomina on już zawodnika z jesieni, nie strzelił na wiosnę nic. Po dwa oczka mają w tej rundzie Gołębiewski, Wrzesiński i Żytko (obydwa z karnych). Taki mecz jak dzisiaj wygrać trzeba, indywidualnie zespół z Siedlec ma zawodników którzy maja za sobą doświadczenie czy to w Ekstraklasie jak i w I lidze. Spadek był by osobistą porażką Sasala bo taką drużynę stać na utrzymanie, mam nadzieję. Jako ciekawostkę mogę podać że zapewne w ekipie gospodarzy zagrała były Pogonista Jarosław Ratajczak a najlepszym strzelcem zespołu jest Rafał Kujawa który przed runda wiosenna prowadził rozmowy z Pogonią i na skutek oszukańczej polityki zawosnika nie doszło do transferu (ogółem 10 goli w tym 3 na wiosnę). Do Olsztyna jedzie liczna grupa kibiców z Siedlec aby wesprzeć ich dopingiem, mam nadzieję że Siedlce cieszyć się będą dzisiaj z kompletu punktów.

Typ: Stomil nie strzeli @ 3,05 ⛔
efortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom